Tatuiruotės

30 nuostabių mirusiųjų tatuiruočių dizaino dienų su prasmėmis

„Dia de Los Muertos“ arba „Mirusiųjų diena“ yra įvykis, kuris pasirodo spalio pabaigoje ir tęsiasi porą dienų. Trumpai tariant, perėjusių žmonių atminimas minimas tą pačią dieną kaip ir Helovinas. Tačiau su šia švente susiję lūkesčiai ir patirtis viršija viską, ko Helovinas išlieka. Helovinas padarė didžiulę įtaką pagrindinėms šios Meksikos šventės šventėms. Iš pradžių ši šventė buvo švenčiama rugpjūčio mėnesį, tačiau dėl supratimo ir manymo, kad ji yra panaši, Helovinas ir mirusiųjų diena patenka spalio 31 d. Mirusių švenčių diena baigiasi lapkričio 2 -ąją, todėl tai yra 3 dienų festivalis. Nors Helovino šaknys giliai slypi Anglijoje, Dia de Los Muertos yra tik meksikietiška šventė, apimanti actekų tikėjimą Meksikos kultūra.

Ši šventė atspindi artimuosius ir artimuosius, kurie paliko šį pasaulį. Yra dainų, šokių, patiekalų ir vakarėlių, rodančių mirusiųjų svarbą Meksikos kultūroje. Šventė prasideda taip pat, kaip ir Helovinas, pagerbiant „Visų šventųjų vakarą“. Kita diena, paprastai vadinama „Visų šventųjų diena“, atneša šventę išvykusiems filantropams ar suaugusiems. Lapkričio 1 -ąją įrengtos šventovės, skirtos pagerbti tuos suaugusiuosius, kurie išėjo iš aljanso. Lapkričio 2 -ąją minima „Vėlinių diena“.

Tačiau įsitikinimai bendruomenėje visiškai skiriasi, o kai kurie mano, kad lapkričio 1 -oji yra visų sielų diena, o ne lapkričio 2 d. Nepaisant to, mirusiųjų diena yra 3 dienų šventė, kurioje pagerbiami visi mirusieji ir dvasios sritis.

DIZAINAS

Kaip ir daugelis kitų dogmų ir papročių, kultūra ir toliau buvo esminė meno ir kūno pokyčių pasaulyje. Mirusiųjų diena taip pat turėjo įtakos tatuiruočių pasauliui, ir jūs rasite keletą dizaino, paveiktų mirties šventės. Elegantiškiausias ir priimtiniausias tatuiruočių menas, kurį paskatino mirusiųjų diena, „La Calaveras Catrina“ taip pat nurodytas kaip mirusiųjų ledi. Rožės, įmantrūs brangakmenių dizainai, cukraus kaukolės ir skeletai yra svarbi šio įkvėpimo dalis.

Nebūtina, kad kas nors iš karto įšoktų į kaukolę ar skeletą, pirmą kartą pasirinkdamas tatuiruotę. Tačiau tikroji šių dizainų reikšmė gali pakeisti kiekvieno mąstymą. Šie bauginantys elementai žymi didelę viltį ir pagarbą įvairiose kultūrose. Likusieji žmogaus kaulai rodo kažkieno gyvenimo liekanas. Tai veikia kaip ženklas ar bet kas, kas liko žmogui, kuris taip ilgai liko šioje planetoje. Priešingai, kaukolė kažkam gali būti susijusi su negatyvumu, juodąja magija ar mirtimi. Meksikiečiams ypač svarbi „cukraus kaukolė“. Jis puoštas mirusių šeimos narių, nužengusių į dvasinį pasaulį, antkapiais.

Tikros šventės dieną antkapiai puošti cukraus kaukolėmis. Štai kodėl daugumą negyvų tatuiruočių dienų skatina cukraus kaukolės dizainas. Paveikslas beveik visada yra moters. Šis įkvėpimas kyla iš Meksikos deivės garbinimo. Cukriniai „Catrina“ kaukolės pritaikymai dažniausiai būna ryškių spalvų. Jie yra kaukolės, tačiau toli gražu ne siaubingi ar baisūs. Smagiausia yra tai, kad šios cukruotos versijos turi gyvą dizainą ir vaizdingas detales, kurios suteikia žaismingumo jausmą, o ne sukelia mirties kančią.

