Tatuiruotės

35 ir daugiau MDMA tatuiruočių dizaino

Jei manote, kad narkotikų vartojimas yra malonus, tai ne vienintelis jų vartojimas. Jie taip pat turi būti rašomi ant jūsų kūno. Tiesą sakant, pasidaryti mėgstamą narkotikų tatuiruotę šiais laikais yra labai populiaru, nes visos žinomos platformos, tokios kaip „Instagram“, „Tumblr“ ir „Pinterest“, yra užpildytos šimtais vaizdų ir idėjų. Turiu omenyje, kad žmonės, pasidarę šias tatuiruotes, demonstruoja tai kaip savo trofėjų. Akivaizdu, kad visos šios tatuiruotės yra pyktis.

3,4-metilendioksi-metamfetaminas, paprastai žinomas kaip MDMA, yra sintetinis vaistas, keičiantis nuotaiką ir dėmesio procesą, susijusį su žiniomis apie jus supančius dalykus ir situacijas. Jis chemiškai susijęs tiek su stimuliatoriais, tiek su haliucinacijas sukeliančiais vaistais. Yra žinoma, kad jis sukelia padidėjusią energiją, pasitenkinimą, emocinio artumo ar šilumos jausmą ir iškreiptą požiūrį į juslinius ir laiko sprendimus.

Jis tapo toks populiarus, kad dabar žmonės ant odos pasidaro MDMA įkvėptų tatuiruočių, ir tai taip pat yra gana įprasta. Jis pirmą kartą buvo pristatytas ir išpopuliarėjo naktiniuose klubuose ir kituose vakarėliuose visą naktį arba vadinamuose „reivuose“. Tačiau dabar narkotikai vartojami daug plačiau ir vadinami „Ecstasy“ arba „Molly“. Vaistas iš esmės naudojamas kaip kapsulė ar piliulė, todėl daugelis žmonių taip pat gauna kapsulės formos objektus, užrašytus ant šio vaisto. Tačiau daugelis jį praryja skystu pavidalu arba net kaip miltelius per nosį, todėl daugelis žmonių mėgsta tai vaizduoti.

Įdomu tai, kad viena iš labiausiai paplitusių MDMA tatuiruočių idėjų yra jos molekulinė forma, tačiau žodis „Molly“, kuris taip pat yra populiarus slapyvardis, reiškia „molekulinį“. Taigi Molly yra gryna kristalinė MDMA forma, kuri parduodama kapsulėse. Kita šio vaisto forma, kurią žmonės naudoja, vadinama sintetiniais katinonais arba „vonios druskomis“. Taip pat yra daug žmonių, kurie mėgsta tai derinti su kitomis medžiagomis, tokiomis kaip marihuana ar alkoholis.

Nesvarbu, koks unikalus yra jūsų šio narkotiko vartojimo stilius, jūsų tatuiruotės variantas taip pat turi būti unikalus. Čia yra daugiau nei 40 MDMA tatuiruočių dizainų, kuriuos turite pabandyti gauti, jei jau esate gerbėjas!

 • MDMA tatuiruotės su mažu pirštu

MDMA tatuiruočių dizainas

Mažos tatuiruotės puikiai atrodo ant pirštų. Geriausia pasidaryti tatuiruotę ant piršto taip pat yra tai, kad ją galima lengvai paslėpti. Todėl tai puikus būdas, jei norite kažko asmeniško sau ar to, ką norite paslėpti ir daug nepasirodyti. Tatuiruotė ant pirštų taip pat yra labai tendencija. Taigi, jei norite mažos, bet įspūdingos MDMA tatuiruotės, pirštas yra puiki vieta.

 • MDMA tatuiruočių dizaino molekulinis vaizdavimas

MDMA tatuiruočių dizainas

Tai puikus MDMA tatuiruotės molekulinis vaizdas. Tai galite padaryti ant vidinės bicepso dalies ar net ant rankos. Nešiotojas čia tai padarė kažkur per vidurį. Matyt, tai labai šaunus pasirinkimas. Tai labai paprasta ir nereikalauja daug papuošimų.

 • MDMA tatuiruočių dizainas ant rankos

MDMA tatuiruočių dizainas

Ginklai yra puiki vieta tokiems tatuiruočių dizainams, nes jie turi daug vietos. Ypač jei tatuiruotė yra MDMA molekulinė struktūra, tokios tatuiruotės vertikalus derinimas visiškai gerai sėdėtų rankoje. Bet kuri dalis nuo viršutinės rankos iki žemiausios dalies atrodytų nuostabiai su molekuline struktūra.

