Tatuiruotės

50 nuostabių H raidžių tatuiruočių dizaino ir idėjų

Jei galvojate pasidaryti „H“ raidės tatuiruotę ir norite pasisemti įkvėpimo, tolesnį raidžių „H“ raidės idėjų ir šablonų rinkinį rasite labai patogiu sukurti savo H raidės tatuiruotę..

Raidė „H“ tatuiruotė laikoma pradine tatuiruote. Pradinės tatuiruotės gali parodyti stiprius pojūčius ir stiprią meilę, todėl kelios poros ir įsimylėjėliai savo sutuoktinių inicialus išgraviruoja pakaitomis, darant analogišką tatuiruotę. Ši tatuiruotė ilgą laiką liks ant jūsų kūno, todėl geriau būti verta!

Pradinės tatuiruotės yra viena geriausių tatuiruočių mažų tatuiruočių skyriuje. Paprastai jie yra smulkūs ir išsamūs, tačiau turi didžiulį gebėjimą perduoti daug reikšmių. Pradinė tatuiruotė taip pat yra nuolatinis kažko priminimas ir kažkas labai vertingo jums ar jūsų širdžiai artimam žmogui.

Kalbant apie įdėjimo vietą, labiausiai paplitusi „H“ raidės tatuiruotė yra riešas ir ją galima sudaryti įvairiais būdais, pavyzdžiui, sutvirtinti kitomis figūromis, tokiomis kaip meilės širdis, kaukolė, lotosas, begalybės ženklas, išreiškiantis amžiną meilę. , gėlės, angelų sparnai, karūnos ir tt arba netgi gali būti suporuoti su kita raide.

Pradines tatuiruotes gali naudoti tiek vyrai, tiek moterys. Paprastai lytis taip pat vaidina vaidmenį atspėjant, kokios tatuiruotės norite. Pavyzdžiui, moterys puošia raidę moteriškesnėmis figūromis, tokiomis kaip gėlės, drugeliai ir pan., O vaikinai, kita vertus, ieško daugiau vyriškų simbolių, tokių kaip karūna, sparnai ir tt Kryžiaus ir lotoso figūros yra labiau lyčių atžvilgiu neutralios figūros. paprastai sujungiami simboliais.

H raidės tatuiruotės reikšmė

Turinys (spustelėkite, jei norite pereiti)

 • H raidės tatuiruotės reikšmė
 • H raidės tatuiruotės idėjos
 • Kur yra geriausia vieta pasidaryti H raidės tatuiruotę ant savo kūno?
 • H raidės tatuiruočių dizaino sąrašas

Kai kurios raidės turi reikšmės ne tik fonetinei sričiai. Šie bendri apibrėžimai laikui bėgant gali skirtis arba vis tiek turi keletą pasiūlymų įvairiems žmonėms. Pvz., Raidė A gali reikšti akademiniu požiūriu klestintį asmenį, kaip A klasė, arba taip pat gali reikšti svetimaujantį asmenį, pvz., „Scarlet Letter“. A gali reikšti net tokius politinius dalykus kaip anarchija, politinis įsitikinimas ir socialinė evoliucija.

C raidė galėtų simbolizuoti atletiškos komandos lyderį ar vidutinišką auklėtinį. Šios sudėtingos taikymo sritys priklauso nuo to, kokioje visuomenėje jos egzistuoja, ir yra visiškai priklausomos nuo to sociologinio suvokimo, kad galėtų perduoti nurodytą reikšmę. Rašalo abėcėlės skiltyje yra didžiulis kiekis gana įvairių raštų.

Paprasčiausia tatuiruotė gali būti atskira raidė. Tai gali išlikti dėl kieno nors pavardės, simbolizuojančios jo šeimos vardą ar net jų protėvius. Retai šis laiškas yra kruopščiai įvykdytas ir sudėtingai nupieštas. Tai kilo iš ilgos puošybos idėjos, atrastos Šiaurės Europos praktikoje. Buvo įrašyti apšviesti dokumentai, dažniausiai religiniai, kurie buvo patobulinti, kad taptų išskirtiniais meno kūriniais. Pirmoji skyriaus raidė buvo autoritetinga ir gali būti tokio pat dydžio kaip visas puslapis.

