Tatuiruotės

Alessio Sakara 33 tatuiruotės ir jų reikšmės

Alessio Sakara, žinoma, kad italų profesionalus mišrių kovų menininkas, buvęs profesionalus boksininkas ir „Sanshou“ kikboksininkas pradėjo mokytis bokso būdamas 11 metų. Alessio yra labai profesionalus bokso srityje. Jis varžėsi dėl UFC, „Jungle Fight“, „Cage Warriors“ ir „M-1 Global“ ir kt. Alessio ant savo kūno turi daugybę tatuiruočių. Dauguma jo kūno tatuiruočių yra susijusios su jo vaikystės kultūra, gimtuoju miestu ir istoriniu pobūdžiu. Panagrinėkime jo tatuiruotes ir jų reikšmes.

Alessio Sakara

Būtent tada, kai 2000 m. Aš ką tik atvykau į Braziliją, ir būtent tą akimirką viso pasaulio kino teatruose pasirodė filmas „Gladiatorius“, kuriame vaidina Russellas Crowe. Kadangi aš atvykau iš Italijos, visi mane vadino „Legionarius“ ir aš pasiėmiau kamuolį! (šypsosi) Tais pačiais metais mane taip pat užvaldė literatūra ir ypač istoriniai romanai. Taigi visą savo kūną skyriau Romai: senovės Romos imperijai ir jos epui.

1. Dilbio rašymo tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant dilbio Sakara išsitatuiravo žodžius „Senatus Populusque Romanus“.

„Prieš išvykdamas į Ameriką treniruotis, bėgau priešais Koliziejų. Jaučiu 2000 metų istoriją. Esu labai itališka ir jaučiu, kad mano stilius toks. Kiekvieną kartą, kai būnu Romoje, mano energija yra ten. Prieš du tūkstančius metų ta pati energija buvo ir tada, kai žmonės kovojo Koliziejuje “.

„Todėl mano kūne yra jų žodžiai:„ Senatus Populusque Romans “.

2. Virvės ant rankų

Alessio virvės po ranka

Tatuiruotė: Sakaros rankos virvėmis rašytos abiejų rankų viršutinėje pusėje.

Reikšmė: Lynai čia simbolizuoja romėnų kultūros praktiką, kai lynai buvo mirkomi alyvuogių aliejuje, kol žmonės juos nešiojo kaip įvyniojimus ant rankų ruošdamiesi kovai ir boksui. Alessio labai prisiriša prie Romos miesto ir jo istorijos. Jis tiki, kad kovodamas už MMA jį mato žmonės iš viso pasaulio ir jaučia, kad atstovauja savo gimtajam miestui.

„Aš tikiu savo miestu Roma. Tikiu jos istorija. Kai pamačiau savo pirmąją mišrią kovos menų kovą, tai privertė mane prisiminti „Pancrase“ ir senovės olimpines žaidynes “, – aiškino jis. „Kiekvieną kartą, kai kovoju visame pasaulyje, žmonės mato mano kūną ir prisimena mano miestą. Aš labai didžiuojuosi Roma ir Italija ir labai džiaugiuosi kovodamas MMA “.

3. Nugaros tatuiruotė

Tatuiruotė: Alessio visą nugarą dažė įvairios tatuiruotės, simbolizuojančios jo ryšį su Romos miestu, romėnų kultūra, romėnų kariais. Viršuje yra žodis „LEGIONARIVS“.

Reikšmė: Alessio yra žinomas dėl savo slapyvardžio Legionarius, šeimos slapyvardis, suteiktas dėl jų istorinių ryšių su garsiaisiais Romos legionais Egipto mieste Sakaroje. Taigi jis nešioja jo tatuiruotę ant nugaros viršaus. Žodis reiškia „kareivis Romos imperijoje“. Alessio vadina save kariu, kuris yra atsakingas už rizikos prisiėmimą ir yra pakankamai pasitikintis, kad galėtų atstovauti savo šaliai savo žaidimuose.

„Dėl to aš įdėjau pravardę Legionarus, o tai reiškia kareivį Romos imperijoje. Dabar esu Romos karys – kovoju visame pasaulyje, kovoju už Romą ir už Italiją “.

