Tatuiruotės

18 Elaine Thompson-Herah tatuiruočių ir jų reikšmės

Elaine Thompson-Herah yra garsus Jamaikos sprinteris. Ji yra 100 ir 200 metrų bėgimo čempionė, taip pat penkis kartus olimpinė čempionė. Paskutinė jos pergalė užfiksuota Tokijo olimpinėse žaidynėse, kuriose ji laimėjo aukso medalį moterų 200 metrų finale. Ji tapo pirmąja moterimi, laimėjusia „dvigubą dublį“ greičiausiose lengvosios atletikos lenktynėse. 2013 m. Elaine pradėjo dalyvauti tarptautinėse varžybose ir 2015 m. Užfiksavo pirmąjį pavyzdingą finišą vos per 11 sekundžių 100 metrų. Kaip ir kiti sportininkai, Elaine taip pat žinoma kaip didelė tatuiruočių mylėtoja. Jos kūnas kalba viską. Leiskite mums ištirti jos kūno tatuiruotes.

Elaine Thompson Herah

Ji žino, kad tai prieštarauja mūsų bažnyčios mokymams (septintos dienos adventistas), ir aš jai pasakiau, kad daugiau to nedarytų, bet kai ji ateina manęs ieškoti, ji juos slepia “,-sakė Elaine močiutė. apie Elaine tatuiruotes neseniai duotame interviu.

1. „Dievas yra didesnis už aukštumas ir žemumas“ Tatuiruotė

Elaine dievas yra didesnis nei aukštų ir žemų tatuiruotė

Elaine dilbio tatuiruotė

Elaine dilbio tatuiruotė

Tatuiruotė: Vidinėje dilbio pusėje Elaine turi simbolius su rašalu ir žodžius, kurie taip pat paaiškina simbolių prasmę. Citata sako: „Dievas yra didesnis už aukštumas ir žemumas“.

Reikšmė: Populiari citata yra pagrįsta įsitikinimu, kad Dievas yra visur. jis yra galingiausia būtybė. citata naudojama mums priminti apie aukščiausią Dievo galią ir jo galią/vaidmenį kiekvieno iš mūsų gyvenime. Niekas mūsų gyvenime nėra didesnis už JĮ. Turėtumėte pasitikėti juo visais savo gyvenimo pakilimais ir nuopuoliais, nes jis yra tas, kuris jums padės geriau.

2. „Rodyklė su pavadinimu“ tatuiruotė

Elaine strėlės tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant dešinės kulkšnies matome rodyklės tatuiruotę. Be to, rodyklės centre yra raštas ir jis yra apsuptas.

Reikšmė: Rodyklės tatuiruotė yra stiprybės ir drąsos simbolis. Manoma, kad tai skatina žmogų pakilti aukštai link savo svajonių ir toliau svajoti. Be to, jie dažniausiai atspindi kovos ir pergalės gyvenime idėjas. Kai kurie žmonės taip pat mano, kad jie yra simbolis, apsaugantis nuo blogio ir blogio bei apsaugantis jus nuo visų blogų ženklų.

3. „graži“ tatuiruotė

Graži Elaine tatuiruotė

Tatuiruotė: Visai šalia savo kairiųjų grožio kaulų Elaine turi tatuiruotę su žodžiu „gražu“. Manome, kad ši tatuiruotė yra puikus pasirinkimas, nes ji visiškai paaiškina jos asmenybę, grožį ir gamtą.

4. „Gėlių ir drugelių“ tatuiruotė

Elaine drugelis ir gėlės ant šlaunų tatuiruotė Elaine drugelio ir gėlių tatuiruotė

Tatuiruotė: Vidinėje šlaunų pusėje Elaine turi sudėtingą išplėstą dizainą, kuriame demonstruojamos raudonos gėlės kartu su drugeliais.

Reikšmė: Drugelio tatuiruotės yra naujos pradžios, perėjimų ir vilties simbolis. Kita vertus, gėlės yra naujos pradžios, šviežumo ir grožio simbolis. Taigi drugeliai ir gėlės kartu laikomi meilės ir evoliucijos simboliu. Jie simbolizuoja sielą, dvasingumą, gėrio pergalę prieš blogį, grožį, patrauklumą ir gamtos tyrumą.

5. „Nukryžiuotojo kryžiaus“ tatuiruotė

Elaine kryžiaus tatuiruotė

Tatuiruotė: Elaine kairiojo dilbio išorinėje pusėje yra tatuiruotė mažytė CRUCIFIXION CROSS.

Reikšmė: Kryžius yra šventasis krikščionių simbolis. Nukryžiavimo kryžius – tai būdas pagerbti Jėzaus Kristaus auką dėl žmonijos. Tai simbolizuoja besąlygišką meilę ir auką. Kai kuriose kultūrose kryžius taip pat laikomas „visatos centru“.

6. „Svajonių gaudytojo“ tatuiruotė

Elaine svajonių gaudytojo tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutiniame kairiajame šlaunyje Elaine išsitatuiravo svajonių gaudyklę.

Reikšmė: Svajonių gaudytojai yra saugos ir apsaugos atstovas. Manoma, kad jis apsaugo dėvėtoją nuo blogio ir blogio ir apsaugo jų protą nuo blogų sapnų naktį. Svajonių gaudytojas, kaip sako pavadinimas, yra teigiamų minčių ir teigiamos energijos gaudytojas ir sugėrėjas. Elaine tatuiruotės pabaigoje taip pat yra plunksnų, kurios pritraukia pozityvumą jos gyvenime.

7. „Plunksnų“ tatuiruotė

Elaine plunksnų tatuiruotė

Tatuiruotė: Netoli dešiniojo raktikaulio yra rašalu pažymėta vertikali plunksna.