 • Puikus tatuiruotės dizainas

mirusios tatuiruotės diena

Ar patikrintumėte, koks tai dizaino monstras? Tai visiškai tikimasi mirusio meninio stiliaus dieną. Ši ponia stulbinanti. Tatuiruočių meistras atliko akinamą darbą su šia nepaprasta puikia tatuiruote. Specifikacija ir laikas, per kurį ji turėjo įvykdyti, yra savaime motyvacija. Tai tikrai nustato likusių sąrašo dizainų juostą. Bet esu tikras, kad sąrašas bus naudingesnis.

 • Dilbių mirusiųjų dizaino diena

mirusios tatuiruotės diena

Ši tatuiruotė pabrėžia legendinę mirusiųjų stiliaus meno kūrinių dieną. Sąraše tai pastebėsite daugybę kartų. Taip pat tokį makiažą žmonės užsideda šventės dieną. Jį sudaro balti dažai kaip pagrindas ir juodos detalės. Dažnai matysite juodų akių makiažą ir siūles virš burnos. Mados skiriasi skirtinguose šalies regionuose. Aš branginu gėlę ant aukščiau esančio paveikslėlio. Tai prideda šiek tiek gyvybės prie kitaip sustingusio teiginio.

 • Mergina su skrybėle

mirusios tatuiruotės diena

Tai neįprasta tatuiruotė. Variklio dangtis ir plaukai jį tikrai išskiria, o jei atrodysite niūriai, šio modelio pagrindu galite aptikti Meksikos ar Los Andželo gatvę. Ši ponia turi stilių su savo lankų ornamentais ir skrybėlaite. Man patinka, kaip profesionalas padarė plaukus banguotu kirpimu. Visa tai daroma naudojant tik vieną spalvą ir yra išskirtinis mirusios tatuiruotės dienos pavyzdys.

 • Terri Hatcher įkvėptas dizainas

mirusios tatuiruotės diena

Tai atrodo panašiai kaip Terri Hatcher, paruošta makiaže su voratinkliais ir plyšiu. Tai išsamus portretas ir specialistui turėjo būti atliktas darbas, tačiau jie laimėjo skraidančiomis spalvomis. Akys žavi, o plaukai turi tokią elegantišką detalę, kad visiškai kvapą gniaužia.

 • Femme Fatale mirusiųjų dizaino diena

mirusios tatuiruotės diena

Išmeskite savo prietaisą į orą ir mojaukite jais, kaip jums tai nerūpi. Kam ta moteris vairuoja ginklą? Jei kas nors turi jautienos, geriau reaguokite į šios ponios revolverį. Aš neturiu sunkumų, ar ne? Ji yra moteriška moteris, atkeršydama dėl savo pažinimo. Kaip manote, kokia jos nugaros istorija? Jei turite minčių, paspauskite mus komentarų laukelyje.

 • Gangsterio tatuiruotės

mirusios tatuiruotės diena

Šis gangsta sukasi su DOTD tatuiruote ir gangsta pučia cigarą. Man patinka viršutinė skrybėlė šioje tatuiruotėje ir pasipūtęs žvilgsnis šio vaikino priekyje, tarsi jis būtų kažkoks didelis šūvis. Taip pat yra laikrodis, o tai reiškia, kad mes be perstojo skaičiuojame dienas iki pjovėjo apsilankymo.

 • Nuostabi mirusiųjų tatuiruočių diena

mirusios tatuiruotės diena

Na, ar nepažiūrėsite į šią jausmingą damą, nešiančią visą turtą, šią mirusio įkvėpto portreto dieną? Ji panaši į tai, kad galėtų būti populiari aktorė su labai šauniu makiažu. Menininkas padarė sensacingą darbą, suformuluodamas šį tokios tikslios detalės ir kompozicijos šedevrą.

 • Tradicinė mirusiųjų stilių diena

mirusios tatuiruotės diena

Tai labiau legendinis stilius, kurį matytumėte ant siuvinėjimų ir meno kūrinių, kuriuos jie naudoja minėdami šventę. Tai labiau sutrumpintas dizainas, nors ir gana gražus. Spalvos tikrai traukia dvasią ir daro ją pop. Ar jums patinka supaprastinta versija??

 • Mirusiųjų diena Elvio stilius

mirusios tatuiruotės diena

Taip, tai teisingi žmonės. Karalius yra namuose, pasipuošęs mirusiųjų veido dažų diena. Elvis buvo rokenrolo karalius su savo puikiais klubų purtymo judesiais ir švelniu bei aksominiu balsu. Artėjant karjeros pabaigai, jis tapo beprotiškai suvalgęs, suvalgęs per daug porcijų lašinių ir žemės riešutų sviesto sumuštinių. Esu tikras, kad buvo daugiau nei tai, bet supratote. Storas vaikinas jaunystėje sumažėjo dėl savo dievinamų gerbėjų nuostabos. Jų buvo daug ir jie į jį klykė prekybos vietose, šaukdami tik dėl visagalio Elvio žvilgsnio. R.I.P.

