Tatuiruotės

32 nuostabūs keltų tatuiruočių dizainai su reikšmėmis

Keltų tatuiruočių legenda yra beveik tokia sudėtinga, kaip ir dizainas. Nuo rašalo, kuris įnirtingai persunkia priešus mūšio lauke, iki gyvenimo tikslo be pradžios ir pabaigos. Jei grįžtumėte į geležies amžių, rastumėte keltų genčių draugijas: Europa, Anglija, Skandinavijos Airija, Škotija ir Velsas. Kalbant apie odos rašymą, vyrai mūšio lauke buvo galima pamatyti su mazgų konstrukcijomis ant viršutinės krūtinės ar rankų. Tačiau laikui bėgant atsirado daugybė modelių, simbolių ir pritaikymų.

Vis dėlto, nesvarbu, kaip jums patinka toks dizainas, kuris jums patinka, mes sukūrėme keletą keltų tatuiruočių, kurios suteiks jums daug motyvacijos. Nepaisant to, kad dauguma tatuiruočių daromos juodu rašalu, dėl tradicijų galite pridėti įvairių spalvų, kad jūsų tatuiruotė pasirodytų populiari.

 • Keltų paukščių tatuiruotė

keltų tatuiruotė

Keltų paukščiai atrodo nepaprastai gražiai. Jie yra daug sudėtingesni nei gėlės ar kitos kreivės ir atrodo nuostabiai. Paprastai jie turi dangišką reikšmę ir yra labiau gerbiami tarp moterų. Jį galite pasidaryti bet kurioje kūno vietoje, pavyzdžiui, ant rankos, kojos, peties, juosmens! Paukščiai keltams reiškė didesnę egzistencijos vibraciją, nes jie savo laiką skraidė aukštu dangumi

 • Keltų keltų tatuiruotė

keltų tatuiruotė

Daugelis keltų tatuiruočių yra kryžiaus ženklas, turintis tam tikrą religinę reikšmę. Galite susitvarkyti su apskritimais ar kreivėmis, susipynusiomis aplink kryžių. Kryžminis dizainas dažniausiai atliekamas juodai baltu rašalu, tačiau galite naudoti spalvotą rašalą, kad pagerintumėte savo tatuiruotės dizainą. Šioje tatuiruotėje tatuiruočių meistras naudojo žalios ir geltonos spalvų derinį.

 • Triquetra

keltų tatuiruotė

Triquetra yra lotyniškas žodis, reiškiantis trijų kampų. Tai reiškia trijų pusių trikampį dizainą ir išreiškia įvairias reikšmes, tokias kaip dvasia, kosmosas, gamta ar būtis. Trejybės atvaizdas, kuris yra triquetra kartu su apskritimu, retai naudojamas išreikšti skirtingas mėnulio ir saulės fazes. Tai iš esmės simbolizuoja keltų mėnulio deivę ir yra grožio bei moters dvasios atvaizdas.

 • Žuvies keltų dizainas

keltų tatuiruotė

Žuvys neria giliai į jūros vandenis ir palieka mus toli už mūsų žemių. Taigi, žuvų logotipai vaizduoja gylį ir didesnį apmąstymų lygį. Jie taip pat apibūdina blizgesį ir tobulumą.

 • Drugelių keltų dizainas

keltų tatuiruotė

Drugeliai reiškia jaunatvišką laimę ir nuostabos jausmą. Gerai žinoma idioma- „socialinis drugelis“- tinka išreikšti šios tatuiruotės svarbą. Drugelio dizainą galima padaryti patrauklų pridedant įvairių rūšių kreivių.

 • Dara keltų mazgai

keltų tatuiruotė

Tai mazguotas „Dara Celtic“ tatuiruotės dizainas ir yra labai populiarus tarp tatuiruočių nešėjų. Jis atstovauja daugeliui dalykų, įskaitant galią, išmintį, jėgą ir lyderio savybes. Dėl savo panašumo į ąžuolą jis taip pat nurodo, kaip svarbu būti įsišaknijusiam mūsų tradicijose.

