Tatuiruotės

175 Nuostabus portugalų tatuiruotės dizainas su prasme, idėjomis ir įžymybėmis

Jei gausite citatą portugalų kalba, žinote, kad ji gali turėti jums ypatingą simbolinę reikšmę, kuri yra privati, tačiau tuo pat metu ji taip pat sulauks kitų intrigos. Žmonės niekaip negalės atsispirti norui paklausti, ką reiškia jūsų portugalų tatuiruotės dizainas, nes tai yra užsienio kalbų gebėjimas. Galite pasinaudoti šia proga ir papasakoti jiems apie savo palikuonio reikšmę ar susidomėjimą portugalų kultūra, taip pat apie akimirkas, praleistas bandant gauti rašalą.

Visos šios tatuiruotės yra gražios: kai kurios iš jų gerbia kai kuriuos šeimos narius, o kitos – žodžius, kurie motyvuoja kitus, ir veikia kaip tikėjimo žodžiai. Taigi, mes sukūrėme šį nuostabų 175 portugalų tatuiruočių dizaino sąrašą, kuriame yra scenarijus ir simboliniai objektai.

Portugalų tatuiruočių dizaino prasmė

Turinys (spustelėkite, jei norite pereiti)

 • Portugalų tatuiruočių dizaino prasmė
 • Kur gauti portugalų tatuiruotės dizainą?
 • Moterims
 • Portugalijos tatuiruočių dizaino sąrašas
 • Garsios portugalų citatos, kurias galite išsitatuiruoti
 • Garsios portugalų patarlės, naudojamos kasdieniame gyvenime
 • Garsios portugalų rašytojų citatos anglų kalba
 • 7 įžymybės su portugalų tatuiruočių dizainu
 • Galo de Barcelos

Galo de Barcelos yra nacionalinis Portugalijos simbolis ir labai populiarus likusiame pasaulyje. Tai simbolis, reiškiantis žmogaus pasitikėjimą, sąžiningumą ir vientisumą. Tai taip pat laikoma laimingu žavesiu, kuris suteiks sėkmės. Remiantis senovės portugalų legenda, Barseloje, esančioje Bragos rytuose ir šiaurinėje Portugalijos dalyje, buvo įvykdyta vagystė. Iš dvarininko namo pavogtos vagystės nepavyko rasti. Vieną dieną į miestą atvyko labai įtartinas nepažįstamasis ir buvo apkaltintas vagyste. Nors jis buvo nekaltas, jis vis tiek buvo nuteistas mirties bausme. Vienos egzekucijos metu jis buvo paprašytas įrodyti savo nekaltumą, tris kartus priversdamas negyvą gaidžio varną. Keistas buvo paleistas, nes sugebėjo tai padaryti visų ir teisėjo akivaizdoje.

„Galo de Barcelos“ yra suvenyras, kurį daugelis į Portugaliją keliaujančių žmonių parsineša namo. Jį vaizduoja keraminis gaidys. „Galo de Barcelos“ dizainas yra ant rankšluosčių, prijuostių, raidžių, raktų pakabukų ir tt.

 • Azulejos

Ši standartinė portugalų konstrukcijos dalis yra visur. Nuo mažų bendruomenių iki didžiausio Lisabonos centro nuostabios dažytos alavo stiklo keraminės plytelės iššoko iš visų pusių.

Šiomis plytelėmis galima dažyti viską; nuo katedrų ir vienuolynų sienų iki pilių, namų, parkų sėdynių, fontanų, parduotuvių ir net geležinkelio stočių, pavyzdžiui, São Bento stotis Porto yra gana populiari. Paprastai jie vaizduoja vaizdus iš šalies istorijos, rodo įspūdingiausius lankytinus objektus arba sutinka tik kaip gatvės ženklai ar namų numeriai.

Terminas „Azulejo“ yra paimtas iš arabiško žodžio az-Zulayj, reiškiančio „poliruotas akmuo“, nes pirminė mintis buvo dubliuoti Romos kolekcijas. Maurai šį terminą pristatė Pirėnų pusiasalyje, tačiau Azulejos iš Portugalijos iš Ispanijos buvo importuotas tik XV amžiuje, visai po krikščioniško žemės užkariavimo..

 • Portugalijos herbai

Portugalijos herbas buvo sukurtas tuo pačiu metu kaip oficiali šalies vėliava. Priklausomai nuo herbo pristatymo vietos, gali būti naudojama pakeista versija. Pavyzdžiui, ant vėliavos ir emblemose naudojamas herbo variantas apima dvi alyvuogių šakas ir žalią bei raudoną juostelę. Nepaisant to, kariuomenės naudojamas herbo variantas taip pat turi žodžius Esta é a Ditosa Pátria Minha Amada (tai mano nuostabi mylima Tėvynė). Šiame variante juostelė yra ne žalia ir raudona, o balta.

 • Portugalijos vėliava

Dabartinė Portugalijos vėliava buvo sukurta po to, kai 1910 m. Spalio 5 d. Revoliucija čia įkūrė respublikonų režimą. Ankstesnė šios vėliavos versija buvo sukurta XII a. Nuo XV amžiaus naujausios vėliavos versijos pasižymi ypatingu pavadinimu:Bandeira das Quinas“(Kvinų vėliava)„ Quina “yra vienas iš penkių Portugalijos herbo eskadronų, kurie yra pagrindinis vėliavos leitmotyvas. Šiuolaikinė vėliava taip pat laikoma „Bandeira Verde-Rubra“ (žalia-raudona vėliava). 1910 m. Lapkričio 29 d. Laikinoji Portugalijos Respublikos vyriausybė priėmė šiuolaikinį vėliavos dizainą ir 1911 m. Birželio 19 d. Dekretu patvirtino Nacionalinė Steigiamoji Asamblėja. Šio dekreto valdymas – su nacionalinės vėliavos brėžiniais, karinėmis spalvomis Birželio 30 d. Oficialiame Portugalijos žurnale Diário do Governo buvo paskelbta 1911. m. Birželio 30 d.

 • Kristaus ordino kryžius

Kristaus ordino kryžius arba tai, kas tiesiog vadinama Kristaus kryžiumi, yra dar vienas nacionalinis Portugalijos simbolis nuo Manuelio I, kuris buvo didysis ordino meistras, valdymo. Šalies herbuose jos nėra, tačiau ji vis dar yra apskųsta kaip nacionalinis simbolis. Jis buvo pradėtas naudoti kartu su Portugalijos atradimų laivais ir vis dar naudojamas Portugalijos karinio jūrų laivyno mokyklinio laivo „Sagres“ kruizuose, Portugalijos oro pajėgų orlaivių apvalumuose ir daugelio Portugalijos nacionalinių sporto komandų simboliais..

Kur gauti portugalų tatuiruotės dizainą?

Moterims

 • Kulkšnis
 • Riešas
 • Pirštų tarpai
 • Rankos
 • Mentė
 • Už ausies

Vyrams

 • Krūtinė
 • Bicepsas
 • Kojos
 • Kaklas
 • Atgal
 • Dilbiai

Portugalijos tatuiruočių dizaino sąrašas

 •  Nuostabus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Šis nuostabus portugalų tatuiruotės dizainas pagamintas naudojant nuostabų rašalą, dėl kurio visas dizainas yra gana nuostabus. Šis gražus rašalo efektas būtų gana nuostabus, šiame portugalų tatuiruotės dizaine naudojamas stilius yra gana ypatingas portugalų tatuiruočių dizaino stiliui, kuris yra gana nuostabus. Tai puikus portugalų tatuiruočių dizainas.

 • Saudade portugalų tatuiruotės dizainas ant riešo

Portugalų tatuiruotė

Maži dizainai atrodo gana prašmatniai, kai jie gaminami ant odos. Tai puikus būdas sukurti portugalų tatuiruotės dizainą, kuris atrodo gana gražiai ir žavingai. Galite padaryti tokį dizainą ant savo odos ir pridėti keletą spalvų. Kai kurie dizainai gali pareikalauti spalvų, o kiti – ne. Taigi įsitikinkite, kokie yra jūsų pageidavimai.

 •  Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Gražus portugalų tatuiruotės dizainas yra gana spalvingas ir įkvepiantis. Jūs tikrai galite pridėti religinių, tradicinių, politinių, edukacinių ar kultūrinių simbolių, kurie atspindėtų tai, kodėl ant odos pridedate portugališką tatuiruotės dizainą. Šie simboliai taip pat turi tam tikrą reikšmę, susijusią su nuostabiomis kojomis.

 • Viver portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Šis portugalų tatuiruotės dizainas geriausiai atrodytų ant rankos ar viršutinės rankos dalies, nes yra vidutinio dydžio. Puikiai tinka dekoratyviniams tikslams. Portugališkos tatuiruotės dizainui galima pridėti spalvų, jei jis yra ant matomos kūno dalies. Rankos yra gana gerai matomos, kai kalbama apie prašmatnius dizainus. Taigi spalvingas rašalas puikiai atrodytų ir todėl, kad šis tatuiruotės dizainas atspindi kažką, susijusio su kūrybiškumu. Norėdami nubrėžti dizainą, galite naudoti juodą rašalą. Tačiau, jei norite, kad jūsų dizainas atrodytų paslaptingai, juodas rašalas taip pat yra puikus. Šis portugalų tatuiruotės dizainas geriausiai tinka rašant ant rankos, pečių, viršutinės nugaros dalies ar viršutinės krūtinės dalies. Šis portugalų tatuiruotės dizainas atrodytų nuostabiai, kai rašalu rašomas mažas ar vidutinis dydis. Ši tatuiruotė gerai atrodo žmonėms, turintiems šviesius ar kviečius odos atspalvius.