 • Bičių ir MDMA tatuiruočių dizainas

MDMA tatuiruočių dizainas

Avilys puikiai atspindi bet kokią molekulinę struktūrą. Jis taip pat yra gana unikalus ir kūrybingas. Be to, bitės atrodo labai nuostabiai, nes suteikia daugiau elementų ir detalių visam dizainui. Matyt, tai labai skiriasi nuo likusių tatuiruočių dizainų, ir jūs turite apsvarstyti kažką panašaus, jei norite kažko neįprasto.

 • Kapsulės formos MDMA tatuiruotės dizainas

MDMA tatuiruočių dizainas

Paprastas kapsulės dizainas puikiai apibūdina jūsų suvokimą. Manau, kad mažas kapsulės dizainas atrodytų nuostabiai ant ausies ar kulkšnies. Tai nedidelis dizainas, todėl labai lengva paslėpti. Juodasis rašalas suteikia dizainui šiek tiek subtilaus aspekto ir atrodo supaprastintas.

 • „Smiley MDMA“ tatuiruočių dizainas

MDMA tatuiruočių dizainas

Šiek tiek šypsenėlių gali puikiai parodyti jūsų vidinius jausmus. Naudotojui šypsenėlė reiškia jo meilę MDMA; tai akivaizdu, kaip jis spustelėjo šią nuotrauką. Geriausia šio tatuiruotės dizaino dalis yra ta, kad jūs neturite aiškiai parodyti, ką reiškia šis dizainas. Tai gali būti tik paprasta šypsenėlė.

 • Aukštos šypsenėlės MDMA tatuiruočių dizainas

MDMA tatuiruočių dizainas

Vėlgi, ši šypsenėlių idėja labai skiriasi. Tai neatskleidžia MDMA tatuiruočių vaizdų ir gali būti naudojama daugeliui kitų vaizdų. Jis gali turėti įvairias reikšmes. Kitas aspektas yra tai, kad jis yra apskrito formos, todėl galima daryti prielaidą, kad tabletė. Todėl jis tarnauja abiem tikslams.

 • Spalvingi MDMA tatuiruočių dizainai

MDMA tatuiruočių dizainas

Tai yra Nusikaltimo princo hipotetinės juoko dujų formulės dizainas, kuris buvo sujungtas. Juoko dujų formulę sudaro strichninas, vandenilio cianidas, MDMA, metas ir azotas, tačiau ši cheminės sudėties formulė, apimanti MDMA, nėra įtraukta į komiksus ar fikcijas. Ši lygtis buvo subalansuota ir tada įspausta ant naudotojo kūno.

Spalvingas tatuiruotės dizainas visada yra labiau vertinamas nei nespalvotas, nes tai daro dizainą gyvybingesnį. Taigi, jei tai yra paprasta molekulinė struktūra, kurios siekiate, galite patobulinti išvaizdą, pridėdami prie jos keletą spalvų. Jūs ne tik atrodysite estetiškai, bet ir pasirodys juodas rašalas.

 • Išsamūs MDMA tatuiruočių dizainai

MDMA tatuiruočių dizainas

Tai labai akivaizdus dėvėtojo ketinimo vaizdavimas. Niekas negali būti aiškesnis už tai. Tačiau tokias tatuiruočių formas turite gauti tik tada, jei turite drąsos, nes tai gali patikti ne visiems, o ypač žmonėms, turintiems šiek tiek tradicinių pažiūrų. Priešingu atveju ši tatuiruotė atrodo labai stilingai, naudojant visą juodą rašalą.

 • Akvarelės MDMA tatuiruočių dizainas

MDMA tatuiruočių dizainas

Paprastumas nereiškia, kad turite tatuiruotę laikyti bespalvę. Tiesą sakant, pridėjus kelias spalvas, jūsų tatuiruotės dizainas taps gražesnis. Daugeliui žmonių visa tatuiruotė nuskęsta įvairių spalvų atspalvių, o yra ir kitų, tokių kaip šis dėvėtojas, kurie tiesiog nuspalvina tam tikrą tatuiruotės dalį. Tai puikus būdas išlaikyti pusiausvyrą.

 • Vaisių kapsulės MDMA tatuiruočių dizainas

MDMA tatuiruočių dizainas

Iš pirmo žvilgsnio galite nepagalvoti, kad tai MDMA tatuiruotė, nes piliulė pilna vaisių! tačiau mažas grybas šone viską gana aiškiai parodo. Manau, kad tai puikus būdas subtiliai užsiminti apie savo ketinimus, nebūdamas pernelyg įžeidžiantis. Tai gana kūrybingas požiūris į narkotikų tatuiruotę.