 • Ketvirtinė keltų tatuiruotė

keltų tatuiruotė

Šio tipo keltų dizainas yra labai populiarus ir yra žinomas kaip ketvirčio keltų tatuiruotės. Įdėjimo sritis yra gana tobula, nes tatuiruotė nėra per didelė. Keturi tatuiruotės galai yra labai reikšmingi, nes jie atspindi keturis visatos elementus, kuriuos sudaro ir kūnas. Jie apima ugnį, vandenį, orą ir žemę. Tam tikra prasme tai taip pat reiškia begalybę, nes dizainas neturi išeities. Kiekviena kreivė yra susieta su kita, o mazgai yra gana begaliniai.

 • Trigubos spiralės simbolis

keltų tatuiruotė

Trigubas spiralės simbolis reiškia moteriškas mergaitės, motinos ir vaikelio galias. Tai iliustruoja galią, kurią žmogus įgyja keisdamas augimą. Ji turi gilią prasmę. Tačiau dažnai žmonės jį naudoja kurdami savo dizainą, neįtardami jo pasekmių. Tatuiruotė taip pat padaryta su tikrovišku 3D efektu, kad atrodytų nauja ir patraukli.

 • Šoninė tatuiruotė

keltų tatuiruotė

Genties keltų tatuiruotėse naudojami įvairūs keltų mazgai ir simboliai. Jie yra nuostabūs ir šiek tiek antakių žiūrėti. Jie taip pat išreiškia išskirtinius gamtos elementus, tokius kaip saulė, mėnulis, oras ir tt. Jie taip pat simbolizuoja pasididžiavimą, kuriuo jie nešioja genties kultūrą ir paveldą. Genties tatuiruotės dažnai yra stiprybės, narsumo ir lyderio savybių įrodymas.

 • Medžio tatuiruotė

keltų tatuiruotė

Pagal keltų tatuiruotes mes dažnai kalbame apie gentines, kurias sudaro genčių modeliai, taip pat keltų linijos ir mazgai. Tačiau tiesa ta, kad yra daug kitų tipų, susijusių su keltų tatuiruočių modeliais vyrams, nes galite gauti daug kitų dizainų, kuriuos galima išplėsti naudojant keltų linijas ir dizainą. Šis medžio dizainas simbolizuoja gilią giminystę su jų šaknimis, kurias sunku išrauti.

 • Keltų pelėda

keltų tatuiruotė

Šiais laikais yra tendencija daryti keltų tatuiruotes, tačiau dažnai nesuvokiame daugumos jų keltų tatuiruočių reikšmės. Čia galime pamatyti šį pelėdos ir mėnulio dizainą, kuriame stebime nakties sceną, kurioje pelėda gali būti matoma mėnulio šviesoje. Pelėdos kūnas yra visiškai padarytas naudojant keltų linijas, o tai reiškia psichinį sąmoningumą ir žinias apie kitus pasaulius

 • Drąsus tatuiruotės dizainas

keltų tatuiruotė

Šis taip pat yra keltų kryžius, tačiau labai skiriasi nuo ankstesnio, nes jis yra daug įžūlesnis ir neturi jokios spalvos. Be to, tai yra viena iš tinkamiausių keltų tatuiruočių dizaino idėjų vyrams, turintiems grunge ir gotikinę išvaizdą bei, žinoma, turtingą dizainą. Kryžiaus detalizavimas atliekamas naudojant „Triquetra Celtic“ mazgus ir atrodo visiškai gražiai. Dėl keltų mazgų kiekviena dalis atrodo labai išplėsta.

 • Keltų širdies tatuiruotė

keltų tatuiruotė

Turėdamas gilią prasmę, tai yra vienas iš geriausių keltų kryžiaus tatuiruočių dizaino. Šio modelio prasmė yra širdies ir kryžiaus derinys, kuriame parodyta, kaip galite išvalyti širdį kryžiumi. Tarp žmogaus ir žmogaus širdies yra antgamtinis ryšys, ir čia rodomos žmogaus rankos, kuriose yra širdis. Tai labai jautri tatuiruotė, kurią dažniausiai pasirenka dvasiškai mąstantys žmonės.

 • Keltų kompaso ir skydo dizainas

keltų tatuiruotė

Nenuostabu matyti, kaip paprastos keltų linijos ir mazgai gali tapti puikiausių tatuiruočių dizaino pagrindais, ir tai yra dar vienas gražiausių keltų tatuiruočių vyrams modelis, galintis geriausiai papuošti gerai išpūstas rankas ir raumenis. Čia pavaizduotas skydas, ant kurio netgi galime pamatyti padarytą kompasą. Turi būti tam tikrų požymių apie abu šiuos dalykus, ir jie kartu sudaro nuostabų aljansą.

