Tatuiruotės

27 nuostabios laivo tatuiruotės su reikšmėmis

Laivas uoste yra saugus, tačiau ne tam laivai yra sukurti.

– Greisė Hopper

Nuo Nojaus arkos iki šių dienų komercinių krovininių amatų, atradus laivą, gyvenimas už sausumos tapo realybe. Išplaukite atgal į 10 000 metų ir pastebėsite pirmąjį rankų darbo burlaivį. Pagaminta iš gyvūnų kailių ir persipynusių medžiagų, pagal šiuolaikinius standartus jis nebuvo tikras laivas, tačiau jis buvo pagrindinis tikslas.

Nuo piktų piratų iki puikių jūreivių, keliaujančių naujomis žemėmis, laivas tiesiogine prasme vedė kryptį. Nors kai kuriems laivams, tokiems kaip „Titanikas“, tarp daugybės skirtingų jūros nuolaužų, galima sakyti, kad kelias buvo nukreiptas klaidinga kryptimi.

Kalbant apie jūrinį kūno meną, laivas yra vienas geriausių ir patraukliausių. Jūreivių tatuiruotės buvo vienas iš elementų, kurie išskyrė juos iš kitų ir padarė jas unikalias. Jūrininkams ir liejėjams tai simbolizuoja jų gyvenimo būdą, buvimo būdą. Jie priklauso nuo jūrų, kad išliktų ir prižiūrėtų savo šeimas. Tam tikra prasme laivo tatuiruotė tai reprezentuoja.

Tatuiruotės su transportavimu tinka meniškiems žmonėms, kuriems reikia motyvacijos. Be to, jie gali būti įgyvendinti entuziastingiems nuotykių ieškotojams, kurie dažnai keičia savo prieglaudas. Vadinasi, stilius tikrai idealus, reiškiantis tobulumo siekį. Tikėtina, kad pritaikius tatuiruotę, žmogus pereis į naują gyvenimą, geresnę kryptį, nes dėvėtojas dabar yra motyvuotas kažką tobulinti. Svajonės išsipildys, o sėkmė aplenks turėtoją. Laivai su ekranais tinka vyrams, įpratusiems nuolat gyventi. Jei žmogus yra gerai pagrįstas ar užsiima rimtu verslu, tada ir jam šie skaičiai yra idealūs. Paprasčiau tariant, visų laivų tatuiruotės turi gana plačią prasmę, todėl dauguma žmonių pasirenka tai, kas bus artima jo jausmams. Tatuiruočių vieta taip pat turi ypatingą reikšmę. Šabloną galima tepti ant nugaros, krūtinės ar kojos – svarbiausia pasirinkti tinkamą dizainą, nes šis rašalas yra skirtas likti.

Štai keletas laivo tatuiruotės reikšmių:

 • Namai
 • Nauja kelionė
 • Nauja pradžia
 • Sėkmės
 • Pasineriant į gamtą
 • Gyvenimo būdas
 • Nepriklausomybė
 • Savarankiškumas
 • Garbė
 • Drąsa
 • Kryptis
 • Nerami praeitis
 • Gyvenimo iššūkiai
 • Laivo avarija

Laivų tatuiruotės

 • Spalvingi laivų dizainai

Laivų tatuiruotės

 • Patrauklūs laivų tatuiruočių dizainai

Atsižvelgiant į tai, kad manoma, kad piratai iš prigimties yra tvirti, tatuiruotė taip pat gali būti panaudota siekiant patvirtinti nepajudinamą jos dėvinčio asmens įsitikinimą. Tai gali turėti niūrią ir kreivą intenciją. Tatuiruotės dalys daugiau sužinos apie to asmens padėtį. Tai taip pat gali reikšti jėgą ir drąsą. Paprastai, kai laikoma laivo vėliava, tai rodo, kad jūreiviai ir piratas nėra linkę pasiduoti. Taigi, kai vėliava yra aukštai, nešėjas gali kam nors perduoti pranešimą, kad jie nieko nebijo.

