Tatuiruotės

35 nuostabios Saturno tatuiruotės su prasmėmis ir idėjomis

Šeštasis planetas iš apolono ir antras pagal dydį Saulės sistemoje, okultizmas ir Saturno planetos patrauklumas, yra įdomus pasirinkimas visiems, ieškantiems unikalios tatuiruotės. Begalinis erdvės išsiplėtimas yra kupinas didingų planetų, tarp kurių yra ir žiedas su Herculu.

Labiausiai vertinamas dėl savo žymių ir kvapą gniaužiančių „žiedų“, apimančių planetos apvalkalą, „Saturnas“ taip pat turi debesų aplinką ir topografinę tekstūrą, todėl tai būtų patrauklus pasirinkimas tiek tiems, kurie siekia ryškios ir skvarbios erdvės tatuiruotės, tiek tiems, kurie siekia daugiausiai dėmesio skirti detalėms ir dizainui. Mėnulio apsuptyje ir ypač gražiai besisukantis Saturnas neturi ribų kūrybiškumo išraiškoms, kurias galima įtvirtinti savo dizaine.

Žinoma, kad Saturnas, norėdamas patikti tiems, kurie užsiima kosmosu ar mokslu, turi neprilygstamą galimybę patikti įvairiems žmonėms. Žinoma, kad atkreiptumėte dėmesį į tuos, kurie tiesiog nori stebėtis jo grožiu, Saturnas taip pat tikrai yra pažįstama tema tiems, kurie taip pat turi teisėtą interesą erdvėje. Lengva sujungti su kitomis mūsų Saulės sistemos planetomis, netgi būtų galima įgyti vaizduotės ir pridėti šiek tiek nepaprasto gyvenimo ar krentančių žvaigždžių. Nepriklausomai nuo dizaino, Saturnas tikrai supakuoja, kai jį pastebi visi, kurie su tuo susiduria.

Žmogaus meilė dėlionei ir atsargus susidomėjimas nežinomybe taip pat prisideda prie Saturno tatuiruotės patrauklumo. Kosmoso žarnyne įsikūrusi planeta simbolizuoja nežinomybę, nuotykius ir įgyvendinamumą. Tiems, kurie svarsto nuotykių kupiną tatuiruotę už įprastų monstrų ir demonų ribų, paprasta Saturno tatuiruotė gali parodyti naudotojo temperamentą. Tiems, kurie ieško meniško ir žavingo kūrinio, kurį įtraukti į savo rašalo kolekciją, Saturno tatuiruotė gali būti užbaigtas kūrinys.

SATURINIŲ TATUOŽŲ REIKŠMĖ

Saturno tatuiruotė yra nepriekaištingas pasirinkimas kosmoso entuziastams. Tai puikiai atrodo bet kur ir bet kam, nesvarbu, ar esate vyras ar moteris. Jie taip pat turi gana reikšmingą reikšmę. Kai kurie žmonės pasidaro tatuiruotę dėl aktualumo, kiti – dėl to, kad tai yra jų gimimo planeta, o kai kurie – dėl estetinio tikslo. Tačiau visa, kas yra nuolatinė, turi turėti tam tikrą reikšmę mums ir būtent todėl mes pasidalijome tam tikromis reikšmėmis, susijusiomis su planeta.

 • Senovės Romos religijoje planeta buvo laikoma dievu, kuris rūpinosi žemės ūkiu ir turtu. Romos imperijos era buvo vadinama aukso amžiumi ir auginimui buvo suteikta daug reikšmės. Tai buvo laikas, kai beveik nebuvo karo ir žmonės gyveno draugiškai. Todėl Saturnas vaizduoja asociaciją su darbu ir sunkiu darbu.
 • Planeta Saturnas gavo titulą iš Romos dievo. Todėl jis taip pat turi astrologinę reikšmę ir veikia Zodiako ženklus. Saturnas primena mums mūsų ribas ir lemia mūsų gyvenimą. Tai taip pat simbolizuoja senėjimą ir suteikia mums ištvermės, stabilumo ir racionalumo.
 • Tuo tarpu senovės Kinijoje Saturnas buvo valdymo, administravimo ir valdymo simbolis. Kita Saturno teorija yra brutali jėga ir gyvūninė galia, kilusi iš alchemijos pasaulio. Kitos simbolinės Saturno planetos reikšmės yra valios, ryžto ir tęstinumo galia, taip pat atskaitomybė.