 • Religinis portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Galite sukurti savo portugalų tatuiruotės dizainą tam tikrų tipų tonais. Pavyzdžiui, galite padaryti savo portugalų tatuiruotės dizainą labai juokingu tonu, kuriam būdingos paryškintos linijos ir kontūrai, ryškios spalvos ir juokinga išvaizda. Arba, kita vertus, galite suteikti jai labai tikroviško prisilietimo, kuris atrodytų nuostabiai ir panaudotų smulkias suvaržymus bei pasidalijimo efektą.

 • Portugalijos žuvies tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Kai kurios portugalų tatuiruočių rūšys yra gana tradicinės savo gimtojoje šalyje. Tai puikus dizainas su daugybe tradicinių elementų. Geriausia gauti portugalų tatuiruotės dizainą yra tai, kad visada galite pasirinkti meno rūšį, kuri paprastai praktikuojama šioje šalyje, nesvarbu, ar ji moderni, ar ne, ir tada pritaikyti tas pačias programas šiam portugalų tatuiruočių dizainui.

 • Portugalų gaidžio tatuiruotės dizainas ant krūtinės

Portugalų tatuiruotė

Šis portugalų tatuiruotės dizainas geriausiai atrodytų atvirose erdvėse, tokiose kaip krūtinė, nes jis yra vidutinio ir didelio dydžio. Puikiai tinka dekoratyviniams tikslams. Spalvos tikrai patobulintų modelius, tačiau taip pat galite pasirinkti juodos rašalo tatuiruotę su šešėliniu efektu arba tiesiog kontūrą. Šis portugalų tatuiruotės dizainas geriausiai tinka rašant ant krūtinės, viršutinės nugaros ar juosmens. Ši tatuiruotė atrodytų nuostabiai, kai rašoma nuo vidutinio iki didelio dydžio. Šis portugalų tatuiruotės dizainas gerai atrodo žmonėms, turintiems šviesius ar kviečius odos atspalvius.

 • Nuostabus portugalų tatuiruotės dizainas ant nugaros

Portugalų tatuiruotė

Šis portugalų tatuiruotės dizainas yra labai unikalus portugalų tatuiruočių dizaino tradicijai ir kultūrai, kuri yra gana graži. Jis turi ryškias spalvas, tačiau taip pat galite naudoti paprasčiausias spalvas. Kai kuriems dizainams reikalingas šešėlinis efektas, o kiti – gana monotoniški. Taip pat galite sukurti šį portugalų tatuiruotės dizainą naudodami įvairias spalvas.

 • Spalvingas portugalų tatuiruotės dizainas ant viršutinės rankos

Portugalų tatuiruotė

Kokią temą norite atstovauti savo portugalų tatuiruotės dizainui, labai priklausys nuo to, kokius elementus įtraukėte į savo portugalų tatuiruočių dizainą ir kurie atrodys žvelgiantys. Tai puikus portugalų tatuiruotės dizainas, pagamintas ant rankos, bet gali būti pagamintas ir ant kojų bei krūtinės. Jūs visada turėsite improvizuoti savo portugalų tatuiruotės dizainą, kad jis atitiktų jūsų pasirinktą vietą.

 • Simboliškas portugalų tatuiruotės dizainas ant viršutinės rankos

Portugalų tatuiruotė

Elementai, kuriuos pasirinksite atstovauti savo portugalų tatuiruočių dizainui, taip pat apibrėš jūsų asmenybę ir tai, koks žmogus esate. Taigi šis portugalų tatuiruotės dizainas yra labai intymus ir nurodo asmens asmenybę. Taigi jūs turite būti labai selektyvus dėl dizaino.

 •  Sujungtas portugalų tatuiruotės dizainas ant kūno

Portugalų tatuiruotė

Spalvų pridėjimas prie jūsų dizaino visada turėtų būti rūpestingas ir susijęs su jūsų odos spalva. Šis nuostabus portugalų tatuiruotės dizainas yra gana gražus, o spalvos, kurios buvo pridėtos prie šio dizaino, taip pat naudojamos apžiūrėjus asmens odos spalvą. Priešingu atveju, jei to nepadarysite, pastebėsite, kad tai turės keistą poveikį jūsų odai

 • Geresnis portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Jūsų portugalų tatuiruotės dizaino vietos pasirinkimas priklausys tik nuo jūsų pasirinkto dizaino rūšies ir dydžio. Jei jūsų dizainas yra ilgas, galite jį padaryti ant rankos, kojų, šlaunų ir šonkaulių. Jei jūsų tatuiruotė yra didžiulė, ją galite padaryti ant krūtinės, pilvo ir net ant nugaros. Jei jūsų dizainas yra gana mažas, ausis, kaklas, pirštas ir kulkšnis būtų puiki vieta.

 • Sevalente portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Mažas ir paprastas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos su portugalų kalbos žodžiu atrodytų tikrai prašmatniai tik ant jūsų odos. Visa gražaus portugalų tatuiruotės dizaino idėja yra parodyti meilę šaliai labai estetiškai ir kūrybingai.

 • Meniškas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Prie savo portugalų tatuiruočių dizaino galite pridėti vieną objektą arba pridėti kelis objektus, kurie atspindėtų šalies pasididžiavimą. Be to, tai atsilieptų įvairiems vietos aspektams, kurie tada atrodytų gana nuostabiai. E. Galite pridėti gražių spalvų ir priešingų objektų, kuriuos žmonės mėgsta pridėti prie savo dizaino.

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Spalvų pridėjimas prie portugalų tatuiruočių dizaino yra visiškai jūsų sprendimas, nes jis taip pat turi atitikti kitų tipų tatuiruotes, jei tokių turite. Jei pasidarysite tatuiruotę juodu rašalu, ji tikrai derės su kitų tipų piešiniais, tačiau jei nesudarysite portugališko tatuiruotės dizaino juodo rašalo ir pridėsite spalvą, turėsite sekti ir kitus.

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Tam tikras dizainas yra labai populiarus ir labai reprezentuoja šalies meną, kurį mėgsta kurti daugelis žmonių. Arba yra daug šio dizaino variantų, arba žmonės galiausiai nukopijuoja vienas kito dizainą, nes kiekvienas patikimas pakeitimas jau buvo atliktas. Taigi jūsų improvizacija visiškai priklauso nuo jūsų, kai kalbama apie portugalų tatuiruočių dizainą.

 • Mėgstantis portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Galite sukurti savo portugalų tatuiruotės dizainą, kad jis padengtų jūsų kūno dalį. Manau, kad dizaino intensyvumas taip pat priklauso nuo dizaino dydžio. Pasak mano, jūs taip pat galite padaryti visą kūno dalį pagal portugalų tatuiruočių dizaino temą, kuri atrodytų gražiai. Tai puiki idėja, jei norite, kad būtų parodyti įvairūs aspektai.

 • Masyvus portugalų tatuiruotės dizainas ant viršutinės rankos

Portugalų tatuiruotė

Kurdami savo portugalų tatuiruotės dizainą, galite maišyti skirtingus stilius. Manau, kad improvizacija yra visiškai jūsų pasirinkimas ir jūs galite pridėti keletą asmeninių elementų prie savo portugalų tatuiruočių dizaino, kuris suteiktų jam kitokį rezultatą ir atrodytų nepakartojamai iš visų rinkoje esančių teatro tatuiruočių.

 • Nuostabus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Portugalai mėgsta būti kūrybingi, kai kalbama apie savo portugališką tatuiruotės dizainą. Taigi jūs taip pat galite sujungti abi šalis ir jų meną. Pavyzdžiui, galite pasirinkti portugalų tatuiruotės dizainą kartu su savo gimtosios šalies stiliais. Galite pasirinkti savo šalies elementus ir padaryti ją portugalų stiliumi arba atvirkščiai.

 • Kūrybingas portugalų tatuiruotės dizainas viršutinėje nugaros dalyje

Portugalų tatuiruotė

Pridėti jums fono yra gana gera idėja. Fonai visada pagerina visą portugalų tatuiruočių dizainą, kuris yra sukurtas ir suteikia tam tikrą dizaino gylį ir iliustraciją. Šis tarp portugalų tatuiruočių dizaino atrodo gana mikliai vien todėl, kad turi gražų foną, kuris atitinka visą portugalų tatuiruočių dizainą.

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Geriausia gauti portugalų tatuiruotės dizainą yra tai, kad savo portugalų tatuiruočių dizaine galite lengvai pavaizduoti tam tikrą veiksmą ar žmones, kurie pavaizduos tam tikrą istoriją. Šis portugalų tatuiruotės dizainas puikiai tinka būtent tam. Taip pat galite uždengti didesnes erdves naudodami tokį didžiulį portugalų tatuiruočių dizainą, kuris atrodys gana kūrybingai ir nuostabiai.

