Tatuiruotės

3 Cody Rhodes tatuiruotės ir jų reikšmės

Cody Garrett Runnels Rhodes yra amerikiečių profesionalus imtynininkas, vadybininkas, verslininkas, reklamuotojas ir aktorius. Jis taip pat yra AEW vykdomasis viceprezidentas. Jis du kartus tapo Gruzijos imtynių čempionu, prieš įsitraukdamas į savo tėvą, WWE Šlovės muziejų, Dusty Rhodes į WWE. Jis yra 2 kartus tarpžemyninis čempionas ir 6 kartus „Tag Team“ čempionų čempionas. Cody ant kūno turi keletą specialių tatuiruočių. Pažiūrėkime, kas jie yra ir kokias reikšmes jie slepia.

Kodis-Rodas

1. „Svajonių“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairėje Cody krūtinės pusėje yra tatuiruotas žodis „Dream“.

Reikšmė: Šią tatuiruotę Cody pasidarė kaip duoklę tėvo svajonei tapti imtynininku čempionu po tėvo mirties.

2. „Geometrinė“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairiajame viduriniame Cody piršte yra geometrinės formos tatuiruotė, kurią sudaro apverstas trikampis, esantis kito viduje su juos skiriančia linija.

Reikšmė: Tatuiruotė simbolizuoja Cody šeimą ir atstovauja vyro ir moters sąjungai, kad gimtų trečias asmuo, vaikas, kurį vaizduoja horizontali linija, einanti tarp dviejų trikampių.

3. „Kaukolės“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinėje Cody kaklo pusėje yra kaukolės tatuiruotė su karūna ant galvos ir sparnų už nugaros. Visa tatuiruotė yra nudažyta tuo pačiu dizainu, kaip ir Jungtinių Amerikos Valstijų vėliava.

Reikšmė: Imtynininkas šią tatuiruotę padarė kaip savo asmenybės ir Amerikos kultūros bei šaknų simbolį. Tatuiruotė kurį laiką buvo ginčų centras, kol jis paaiškino: „Tai buvo labai paprasta. Aš nešioju daug prekių ženklų … Norėjau įsitikinti, kad mano yra vienas iš jų “.