„Letter Tattoo“ ar kitos abėcėlės tatuiruotės gali reikšti konkretų asmenį, taikant jo vardo raides, tiksliau, jų inicialus. Paprastai tai yra ypatingesnė ir aiškesnė nei šeimos vardo abėcėlė. Kieno kito inicialų tatuiruotė gali būti tam tikra šventė ar pripažinimas. Tai stilius nuolat turėti su savimi tą žmogų, net jei tai yra jūsų galvoje.

Šie inicialai gali būti sudaryti naudojant įvairius šriftus ar šriftus, tai yra technika, kuria iliustruojami abėcėlės simboliai. Dėl šios savybės raidės atrodo išskirtinės, tačiau nekeičia jų pradinės reikšmės. Ir galiausiai, žmogus netgi gali išgraviruoti visą abėcėlę kaip savo tatuiruotės dizainą.

Literatūriškai nusiteikę žmonės, tokie kaip didžiosios anglų kalbos, rašytojai, žurnalistai ir spaustuvininkai, gali turėti nepakartojamą meilę angliškai abėcėlei. Profesoriai taip pat gali gauti abėcėlės ženklą. Anglų abėcėlės įvaldymas, mokymasis rašyti ir skaitymas – tai raštingumo ir esminių scholastinių pasiekimų pagrindas..

Nors kelios asmenybės žino veikėjus ir netgi gali būti artimos savo pažangai ir kronikai, kitos labai myli jį ir anglų kalbos žodyną. Dėl šios aistros abėcėlės tatuiruotė gali būti labai aistringas ir giliai kūniškas kūno pakeitimas. Anglų arba romėnų rudimentai yra tik viena iš kelių programų visame pasaulyje.

H raidės tatuiruotės idėjos

Dažniausias H raidės tatuiruotės išdėstymo variantas yra riešas arba ranka. H raidės tatuiruotė gali būti derinama su skirtingais dizainais ir elementais, kad atrodytų nepakartojamai. Šie elementai gali būti unikalūs jums arba gali būti paplitę, pavyzdžiui, meilė, širdis, karūna, lotosas, begalybės ženklas, kai kurios gėlės ar net angelo sparnai. Taip pat galite sujungti dvi raides. Jį gali dėvėti tiek vyrai, tiek moterys ir jis nėra priklausomas nuo lyties.

Nors merginos savo tatuiruotes puošia labiau mergaitiškais simboliais, berniukai jas išlaiko drąsesnes ir paprastesnes arba tiesiog sujungia jas su kitomis abėcėlėmis. Tačiau galite jį pritaikyti taip, kaip norite. Yra daugiau lyčių atžvilgiu neutralių simbolių, kurių galite ieškoti kaip kryžius ar lotosas. H raidė su karūna taip pat atrodo gana fantastiškai.

Jei galvojate pasidaryti „H“ raidės tatuiruotę ir ieškote rašalo įkvėpimo, turite patikrinti šią H raidės tatuiruotės dizaino kolekciją, kuri gali būti labai naudinga norint įsivaizduoti, kaip savo tatuiruotė gali atrodyti!

Kur yra geriausia vieta pasidaryti H raidės tatuiruotę ant savo kūno?

Moterims

 • Kulkšnis
 • Riešas
 • Pirštų tarpai
 • Rankos
 • Mentė
 • Už ausies

Vyrams

 • Krūtinė
 • Bicepsas
 • Kojos
 • Kaklas
 • Atgal
 • Dilbiai

H raidės tatuiruočių dizaino sąrašas

 • Laimingas H raidės tatuiruotės dizainas

H raidės tatuiruotės

Šis H raidės tatuiruotės dizainas yra unikalus, nes jis primena šamoto lapą su keturiomis mažomis širdelėmis, susidarančiomis taip, kad atrodytų kaip H raidės tatuiruotės dizainas. Shamrock turi daug reikšmės, ypač jei esate airis ir religingas. Tai dažnai siejama su airių kultūra.