 • Įelektrinanti mirusiųjų tatuiruotės diena

mirusios tatuiruotės diena

Ši tatuiruotė yra elektrizuojanti. Oho. Pigmentai besąlygiškai mirksi. Man patinka bendra viso kūrinio kompozicija su saldainių kaukole ir rože, išeinančia iš lūpų ant juodų šonkaulių. Juodojo skeleto ir dažytos kaukolės variantai gerai veikia tuo pačiu metu, nors jie yra visiškai priešingi.

 • Kaubojų įkvėpti dizainai

mirusios tatuiruotės diena

„Giddy Up“ partneris! Paguldykite arklį ir virvę, kad jis vairuotų, nes atėjo laikas pasidaryti savo raitelio dieną nuo negyvos tatuiruotės. Patikrinkite šio žmogaus skeleto kaubojų. Atrodo, kad jis sugavo keletą strėlių krūtinėje ir greitai išėjo į pensiją. Tai galingas elegantiškas meno kūrinys ir puiki pamaldos šiam kritusiam kaubojus. Tesiilsi jo siela ramybėje.

 • Žavingi dizainai

mirusios tatuiruotės diena

Tai įspūdinga mirusiųjų tatuiruotė. Tai puikus būdas pareikšti savo meilę savo draugui. Tatuiruotė gali kalbėti tiek, kiek yra nuolatinė, ir leiskite kitam žmogui suprasti, kad jūs rimtai žiūrite į patarlę „kol mirtis mus išskirs“. Tai gana nesudėtinga tatuiruotė, palyginti su kitomis sąraše, tačiau ji veikia gerai. Storas rėmas ir paprasti metodai yra gražūs dalykai ir jaudinantis pokytis nuo sudėtingesnių tatuiruočių.

 • „Mariachi“ dizainai

mirusios tatuiruotės diena

Tai saldus. Mariachi santuokos dieną siurbia savo meilužį ir tiesa, kad jie mirę, palieka jautrumą stebėtis dėl daugelio dalykų. Kaip jie mirė? Ar jie mirė santuokoje? Tai tikrai miela ir žodis amour yra pirmas dalykas, kuris ateina į galvą. Visa tatuiruotė įtikina nuo atspalvio iki meno kūrinio iki idėjos. Ačiū šiam tatuiruočių meistrui, kuris neabejotinai jį nužudė. Įkiškite vinį į karstą.

 • Pusiau katės dizainas

mirusios tatuiruotės diena

Na, manau, kad dabar aš visa tai liudijau, žmonės! Katės katės negyvos tatuiruotės diena. Tai madinga ir neprilygstama kačių tatuiruotė, kuri atrodo pusiau katė ir pusiau žmogus. Menininkas operavo su didele drobe su ryškiais šio vaikino blauzdos raumenimis.

 • Vakarėlio dizainas

mirusios tatuiruotės diena

Užsegk tą sijoną ir nuvesk mane į susirinkimą. Atėjo metas kapoti žemyn, mirtinas stilius. Visi skeletai iš anapus Meksikos susikaupia vietos valdoje, kad galėtų šokti linijinius šokius. Kaip ir žmonių rėmai, mėgstantys šokti. Jie dievina purtyti, barškuoti ir riedėti prie nepakartojamų Undead Elvis ir „Doobie Brothers“ hitų. Jei dar nesate pavargęs, tai neabejotinai reikia mokytis, kai mirsite.

 • Spalvotas kaukolės dizainas

mirusios tatuiruotės diena

Dabar aš apie tai kalbu. Kaukolė su nuostabia spalva ir puikiu išdėstymu. Jei norėčiau pasidaryti vieną iš šių tatuiruočių, tai turėtų būti kažkas panašaus. Žaviuosi neįprastais raštais ir užrašais ant kaukolės. Tai tikrai kažkas, ką reikia pastebėti, kai pamatai tokią nuostabią tatuiruotę. Jei gautumėte DOTD tatuiruotę, ką gautumėte?

