Tatuiruotės

Akių obuolio tatuiruotė: viskas apie ragenos ar skleros tatuiruotę

Ragenos tatuiruotės (dar vadinamos akių tatuiruotėmis) yra naujausia tatuiruočių akies ragenoje tendencija. Priežastis, dėl kurios daugelis žmonių tai daro, yra dėl estetinės išvaizdos ir tikėtino regėjimo pagerėjimo. Yra daug skirtingų metodų ir metodų, kaip padaryti akių obuolio tatuiruotę kartu su skirtingomis saugumo ir rūpesčių galimybėmis, lemiančiomis šio proceso sėkmę..

Skleralinė tatuiruotė yra skleros arba baltos žmogaus akies dalies rašymo tradicija. Spalva nėra įterpiama į audinį, bet tarp dviejų akies sluoksnių, kur ji plečiasi plačiame plote. Metodas nėra paprastas. Kai kurie metodai sukėlė regos pažeidimą, stiprų nuolatinį skausmą ir net nuolatinį akies pažeidimą.

Akių obuolio tatuiruotės yra palyginti nauja kosmetinė kūno modifikacija. Tai šiek tiek skiriasi nuo ragenos tatuiruotės, kurią aptarėme aukščiau, nes ją atlieka ne oftalmologiškai apmokyti žmonės. Švirkštas naudojamas švirkšti tatuiruotės spalvą po bulbarine jungine. Dažai, naudojami subkonjunktyviniams tikslams, yra tie patys, kurie naudojami odos rašymui. Su šiuo metodu susiję svarbūs trumpalaikiai pavojai, o ilgalaikis poveikis akims ir regėjimui yra tolimas, atsižvelgiant į pastarųjų laikų paklausą ar paplitimą ir ilgalaikio stebėjimo trūkumą..

Žmonės, norėdami pasidaryti akių obuolio tatuiruotę, turi žinoti, kad procedūra nėra tokia paprasta, kaip atrodo, ir gali sukelti daugybę laikinų ir nuolatinių akių pažeidimų. Pastebėję kažką keisto, jie turi nedelsdami kreiptis į gydytoją. Akių priežiūros paslaugų teikėjai ir gydytojai taip pat turi būti informuoti apie tokį populiarumą, nes dėl to akių priežiūros tarnyboms gali būti dažniau pateikiami duomenys. Kad ir koks populiarus jis taptų, vis dar retai pavyksta rasti ką nors su „Eyeball“ tatuiruote ir ką nors gero pasakyti apie tokį dizainą. Tai neabejotinai ekstremalus kūno pakeitimas.

Nesvarbu, kokios apžvalgos buvo paskelbtos internete, daugelis žmonių vis tiek žengė į priekį ir atliko šią procedūrą rizikuodami. Kai kurie žmonės keliauja po pasaulį tik tam, kad gautų tokį ekstremalų pakeitimą, nes ne kiekviena tatuiruočių studija teikia „Eyeball“ tatuiruotės paslaugą. Norėdami sužinoti viską apie akių obuolio tatuiruotę, turite perskaityti daugiau:

Akių obuolio tatuiruotės priežastys

Turinys (spustelėkite, jei norite pereiti)

 • Akių obuolio tatuiruotės priežastys
 • Akių obuolio tatuiruotės istorija
 • Akių obuolio tatuiruotės metodai
 • Kodėl žmonės pasidaro akių tatuiruotes
 • Rašalai, naudojami akių obuolio tatuiruotėms
 • 30 akių obuolių tatuiruočių dizaino ir idėjų
 • Akių obuolio tatuiruotės privalumai ir trūkumai
 • Akių obuolio tatuiruotės pavojus
 • Į ką atkreipti dėmesį prieš pasidarius akių obuolio tatuiruotę
 • Ko ieškoti savo tatuiruočių menininkui
 • Technikos pažanga akių obuolio tatuiruotėje
 • Alternatyvūs akių obuolio tatuiruotės metodai

Akių obuolio tatuiruotėms yra daug priežasčių ir priežasčių, kurios gali skirtis nuo žmogaus iki žmogaus. Dauguma žmonių pasidaro „Eyeball“ tatuiruotę, kad pakeistų savo išvaizdą ir estetiniais tikslais po ligos ar nelaimingo atsitikimo. Kiti gydomi ar modifikuojami optiniais tikslais, įskaitant sumažėjusį netiesioginį akinimo efektą ir ragenos drumstumą, o tai tapo viena didžiausių priežasčių, dėl kurių buvo pasirinkta tokia kosmetinė tatuiruotė.

Rekonstrukcinės kosmetikos tikslais

Viena iš pagrindinių ragenos tatuiruočių priežasčių yra akių išvaizdos pakeitimas kosmetiniu būdu. Paprastai tokio pakeitimo poreikis gali atsirasti dėl ragenos drumstumo. Ragenos drumstumas yra tas, kuris atsiranda dėl ragenos nešiojimo, todėl akyje susidaro nepermatoma arba pusiau permatoma sritis. Tai gali sukelti keletas priežasčių, tokių kaip leukoma, keratitas ar katarakta. Tokio tipo drumstumas gali kosmetiškai sutrikdyti žmones, ypač jų kasdieniame gyvenime. Akies ragenos tatuiruotė gali pakeisti spalvos pasikeitimą, neskaidrumą sumaišyti su įprasta akių spalva. Dauguma gydytojų sutinka, kad procedūra turi būti atliekama tik tiems pacientams, kurie prarado regėjimą ir negali tikėtis iš to pasveikti.

Optiniai tikslai

Retai ragenos tatuiruotė baigiama, kai gali pagerėti regėjimas. Remiantis daugeliu žinomų gydytojų atliktų tyrimų, gydymo pasiūlymai apima albinizmą, aniridiją, kolobomą, iridodializę, keratokonusą arba išsklaidytus ragenos ūkus. Ragenos tatuiruotė taip pat atliekama pacientams, kurie vis dar turi regėjimą sumažinti simptominį akinimą, susijusį su didelėmis iridektomijomis ar trauminiu rainelės praradimu.