Stengdamasis paversti airius krikščionimis, Šv. Trys šamoto ašmenys taip pat turėtų būti pasitikėjimo, palaikymo ir pagarbos. Ketvirtasis lapas – tai sėkmės ir tikėjimo vieta.

 • 3D efekto raidės H tatuiruotės dizainas

H raidės tatuiruotės

Šis drąsus raidės H tatuiruotės dizainas yra labai stiprus. Tikrai labiau tiktų vaikinui, o ne merginai. Dėvėtojas padarė jį ant riešų, o tai yra geras ir įvairus pasirinkimas, o ne pradinės raidės ant riešo. Tačiau, kai yra daugiau mergaitiškų dalykų, ši tatuiruotė taip pat gali būti tinkama mergaitei. Man ypač patinka nuostabus šio tatuiruotės dizaino 3D efektas.

 • Karališkosios raidės H tatuiruotės dizainas

H raidės tatuiruotės

Šis laiškas savo išvaizda yra gana karališkas. Jis turi puikų šriftą su daugybe smūgių. Panašu, kad kažką galite pasirinkti iš senovės knygos. Rasdami H raidės tatuiruotės dizainą turėsite turėti stiprų tiriamąjį žaidimą, nes šriftas yra viskas.

 • „Royalty“ raidės tatuiruotės dizainas

H raidės tatuiruotės

Šis dizainas yra labai gražus ir suteikia labai graikišką atmosferą. Taip pat labai karališkas dėl karūnos. Naudotojas čia sujungė dviejų tipų abėcėles – raidę H ir M raidę, kurios sudaro tatuiruotės dizainą. Laiškus supa alyvuogių lapai, kurie yra didžiulė kai kurių religijų ir kultūrų dalis.

Alyvuogių šaka yra meilės ar pasiekimų, tariamai kylančių iš klasikinės Graikijos tradicijų, atstovas, ypač susijęs su maldomis dievams ir valdantiems asmenims, ir yra stebimas daugelyje Viduržemio jūros baseino visuomenių.

 • H raidės tatuiruotės dizainas ant riešo

H raidės tatuiruotės

Šiek tiek kreivės ir dizaino viskas, ko jums reikia H raidės tatuiruotės dizaine. Tai puikus simbolis, rodantis jūsų meilę kažkam. Daugelis žmonių taip pat mėgsta išsitatuiruoti savo vardą, ir tai yra mažas ir mažas jų vardų atvaizdas. Taigi, jei nenorite didelės tatuiruotės, mažos H raidės tatuiruotės dizainas yra nuostabus pasirinkimas.

 • H raidės tatuiruotės dizainas su gėlėmis ir širdimis

H raidės tatuiruotės

Šį H raidės tatuiruotės dizainą supa širdys ir gėlės. Tiesą pasakius, iš pirmo žvilgsnio pagalvojau, kad tai gražios Kalėdos, nes jos dekoruotos taip kitaip. Tačiau H raidės tatuiruotės dizainas čia yra gana paprastas, tačiau pridėjus šias širdis ir gėles, viskas pasikeitė.

 • H raidės tatuiruotės dizainas su purpurine širdimi ant kojos

H raidės tatuiruotės

Daugelis žmonių taip pat mėgsta pridėti šiek tiek širdies su savo H raidės tatuiruotės dizainu. Tai vienas iš labiausiai paplitusių elementų, pridėtų po karūnos simboliu. Kai kurie žmonės taip pat derina ir karūną, ir širdies simbolį. Vis dėlto tai puikus pasirinkimas pasidaryti tokią tatuiruotę.