Laivų tatuiruotės

 • Naujoviški laivų tatuiruočių dizainai

Laivų tatuiruotės

 • Rankų laivų tatuiruotės

Laivų tatuiruotės

 • Mieli laivų tatuiruočių dizainai

Laivų tatuiruotės

 • Įstrigo Monstras

Laivų tatuiruotės

 • Tamsių laivų tatuiruočių dizainas

Šios tatuiruotės metafora yra glaudžiai susijusi su dėvėtojo gyvenimu. Be to, jis gali būti taikomas kitam asmeniui. Pagrindinis tatuiruotės tikslas ir analogija kyla iš jūreivių ir jų gyvenimo būdo. Šiems laivams vadovavo piratai, kurie turėjo būti tvirti ir šiek tiek grėsmingi. Šių laivų jūreiviai plaukdavo per audringą jūrą ir visa tai stengdavosi.

Laivų tatuiruotės

 • Asmeninės laivo tatuiruotės

Naudodamas šį dizainą, dėvėtojas gali įtikinti, kad neatsisako tam tikro įspūdžio, susijusio su jų asmeniniu gyvenimu. Kai kurie gali jį panaudoti norėdami atsikratyti nuotykių kupino apetito. Tai gali reikšti, kad tatuiruotę dėvintis žmogus kupinas entuziazmo naujiems ir lauko dalykams. Ši aistra nuotykiams natūraliai sukelia meilę ar norą pabėgti su piratų laivu. Tatuiruotė taip pat gali būti naudojama simbolizuojant išlaisvintą asmens gyvybingumą.

Laivų tatuiruotės

 • Kompasas ir laivo tatuiruotė

Galite pasidaryti tatuiruotę, apimančią ne tik laivą, bet ir kitus su jūra susijusius elementus. Norėdami padidinti meilės jūrai reikšmę, galite pridėti tokių elementų kaip kompasas ar inkaras. Galų gale jūs turite suteikti bet kokią prasmę savo dizainui, kuris jums patinka.

Laivų tatuiruotės

 • Laivas butelyje

Laivas gali būti sudėtas į butelį. Tai gali reikšti, kad asmens norai ar įgūdžiai yra riboti arba kažko įkaitai. Apribojimas gali būti tiekimo trūkumas ar bet kuri kita kliūtis.

Laivų tatuiruotės

 • Tatuiruotės dizainas riešui

Tam žmogus galėtų įgyvendinti tatuiruotės idėją, kad patvirtintų, jog gali ištverti bet kokias varginančias aplinkybes ir jas įveikti nesuspaustas. Tai gali būti susiję su bet kuria tatuiruotės nešėjo gyvenimo dalimi. Tai gali būti pranešimas kitiems žmonėms, primenantis jiems, kad dėvėtojas yra kompetentingas pasiekti viską, ko nori. Tatuiruotė taip pat gali būti naudojama kaip būdas padidinti savininko pasitikėjimą.

Laivų tatuiruotės

 • Kaukolės laivų dizainas

Tai gali būti naudojama išreikšti nepaprastai galingą dėvėtojo drąsą. Visur gali būti bangos, o piratas gali būti pridėtas tvarkant ratą ar taikant ginklą. Tai reiškia, kad personažas yra daugiau nei pasirengęs viskam, kas artėja prie jo durų.

Laivų tatuiruotės

 • Laivas sugautas aštuonkojo

Taip pat piratų laivą gali paslėpti aštuonkojis. Daugeliui tai gali atrodyti ne teigiama, nors tai gali atrodyti stilingai. Tai gali parodyti, kad asmuo yra pasirengęs bet kokioje situacijoje konkuruoti su visomis institucijomis, jei manoma, kad tai būtina.

Laivų tatuiruotės

 • Gėlių laivo dizainas

Šabloną taip pat galima įdiegti žodžių rinkiniu ar kitais modeliais. Žodžiai gali būti naudojami kaip motyvuojantys arba tiems, kuriuos mylite. Pavyzdžiui, asmuo gali užsidėti tatuiruotę, nurodydamas reikšmingą citatą. Tai gali būti tinkama, jei dėvėtojo partneris/mylimasis yra jūroje. Tai taip pat gerai sutirštės, jei šį projektą įgyvendinantis asmuo yra piratų laivų entuziastas.

