Tatuiruotės

28 nuostabus urdu tatuiruotės dizainas su prasme

Urdų kalba neabejotinai yra labai unikali ir graži kalba. Kalbos subtilumai turi daug elegancijos ir yra užpildyti daugybe klasių, tačiau taip pat apima neginčijamą istoriją, kultūrą ir su ja susijusias tradicijas. Tatuiruočių darymas anglų kalba nebėra norma, o žmonės keičiasi ir imasi tatuiruočių kitomis kalbomis, kad pasidarytų savo kūnus.

Šiuo atveju urdu daro stiprų. Tai ne tik scenarijaus grožis, bet ir prasmė. Galų gale, tikra tatuiruotė yra prasmės ir išvaizdos derinys. Taigi čia yra daugiau nei 25 nuostabios urdu tatuiruotės, kuriomis galite mėgautis!

„Urdu v/s“ arabiški raštai ir tatuiruotės

Turinys (spustelėkite, jei norite pereiti)

 • Urdu v/s arabiški raštai ir tatuiruotės
 • Kur turėtumėte gauti urdu tatuiruotės dizainą?
 • Urdų tatuiruočių dizaino sąrašas
 • Nuostabūs urdu žodžiai jūsų tatuiruočių įkvėpimui

Urdų ir arabų kalbos yra dvi kalbos, kurios dažnai painiojamos viena su kita ir siejamos su musulmonų bendruomene. Galima sakyti, kad arabų kalba, kuri yra senesnė už urdu, yra urdu kalbos kilmė. Tuomet tarp šių dviejų kalbų yra daug panašumų. Tačiau yra ir skirtumų, nes jie priklauso visiškai skirtingoms kalbų šeimoms. Urdų kalba yra susijusi su indoeuropiečių kalbų šeima, o arabų kalba-su afro-azijiečių kalbų šeima.

Kas yra arabiškas

Arabų kalba yra viena iš labiausiai paplitusių kalbų, naudojama visame pasaulyje. Arabų kalba yra susijusi su afro-azijiečių žodžių klasės semitų šaka. Ši kalba daugiausia naudojama Šiaurės Afrikos, Artimųjų Rytų ir Afrikos Kyšulio regionuose. Arabų kalba yra glaudžiai susijusi su aramėjų, ugaritų, hebrajų ir finikiečių kalbomis. Arabų kalba taip pat įkvėpė daugelį kalbų, tokių kaip persų, turkų, malajų, hindi, urdu, indoneziečių, tagalogų, somalių, svahilių ir kt..

Yra du pagrindiniai arabų kalbos variantai: žodinis ir rašytinis. Rašytinė ar literatūrinė kalba, pripažinta šiuolaikine standartine arabų kalba, yra vienintelė sankcionuota arabų kalba. Jis naudojamas rašytiniuose tekstuose, taip pat kalbama oficialiuose renginiuose. Šis variantas yra ryškesnis ir tradiciškesnis nei arabų kalbos variantai. Kalbėjimo variantai gali labai skirtis iki tokio intensyvumo, kad jie abipusiai nesuprantami. Šiuolaikinė standartinė arabų kalba taip pat iš esmės praktikuojama daugelyje kultūrinių konvencijų. Jis gaunamas iš Korano stiliaus.

Kas yra urdu

Urdu kalba susijusi su indoeuropiečių kalbų šeima; nepaisant to, jis labai įkvėptas arabų kalbos. Tai standartizuotas hindustanų kalbos įrašas. Urdu yra nusistovėjęs šešių Indijos valstijų stilius ir Pakistano nacionalinė kalba bei lingua franca.

Nors urdu kalba tradiciškai siejama su Šiaurės Indijos ir Pakistano regiono musulmonais, ji paprastai suprantama bendradarbiaujant su standartine hindi kalba, kurią išreiškia induistų bendruomenė. Urdų kalba daugiausia sudaryta iš arabų, persų ir sanskrito žodynų. Literatūrinė urdu yra klasikiškai parašyta persų abėcėlės Nastaliq stiliumi.

Kur turėtumėte gauti urdu tatuiruotės dizainą?