Akių obuolio tatuiruotės istorija

Akių obuolio tatuiruotės procedūra egzistuoja daugiau nei 2,00 metų ir pirmą kartą istorijoje paminėta II amžiaus gydytojo Galeno. Metodai, nors galima sakyti, kad laikui bėgant ir praktikos dažnis pasikeitė, buvo išblukę. Tačiau metodai neabejotinai vystėsi per visą istoriją.

Senovinė praktika

Galenas iš Pergamo, praktikuojantis romėnai ir mokslininkas, pirmą kartą aprašė ir parašė apie akių obuolio tatuiruotę 150 m. Gydytojai kauterizuos varpos vidurį įkaitinta stilele, o po šio proceso į akis įlašins dažų, pagamintų iš riešutų ir geležies arba granuliuotos granato žievės, kurią reikia sumaišyti su vario druska. Tai sukeltų ragenos dažymą ir pakoreguotų pacientų kosmetinę išvaizdą. Kai kurie kiti šaltiniai taip pat teigia, kad Galenas tuo metu taip pat gali naudoti vario sulfatą. Ši procedūra taip pat tikriausiai buvo naudojama pacientams, sergantiems lengva ragenos leukemija.

Procedūrų kūrimas

Galenui nurodžius ragenos tatuiruotę II amžiuje, ši disciplina pastebima tik 1869 m., Kai okuloplastikos specialistas Louisas von Weckeris pasiūlė naują sistemą. De Weckeris pirmasis pristatė indišką rašalą tatuiruoti leukomą į akis, taip pat suteikė akiai anestezinį gydymą, įlašindamas kokaino, o tada padengė akies rageną storu rašalo tirpalu ir pridėjo pigmento. adata. Jo metodas buvo pagrindinis būdas paveikti visus kitus metodus.

Ziegleris pasakoja apie daugelį praktikų, kurie pasiryžo ragenos tatuiruotėms. Taylor pristatė vieną iš šių metodų – metodą, kuris naudojo daugybę adatų tatuiruoti akis, o ne vieną adatą. De Weckeris atrado, kad šis metodas buvo praktiškesnis nei bet kuris kitas anksčiau. 1901 m. „Nieden“ pasiūlė sistemą, kurioje buvo naudojama tatuiruočių adata, kurią įkvėpė tušinuko idėja arba kažkas panašaus į „Edison“ elektrinį rašiklį. Jis pareiškė, kad ši elektrinė adata veikė greičiau ir užtikrinčiau nei įprastos tatuiruotės technikos.

Kitas gydytojas, Armanjakas, panaudojo nedidelį piltuvą, kurį pritvirtino prie ragenos trimis menkais taškais. Tada jis užpildė instrumentą porcelianiniu rašalu ir adatą įkišo į akį. Armanjakas sakė, kad jo metodas gali padaryti visiškai apvalų vyzdį vos vienu prisėdimu. Kitas gydytojas Viktoras Marksas nenaudojo tatuiruotės metodo, bet pakeitė ragenos išvaizdą kitais metodais. Jis padalino ragenos audinį į dvi dalis ir įterpė spalvotą dažiklį į kojelės atvartą, o po to uždėjo tvarstį ant akies, kad jis išgydytų. Taigi per visą istoriją buvo naudojami įvairūs metodai, dėl kurių buvo sukurti pagrindiniai metodai, kurie pasirodė esą efektyviausi ir kuriuos mes naudojome šiandien.

2007 m. Pabaigoje „Body Modification Ezine“ parašė esė, kurioje paaiškino pirmuosius tris skleralinės tatuiruotės metodus, matomus matančiose akyse. Profesionalas Luna Cobra (Howardas „Howie“ Rollinsas) išbandė tris žmones: Shannon Larratt, Joshua Matthew Rahn ir Paul Mowery (dar žinomą kaip „Pauly Unstoppable“, dabar įvardijamas kaip „Farrah Flawless“). Įspūdį Larrattas susidarė po to, kai olandų akių gydytojas Gerrit R. J. Melles padovanojo tuometinei Shannon žmonai Rachel Larratt akių implantą. Metodas yra palyginamas su tradiciniu stiliumi, kurį paruošė akių chirurgai, kurie naudoja implantus savo tiriamiesiems nuo daugybės akių problemų, tačiau skiriasi tuo, kad jis įgyvendinamas meninėms idėjoms tobuloms akims su akivaizdžiais implantais. Jai buvo įpurškta nedidelė dalis šviesių platinos papuošalų ant skleros, kuri yra baltas akies kailis, ir po jungine, kuri yra permatoma plėvelė, apimanti sklerą. Programa „Melles“ sukūrė implantuotą mažą fiziologinio tirpalo srovelę, kad susidarytų skysčio pripildyta kišenė, prieš suleidžiant implantą į šį maišelį, kuris lėtai atsitraukia ir numeta tik papuošalus. Tada Shannon manė, kad fiziologinis tirpalas yra pakeistas rašalu, kuris išsiplės ir baigsis kaip spalvota juostelė tarp skleros ir junginės, suteikdama akims baltą spalvą.

Būdama didžiulė Franko Herberto kopos rėmėja, Shannon savo akimis nufotografavo mėlyną Fremeno akį Romane. Tada jis ir Luna Cobra praktikavosi, norėdami išsiaiškinti, kaip gauti nuolatinę mėlyną spalvą. Galiausiai jie nusprendė atlikti keletą eksperimentų su kai kuriais savanoriais, kurie turėtų savo akių spalvas. Iš jų tik viena, Farrah vis dar gyva, todėl ji yra ilgiausias tatuiruotas skleros žmogus. Tačiau abu šie specialistai dėl priežasčių, nesusijusių su tatuiruotės procedūra.

Luna Cobra išbandė du išskirtinius stilius – pirmąjį adatą padengė rašalu ir pradūrė akis. Ši programa buvo laikoma beverte, o antrasis kursas buvo išklausytas. Ši sistema, kurioje sklera buvo inokuliuota mėlynais dažais, buvo pergalinga. Sistemos dažniausiai buvo neskausmingos, nes akyje nėra daug nervų galūnių, kaip sakė straipsnio autorius Shannon Larratt. Šios procedūros šalutinis poveikis yra „gana nedidelis“ skausmas, mėlynės ir tam tikros problemos. Be to, atrodo, kad autorius, kuris pats pristatė sistemą, turi tam tikrų sužalojimų tarp skleros ir junginės. Autorius du kartus užsimena apie metodo keliamą pavojų ir tikėtiną sudėtingumą, svarbiausią, įskaitant aklumą, ir siūlo, kad to nereikėtų daryti be licencijuoto eksperto. Skleralinė tatuiruotė vis dar yra nauja kūno modifikacija, o galimi ilgalaikiai rezultatai vis dar neatskleidžiami.