 • Keltų viso kūno dizainas

keltų tatuiruotė

Tatuiruotės yra daugelio žmonių aistra, ir tai puikiai iliustruoja šią sąvoką. Nors keltų tatuiruotės vyrams yra labai paplitusios moterys, tokios kaip ši, pažeidžia visas taisykles, kad atrodytų kaip ši. Visas jos kūnas yra rašytas tatuiruotėmis, kur keltų linijos sudaro beveik visų dizainų pagrindą, jei labai atidžiai pažvelgsite į ją. Ji atrodo įspūdingai su visais kūno piešiniais ir tikrai reikia daug drąsos, kad tai padarytų.

 • Keltų kario dizainas

keltų tatuiruotė

Ši tatuiruotė yra specialiai sukurta žmonėms, kurie tiki tikros kovotojo dvasios galia. Keltų kariai yra stiprybės, patvarumo ir vyriškumo simboliai. Jie taip pat reiškia statusą, veiksmus ir didvyriškumą. Daugelis žmonių, ypač vyrai, pasidaro šias tatuiruotes, norėdami parodyti, kad jie yra kariai savo šeimoje, galintys įnešti šviesos net absoliučioje tamsoje. Šios tatuiruotės taip pat reiškia, kad žmogus yra patikimas ir patikimas.

 • Keltų drakono dizainas

keltų tatuiruotė

Drakonas yra vienas svarbiausių keltų mitologijos motyvų. Jie yra pripažinti kaip didžiausios galios ir stiprumo simboliai. Keltų drakonai taip pat simbolizuoja išmintį ir statusą. Žinoma, kad jie yra šeimos gynėjai ir savo giminės lyderiai. Keltų drakonai taip pat laikomi nemirtingumo simboliais. Tačiau dar vienas būdas pažvelgti į keltų drakonus yra prilyginti juos anarchijai, chaosui ir mirčiai, galvą ir uodegą apvyniojant mazgu.

 • Keltų gėlė

keltų tatuiruotė

Ši graži keltų gėlių tatuiruotė atspindi meilę, meilę ir prisirišimą. Tai taip pat rodo motinystę. Kaip ir motinos ir vaiko derinys su virkštele, abi gėlės yra sujungtos naudojant keltų mazgą. Sudėtinga šio dizaino dalis yra ta, kad tatuiruotė simbolizuoja vaidmens pasikeitimą po kelių dienų, o senesnėmis dienomis vaikas tampa savo motinos gynėju.

 • Keltų svajonių gaudytojas

keltų tatuiruotė

Keltų svajonių gaudyklės tatuiruotė yra autentiškai rašalu. Svajonių gaudytojų ratas sukurtas amžinu keltų mazgu. Jei norite suprasti, kad esate keltų paveldo žmogus, tai yra patikimiausias būdas.

 • Keltų motinystės mazgas

keltų tatuiruotė

Keltų motinystės mazgo tatuiruotė, dar vadinama keltų motinos mazgo tatuiruote, turi dvi širdis, kurios nuolatos susipina į mazgą be galo. Keltų ar airių žmonėms tai geriausiai reiškia mamos ir vaiko santykius.

 • Keltų erelio tatuiruotė

keltų tatuiruotė

Tai keltų dizainas, atliktas ant dėvėtojo peties ir vaizduoja dvi erelio galvas, kurios reiškia jėgą ir galią.

 • Šaunios keltų rankų juostos

keltų tatuiruotė

Šis keltų dizainas yra gana unikalus, nes atspindi rankinę. Tai gana madinga, nes beveik pakeičia patį priedą. Dėvėtojas rašė dizainą rudos spalvos, tačiau dar viena gera idėja yra pridėti kelis spalvų atspalvius.

 • Už ausies

keltų tatuiruotė

Jei ieškote miniatiūrinio dizaino, kuris parodytų, kaip rūpinatės savo kultūra, ieškokite šio keltų simbolio. Jis harmoningai dera už ausies ir nėra labai ryškus.

 • Keltų mėnulio tatuiruotė

keltų tatuiruotė

Jei jums patinka mėnulis ir viskas, kas susiję su jo gyvybe, išbandykite šią tatuiruotę. Tai patrauklu, kai katė sėdi ant lunos ir žiūri į pasaulį.