 • MDMA tatuiruočių dizainas ant skrandžio

MDMA tatuiruočių dizainas

Skrandis yra gana neįprastas būdas gauti MDMA tatuiruotės dizainą. Tačiau tai puiki vieta, jei norite, kad jūsų tatuiruotė būtų šiek tiek labiau privati ​​ar slapta ir galbūt nenorite jos parodyti visam pasauliui. Tokiose vietose galite lengvai paslėpti tatuiruotes.

 • „Trippy Spiritual MDMA“ tatuiruočių dizainas

MDMA tatuiruočių dizainas

Ši tatuiruotė yra puikus būdas nebūti tiesioginiam ir dar nukreipti į tą patį. Žmonės priėmė MDMA, kad jie taip pat išaugtų į savo dvasinę kelionę, ir ši tatuiruotė yra absoliuti to paties reprezentacija. Tokias tatuiruotes dažniausiai piešia čigonai, kad pagerbtų MDMA.

 • MDMA tatuiruočių dizainas ir naktinis dangus

MDMA tatuiruočių dizainas

MDMA tatuiruotės dizaine galite sumaišyti daugybę komponentų, kad jis taptų asmeniškesnis. Čia dėvėtojas sujungė molekulinę struktūrą su naktiniu dangumi. Violetinė ir juoda spalvos atrodo labai tikroviškai. Tikriausiai tai pasakoja apie tolimą atmintį, kuri yra ypatinga dėvėtojui, ir dabar ši tatuiruotė jam primena.

 • Įrankiai ir MDMA tatuiruočių dizainas

MDMA tatuiruočių dizainas

Tai labai kūrybingas būdas parodyti savo meilę MDMA tatuiruotei. Čia tabletė gali atrodyti kaip varžto viršuje, tačiau tai tik subtilus būdas būti netiesiogiai. Tai gana kūrybinga ir įgauna naują naujovių formą. Arba tikriausiai dėvėtojas tiesiog klubo du dalykus, kuriuos jis myli labiausiai. Puikus būdas suasmeninti tatuiruotę.

 • Simboliniai MDMA tatuiruočių dizainai

MDMA tatuiruočių dizainas

„Molly“ yra MDMA slapyvardis, tačiau čia dėvėtojas jį panaudojo savo naudai. Tai labai kūrybingas būdas sustiprinti tatuiruočių žaidimą ir panaudoti savo asmeninę situaciją, kad sustiprintumėte savo tatuiruotes. Tai puikus būdas padaryti tatuiruotes asmeniškas.

Dar kartą, su tokiomis tatuiruotėmis nėra labai akivaizdu, į ką jūs nurodote. Tai puikus būdas per daug nesielgti su savo pasirinkimais ir ketinimais ir vis dėlto duoti jam duoklę. Ši tatuiruotė atspindi serotonino naudojimo poveikį asmeniniame gyvenime, nes dauguma įvykių yra susiję su mūsų asmeniniu gyvenimu. Jei norite, galite pridėti keletą spalvų prie šios tatuiruotės, nes ji yra pagaminta tik naudojant juodą rašalą, tačiau ši tatuiruotė taip pat atrodo labai griežta, laikantis juodo rašalo. Tai labai kūrybingas narkotikų tatuiruočių vaizdavimas.

 • Injekciniai MDMA tatuiruočių modeliai

MDMA tatuiruočių dizainas

Tabletės yra puikus būdas parodyti savo meilę MDMA, tačiau taip pat galite naudoti daugiau elementų, tokių kaip šis švirkštas. Tai unikalus būdas parodyti savo meilę MDMA, nes švirkštas teka MDMA molekuline struktūra. Tokiu būdu galite pridėti bet kokią jums patinkančio objekto molekulinę struktūrą.

 • Mielos tabletės MDMA tatuiruotės dizainas

MDMA tatuiruočių dizainas

Paprasta ir miela maža tabletė yra labai universalus būdas parodyti savo meilę MDMA. Ji neturi būti labai konkreti. galite pasidaryti tatuiruotę ir neprivalote visiems pasakyti apie jos reikšmę. Tai gana išskirtinė tatuiruotė ir atrodo labai žavingai. Riešas yra puikus pasirinkimas tokiai mažai tatuiruotei kaip ši.