2009 m. Oklahomos senatas įsteigė Senato įstatymo projektą 844, kurį įtraukė Oklahomos senatorius Cliffas Brananas ir patvirtino Oklahomos oftalmologijos akademija, kad gautų nelegalaus, akies skleros tatuiruotės sertifikatą. Kanados Ontarijo regionuose (2017 m. Vasario mėn.) Ir Saskačevane (2020 m. Sausio mėn.) Draudžiamos skleralinės tatuiruotės ir akies brangakmenių implantacija po jungine.

Akių obuolio tatuiruotės metodai

Mintis įkišti adatą į akį daugeliui yra gana siaubinga, tačiau iš tikrųjų gydytojai paprastai švirkščia į akis, o tai yra gana įprasta procedūra. Tiesą sakant, tai nėra labai skausminga, net jei skleros viduje yra nervų. Sumažinkite skausmą, nes akių lašeliuose esantis skystis turi tirpimo efektą, o po to su nedideliu kiekiu anestetiko įpilamas į pačią akį, prieš tai atliekant gilesnę injekciją, kurioje yra tikrasis vaistas. XX amžiaus pradžioje akių gydytojas sušvirkštė rašalo į pacientų akis, kad padengtų randus, nors visa praktika buvo pasenusi dėl šiuolaikinių rekonstrukcinių operacijų naujovių..

Tačiau adata, nukreipta į akį, nenorėtų kišti. Tai yra kažkas, ko ne visi nori įgyti patirties. Tai tik tuo atveju, jei nesate rimtų tatuiruočių entuziastai, kurie yra pasirengę prisiimti visą pasaulio riziką, kad atrodytų kiek kitaip nei likęs pasaulis.

2007 m. Kanadoje veikiančioje kūno modifikavimo organizacijoje trys žmonės tiesiogine to žodžio prasme pasiūlė pasidalyti vieša demonstracija, kurios metu tatuiruočių meistrų akys buvo nubrauktos rašalu. (Teigiama, kad gydytojų prašoma informacijos, tačiau nė vienas nebuvo pasirengęs užbaigti metodo). Žmonės anksčiau naudodavo anesteziją lašeliais, o vėliau sakoma, kad jie neskaudės labai rimtai, nors vėliau buvo šiek tiek problemų ir skausmo.

Pirmasis tiriamasis buvo išbandytas rankiniu kišimo metodu, kurio metu menininkas spyrė akis ir įkišo dažų po oda prieš atsirandant šiuolaikinėms technologijoms. Prireikė beveik 40 pokų, kad tai būtų gerai, ir iš tikrųjų tai buvo šiek tiek ilga procedūra. Tada eksperimentai buvo pakeisti naudojant hipoderminę adatą, kuri pasirodė šiek tiek efektyvesnė. Tačiau taip pat nepaprastai svarbu, kad adata patektų į dešinę akį. Šios procedūros priežiūra yra tokia paprasta, kad jai reikėjo tik antibiotikų lašų ir pleistrų tyrimų.

Dabar išgyvena įvairūs planai. Paprastai spalvinga priemonė dedama tiesiai į rageną, o tada menininkas adatą įkiša į akį, kur dažai įterpiami tiesiai į rageną. Tatuiruočių meistras sutinka, kad dažai turi būti dedami į akį šoniniu būdu, kuris suteiks vienodą spalvą ir sumažins dirglios akies tikimybę. Kai kurie žmonės gali vadinti menininką gydytoju, tačiau tai nėra teisingas teiginys. Todėl patariama būti atsargiems dėl informacijos, kurią reikia skaityti internete.

Rašalo įvedimo į akis būdai skiriasi. Vienu iš būdų gydytojas įlašina dažus į ragenos stromą, naudodamas kelis punkcijas, kurios kiekvieną kartą uždengia adatą rašalu. Taikant kitą metodą, prieš kiekvieną dūrimą gydytojas padengtų trijų kraštų mentelę adata rašalu. Tada jis kiekvieną kartą, kai mušdavo, rašalą įkišdavo į priekinę ragenos stromą. Tada Samuelis Theobaldas pirmiausia įkišo akį adata ir tada įkišo rašalą su danielio kuretu. Tai skiriasi nuo kitų procedūrų, kurių laikosi kiti, ir netgi užkirstų kelią kartotinei punkcijai, kurios kartais reikia.

Dažymo metodas: Tai apima tiesioginį tatuiruotės rašalo panaudojimą priekiniam ragenos paviršiui. Privalumai yra greita procedūra su įprastu dažų naudojimu. Šios sistemos trūkumai susiję su atitinkama dažų apdailos pasekme, kuriai būdinga didelė išblukimo rizika.

Impregnavimo metodas: Tatuiruočių pigmentas iš karto įtraukiamas į ragenos audinį, pradūrus adatą. Privalumas yra ilgesnis dažų konservavimas, tačiau sudėtingesnis ir daug laiko reikalaujantis metodas. Periodiškai nusėdusios dažų nuosėdos gali sukelti šviesos sklaidą.[

Lamelinės keratektomijos technika: Šio tatuiruotės metodo privalumai apima ilgesnį pigmento išsaugojimą ir mažesnę lėtinės ragenos erozijos tikimybę. Panda ir kt. susidūrė su daugybe tiriamųjų, kurie patyrė įprastą (impregnavimo) tatuiruotę prieš lamelinę kišenę ir užfiksavo visapusiškesnę dažų konsistenciją, jokių korozijos atvejų ir nė vieno įrodymo nereikėjo pakartotinai skirti po 1 metų stebėjimo.

Femto pagalba padaryta ragenos tatuiruotė (FACT): Femtosekundinis lazeris naudojamas dalinei ragenos kišenei sukurti, į kurią įkišamas tatuiruotės rašalas. Sistema leidžia rašalui išlikti ilgiau ir atlikti nuoseklesnius kosmetinius rezultatus.