„Kiekviena mano tatuiruotė turi didelę reikšmę. Mano istorija yra mano tatuiruotėse. Mano vardas Sakara priklauso legionieriams ir galima atsekti Romos imperiją. Ant mano nugaros – legionierius, Gladijus ir Romos imperija. Kiekviena tatuiruotė yra lotynų kalba. Pagarba, garbė ir sostas “.

4. Kaklo tatuiruotė

Alessio kaklo tatuiruotė

5. Romos erelio tatuiruotė

Alessio krūtinės erelio ir erelio sparnų tatuiruotės

Tatuiruotė: Visoje Sakaros krūtinėje yra didžiulė Romos Erelio tatuiruotė.

Reikšmė: Romos erelis yra drąsos, stiprybės ir aukščiausiųjų dievų pasiuntinio simbolis.

6. Krūtinės rašymo tatuiruotė

Alessio krūtinės tatuiruotė

Tatuiruotė: Virš savo romėniško erelio tatuiruotės Alessio turi žodžius:Usque Ad Finem “ rašalu.

Reikšmė: Tai lotyniška frazė, reiškianti „iki galo“ anglų kalba. Ji naudojama kovotojų norui ir valiai mūšiuose išreikšti, tikriausiai iki mirties. Alessio sakė, kad ši tatuiruotė yra jo paskatinimo šaltinis kovojant su MMA ir nuolat motyvuoja jį kovoti už savo pasekėjus ir rėmėjus.

7. „Jėzaus Kristaus“ tatuiruotė

Alessio Arm portretas-

Tatuiruotė: Dešinysis Sakaro bicepsas yra rašytas Jėzaus Kristaus portretu.

Reikšmė: Jėzus Kristus yra simbolis to, kad Alessio religiniai įsitikinimai ir tikėjimai yra susiję su krikščionybe.

8. „Kario“ tatuiruotė

Alessio kojos tatuiruotė

9. Driežo tatuiruotė

Alessio driežo tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinėje jo bicepso pusėje yra mažas driežas.

Reikšmė: driežas yra svarbus senovės Romos kultūros simbolis, reiškiantis atgimimą po mirties. Be to, tai taip pat yra velnių ir blogybių simbolis pagal krikščionių tikėjimą.

10. Kaklo tatuiruotė

Alessio kaklo drakonas Alessio kaklo rašalas

11. Šuns tatuiruotė

Sakara lokio tatuiruotė

Tatuiruotė: į dešiniojo peties pusę, Alessio turi savo šuns Saki portretą.

12. „Samurajų“ tatuiruotė

Alessio romėnų karys Tattoo

13. Vilko tatuiruotė

Alessio vilko tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant kairiojo Alessio bicepso rašalu pažymėtas vilkas.

Reikšmė: Vilkas yra drąsos, intelekto ir stiprybės simbolis.

14. Rašymas ant rankos

Alessio rašo ant bicepso Alessio rašymas

15. Dizainas ant bicepso

„Alessio“ rankos dizainas

16. Lotynų rašymas ant nugaros

Alessio lotynų rašymas apatinėje nugaros dalyje

Tatuiruotė: Alessio apatinėje nugaros dalyje yra dar vienas lotyniškas užrašas „MEMENTO ADVERE SEMPER“.

Reikšmė: Memento Audere Semper išvertus į anglų kalbą reiškia „prisimink, visada būk drąsus“.

17. Rankų tatuiruotė

Tatuiruotė: Alessio rankose yra rašomos kelios frazės ir akronimai, tokie kaip „ROMA CAPUT MUNDI“, užrašytas ant dešinės rankos, o tai reiškia, kad Roma yra pasaulio sostinė, o „ROME CITTA ETERNA“ -rašoma kairėje rankoje, o tai reiškia -Romos amžinąjį miestą. Yra lynų ryšuliai, rašyti kartu su raide 8. Ant abiejų jo rankų yra tatuiruotė „SPQR“. SPQR reiškia (Senatus Populusque Romanus) kuris reiškia „Senatui ir Romos žmonėms“. Tai dar vienas Alessio duoklė jo meilei Romai ir jos istorijai.