 • H raidės tatuiruotės dizainas ant kulkšnies

  H raidės tatuiruotės        

Šis H raidės tatuiruotės dizainas yra labai moteriškas, nes ne tik turi kreivių ir linijų, bet ir pagamintas toje vietoje, kuri laikoma mergaitiška ir kurią daugelis merginų pasirenka kaip savo tatuiruočių išdėstymo idėjas. Kulkšnys yra puiki vieta gauti nedidelį tatuiruotės dizainą, kuris atspindėtų jų būties jausmą.

 • Henna raidės H tatuiruotės dizainas

H raidės tatuiruotės

Nors chna ir tatuiruotės yra du visiškai skirtingi dalykai, pavyzdžiui, chna yra mažiau skausminga ir laikina, o tatuiruotės yra skausmingos ir nuolatinės, jos abi yra puiki idėja viena kitai. Jūs visada galite pasisemti įkvėpimo iš savo chna dizaino, jei turite, ir panaudoti jį savo tatuiruotės dizainui ir atvirkščiai.

 • H ir S raidės tatuiruotės dizainas

H raidės tatuiruotės

Susietos abėcėlės dažnai yra vienas iš populiariausių pasirinkimų, kai reikia pasidaryti sau sukurtą abėcėlės tatuiruotę. Šis H raidės tatuiruotės dizainas yra gana unikalus, nes labai unikaliai sujungtas su abėcėle S. Puiki idėja, jei pasidarysite tokią tatuiruotę žmogui, kurį mylite ir žavitės.

 • H raidės tatuiruotės dizainas su karūna

H raidės tatuiruotės

Karūnos visada yra labai karališkos ir daugelis žmonių pasirenka jas išgraviruoti savo raidės tatuiruotės dizainu. Šis H raidės tatuiruotės dizainas tikriausiai atrodo pernelyg karališkas ir patrauklus, nes prie šio dizaino pridėta graži ir sudėtinga karūna. Tai puikus tatuiruotės dizainas visiems, ypač asmenims, norintiems pasidaryti savo pradinę tatuiruotę.

 • H raidės tatuiruotės dizainas su širdimi

H raidės tatuiruotės

Galų gale paprastas H raidės tatuiruotės dizainas su maža širdimi yra puikus kelias. Kai kuriems žmonėms patinka pasidaryti paprastą tatuiruotę, o šis H raidės tatuiruotės dizainas yra gana paprastas, tačiau tuo pat metu atrodo labai prašmatniai ir patraukliai. Drąsių ir plonų kreivių derinys atrodo labai mielas kartu ir yra puikus derinys.

 • H raidės tatuiruotės dizainas su raudona širdimi

H raidės tatuiruotės

Panašiai šis yra gana mielas dizainas. Tokius mažus ir subtilius dizainus dažniausiai renkasi merginos. Vaikinai mėgsta griežtesnę išvaizdą, todėl greičiausiai imsis kažko daug drąsesnio ir turi kitų vyriškų elementų, tokių kaip karūna ar tikriausiai viskas, kas susiję su gamta.

 • H raidės tatuiruotės dizainas smegenų viduje

H raidės tatuiruotės

Šis dizainas yra gana unikalus ir galbūt to nematėte niekur kitur. Esmė ta, kad nuo jūsų priklauso, kaip norite sukurti savo abėcėlės raidės tatuiruotės dizainą. Galite rasti bet kokių keistenybių ir netgi pasidaryti tatuiruotes, kurios neturi prasmės tol, kol jums jos patinka. Ši tatuiruotė mums šiuo metu gali būti nereikšminga, bet gali būti ją nešiojančiam asmeniui.

 • H raidės tatuiruotės dizainas su spalvomis

H raidės tatuiruotės

Man patinka pridėti šiek tiek raudono rašalo šio tatuiruotės dizaino viduje. Manau, kad pridėti spalvų purslų visada pasiteisina, ypač kai ji yra karštai raudona, kaip ši. Jei pirmiausia norite juodos tatuiruotės dizaino, 95 procentus savo tatuiruotės galite laikyti juodu rašalu, tačiau 5 proc..