Tatuiruočių rašalo pasirinkimas: Istoriškai viena iš pagrindinių ragenos dažymo sąlygų buvo sisteminio išsilavinimo nebuvimas, rodantis dažiklių biologinį suderinamumą ir atsirandantis tam tikrų investicijų rezultatų nebuvimas. Straipsnyje aprašytos tam tikros sterilios rašalo formos. Mikronizuotos mineralinės spalvos yra palyginti nauji dažai, kurie buvo pasiryžę suteikti gerą kosmetinį vaizdą be uždegiminės reakcijos ir akių problemų.

Kitas šiek tiek naujas dizainas, kurį Arif O. Khanas ir Davidas Meyeris pateikė „American Journal of Ophthalmology“ atliktame rašinyje, pirmiausia rekomenduoja pakeisti ragenos epitelį. Tada gydytojas dviem minutėms ant lauko padėjo filtravimo popieriaus gabalėlį, padengtą 2% platinos chloridu, kartu su kitu 25 sekundžių lašeliu ir kitu filtruoto popieriaus gabalėliu, įmerktu į 2% hidraziną. Williamas Thomsonas studijavo ragenos tatuiruotes panašiai kaip Niedenas. Jis valdė mažą plieninį rašiklį, kurį pagamino Josephas Gillottas, o jo galas buvo paverstas pjovimo danga. Statinė užims rašalą visam procesui, aplenkdama reikalavimą papildyti rašalą arba patobulinti adatą rašalu. Taikant šį metodą būtų išvengta kitų būdų, kaip rašalas neleido gydytojui nesugebėti suvaržyti to, kur rašalo diapazonas, apribojimų, o tai užblokavo chirurgo ragenos regėjimą. Daugybė metodų dabar išlieka naudojant skirtingus metodus ir priemones.

Chirurginė technika: Tatuiruotės procedūra atliekama taikant vietinę nejautrą. Nustačius akių vokų spragą, epitelis automatiškai atskiriamas medvilniniu tamponu. Priklausomai nuo to, kiek ragenos reikia įmirkyti rašalu, gydytojai gali taikyti 3 mm odos smūgį, kad nustatytų ragenos vidurį, kad susidarytų vyzdys, sakė daktaras Reilly, ir tada tatuiruoja ragenos ramybės būseną. Būkite labai susirūpinę, kad prieš stilių gautumėte tinkamą pachimetriją, kad užtikrintumėte, jog nepradursite akių į rodyklę, sakė daktaras Reilly. Taip pat būtina tepti sausą rašalą, kad būtų išvengta ragenos ligų. Grynas Indijos rašalas yra tuberkulino švirkšte. Jis teigė, kad 27 g arba 30 g adata nulenkite žemyn, kad įterptumėte rašalą į priekinę stromą. Dr Reilly sakė, kad, palyginti su įvairiais ragenos randais, jie paliečiami tangentiniu būdu, kad būtų išvengta neatidėliotino įsiskverbimo į rageną ir prieigos prie priekinės kameros. Dirbkite didesni nei įprastai naudodami rašalą, nes tam tikras jų kiekis sumažės, sakė daktarė Reilly. Svarbūs sistemos pokyčiai apima infekciją, uždegimą, skausmą ir neplanuotą įterpimą į priekinę kamerą. Pasak jo, kontaktinis lęšis su vietiniais vaistais ir steroidais padeda sumažinti įtampą ir skausmą po procedūros. Vaistai nuo burnos skausmo yra būtini, nes tai iš tikrųjų gali pakenkti, sakė daktarė Reilly. Jis taip pat aprūpina juos keliais gelbėjimo tetrakainais, kad įsitikintų, jog jie jaučiasi ramiai.

Kodėl žmonės pasidaro akių tatuiruotes

Nors akies obuolio tatuiruotės gali atrodyti gana skausmingos ir pavojingos, ir, žinoma, kai kam keistos, yra priežastis, kodėl žmonės pasidaro akies obuolio tatuiruotes, ir kai kurias iš jų aptarėme čia:

 1. Dėl sentimentalių priežasčių

Daugelis žmonių gauna rašalą, nes turi sentimentalių priežasčių tai padaryti. Paprastai tai daroma prisiminus asmenį, kuris galėjo būti miręs, arba įvykį, padėjusį jiems pakeisti gyvenimą. Tačiau akies obuolio tatuiruotės gali būti šiek tiek kitokios nei odos tatuiruotės. Akių obuolio tatuiruotės gali būti sentimentalios, kai kalbama apie norimus atspalvius. Pavyzdžiui, mėlyna, jei jūsų gyvenime buvo labai svarbi spalva arba mėgstamiausia spalva, su kuria esate susiję, galite apsvarstyti galimybę dažyti akies obuolį mėlynu rašalu.

 1. Dėl unikalumo

Odos tatuiruotės šiais laikais laikomos labai populiariomis, nes jos pasivijo šią tendenciją, o entuziastai ieško kažko naujo ar kažko, kas padarytų jas nepakartojamas. Geriausias būdas išsiskirti iš varnų yra dažyti akių obuolius, ar ne? Kai kuriems žmonėms gali būti sunku tuo patikėti, tačiau būtų labai sunku būti unikaliems. Tai yra jų individualumo klausimas.

 1. Dėl jaudulio

Kai kurie žmonės pasidaro akies obuolio tatuiruotes, nes mano, kad tai jaudina. Juos džiugina žinojimas, kad jie savaip yra nuotykių kupini. Tai sportas žmonėms, kurie aistringai mėgsta tatuiruotes, nes pasidaryti akies obuolio tatuiruotę gali atrodyti kaip dalykas, kurį norėtų padaryti visi.

 1. Dėl skausmo

Tiesą sakant, jūs nustebtumėte pamatę ir pastebėję, kad kai kurie žmonės yra suinteresuoti pasidaryti akies obuolio tatuiruotes dėl jų patiriamo skausmo. Tikėkite ar ne, kai kuriems skausmas sukelia jaudulį ir skubėjimą, kurį jie nori jausti ir kuris vėl juos jaudina. Akių obuolio tatuiruotė yra ekstremalus sportas.