Reikšmė: Plunksnų tatuiruotė yra populiariausias pasirinkimas tarp moterų tatuiruočių mėgėjų, ypač kai kalbama apie kaklus. Tai laisvės, išminties, stiprybės ir drąsos simbolis. Kaip paukščiai sklando aukštai danguje pagal jų norą, taip ir plunksnos simbolizuoja laisvę, nepriklausomybę, kad pakiltų aukštai gyvenime. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip augimo ir vilties vaizdavimas.

8. „Širdies“ tatuiruotė

Elaine širdies tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešiniojo riešo vidinėje pusėje yra rašalu pažymėta širdis, kai kurie inicialai ir širdies plakimai. Be to, širdies viršuje yra dvi stygos.

Reikšmė: Širdies tatuiruotės yra meilės jūsų artimiesiems ar jūsų antrajai pusei atspindys.

9. „Begalybės širdžių“ tatuiruotė

Elaine kairės priekinės dalies tatuiruotė

Tatuiruotė: Yra eilutė su dviem širdimis, po vieną kiekviename gale, rašyta vidinėje kairiojo Elaine dilbio pusėje. Tai simbolizuoja begalybės širdžių tatuiruotę.

Reikšmė: Tatuiruotė yra amžinybės simbolis. Tai taip pat yra gryniausios meilės formos, jos nesibaigiančių santykių ir meilės pažado iki mirties simbolis..

10. „One Life One Chance“ tatuiruotė

Elaine One Life One Chance tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešiniajame Thompsono vidiniame bicepse yra frazė tatuiruotė, sakanti: „Vienas gyvenimas vienas šansas. Tai motyvacinė citata, liepianti mums būti gyviems ir gyventi savo gyvenimą savarankiškai bei daryti kiekvieną smulkmeną, kurią norime padaryti, nes visi esame apdovanoti vienu gyvenimu. Taigi, visiškai pasinaudokite šia galimybe.

11. „Juodosios rožės ir drugelių“ tatuiruotė

Elaine rožių ir drugelio tatuiruotė

Tatuiruotė: Kartu su rožių tatuiruotėmis ant dešiniojo Thompsono peties yra rašyti smulkūs drugeliai.

Reikšmė: Drugelis yra susijęs su moteriškumu ir meile. Tačiau jie taip pat gali būti meilės, vilties, ištvermės, pokyčių ir perėjimo iš vieno gyvenimo etapo į kitą simbolis, o ne atgimimas ar prisikėlimas. Drugelių tatuiruotės taip pat tiki, kad atneša džiaugsmą ir laimę žmogaus asmenybei. Kita vertus, JUODA ROŽĖ yra mirties ir sielvarto simbolis. Žmonės gauna rašalą, kad atspindėtų mylimo žmogaus mirtį. Tačiau jis taip pat gali būti naudojamas kaip drąsos simbolis tamsiuose gyvenimo etapuose.

12. Raudonos rožės tatuiruotė

Elaine pakilo ant peties tatuiruotės

Tatuiruotė: Ant dešiniojo Elaine peties yra nedaug raudonų rožių tatuiruočių.

Reikšmė: Raudonos rožės yra dar vienas būdas parodyti savo meilę ar atsidavimą mylimam žmogui. Jis laikomas gryniausiu meilės ir aistros simboliu. Tai universalus meilės, meilės ir meilės simbolis.

13. Rožės ant klubo tatuiruotės

Elaine rožės ant šlaunies

Tatuiruotė: Dešiniojo sėdmens šone Elaine turi keletą rožių.

Reikšmė: Rožė yra dažna tatuiruotė tarp moterų tatuiruočių mėgėjų. tai grožio, meilės, aistros ir draugystės simbolis.

14. Pečių tatuiruotė

Elaine peties tatuiruotė

15. Žvaigždžių tatuiruotė

Elaine žvaigždžių tatuiruotė

Tatuiruotė: Žvaigždės dengia gražią tamsią tatuiruotę ant dešinio peties. Žvaigždės buvo pridėtos, kad apšviestų jos jau turimą pečių tatuiruotę.

Reikšmė: Žvaigždė laikoma patarimo šaltiniu ir nukreipiančiu jus teisingo gyvenimo kelio link. Žvaigždžių tatuiruotės moterims simbolizuoja meilę, viltį, motyvaciją ir norą. Manoma, kad jie yra ženklas, leidžiantis asmeniui sutelkti dėmesį į savo likimą ir leisti jam nukreipti jį į ateitį. Be to, kai kurie žmonės taip pat mano, kad žvaigždžių tatuiruotės yra dvasinio vadovavimo, apsaugos ir šviesos vedimo simbolis, kertantis tamsų gyvenimo etapą. Jie yra šviesos ir kelionės visą naktį įsikūnijimas.

16. Kairės riešo tatuiruotė

Elaine riešo tatuiruotė

17. Rašymas ant rankos

Elaine rašo ant rankos

Tatuiruotė: Ant kairiosios Elaine rankos yra tatuiruotos kiniškos raidės.

18. Bicepso rašymas 

Elaine rašo ant bicepso tatuiruotės

Tatuiruotė: Ant vidinio kairiojo bicepso Elaine gavo garsią citatą, rašytą: „Nieko nėra neįmanomo. Net žodis neįmanoma sako: „Aš esu įmanomas“.“Citatą sako Audrey Hepburn.

Reikšmė: Ši tatuiruotė yra nuolatinis paskatinimo šaltinis Elaine gyvenime. Ji sako, kad tai jai primena toliau siekti pergalės, ypač kai ji yra aikštėje ir lenktyniauja dėl savo bėgimo. Tai padeda jai būti atsidavusiai ir aistringai kiekviename savo gyvenimo žingsnyje ir sprendime.