Tatuiruotės

2 Michelle Waterson tatuiruotės ir jų reikšmės

Michelle Waterson yra amerikiečių mišrių kovų menininkas, dalyvaujantis Ultimate Fighting Championship (UFC) čempionate. Ji yra buvusi „Invicta FC Atom“ svorio čempionė. Be viso savo karjeros, Michelle nėra didelė rašalo mėgėja ir tai matyti iš dviejų žinomų kūno rašalų. Išsiaiškinkime jų reikšmes.

Michelle Waterson

1. „Lotoso gėlių ir genčių rato“ tatuiruotė

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Šiąnakt dirbau su puikia @johnnymac44 prie savo pirmosios tatuiruotės. Jis man pasakė, kad galėčiau natūraliai susilaukti kūdikio, tada galėčiau padaryti šonkaulio gabalėlį …..😂😢😬😠😤😣 ahhhhhhhhhhhhhhh 4 1/2 valandos ir tik pusė kelio. Skausmas yra geriausias būdas žinoti, kad esi gyvas! negali laukti, kol baigsis!😊

Įrašas, kurį bendrina Michelle Waterson (@karatehottiemma) 2015 m. sausio 17 d., 22:06 PST

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Tik pusė kelio, bet aš norėjau parodyti jums visą pažangą! Man tai patinka ir nekantrauju pamatyti, kaip jis atrodys, kai bus baigtas! Ačiū @johnnymac44, kad mano pirmoji tatuiruotė buvo puiki patirtis! Tu geriausias!

Įrašas, kurį bendrina Michelle Waterson (@karatehottiemma) 2015 m. sausio 30 d. 10:33 PST

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Antra mano tatuiruotės sesija! Pradeda burtis! Ačiū @johnnymac44, mums liko dar viena sesija

Įrašas, kurį bendrina Michelle Waterson (@karatehottiemma) 2015 m. vasario 8 d., 16.50 val. PST

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

#Repost @johnnymac44 ・ ・ ・ Dar vienas knygų seansas su @johnnymac44 lotosas pradeda atgyti!

Įrašas, kurį bendrina Michelle Waterson (@karatehottiemma) 2015 m. kovo 26 d. 18.55 val. PDT

Micheale

Tatuiruotė: Kairėje buvusio „Invicta FC Atom“ svorio čempiono pusėje yra personalizuoto genties rato tatuiruotė ir didelė spalvinga lotoso gėlė, kurią padarė tatuiruočių dailininkas Johnnymac Howell iš tikro smėlio tatuiruočių studijos. Tatuiruotė užtruko keletą seansų.

Reikšmė: Tatuiruotė yra atgimimo simbolis. Atgimimas ir pakilimas iš gyvenimo kovų, taigi Michelle taip pat gavo šį rašalą, kad paskatintų save toliau kilti gyvenime, nepaisant jos gyvenimo kovų. Lotosas yra vienas iš galingų atgimimo simbolių, taip pat simbolizuoja grožį ir jėgą. Genties rato žiedlapių atidarymas reiškia dvasinį pabudimą ir supratimą apie gyvenimą ir jo ratą.

2. „Poros tikslo“ tatuiruotė

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Kadangi pasaulis nuolat sukasi, tu laikai mane čia pat! Ačiū @johnnymac44 @truegrittattoo už geriausią dovaną kada nors !!! Geriausia vieta tatuiruotei mieste 🤗🤗

Įrašas, kurį bendrina Michelle Waterson (@karatehottiemma) 2017 m. sausio 11 d., 23.43 val. PST

Tatuiruotė: 2017 m. Sausio 10 d. Michelle Waterson atskleidė savo antrąją poros portreto tatuiruotę ant dešinio dilbio. Šį rašalą ji padarė kartu su savo vyru Joshua Gomezu iš tatuiruočių dailininko Johnnymac Howell iš „True Grit Tattoo Studio“ Anglijoje..

Reikšmė: Anot Michelle, tatuiruotė jai labai prie širdies, ir ji nuolat primena jai ir jos vyrui apie būsimos poros tikslus.