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant peties

Portugalų tatuiruotė

Šis portugalų tatuiruotės dizainas geriausiai atrodytų ant pečių ar šalia apykaklės kaulo, jei norite, kad dizainas būtų nuo vidutinio iki didelio. Portugališkos tatuiruotės dizainui galima pridėti spalvų, jei jis yra ant matomos kūno dalies. Kadangi pečiai sudaro matomą dalį, dažnai galite pridėti tam tikrų spalvų prie visiškai juodos tatuiruotės arba tiesiog padaryti ją paprastą be spalvų. Galite naudoti juodą rašalą, norėdami apibūdinti dizainą, arba gauti tamsesnį efektą, kad jis atrodytų meniškiau. Ši tatuiruotė geriausiai tinka rašant ant rankos, pečių ar net kojų. Šis portugalų tatuiruotės dizainas atrodytų nuostabiai, kai rašalu rašomas vidutinis dydis. Ši tatuiruotė gerai atrodo žmonėms, turintiems šviesius ar kviečius odos atspalvius.

 • Portugalijos kryžiaus tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Taip pat galite pasirinkti konkrečius šiai šaliai būdingus modelius, kuriuos įkvėpėte pirmiausia gauti tatuiruotės dizainą. Tai puiki portugalų tatuiruotės dizaino idėja, kuri padės įsitikinti, kad jūsų dizainas yra gana unikalus. Galite įkvėpti mados, tekstilės ir kitų tokių pramonės šakų.

 • Patrauklus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Tai gana paprastas portugališkas tatuiruotės dizainas. Daugelis žmonių tiesiog prideda nedidelę dizaino dalį, kad pagerbtų savo šalį ir jos tradicijas. Šis portugalų tatuiruotės dizainas atrodo gana nuostabus, nes jis atliekamas gražiu ir sudėtingu darbu. Norint pasiekti tokį dizainą, reikia daug specifinių įgūdžių.

 • Dėmesingas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Pasirinkti tradicinį modelį ir padaryti jį savaip improvizuojant yra gana graži idėja, kurią galite padaryti naudodami savo portugalų tatuiruotės dizainą. Manau, kad toks dizainas yra gana gražus, kai kalbama apie kūrybiškumą ir turbūt dviejų kultūrų sujungimą, todėl atrodytų tikrai gražiai ant jūsų odos.

 • Mielas portugalų tatuiruotės dizainas ant kūno

Portugalų tatuiruotė

Portugališką tatuiruočių dizainą galite pridėti prie savo tatuiruočių kolekcijos, kurią galite pasidaryti keliaudami į kiekvieną šalį. Taigi tokiu būdu jūsų ranka ar nugara būtų pagrįstos tatuiruotėmis iš įvairių pasaulio vietų! Kaip tai būtų šaunu, tiesa? Tai puikus būdas parodyti savo kūrybiškumą ir padaryti jį įsimintiną.

 • Nuostabus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Jūsų portugalų tatuiruotės dizainas neturi būti pernelyg sudėtingas. Viskas, ką galite padaryti, tai pasirinkti tam tikrą konkrečią savo portugalų tatuiruotės dizaino emblemą, kuri atsilieps šaliai ir padarys ją savaip. Galite pridėti keletą vardų ar datų, kurios primintų jums tikslų šalies bendrinimo momentą ir laiką.

 • Fantastiškas portugalų tatuiruotės dizainas ant peties

Portugalų tatuiruotė

Galite pasirinkti sukurti portugalų tatuiruotės dizainą naudodami emblemą arba naudodami scenarijų, paimtą iš apskrities. Galite parašyti kažką ypatingo, pavyzdžiui, citatą ar dainą, kuri yra labai specifinė ir populiari toje šalyje. Daugelis žmonių taip pat rašo eilėraščius, kurie yra žinomi ar citatos iš puikių menininkų, kaip jų portugalų tatuiruotės dizainas.

 • Dėmesingas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Manau, kad tai yra vienas iš geriausių portugalų tatuiruočių dizainų, kuriuos galite padaryti, kad labai gerai parodytumėte savo meilę tautai. Man labai patinka šis portugalų tatuiruotės dizainas.

 • Puikus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Šis čia rašytas žodis reiškia taiką. Tai gana gražus ir mažas portugalų tatuiruotės dizainas, kuris atrodo tikrai mielas. Jis taip pat pridedamas su maža širdimi, ant kurios du žmonės laiko vienas kito rankas.

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Šis portugalų tatuiruotės dizainas čia taip pat yra alternatyvus taikos vertimas. Šis portugalų tatuiruotės dizainas, pagamintas ant šonkaulių bloko rašalu, atrodo gana nuostabus. Visa gražaus portugalų tatuiruotės dizaino idėja yra parodyti meilę šaliai labai estetiškai ir kūrybingai.

 • Meniškas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Šis portugalų tatuiruotės dizainas pagamintas juodu rašalu, bet atrodo labai paprastai ir gražiai!

 • Masyvus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Man labai patinka genčių dizainas, sukurtas šiame portugalų tatuiruočių dizaine, todėl visas portugalų tatuiruotės dizainas atrodo gana gražiai.

 • Nuostabus portugalų tatuiruotės dizainas ant kojos

Portugalų tatuiruotė

Galite pasirinkti atsitiktinius ir susijusius žodžius, kuriuos norite pridėti prie savo portugalų tatuiruotės dizaino ir kurie atrodytų visiškai apsvaiginantys.

 • Rūpestingas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Tai gana gražus portugalų tatuiruotės dizainas, pagamintas ant dėvėtojo kojos.

 • Saldus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankų

Portugalų tatuiruotė

Gražus genčių rašalas, pagamintas auksiniu rašalu, yra gana graži koncepcija, kurią galite pagalvoti, jei planuojate gauti portugalų tatuiruotės dizainą.

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Šis nuostabus portugalų tatuiruotės dizainas ant riešo atrodo gana nuostabiai.

 • Garbingas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Man labai patinka šis portugalų tatuiruotės dizainas, kuris taip pat pridedamas su kai kuriais gana gražiai atrodančiais tekstais.

 • Amen portugalų tatuiruotės dizainas ant krūtinės

Portugalų tatuiruotė

Šis portugalų tatuiruotės dizainas yra pagamintas ant krūtinės, kur jis atrodo nuostabiai. Tai puikus portugalų tatuiruotės dizainas ir atrodo taip, tarsi tai būtų maldos dalis.

 • Suporuotas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Aš tikrai dievinu šį mielą portugališką tatuiruočių dizainą, kuris galėtų turėti jūsų vaikų ar jūsų mylimo žmogaus vardą. Tai gana mielas portugalų tatuiruotės dizainas.

 • Blaivus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Man labai patinka šis portugalų tatuiruotės dizainas, kuris yra paprastas ir gali būti pagamintas ant galinės pėdų dalies.

 • Širdingas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Šis nuostabus portugalų tatuiruotės dizainas pagamintas juodu rašalu ir atrodo tikrai gražiai. Prie jo taip pat pridedami tradiciniai portugalų raštai, dėl kurių portugalų tatuiruotės dizainas atrodo gana gražiai.

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Tai tik gana paprastas portugalų tatuiruotės dizainas, atspindintis tikėjimą. Jis taip pat pridedamas prie širdies formos figūros.

 • Plunksnotas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Man labai patinka, kaip šis portugalų tatuiruotės dizainas pridedamas su spalvotu sparnu, kuris padarytas akvarelės efektu ir dėl kurio visas portugalų tatuiruotės dizainas atrodo gana gražiai. Visa gražaus portugalų tatuiruotės dizaino idėja yra parodyti meilę šaliai labai estetiškai ir kūrybingai.

 • Elegantiškas portugalų tatuiruotės dizainas ant nugaros

Portugalų tatuiruotė

Šis portugalų tatuiruotės dizainas geriausiai atrodytų, kai būtų pagamintas atvirose erdvėse, pavyzdžiui, gale. Tai siūlo daug vietos ir geriausia, jei norite pavaizduoti visą sceną, o ne tik portugalų elementų tatuiruotės dizainą. Galite pasirinkti bet kurį nugaros kampą arba visą nugarą. Spalvos tikrai patobulintų modelius, ypač jei tai yra kažkas kūrybiško, pavyzdžiui, portugalų tatuiruotės dizaino, bet taip pat galite pasirinkti juodos rašalo tatuiruotę su šešėliniu efektu arba tiesiog kontūrą. Ši tatuiruotė geriausiai tinka rašant ant krūtinės, nugaros ar šonkaulių. Šis portugalų tatuiruotės dizainas atrodytų nuostabiai, kai rašalu rašomas vidutinis ar didelis dydis. Ši tatuiruotė gerai atrodo žmonėms su bet kokiu odos tonu, nes ji yra didelio dydžio.

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Šis paprastas žodis yra parašytas priekinėje rankos pusėje, kuris yra gana gražus.

 • Draugiškas portugalų tatuiruotės dizainas viršutinėje nugaros dalyje

Portugalų tatuiruotė

Šis portugalų tatuiruotės dizainas atspindi amerikiečių ir portugalų aljansą.

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant kojos

Portugalų tatuiruotė

Šis portugalų tatuiruotės dizainas geriausiai atrodytų ant kojos, priekinės dalies, šono ar blauzdos raumenų. Kojų dizainas yra šiek tiek ilgesnis, palyginti su platesniu dizainu. Portugališkos tatuiruotės dizainui galima pridėti spalvų, jei jis yra ant matomos kūno dalies. Kadangi kojos yra gana matomos, galite pasirinkti pridėti spalvų prie dizaino. Kita vertus, jūs netgi galite naudoti juodą rašalą, norėdami apibūdinti dizainą arba gauti tamsesnį efektą, kad jis atrodytų meniškiau. Ši tatuiruotė geriausiai tinka rašant ant rankos, pečių ar net kojų. Ši tatuiruotė atrodytų nuostabi, kai rašoma vidutiniu rašalu. Ši tatuiruotė gerai atrodo žmonėms, turintiems šviesius ar kviečius odos atspalvius.