SATURINIŲ TATUOJŲ IDĖJOS

Saturnas yra nuostabus pasirinkimas, jei jums patinka viskas, kas susiję su galaktika, žvaigždėmis ir kosmosu. Saturno forma su jį supančiais žiedais yra gana populiarus dizaino pasirinkimas. Dažniausiai tai daroma nespalvotu rašalu, tačiau galite pridėti daug rašalo spalvų, kad pagerintumėte išvaizdą. Kadangi tai yra maža tatuiruotė, ji puikiai atrodo ant riešo, pakaušio, ausies ir piršto. Tačiau galite pridėti daugiau kosminių elementų, įgauti sudėtingesnį vaizdą ir įdėti dizainą į didesnes vietas, pvz., Nugarą ar krūtinę.

 • Spalvota tatuiruotė

SATURN Tatuiruotės

Ši Saturno tatuiruotė yra pagrįsta galaktika. Jis nuspalvintas įvairiomis galaktikos spalvomis ir atrodo gana neįtikėtinai. Tai nėra labai sudėtingas dizainas, tačiau dėl mėlynos ir violetinės spalvos jis išsiskiria tik kontūru.

 • Du vaikai ant Saturno

SATURN Tatuiruotės

Ši tatuiruotė rodo du mažus vaikus, žaidžiančius ant Saturno žiedų. Tokie neįprasti dizainai yra labai mieli. Tiesą sakant, šios tatuiruotės vieta yra beveik tobula.

 • Tatuiruotė

SATURN Tatuiruotės

Tokie dizainai puikiai tinka poroms ar geriausiems draugams ar netgi broliams ir seserims. Tai vaizduoja bendrą meilę ir susižavėjimą žvaigždėmis, planetomis ir kitais paslaptingais dalykais.

 • Gėlių Saturnas

SATURN Tatuiruotės

Gėlių Saturno dizainas yra gana unikalus. Tai gali pasiūlyti įvairių dalykų, tačiau pagrindinis dalykas, kurį jis demonstruoja, yra meilė gamtai ir, žinoma, pačiai planetai.

 • Piršto Saturno dizainas

SATURN Tatuiruotės

Pirštas yra puiki vieta, jei norite kažko menko ir švelnaus. Planeta atrodo gana žavinga savo smulkiu variantu.

 • Saturnas ant delno

SATURN Tatuiruotės

Padaryti tatuiruotę delne yra gana unikali idėja. Nedaug žmonių nori tai padaryti tokiose vietose. Tačiau, jei ieškote kažko išskirtinio ir nepaprasto, delnas jums yra viena geriausių idėjų. Taigi nesivaržykite padaryti ką nors neįprasto. Kas žino, tai gali būti įkvėpimas ir kitam?

 • Skęstantis Saturnas

SATURN Tatuiruotės

Panašu, kad Saturno planeta skęsta dėvėtojo kojose. Gana neįprastas dizainas Astro mylėtojui.

 • Rombo dizainas

SATURN Tatuiruotės

Planeta čia žvelgia iš rombo. Pridėjus debesis, žvaigždes ir mėnulį, jis tampa gana patrauklus ir mums atrodo visas vaizdas. Tai gana patrauklus dizainas, jei ieškote kažko mistiško.

 • Užfiksuotas rankomis

SATURN Tatuiruotės

Šis Saturnas tarp rankų yra labai simboliškas. Rankos atrodo kaip magas, ir mes visi žinome, kad magai reiškia okultizmą, magiją, paslaptį ir panašiai. Apskritai dizainas yra pilnas paslapties ir mįslių. Puikiai tinka, jei turite gana panašią asmenybę.