 • Kelių tablečių MDMA tatuiruočių dizainas

MDMA tatuiruočių dizainas

Jei manote, kad viena tablečių tatuiruotė jums yra pernelyg paprasta, galite pabandyti gauti kelias tabletes. čia dėvėtojas kūrybiškai padarė šias kelias tabletes tatuiruotes ant šonkaulio, nusileidžiančio iki apatinio juosmens. Tabletės gaminamos skirtingomis spalvomis, ant jų užrašyti kai kurie inicialai. Vartotojas turi nuspręsti, ar šios tabletės turi tam tikrą reikšmę, ir todėl gali jas pritaikyti pagal savo norą.

 • MDMA tatuiruočių dizaino suporavimas

MDMA tatuiruočių dizainas

Galite įsigyti sau porą cheminių struktūrų. Tai nebūtinai turi būti MDMA struktūros abiejose rankose. Šiame tatuiruotės dizaine jums net nereikėtų jokio partnerio, kuris tai padarytų su jumis. Manau, kad tokie suporavimo dizainai vienas kitą labai papildo ir papildo vienas kito išvaizdą.

 • Simbolinės tabletės MDMA tatuiruotės dizainas

MDMA tatuiruočių dizainas

Ši tatuiruotė tikriausiai yra pagalbos šauksmas ir puikiai atspindi neapsakomą. Kita vertus, ši tatuiruotė gali būti tik praeities prisiminimo su priklausomybe ženklas. Bet kokiu atveju tai yra gana kūrybingas dizainas. Į detales taip pat verta atkreipti dėmesį.

 • Realistiški MDMA tatuiruočių dizainai

MDMA tatuiruočių dizainas

Šis tablečių asortimentas atrodo labai kūrybingas ir tikroviškas. Užtemdytas efektas atrodo labai gyvas ir suteikia 3D įspūdį. Čia yra daugybė skirtingų dydžių ir formų tablečių ir, jei jus domina toks dizainas, galite pakeisti tablečių rūšis, kurias norite pavaizduoti savo dizaine. Tai puikus būdas į vieną dizainą įtraukti kelias tabletes.

 • Bold Lines MDMA tatuiruočių dizainas

MDMA tatuiruočių dizainas

Jei vis tiek norite, kad tai būtų paprasta, bet ne taip paprasta tuo pačiu metu, vietoj mąstymo linijų paryškintos linijos yra puikus būdas patobulinti tatuiruotės išvaizdą. Tai padarytų tatuiruotės išvaizdą gana paprastą, tačiau vis tiek pridėtų jūsų dizainui gravitacijos. Nebūtina pridėti daugiau tokio dizaino elementų.

 • MDMA tatuiruočių dizainas su citatomis

MDMA tatuiruočių dizainas

Tai labai ryški tatuiruotė su įvairių tipų atspalviais. Čia dėvėtojas taip pat pridėjo keletą žodžių, kad paaiškintų savo meilę tabletėms. Galite jį pritaikyti pagal savo norus ir ketinimus. Rožės elementai ir mėlynas fonas taip pat suteikia jai labai dangišką efektą. Tikriausiai tas pats jausmas, kurį dėvėtojas taip pat jaučia objektui.

 • Paprasti MDMA tatuiruočių dizainai

Tai negali būti paprasčiau nei šis. Tai paprasčiausias MDMA tatuiruotės dizainas šiame sąraše. Vienintelis šios tatuiruotės dalykas yra šio rašalo spalva. Tai ne tradicinė juoda spalva, o mėlyna. Panašiai galite padaryti tokią paprastą tatuiruotę su bet kuriomis jums patinkančiomis spalvomis. Kad jis taptų itin ryškus, pabandykite pridėti visas 7 vaivorykštės spalvas.

 • Chemijos MDMA tatuiruočių dizainas

MDMA tatuiruočių dizainas

Man patinka, kaip ši tatuiruotė nepersistengia su dizainu, bet tuo pačiu padengia visą ranką. Tai leidžia erdvę, kad ranka neatrodytų pernelyg uždengta. Man patinka, kaip iš šios cheminės stiklinės išsiskiria skirtingos cheminės sudėties. Tai daro visą dizainą labai novatorišką.

 • Spalvingi molekuliniai MDMA tatuiruočių dizainai

MDMA tatuiruočių dizainas

Ypatingas šio dizaino dalykas yra spalvingas atspalvis, kuris buvo atliktas bandant padaryti jį tikroviškesnį. Nereikia nė sakyti, kad realistinė dalis taip pat buvo pasiekta. Dizainas suteikia 3D efektą, kuris puikiai tinka visam ketinimui jį sukurti.