 1. Dėl vienybės su savo kūnu

Panašiai, kaip sakė standartinė Catt Gallinger, paklausta, kodėl ji pasidarė akies obuolio tatuiruotę, žmonės svarsto, kaip gauti rašalą ant akių, kad taptų viena širdimi. Net jei turite mokslo knygų, kuriose aprašoma, kaip veikia jūsų kūnas, vis dėlto jame yra daug elementų, kuriuos reikia ištirti. Vienas iš žingsnių norint sužinoti, ką gali jūsų kūnas, yra abejoti jo išvadomis.

Būtent tai sukelia skleralinė tatuiruotė. Įpurškiant dažų į akis, ji tiria galimybę pakeisti savo kūną net ir tą skyrių, kuriame jis visada buvo pripažintas neaktyviu. Naudodami sklerinius dizainus, jūs išmoksite būti vieningesni su savo kūnu, nes šiuo metu jūs žinote, kaip jis veikia, ir pavertėte jį taip, kad atitiktų tai, kas iš tikrųjų esate.

Rašalai, naudojami akių obuolio tatuiruotėms

Akių obuolio tatuiruotei buvo naudojama daug įvairių rašalų. Tačiau šiandien labiausiai paplitęs rašalo tipas yra indiškas rašalas, užtikrinantis saugų ir ilgalaikį poveikį ragenai. Taip pat yra ir kitų dažiklių, kurie apima metalines spalvas, organinius dažus ir kitus pigmentus iš gyvūnų akių. Egzistuoja dar du metodų tipai, įskaitant mirtį platinos chloridu ir impregnavimą anglimi.

Walteris Sekundo ir kt., „British Journal of Ophthalmology“, mano, kad dažymas yra patogesnis ir greitesnis nei impregnavimas anglimi, tačiau jis mažėja greičiau nei nemetalinis rašalas. Vakaruose daugiausia naudojamas dažymas. Kai kurios dažniausiai naudojamos spalvos yra platinos arba aukso chloridas, ant kurio atsiranda purškiama juoda dėmė.

Anglies impregnavimas apima indišką rašalą, kinišką rašalą, šviesiai juodą rašalą ir kitus nesumeluotus dažus. Snejina Vassileva ir Evgeniya Hristakieva, abu Bulgarijos kolegijų darbuotojai, teigia, kad Indijos rašalas yra patikimas ir ilgaamžis, kai tinkamai skiedžiamas ir yra dažniausiai naudojamas šiandien..

30 akių obuolių tatuiruočių dizaino ir idėjų

akies obuolio tatuiruotės idėjos

akies obuolio tatuiruotės idėjos

akies obuolio tatuiruotės idėjos

akies obuolio tatuiruotės idėjos

akies obuolio tatuiruotės idėjos

akies obuolio tatuiruotės idėjos

akies obuolio tatuiruotės idėjos

akies obuolio tatuiruotės idėjos

akies obuolio tatuiruotės idėjos

akies obuolio tatuiruotės idėjos

akies obuolio tatuiruotės idėjos

akies obuolio tatuiruotės idėjos

akies obuolio tatuiruotės idėjos

akies obuolio tatuiruotės idėjos

akies obuolio tatuiruotės idėjos

akies obuolio tatuiruotės idėjos

akies obuolio tatuiruotės idėjos

akies obuolio tatuiruotė idėjos

akies obuolio tatuiruotė idėjos

akies obuolio tatuiruotės idėjos

akies obuolio tatuiruotės idėjos

akies obuolio tatuiruotės idėjos

akies obuolio tatuiruotės idėjos

akies obuolio tatuiruotės idėjos

akies obuolio tatuiruotės idėjos

akies obuolio tatuiruotės idėjos

akies obuolio tatuiruotės idėjos

akies obuolio tatuiruotės idėjos

akies obuolio tatuiruotės idėjos

akies obuolio tatuiruotės idėjos

Akių obuolio tatuiruotės privalumai ir trūkumai

Kai kurie ragenos tatuiruočių privalumai apima pažangą ir paprasčiausią gydymo metodą. Ji-Eun Lee ir kt., „Acta Ophthalmologica Scandinavica“ esė, sako: „Ragenos tatuiruotė, intrastrominiu būdu įpurškiant Indijos rašalo į amniono membranos erdvę, gali būti labai naudingas būdas pasiekti gerą kosmetikos ataskaitą“. Paprastai metodas tikrai klesti ir sumažina bet kokio ragenos drumstumo kosmetinį pertraukimą. Ragenos tatuiruotė taip pat gali sumažinti blykstę akyje dėl rainelės praradimo ir pagerinti regos aštrumą. J.N. Roy, Monrealio universiteto dėstytojas, kreipėsi į jį Kanados medicinos asociacijos žurnale, sakydamas: „Tvarsčio uždėjimas ant tatuiruotos akies nėra nurodytas; pakanka paprastų spalvotų akinių “. Pasak Roy, operacija po pačios sistemos yra apribota tik tamsintais akiniais.

Trūkumai

Kai kurie neigiami dalykai, susiję su ragenos tatuiruotėmis, yra procedūros atlikimo sunkumai ir rizika, susijusi su procesu. Ragenos tatuiruotė yra tikslumo reikalaujantis procesas. Po to, kai tatuiruota dalis su laiku išnyksta ir nelieka daug pastovi. Laikui bėgant tatuiruotės dydis taip pat gali sumažėti, o rezultatai dažnai būna ne tokie, kokių tikėtasi, todėl jiems reikia daugiau nei vieno sėdėjimo. Be to, rezultatai gali tęstis neilgai, nes reikia atlikti kelis pjūvius ir dėl daugybės plyšimų gali pasikartoti ragenos erozija. Galų gale ne visos leukomos tinkamai reaguoja į rašalą. J.N. Roy pripažįsta: „Visos leukomos nevienodai reaguoja į intervenciją, o tai turi būti daroma tik tiems, kurie turi senas, kietas ir plokščias ragenos dantenas“.

Yra keletas didelių pavojų, susijusių su ragenos tatuiruotėmis, įskaitant visiškai aklą dėl procedūros. Kai kurie pacientai taip pat skundžiasi, kad jaučiasi taip, lyg kažkas būtų akyje, ir šiek tiek parausta. Rašalas gali likti ragenoje ir taip pat gali sukelti tokių problemų kaip keratitas. Kitos komplikacijos gali būti toksinės reakcijos, iridociklitas, nuolatiniai ragenos epitelio defektai ir ragenos išopėjimas. Iš esmės ragenos tatuiruotė gali neveikti nuolat, o gydytojai susiduria su tokiomis dilemomis kaip išblukimas, dydžio sumažėjimas, sudėtingumas ir trumpalaikiai rezultatai.

