Tatuiruotės

21 Ezequiel Lavezzi tatuiruotė ir jų reikšmės

Ezequiel Iván Lavezzi yra an Argentinos profesionalus futbolininkas. Lavezzi žaidžia Kinijos klube, „Hebei China Fortune“ ir Argentinos nacionalinėje komandoje kaip užpuolikas. Jis garsėja savo tempu, kūrybiškumu, driblingu ir technika. Jis daugiausia žaidžia kaip krašto puolėjas, tačiau kartais taip pat matomas kaip atakuojantis vidurio puolėjas arba antrasis puolėjas. Lavezzi Argentinos nacionalinėje komandoje yra nuo 2007 m., Taip pat kartu su jais laimėjo 2008 m. Olimpinį aukso medalį. Ezequiel turi daug tatuiruočių ant savo kūno. Pažvelkime į juos ir jų reikšmes.

Ezequiel Lavezzi

1. „Jėzaus“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Ezequiel kairiajame peče yra Jėzaus Kristaus tatuiruotė su vardu, Jėzus rašė tiesiai virš tatuiruotės ant kairiojo apykaklės kaulo. Jo petyje taip pat yra Argentinos silueto tatuiruotė.

Reikšmė: Tatuiruotė atspindi jo religines pažiūras. Tai viena iš daugelio religinių tatuiruočių, kurias jis turi ant savo kūno. Žemėlapį jis išsitatuiravo, nes yra argentinietis.

2. „Kaukių“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Išorinėje dešiniojo Lavezzi riešo pusėje, žemiau jo alkūnės, yra dviejų kaukių tatuiruotė. Vienas yra raudonas, o kitas yra žalias.

Reikšmė: Kaukės simbolizuoja laimę ir liūdesį, abi yra gyvenimo dalis. Raudona simbolizuoja liūdesį, o žalia – laimę.

3. „Karolių“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinėje Lavezzi kūno pusėje, ant jo šonkaulių, yra rozmarino karoliukų karolių tatuiruotė su didžiuliu įmantriu kryžiumi kaip pakabukas.

Reikšmė: Ezequielis yra labai religingas ir tai yra viena iš tatuiruočių, rodančių jo religines pažiūras.

4. „Rožių ir vynmedžių“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinė dešiniojo Lavezzi dilbio dalis yra padengta tatuiruotėmis iš dviejų didelių rožių ir vynmedžio, pilno lapų ir mažų stiebų. Tatuiruotė dengia visą jo rankovę.

5. „Tomas“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairės dilbio vidinėje pusėje yra vardas, Tomas ant jo užrašė raštu su sūkurine rašto linija po vardu.

Reikšmė: Lavezzi šią tatuiruotę padarė savo sūnui Tomui Lavezzi.

6. „Mergaitės“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinėje Lavezzi rankoje yra merginos tatuiruotė, dėvinti karūną ant galvos ir pakabuką ant kaktos. Jos plaukai sudaryti iš medžių ir gėlių, kurie rieda ir teka žemyn. Dalis plaukų pakyla ryškiai mėlynos spalvos bangų pavidalu, simbolizuojančiu vandenį. Plaukai galiausiai prisijungia prie jo dilbio tatuiruotės, pilnos medžių, gėlių ir vynmedžių.

Reikšmė: Tatuiruotė mergina iš tikrųjų yra Gaea, iš graikų mitologijos. Ji yra žinoma kaip viso gyvenimo protėvių motina ir yra Žemės deivė.

7. Genčių tatuiruotė

Tatuiruotė: „Ezequiel“ dešiniajame petyje yra didelė „Tribal Design“ tatuiruotė.

8. „Marijos ir meilės“ tatuiruotės

Tatuiruotė: Išorinėje futbolininko kairiojo dilbio dalyje yra didelė šventosios moters tatuiruotė, sujungta rankomis maldoje ir šviesa už galvos. Viršutinėje rankos dalyje taip pat yra tatuiruotė su žodžiu: „Meilė su raide, L“, pailga sūkuriu, o likusios raidės yra širdies formos.

Reikšmė: Tatuiruotė ant dilbio yra Marijos Magdalietės tatuiruotė.

9. Kinų simbolio tatuiruotė

Tatuiruotė: Vidinėje kairės Lavezzi kojos pusėje, tiesiai virš kulkšnies, yra kinų simbolio tatuiruotė.

10. „Futbolininko“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairėje jo kūno pusėje, šonkauliuose yra tatuiruotė, kurioje pavaizduotas jaunas vyras su futbolo ant galvos.

Reikšmė: Portretas – vieno garsiausių pasaulio futbolininkų Diego Maradona. Maradona taip pat yra argentinietis ir vienas iš Ezequiel Lavezzi stabų.

