Tatuiruotės

Anthony Ervino 8 tatuiruotės ir jų reikšmės

Anthony Lee Ervinas yra amerikiečių varžybų plaukikas. Jis turi du pasaulio čempionato aukso medalius ir keturis olimpinius aukso medalius. 2003 m. Jis išėjo į pensiją būdamas 22 metų, bet vėliau vėl pradėjo 2011 m. 2016 m. Vasaros olimpinėse žaidynėse, būdamas 35 metų, jis vėl laimėjo olimpinį auksą ir tapo vyriausiu žmogumi, laimėjusiu aukso medalį plaukimo olimpinėse žaidynėse. Anthony Ervin ant savo kūno turi daug įdomių tatuiruočių. Pažiūrėkime, kas jie yra ir kokias reikšmes jie slepia.

Antanas Ervinas

1. „Moters“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Antano nugaroje yra viena nuostabiausių tatuiruočių. Didžiojoje jo nugaros dalyje yra nuogos japonės tatuiruotė, kurioje kairėje rankoje yra kamuolys, o dešinėje – durklas. Ponia dėvi tradicinį karolį ir uždengia visą Ervino nugarą, kojos ir pėdos ištempiamos žemyn ir baigiasi plaukiko kairės šlaunies gale. Visoje jo nugaroje, ponios fone, yra svarstyklės ir kiti įmantrūs piešiniai, tatuiruoti ant jo, kad būtų užbaigtas jo nugaros gabalas. Apatinėje nugaros pusėje ir dešinėje šlaunies dalyje yra vandens augalų ir jūros dumblių tatuiruotė kartu su svarstyklėmis, padarytomis moters fone, kad būtų užbaigta visa tatuiruotė.

2. „Svarstyklių“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinioji olimpiečio ranka padengta tatuiruočių skalėmis, tokiomis kaip žuvis, kartu su jūros dumbliais ir raudonais augalais, kurie išsitiesia ir dengia ranką skirtingose ​​vietose. Viršutinė dešinės rankos dalis ir petys taip pat padengti raudonais ir žaliais augalais bei žvyneliais.

Reikšmė: Antanas nuo mažens mėgo plaukti ir mėgo vandenį. Jo kūno tatuiruotės rodo jo meilę jūrai ir tai, kaip jam patinka būti po vandeniu.

3. „Rožės“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Anthony dešinėje rankoje yra raudonos rožės tatuiruotė.

4. „Žvaigždžių ir svarstyklių“ tatuiruotės

Tatuiruotė: Kairėje jo kūno dalyje yra labai didelės juodos svarstyklės, padarytos su moters nugaros tatuiruote. Jo kairę ranką dengia vandenyno gyvenimo įkvėptos svarstyklių ir augalų tatuiruotės. Jo alkūnėje yra dviejų žvaigždžių tatuiruotė. Vienas didelis tuščiaviduris kontūras ir kitas, padarytas juodu rašalu kairės alkūnės gale.

5. Kairės rankos tatuiruotės

Tatuiruotė: Kairioji plaukiko ranka, kaip ir dešinė, yra padengta jūrų gyvenimo tatuiruočių. Jame yra svarstyklės, jūros dumbliai, dideli lapai ir sūkuriniai raštai, apimantys visą jo kairę ranką ir petį.

6. „Citata“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Apatinėje dešiniojo Ervino dilbio dalyje, tiesiai po alkūne, yra citata, tatuiruota tarp jo vandens augalų tatuiruočių. Ant rankos ištatuiruota citata skamba: „Svajok apie savo gyvenimą“

7. „Augalų pečių“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Anthony kairiajame petyje yra žalio augalo tatuiruotė su sūkuriais, kuri išsitempia ir įsilieja į likusias jo rankos tatuiruotes.

8. „Žuvies ir karūnos“ tatuiruotės

Tatuiruotė: Išorinėje kairės kojos pusėje yra piranijos žuvies tatuiruotė, ant kurios kūno uždėtas vainikas.