18. Romėnų kario tatuiruotė

Sakara nugaros tatuiruotė

19. Pirštų tatuiruotės

Sakara piršto tatuiruotė

20. Reklaminės juostos rašymas

Sakara dilbio tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant kairiojo dilbio rašalu pažymėta kita vėliava, kurioje yra žodžiai „NIL DIFFICLE VOLENTI“.

Reikšmė: Tai lotyniškas raštas, reiškiantis „nieko nėra sunku tiems, kurie yra valingi“. Alessio turi daugybę motyvacinių frazių, ir tai yra dar viena.

21. Rankų tatuiruotės

Sakara rankų tatuiruotės

„Nulli Secundus“ NĖRA ANTRAS

22. Arklio kario tatuiruotė

Sakara arklių tatuiruotė

23. Juliaus Cezario tatuiruotė

Sakara Julius Ceasar portretas

Tatuiruotė: Ant dešiniojo Sakaros peties ir krūtinės yra didžiulis Juliaus Cezario portretas su žodžiais „Veni Vidi Vici“.

Reikšmė: Lotyniška frazė reiškia „atėjau, pamačiau, nugalėjau“. Pirmą kartą dialogu pasinaudojo Julius Cezaris, laimėjęs mūšį Mažojoje Azijoje.

24. „Claw Tattoo“

Sakara paliko bicepso žvėries nagų tatuiruotę

25. Kojų tatuiruotė

Sakara kairės kojos tatuiruotė

26. Krūtinės tatuiruotė

Sakara kairio peties tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairėje krūtinės pusėje Alessio turi tatuiruotę su fraze „Nulli Secundus“.

Reikšmė: Šį šūkį Alessio įkvėpė viena iš garsių Eleanor Roosevelt (Amerikos prezidento Franklino Delano pirmoji ponia ir žmona0) posakių, kuriuose ji sako, kad niekas pasaulyje negali priversti mūsų jaustis prastesniais be mūsų sutikimo. „Nulli Secundus“ anglų kalba reiškia „neprilygstamas“.

Aš visada mėgstu paminėti užrašą „Nulli Secundus“ („neprilygstamas“), kurį demonstruoju ant savo krūtinės. Tai viena iš pirmųjų mano tatuiruočių ir primena garsiąją Eleonor Roosevelt (istorinė pirmoji ponia ir Amerikos prezidento Franklino Delano žmona. NDR) frazę: ta, kurioje ji sako, kad niekas pasaulyje negali priversti jus jaustis prastesniu be jūsų sutikimo. . Frazė tokia galinga „Nulli Secundus“, kad dabar laikoma šūkiu

27. Romos imperijos tatuiruotė

Sakara apatinė nugaros tatuiruotė

„Aš išsitatuiravau geriausius Romos dalykus, kad galėčiau su savimi atsinešti savo gimtąjį miestą, kai ilgai būsiu išvykęs“, – aiškino Legionarius..

28. Kaklo tatuiruotė

Sakara kaklo tatuiruotė

29. Portretas ant kojos 

Sakara portretas ant kojos

Tatuiruotė: Ant kairės kojos jis rašė Rocco Francis Marchegiano portretą. Rocco, profesionalus amerikiečių boksininkas, buvo pirmasis žinomas boksininkas, karjerą baigęs nepralaimėjęs.

30. Karys ant rankos tatuiruotės

Sakara dešinės rankos tatuiruotė

31. Reklamjuostės rašymo tatuiruotė

Sakara rašo ant reklamjuostės tatuiruotės

32. Genties dizainas ant rankos

Sakara rankos genties tatuiruotė

33. Portretai ant nugaros 

Alessio portretai ant nugaros

Tatuiruotė: Ant jo nugaros yra rašyti du portretai. Kairėje nugaros pusėje esantis Romos generolas ir valstybės veikėjas Julius Cezaris, kurio kritiniai veiksmai lėmė Romos Respublikos žlugimą ir Romos imperijos iškilimą. Portretas dešinėje yra Marco Aurelio (Romos imperatorius nuo 161 iki 180).

 „Man patinka Julius Cezaris ir Marcusas Aurelijus. Viskas Romoje, kiekvienas laikotarpis man yra geras. Man taip pat labai patinka Spartos kultūra … Taip yra todėl, kad mano vardas Sakara yra senas vardas Romos imperijoje, pietuose “.