 • MDMA tatuiruočių dizainas ant krūtinės 

MDMA tatuiruočių dizainas

Krūtinė yra puiki idėja kai kuriems dizainams, nes ji yra arčiau širdies. Todėl žmogus gauna ką nors ant savo krūtinės, nes tikriausiai tas objektas turi daug reikšmės. Be to, dizainas yra gana paprastas. Jame nėra pridėta daug bombastinių elementų.

 • „Happy Pills“ MDMA tatuiruočių dizainas

MDMA tatuiruočių dizainas

Šios laimingos tabletės ant kiekvienos rankos atrodo labai mielos ir žavingos. Galima sakyti, kad ketinimas yra paslėptas, nes jie tiesiogiai nenurodo MDMA tablečių. Tai galite padaryti ant savo rankų ar su partneriu ar draugu. Raudoni ir geltoni atspalviai taip pat atrodo labai ryškūs.

 • MDMA tatuiruotės mieli kačiukų dizainai

MDMA tatuiruočių dizainas

Kaip ir vaisių tabletes, galite pridėti įvairių kitų dizainų. Jūs netgi galite klijuoti du mėgstamiausius dalykus, kaip tai padarė šis dėvėtojas. Kačiukai atrodo labai žavingai. Tekstas taip pat labai mielas, bet gali būti pakeistas arba visiškai pašalintas. Viskas priklauso nuo jūsų kūrybiškumo ir naujovių.

 • MDMA tatuiruočių dizainas ant sąnarių

MDMA tatuiruočių dizainas

Pirštai yra puikus pasirinkimas, jei norite gauti kažką labai mažo. Tačiau įsitikinkite, kad papildomai pridėjote pirštus. Tai ne tik geros mažų tatuiruočių išdėstymo galimybės, bet ir labai populiarios. Prie kiekvieno kumštelio galite pridėti daugiau tatuiruočių ir jas nustatyti pagal vieną temą. Yra daug dalykų, kuriuos galite padaryti, kai kalbama apie mažas tatuiruotės idėjas.

 • „Trippy Smiley MDMA“ tatuiruočių dizainas

MDMA tatuiruočių dizainas

Tai tikrai šypsenų veidas, bet tai labai keista, ir mes visi žinome to priežastį. Man patinka neoninės rožinės spalvos naudojimas šioje tatuiruotėje, nes ji ne tik atrodo kitaip, bet ir labai tinka visai MDMA tatuiruotės temai. Tai nėra labai sudėtingas dizainas ir atrodo nuostabiai.

 • Laimingi ir liūdni MDMA tatuiruočių dizainai

MDMA tatuiruočių dizainas

Tai gali atspindėti įvairias jūsų nuotaikas. Tai dar kartą nėra labai tiesioginis MDMA vaizdavimas, tačiau jis tikrai subtiliai perteikia ketinimus.

 • MDMA tatuiruočių dizainas delne

MDMA tatuiruočių dizainas

Gana kūrybinga iliustracija, turime pasakyti. Tai panašu į tai, kad tabletės pilamos tiesiai ant naudotojo rankos. Paskirties vieta taip pat yra labai unikali, nes daugelis žmonių tiesiog piešia rašalu ant rankų, kojų, krūtinės ar nugaros. Tai tikrai išlaikytų naujovių testą skraidančiomis spalvomis.

 • MDMA tatuiruočių dizainas viršutinėje nugaros dalyje

MDMA tatuiruočių dizainas

Didžiulis tatuiruotės dizainas puikiai atrodo viršutinėje nugaros dalyje, nes turi daug vietos. Todėl protinga pridėti daugiau elementų prie savo MDMA dizaino.

 • MDMA tatuiruočių dizainas ant šonkaulių

MDMA tatuiruočių dizainas

Šis dizainas yra labai tinkamas MDMA tatuiruotės įkvėpimui. Tai rodo mažas tabletes, kurios krenta iš jausmų indelio. Tai netiesioginis būdas parodyti vartojimo poveikį ar patirtį, susijusią su MDMA. Apskritai viskas priklauso nuo to, kokius naujoviškus būdus norite naudoti, kad jūsų MDMA dizainas būtų akivaizdus ar paslėptas.

Tai yra daugiau nei 40 MDMA tatuiruočių dizaino idėjų, iš kurių galite pasirinkti savo tatuiruotės idėją.