11. Citata tatuiruotė

Tatuiruotė: Ezequiel viduryje yra citatos tatuiruotė, kurioje rašoma: „Nesijaudink dėl nieko“, nes viskas bus gerai. “

Reikšmė: Ši eilutė iš tikrųjų yra iš dainos „Viskas bus gerai“ Bobo Marley, kuris yra vienas iš visų laikų mėgstamiausių Lavezzi atlikėjų.

12. Tatuiruotė „Kaukės, velnias ir mergaitė“

Tatuiruotė: Vidurinėje nugaros dalyje, tiesiai po kaklu, yra šypsenėlės kaukės tatuiruotė, iš kurios iškyla piktas vyro veidas. Šios tatuiruotės dešinėje yra seno pikto žmogaus tatuiruotė su pikta karūna ant galvos su ragais. Vyras vienoje rankoje laiko durklą, o kitoje – skydą. Už šio senuko stovi verkianti moteris.

Reikšmė: Kaukės tatuiruotė simbolizuoja, kaip žmonės gali dėvėti šypseną savo veiduose, tačiau tai tik kaukė, skirta paslėpti tikrąją savo formą.

13. „Ginklo“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinėje jo kūno pusėje, tiesiai po jo karolių tatuiruote, yra ginklo tatuiruotė.

14. „Doris ir žvaigždės“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairėje futbolininko petyje yra vardas, DORIS ant jo paryškinta rašalu. Likusi jo peties dalis yra padengta daugybės įvairių formų, dydžių ir spalvų žvaigždėmis. Kairėje jo kūno dalyje, prie jo meilės rankenos, yra didelės, įmantrios žvaigždės tatuiruotė, kuri taip pat yra navigacijos simbolis. Jo kakle taip pat yra mažos žvaigždės tatuiruotė.

Reikšmė: Ezequiel šią tatuiruotę pasidarė savo motinos Doris Alonso garbei.

15. „Puodelio ir bičių“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairėje viršutinės nugaros dalies dalyje yra didelė tatuiruotė, padaryta raudoname fone. Tatuiruotėje yra mėlynos ir baltos spalvos kokteilių taurė ir auksinių avilių raštai. Aplink tatuiruotę yra daug bičių, tiek mažų, tiek didelių. Žvaigždės nuo jo peties siekia ir susilieja su nugaros tatuiruote.

16. „Olimpinių žiedų“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairiajame futbolininko bicepse yra olimpinių žiedų tatuiruotė kartu su skaičiais, po jais rašyta 2008 m. Vardas, Tomas taip pat rašomas šalia tatuiruotės. Tatuiruotes supa mažos ir didelės žvaigždės. = Kurios eina kartu su ant peties esančiomis.

Reikšmė: Olimpiniai žiedai kartu su skaičiumi 2008 yra 2008 metai, kai Ezequiel Lavezzi laimėjo olimpinį aukso medalį su Argentinos nacionaline komanda. Tomas yra jo sūnaus vardas.

17. „Veršelio“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairėje futbolininko blauzdoje yra Argentinoje įsikūrusio futbolo klubo „Coronel Aguirre“ logotipas..

18. „Džokerio“ tatuiruotė

Ezequiel-Lavezzi-joker-tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairėje futbolininko rankoje yra juokdario tatuiruotė grėsmingu, gudriu veidu. Žodžiai „C HEL AGUIRRE“ taip pat rašomi šiek tiek žemiau jokerio tatuiruotės.

19. „Budos ir žiedo“ tatuiruotės

Tatuiruotė: Vidinėje futbolininko dešinės kojos pusėje yra didelė Gautamos Budos tatuiruotė. Dešiniajame bevardyje piršte taip pat yra balso bangos tatuiruotė, padaryta žiedo pavidalu aplink jo pirštą.

Reikšmė: Lavezzi yra labai religingas žmogus, daugelis jo tatuiruočių yra susiję su jo religinėmis pažiūromis į krikščionybę. Bet ko žmonės nežino, kad jis taip pat laikosi budizmo mokymų apie gerumą, išmintį, dosnumą, kantrybę ir užuojautą.

20. „Budos stupa“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Išorinėje kairės Lavezzi kojos pusėje yra dar viena Gautamos Budos tatuiruotė, medituojanti priešais stupą. Stupa yra pusrutulio formos struktūra, naudojama budizmo meditacijos vietose.

Reikšmė: Tai dar viena Ezequiel Lavezzi religinė tatuiruotė.

21. Kojų tatuiruotė

Tatuiruotė: Išorinėje dešinės kojos pusėje yra vėžlio tatuiruotė, ant nugaros nešiojanti didelę apkrovą virvių. Raidės „BC“ rašomos tiesiai po juo. Po vėžlio tatuiruote yra dar viena pavadinimo tatuiruotė „Tony“. Raidės „BB“ rašomos tiesiai po vardu Tony.