 • Mielas poros raidės H tatuiruotės dizainas

H raidės tatuiruotės

Šis tatuiruotės dizainas turi daug dalykų. Čia H raidės tatuiruotės dizainas yra sujungtas su kita raide, kuri yra I. Čia aš galiu turėti daug reikšmių, kurios priklauso nuo individo. Man taip pat patinka, kaip buvo pridėta širdis su mažu tekstu. Taip pat galima nesižavėti miela maža pora, kuri stovi susikibusi už rankų ir maža rožine širdimi. Tai gana miela.

 • Blaivios raidės H tatuiruotės dizainas

H raidės tatuiruotės

Kai kurie žmonės nemėgsta dažyti savo širdžių, tačiau kai kurie mėgsta pridėti spalvų, o ne tik tradicinės raudonos. Jie mėgsta pridėti bet kokią spalvą. Kai kurie netgi prideda kelias spalvas ir turi gradiento efektą. Tai gana šaunus būdas pridėti šiek tiek linksmybių prie savo tatuiruotės, nes abėcėlės raidžių tatuiruotės kartais gali būti gana monotoniškos.

 • Drugelio raidės H tatuiruotės dizainas

H raidės tatuiruotės

Drugelis gali būti ne tik gražus ir labai moteriškas simbolis, bet ir turėti daugiau savybių. Tai gali turėti gilesnę prasmę.

Drugeliai yra gilios ir įtikinamos gyvenimo iliustracijos. Daugelis visuomenių jungia drugelį su mūsų siela. Krikščionių tikėjimas mato drugelį kaip atsinaujinimo vaizdą. Visame pasaulyje žmonės pastebi, kad drugelis simbolizuoja jėgą, naujoves, optimizmą ir žinias. Taigi nebūtina, kad drugelį turėtumėte laikyti dekoratyviniais tikslais. Dabar, kai žinote drugelių reikšmę, galite tai labai gerai pasakyti žmonėms, kurie jūsų klausia apie jūsų dizainą!

 • H raidės tatuiruotės dizainas su sparnais

H raidės tatuiruotės

Dauguma žmonių mėgsta pasidaryti sparno tatuiruotę ant savo nugaros, kad ji galėtų padaryti efektą ir turėti sparnus. Panašiai šis dėvėtojas ant nugaros taip pat pridėjo sparnuotą H raidės tatuiruotės dizainą. Man patinka mintis, kad vienas sparnas – dar ne viskas. Jis taip pat pridėjo gražią princesės karūną ir gražią širdelę, apimančią H raidės tatuiruotės dizainą.

 • H raidės tatuiruotės dizainas ant nugaros

H raidės tatuiruotės

Šis gana mažas dizainas yra labai mielas ir pagamintas dėvėtojo nugaroje. Tai puikus dizainas tiems, kurie nenori nieko per daug įmantraus, bet nori, kad jis būtų gana paprastas ir prašmatnus. Tai apskritai mielas dizainas.

 • H raidės tatuiruotės dizainas ant delno

H raidės tatuiruotės

Gauti chna raštą ant delno yra gana paprasta ir labai įprasta, tačiau pasidaryti tatuiruotę ant delno ne visai taip. Tačiau daugelis žmonių taip pat išsitatuiruoja delnus. Taigi, jei ieškote unikalių išdėstymo idėjų, tai yra puiki vieta pasidaryti tatuiruotę.

 • Raidės H ir K tatuiruotės dizainas

H raidės tatuiruotės

Man patinka ši gražiai užtemdyto sparnuoto tatuiruotės su raidėmis H ir K. koncepcija. Tai puiki tatuiruotė, padaryta ant riešo. Riešas yra tinkamiausias tatuiruotės dizaino variantas, nes tatuiruotė yra pailga. Šis H raidės tatuiruotės dizainas yra sujungtas su kita raide K.