Laivų tatuiruotės

 • Juodos ir baltos spalvos laivų dizainas

Tai yra vienas iš pagrindinių piratų laivo dizainų, ir jūs taip pat galite lengvai pasakyti, kad tai yra labiausiai paplitęs. Istoriškai galima sakyti, kad juo naudojasi visi, susiję su jūros gyvenimu. Ši tatuiruotė gali turėti ne tik piratų laivą, kaip ir kiti elementai, susiję su jūra ar piratu. Įtraukus kitus elementus, jis gali tapti reikšmingesnis dėvėtojui.

Laivų tatuiruotės

 • Užtemdyti laivų dizainai

Piratų laivai taip pat gali būti išgraviruoti, siekiant pagerbti tą, kuris žuvo jūroje. Jei laivas buvo apverstas ir jūreiviai prarado gyvybę, šią tatuiruotę galima pritaikyti kaip suvenyrą. Specifikacijos keisis iš vienos į kitą.

Laivų tatuiruotės

 • Išsamus laivo dizainas

Tai iš esmės yra sudėtingas pirato laivo dizainas ir, nors jis gali atrodyti paprastas, jame yra daug subtilybių. Daugeliu atvejų, kartu su laivu, jame bus aukštai kylanti vėliava ir ji gali iškilti ant ramios ar didžiulės bangos. Tam nereikės jokių spalvų detalių, tačiau atspalvis ar du nepakenks. Dizainas ir prasmė apskritai bus pagrindiniai.

Laivų tatuiruotės

 • Minimalistinis laivų dizainas

Laivų tatuiruotės

 • Spalvingi laivų dizainai

Laivų tatuiruotės

 • Pagrindiniai laivų dizainai

Laivų tatuiruotės

 • Išsamūs tatuiruočių dizainai

Laivų tatuiruotės

 • Patrauklios laivo tatuiruotės

Laivų tatuiruotės

Vienas iš labiausiai paplitusių jūrų įkvėptų dizainų yra burinis laivas. Šias tatuiruotes galima rašyti dviem būdais: arba atrodyti kaip gyvos, arba karikatūriškai. Aukščiau pateiktame dizaine galite pamatyti daugybę burių, tačiau jei norite laivo su viena burė, galite jį pasirinkti. Taigi variacijos yra daug. Šis dizainas atrodo kaip portretas, pakabintas ant sienos. Yra ir kitų jūrų įkvėptų elementų, kuriuos galite įtraukti į šiuos dizainus, kurie jums gali turėti tam tikros asmeninės reikšmės.

 • Laivo dizainas ant rankos

Laivų tatuiruotės

 • Išpilstytų laivų dizainas

Laivų tatuiruotės

 • Šiuolaikinio stiliaus laivų dizainas

Laivų tatuiruotės

 • Vintažinio laivo dizainas

Šalia burlaivių taip pat paplitę karinio jūrų laivyno laivai ir senoviniai amatai. Karinio jūrų laivyno laivams dažniausiai teikia pirmenybę tie, kurie dirbo jūrų srityje arba šiuo metu tarnauja jūroje. Juose gali būti viskas, kas susiję su kariniu jūrų laivynu ar JAV, nors karinio jūrų laivyno narys dažnai turi tikslią savo vyraujančio ar ankstesnio kelionių laivo kopiją..

Laivų tatuiruotės

Savo dizainą galite papildyti bet kokiu vandenyno simboliu. Kai kurie pažįstami yra kompasas, inkaras, jūrinė žvaigždė ir kregždė. Inkaras gali reikšti židinį ar saugumą, o žvaigždė ar kompasas išreiškia kryptį ir tikėjimą. Kitas patrauklus dizainas imituoja indą įrėmintame paveikslėlyje. Kai kurie kiti kaip rėmą naudoja gamtos komponentus (pvz., Debesis, vandenį, uolas, kraštovaizdį, lietų ir kt.). Laivas butelio viduje kai kuriems gali turėti didelę reikšmę.

Svarbu savęs paklausti, ką jums reiškia jūsų laivas. Ar jis kyla ar mažėja? Kokį šifrą norėtumėte įdėti į lanką, kad padėtumėte nepastebėti nelaimių kelionės metu? Ar laivas turi pavadinimą? Jei taip, pagalvokite, ar šis pavadinimas būtų „nupieštas“ ant jūsų dizaino.

