Tatuiruotės

32 įžymybės su veido tatuiruote

Veido tatuiruotė ne visada sulaukė tokio plataus pripažinimo kaip dabar. Tiesą sakant, buvo laikas, kai tai buvo laikoma drąsa nei bet kas kitas ir buvo visiškai uždrausta, jei norėjote puikaus darbo. Tačiau laikas pasikeitė dabar (priklausomai nuo to, kur jūs taip pat gyvenate!) Taigi, be visuomenės normų, taip pat išsivystė rašalo rašymo menas ir dabar žmonės į tai žiūri iš požiūrio, kad turi amato talentą. Su menininkais, įgijusiais amato įgūdžių ir įvairaus fono, stiliai tapo visiškai intriguojantys, suteikdami daugiau elegancijos ir išryškinant dizainą. Kalbant apie veido dizainą, jie gali būti nedideli, tačiau atitinka gana aukštus standartus.

Vien todėl, kad Kendall Jenner išryškina gražią veido tatuiruotę arba Justino Bieberio veide yra daug tatuiruočių, kurias jis mėgsta šlovinti, tai nereiškia, kad tai tapo neigiama ar didelio srauto tendencija. Kaip ir bet kuri kita kūno dalių tatuiruotė, šis veido tatuiruotės dizainas taip pat susijęs su pačiu dizainu, tai yra, atlikimu, tikslumu ir stiliaus pareiškimu, kuris yra asmeniškas kiekvienam asmeniui. Jūsų asmeninis stilius turi kalbėti pats, kai kuriate tokius dizainus.

Taigi mes sukūrėme įžymybių veido tatuiruočių dizaino sąrašą, kuris suteiks jums daugybę idėjų, įkvėptų jūsų mėgstamų įžymybių ir kiekviena iš jų atspindi savo asmeninį stilių. Šių įžymybių dėka tatuiruotės, su kuriomis susiduriama, dabar tapo daug priimtinesnės nei buvo, tarkime, prieš dešimtmetį. Yra daug įvairių dizainų, kuriuos galite pasirinkti, tačiau kol kas pažiūrėkime, ar šios garsenybės ir jų veido tatuiruotės gali įkvėpti jus patiems:

1. Žaidimo žvaigždės veido tatuiruotė

tatuiruotė po akimis

Po Bryanto mirties sausio mėn. Lėktuvo katastrofoje, „The Game“ užrašė jam tatuiruotę virš antakio, simbolizuojančią šoninį skaičių 8, kuris galėtų reikšti begalybės simbolį, taigi ir begalines Bryanto kelionės akimirkas. Jis taip pat turi „LA Dodgers“ logotipą su ašaromis tiesiai po akimis, o tai padidina veido tatuiruočių skaičių.

2. Post Malone Face Smiley Tattoo

Įžymybės su akių tatuiruote

„Post Malone“ yra vienas iš tokių reperių, mėgstantis prie viso veido pridėti tatuiruotes. Tarp jo garsiųjų tatuiruočių yra frazė „Visada pavargęs“ ir spygliuota viela ant kaktos. Jis taip pat turi zuikį (kuris yra „Playboy“ ženklas ir šypsenėlė su „x“ akimis po akimi, kur jis taip pat turi tatuiruotę liūdnai pagarsėjusią citatą.

Anot „Post Malone“, mėgsta pasidengti rašalu, nes mano, kad yra „negraži mama“, o rašalas „galbūt kilęs iš nesaugumo vietos“. Interviu Post Malone sakė: „Man nepatinka, kaip atrodau, todėl įdėsiu ten ką nors įdomaus, kad galėčiau pažvelgti į save ir pasakyti:„ Tu atrodai šauniai, vaikeli “, ir turėti šiek tiek pasitikėjimas savimi, kai kalbama apie mano išvaizdą “.

3. Lil Wayne ašarų lašo veido tatuiruotė

tatuiruotė po akimis

Visame Lil Wayne profilyje yra rašalo, kuriame yra tokių elementų kaip kryžius, žvaigždės, žodis „nesuprastas“, 17 ir dar daugiau. Reperio veide yra daug rašalų, tarp kurių gali būti taikos ženklas, Afrikos regionas ir posakiai „Aš esu muzika“. Keturių vaikų tėvas, 2020 m. Vasario mėnesį išleidęs 13 -ąjį albumą „Laidotuvės“, taip pat ant jo vokų rašalu užrašė žodžius „Fear God“. Be to, reperis „Aš nemiegu“ turi mažiausiai 86 tatuiruotes, remiantis daugeliu patikimų šaltinių visame kūne, kurie taip pat yra labiausiai žinomi pramonėje!

