Tatuiruotės

30 nuostabių šachmatų tatuiruočių su reikšmėmis

Ieškote tatuiruotės, kuri būtų klasikinė ir kartu madinga? Ar jums patinka ir kai kurie stalo žaidimai? Tada šios šachmatų įkvėptos tatuiruotės jums puikiai tiktų. Šachmatų figūra arba šachmatininkas yra vienas iš 32 šachmatų žaidime naudojamų figūrų, išdėstytų lentoje. Iš tikrųjų žaidime naudojama 16 atskirų šachmatų figūrų: karalius, karalienė, 2 bokštai, 2 vyskupai, 2 riteriai ir 8 pėstininkai. Vienas garsiausių visų laikų stalo žaidimų, šachmatai yra laikomi savitvardos ir talento sportu, todėl, žinoma, jei jums reikalinga tatuiruotė, paaiškinanti jūsų paciento prigimtį, šachmatų figūros tatuiruotė yra puiki galimybė! Šios šachmatų įkvėptos tatuiruotės gali apimti viską, pradedant aukščiau išvardintais žaidimo elementais ar lenta, arba geriau, iš tikrųjų, abiem! Tokios tatuiruotės yra tikrai įmantrios ir pritraukia daug žvilgsnių. Šachmatų žaidimas yra beveik toks pat senas kaip ir pati tatuiruotė. Abu jie turi kultūrinę reikšmę, kuri yra labai svarbi jų kultūrai. Kiekvienoje šachmatų figūroje rasite skirtingą reikšmę ir visiškai priklauso nuo jūsų asmenybės, kuri figūra jums tiks geriausiai. Svarbiausia yra atlikti tam tikrus tyrimus prieš nusprendžiant pasidaryti tatuiruotės dizainą ir šiame straipsnyje buvo bandoma suteikti jums visą reikalingą informaciją. Šachmatai turi tokią puikią vietą tatuiruočių pasaulyje, kad žmonės dažniausiai tai daro tik dėl savo metaforos.

Manoma, kad nuo 280 iki 550 metų šachmatų žaidimas buvo sugalvotas Rytų Indijoje. Tada jis buvo pavadintas „chaturanga“. Tai reiškė „keturias divizijas“, kurios buvo priskiriamos dramblių, kavalerijos, pėstininkų ir vežimų karinėms divizijoms. Šie padalijimai apibūdino šiuolaikines šiandienos vyskupo, riterio, pėstininko ir riterių istorijas. Iš ten žaidimas išaugo į rytus ir vakarus Šilko keliu. Maždaug 600 metų buvo Sassanid Persia šachmatų įrodymas. Čia jis tapo žinomas kaip „chatrang“. Šiuo metu musulmonų bendruomenė pradėjo žaisti šį žaidimą ir pervadino jį „shatranj“. Žaidimas turėjo skirtingus pavadinimus, priklausomai nuo to, kur jis buvo žaidžiamas, tačiau galiausiai buvo pripažintas šachmatais Europoje.

Jei pastebėsite žvilgtelėję į žmones, turinčius šachmatų tatuiruotę, jie turės visus žaidimo anomalijas – nuo lentos iki visų figūrų. Žemiau apžvelgsime kai kurias lenta pasiekiamų šachmatų figūrų pasekmes. Turėkite omenyje, kad tatuiruotę dėvintis asmuo gali turėti neįprastą reikšmę, tačiau atlikdami tyrimus mes tai sugalvojome.

Karaliaus kūrinys

Karalius yra svarbiausia žaidimo dalis, nes jei prarasite karalių, prarasite visą žaidimą. Todėl jis taip pat turi didelę reikšmę ir reikšmę tatuiruotės dizainui. Jei planuojate pasidaryti karaliaus tatuiruotę, turite atsižvelgti į jos turimą autoritetą ir galią. Tai toks ryškus šachmatų kūrinys, kuris turi tas pačias reikšmes ir realiame gyvenime. Tačiau visiškai jūs turite nuspręsti, kokia karaliaus kūrinio konotacija jums tinka geriau.

Karalienės kūrinys

Karalienė veda kareivius į lauką. Ji yra pati įtikinamiausia šachmatų lentos užpuolikė ir gali judėti praktiškai bet kur. Dėl savo intensyvumo mūšio lauke ji taip pat yra priblokšta atsakomybės per daug įveikti. Kai ji miršta, likę nedaug atsilieka. Kiekvienas vyras reikalauja stiprios moters už nugaros (kaip sakoma).