Štai keletas ankstesnių jūreivių naudojamų simbolių reikšmių, kurias taip pat galite įtraukti į savo dizainą ir suteikti asmeniškumo:

Inkaras: Inkaras, esantis bet kurioje kūno vietoje, vaizduoja, kad jūreivis baigė kelionę, kertančią Atlanto vandenyną. Ji taip pat anksčiau galvojo apie tai, kas suteikia pastovumo.

Kompasas: Kompasas buvo laikomas kažkuo, kuriuo jūreivis visada galės rasti kelią namo.

Kryžminiai inkarai:  Inkaras, užrašytas rašalu tarp nykščio ir rodomojo piršto, reiškia, kad jūreivis buvo laivelis, aukščiausias denio srities pareigūnas, atsakingas už visą padalinį ir jūrų įrankius.

Sukryžiuotos patrankos: Dvi persidengusios patrankos padėjo parodyti, kad jūreivis savo kadenciją atliko kariniame jūrų laivyne.

Kauliukas: Jūreivis dažnai rinkdavosi kauliukų rinkinį, norėdamas parodyti, kad yra bebaimis ir rizikuojantis. Jį taip pat domino azartinius žaidimus mėgstantys jūreiviai.

Drakonas: Drakonas teigė, kad jūreivis buvo Kinijoje.

Harpūnas: Harpūnas buvo priklausymo žvejybos ar banginių medžioklės laivynui ženklas.

Greitai laikykitės: Išspausdinta ant kumščių ant abiejų rankų, „laikykis tvirtai“ buvo skirta denio rankoms ir buvo ženklas, kad jūreivis niekada nepaleis virvės.

Hula mergina: Skaičius, reiškiantis, kad jūreivis buvo Havajuose.

Švyturys: Vaizdas, kaip valdyti šviesą ir saugumą nuo laivo, kuris sudužo į uolas. Taip pat buvo žinoma, kad tai simbolizuoja buveinę ir prieglobstį.

Undinė/sirena: Sirenos skambutis buvo laikomas prietarais. Buvo manoma, kad graži sirenos balso vilionė suklaidins laivą, privers jį žlugti arba ištrauks piratą į jūrą, kad surastų ją ten, kur jis nuskendo. Buvo tikima, kad undinėlės tatuiruotė apsaugo juos nuo jūros pavojų.

Jūrų žvaigždė: Jūrų žvaigždė buvo populiarus simbolis, kurį jūreivis galėtų įsitikinti, kad bus saugiai palydėtas į namus.

Kiaulė & Gaidys: Buvo keistas prietaras, susijęs su kiaule ir gaidžiu. Jie buvo įlaipinti į laivą, nes buvo tikima, kad jie neleis bet kuriam laivui nuskęsti.

Prisegti: Dažnai jūreiviai nematydavo savo žmonų ar artimųjų kelis mėnesius, todėl kaištis veikė kaip namuose paliktas meilės ženklas arba moteriškos kompanijos jausmas kelionėje.

Virvė: Virvė rašalu ant jūreivio reiškė, kad jis atliko savo denio rankos kadenciją.

Rožė & Durklas: Parodęs drąsą ir norą kovoti, durklas, einantis per rožę, reiškė bebaimį konfliktą ar susidūrimą.

Laivas: Laivas su pilnomis burėmis paskyrė jūreivio ekskursiją po Horno kyšulį, kur susitinka Atlanto ir Ramusis vandenynai.

Nuryti: Jūreivio kregždė yra labai populiarus tatuiruotės dizainas. Tai reiškė kas penkis tūkstančius kilometrų, kuriuos jūreivis ir jo įgula nukeliavo iki šiol. Viena iš kregždės savybių yra ta, kad ji visada ras kelią namo, todėl buvo tikima, kad kregždė suteiks jūrininkams laimę ir apsaugos jų kelionės metu, sugrąžins juos namo.

Vėžlys: Vėžlys buvo pusiaujo kirtimo atvaizdas.

Savo pritaikytame tatuiruotės dizaine galite panaudoti jūrines ir jūreivių metaforas, kad įvertintumėte savo keliones, pajustumėte pasitenkinimo jausmą keliaujant ir parodytumėte pagarbą prieš jus išvykusiems jūreiviams..