 • H raidės tatuiruotės dizainas su žvaigžde fone

H raidės tatuiruotės

Jei manote, kad pagrindinis simbolis yra gana paprastas, tatuiruotės dizaino fonas ar tam tikri elementai yra labai būtini. Čia H raidės tatuiruotės dizainas yra gana paprastas. Jis užpildytas juodu rašalu be jokio įmantraus šrifto. Taigi fonas su žvaigždės kontūrais yra gana nuostabus.

 • H raidės tatuiruotės dizainas viršutinėje krūtinėje

H raidės tatuiruotės

Viršutinė krūtinės dalis yra puikus pasirinkimas. Jis ne tik patrauklus, bet ir gali jį parodyti ar pridengti savo noru. Tatuiruotės uždengimas priklausys nuo to, kokius drabužius dėvite. Taigi, jei ketinate eiti be petnešėlių, šis H raidės tatuiruotės dizainas jūsų stiliui tikrai suteiks žavesio.

 • H raidės tatuiruotės dizainas kryžiuje

H raidės tatuiruotės

Šis kryžminio tatuiruotės dizainas yra puikus būdas parodyti savo religinę pusę ir jūsų stilių. Daugelis žmonių yra labai religingi ir didžiuojasi galėdami tai parodyti. Šis gražus kryžius per nugarą yra puiki idėja derinti H raidės tatuiruotės dizainą su. Kryžius yra pagrindinis krikščionių religijos atstovas, atgaivinantis Jėzaus Kristaus nukryžiavimą ir atperkantis jo kančios bei mirties privilegijas. Todėl kryžius yra ir paties Kristaus, ir krikščionių, besivadovaujančių šia religija, doktrinos simbolis.

 • H raidės tatuiruotės dizainas su karūna

H raidės tatuiruotės

Norėdami papuošti savo H raidės tatuiruotės dizainą, jums nereikia žvilgančių brangakmenių. Su šiuo dizainu paprastas kryžius atrodytų nuostabiai. Galbūt norėsite ar nenorėsite pridėti spalvų, tačiau tiesa pasakius, tai atrodytų nuostabiai su abiejų tipų dizainu.

 • Begalybės simbolis H raidės tatuiruotės dizainas

H raidės tatuiruotės

Čia H raidės tatuiruotės dizainas yra labai gražiai sukurtas ir užuot suderintas su kokia nors kita abėcėle, jis yra sujungtas su begalybės simboliu. Nors begalybės simbolis yra labai draugiškas, jis turi ir kitų atspalvių. Tai turi didelę reikšmę, kai reikia turėti puikų meilės gyvenimą.

Begalybės simbolis, kurio šone yra aštuntas skaičius, nenuspėjamai reiškia neribotumo ar amžinybės sąvoką, ypač kaip ji naudojama moksle ir metaforiškai apie meilės santykius.

 • Mažas H raidės tatuiruotės dizainas ant piršto

H raidės tatuiruotės

Maži tatuiruočių simboliai yra labai populiarūs, ir pagal šį tatuiruotės pavyzdį jūs tiksliai žinotumėte, kodėl. Juos ne tik lengviau paslėpti, bet ir atrodo labai gražiai ir prašmatniai. Daugelis garsenybių taip pat eina mažu keliu ir atsisako didelių ir didžiulių tatuiruočių, kad gautų mažesnes.

 • „Infinity“ raidės H tatuiruotės dizainas ant kaklo

H raidės tatuiruotės

Kaklas yra puiki vieta tiek merginoms, tiek vaikinams. Tačiau vaikinai norėtų daug drąsesnio modelio, o merginos norėtų turėti subtilų. Šis dizainas yra gana subtilus ir labiau tinka mergaitėms, tačiau vaikinai tikrai gali jį ištraukti.

 • H raidės tatuiruotės dizainas ant kaklo

H raidės tatuiruotės

Tatuiruotės dizainas reiškia daug, tačiau tai nėra vienintelis dalykas, į kurį galima atsižvelgti ieškant tatuiruotės dizaino. Taip pat reikia apsvarstyti tinkamą išdėstymo variantą, todėl turėtų būti vienodo jausmo tarp pasirinkto dizaino ir paskirties vietos, kurią ketinate pasirinkti..