4. „Gucci Mane“ veido ledų tatuiruotė

tatuiruotė po akimis

Kad ir kaip juokingai tai skambėtų, tačiau Gucci Mane, žinoma, turi skruosto ledų kūgį po akimi. „Limonado“ reperis turi vieną ekscentriškiausių rašalų Holivudo pramonėje, kuris yra ledų kūgis ir kuris pirmą kartą banguoja 2011 m. Rašalas „primena gerbėjams, kaip jis nusprendžia gyventi savo gyvenimą. Atvėsinkite kaip ledas. Kaip ir „Aš toks ledinis, priversiu jus pasakyti Brr“, – neseniai interviu komentavo jo atstovas spaudai..

5. Lil Pump Face Rocket Tattoo

tatuiruotė po akimis

Lil Pump turi ateivį, NSO, raketinį laivą, 17 ir daugiau tatuiruočių, pasklidusių po visą veidą. Apskritai reperis turi daugiau nei 25 tatuiruotes visame kūne. Labiausiai stebina tai, kad viena iš daugybės tatuiruočių yra ant jo veido.

6. Presley Gerber veido nesuprasta tatuiruotė

Įžymybės su akių tatuiruote

Presley Gerberis pastaruoju metu po akimi gavo rašalą „nesuprastas“. „Dauguma ir daugelis žmonių gali atsinaujinti, pakeisti lytį, injekcijas lūpoms ir pan., Ir įžeidžianti ką nors pasakyti šiandieniniame amžiuje, bet pasidariau mažą veido tatuiruotę, o dabar žmonės mėgsta manęs nekęsti“, – sako modelis. Cindy Crawford atžala „Instagram“ paskelbė savo nuotrauką su šia antrašte.

7. Lil Xan kelių veidų tatuiruotė

Įžymybės su akių tatuiruote

Lil Xan turi daugybę veido tatuiruočių, tarp kurių yra ir graži pagyrimo kalba jo kolegai Macui Milleriui. „SoundCloud“ reperis, kuris netrukus pasimatė su Noah Cyrus prieš išsiskyrimą iš socialinės žiniasklaidos, turi tris tatuiruotes tiesiai po akimi, tiesiog su žodžiu „LOVER“ su didžiosiomis dangteliais. Lil Xan akys turi kitokį dizainą: „Memento Mori“, kuris pakeičiamas į „Prisimink, kad mirsi“, kuris po jo mirties pasakė pagyrimą Macui Milleriui. Lil Xan ant antakio gavo lotynišką išraišką „Memento mori“ po to, kai jo tautietis ir kitas reperis Milleris 2018 metų rugsėjį pasitraukė iš šio pasaulio dėl perdozavimo. Ši išraiška grubiai interpretuojama kaip „Prisimink, kad mirsi“.

8. Kat Von D veido žvaigždės tatuiruotė

Kat Von D kairėje veido pusėje yra krūva žvaigždžių. Von D taip pat yra tatuiruočių meistrė, kuri taip pat veda laidas per TLC. Ji sakė, kad žvaigždės tatuiruotė, prasidedanti nuo jos kaktos ir dengianti paakį, „simbolizuoja galimybę būti labai tatuiruotai ir vis dar moteriškai nešti“,-sakė ji neseniai duotame interviu..

9. Kehlani veido popieriaus lėktuvo tatuiruotė

Įžymybės su akių tatuiruote

Kehlani garsėja savo gražiomis tatuiruotėmis, kuriose yra frazė „Espiritu Libre“, kuri reiškia laisvą dvasią kartu su kitomis ant gerai matomų kūno dalių. Tačiau pati ikoniškiausia jos tatuiruotė yra lėktuvo tatuiruotė tiesiai po akimis, ant skruostikaulių. Ji taip pat turi keturis mažus taškelius šalia mažos popierinės plokštumos tatuiruotės, po du kiekvienoje pusėje.

10. Aarono Carterio veidas graikų tatuiruotė

Įžymybės su akių tatuiruote

Didžioji Aarono Carterio veido dalis padaryta gražiais rašalo dizainais. Pastaruoju metu Carteris gavo graikų mitologijos veikėjo Medūzos paveikslą. Medūzos tatuiruotė prasideda nuo jo kaktos ir apima skruostus, einančius per akies dalį. „Medusa yra mano gynėjas. Jei norite į mane žiūrėti negatyviai, mano „Medusa“ žiūrės jums į akis ir pavers akmeniu “, – neseniai duotame interviu jis pareiškė..