 • Mažųjų undinių mirusiųjų dizaino diena

mirusios tatuiruotės diena

Arielį pargriovė krūva plėšrių jūros krabų. Nelaiminga mergina buvo sunaikinta gyva ir dabar ji grįžo gyva tęsinyje pas Mažąją undinę. Ji prašo atkeršyti tiems erzinantiems krabams ir nesustos, kol kiekvienas nebus sugriautas. Ji nesulauks atsakymo, kai kerta didžiulę teritoriją vandenyno dugne, stebėdama savo žudiką, ir tik tada ji bus kvalifikuota ilsėtis ramybėje.

 • Saldainių kaukolės tatuiruotės dizainas

mirusios tatuiruotės diena

Ši kaukolė atrodo kaip tobulas džentelmenas, kuris laukia elegantiško pasimatymo. Jo veido modeliai yra įmantriai padaryti taip, tarsi jo veidas būtų papuoštas ir papuoštas tik jo ypatingai nakčiai. Pridedamos rožės suteikia visai tatuiruotei romantišką nuotaiką.

 • Kaukolės žvakių tatuiruotės

mirusios tatuiruotės diena

Ši kaukolė išryškina žvakę ir kaukolę, o ant jų – įspūdingas įspūdis. Spalvos yra neįprastos ir tikrai daro ją populiarią. Gėlės yra vyšnia ant torto ir tai puikus DOTD tatuiruotės precedentas. Prisiminkite, kai buvote paauglys ir žaidėte su tirpstančiomis žvakėmis virš butelių ir jų atitikmenimis. Ši tatuiruotė sukelia tokius prisiminimus.

 • Rankų tatuiruotės

mirusios tatuiruotės diena

Ranka šiais laikais yra toks gaivus taškas. Tatuiruotės bręsta į socialinę normą ir dabar labiau nei bet kada labiau priimta dėvėti pastebimas tatuiruotes. Ranka ir vizažas yra labai gerai matomi visuomenei, tad kodėl gi ne parodyti savo gražią tatuiruotę, įsigyjant vieną iš šių akivaizdžiai pastebimų vietų.

 • Meilė tvyro ore

mirusios tatuiruotės diena

Meilė tvyro ore, visur ir visur. Bučiniai yra elgesyje, griaustinyje ir medyje. Ar tu įsimylėjęs? Jei taip, praneškite kitiems apie savo meilės jausmus su gražia DOTD tatuiruote. Tada nustebinkite juos parodydami. Atsiranda tik dvi galimybės, jie arba mylės tave dar labiau, arba bėgs kitu keliu.

 • Kaukolė su gėlėmis

mirusios tatuiruotės diena

Oho! Tai yra pavojingai tikslus meno kūrinys Menininkui, žinoma, buvo atliktas darbas, kai jis ėmėsi šio dizaino, tačiau jie jį visiškai nukaldino. Išskirtinė kaukolės detalė būtų užtempusi ranką ir daugybę valandų kėdėje. Gėlės nepaprastai priverčia tatuiruotę atgaivinti ir pridėti spalvotą spalvą.

 • Senos kaukolės tatuiruotės

mirusios tatuiruotės diena

 • Geišos tatuiruotė

mirusios tatuiruotės diena

 • Du viename tatuiruotės dizainas

mirusios tatuiruotės diena

 • Paslaptingi tatuiruočių dizainai

mirusios tatuiruotės diena

 • Mirusiųjų diena su voratinkliu

mirusios tatuiruotės diena

 • Dilbio tatuiruotės dizainas

mirusios tatuiruotės diena

Mirusiųjų tatuiruočių diena yra griežta kultūrinė proga. Net šiuose projektuose naudojami pretekstai turi pasekmių. Jei norite duoti savo meilę ir pagarbą savo mirusiems artimiesiems, tai yra vienas iš dizainų jums. Tokiu būdu artimieji gali rasti šventyklą ant jūsų kūno. Nėra tokio norimo dizaino apribojimo.

Na, vaikinai, ką jūs manėte apie sąrašą? Ten buvo tikrai nuostabi negyvų tatuiruočių diena. Nemanau, kad aptikau net vieną vaikiną. Jei svajojate pasidaryti tatuiruotės dieną, būtinai atlikite tyrimą ir sumedžiokite kvalifikuotą tatuiruočių menininką, kad atliktų darbą, arba jums gali likti nuolatinė kraupi tatuiruotė, o dabar to nereikalaujame? Tikiuosi, kad iš sąrašo gavote paskatų atsikratyti užpakalio ir apsilankyti vietinėje tatuiruočių studijoje. Visada gera palaikyti garsius menininkus ar apskritai menininkus, net jei jie nežūva.