Tatuiruotės

Ar laikinos tatuiruotės yra atsparios vandeniui?

Laikina tatuiruotė yra tai, kas ant jūsų kūno nupiešta pagal dizainą, rašalą ar pigmentus ir išlieka maksimalus laikotarpis nuo septynių iki dešimties dienų priklausomai nuo to, kaip rūpinatės, kad jis būtų sausas kuo ilgiau. Tai buvo sukurta tiems žmonėms, kurie nori papuošti savo odą, bet bijo gauti kažką nuolatinio. Tai vienas dalykas, kuris suteikia mums auksinę progą kartas nuo karto pasipuošti savo odą daugybe tatuiruočių, ypač kai esate meno mylėtojas, bet bijote, kad ant jūsų kūno būtų atspausdinta tobula nuolatinė. Jie gali būti lengvai keičiami, atsižvelgiant į besikeičiančią madą.

Ne, laikinos tatuiruotės nėra atsparios vandeniui. Nors jie nenusivalo per pirmąjį plovimą, jų likimas ant odos priklauso tik nuo jūsų odos tipo ir naudojamo rašalo kokybės. Paprastai laikina tatuiruotė trunka apie savaitę, ji gali išlaikyti 3-4 muilo plovimus.

Laikina tatuiruotė taip pat gali likti ilgiau nei dešimt dienų, tačiau oda palieka išblukusią tatuiruotę, kuri neabejotinai suteikia negražią išvaizdą.

Henna tatuiruotė

Henna tatuiruotė

Kodėl verta rinktis laikiną tatuiruotę??

Yra daugybė priežasčių, kurios lengvai motyvuoja asmenį pasidaryti laikiną, o ne nuolatinę tatuiruotę. Štai keletas priežasčių, dėl kurių ant kūno dažnai atsiranda laikinų rašalų, taip pat keletas priežasčių, kodėl žmonės pasidaro laikinas tatuiruotes:

 • Jaučiu baimę, kad ant mano kūno atsiras kažkas nuolatinio- Laikinos tatuiruotės nelieka amžinai ant jūsų kūno. Tai yra pagrindinis pranašumas, palyginti su nuolatiniais, todėl jį priima tie jaunuoliai, kurie nesiryžta visam laikui gauti rašalo. Tai tampa geriausiu variantu pabandyti nešioti tam tikrą piešinį ant savo odos, kol ant jūsų odos atspausdinamas panašus nuolatinis, kuris išliks iki paskutinio kvėpavimo arba nebent pašalinsite jį pašalinus lazerinę tatuiruotės procedūrą.
 • Laikinos tatuiruotės yra neskausmingos- Skirtingai nuo nuolatinės tatuiruotės, kai adata pradurta jūsų odą, kad užpildytų rašalą, laikinos tatuiruotės yra neskausmingos. Henna (arba Mehndi) tatuiruotės, baltos chna tatuiruotės, lipnios tatuiruotės, kurias vaikystėje klijavote naudodami vandenį, yra neskausmingos.
 • Išbandyti dizainą naudojant laikiną tatuiruotę skamba protingaiJei norite visam laikui gauti rašalą, bet bijote, ar jis tiktų jūsų išvaizdai, ar ne, tuomet, mano drauge, laikina tatuiruotė neabejotinai skirta jums. Prieš įsigydami nuolatinį piešinį ant odos, galite išbandyti tą patį dizainą, laikinai padarydami jį ant savo kūno dalies. Nešiokite jį tiek, kiek lieka, ir jei tinka, akivaizdu, kad galite pasidaryti nuolatinę tatuiruotę.
 • Tinka kiekvienai progai ir madai- Jei esate aistringas tatuiruočių mylėtojas ir norite kartkartėmis dėvėti skirtingus rankų, rankų ar bicepso modelius, laikinos tatuiruotės yra skirtos jums. Galite tai padaryti bet kada, kai tik norite, kai tik jis išnyks, pasirinkite antrą, nebijodami to, kad jis liks amžinai. Kaip keičiasi mada, gali keistis ir jūsų tatuiruotė.
 • Medicininės informacijos laikymas rankoje- Pusiau nuolatinės tatuiruotės yra puikus būdas pranešti kitiems apie jus skubios medicinos pagalbos situacijose. Tai yra alternatyva, kai nenorite painioti medicininio asmens ID apyrankių ar kelio ID. Taigi paprasta tatuiruotė ant odos, drabužių ar piniginės gali padėti medicinos padėjėjams nedelsiant suprasti jūsų būklę.
 • Skatinkite konkrečią priežastį- Jūs turėjote matyti savo kolegijoje, savo darbovietėje ar bet kurioje kitoje vietoje, kai grupė žmonių dirba dėl tam tikro tikslo, tarkime, Raudonojo Kryžiaus draugijos nariai, kai jie vykdo tam tikrą misiją ar dėl kokios nors priežasties, ant kurios nešioja raudonojo kryžiaus simbolį. jų skruostus, rankas ar ranką. Visos šios tatuiruotės žymės yra laikinos. Žmonės, einantys į misiją, juos dėvi, kad atkreiptų į juos žiūrovų dėmesį
 • Komandinis darbas- Rašymas kartu suteikia tobulą laimę. Nesvarbu, ar tai darote su šeima bet kokia konkrečia proga, ar su savo draugų grupe. Tai yra pagrindinis nepamirštamų potyrių, suartinančių žmones, šaltinis.