11. Amanda Bynes veido širdies tatuiruotė

tatuiruotė po akimis Amanda Bynes ant skruostų turi paprastą juodo rašalo širdies tatuiruotę. Ji tai padarė paprastu juodu rašalu, kuris dedamas tiesiai po akimis. Nuo šios nuotraukos ji taip pat rašė dar vieną širdį, esančią tiesiai virš antakių. Ji nėra per daug aktyvi socialiniuose tinkluose, tačiau savo širdies tatuiruočių nuotraukomis pasidalino su visu pasauliu.

12. Anwar Hadid veido taškų tatuiruotė

tatuiruotė po akimis

Trys maži taškeliai po akimis Anwar Hadid, kuris yra supermodelių Gigi Hadid ir Bella Hadid modelis ir brolis, yra tik keletas unikaliausių dizainų, kuriuos jis turi įvairiose kitose kūno dalyse. Jis taip pat apima kryžminį grandininį karolį, apjuosiantį jo blogiausią, ir skaičių 55, esantį ant jo krūtinės. Jis taip pat yra frazė, ant kurios kaklo yra „pasaulio auksas“. „Turiu tiek daug keistų tatuiruočių, kad kažkada man kažką reiškė, bet jau nebe“, – visai neseniai viename interviu pasakojo jis. „Manau, kad tai taip gražu, kad kažkada galėjau taip rūpintis kažkuo, kad tai išsitatuiravau ant savo kūno. Turiu gerbti tai, kas tuo metu buvau “, – tęsė jis.

13. Ofsetinė veido kultūros tatuiruotė

Įžymybės su akių tatuiruote

„Migos“ narys Ofsetas turi keletą veido tatuiruočių kartu su kitomis ant viso kūno. Jis taip pat turi parašytą „Kulture“, kuris yra jo dukters ir jo žmonos Cardi B vardas scenarijaus šriftu, kuris yra tarp skruostų ir žandikaulio. Be to, jis taip pat turi puikių dizainų po akimis.

14. Mike’o Tysono veido genties tatuiruotė

tatuiruotė po akimis

Jūs negalite kalbėti apie veido tatuiruotes, nepaminėdami Mike’o Tysono ir jo garsiųjų veido tat. 2008 m. Dokumentiniame filme „Tyson“ boksininkas paskelbė, kad ant jo veido atsirado genčių modelis, nes jis manė, kad tai „šaunu“, teigia populiarus ir patikimas šaltinis. Genčių dizainas yra unikalus ir eina po jo akimis. Jis tęsia: „Aš tiesiog maniau, kad karšta“, – sakė jis.

15. Tekashi 6ix9ine Face 69 Tattoo

Įžymybės su akių tatuiruote

Liūdnai pagarsėjusiam reperiui Tekashi 6ix 9ine nėra rašalo rašalo, ypač ant veido – iš tikrųjų tai gali būti svarbu jo prekės ženklui. Jis turi įvairių skaičių 69, esančių visame jos kūne, ir kitų, įskaitant Billy the Puppet iš „Saw“, voratinklius ir kt..

16. Trace Cyrus veido kryžiaus tatuiruotė

Įžymybės su akių tatuiruote

Atrodo, kad Miley Cyrus brolis Trace’as Cyrus konkuruoja su savo seserimi savo dizainu. Jo veide yra daug piešinių, kuriuose yra kryžius po akimis ir žodis „Ashland“, kai kurios žvaigždės, o rožė padaryta juodu rašalu.

17. Traviso Barkerio veido palaimintoji tatuiruotė

Įžymybės su akių tatuiruote

Travisas Barkeris, pripažintas populiarios grupės „Blink-182“ būgnininku, praktiškai yra užmaskuotas tatuiruočių. Jo veidas, matyt, nėra išimtis. Po akimi jis turi žodį „Palaimintas“, inkaras ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – žvaigždė tiesiai ant veido, kuri atrodo nepakartojamai.

18. Justino Bieberio veido kryžiaus tatuiruotė

Įžymybės su akių tatuiruote

Justinas Bieberis tikrai turi du veido rašalo dizainus, iš kurių pirmasis turi mažą kryžių šalia apatinės akies dalies. Mažas kryžius prie kairės akies yra toks išradingas, kad gerbėjams prireikė net metų, kad jį surastų. Ši nuotrauka, atskleidžianti dantenas, žiniasklaidoje pasirodė 2017 m. Rugpjūčio mėn., Tačiau ši tai patvirtina 2016 m. Gegužės mėn. tarp garsenybių. Jis taip pat padarė kitas Justino tatuiruotes, įskaitant dar vieną jo veido tatuiruotę.

