Tatuiruotės

Ashley Tisdale 7 tatuiruotės ir jų reikšmės

Ashley Michelle Tisdale, populiariai žinoma kaip Ashley Tisdale, yra amerikiečių aktorė, dainininkė ir kino prodiuserė. Debiutinę aktorinę sėkmę ji pasiekė atlikdama savo vaidmenį “Maddie Fitzpatrick “ populiariame dramos seriale „Liuksinis Zako gyvenimas & Cody “. Be vaidybos ir dainavimo įgūdžių, ji taip pat žinoma dėl unikalių ir prasmingų rašalų ant kūno. Čia yra jos tatuiruočių sąrašas ir jų reikšmės.

Ashley Tisdale1. „Tikėk“ ant jos nugaros

Ashley Tisdale tatuiruotė - patikėk Ashley Tisdale tatuiruotė - patikėk Ashley Tisdale tatuiruotė - patikėk

2009 m. Liepos mėn. Ashley gavo „Tikėk“ kartu su dviem žvaigždėmis rašalu, kuris nusileidžia žemiau kairėje viršutinės nugaros pusėje. Interviu ji sakė, kad šios tatuiruotės įkvėpėjas buvo jos mama, kuris visada liepė jai tikėti.

2. „Bebaimis“ angelo brolijoje

Ashley Tisdale riešo tatuiruotė - be frear Ashley Tisdale riešo tatuiruotė - be frear

Ashley savo tatuiruotę atskleidė pasirodydama „The People’s Choice Awards“ apdovanojimuose 2011 m. Angelo sparnas, supantis žodį „Bebaimis“ yra unikalus patrauklus rašalas ant dešiniojo riešo.

3. Žvaigždė ant jos riešo

Ashley Tisdale tatuiruotė - žvaigždė

Šalia esamo “bebaimė tatuiruotė “ prie dešiniojo riešo Ashley prie jos pridėjo žvaigždę, kuri simbolizuoja naujus jos gyvenimo pasiekimus.

4. Sanskrito rašymas ant alkūnės

Ashley Tisdale sanskrito tatuiruotė Ashley Tisdale sanskrito tatuiruotė

2013 m. Vasario mėn. Ashley susižėrė gražaus rašalo Sanskrito rašymas ant kairiojo dilbio, o tai konkrečiai reiškia: „Viskas vyksta dėl priežasties“. Ši tatuiruotė buvo atskleista per filmo „Saugus prieglobstis“ premjerą.

5. Begalybė ant kairiojo jos riešo

Ashley Tisdale riešo tatuiruotė - begalybė

Ant kairiojo riešo Ashley turi „Begalybės“ simbolį.

6. „Jamais Seule“ šalia dešinės kojos

Ashley Tisdale tatuiruotė - pėda Ashley Tisdale tatuiruotė - pėda

2011 metais Ashley kartu su savo geriausia drauge Vanessa Hudgens gavo rašalą iš garsenybių tatuiruočių meno studijos „Bang Bang“, kur Ashley nusprendė įsipilti rašalo. Prancūziški žodžiai „Jamais Seule“ parašytas nuostabiu violetiniu atspalviu, o tai reiškia- ‘Niekada vienas’, išilgai dešinės kojos viršaus/šono tokiu puikiu kadru, kuris visada šviečia ir yra aiškiai matomas, o jos draugas ant rankos išsitatuiravo „OM“ jogos meditacijos simbolį.

7. Drugelis ant bicepso

Ashley Tisdale drugelio tatuiruotė

Naujausia Ashley tatuiruotė yra drugelis ant dešiniojo bicepso, kuris yra kai kurių rezultatas transformacijos etapas jos gyvenime pagal jos „Instagram“ tatuiruotės apreiškimo įrašą. Ji į tai įsipainiojo “šešėlis drugelis “ 2018 m. rugsėjo 12 d „Bang Bang Tattoo NYC“.