 • Meniškas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Man labai patinka šis žvaigždės formos juodas rašalas ir įmantrus portugalų tatuiruotės dizainas, pagamintas ant galinės kojos dalies ir kuris atrodo tikrai gražiai.

 • „Protegida“ portugalų tatuiruotės dizainas šalia ausies

Portugalų tatuiruotė

Šis portugalų tatuiruotės dizainas geriausiai atrodytų ant ausies ar šalia jos, jei norite, kad dizainas būtų mažas ir kompozicinis. Kai kurie žmonės taip pat patenka į ausį, kuri yra unikali, jei norite tai išbandyti. Portugališkos tatuiruotės dizainui galima pridėti spalvų, jei jis yra ant matomos kūno dalies. Kadangi ausys dažniausiai matomos, galite pridėti spalvų. Galite naudoti juodą rašalą, norėdami apibūdinti dizainą, arba gauti tamsesnį efektą, kad jis atrodytų meniškiau. Ši tatuiruotė geriausiai tinka rašalu ant sprando, riešo ar rankos. Šis portugalų tatuiruotės dizainas atrodytų nuostabiai, kai rašalu rašomas mažas dydis. Ši tatuiruotė gerai atrodo žmonėms, turintiems šviesius ar kviečius odos atspalvius.

 • Portugalijos paukščių tatuiruotės dizainas ant kojos

Portugalų tatuiruotė

Šis portugalų tatuiruotės dizainas yra gana gražus dizainas, atspindintis tikėjimą ir laisvę. Jis taip pat pridedamas su paukščiu, kuris daro nuostabų šešėlinį efektą ir atrodo gana nuostabiai.

 • Portugalų žvaigždės tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Man labai patinka šis paprastas ir minimalistinis portugalų tatuiruočių dizainas.

 • Saldus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Šis gražus portugalų tatuiruotės dizainas papildytas kitais elementais, tokiais kaip paukščiai ir lapai, o tai pagerina šio portugalų tatuiruotės dizaino grožį. Visa gražaus portugalų tatuiruotės dizaino idėja yra parodyti meilę šaliai labai estetiškai ir kūrybingai.

 • Kūrybingas portugalų tatuiruotės dizainas ant kulkšnies 

Portugalų tatuiruotė

Šis portugalų tatuiruotės dizainas geriausiai atrodytų bet kurioje pėdų dalyje ir šalia kulkšnies. Taip yra todėl, kad mažos tatuiruotės tokiose vietose atrodo nuostabiai. Tai taip pat leidžia atrodyti prašmatniai. Portugališkos tatuiruotės dizainui galima pridėti spalvų, jei jis yra ant matomos kūno dalies. Kadangi kulkšnys ar pėdos ne visada matomos, galite pasirinkti, kad dizainas būtų paprastas ir saldus. Kita vertus, jūs netgi galite naudoti juodą rašalą, norėdami apibūdinti dizainą arba gauti tamsesnį efektą kartu su kai kuriomis spalvomis, kad jis atrodytų meniškiau. Šis portugalų tatuiruotės dizainas atrodo nuostabiai, kai jis yra ant kulkšnies, pėdų, riešo, kaklo, už ausies, kaklo šono ar net ant pakaušio. Ši tatuiruotė atrodytų nuostabiai, kai rašoma mažu rašalu. Šis portugalų tatuiruotės dizainas gerai atrodo žmonėms, turintiems šviesius ar kviečius odos atspalvius.

 • Portugalijos gėlių tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Tai gana gražus portugalų tatuiruotės dizainas, pagamintas juodu rašalu ir pridėtas prie gražios ir mažos gėlių tatuiruotės.

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Šis portugalų tatuiruočių dizaino herbas yra gana gražus, padarytas gražiomis spalvomis.

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant kūno

Portugalų tatuiruotė

Šis portugalų tatuiruotės dizainas geriausiai atrodytų ant šonkaulių, jei norite, kad dizainas būtų pailgas ir vidutinio dydžio. Nors dydis gali būti didesnis pagal jūsų pageidavimus. Portugališkos tatuiruotės dizainui galima pridėti spalvų, jei jis yra ant matomos kūno dalies. Kadangi šonkauliai nėra matomi taip dažnai, galite pasirinkti ir juodą spalvą. Tačiau portugališki elementai reprezentuoja kūrybiškumą, todėl šiek tiek spalvų taip pat nepakenks. Galite naudoti juodą rašalą, norėdami apibūdinti dizainą, arba gauti tamsesnį efektą, kad jis atrodytų meniškiau. Šis portugalų tatuiruotės dizainas geriausiai tinka rašant ant rankos, pečių ar net kojų. Ši tatuiruotė atrodytų nuostabi, kai rašoma vidutiniu rašalu. Šis portugalų tatuiruotės dizainas gerai atrodo žmonėms, turintiems šviesius ar kviečius odos atspalvius.

 • Roral portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Man labai patinka šis karališkasis portugalų tatuiruotės dizainas, pagamintas ant dėvėtojo dilbio. Tai atrodo tikrai gražiai su visomis ryškiomis spalvomis, kurios buvo pridėtos prie šio nuostabaus portugalų tatuiruotės dizaino.

 • Puikus portugalų tatuiruotės dizainas ant kūno

Portugalų tatuiruotė

Man patinka juodo rašalo šešėliavimo efektas, dėl kurio šis portugalų tatuiruotės dizainas atrodo tikrai kitoks nei visi kiti tatuiruočių pagrindai.

 • Fantastiškas portugalų tatuiruotės dizainas ant kūno

Portugalų tatuiruotė

Šis portugalų tatuiruotės dizainas yra gana įspūdingas ir siunčia pranešimą, kad dėvėtojas yra patenkintas savo gyvenimu ir tuo, kaip jis vyksta. „A Vida E Bela“ reiškia gyvenimas gražus anglų kalba!

 • Nuostabus portugalų tatuiruotės dizainas ant viršutinės rankos

Portugalų tatuiruotė

Man labai patinka šis gražus portugalų tatuiruotės dizainas, pagamintas ant viršutinės dėvėtojo rankos. Tai daroma gražių spalvų atspalviais, atspindinčiais Portugalijos tikėjimą.

 • Fantastiškas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Jei norite parodyti savo meilę portugalų tatuiruočių dizainui, galite padaryti kai kuriuos tradicinius modelius, pagamintus juodu rašalu ir sudėtingai.

 • Super portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Šis gražus portugalų tatuiruotės dizainas yra pagamintas ant rankos ir gali būti pagamintas ant kojos, kur jis atrodytų gana nuostabus.

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant kūno

Portugalų tatuiruotė

Aš tikrai manau, kad šis portugalų tatuiruotės dizainas yra labai ryškus ir atrodo labai augališkai ir tikrai pritrauktų daug žmonių.

 • Mažas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Šis mažas portugalų tatuiruotės dizainas su portugalų raštu atrodo gana gražiai. Tai paprasta ir labai minimalistiška, taigi, jei jums patinka toks mažas dizainas, šis portugalų tatuiruotės dizainas būtų gana gražus.

 • Meniškas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Tai puikus portugališkas tatuiruočių dizainas, kuris yra ant savininko rankų. Šis portugalų tatuiruotės dizainas yra gana nuostabus, atliktas naudojant sudėtingus modelius ir atrodo gana šauniai.

 • Protingas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Šie tekstilės modeliai yra labai populiarūs, jei ieškote nuostabaus portugalų tatuiruotės dizaino, kuris yra šiame sąraše. Tai gana gražus modelis, kurį galite padaryti.

 • Paprastas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Tradicinis portugalų raštas yra spalvotas ir atrodo tikrai taip, kaip ši portugalų tatuiruotės dizaino pakilimo dalis.

 • Kūrybingas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Man labai patinka, kaip nuostabiai atrodo šis portugalų tatuiruotės dizainas su paprastu, bet tikrai subtiliu ir nuostabiu. Visa gražaus portugalų tatuiruotės dizaino idėja yra parodyti meilę šaliai labai estetiškai ir kūrybingai.

 • Mažas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Šis spalvingas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos pagamintas iš gražaus mėlyno rašalo, kuris atrodo tikrai nuostabiai. Tai puikus portugalų tatuiruotės dizainas, padarytas ant rankos.

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Jei norite gražaus portugališko tatuiruotės dizaino, kuris taip pat yra tradicinis, būtinai turite ieškoti to, kas būtų ir kultūringa, ir tradiciška. Šis portugalų tatuiruotės dizainas atrodo tikrai gražiai ant rankos.

 •  Meniškas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Man labai patinka tradiciniai modelių dizainai, kurie buvo pasiūlyti dėl šio portugališko tatuiruotės dizaino, kuris atrodo unikalus.

 • Malonus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Šis nuostabus mėlynos spalvos portugalų tatuiruotės dizainas atrodo gana nuostabus. Tai puikus dizainas su nuostabiomis spalvomis ir dalijimosi efektais.

 • Patrauklus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Šis gražus portugalų tatuiruočių dizainas sukurtas įkvėpus garsiųjų portugalų plytelių ir tekstilės pramonės. Manau, kad šis portugalų tatuiruotės dizainas yra visiškai tobulas, jei ieškote estetikos.