 • Trigubos abėcėlės raidės H tatuiruotės dizainas

H raidės tatuiruotės

Ar einant su dviem raidėmis nėra per daug įprasta? Ši dėvėtoja aiškiai pasakė, kad nereikia daryti to, ką daro maksimalūs žmonės, o eiti su srautu. Dėvėtoja pridėjo trečią raidę su savo H raidės tatuiruotės dizainu. M ir L pridėjimas yra gana puikus ir jie sudaro didelę darną.

 • H raidės tatuiruotės dizainas su žvaigžde

H raidės tatuiruotės

Kaip ir aukščiau, šis dizainas yra gana panašus į žvaigždės foną. Tačiau šiuo atveju dažymo modeliai buvo pakeisti. Fonas yra tamsus, o H raidė yra tik kontūre. Tai puikus derinys ir puiki idėja, jei norite, kad jis būtų paprastas, bet stilingas.

 • H raidės tatuiruotės dizainas ant vidurinio piršto

H raidės tatuiruotės

Tai gana gražus dizainas, nes tai ne tik H raidės tatuiruotės dizainas. Šis H raidės tatuiruotės dizainas atrodo kaip dvi žuvys, sujungtos linija tarp jų. Tai puiki poros tatuiruotė parodyti savo meilę kam nors.

 • H raidės tatuiruotės dizainas ant žiedo piršto

H raidės tatuiruotės

Inicialo užrašymas ant piršto yra puiki idėja, nes ne tik tai, kad viskas atrodo išskirtinai nuo kitų, bet ir tokios mažos tatuiruotės yra gerai pastebimos, kai jos yra ant piršto. Dėvėtojas pasirinko H raidę uždėti ant bevardžio piršto taip akivaizdžiai, kad jis skirtas tam, kurį jis ar ji dievina.

 • H raidės tatuiruotės dizainas mielas

H raidės tatuiruotės

Žiediniai pirštai puikiai tinka kaip susieta tatuiruotė. Jei norėtumėte gauti kažką panašaus, priežastis būtų gana akivaizdi, nes bevardis pirštas laikomas meilės ir santuokos pirštu. Taigi jūs taip pat galite nustebinti savo sutuoktinį, kad jis ar ji mane išgraviruotų ant bevardžio piršto.

 • Paprastas H raidės tatuiruotės dizainas

H raidės tatuiruotės

Žiediniai pirštai turi reikšmę, tačiau kai kuriems žmonėms taip pat patinka įspausti ant kitų pirštų. Viduriniai pirštai, rausvi pirštai, rodomieji pirštai ir nykščiai – tai gana populiarios dizaino idėjos renkantis dizainą. Tai puiki H raidės tatuiruotės dizaino vieta, kurią galite išbandyti!

 • Mielas ir žavingas raidės H tatuiruotės dizainas

H raidės tatuiruotės

Galite dar labiau atsisakyti naujos tendencijos pasidaryti tatuiruotę ant piršto ir eiti į senąją mokyklą ir užsidėti ją ant riešo. Šis šoninės riešo tatuiruotės dizainas atrodo nepaprastai žavingas ir man patinka kiekviena jo dalis. Šį nuostabų H raidės tatuiruotės dizainą lydi puikus širdies dizainas.

 • „Angel Wings“ raidės H tatuiruotės dizainas

H raidės tatuiruotės

Daugelis žmonių mėgsta gauti angelo sparnus kaip pasirinktą elementą, kai kalbama apie tatuiruotės dizainą, ir šis čia atrodo visiškai mielas. Tai labai subtilu ir atrodytų gana nuostabiai. Taip pat galite pridėti spalvų, bet sąžiningai, jis atrodo žavingas toks, koks yra. Angelo sparnai yra ne tik dekoratyvūs, bet turi ir kitas simbolines reikšmes.