Žemės rutulio įsiskverbimas: Didelė akies sužalojimo tikimybė, dėl kurios gali atsirasti skaidrus ar subretinalinis kraujavimas, trauminė katarakta ir tinklainės nešališkumas. Aukoms gresia ligos, tarp kurių gali būti endoftalmitas ir orbitinis celiulitas. Taip pat užregistruotas perforuojančios akies traumos atvejis po savarankiškai atliktų akių tatuiruočių.

Su rašalu susijusios reakcijos: Rašalas, įkištas į akį, gali patekti į vandens kamerą po lęšio dangteliu, ragenos endoteliu ir trabekuliniu tinkleliu. Dėl to tiriamieji gali sukelti rimtų uždegiminių įvairių kūno reakcijų, uveitą ir (arba) antrinę pigmentinę glaukomą. Yra daug tyrimų apie licencijuotas odos ir periorbitinių tatuiruočių, tokių kaip uveitas, vystymąsi. Padidėjusio jautrumo reakcija į tatuiruotės rašalą gali sukelti nespecifinių požymių, įskaitant uždegimą, jautrumą, paraudimą, niežulį. Subkonjunktyvinio padidėjusio jautrumo reakcijos apdorojimas apima vietinius ir geriamuosius steroidus ir geriamuosius antihistamininius preparatus. Taip pat buvo išvardytas užpakalinis skleritas ir episkleralinių mazgelių išsiplėtimas.

Akių tatuiruotė gali apakinti

Ragenos ar akies obuolio tatuiruotės pasidarymas yra tiesiog viena iš keisčiausių tendencijų, kurios šiuo metu vyksta pasaulyje. Internete galite rasti nuotraukų, kai kurios tikros, kitos netikros žmonių, kurie savo baltus akių obuolius pavertė spalvingais. Nors galite pamatyti nuostabių įspūdžių, taip pat galite pamatyti žmonių, kurie padarė siaubingą klaidą atlikdami ragenos ar akies obuolio tatuiruotę, patirtį..

Tačiau vien todėl, kad kai kuriems žmonėms buvo atliktos sėkmingos operacijos su ragenos tatuiruote ar akies obuolio tatuiruote, dar nereiškia, kad tai saugu daryti. Pažiūrėkite, kiek žmonių visame pasaulyje tai daro? ir tada palyginkite riziką.

Akių obuolių tatuiruočių dangos pavojai:

 • Sumažėjęs regėjimas arba visiškas aklumas
 • Tinklainės atsiskyrimas
 • Infekcija nuo injekcijos ar rašalo
 • Nuolatinis akies uždegimas
 • Jautrumas šviesai
 • Nuolat jauti, kad kažkas yra tavo akyse
 • Visos akies praradimas

Net jei tai nepažeidžia jūsų akių aukščiau nurodytais būdais, ragenos tatuiruotė ar akies obuolio tatuiruotė taip pat apsunkina jūsų gydytojo artimiausioje ateityje apžiūrą. Tiesą sakant, ar žinojote, kokia ragenos tatuiruotė ar akies obuolio tatuiruotė nebuvo moksliškai ar mediciniškai ištirta, o procedūra nebuvo išrasta gydytojui. Jei procesas bus atliktas tinkamai, rašalą patenka tik po junginės paviršiumi, kad dažai galėtų pasiekti sklerą, kuri yra balta akies dalis.

Jei manote, kad adata yra ne toje pačioje vietoje, rašalas gali sudrėkti ir patekti į kitas akių sritis, tokias kaip tinklainė ar kiti jautrūs akies audiniai. Bet kuri iš šių klaidų turi baisių rezultatų, įskaitant regos praradimą ir skausmą. Kadangi ragenos tatuiruotė ar akies obuolio tatuiruotė nėra panaši į tradicinę tatuiruotę, nėra mokymo mokyklos ar profesinių pažymėjimų, tokių kaip įprastos tatuiruotės.

Akių obuolio tatuiruotės pavojus

2019 m. Pradžioje Nebraskoje buvo uždrausta sklero tatuiruotė, kartu su draudimais Oklahomoje, Indianoje ir Kanados Ontarijo provincijoje. Vašingtono valstijos įstatymų leidėjai taip pat svarsto uždrausti ragenos ar akies obuolio tatuiruotę. Tiesą sakant, dauguma žmonių jums siūlytų priešintis idėjai pasidaryti ragenos tatuiruotę ar akies obuolio tatuiruotę ir vietoj to, kad pasirinktumėte kontaktinius lęšius..

Spalvoti kontaktiniai lęšiai yra puiki alternatyva jums ir juos galima rasti internete ar net bet kurioje kostiumų parduotuvėje. Jį taip pat galite rasti vietinėje vaistinėje. Tačiau jis turi būti geros kokybės ir negali būti naudojamas tol, kol to reikia. Kai kuriose vietose be recepto matyti kontaktinius lęšius yra neteisėta. Tiesą sakant, užteršti, dirbtiniai ar netinkamai priglundantys lęšiai gali apsunkinti akis.

Jau daug minėta apie pavojų, kurį gali patirti ragenos tatuiruotė ar akies obuolio tatuiruotė, bet kas tai yra? Štai tau:

 1. Padidėjęs galvos skausmas

Kai pasidarysite ragenos tatuiruotę ar akies obuolio tatuiruotę, pastebėsite didesnę galvos skausmo tikimybę. Skausmas ant kaktos būtų perduodamas iš akių. Taigi skausmas dažniausiai atsiranda po procedūros. Tačiau praėjus tam tikram laikui pradėsite priprasti prie rašalo ir jis sumažės, jei nebus sustabdytas. Taip pat yra skausmą malšinančių vaistų, kurie padės sumažinti skausmą, tačiau gydytojai nepataria turėti daug skausmą malšinančių vaistų, nes organizmas pripras prie dozės. Įpratę vartoti skausmą malšinančius vaistus, jie neveiks ir gali tekti tik padidinti dozę.