 • Patrauklus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Šis portugalų tatuiruočių dizainas pridėtas su tam tikra kryptimi, kuri gali būti jūsų kelionė į Portugaliją ar galbūt jūsų gimtinė šiame regione. Šis nuostabus portugalų tatuiruotės dizainas atrodo gana gražiai.

 •  Kūrybingas portugalų tatuiruotės dizainas ant nugaros

Portugalų tatuiruotė

Šis portugalų tatuiruotės dizainas yra gana kietas, pagamintas viršutinėje dėvėtojo nugaroje. Tai puikus portugalų tatuiruotės dizainas, pagamintas iš nugaros juodu rašalu ir atrodo gana gražiai. Visa gražaus portugalų tatuiruotės dizaino idėja yra parodyti meilę šaliai labai estetiškai ir kūrybingai.

 • Meniškas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Šis žalias rašalo portugalų tatuiruotės dizainas yra gana gražus, pagamintas viršutinėje alkūnės dalyje, kuri yra čia. Tai unikali išdėstymo sritis, bet atrodo labai šauniai.

 • Nuostabus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Man labai patinka šis herbas, portugališkas tatuiruotės dizainas, pagamintas ant viršutinės dėvėtojo rankos. Šis portugalų tatuiruotės dizainas atrodo labai nuostabus. Jis turi visas gražias spalvas, kurios atrodo gražiai ir nuostabiai.

 • Nuostabus portugalų tatuiruotės dizainas ant viršutinės rankos

Portugalų tatuiruotė

Šis gražus portugalų tatuiruotės dizainas yra pagamintas ant viršutinės rankos, kurioje yra Portugalijos rankos paltai ir nacionalinis Portugalijos paukštis. Šis nuostabus portugalų tatuiruotės dizainas yra gana gražus.

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Šis nuostabus portugalų tatuiruotės dizainas pagamintas gana šaunia ranka. Tai daroma juodu rašalu ir atrodo taip, tarsi tai būtų tikra. Šis nuostabus portugalų tatuiruotės dizainas taip pat yra labai gražiai pagamintas.

 • Saldus portugalų tatuiruotės dizainas už ausies

Portugalų tatuiruotė

Galite padaryti gražų portugalų tatuiruotės dizainą ant ausies, kuri atrodytų tikrai nuostabiai. Šis portugalų tatuiruotės dizainas yra puikus ir gana gražus.

 • Kūrybingas portugalų tatuiruotės dizainas ant skrandžio

Portugalų tatuiruotė

Šis portugalų tatuiruotės dizainas turi keletą spalvų, todėl dizainas atrodo labai gražus. Tai puikus portugalų tatuiruotės dizainas, pagamintas naudotojo pilvo centre.

 • Nuostabus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Tai ramina gražų portugališką tatuiruotės dizainą, pagamintą ant viršutinės dėvėtojo rankos. Tai gana gražus dizainas su gražiais orlais, todėl visas portugalų tatuiruotės dizainas atrodo tikrai patrauklus.

 • Portugalijos kryžiaus tatuiruotės dizainas ant kūno

Portugalų tatuiruotė

Galite sukurti šį portugalų tatuiruotės dizainą, jei turite tam tikrą dvasinį lenkimą.

 • Protingas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Spalvų pridėjimas prie portugalų tatuiruotės dizaino yra jūsų pasirinkimas. Dauguma portugalų menininkų mėgsta savo dizainą papildyti spalvomis, tačiau jei norite, kad viskas būtų paprasta, tai priklauso tik nuo jūsų. Jūs netgi galite išlaikyti savo portugalų tatuiruotės dizainą paprastą, nepridedant spalvų ir išlaikant tik juodą ir pilką stilių. Tai puikus ir nuostabus portugalų tatuiruotės dizainas.

 • Nuostabus portugalų tatuiruotės dizainas ant kaklo

Portugalų tatuiruotė

Pridėti portugališką tatuiruotės dizainą ant kaklo yra visiškai kitoks, bet tikrai atrodytų puikiai, jei jį pridėtumėte.

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant kūno

Portugalų tatuiruotė

Prie savo portugalų tatuiruotės dizaino galite pridėti keletą portugalų kabučių ir kai kurių elementų, tokių kaip šie paukščiai, ir įdėti jį į savo.

 • Puikus portugalų tatuiruotės dizainas ant kūno

Portugalų tatuiruotė

Šis portugalų tatuiruotės dizainas yra gana paprastas ir atrodo tikrai gražiai. Tai labai supaprastinta. Visa gražaus portugalų tatuiruotės dizaino idėja yra parodyti meilę šaliai labai estetiškai ir kūrybingai.

 • Pakankamas portugalų tatuiruotės dizainas ant peties

Portugalų tatuiruotė

Šis portugalų tatuiruotės dizainas yra labai gražus ir sako „meilės pakanka“ portugalų kalba. Tai puikus portugalų tatuiruotės dizainas, pagamintas ant apykaklės kaulo ir papildytas gėlių komponentais, kad jis taptų patrauklesnis.

 • Portugalijos kario tatuiruotės dizainas ant rankos 

Portugalų tatuiruotė

Šis unikalus portugalų tatuiruotės dizainas atrodo gana gražiai. Tai sudėtinga ir atrodo tikrai nuostabiai. Sudėtingo dizaino dalykas yra tas, kad jūs turite būti gana kantrūs kurdami dizainą, taigi, jei norite, kad jūsų tatuiruotė atrodytų taip nuostabiai, būtinai ieškokite ir puikaus tatuiruočių meistro. Tai puiki investicija į jūsų portugalų tatuiruotės dizainą.

 • Portugalijos laivo tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Portugalijos laivai buvo labai populiarus pasirinkimas kuriant portugalų tatuiruočių dizainą.

 • Gyvas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Tai gana gražus tekstilės raštas, pagamintas mėlynu rašalu, kuris nuostabiai padarytas ant dėvėtojo rankos. Šis nuostabus portugalų tatuiruotės dizainas yra gana gražus ir atrodo labai tvarkingas.

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Šis portugalų tatuiruotės dizainas yra skirtas dėvėtojo šeimai. Šis portugalų tatuiruotės dizainas yra paprastas ir pagamintas iš juodo rašalo, kuris atrodo gana gražiai.

 • Puikus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Man labai patinka šis paprastas portugalų tatuiruotės dizainas su žodžio sparnu, kuris atrodo tikrai įspūdingai.

 • Energingas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Jūs visada galite padaryti savo portugalų tatuiruotės dizainą gana tikrovišką, nes žmonės visada renkasi tikroviškas tatuiruotes. Šis portugalų tatuiruotės dizainas atrodo gana tikroviškas ir gana lengvai, o ne lengviau pasako emocijas nei animacinis filmas ar nerealus portugalų tatuiruotės dizainas. Taigi, šis dizainas yra gana puikus.

 • Turintis portugalų tatuiruotės dizainą ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Jūs tikrai galite padaryti kažką kūrybiško, kad jūsų portugalų tatuiruotės dizainas atrodytų gana moderniai. Šis portugalų tatuiruotės dizainas yra labai modernus ir puikiai derės prie kitų jūsų tatuiruočių, kurios taip pat gali būti modernistinės. Modernus portugalų tatuiruočių dizainas pasižymi meniškumu daugiau nei tradicinis portugalų tatuiruočių dizainas.

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant kojos

Portugalų tatuiruotė

Šis paprastas portugalų tatuiruotės dizainas yra gana populiarus portugalų kalba ir yra svarbus portugalų tatuiruotės dizaino aspektas. Šios tatuiruotės yra labai populiarios tarp Portugalijos žmonių ir žmonių, kurie taip pat lankosi šioje vietoje. Tokie portugalų tatuiruočių dizainai yra gana unikalūs ir sudėtingi visiems, kurie į juos žiūri. Tai puikus portugalų tatuiruotės dizainas.

 • Meniškas portugalų tatuiruotės dizainas ant kūno

Portugalų tatuiruotė

Tai gana įspūdingas portugalų tatuiruotės dizainas, apimantis daugybę spalvų. Spalvų pridėjimas visada yra puiki idėja, nesvarbu, kokią meninę techniką naudojate ar ketinate naudoti savo specialiam portugalų tatuiruotės dizainui. Tokie dizainai puikiai atrodo nenaudojant technikos, tačiau įsitikinkite, kad jūsų portugalų tatuiruotės dizainas galų gale atrodo gana tvarkingai.

 • Blaivus portugalų tatuiruotės dizainas ant peties

Portugalų tatuiruotė

Šis portugalų tatuiruotės dizainas yra pagamintas viršutinėje krūtinės dalyje, kuri yra gana graži. Tai paprasta ir padaryta su keiksmažodžiais, kurie atrodo gana gražiai.

 • Nuostabus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Šis nuostabus portugalų tatuiruotės dizainas gali būti pagamintas įvairiais būdais. Dažnai galite pridėti tam tikrą tekstą, kad portugalų tatuiruotės dizainas atrodytų gražiai ir nuostabiai. Šių tradicinių ir įprastų vaizdų reikšmė taip pat yra didelė. Dėl to visas jūsų portugalų tatuiruotės dizainas atrodys gana reikšmingas.

