Tatuiruotės

4 Elly Mangat tatuiruotės ir jų reikšmės

Harkirat Singh Mangat, geriau žinomas savo sceniniu vardu Elly Mangat, yra pandžabų dainininkas ir dainų autorius. Savo karjerą jis pradėjo 2015 m. Su savo daina „Angry Bird“ ir nuo to laiko išleido daugybę hitų, tokių kaip „Affair“, „Thug Life“, „Swag“, „Weapons“ ir kt..

Elly turi įdomių rašalų, dengiančių rankas. Pažvelkime į jo rašalus ir jų reikšmes.

1. „Žvėries“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinėje viršutinėje dainininkės rankoje yra tatuiruojantis urzgančio tigro veidas. Taip pat po tigro veidu yra ištatuiruotas korio raštas, uždengiantis jo ranką juostos pavidalu.

Reikšmė: Žvėries tatuiruotė ant rankos atspindi jo stiprią asmenybę ir laisvą dvasią.

2. „Pelėdos“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinysis dainininko dilbis turi pelėdos tatuiruotę, sėdinčią kaukolės viršuje, o lapai tatuiruoti žemiau kaukolės.

Reikšmė: Kaukolės tatuiruotė simbolizuoja mirtį, o pelėdos laikomos angelais sargais, kurie lydėjo sielas į požemį. Pelėdos ir kaukolės tatuiruotės dizainas kartu reiškia mylimo žmogaus mirtį.

3. „Kaukolės ir kortelės“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Korio raštas dešinėje rankoje siekia žemyn iki dešinės dilbio vidinės pusės ir sujungiamas su didelės tirpstančios kaukolės tatuiruote. Žemiau kaukolės taip pat yra tatuiruotė. Kortelė yra nusidėvėjusi ir yra kastuvų tūzas su kita kaukole, tatuiruota kastuvo dizaino viduje.

Reikšmė: Pikų tūzo tatuiruotė yra populiarus tatuiruotės dizainas, reiškiantis sėkmę ir likimą.

4. „Portreto“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Vidinėje kairiojo dilbio pusėje yra tatuiruotas žmogaus portretas su mikrofonu priešais jį. Žodžiai „ਹਾਏ ਤੱਤਾ“ taip pat ištatuiruoti po portretu.

Reikšmė: Portretas ant rankos yra kito pandžabų dainininko Babbu Maano, kuris yra vienas iš Elly stabų. Tatuiruotė yra duoklė tatuiruotė, po kuria ištatuiruoti pandžabų žodžiai, verčiantys kaip „karšta“. Elly yra didelė Babbu Maan gerbėja, taip pat išleido dainą pavadinimu tatuiruotė, kurioje buvo ši tatuiruotė ir susižavėjimas dainininku.