Moterims

 • Kulkšnis
 • Riešas
 • Pirštų tarpai
 • Rankos
 • Mentė
 • Už ausies

Vyrams

 • Krūtinė
 • Bicepsas
 • Kojos
 • Kaklas
 • Atgal
 • Dilbiai

Urdų tatuiruočių dizaino sąrašas

 • Saldus urdu tatuiruotės dizainas ant kojos

Urdu tatuiruotė

Nesvarbu, ar jums atrodo neįprastos formos, ar manote, kad jis puikus ar modernus, urdu kalbos žodžių tatuiruotės dizainas gali būti įdomus būdas patobulinti savo kūną žodžiais. Ši semantika, labai skiriasi nuo anglų kalbos, gali sudominti kelis žmones, nes tai suteikia nuostabios gilios reikšmės. Tai taip pat gali būti puikus būdas susivienyti su savo šeima ar palikimu. Šis urdu žodžio tatuiruotės dizainas gali būti gana madingas.

 • Gražus urdu tatuiruotės dizainas ant rankos

Urdu tatuiruotė

Tatuiruotės yra naujas būdas išreikšti savo mintis ir kalbėti. Jie yra skirti nešiotojo privilegijai ir tiems, kurie į juos žiūri. Šiuo tikslu žmonės dažniausiai renkasi tatuiruotes, turinčias ypatingą reikšmę, tačiau tatuiruotės idėją ir naujausią instaliaciją apibrėžia tai, ką jiems reikia pamatyti kitiems. Šis v gali būti matomas tik tam tikru laiku. Jis pagamintas ant šonkaulių, kurie yra gana paslėpti.

 • Gražus urdu tatuiruotės dizainas ant rankų ir kojų

Urdu tatuiruotė

Galite susieti savo nuostabų urdu kalbos žodžio tatuiruotės dizainą, turintį reikšmingą reikšmę, su savo artimaisiais, tokiais kaip jūsų šeimos nariai, partneris ar geriausi draugai, kad jis turėtų dar didesnę reikšmę jūsų gyvenime. Šis urdu žodžio tatuiruotės dizainas yra puikus dizainas, pagamintas paprastu juodu rašalu. Šis urdu žodžio tatuiruotės dizainas yra gana gražus ir tvarkingas.

 • Išmanusis urdu tatuiruotės dizainas ant rankos

Urdu tatuiruotė

Šis urdu žodžio tatuiruotės dizainas atliekamas ant dėvėtojo riešo. Tai šoninė rankos dalis. Tai atliekama naudojant paprastą juodą rašalą ir paprastą urdu šriftą, todėl šis urdu žodžio tatuiruotės dizainas yra gana reikšmingas ir nėra per daug orientuotas į dizaino estetiką. Man labai patinka visas urdu žodžio tatuiruotės dizainas, o įdėjimo idėja taip pat yra tinkama.

 • Gražus urdu tatuiruotės dizainas viršutinėje nugaros dalyje

Urdu tatuiruotė

Šis nuostabus urdu žodžio tatuiruotės dizainas yra pagamintas viršutinėje dėvėtojo nugaros dalyje. Nors daugelis žmonių nusprendžia gauti didesnį dizainą ant nugaros, šis urdu žodžio tatuiruotės dizainas yra gana tobulas, nes jis puikiai tinka vietai. Taip pat galite gauti šį urdu žodžio tatuiruotės dizainą, padarytą viršutinėje krūtinės dalyje. Jei šis urdu žodžio tatuiruotės dizainas jums yra kažkas reikšmingo, šią tatuiruotę galite užrašyti toje vietoje, kuri yra arčiau jūsų širdies.

 • Urdu citatos tatuiruotės dizainas ant peties

Urdu tatuiruotė

Tatuiruotės gali būti būdas paskatinti kitus. Jei dizainas išspausdintas kita kalba ar simboliu, kuris nėra anglų kalbos abėcėlės, tai yra būdas paskatinti kitus klausti: „Ką reiškia jūsų tatuiruotė? Jei jums reikia pastabų ar diskusijų apie savo dizainą, tai puikus būdas tai padaryti yra žodžio ar frazės pridėjimas kita kalba, ypač urdu žodžio tatuiruotės dizainas, kuris taip pat yra gana paslaptingas. Tatuiruotė čia padaryta urdu rašmenimis, tačiau leidžia pasidalyti savo tat reikšme, jei norite arba leidžiate jai likti paslaptimi.

