Tatuiruotės

2 Vanessa Ferrari tatuiruotės ir jų reikšmės

Vanessa Ferrari yra gerai žinoma italų meninė gimnastė. Vos būdama 15 metų Vanessa laimėjo 2012 m. Pasaulio čempionatą. Jai pavyko tapti pirmąja Italijos gimnastės moterimi, kuri parsivežė aukso medalį. Vanessa dalyvavo 2008, 2012, 2016 ir 2020 metų vasaros olimpinėse žaidynėse, taip pat iškovojo sidabro medalį 2020 m. Kaip ir kiti sportininkai, Vanessa taip pat turi nedaug kūno tatuiruočių. Leiskite mums ištirti jos unikalias kūno tatuiruotes.

Vanessa Ferrari

1. Drugelio tatuiruotė

Vanessos drugelio tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant kairiosios Vanesos kulkšnies yra gražaus rašalo rašalu pažymėtas drugelis.

Reikšmė: Ši tatuiruotė buvo atskleista ant jos 2012 metais per vieną iš praktinių užsiėmimų. Drugelis yra meilės, džiaugsmo, feminizmo, vilties, naujų pradų ir pokyčių simbolis. Drugelis taip pat yra romantiškos meilės ir santykių simbolis. Tai dažnas tatuiruočių pasirinkimas tarp jaunų žmonių, ypač moterų.

2. „Olimpinių žiedų“ tatuiruotė

Vanesos olimpinių žiedų tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant kaklo Vanessa turi olimpinių žiedų tatuiruotę. Ši tatuiruotė buvo atskleista 2021 m. Liepos 21 d., Jos praktinių užsiėmimų metu. Žemiau olimpinių žiedų yra treji metai, paminėti kaip Pekinas 2008, Londonas 2012 ir Rio 2016.

Reikšmė: Olimpiniai žiedai atspindi penkis žiedus, kurie reiškia penkių žemynų bendradarbiavimą ir dalyvavimą renginyje. Tatuiruotė ant Vanessa kaklo reiškia jos asociaciją su įvykiu. Minėti treji metai žymi įvykius, kuriuose ji dalyvavo iki šiol. Ji Pirmasis olimpinių žaidynių dalyvavimas buvo 2008 m kai Pekine vyko olimpinės žaidynės, o paskui 2012 m. olimpinėse žaidynėse vyko Londone, trečias dalyvavimas vykusiose olimpinėse žaidynėse Rio de Žaneire 2016 m.

Tik įdomu, ar kita jos tatuiruotė būtų „Tokyo 2020“ priedas!!