Tatuiruotės

2 Charlize Theron tatuiruotės ir jų reikšmės

Charlize Theron yra Pietų Afrikos Amerikos aktorė ir riebi dalis. Ji įsitraukė į daugybę Holivudo filmų, tokių kaip Velnio advokatas (1997), Galingasis Joe Youngas (1998), Sidro namų kelias (1999) ir Įniršusiųjų likimas (2017 m.). Theron pripažino analitinį įvertinimą už serijinio žudiko Aileen Wuornos imitaciją filme „Monstras“, už kurį ji triumfavo su „Oskaru“, „Sidabriniu lokiu“, „Auksinio gaublio“ apdovanojimu ir „Screen Actors Guild“ apdovanojimu už išskirtinę aktorę, pasižyminčią daugybe kitų ženklelių. laimėti Akademijos apdovanojimą plačioje aktorinėje balandžių skylėje. Ji buvo apdovanota Akademijos apdovanojimu ir „Auksinio gaublio“ apdovanojimu už atliktą seksualinio priekabiavimo melodramą „Šiaurės šalis“ 2005 m. Ir „Auksinio gaublio“ nominaciją už pasirodymą 2011 m. Jasono Reitmano filme „Jauni suaugusieji“. Charlize Theron ant savo kūno turi 2 tatuiruotes. Patikrink juos.

Charlize Theron tatuiruotės

1. Ant jos kulkšnies

charlize-theron-kulkšnies tatuiruotė

Charlize Theron dešinė kulkšnis yra išpjauta gėlėta koi žuvies tatuiruotė. Japonų kalba Koi reiškia šūdą. Nuo kartos japonų bendruomenės žmonės naudojo „Koi Fish Tattoo“ dizainą kaip praturtinantį simbolį kojinėms numušti nuo sunkių laikų. Pasakos pasakoja, kaip jie kyla į krioklius, turinčius darbingų srovių.

2. Pėsčiomis

Charlize-Theron-pėdos tatuiruotė

Ant dešinės kojos viršaus ji išsitatuiravo mažytę žydinčią gėlę. Tokia pradedanti tatuiruotė yra per daug aptinkama japonų tatuiruočių stiliumi. Tai simbolizuoja labai neįprastą japonų kultūros bruožą. Jie tai vadina „Mono no sąmoningas“ – daiktų emocijos, tiksliau, medvilnė dalykų atžvilgiu. Žydi nuo medžių, pučiant nedideliam vėjui. Tai reiškia, kad jų žavesys greitai nyksta. Japonai į tai žiūri kaip į gyvenimo metaforą, atspindinčią jų pačių teisumą ir moralės kodeksą.