Įvairūs būdai, kaip padaryti laikiną tatuiruotę ant kūno.

 • Henna- Geriausias ir seniausias būdas padaryti laikiną piešinį ant jūsų odos yra indiška henna (vietiniu pavadinimu Mehndi). Nors jis naudojamas vedybų ceremonijų metu, siekiant sustiprinti Indijos nuotakos grožį kaip tradiciją. Tačiau jis taip pat taikomas reguliariai. Jis užpildytas plastikiniu kūgiu ir yra naudojamas piešimui ant bet kurios jūsų kūno vietos, nesvarbu, ar tai būtų kaklas, ranka, bicepsas, kulkšnis. Kai tik jis išdžius, galite išdžiovinti jį pašalindami išdžiovintus gabalėlius arba nusiplauti rankas. Įdomu tai, kad žmonės iš pradžių nenusiplauna rankų, nes chna tatuiruotė, kuri prasideda oranžiniu atspalviu ir tampa juoda arba ruda, liks ilgiausiai, priklausomai nuo to, kiek laiko išlaikysite odą sausą.
 • Spausdintuvo rašalas-Galite lengvai nuskaityti tatuiruočių meno dizainą iš kompiuterio ir atspausdinti jį kaip popieriaus tatuiruotės dizainą. Jis gali būti taikomas panašiai, kaip vaikystėje tatuiruotes ant rankų tepdavome vandeniu. Jei norite taikyti šį laikinos tatuiruotės gavimo būdą, būtinai tinkamai patikrinkite spausdintuvo nustatymus, kad ant popieriaus būtų atspausdintas tas pats tatuiruotės dizainas. Spausdintas popierius turi būti padengtas lipniu lapu, kad tarp jų nebūtų burbuliukų. Papildomą lapą aplink tatuiruotės dizainą galima nupjauti ir įklijuoti ant bet kurios kūno dalies, kurią norite tepti, naudodami šlapią kempinę.
 • Tatuiruočių žymekliai- Tatuiruočių žymekliai būna įvairių spalvų ir atspalvių. Kai esate tikri dėl savo dizaino ir praktikuojate jį ant popieriaus, prieš piešdami tiesiai ant odos, galite lengvai pasidaryti gražią laikiną tatuiruotę. Jie veikia kaip įprastas žymeklis, tačiau yra netoksiški ir net lengvai nuplaunami, kai baigsite. Norėdami gauti reikiamą atspalvį ir kontroliuoti rašalo kiekį, kurio jums reikia ant odos, būtinai naudokite jį vieną kartą ant popieriaus lapo.
 • „Jagua“ rašalas- „Jagua“ rašalas yra vaisių, pavadintų „Jagua“, ekstraktas. Jis tepamas ant odos bet kokio dizaino būdu, kurį norite patekti ant viršutinio kūno sluoksnio. „Jagua“ sultys dekoratyviniais tikslais buvo naudojamos nuo seniausių laikų. „Jagua“ rašalas išdžiūsta kelias valandas. Skirtingai nuo tatuiruotės su chna, „Jagua“ užtrunka kelias dienas, kol atspalvis tampa mėlynas arba juodas, skirtingai nei chna tatuiruotės, kurios yra oranžinės rusvos spalvos. „Jagua“ tatuiruotė išlieka mažiausiai savaitę, todėl palaipsniui išnyksta, kai jūsų oda pleiskanoja. Šią techniką naudoja profesionalus tatuiruočių meistras, kad padėtų savo klientams išbandyti savo kūno tatuiruotės dizainą prieš pasidarydami panašią nuolatinę tatuiruotę. Jis naudojamas išspaudžiamo buteliuko pagalba, tiksliam dizainui gauti galite naudoti trafaretą. Išorinį kietą rašalo dangą išdžiūvus galima lengvai nulupti.
 • „Airbrush“ dažai- „Airbrush“ tatuiruotės piešiamos naudojant alkoholio pagrindu pagamintus kosmetikos dažus ir trafaretą, kad jūsų kūnas būtų tikslus. Tatuiruotė, gauta naudojant aerografijos techniką, trunka trumpiau. Šiam tikslui gali būti naudojami šepetėliai.