19. „Birdman Multiple Face Tattoo“

Įžymybės su akių tatuiruote

Per visą savo profesiją Holivude ir muzikos industrijoje Birdmanui netrūko veido tatuiruočių. Reperis paskleidė ant galvos ir susidūrė su šlovingu tatuiruočių kiekiu, kuriame gali būti viskas, pradedant žvaigždėmis, baigiant ašaromis ir tarp daugybės kitų.

20. Rick Ross unikali veido tatuiruotė

tatuiruotė po akimis

Rickas Rossas yra aiškiai pasirengęs prisiimti visą riziką, susijusią su veido tatuiruotėmis. Tiesą sakant, jis turi daugybę dizainų, apimančių tiek veidą, tiek kūną. 2015 m. Jis padarė mažiausiai 5 veido tatuiruotes Niu Džersio tatuiruočių studijoje skirtingose ​​veido vietose, įskaitant „Miami Heat Crest“, „The W“ raidę ir kryžiaus simbolius.

21. „Ceelo Green Cross“ veido tatuiruotė

Įžymybės su akių tatuiruote

„CeeLo Green“ veido rašalo jo gerbėjai nelabai pastebi, tačiau iš tikrųjų ant jo veido buvo daug tatuiruočių. Ant jo akies yra tatuiruotas kryžius, padarytas juodu rašalu, ir net pasaulio TRILL, kuris yra ant jo ausies tarp kitų veido tatuiruočių.

22. Sinéad O’Connor B ir Q veido tatuiruotė

tatuiruotė po akimis

Nors šiame sąraše yra garsenybių, kurios visiškai nesigaili, kad po akimi turi veido tatuiruotes, ji mano, kad neturėjo eiti taip tatuiruoti veidą. 2013 metais Sinéad O’Connor pristatė pasauliui dvi naujas veido tatuiruotes: „B“ dešinėje po akimi ir „Q“ kairėje po akimi. Pranešama, kad šie žodžiai turėjo priminti ginčą, kurį ji turėjo su buvusiu Brendanu Quinlanu. Po mažiau nei metų ji taip pat sakė, kad tatuiruotę pašalino chirurginiu būdu, nes, anot kitų, rašalas ant mano veido tapo „kvailas.

23. Brooke Candy daugybė veido tatuiruočių

brooke-saldainiai-veido-tatuiruotes

Brooke Candy turi daugybę tatuiruočių, kaip jos veido tatuiruotės dizainai, kurie atrodo visiškai nuostabiai. Čia yra visas jos turimas sąrašas:

  1. „VISKAS MIRTA“ ant jos plaukų linijos
  2. paslaptingas scenarijus ant jos plaukų linijos
  3. spygliuota viela ant jos plaukų linijos
  4. voras ant kaktos
  5. emblema ant jos kaktos
  6. voratinklis ant kaktos
  7. keturi taškai ant abiejų jos antakių
  8. tridentas po kaire akimi
  9. kaukolė ir kaulai jos kairėje šventykloje

24. Halsey Queen veido tatuiruotė

halsey-queen-diamonds-face-tattoo

2018 m. Birželio mėn. Halsey deimantų karalienės lošimo kortų logotipus užrašė prie pat ausies. „Ačiū už pirmąją (ir tikiuosi, kad lol) veido tatuiruotę“, – rašė ji savo dizainą sukūrusiam ekspertui Noah Lee, žinomam kaip Nal..

Savo „Instagram“ įraše ji šią nuotrauką pavadino naujausios dainos „Caste“ žodžiais, kuriuose ji nurodo, kad ji tampa muzikos industrijos pilies karaliene ir randa sau vietą. Ji rašo: „Aš einu tiesiai į pilį /jie nori padaryti mane savo karaliene“. Tiksliau, tai susiję su kai kurių vyrų vadovų, kurie mano, kad menininkė turėtų atrodyti ir elgtis tam tikru stiliumi, kad patenkintų visuomenę, potencialo atsiėmimu. Savo tekstuose ji komponuoja: „Sostas sėdi senas vyras, sakydamas, kad turbūt turėčiau užčiaupti burną“. Taigi su šia tatuiruote ji sustiprina savo, kaip moters, aspektą, kad užimtų savo vietą pasaulyje.