 • Puikus urdu tatuiruotės dizainas ant rankos

Urdu tatuiruotė

Tai gana elegantiškas urdu žodžio tatuiruotės dizainas, pagamintas ant dėvėtojo rankos. Daugelis žmonių ant rankų sukuria paprastą urdu žodžio tatuiruotės dizainą, kuris yra labiausiai paplitusi urdu tatuiruočių dizaino idėja. Man labai patinka šio subtilaus urdu žodžio tatuiruotės dizaino, pagaminto juodu rašalu, tvarkingumas ir grožis.

 • Saldus urdu tatuiruotės dizainas ant krūtinės

Urdu tatuiruotė

Kai kurie kinų ir japonų stiliai turi panašius potėpius, tačiau skirtingas reikšmes. Panašiai urdu ir arabų tatuiruotės turi tą pačią problemą. Pavyzdžiui, kinų kalbos simbolis „stiprus“ mandarinų kalba taip pat reiškia „aistrą“ japonų kalba. Dvigubos reikšmės raidės dizainas yra vienas iš būdų išsaugoti asmeninį tatuiruotės charakterį, tuo pačiu atskleidžiant jį visiems. Kai reikia jo prasmės, lengvai pateikite viešą pasaką ir pasilikite sau asmeninę reikšmę.

 • Saldus urdu tatuiruotės dizainas ant rankos

Urdu tatuiruotė

Tai paprastas urdu žodžio tatuiruotės dizainas, einantis per dėvėtojo ranką. Tai gražus urdu kalbos žodžio tatuiruotės dizainas su drąsiais juodo rašalo suvaržymais, kurie atrodo gana gražiai. Jis pagamintas taip, kad atitiktų dilbį, o tai yra gana gražus dalykas. Man labai patinka šis urdu žodžio tatuiruotės dizainas, o šio urdu žodžio tatuiruotės dizaino prasmė taip pat atrodo gana paslaptinga.

 • Gražus urdu tatuiruotės dizainas ant peties

Urdu tatuiruotė

Žodžiui tatuiruotė nėra jokių ribų, kai jis atrodo pozicijoje. Šias tatuiruotes galite rasti ant pečių, kojų, rankų, nugaros ir krūtinės. Viena iš idėjų, į kurią reikia atsižvelgti rengiant svetimą žodį, yra tai, koks jis bus didžiulis ir kaip pastebimas, kad to trokštate. Jei tai yra kažkas, kas prisideda prie asmeninės prasmės ar skatina jus siekti, kaip „N’aie pas peur“, galbūt norėsite šią frazę uždėti ant riešo ar dilbio. Tai svetainė, kurią galite pastebėti ir prisiminti kiekvieną dieną. Nepaisant to, jei tai yra svarbesnis elementas ar platesnė citata, tai rasite platesnėje srityje, pavyzdžiui, nugaros ar šlaunies viršutinėje dalyje..

 • Puikus urdu tatuiruotės dizainas ant kaklo

Urdu tatuiruotė

Man labai patinka dizainas, sukurtas ant pakaušio, nes jų aurą papildo kažkokia paslaptis. Tiesą sakant, papildoma šio dizaino kokybė yra ta, kad jis parašytas urdu raštu, kuris yra dar paslaptingesnis. Taigi visas šis dizainas su savo išdėstymo idėja ir scenarijumi leidžia puikiai sėdėti, jei norite sau asmeninės tatuiruotės.

 • Gražus urdu tatuiruotės dizainas viršutinėje nugaros dalyje

Urdu tatuiruotė

Žodžiai yra natūralus būdas įdėti savo mintis į odą. Žodžiai gali paaiškinti suvokimą, pasiūlyti ar tiesiog parodyti jūsų kultūrą. Naudojant kitą kalbą, nes tai yra jūsų kultūros dalis arba tiesiog todėl, kad jums tai patinka, pažodžiui galite pridėti gilumo ir romantikos prie jūsų žodžių tatuiruočių. Nors šios įvairios tatuiruotės gali tilpti visiškai bet kur, būtinai dar kartą patikrinkite savo programas ar citatas su regioniniais garsiakalbiais, kad įsitikintumėte, jog gaunate teisingą versiją. Dabar suraskite tikslią tatuiruotę urdu žodžio tatuiruotės dizaine, kuri jus traukia, ir pamatykite savo menininką.

