Tatuiruotės

2 Mesuto Özilo tatuiruotės ir jų reikšmės

Mesutas Özilas yra profesionalus vokiečių futbolininkas, žaidžiantis kaip aukščiausios lygos klubo „Arsenal“ vidurio puolėjas/krašto puolėjas. Mesutas yra žinomas dėl savo įgūdžių, judrumo, kūrybiškumo ir subtilumo futbole. Savo karjeroje jis atstovavo daugeliui puikių klubų, tokių kaip „Schalke 04“ ir Madrido „Real“. Jis taip pat puikiai suvaidino Vokietijos nacionalinės komandos pergalę 2014 metų pasaulio futbolo čempionate. Žaidėjas mėgsta švęsti savo firminę „M“ šventę kaip duoklę savo dukterėčiai Mirai. Mesuto tatuiruotės apsiriboja jo kaire ranka. Pažvelkime į juos ir jų reikšmes.

Mesutas Ozilas

1. „Liūto“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Žaidėjo kairysis petys ir viršutinė ranka turi riaumojančio liūto tatuiruotę kartu su raudonais ir geltonais debesimis fone.

Reikšmė: Ozilas šią tatuiruotę pasidarė prisijungęs prie „Arsenal“ ir tai atspindi jo asmenybę, drąsą ir nuožmumą žaidime.

2. Tatuiruotės citata

Tatuiruotė: Citata „Tik Dievas gali mane teisti“ ištatuiruotas tiesiai po liūto tatuiruote ant kairės rankos.

Reikšmė: Citata ant rankos puikiai dera su liūto tatuiruote ir atspindi jo mąstyseną. Tatuiruotė parodo, kaip jis nesijaudina dėl kitų žmonių nuomonės apie jį.