 1. Akių infekcija

Infekcija akyje gali atsirasti dėl rašalo ar pačios adatos. Atliekant bet kokias procedūras, kuriose bus naudojama adata, visada rizikuojate užsikrėsti, nes adata gali būti netinkamai sterilizuota. Taip pat svarbu tatuiruotės vieta, nes purvinoje aplinkoje skraidytų bakterijos.

 1. Alergija

Jei esate jautrus alerginėms reakcijoms, turite tikėtis, kad tai bus ragenos tatuiruotė arba akies obuolio tatuiruotė. Skirtingi žmonės turi skirtingą reakciją į rašalą ir, jei netikrinsite reakcijos į rašalą, yra tikimybė, kad rimtai pakenksite akiai. Alergija yra gana pavojinga, kai atsiranda akyje. Kai kurie žmonės to nepriima gerai. Problemos yra sudėtingesnės, ypač kai tai susiję su jūsų akies reakcija. Jūsų akyje gali būti palaiminimas arba jo nėra, tačiau alerginė reakcija gali sukelti infekciją ir pažeisti jūsų akių dalis.

 1. Jautrumas šviesai

Pasidarę akies obuolio ar ragenos tatuiruotę pastebėsite tiesioginį jautrumą akiai. Jūs pajusite, kad tai yra proceso dalis, kai akys pamažu prisitaiko prie šviesos, bet ji nepagerės ir tai bus kažkas, kas su jumis išliks pastovi. Akys tai pajustų net ir menkiausiai pasikeitus šviesai, o jūs galite patirti galvos skausmą.

 1. Aklumas

Viena iš ekstremaliausių pasekmių yra akių gerumas. Gali būti operacijų, kurios gali padėti jums išgydyti akis, tačiau nėra garantijos, kad po to pasveiksite. Ragenos arba akies obuolio tatuiruotė gali plyšti vyzdį, rageną ir sklerą. Gydytojas taip pat įspėja nesiimti ragenos tatuiruotės ar akies obuolio tatuiruotės, kuri gali sukelti įvairias infekcijas, ypač jei jūsų akys yra gana jautrios pašalinėms medžiagoms.

 1. Kraujo infekcija

Nepriklausomai nuo adatos, taip pat yra galimybė užsikrėsti kraujo infekcija. Netinkamai išgydytas rašalas gali patekti į kraują, o tai gali sukelti infekcijos plitimą. Kai kraujas užsikrečia bakterijomis, susidaro daug sudėtingų situacijų, nes kraujas teka į visas kūno dalis ir gali paveikti kitus jūsų sistemos organus. Taigi jūs turite būti budrūs, kol galvojate pasidaryti ragenos ar akies obuolio tatuiruotę.

Į ką atkreipti dėmesį prieš pasidarius akių obuolio tatuiruotę

Kaip ir bet kuri kita tatuiruotė, ragenos tatuiruotė ar akies obuolio tatuiruotė yra tai, apie ką turėtumėte atsižvelgti dvigubai, net tris kartus. Skirkite kelias dienas ar net savaites, kad galėtumėte pripažinti kai kuriuos iš šių klausimų ir tada tęsti.

 1. Rizika

Rizika pasidaryti ragenos ar akies obuolio tatuiruotę yra gana didelė, todėl net gydytojai rekomenduoja jos nenaudoti. Tai tikrai nėra medicininė procedūra, todėl tikrai yra daug rizikos. Nėra jokių medicininių ar teisinių dokumentų, ką daryti darant ragenos tatuiruotę ar akies obuolio tatuiruotę. Jei „Google“ jį rasite, rasite daugybę atvejų tyrimų, kodėl ragenos tatuiruotė ar akies obuolio tatuiruotė suklydo.

Turite galvoti apie riziką, su kuria susiduria pasidarę ragenos tatuiruotę ar akies obuolio tatuiruotę, ir išsiaiškinti, ar verta to imtis? Ar galite išgyventi, jei susidursite su sunkiomis komplikacijomis pasidarydami ragenos tatuiruotę ar akies obuolio tatuiruotę? Nereikia skubėti svarstant visą čia paminėtą riziką, todėl lėtai imkitės ragenos ar akies obuolio tatuiruotės.

 1. Nori

Galite paklausti savęs, kiek norite pasidaryti ragenos ar akies obuolio tatuiruotę. Jei turite pakankamai priežasčių jį gauti. Galų gale tai tikrai priklausys nuo jūsų noro pasidaryti ragenos ar akies obuolio tatuiruotę, nes nesvarbu, ką žmonės sako, tai neturės įtakos jūsų asmeniniam norui.

Jums gali tekti gerai pagalvoti, kodėl jums to reikia. Ar tai tikrai skirta tik kūno menui, ar tai šauksmas dėl dėmesio? Ar tikrai norite rizikuoti, kad atrodytų nepakartojamai? Turite pagalvoti apie priežastis, dėl kurių atsiranda noras ir troškimas pasidaryti akies obuolio tatuiruotę. Tai gali būti kažkas labai minutiško.

 1. Pasirengimas

Kai jau nuspręsite, kad esate visiškai pasirengęs rizikuoti pasidaryti ragenos ar akies obuolio tatuiruotę, turite pagalvoti, ar esate pasirengęs tai padaryti visiškai? Norėti ir iš tikrųjų tai padaryti yra du visiškai skirtingi dalykai, nes daugybė žmonių nori pasidaryti ragenos tatuiruotę ar akies obuolio tatuiruotę, bet iš tikrųjų to nedaro..

Taigi būti tikram yra viena, bet iš tikrųjų skaityti kitam žingsniui yra kita. Tai nėra skausmingas procesas dėl akivaizdžiai mažesnių nervų galūnių, esančių įdėjimo srityje, bet daugiau, jūs turite būti pasirengę bet kokioms medicininėms komplikacijoms ir atsisveikinti su baltais akių obuoliais!

 1. Biudžetas

Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra jūsų biudžetas, nes, kaip ir bet kuri kita tatuiruotės procedūra, ragenos ar akies obuolio tatuiruotė taip pat yra gana brangi. Tai brangu, nes apima daug dalykų: menininkų tikslumas ir gebėjimai, reikalingos priemonės ir rizika, susijusi su visa tai. Ragenos tatuiruotė ar akies obuolio tatuiruotė nėra panaši į įprastą tatuiruotę, kur ji yra pagrįsta dizaino dydžiu ir forma. Dažai gali būti ne tokie brangūs, tačiau rizika gali kainuoti jūsų gyvybę.