Angelo sparnas yra labai unikalus, nes tai angelai, išreiškiantys jėgą, nekaltumą, drąsą, aistrą, harmoniją ir saugumą. Jie mums teikia džiaugsmą, tikėjimą ir pasitikėjimą. Manoma, kad arkangelai gyvena danguje, ir sakoma, kad kiekvienas turi savo angelą sargą. Taigi pridėję keletą sparnų su H raidės tatuiruotės dizainu reiškia, kad šis asmuo yra jūsų angelas sargas, arba iš tikrųjų jūs taip pat galite būti jūsų angelas sargas.

 • H raidės tatuiruotės dizainas su balandžiu

H raidės tatuiruotės

Balandis ir kitos rūšies paukščiai taip pat yra labai populiarūs pasirinkdami tatuiruotės dizainą. Čia dėvėtojas pridėjo savo H raidės tatuiruotės dizainą su gražiu balandžiu, kuris laikomas mezgiančia labai žavingą širdį. Balandis yra sielos laisvės nuo jos žemės pareigų atvaizdas. Sausumoje jie asmeniškai informuojami apie savo kilmę ir išreiškia labai rafinuotą išvaizdą. Kaip ir žemės, ir oro būtybės, balandžiai tarnauja kaip spontaniškos minties ir kolektyvinės tikrovės santykiai.

 • H raidės tatuiruotės dizainas ant rankos

H raidės tatuiruotės

Šis karūnos tatuiruotės dizainas yra labai gerai uždėtas ant naudotojo rankos ir taip pat atrodo gana mielas.

 • Paryškinta raidė H tatuiruotės dizainas

H raidės tatuiruotės

Paryškinta raidė yra puikus pasirinkimas, jei norite įdėti į vietas, kuriose yra didesnis paviršiaus plotas. Nešiotojas pasirinko H raidės tatuiruotės dizainą, kuris bus dedamas ant rankos, bet taip pat galite uždėti tokius didžiulius piešinius ant nugaros, šlaunų, pečių ir kojų, kad padengtumėte didesnę erdvę.

 • H raidės tatuiruotės dizainas su plunksna

H raidės tatuiruotės

Plunksnos dažnai siejamos su subtilia dalykų puse ir, nors daugelis vaikinų taip pat turi tokį dizainą, ji dažniausiai yra populiaresnė tarp mergaičių. Tai puikus dizainas, jei norite kažko subtilaus ir prasmingo. Tai gražus dizainas tiems, kurie nori, kad viskas būtų paprasta.

 • Raidė H su „K Tattoo Design“

H raidės tatuiruotės

Sujungti raides yra labai paprasta ir galite derinti įvairių tipų abėcėles su H raidės tatuiruotės dizainu, kad ji taptų prasmingesnė. Šis H ir K raidžių dizainas taip pat turi mielą širdelę.

 • H ir B raidės tatuiruotės dizainas

H raidės tatuiruotės

Tai gana unikalus dizainas ir neturi daug kreivių ir kitų dalykų. Šis šriftas yra labai paprastas. Tai puikus pasirinkimas, jei turite kokį nors panašaus modelio logotipą arba iš tikrųjų galite iš jo sukurti labai įmantriai atrodantį logotipą. Dabar šis išsprendė du tikslus.

 • H raidės tatuiruotės dizainas ant šoninio riešo

H raidės tatuiruotės

Riešo pusė yra viena iš labiausiai paplitusių idėjų, skirtų tokiam paprastam dalykui kaip raidė ar miela citata. Tai puiki vieta, jei norite paprasto dizaino, nes rankos ir rankos yra gana matomos išdėstymo parinktys, kurias galite pasirinkti iš.

 • H raidės tatuiruotės dizainas su juodos širdies kontūru

H raidės tatuiruotės

Ši H raidės tatuiruotė yra labai miela, nes ji baigiasi miela maža širdimi. Tai puikus pasirinkimas mažam ir saldžiam.

Taip baigėme 50 nuostabių H raidžių tatuiruočių dizaino, iš kurių galite pasisemti įkvėpimo ir sukurti savo tobulą tatuiruotės dizainą.