 • Motyvuotas portugalų tatuiruotės dizainas ant viršutinės rankos

Portugalų tatuiruotė

Jūs tikrai turite siekti sukurti tai, kas jums, žiūrovams, atrodytų gana patraukliai, kaip šis portugalų tatuiruotės dizainas. Šis portugalų tatuiruotės dizainas ypač pritrauktų daug žmonių, ir jie bus suinteresuoti šio dizaino kūrimu ir reikšme. Taigi manau, kad tatuiruotės yra gana puiki pokalbių tema.

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant riešo

Portugalų tatuiruotė

Šis portugalų tatuiruotės dizainas geriausiai atrodytų ant riešo, jei norite, kad jis būtų paprastas, mažas ir prašmatnus. Šoninio riešo dizainas yra gana paprastas. Portugališkos tatuiruotės dizainui galima pridėti spalvų, jei jis yra ant matomos kūno dalies. Kadangi riešas yra gana matomas, galite pridėti keletą spalvų arba vietoj to išlaikyti paprastą ir saldų. Kita vertus, jūs netgi galite naudoti juodą rašalą, norėdami apibūdinti dizainą arba gauti tamsesnį efektą kartu su kai kuriomis spalvomis, kad jis atrodytų meniškiau. Šis portugalų tatuiruotės dizainas atrodo nuostabiai, kai jis yra ant kulkšnies, pėdų, riešo, kaklo, už ausies, kaklo šono ar net ant pakaušio. Ši tatuiruotė atrodytų nuostabiai, kai rašoma mažu rašalu. Šis portugalų tatuiruotės dizainas gerai atrodo žmonėms, turintiems šviesius ar kviečius odos atspalvius.

 • Kūrybingas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Savo portugališką tatuiruotės dizainą galite sukurti taip, kad jis apibrėžtų jūsų asmenybę. Įsitikinkite, kad jūsų portugalų tatuiruotės dizainui įtakos nedaro jokie kiti asmenys. Jūs tikrai galite paklausti jų nuomonės apie jūsų portugalų tatuiruotės dizainą, tačiau įsitikinkite, kad tai yra jūsų nuolatinė tatuiruotė, ir jūs labiausiai turėsite būti patenkinti dizainu.

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas viršutinėje nugaros dalyje

Portugalų tatuiruotė

Tai gana graži ir teigiama žinia, kurią ši dėvėtoja padarė savo portugalų tatuiruočių dizaine, o tai reiškia mylėti gyvenimą. Jis taip pat turi mažą širdį tarp dviejų žodžių ir yra pagamintas viršutinėje nugaros dalyje.

 • Išskirtinis portugalų tatuiruotės dizainas ant nugaros

Portugalų tatuiruotė

Gražų portugališką tatuiruotės dizainą verta išleisti, nes jis tikrai atspindės jūsų asmenybę. Turite pasirinkti tai, kas atitiktų jūsų asmenybę ir pasižymėtų jūsų stiliumi. Tai puikus v, kurį galima padaryti ant kelių kūno dalių, tokių kaip rankos, krūtinė, nugara ir kt.

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant riešo

Portugalų tatuiruotė

Šis paprastas portugalų tatuiruotės dizainas ant riešo yra gana įspūdingas, jei manęs paklausite.

 • Portugalų rožių tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Tatuiruotės dydis turi būti svarbus, nes tai yra vienintelė priežastis, dėl kurios taip pat pasirenkama tinkama vieta. Šis portugalų tatuiruotės dizainas gali būti gerai pritaikytas pailgoms vietoms, tokioms kaip rankos, šonkauliai, krūtinė, nugara ir kojos. Tačiau gali būti ir kitų portugališkų tatuiruočių dizainų, kurie gali atrodyti ne taip puikiai, kaip šioje išdėstymo srityje.

 • Patrauklus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Dėl šių tinkamų spalvų herbų visas portugalų tatuiruotės dizainas atrodo gana ryškus ir ryškus. Šis portugalų tatuiruotės dizainas yra pagamintas ant dėvėtojo blauzdų, o tai suteikia jam gražų stiprumo efektą ir pan.

 • Šlovink saulę Portugalijos tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Galite sukurti paprastą portugališką tatuiruotės dizainą, kuriame nėra daug aspektų, nes kai kurie žmonės mėgsta gana paprastus dizainus, išskyrus spalvingus ar kitokius dizainus, kuriuose yra daug elementų ir kurie gali atrodyti per daug ar ekstravagantiškai. Be to, tatuiruočių tendencija yra susijusi su minimalizmu ir išlaikyti jį šiek tiek žemą.

 • Gėlėtas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Galite pasidaryti kokią nors tatuiruotę arba pasirinkti dizainą, kuris tiktų jūsų stiliui. Šis portugalų tatuiruotės dizainas yra gana gražus, nes atrodo, kad jis tikrai sukels emocijų ir kalbės su jumis. Tai atrodo gana nuostabiai, o linijos ir sudėtingumas taip pat verti dėmesio. Panašų portugališką tatuiruotės dizainą galite pasidaryti patys.

 • Išsiaiškinkite portugalų tatuiruotės dizainą ant nugaros

Portugalų tatuiruotė

Nuostabu išsirinkti jaudinantį dizainą ir emblemą, kuri gali būti labai gili šalies žmonėms, kuriuos įkvepiate. Galite pasirinkti jų nacionalinį ar tradicinį simbolį, kad sukurtumėte savo portugalų tatuiruotės dizainą. Naujovės visada vertinamos, o tai atrodytų gražiai.

 • Nuostabus portugalų tatuiruotės dizainas viršutinėje nugaros dalyje

Portugalų tatuiruotė

Man labai patinka šis portugalų tatuiruotės dizainas, kuris vaizduoja erelį, laikantį Portugalijos vėliavą. Tai gana įdomus dizainas ir rodo lojalumą bei meilę apskričiai,

 • Puikus portugalų tatuiruotės dizainas ant kulkšnies

Portugalų tatuiruotė

Šis portugalų tatuiruotės dizainas yra pagamintas ant dėvėtojo kulno. Tai gana paprastas portugalų tatuiruotės dizainas, kuris atrodo tikrai nuostabiai, pagamintas ant kulnų. Tai daroma paprastu juodu rašalu. Visa gražaus portugalų tatuiruotės dizaino idėja yra parodyti meilę šaliai labai estetiškai ir kūrybingai.

 • Meniškas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Jei namuose turite gražių ir tradicinių plytelių, kodėl gi nepasiruošus ir nesukuriant panašių modelių?

 • Patrauklus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Tai gana gražus v, padarytas juodu rašalu. Tai atrodo tikrai nuostabiai, pagaminta ant rankos ir apima visą ranką.

 • Paprastas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Ant nugaros galite nupiešti mažą ir mažą portugalų tatuiruotės dizainą, kad jis atrodytų nuostabiau. Tai puikus ir gana supaprastintas portugalų tatuiruotės dizainas ant nugaros.

 • Dėmesingas portugalų tatuiruotės dizainas ant viršutinės rankos

Portugalų tatuiruotė

Savo portugalų tatuiruočių dizaine galite pavaizduoti kai kurias savo religijas ar nacionalines istorijas, sukurdami mėgstamo kario veidą..

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Man labai patiko šis spalvingas portugalų tatuiruotės dizainas, kuris atrodo kaip rankinė ir tikrai pagerina visą išvaizdą!

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Šis v simbolizuoja lojalumą ir laisvę, kaip ir mažasis balandis, sukurtas kartu su šiuo portugalų tatuiruotės dizainu.

 • Portugalų meilės meilės tatuiruotės dizainas ant kūno

Portugalų tatuiruotė

Šis portugalų tatuiruotės dizainas turi daug kitų elementų, pavyzdžiui, balandį, kuris simbolizuoja laisvę ir meilę, širdį, kuri simbolizuoja meilę ir garbinimą, taip pat kryžių, kuris simbolizuoja jūsų tikėjimą Dievu. Taigi šis portugalų tatuiruočių dizainas gali būti gana paprastas, tačiau jame yra visi nuostabūs ir reikšmingi portugalų tatuiruočių dizaino komponentai.

 • Saldus portugalų tatuiruotės dizainas ant riešo

Portugalų tatuiruotė

Šis portugalų tatuiruotės dizainas yra toks gražus, kad atrodo kaip graži apyrankė. Šis nuostabus portugalų tatuiruotės dizainas yra labai gėlių ir tinka mergaitėms geriau nei vaikinai.

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant kojos

Portugalų tatuiruotė

Šis portugalų tatuiruotės dizainas geriausiai atrodytų bet kurioje pėdų dalyje ir šalia kulkšnies. Taip yra todėl, kad mažos tatuiruotės tokiose vietose atrodo nuostabiai. Tai taip pat leidžia atrodyti prašmatniai. Portugališkos tatuiruotės dizainui galima pridėti spalvų, jei jis yra ant matomos kūno dalies. Kadangi kulkšnys ar pėdos ne visada matomos, galite pasirinkti, kad dizainas būtų paprastas ir saldus. Kita vertus, jūs netgi galite naudoti juodą rašalą, kad apibūdintumėte dizainą arba gautumėte tamsesnį efektą kartu su kai kuriomis spalvomis, kad jis atrodytų meniškiau. Šis portugalų tatuiruotės dizainas atrodo nuostabiai, kai tai yra vieta ant kulkšnies, pėdų, riešo, kaklo, už ausies, kaklo šono ar net ant pakaušio. Ši tatuiruotė atrodytų nuostabiai, kai rašoma mažu rašalu. Šis portugalų tatuiruotės dizainas gerai atrodo žmonėms, turintiems šviesius ar kviečius odos atspalvius.