 • Saturnas ir Jupiteris

SATURN Tatuiruotės

Šis dizainas atliekamas poromis. Čia duetas yra Saturno ir Jupiterio. Saturnas simbolizuoja valdžią, galią ir pokyčius. Jis parodys, kad yra užsispyręs, organizuotas ir lėtesnis. Jis simbolizuos laiką, kūrybą ir darbą. Jupiteris simbolizuos meilę, patrauklumą, ambicijas, grožį ir aistrą. Ji atstovaus pusiausvyrai, atsidavimui, troškimui, kūrybai ir viliojimui. Ji simbolizuoja idėjas, moteriškumą, estetiką, vaizduotę ir dėkingumą. Apskritai šis dizainas yra puikus vyriškosios ir moteriškosios energijos balansas.

 • Saturnas ir žvaigždės

SATURN Tatuiruotės

Žvaigždžių pridėjimas šiek tiek patraukė planetą. Dizainas tikrai atrodo patrauklesnis ir naudingesnis.

 • Paslaptingi tatuiruočių dizainai

SATURN Tatuiruotės

Ši tatuiruotė turi akivaizdžių paslaptingų asociacijų. Aiškinimas yra unikalus visiems, kurie nusprendžia tęsti šį dizainą.

 • Saturnas su visa ranka

SATURN Tatuiruotės

Atrodo, kad Saturnas atsiskyrė nuo kosmoso ir nusileido tiesiai ant šio žmogaus dilbio. Realus šios tatuiruotės patrauklumas yra puikus. Antros minties apie tai nėra.

 • Rudos atspalviai

SATURN Tatuiruotės

Nors šiame modelyje galima įžvelgti violetinės spalvos užuominų, šiame dizaine dominuoja rudos spalvos atspalviai. Saturno žiedai yra gana išsamūs ir suteikia labai natūralų išvaizdą visam tatuiruotės dizainui.

 • Duo dizainas

SATURN Tatuiruotės

Šis modelis dar kartą vaizduoja Saturno ir Jupiterio duetą. Tatuiruotė atspindi vyriškosios ir moteriškosios energijos pusiausvyrą. Kita puiki idėja yra tai, kad šią tatuiruotę galite pasidaryti su savo antrąja puse – viena dėvi Saturną, o kita – Jupiterį.

 • Drąsūs dizainai

SATURN Tatuiruotės

Šis tatuiruotės dizainas yra gana drąsus. Netgi spalvų raštas yra gana ryškus ir įkvepiantis. Vos galima atitraukti akis nuo šio kūrybinio kūrinio. Tai toks nusileidimas.

 • Paprastas Saturno dizainas

SATURN Tatuiruotės

Šis tatuiruotės dizainas supa visą dilbį. Jis yra kaip amuletas ar apyrankė. Jis labiau veikia kaip papuošalas. Raudonos ir juodos spalvos naudojimas yra gana tinkamas ir dėl jo supaprastinto dizaino.

 • Geometrinis dizainas

SATURN Tatuiruotės

Geometrinis modelis yra unikalus Saturno dizainui. Mėlyna spalva taip pat labai skiriasi nuo įprastos planetos spalvos.

 • Kaukolės tatuiruotė

SATURN Tatuiruotės

Šis yra gana išsamus. Jį sudaro kaukolė, apsirengusi kaip astronautas, o Saturno planeta – fone rombo viduje. Fone taip pat yra du žibintuvėliai. Gana suprantamas dizainas kosmoso fanatikams.

 • Poros tatuiruotė

SATURN Tatuiruotės

Tai užrašė pora. Šio dizaino ypatumas yra tas, kad jame yra ir planetos orbita, taip pat kai kurios žvaigždės. Visiškai tobulas vaizdas, ar ne??

 • Paslaptingasis Saturnas

SATURN Tatuiruotės

Šis nespalvotas Saturno dizainas yra unikalus savo ypatingu būdu. Žmogaus galvą pakeičia planeta. Bet kokie komentarai apie tai?