 • Keltų nugaros tatuiruotė

keltų tatuiruotė

Viršutinėje moters nugaroje ji turi keltų slibino toro plaktuką su runomis ir kaukolėmis, kuris atrodo labai žiauriai. Yra tokių įmantresnių keltų tatuiruočių idėjų, kaip ši, kurias nešioja žmonės, norintys didžiuotis savo išskirtiniu meno kūriniu.

 • Keltų 3D tatuiruotė ant rankos

keltų tatuiruotė

Šios tatuiruotės yra įvairių formų ir vaizdų, apimančių nesibaigiančias kilpas, kurios reiškia užburtą gyvenimo ir mirties ratą, kuris niekada nesibaigia. Kitas komponentas yra žiediniai žiedai, išreiškiantys ryšį su religinėmis galiomis. Žemiau esančioje tatuiruotėje įspūdingas yra 3D efektas, sukurtas naudojant šešėlius ir leidžiantis dar labiau įsiskverbti į visą dizainą.

 • Keltų tatuiruotė su kompasu

keltų tatuiruotė

Šios tatuiruotės atrodo gana įspūdingai. Kabliukai ir mazgai, naudojami jų konstrukcijoje, visi patenka į tikslią vietą su juoda spalva, kuri nepriekaištingai pagerėja ir gerai dera su kūno spalva. Aukščiau esanti tatuiruotė yra gana plati ir puikiai tinka toje vietoje, kur ji dėvima.

 • Keltų visos rankos tatuiruotė

keltų tatuiruotė

Aukščiau esanti tatuiruotė yra pilna tatuiruotė, apimanti visą apatinę pėdą. Naudojamas tik juodas rašalas, tačiau sudėtingas dizainas ir pilkas užpildymas kai kuriose vietose daro jį įdomų. Svarbu pažymėti, kad daugeliu atvejų tatuiruotės darbo tipą įprasmina dėvėtojas. Žemiau pateiktas dizainas yra sumaišytas su kitais elementais, kurie kartais keičia naudojamo simbolio taikymą ir tampa intymiu pranešimu, kurį dėvėtojas nori perduoti pasauliui.

 • Keltų tatuiruotė su peiliu

keltų tatuiruotė

Pažymėtina, kad daugeliu atvejų dėvėtojas turi reikšmės dėvimos tatuiruotės tipui. Žemiau pateiktas dizainas yra sujungtas su kitais komponentais, kurie kartais keičia naudojamo simbolio reikšmę ir tampa asmenine žinute, kurią naudotojas nori perduoti pasauliui.

 • Individuali keltų tatuiruotė

keltų tatuiruotė

Žemiau esanti tatuiruotė aiškiai parodo, ką dėvėtojas nori bendrauti dėl naudojamų citatų ir formuluočių. Tai neabejotinai daro asmeninę tatuiruotę.

 • Keltų širdies tatuiruotė

keltų tatuiruotė

Keltų širdies tatuiruotė paprastai yra išraižyta mazgo pavidalu. Ši mazguota širdis gali pasiūlyti du dalykus: ji gali parodyti gilų ryšį su mylimuoju arba simbolizuoti amžinąjį gyvenimą. Nesvarbu, kurią versiją pasirinksite, ši tatuiruotė atrodys patraukliai. Šios tatuiruotės gali būti dėvimos ant rankų, kaklo ar virš krūtinės.

 • Keltų Shamrock tatuiruotė

keltų tatuiruotė

„Celtic shamock“ tatuiruotė savo pamatus semiasi iš ankstyvųjų Šv. Patriko dienų Airijoje. Iš esmės tai yra Šventosios Trejybės ofortas. Tai taip pat išlieka vilties, tikėjimo ir meilės trejetui. Kartais daromas keturlapis šamukas, kur ketvirtasis lapas apibūdina sėkmę. Keltų šampūno tatuiruotės gali tiksliai atitikti jūsų riešus, rankas, kaklą, kulkšnis ir pirštus.

Peržiūrėję šį sąrašą pastebėsite, kad nors šios tatuiruotės gali atrodyti paprastos, jas iš tikrųjų padaryti yra gana sudėtinga. Tačiau, nepaisant komplikacijų, keltų tatuiruočių dizainui yra daug reikšmės ir tikriausiai todėl šios tatuiruotės yra labai populiarios. Nuo neatmenamų laikų jie buvo daugelio kultūrų dalis.