 • Spalvotas portugalų tatuiruotės dizainas ant kojos

Portugalų tatuiruotė

Šis nuostabus tradicinis gaidžio simbolis atrodo tikrai gražiai ir spalvingai. Tai tradicinis ir negalima tiesiog nustoti žiūrėti į gražius modelius, kurie daro jį tokį unikalų.

 • Nuostabus portugalų tatuiruotės dizainas ant kojos

Portugalų tatuiruotė

Portugalijos tatuiruotės dizaino pasirinkimas yra puikus būdas parodyti savo jausmus. Galite parodyti savo istoriją ir tai, ką norite perteikti, sukurdami tatuiruotės dizainą, kuris kalbės ir jus, ir kitus. Sukurti tokį portugališką tatuiruotės dizainą tikrai būtų verta. Taigi prieš priimdami sprendimą įsitikinkite, kad gerai ištyrėte visus Portugalijos tatuiruotės dizaino komponentus.

 • Portugalų drugelio tatuiruotės dizainas ant kojos

Portugalų tatuiruotė

Jūs tikrai galite pridėti savo portugalų tatuiruotės dizainą su daugybe dizaino ir dalykų, kurie gali jus sužavėti. Šis portugalų tatuiruotės dizainas turi kelis objektus. Savo kūno dalyje galite sukurti visą temą, kuri atrodys interaktyvi ir kuri taip pat bus nuostabi. Kuo daugiau objektų, tuo smagiau. Jūs neturite gauti visų portugalų tatuiruočių dizaino vienu prisėdimu, bet per tam tikrą laiką.

 • Kūrybingas portugalų tatuiruotės dizainas ant viršutinės rankos

Portugalų tatuiruotė

Portugalijos tatuiruotės dizaino pasirinkimas yra puikus būdas parodyti savo jausmus. Galite parodyti savo istoriją ir tai, ką norite perteikti, sukurdami tatuiruotės dizainą, kuris kalbės ir jus, ir kitus. Sukurti tokį portugališką tatuiruotės dizainą tikrai būtų verta. Taigi prieš priimdami sprendimą įsitikinkite, kad gerai ištyrėte visus Portugalijos tatuiruotės dizaino komponentus.

 • Pradėtas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Paprastas portugalų tatuiruotės dizainas nereiškia, kad jūs iš jo išnaudosite visas linksmybes, ypač su portugalų tatuiruočių dizainu, kuris turėtų būti paprastas, tačiau atrodyti gana pasakiškai. Tiesiog padaryti portugalų tatuiruotės dizainą juodu rašalu gali būti gana nuostabu, nes jis išryškina minimalizmą, taip pat išlaikydamas ekstravagantišką tatuiruotės pobūdį įlankoje.

 • Nuoširdus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Turite norėti, kad jūsų tatuiruotės dizainas galėtų sąveikauti su jumis ir stebėtojais, kurie mato šį tatuiruotės dizainą. Sukurti tokį tatuiruotės dizainą yra gana veiksminga, nes tada žmonės norėtų daugiau apie tai paklausti. Yra daug būdų, kaip jūsų tatuiruotė atrodytų nepakartojamai, o tinkamo tatuiruočių meistro, kuris sukurtų jūsų portugalų tatuiruočių dizainą, atlikimas pavyks.

 • Teigiamas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Kurdami tatuiruotės dizainą, galite padaryti viską gana įprastai ir lengvai. Jūs neturite eiti ir daryti viską pernelyg sudėtingai. Paprastas rankos dizainas, vidutinio dydžio ir turbūt neturintis tiek spalvų, atrodytų nuostabiai. Šis portugalų tatuiruotės dizainas yra gana paprastas, tačiau šio portugalų tatuiruotės dizaino kūrimo technika yra įspūdinga.

 • Patrauklus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Galite pridėti keletą mėgstamų vietų Portugalijos žemėlapyje, todėl šis nuostabus portugalų tatuiruotės dizainas bus unikalus jums. Šis portugalų tatuiruotės dizainas yra pagamintas ant rankos ir tikrai atrodo labai unikalus.

 • Mielas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Šis gražus portugalų tatuiruotės dizainas yra pagamintas ant dėvėtojo riešo ir pagamintas tik juodu rašalu. Šis portugalų tatuiruotės dizainas yra labai įspūdingas ir atrodo tikrai subtiliai ir moteriškai.

 • Simboliškas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Tai gana gražus portugalų tatuiruotės dizainas, pagamintas ant dėvėtojo bicepso. Tai padaryta labai sudėtingai ir atrodo labai tvarkingai. Šis nuostabus portugalų tatuiruotės dizainas yra gana gražus.

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant kūno

Portugalų tatuiruotė

Man labai patinka šis spalvingas ir gražus gėlių raštas, padarytas ant dėvėtojo šonkaulių. Šis nuostabus portugalų tatuiruotės dizainas yra gana gražiai pagamintas ir atrodo labai tvarkingas. Tai puikus portugalų tatuiruotės dizainas, kuris yra pagamintas.

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant nugaros

Portugalų tatuiruotė

Šis gražus portugalų tatuiruotės dizainas yra pagamintas viršutinėje dėvėtojo nugaroje. Jis turi visas gražias spalvas, ir man patinka tai, kad prie jo buvo pridėtas gėlių dėklas, suteikiantis jam gylį ir estetinį patrauklumą.

 • Prijungtas portugalų tatuiruotės dizainas ant kojos

Portugalų tatuiruotė

Jei kada nors keliavote į Portugaliją, priklausote šaliai arba labai norite nuvykti į tą vietą, tada žemėlapio tatuiruotė būtų geriausias pasirinkimas. Šis portugalų tatuiruotės dizainas su juodo rašalo kontūrais atrodo gana gražiai ir minimalistiškai. Man patinka mažas lėktuvas, dėl kurio atrodo, kad dėvėtojas nori grįžti į šią vietą!

 • Portugalų amžinai tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Aš tikrai myliu šį nuostabų portugalų tatuiruočių dizainą, kuris yra pagamintas gražiu atspalviu. Tai gana gražus portugalų tatuiruotės dizainas, pagamintas ant šlaunies ir atrodo tikrai žavingai.

 • Palaikantis portugalų tatuiruotės dizainas ant viršutinės rankos

Portugalų tatuiruotė

Šis portugalų tatuiruotės dizainas yra gana įspūdingas ir pagamintas ant viršutinės rankos.

 • Masyvus portugalų tatuiruotės dizainas ant viršutinės rankos

Portugalų tatuiruotė

Man labai patinka sudėtingi elementai, kurie buvo pridėti prie šio portugalų tatuiruotės dizaino, kad jis atrodytų tikrai patraukliai ir estetiškai.

 • Išsiaiškinkite portugalų tatuiruotės dizainą ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Šis visas rankų genčių portugalų tatuiruotės dizainas atrodo tikrai gražiai. Jame yra daug elementų, įkvėptų tos pačios Portugalijos kultūros ir kurie atrodo tikrai gražiai.

 • Audringas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Man labai patinka suplėšytas efektas, padarytas šiame portugalų tatuiruotės dizaine, nes tai daro visą stilių tikrai nuostabų. Čia sukurtas gražus portugalų tatuiruotės dizainas.

 • Portugalijos paukščių tatuiruotės dizainas ant nugaros

Portugalų tatuiruotė

Šis „Fe“ portugalų tatuiruotės dizainas kartu su nuostabiais paukščiais iš nugaros atrodo tikrai nuostabiai. Tai puikus portugalų tatuiruočių dizainas, kuris yra gana nuostabus ir atrodo tikrai mielas.

 • Masyvus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Šis portugalų tatuiruotės dizainas yra labai nacionalistinis. Man patiko spalvų papildymas, kad šis portugalų tatuiruotės dizainas atrodytų tikrai nuostabiai.

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas viršutinėje nugaros dalyje

Portugalų tatuiruotė

Šis gražus portugalų tatuiruotės dizainas yra pagamintas viršutinėje dėvėtojo nugaroje. Jį taip pat galite pavadinti nugaros centre, tačiau geriau atrodo šone.

 • Kūrybingas portugalų tatuiruotės dizainas ant viršutinės rankos

Portugalų tatuiruotė

Šis garsus plytelių dizainas yra pagamintas ant viršutinio peties, todėl visa išdėstymo idėja yra gana unikali. Šis gražus portugalų tatuiruotės dizainas yra gana malonus ir atrodo estetiškai.

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Man labai patinka šis portugališkas tatuiruotės dizainas, kuris yra sukurtas taip, kad atspindi tikėjimą, meilę ir viltį. Tai puikus portugalų tatuiruotės dizainas, pagamintas juodu rašalu, ir tikrai nuostabus taškinis darbas, kuris buvo naudojamas nuostabioms formoms sukurti.

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Ši paprasta juodo rašalo citata portugalų tatuiruotės dizainas atrodo tikrai gražiai, pagaminta ant rankos. Tai puikus portugalų tatuiruotės dizainas, pagamintas juodu rašalu.

 • Kūrybingas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Man labai patinka šis unikalus modelis, kuris buvo pasirinktas portugalų tatuiruočių dizainui ir įkvepia senovinių portugalų kultūros plytelių dizaino. Šis gražus portugalų tatuiruotės dizainas atrodo gana gražus.