 • Spalvotas Saturnas

SATURN Tatuiruotės

Šis modelis yra labai spalvingas ir įspūdingas. Įdomiausias šio dizaino dalykas yra žiedas, padarytas įvairiaspalviais taškais. Fone galite pamatyti keletą spindinčių žvaigždžių ir papildyti bendrą modelio kerėjimą.

 • Suvalgytas Dino

SATURN Tatuiruotės

Šią planetą valgo Dino. Visas kūrinys yra geometriškai suprojektuotas ir tai yra kažkas labai patrauklaus apie šį modelį. Spalvų derinys taip pat labai malonus. Ši tatuiruotė atrodys nuostabiai ant dilbio ir paskatins jus prisiminti senovės pasaulį, kai dinozionai iš tikrųjų egzistavo.

 • Juodai baltas dizainas

SATURN Tatuiruotės

Šis juodai baltas Saturno tatuiruotės dizainas yra gana patrauklus. Ryškūs kontūrai ir spalvos išryškina. Apskritai, visas kūrinys yra gana tvarkingas.

 • Visa galaktika viduje

SATURN Tatuiruotės

Šiame Saturne yra visa galaktika. Galite atpažinti raketinį laivą, mėnulį ir kitas planetas. Ko dar reikėtų kam nors planetos apylinkėse?

 • Rankų viduje

SATURN Tatuiruotės

Tai reiškia Saturną savo rankose … ar net gniaužtus, kaip teiginį. Išsiskiriantis iš kitų yra fone mėlynai nuspalvinta sritis ir į ją įterptos žvaigždės.

 • Saturno mergina

SATURN Tatuiruotės

Šis dizainas sutvirtina merginos veidą su Saturno planeta ir daugeliu kitų dangaus būtybių. Juoda ir balta spalvų schema leidžia atrodyti gražiau, o ne bet kokiems papildomiems atspalviams. Tai suteikia dizainui daugiau paslapties.

 • Saturnas mano galvoje

SATURN Tatuiruotės

Dizainas vaizduoja, kad mintis apie mergaitę ar tikriausiai jos protą alsuoja dangiškosios būtybės mintimis. Tikriausiai ji turi tokią plačią vaizduotę kaip pats kosmosas.

 • Paprastas Saturno dizainas

SATURN Tatuiruotės

Paprastas Saturno dizainas atrodo gana paprastas ir elegantiškas. Taškinis darbas suteikia puikią viso kūrinio tekstūrą.

 • Rombo dizainas

SATURN Tatuiruotės

Atrodo, kad raketinis laivas grįžta iš kelionės į Saturną. Juodai balta tema natūraliai suteikia kur kas daugiau mistikos. Dilbis yra puiki idėja tokio dizaino dizainui. Arba galite planuoti ant kojų blauzdų.

 • Žvilgsnis į Saturną

SATURN Tatuiruotės

Atrodo, kad galima atsipalaiduoti valtyje, žiūrint į naktinį dangų, kuriame, be spindinčių žvaigždžių, yra ir Saturno planeta. Tai būtų toks ramus vaizdas. Ar nebus?

 • Tvarkingas Saturno dizainas

SATURN Tatuiruotės

Šis dizainas atrodo gana tvarkingas ir nepriekaištingas. Atrodo, kad modelis sukurtas labai tiksliai. Dizainas yra labai išsamus, o tatuiruočių meistras nusipelno plojimų už tokį nesugadintą meno kūrinį. Šis kūrinys tinka tiems, kurie gerai organizuoja savo kasdienį gyvenimą.

Galų gale Saturno tatuiruotės turi daugybę variantų ir tikriausiai jų yra gana daug. Į modelį galima įterpti daug kitų elementų pagal savo vaizduotę ir tai gali atrodyti gana nuostabiai. Tačiau šie dizainai išliks labai ilgai. Taigi, prieš pasinerdami į kažką nuolatinio, įsitikinkite, kad ką nors pasirinkote labai atidžiai ir net ką nors laikino. Mes tikrai tikimės, kad šis sąrašas suteikė jums daug galimybių kitam tatuiruotės dizainui. Visada galite pakeisti dizainą ar jo dalį pagal savo skonį. Viskas kas geriausia!