Tatuiruotės

Andre Iguodalos 3 tatuiruotės ir jų reikšmės

Andre Tyler Iguodala yra profesionalus amerikiečių krepšininkas. Šiuo metu jis žaidžia NBA Majamio „Heat“ komandoje. 2012 metais Andre buvo išrinktas NBA „Visų žvaigždžių“ titulu ir su „Golden State Warriors“ yra laimėjęs 3 NBA čempionus. Jis taip pat buvo pripažintas NBA MVP 2015 metų finale. Andre taip pat ne kartą atstovavo JAV nacionalinei krepšinio komandai. Jis taip pat žaidė Denverio „Nuggets“ ir Filadelfijos „76ers“ komandose. Andre ant kūno turi keletą įdomių tatuiruočių. Pažiūrėkime, kas jie yra ir kokias reikšmes jie turi.

Andre Iguodala

1. „Plunksnų“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Sportininko dešinysis petys ir žasto dalis yra padengti didele plunksnų rašto tatuiruote.

Reikšmė: Tai slėpimo tatuiruotė, kurią jis naudojo prieš savo ankstesnę. Anksčiau jis stovėjo priešais Kapitolijaus pastatą Springfilde ir laikė krepšinį su užrašu „Miestas yra mano“..

2. „Inicialai“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Andre kairėje viršutinėje rankoje yra jo inicialų tatuiruotė „AI“, kur jie abu yra sujungti į vieną raidę ir parodo abu su liepsnomis, apimančiomis raides.

Reikšmė: Inicialai reiškia jo vardą Andre Iguodala.

3. „Skaičiai ir tekstas“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Sportininko krūtinė ir skrandis yra padengti dideliu teksto kūnu, tatuiruotu dešinėje pusėje. Kairėje krūtinės pusėje yra romėniški skaitmenys, ant jų tatuiruoti „MM XIII ir MM VII“.

Reikšmė: Skaičiai rodo 2013 ir 2007 metus. 2013 m. Jis susitiko su savo žmona „Christina Gutierrez“, su kuria susituokė 2015 m. 2007 m. Yra jo sūnaus Andre Tylerio Iguodala II gimimo metai..