Riterio gabalas

Riteris turi precedento neturinčius įgūdžius. Galbūt tai nėra greičiausia ar efektyviausia, tačiau ji turi vietą pasaulyje ir turi labai gerai apibrėžtus įgūdžius. Tie, kurie turi riterio šachmatų tatuiruotę, žino, kad yra įgudę vienu dalyku ir dažnai gali praleisti kitus, kurie gali būti labiau pritaikomi. Į riterį taip pat galima žiūrėti kaip į simbolizuojantį dieviškąjį įstatymą, o tai reiškia, kad turime atsižvelgti į visus savo veiksmus. Riterio kelionė sukuria „L“. Tai vienintelis rungtynių gabalas, galintis peršokti kitus.

Bokšto gabalas

Rokas pirmiausia yra svarbesnių kūrinių globėjas. Jie saugo ir suvokia vidinį pasaulį. Jis nukrypsta linijiškai, kairės ir dešinės kryptimis arba pirmyn ir atgal. Jie gali keliauti toli ir greitai. Bendruomenėje jie gali būti žinomi kaip asmens sargybinis ar pakalikas. Jie yra puikūs kariai ir yra labai ištikimi.

Vyskupas Piece

Vyskupo tatuiruotė yra įtaigi jėga. Jis gali pasislinkti į abi puses tiek formuojant, tiek „X“. Šis „X“ simbolis arba kryžius verčia mus palengvinti savo troškimus, pagrįstus ego. Jei manote, kad jie yra erotinė jėga, jie gali suorganizuoti vyskupo tatuiruotę. Jei atidžiai pažvelgsite, tai taip pat susiję su faliniu simboliu.

Lombardai

Lombardo tatuiruotė reiškia pirmąjį žingsnį. Jie simbolizuoja mėgėjus kelyje. Tai kovotojai, kurie į kovą įsitraukia bet kas kitas. Jie gali žengti tik vieną žingsnį į priekį arba kampu, jei ketina sutramdyti priešininką. Lombardai yra aukojančios sielos, kankinamos dėl didesnio gėrio. Kažkas gali pasidaryti pėstininko tatuiruotę ir imtis veiksmų vienu metu. Nėra jokio proceso pagreitinimo.

Karaliaus ir karalienės poros tatuiruotė

Karališkosios ir karalienės porų tatuiruotė gali reikšti kažką visiškai neįprasto nei tų kūrinių. Jūs linkę matyti, kad poros gauna po vieną. Jie yra savo srities lyderiai ir niekas neturi teisės ateiti ir pasakyti jiems, ką daryti. Karalius ir karalienė atstumia visas abstrakcijas ir susikoncentruoja viena į kitą. Tai galingi santykiai, kurie turėtų ištverti laiką. Kita vertus, galite į juos žiūrėti savarankiškai ir susidaryti savo prielaidas.

Manome, kad žinodami aukščiau pateiktą įrašą, esate šiek tiek labiau įsitikinę keliu, kurį norite pasirinkti naudodami savo šachmatų tatuiruotę. Apibendrinant, šiuos kūrinius galima interpretuoti taip, kaip nori tatuiruotas asmuo. Mes paklausėme žmonių apie jų šachmatų tatuiruočių reikšmę ir paprastai yra daug reikšmių žmonėms, kurie turi šias tatuiruotes. Bent jau turint informaciją iš viršaus, jūsų sprendimas gali būti susiaurintas. Kitas veiksmas – atrasti parduotuvę ar menininką, kuriuo jaučiatės patenkinti, kad pasiektumėte savo viziją. Tai yra nuoseklus pasirinkimas daugeliui žmonių ir tikimės, kad skiriate laiko tyrimui, kurio reikia šiam svarbiam sprendimui.

Nesvarbu, ar juodos ir pilkos spalvos realizmas, ar drąsi tradicinė spalva, šachmatų figūros atrodo tiesiog kaip kūno menas! Pažvelkite į šiuos šachmatų figūrų dizainus ir nuspręskite, kurį gabalą sukursite pagal savo modelį! Žemiau rasite keletą šachmatų tatuiruočių pavyzdžių. Pažvelkite ir pažiūrėkite, ar kas nors nepasieks jūsų namų.

 • Pusiau baigti šachmatai

Šachmatų tatuiruotės dizainas

Šis šachmatų tatuiruotės dizainas atrodo nebaigtas dėl pusiau paruoštos šachmatų lentos. Galite dėvėti visą dizainą.

 • „King Piece“ tatuiruotė

Šachmatų tatuiruotės dizainas

Daugelis žmonių neįvertina bendro ir vienintelio karaliaus tatuiruotės dizaino. Tokiu atveju prie tatuiruotės galite pridėti papildomą karaliaus kūrinį.

