Tatuiruotės

Adomo Savage’o tatuiruotė ir jos prasmė

Adamas Whitney Savage yra amerikiečių aktorius, pedagogas, specialiųjų efektų menininkas, televizijos personažas ir prodiuseris. Jis taip pat garsėja kaip televizijos laidų, tokių kaip „MythBusters“ ir „Unchained Reaction“, vedėjas „Discovery“ kanale ir „Savage Builds“ mokslo kanale. Savage sukurti modeliai buvo naudojami „Žvaigždžių karuose: II epizode – klonų ataka“, „Space Cowboys“ ir „The Matrix Reloaded“.

Adomo kūnas turi tik vieną tatuiruotę ir tai jam tikrai naudinga ir prasminga. Jis pasidalijo savo tatuiruote savo socialinėje žiniasklaidoje, parodydamas jaudulį dėl tatuiruotės ir pasidalino savo idėja. Pažvelkime į tai ir už jos esmę.

1. Valdovo tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant kairiojo dilbio vidinės pusės yra tatuiruotė liniuotė. Jo dilbio liniuotė yra colių, centimetrų ir milimetrų.

Reikšmė: Jis paskelbė tatuiruotę savo „Instagram“ su prierašu, paaiškinančiu: „Aš ką tik šešių colių liniuotę tatuiruoju ant kairiojo dilbio! Tikras įrankis, nuolat sumontuotas ant mano žmogaus kostiumo! Aš apie šią tatuiruotę kalbu amžinai. Idėją sugalvojau gal prieš kokius 12 metų ir vis tiek jos neįgyvendinau. Tačiau šiais metais pagaliau atrodė, kad atėjo laikas pridėti savo kūno matavimo naudingumą. Labai džiaugiuosi, kaip tai atrodo! Nekantrauju pradėti naudoti. Tiems, kurie domisi, tai padarė Larzas Moon Mertzas (@larzfrmarz), „Oldtown Tattoo San Francisco“ (3409 23th St, San Francisco, CA 94110). “