Tatuiruotės

Aleksandro Volkanovskio 3 tatuiruotės ir jų reikšmės

Aleksandras Volkanovski yra Australijos mišrių kovų menininkas (MMA) ir regbio žaidėjas. Šiuo metu jis žaidžia UFC „Ultimate Fighting Championship“ čempionate ir yra dabartinis UFC plunksnų diviziono titulinis turėtojas. Aleksandras taip pat yra buvęs Australijos kovos čempionato AFC plunksnos diviziono titulo turėtojas. Aleksandras yra žinomas kaip Puikus tai atitinka jo asmenybę, nes čempionas laimėjo 21 iš 22 profesionalių kovų. Aleksandras turi keletą nuostabiausių tatuiruočių ant savo kūno. Pažvelkime į juos ir jų reikšmes.

Aleksandras Volkanovskis

Nugaros tatuiruotė

1. „Kryžiaus“ tatuiruotė

Turinys (spustelėkite, jei norite pereiti)

  • 1. „Kryžiaus“ tatuiruotė
  • 2. „Gėlių ir genčių“ tatuiruotė
  • 3. „Gyvatės“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Vidurinėje viršutinės nugaros dalyje yra didelė kryžiaus tatuiruotė su grandine.

Reikšmė: Tatuiruotė atspindi jo religines kovotojo pažiūras.

Rankų tatuiruotės

2. „Gėlių ir genčių“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinės rankos vidinėje pusėje, ten, kur jo alkūnės raukšlės, yra didelė gėlės tatuiruotė. Jo bicepse yra genties dizaino juostos tatuiruotė.

Reikšmė: Genčių tatuiruotės visada turi tam tikrą senovinę reikšmę, nes jos yra kilusios iš genčių meno, tačiau kartais jos daromos tik dėl gražaus dizaino.

3. „Gyvatės“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Visoje kovotojo viršutinėje rankoje yra didelė gyvatės kūno tatuiruotė nusidriekęs nuo alkūnės ir apimantis visas dešines viršutines rankas ir baigiantis dešiniuoju petimi, atvėręs gyvatės burną ir šnypštęs. Liežuvis ištrauktas iš burnos ir ištiestas link krūtinės.

Reikšmė: Gyvatė yra viena iš labiausiai žinomų skirtingų kultūrų tatuiruočių ir simbolizuoja atgimimą, gijimą ir pokyčius. Jis taip pat naudojamas reprezentuoti gėrį ir blogį.