 • Išmanusis urdu tatuiruotės dizainas ant riešo

Urdu tatuiruotė

Jei jums nereikia savo asmens, mylimo žmogaus ar tatuiruočių meistro rašysenos ant tatuiruotės, įsitikinkite, kad apgalvojote, kokį šriftą pasirinksite kitam urdu žodžio tatuiruotės dizainui. Beveik visi knygų, kompiuterių ir rašomųjų mašinėlių šriftai gali būti paversti tatuiruotėmis. Išbandykite skirtingų šriftų kompoziciją tokio dydžio ir spalvos, kokia norite galutinės tatuiruotės, kad pamatytumėte, kaip jie atrodo ant jūsų odos.

 • Gražus urdu tatuiruotės dizainas ant kaklo

Urdu tatuiruotė

Rašysena ir kaligrafija yra du stiliai, skirti pridėti šiek tiek rašto detalės ar padidinti tatuiruotę, kurią sudaro tik žodžiai. Vienas iš būdų, kaip papildomai pridėti prie dedikacinės tatuiruotės, yra suklastoti mylimojo rašysenos raides, kad jos įsilietų į jūsų tatuiruotės žodį. Priešingu atveju galite naudoti kaligrafiją, kad paprastas žodines tatuiruotes paverstumėte išsamiais jūsų urdu kalbos žodžio tatuiruotės dizaino meno kūriniais.

 • Nuostabus urdu tatuiruotės dizainas ant rankos

Urdu tatuiruotė

Nors žodines tatuiruotes galima taikyti bet kurioje kūno vietoje, šiek tiek daugiau apsvarstykite savo raidžių dydį ir padėtį. Plačios, plokščios sritys, tokios kaip nugara, skrandis ar krūtinė, gali apimti daugiau žodžių ar posakių, o ne užapvalinta išorė, pvz., Ranka ar koja. Jei jūsų tatuiruotės sąlygos apima galūnę, stebėtojui gali būti sudėtingiau žodį teisingai interpretuoti. Be to, raumens ir kūno kreivės nuolydžiai gali susukti terminą ar sakinį. Pirmiausia pasirinkę savo urdu žodžio tatuiruotės dizaino tatuiruotės trafaretą ir įdėję jį į skirtingas kūno dalis, galite padėti išsiaiškinti, koks tikslas bus anksčiau.

 • Išmanusis urdu tatuiruotės dizainas ant rankos

Urdu tatuiruotė

Tai gana gražus urdu kalbos žodžio tatuiruotės dizainas, pagamintas ant naudotojo rankų. Šis urdu žodžio tatuiruotės dizainas atrodo gana paprastas ir labai vaizduotės. Savo urdu kalbos žodžio tatuiruotės dizaine galite pridėti keletą reikšmingų žodžių, kurie suteiks jūsų tatuiruotės dizaino gilumo. Net jei jūsų urdu žodžio tatuiruotės dizainas neturi kitų elementų, gali pakakti paprasto dizaino.

 • Gražus urdu tatuiruotės dizainas ant rankos

Urdu tatuiruotė

Šis urdu žodžio tatuiruotės dizainas su juodu rašalu padengė beveik visą ranką. Tai puikus dizainas, paprastas ir pagamintas juodu rašalu. Galite padaryti visą frazę gražiu juodu rašalu, kuris atrodo gražiau ir gražiau. Galite visiškai pridėti keletą spalvų prie savo urdu žodžio tatuiruotės dizaino, kuris būtų papildomas pranašumas.

 • Gražus urdu tatuiruotės dizainas ant krūtinės

Urdu tatuiruotė

Urdų kalbos žodžio tatuiruotės dizaino pridėjimas yra gana graži koncepcija, nes krūtinė yra sritis, kurioje galite rasti tokius žodžius, kurie jums yra svarbiausi. Galite parašyti tokius žodžius kaip „stiprybė“, „ryžtas“, „šeima“, „meilė“, „mama“, „tėvas“ ir kt. Pridėti tam tikrą elementų pasirinkimą visiškai priklauso nuo jūsų, tačiau dėl išdėstymo srities manau, kad užtektų visos koncepcijos ir išvaizdos.