Tiesą sakant, akimirksniu tapo virusu, kad japonas, įvardytas kaip Otomamay Haruki, išvyko į Filipinus, nes akies obuolio tatuiruotė buvo daug brangesnė Kanadoje. Nors abu metodai buvo stiprūs, tai buvo didelė suma išleisti tiek faktiškai, tiek iš tikrųjų.

 1. Ekspertizė

Galiausiai, jei rizika ir pasirengimas vis tiek jūsų nevertins, turėsite atlikti visus tyrimus, kad gautumėte labiausiai kvalifikuotą menininką ir įgytumėte jums reikiamą pasitikėjimą. Būtų daugybė menininkų, kurie norėtų jums padaryti ragenos tatuiruotę ar akies obuolio tatuiruotę, bet jei norite pasidaryti tokią tatuiruotę, turite įsitikinti, kad studijoje išvis yra gydytojas. Jis taip pat turi patvirtinti, kad galite padaryti ragenos tatuiruotę ar akies obuolio tatuiruotę. Tai taip pat gali skambėti labai užtikrintai.

Ko ieškoti savo tatuiruočių menininkui

Gali būti daug menininkų, kurie norėtų jums padaryti ragenos tatuiruotę ar akies obuolio tatuiruotę, tačiau jie gali neturėti geriausios patirties šioje srityje. Dar blogai, jie taip pat to niekada nebūtų padarę, nes to siekia gana mažai žmonių. Norėdami pasirinkti geriausią tatuiruočių menininką, turite atkreipti dėmesį į šiuos veiksnius:

 1. Ekspertizė

Ne visi tatuiruočių meistrai geriausiai atlieka ragenos tatuiruotę ar akies obuolio tatuiruotę, nes tam nėra „užsiėmimų“ ar „treniruočių“. Taigi svarbu iš tikrųjų patikrinti visą informaciją, kurią galite rasti apie tatuiruočių meistrą, kad rizika būtų sumažinta.

 1. Studijos vieta

Turite ieškoti netoliese esančios studijos ir arti esančios menininkės, nes po kurio laiko galite patirti aklumą ir jautrumą šviesai. Tai taip pat yra geriausias pasiūlymas, jei kažkas negerai.

 1. Studijos švara

Taip pat turite atkreipti dėmesį į vietos švarą ir priežiūrą, kuri užtikrins profesionalų menininkų lygį ir ar čia naudojami įrankiai ir įranga yra tinkami naudoti. Prieš dvigubą patikinimą galite paklausti savo tatuiruočių meistro, ar įrankiai yra sterilizuoti.

 1. Klientų atsiliepimai

Dažniausiai klientų atsiliepimai internete ar jūsų pažįstamas asmuo yra labai svarbūs. Taip pat labai rekomenduojama paklausti apie ragenos tatuiruotes ar akies obuolio tatuiruotes iš žmonių, kurie tai iš tikrųjų padarė. Taip pat galite ieškoti atsiliepimų internete, jei yra.

Technikos pažanga akių obuolio tatuiruotėje

Šiuolaikinė akių obuolių tatuiruočių pažanga keletą metų sumažino akių obuolių tatuiruotės kainą. Vietoj to, kai kurie metodai, naudojami paslėpti bet kokius ragenos randus, pavyzdžiui, ragenos persodinimas, keratoplastikos metodai ir tonuoti kontaktiniai lęšiai. Be to, technologijų pažanga sumažino tikimybę įgyti kietą ragenos leukomą, pvz., Chemoterapiją, antibiotikus, ir „didvyriškų gydymo priemonių“ vėlavimą. Nors tokia technologijos pažanga sumažino ragenos tatuiruočių paplitimą, kai kurie jų dar laikosi. Segundo ir kt. taip pat mano, kad šiuolaikinių technologijų ir tradicinių metodų įtraukimas ateityje gali pagerinti tatuiruočių reputaciją.

Alternatyvūs akių obuolio tatuiruotės metodai

Yra daug alternatyvių metodų, kuriuos galite pagalvoti, o ne pasidaryti akies obuolio tatuiruotes, kurios daromos ryškiai akimis ir pasiekiamos uždėjus dirbtinį silikoninį lęšį ant rainelės viršaus. Klientai gali rinktis iš įvairių spalvų ir dizaino ir net sukurtų vaizdų. Šis metodas taip pat yra naudingas, nes leidžia vėliau pašalinti implantą, kad būtų atkurtas pirminis jūsų akių atspalvis.

Nauji technologijų pasiekimai apima eksimerinio lazerio naudojimą, skirtą ragenos lovai tatuiruoti, o lamelinė keratektomija padeda pasiekti išskirtinių rezultatų, susijusių su vienodu spalvų apdorojimu, tačiau daugeliui žaizdų tai neleidžiama dėl neapibrėžtumo, retėjančios stafilomos ar ragenos kalcifikacija.

Prasiskverbianti keratoplastika (PK) turi užteršimo ir transplantato atmetimo tikimybę, todėl jos naudojimas kosmetikos tikslais yra etiškai nepriimtinas įvairiose pasaulio dalyse, nes visame pasaulyje trūksta ragenos donorų. Mechanizuota kerato pigmentacija yra dar vienas brangus pasirinkimas. Alternatyvūs būdai, kaip pagerinti pažeistų akių išvaizdą, yra korekciniai kontaktiniai lęšiai, keratoplastika, akių protezavimas su enukleacija ar išdarinėjimu arba be jo..

Naudojant kontaktinius lęšius, netoleravimas dažniausiai atsiranda po ilgo naudojimo, o naudojant akių protezą virš ankštos ragenos, paprastai atsiranda patinimas, ligos ir ragenos korozija. Todėl ragenos drumstumo tatuiruotė vis dėlto turi tikslą išauginti naminius ragenos randus. Mūsų tyrimas bandė ištirti ragenos tatuiruotės potencialą pagerinti akių kosmetinę būklę, įrodyti jo saugumą, efektyvumą ir ištirti jo galimybes kaip invazinės rekonstrukcinės chirurgijos galimybę pažeistoms ragenoms atkurti..