Būdai, kaip padaryti laikiną tatuiruotę ilgiau

 • Atidžiai pasirinkite tatuiruotės vietą- Kūno sritis, kurioje norite pasidaryti tatuiruotę, turėtų būti tinkamai parinkta. Reikėtų vengti vietų, kurios greitai prakaituoja.
 • Nuvalykite vietą, kurioje norite pasidaryti tatuiruotę– Jūsų tatuiruotės gyvenimas visiškai priklauso nuo jūsų odos tipo. Riebi oda ar makiažas ir odos losjonai mažina jūsų tatuiruotės patvarumą.
 • Prieš įklijuodami tatuiruotę, nuskuskite vietą- Jei ant jūsų kūno dalies, kurioje norite pasidaryti laikiną tatuiruotę, yra daug plaukų, geriausia ją nusiskusti prieš dengiant tatuiruotę. Tai padidina jo gyvenimą. Be to, jei norite nusiskusti naujai išaugusius plaukus ant odos po to, kai pasidarėte tatuiruotę, būtinai naudokite naują ir aštrų skustuvą, nes nuobodus tatuiruotė gali lengvai nulupti..
 • Įklijuodami tatuiruotę naudokite talką arba kūdikių miltelius- Aliejų perteklių iš odos galima absorbuoti naudojant talko miltelius, kurie padės pailginti jūsų tatuiruotės gyvenimą. Tam gali būti naudojamas minkštas šepetys.
 • Plaukų lakas- Naudojant plaukų laką, laikina tatuiruotė gali trukti mėnesį, atsižvelgiant į papildomą jūsų rūpestį.
 • Ką reikėtų vengti įklijavus tatuiruotę-
 1. Venkite karšto vandens naudojimo ant odos.
 2. Nešveiskite tatuiruotės, nebent norite jos pašalinti.
 3. Netrinkite odos iškart po tatuiruotės uždėjimo.
 4. Venkite tepti aliejų, kosmetinius losjonus, tokius kaip dezinfekavimo priemonės ar losjonai nuo saulės.

Kodėl verta rinktis laikiną tatuiruotę??

Tatuiruotė reikalauja įsipareigojimo visam gyvenimui, nebent esate pasiruošę ištverti tatuiruočių šalinimo lazeriu skausmą, kuris kartais net nėra sėkmingas. Jei ne gydymas lazeriu, vienintelė išeitis yra padaryti dar vieną nuolatinę didesnio dydžio tatuiruotę, kad tik padengtumėte esamą. Esu tikras, kad jei nesate rizikuojantis gyvenime, niekada nesiimsite nuolatinės tatuiruotės, nebent išbandysite panašų laikiną tatuiruotės dizainą ant savo odos. Tai yra pigesnė, o prieš visam laikui rašalą galite gauti visą įrodymų testavimo parinktį.