 • Saldus urdu tatuiruotės dizainas ant kulkšnies

Urdu tatuiruotė

Tai iš tikrųjų nėra urdu rašmenyje, bet Devanagari scenarijus, kuris dažniausiai naudojamas Indijoje. Tai puikus urdu žodžio tatuiruotės dizainas, kuriame naudojamas devanagari scenarijus urdu žodžiui. Panašiai galite naudoti ir anglišką scenarijų. Nesvarbu, ką norite padaryti su savo urdu kalbos tatuiruotės dizainu, manau, kad tai visiškai priklauso nuo to, kaip kūrybingai ir novatoriškai galite su juo elgtis.

 • Švelnus urdu tatuiruotės dizainas ant riešo

Urdu tatuiruotė

Ranka ir riešas yra geriausias pasirinkimas jūsų geriausios rūšies tatuiruočių dizainui, kuris yra prasmingas ir paprastas, kaip šis urdu žodžio tatuiruotės dizainas čia. Šis urdu žodžio tatuiruotės dizainas yra pagamintas paprastu juodu rašalu, kuris yra paryškintas raidėmis. Atrodo nuostabiai, kad dėvi dėvėtojas ir atrodo puikiai.

 • Turtingas urdu tatuiruotės dizainas ant riešo

Urdu tatuiruotė

Galite pakeisti savo urdu žodžio tatuiruotės dizainą ant riešo horizontaliai arba vertikaliai, kaip paveikslėlyje prieš šį. Bet koks stilius atrodys puikiai. Šis urdu žodžio tatuiruotės dizainas yra gana paprastas, pagamintas ant riešo juodu rašalu, kuris yra gana drąsus. Tai puikus urdu žodžių tatuiruotės dizainas, kuris yra pagamintas ir atrodo gražiai.

 • Švelnus urdu tatuiruotės dizainas ant kulkšnies

Urdu tatuiruotė

Man labai patinka šis mažas urdu kalbos žodžio tatuiruotės dizainas, pagamintas ant dėvėtojo kulkšnies. Kulkšnis yra puiki vieta mažesniems šriftams ir tokiems tatuiruočių dizainams kaip šis. Naudotojas taip pat pridėjo baltas ribas prie šio urdu žodžio tatuiruotės dizaino, todėl dizainas šiek tiek skiriasi nuo kitų. Visas urdu žodžio tatuiruotės dizainas yra gana įspūdingas ir dar paprastas.

 • Fantastiškas urdu tatuiruotės dizainas ant rankos

Urdu tatuiruotė

Urdų žodžio tatuiruotės dizainas čia pridedamas juodu rašalu ir širdies plakimu su širdimi. Taigi puiki idėja sukurti dilbio tatuiruotės dizainą ant dilbio, kuriame galėtumėte pasakyti savo širdį ir kalbėti apie tai, kas jums patinka. Tai gražus dizainas, kurį galima pagaminti paprastu juodu rašalu. Tačiau tikriausiai, jei norite, prie širdies galite pridėti spalvų.

 • Muzikinis urdu tatuiruotės dizainas ant apykaklės kaulo

Urdu tatuiruotė

Žodžių dizainas neturi apimti raidžių ar simbolių. Apsvarstykite galimybę paslėpti raides į platesnį vizualinio vaizdo dizainą, naudodami vijoklius, stiebus ar gėles, kurios yra labiausiai paplitę elementai, pridedami prie bet kurio urdu žodžio tatuiruotės dizaino, kad būtų sukurti žodžiai ir raidės, arba derinant reklaminę juostą į didesnę tatuiruotę dizainas. Tiesiog būtinai pripažinkite, kiek jums reikia, kad kiti suprastų jūsų pranešimą; jei dizaino žodis yra ypatingesnis, uždenkite jį, jei norite, kad jis būtų skaitomas garsiai ir atvirai, laikykite žodžius atskirai nuo kitų modelių.