25. Kash Doll Star veido tatuiruotės

kash-lėlės-žvaigždės-veido tatuiruotė

Kash Doll veide yra nedidelis žvaigždės piešinys, kurį ji padengia makiažu.

26. Angie Doll Simple Face Tattoo

angie-angel-kaktos-tatuiruotė

Ängie ant kaktos ištatuiruotas žodis „angelas“ paprastu paryškintu šriftu, padarytu juodu rašalu.

27. Kehlani kelių veidų tatuiruotės

kehlani-popierius-lėktuvas-veido-tatuiruotė

Kehlani turi popierinio lėktuvo dizainą, padarytą juodu rašalu ir tik jo kontūrą kairiajame akies kampe.

kehlani-širdžių karalienė-veido-tatuiruotė

Kehlani turi širdžių karalienės dizainą iš atvirų kaladės, užrašytos rašalu kairėje jos veido pusėje išorinėje ausies dalyje. Ji sukūrė šį dizainą 2015 m. Rugpjūčio mėn. Ir tai padarė tik juodu rašalu. Panašią konstrukciją atlieka ir Halsey toje pačioje padėtyje.

kehlani-espiritu-libre-face-tattoo

Originalus Kehlani veido dizainas buvo prie pat ausies ir kaktos dešinėje veido pusėje. Jame yra terminas „Espíritu Libre“, kuris ispaniškai reiškia „laisva dvasia“.

kehlani-eyes-dots-tattoo

Keturi taškeliai, kuriuos Kehlani turi po akimis ir prie nosies tiltelio, atrodo kaip strazdanos, bet iš tikrųjų tai yra tatuiruotės. Ji gavo rašalą 2016 m. Gegužės mėn. Ir tai buvo trečioji jos veido tatuiruotė. Iškart po to ji seka šį rašalą su ikonine popierine lėktuvo tatuiruote šalia akies kampo.

28. Allison Green Face tatuiruotės

allison-green-wtf-face-tattoo

2012 m. Vasario mėn. Allison sesuo Melissa Marie Green prie antakių ant kaktos rašė „WTF“ („The The Fuck“). Šis dizainas pagamintas juodos spalvos rašalu, o tai reiškia, kad jis gali būti matomas tik po ultravioletiniais spinduliais ir yra „paslėptas“ daugelyje įprastų situacijų.

29. Linda Perry ašaros lašo veido tatuiruotės

linda-perry-ašaros-veido-tatuiruotė

Linda Perry turi mažą ašaros tatuiruotę, padarytą paprastu juodu rašalu po akimi.

30. Dita Von Teese Mole veido tatuiruotės

dita-von-teese-beauty-mark-tattoo Grožio ženklas, kurį paprastai pastebite šalia kairiosios Ditos von Teese akies, iš tikrųjų yra tatuiruotė. Nors ji norėjo žvaigždės, tačiau šį tašką ji gavo būdama vos 17 metų. Ji sako, kad tatuiruočių parduotuvė privertė ją turėti apgamą, už kurį ji dabar labai dėkinga. Interviu ji paaiškina: „Jūs turite suprasti, kad buvau gana ekscentriška. Aš visada piešdavau širdis ir žvaigždes toje vietoje “, – sakė ji žurnale„ Inked Magazine “. „Aš įsivaizdavau, kad noriu ten žvaigždės, bet jie to nepadarys. Jie buvo tokie: „Mes nededame žvaigždės tau ant veido.“ Jie buvo proto balsas “, – tęsia ji.

31. Gintarinės rožės pavadinimas Veido tatuiruotė

Amber Rose padarė pareiškimą su savo vardo tatuiruote tiesiai ant kaktos. Ji rašė savo sūnų vardus. Jos gerbėjai mano, kad jos kaktos tatuiruotė buvo gana drąsus žingsnis, ir ji netgi atkirto savo nekentėlius. Jos sūnaus vardas yra Slash ir Bash, kuris yra jos slapyvardis. Tatuiruotę ji pasidarė 2019 metų vasarį.

32. Travisas Scottas Nemokama veido tatuiruotė

Travisas Scottas Garsusis reperis Travisas Scottas užbaigia šį įžymybių sąrašą veido tatuiruotėmis, nes ant jo veido yra kelios tatuiruotės. Ne tik jo veidas, bet ir kelios tatuiruotės ant likusio kūno. Tačiau žymiausiose jo tatuiruotėse yra „nemokama“ po akimi ir inkaras prie kairės ausies. Jis taip pat turi genčių dizainą, kuris yra išilgai jo kaktos.