 • Sukurta kaukolė

Šachmatų tatuiruotės dizainas

 • Karalius ir karalienė

Šachmatų tatuiruotės dizainas

Labiausiai paplitusi šachmatų tatuiruotės idėja yra karaliaus ir karalienės kūrinio tatuiruotė. Čia yra karaliaus šachmatų tatuiruotės raštas ant šio vyro dilbio.

 • Rafinuotas šachmatų dizainas

Šachmatų tatuiruotės dizainas

 • Šešėlių šachmatų dizainas

Šachmatų tatuiruotės dizainas

 • Gėlių šachmatų dizainas

šachmatų tatuiruotė

 • Kempiniukas įkvėptas?

Šachmatų tatuiruotės dizainas

Ši šachmatų tatuiruotė yra gana unikali, ir jei manęs paklausite, tai tikriausiai įkvėpė kokia nors šiuolaikinė meno forma, tokia kaip abstraktus paveikslas. Žemiau esančios gėlės visam dizainui suteikia nepaprastą efektą.

 • Paprasti šachmatų dizainai

Šachmatų tatuiruotės dizainas

 • 3D tatuiruotės dizainas

Šachmatų tatuiruotės dizainas

Puiki šachmatų tatuiruotės idėja būtų analizuoti 3D stilių. Čia yra 3D šachmatų tatuiruotės dizainas ant šio vaikelio dilbio.

 • Pelėdų šachmatų tatuiruotės

šachmatų tatuiruotė

 • Mėlynos spalvos atspalvis

šachmatų tatuiruotė

 • „Duo Tattoo“

šachmatų tatuiruotė

Karalius ir karalienė yra viena iš svarbiausių daugelio žmonių pirmenybių. Šis dizainas yra mėgstamiausias tarp porų, siekiant simbolizuoti vienas kito gerumą & svarbą.

 • Filmų įkvėpti tatuiruočių dizainai

šachmatų tatuiruotė

Pabandykite atspėti, kuris filmo personažas tai yra?

 • Komanda

šachmatų tatuiruotė

Ankstyvoje formoje VI amžiuje žaidimas buvo žinomas kaip chaturaṅga, kuris verčiamas kaip „keturios (kariuomenės) divizijos“: pėstininkai, kavalerija, dramblys ir vežimas. Šios formos žymimos gabalais, kurie atsirastų į modernizuotą pėstininką, riterį, vyskupą ir bokštą.

 • Sumaišykite dizainus

Šachmatų tatuiruotės dizainas

Jei jums patinka pramogos patalpose, o šachmatai yra jūsų pasirinkimas, tuomet jūs tikrai puoselėsite šį sumaišytą tatuiruotės dizainą.

 • Rankų tatuiruotės dizainas

šachmatų tatuiruotė

 • Blaivus šachmatų kūrinys

Šachmatų tatuiruotės dizainas

Jei esate šachmatų profesionalas, neabejotinai įvertinsite, kad šachmatų figūros atrodo skirtingomis savybėmis ir proporcijomis. Čia yra nedidelio dydžio šachmatų figūros tatuiruotės dizainas.

 • Pridedant gamtą

šachmatų tatuiruotė

 • Poros tatuiruotės

Šachmatų tatuiruotės dizainas

Nors berniukai turėtų siekti karališkojo tatuiruotės dizaino, mergaitės turėtų pasirinkti tatuiruotes su karaliene. Čia yra elegantiškas karaliaus ir karalienės tatuiruotės dizainas ant šios poros dilbio.

 • Meškiuko dizainas

Šachmatų tatuiruotės dizainas

Jūs galite suporuoti netradicines tatuiruotes vienu metu su šachmatų figūrų tatuiruotėmis. Pavyzdžiui, tai yra meškiuko tatuiruotė kartu su šachmatų tatuiruotės dizainu.

 • Daugiau 3D dizaino

šachmatų tatuiruotė

 • Gilios dizaino idėjos

šachmatų tatuiruotė

 • Iliuziniai dizainai

šachmatų tatuiruotė

 • Paprastas tatuiruotės dizainas

Šachmatų tatuiruotės dizainas

Ši šachmatų lentos tatuiruotės nuotrauka yra nuostabiai didinga dėl sudėtingo šachmatų lentos dizaino. Jei norite laimėti šachmatais kiekvieną kartą, sėkmės dėlei turite užsidėti vieną iš figūrų!

 • Visos nugaros tatuiruotės

šachmatų tatuiruotė

 • Patrauklūs tatuiruočių dizainai

šachmatų tatuiruotė

 • Simboliniai tatuiruočių dizainai

šachmatų tatuiruotė

 • Kapų tatuiruočių idėjos

šachmatų tatuiruotė

 • Šonkaulių tatuiruotės vieta

šachmatų tatuiruotė