 • Nuostabus urdu tatuiruotės dizainas ant riešo

Urdu tatuiruotė

Nesvarbu, ar jūsų žodžio tatuiruotė skirta kitiems pamatyti, ar tik šūkis ar vardas, kurį norite reguliariai suartinti, įsitikinkite, kad jis turi tikslą, kuris išliks visą gyvenimą. Venkite iliustracijų ar iškalbos, kurios jums neišsakomos asmeniniu lygmeniu ir kurios gali jus nuliūdinti ar priversti jus senėti. Jei dizainas iliustruoja, kas jūs esate, tatuiruotė su žodžiais yra tokia, kuri suteikia galimybę visiems girdėti. Padarykite šį faktą neginčijamą, kad turite omenyje kiekvieną jo žodį, kad užtikrintumėte savo tatuiruotės tęstinę emociją.

 • Gražus urdu tatuiruotės dizainas ant riešo

Urdu tatuiruotė

Šis puikus urdu žodžio tatuiruotės dizainas yra pagamintas ant riešo. Šriftas yra gana mažas ir buvo stengiamasi visą šią frazę sutalpinti į vieną eilutę blogiausiu atveju, išlaikant visą urdu žodžio tatuiruotės dizainą gana paprastą ir mielą. Aš tikrai manau, kad šis urdu žodžio tatuiruotės dizainas atrodo labai elegantiškas ir yra gana malonus.

 • „Urdu“ citatos tatuiruotės dizainas ant rankos

Urdu tatuiruotė

Atrodo, kad šis žmogus į rankas įklijavo visą eilėraštį! Tačiau jūs turite įsitikinti, ar norite tokio didžiulio scenarijaus dizaino tik ant rankos, kur jis turėtų būti matomas visiems, ar norite, kad tatuiruotė su urdu žodžiu būtų kitoje jūsų odos vietoje, pavyzdžiui, nugaroje, krūtinėje ar šonkauliuose, kur ne jis tik liks asmeniškas, bet turės daugiau vietos tinkamai parašyti.

 • Žavingas urdu tatuiruotės dizainas ant peties

Urdu tatuiruotė

Man labai patinka, kaip mielas šis urdu žodžio tatuiruotės dizainas atrodo ant viršutinės krūtinės dalies ar apykaklės kaulo. Manau, kad šis dizainas yra gana nuostabus. Apykaklės kaulai atrodo tikrai gražiai, kai yra pagaminti iš paprasto teksto. Be to, urdu kalbos scenarijus yra labai stilistinis ir tai suteikia šiam urdu žodžio tatuiruotės dizainui savotiško žavesio. Tai apskritai paprastas dizainas, bet tikrai atrodo žaviai.

Nuostabūs urdu žodžiai jūsų tatuiruočių įkvėpimui

Yra ir daugiau urdu žodžių tatuiruočių dizaino, kuriuos galite sukurti pridėdami reikšmingų ar populiarių eilėraščių, frazių ir gazalų prie savo urdu žodžio tatuiruotės dizaino. Štai keletas nuostabių urdu žodžių, kuriuos galite naudoti kaip savo tatuiruotės dizainą ir kurie yra gana reikšmingi naudojimui. Pasirinkite tai, kas atsilieps jūsų asmenybei!

 • Khafa

Anglų atitikmuo: Nelaimingas

 •  Justajoo

Anglų atitikmuo: Quest

 •  Khwabeeda

Anglų atitikmuo: svajingas

 •  Falaq

Anglų atitikmuo: „Sky“

 • Baad-e saba

Anglų atitikmuo: Wind of morning

 •  Mukhtalifas

Anglų atitikmuo: Skirtingas

 •  Aaftab

Anglų atitikmuo: Saulės šviesa

 • Khana’Badosh

Anglų atitikmuo: Vagabond

 • Nayab

Anglų atitikmuo: retas

 • Uns

Anglų atitikmuo: meilė

 • Nooras

Anglų atitikmuo: Radiance

 • Raqs

Anglų atitikmuo: šokis

 • Musalsal

Anglų atitikmuo: pastovus

 • Dastoor

Anglų atitikmuo: tradicija arba paprotys

 • Nazakat

Anglų atitikmuo: Elegancija

 • Šidatas

Anglų atitikmuo: Intensity

 • Sukoon

Anglų atitikmuo: Peace

 • Mukhtasaras

Anglų atitikmuo: įpjovęs

 • Aafreen

Anglų atitikmuo: Gražus

 • Inayat

Anglų atitikmuo: Susirūpinimas