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Tai gana gražus dizainas, pagamintas viršutinėje alkūnės dalyje. Atrodo tikrai subtiliai ir mielai. Šis portugalų tatuiruotės dizainas yra nuostabus.

 • Nuostabus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Šis gražus portugalų tatuiruotės dizainas yra gražus, pagamintas ant rankos. Tai labai ryškus ir ryškus, ir man patinka, kaip galite pasirinkti savo modelius, kuriuos norite pridėti prie šio portugalų tatuiruotės dizaino.

 • Dėl portugalų tatuiruotės dizaino ant riešo

Portugalų tatuiruotė

Pridėti žodį tatuiruotė yra gana graži idėja kuriant užsienio kalbos tatuiruotės dizainą, tokį kaip šis portugalų tatuiruotės dizainas.

 • Saldus portugalų tatuiruotės dizainas ant juosmens

Portugalų tatuiruotė

Šis gaidžio portugalų tatuiruotės dizainas yra gana nuostabus apatinėje pilvo dalyje. Tai gražus.

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Šis nuostabus gėlių raštas atrodo tikrai nuostabiai, padarytas ant užpakalinės rankos pusės. Tai puikus portugalų tatuiruotės dizainas, pagamintas ant galinės rankos dalies ir atrodo gana šauniai.

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant kūno

Portugalų tatuiruotė

Galite gauti atitinkamą portugalų tatuiruotės dizainą su savo draugu, seserimi, broliu, bet kuriuo iš jūsų šeimos narių. Tikiuosi, kad pasirinkote citatą, apibūdinančią jūsų santykius tarpusavyje, ir jūsų portugalų tatuiruotės dizainas atrodys gana nuostabiai.

 • Direktyva Portugalijos tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Jei norite parodyti savo meilę Portugalijai, sukurti tokį žemėlapio portugalų tatuiruotės dizainą būtų puiki idėja.

 • Dėmesingas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Tai gražus portugalų tatuiruotės dizainas, pagamintas ant nešiojamojo riešo šoninės dalies. Tai puikus dizainas su juodu rašalu, kuris atrodo gana nuostabiai.

 • Specialus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Galite pridėti savo vardus savo nuostabiu portugalų tatuiruočių dizainu, kaip dėvėtojas padarė su šiuo portugalų tatuiruočių dizainu, ir tai padarys jūsų dizainą gana individualų.

 • Prabangus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Galite padengti visą kūno dalį įvairiais portugalų tatuiruočių dizaino elementais ir tai padaryti juodu rašalu, todėl jūsų portugalų tatuiruotės dizainas atrodys nuostabiai.

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Šis portugalų tatuiruotės dizainas yra gražus dizainas, kuris atrodo visiškai nuostabus. Tai daroma su gražiomis ir spalvingomis gėlėmis, kurios yra gana įspūdingos.

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant riešo

Portugalų tatuiruotė

Galite pasirinkti keletą skirtingų rašalo rūšių, kad jūsų portugalų tatuiruotės dizainas atrodytų gražiai. Tai puikus portugalų tatuiruotės dizainas, pagamintas ant dėvėtojo riešo.

 • Gražus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Prie savo portugalų tatuiruočių dizaino galite pridėti keletą gražių ir reikšmingų komponentų, dėl kurių šis portugalų tatuiruotės dizainas atrodys gana nuostabus.

 • Mielas portugalų tatuiruotės dizainas ant riešo

Portugalų tatuiruotė

Šis gražus portugalų tatuiruotės dizainas yra gana gražus. Jis turi visą plytelių modelį, bet tik jo komponentą. Jis yra gėlių ir atrodo labai moteriškas ir estetiškai gražus.

 • Gėlėtas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Man labai patinka šis portugalų tatuiruočių dizainas, nepaisant to, kad jis yra labai paprastas.

 • Nuostabus portugalų tatuiruotės dizainas ant kūno

Portugalų tatuiruotė

Į suplėšytą portugalų tatuiruočių dizainą visada puiku žiūrėti, nes jie suteikia tam tikrą efektą, kuris atrodo puikiai.

 • Numatytas portugalų tatuiruotės dizainas viršutinėje nugaros dalyje

Portugalų tatuiruotė

Viršutinė nugaros dalis atrodo tikrai nuostabiai, padaryta juodu rašalu. Tačiau įsitikinkite, kad pasirinkote gražų rašalą ir šriftą arba portugalų tatuiruotės dizainą.

 • Raminantis portugalų tatuiruotės dizainas ant juosmens

Portugalų tatuiruotė

Tai gana paprastas portugalų tatuiruotės dizainas, pagamintas apatinėje nugaros dalyje. Tai gražus dizainas su gražia gėle.

 • Meniškas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Man labai patinka gražios spalvos, kurios buvo pridėtos prie šio viršutinės rankos portugalų tatuiruotės dizaino, kuris atrodo tikrai puikiai. Tai gražus dizainas, kuris buvo sukurtas ir atrodo gana nuostabiai. Tai puikus produktas, pagamintas ant odos, kur yra daug vietos.

 • Malonus portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Šis akvarelės efektas vidinei bicepso daliai atrodo tikrai nuostabiai. Visas portugalų tatuiruotės dizainas atrodo gana nuostabiai, pagamintas viršutinėje rankos dalyje. Tai puikus dizainas su daugybe gražių spalvų, dėl kurių jis yra gana patrauklus.

 • Paprastas portugalų tatuiruotės dizainas ant riešo

Portugalų tatuiruotė

Šis portugalų tatuiruotės dizainas yra gana subtilus ir beveik atrodo kaip miela maža apyrankė.

 • Mielas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Man labai patinka šis portugalų tatuiruotės dizainas, kuris atspindi tikėjimą Portugalijos kalba. Jame taip pat yra rožinė gėlė, kuri yra gana graži ir atspindi moteriškąjį žmogaus aspektą.

 • Masyvus portugalų tatuiruotės dizainas viršutinėje nugaros dalyje

Portugalų tatuiruotė

Galite sukurti visą žemėlapio dizainą ant nugaros, kuriame yra pakankamai vietos portugalų tatuiruotės dizainui padengti. Atrodytų tikrai nuostabiai.

 • Dėmesingas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Viršutinė rankos dalis prie peties yra padengta nuostabiu portugalų tatuiruotės dizainu. Gražios spalvos, vaizduojančios Portugalijos vėliavą, yra fone su kryžiumi priekyje.

 • Portugalijos erelio tatuiruotės dizainas ant kojos

Portugalų tatuiruotė

Man labai patinka šis nuostabus herbų dizainas, padarytas ant dėvėtojo kojos. Šis portugalų tatuiruotės dizainas yra gražus, nes jame yra nuostabių spalvų. Visa gražaus portugalų tatuiruotės dizaino idėja yra parodyti meilę šaliai labai estetiškai ir kūrybingai.

Garsios portugalų citatos, kurias galite išsitatuiruoti

 • Não importa o quanto você vá devagar desde que não pare.

Žodinė reikšmė: Nesvarbu, kaip lėtai eini, kol nesustoji.

 • Não há atalhos para os lugares onde vale a pena ir.

Žodinė reikšmė: Nėra nuorodų į bet kurią vietą, į kurią verta nuvykti.

 • Seja a mudança que você quer ver no mundo.

Žodinė reikšmė: Būkite pokyčiai, kuriuos norite matyti pasaulyje.

 • Lembre-se semper de que sua própria decisão de alcançar o sucesso é mais importante do que qualquer outra.

Žodinė reikšmė: Visada atminkite, kad jūsų pačių sprendimas pasiekti sėkmės yra svarbesnis už bet kurį kitą.

 • Você erra 100% dos tiros que você não dá.

Žodinė reikšmė: Jūs praleidžiate 100% kadrų, kurių nepadarėte.

 • O maior perigo para a maioria de nós não é que nossa meta seja alta demais e nós não a alcancemos, mas que seja baixa demais e nós a atinjamos.

Žodinė reikšmė: Didžiausias pavojus daugeliui iš mūsų yra ne tai, kad mūsų tikslas yra per aukštas ir jo nepastebime, bet jis yra per žemas ir mes jį pasiekiame.

 • O melhor momento para plantar uma árvore foi a 20 anos atrás. O segundo melhor é agora.

Žodinė reikšmė: Geriausias laikas sodinti medį buvo prieš 20 metų. Antras geriausias laikas yra dabar.

 • Você nunca poderá atravessar o oceano se não tiver coragem de perder a margem de vista.

Žodinė reikšmė: Niekada negali kirsti vandenyno, kol neturi drąsos pamiršti kranto.

 • Žinokite, koks yra menas, koks yra slaptumas ir akreditaras, ela pode užkariautojas.

Žodinė reikšmė: Kad ir ką žmogaus protas galėtų įsivaizduoti ir tikėti, jis gali pasiekti.

 • A felicidade não é algo que vem pronto. Ela vem das suas próprias ações.

Žodinė reikšmė: Laimė nėra kažkas paruošto. Tai kyla iš jūsų pačių veiksmų.

 • Paciência excede sapiência

Žodinė reikšmė: Uncija kantrybės verta svaro smegenų

 • O amor é uma amizade que pega fogo

Žodinė reikšmė: Meilė – tai padegta draugystė

 • Karidada ateina į namus

Žodinė reikšmė: Labdara prasideda namuose

 • Amor, fogo, e tosse, A seu dono descobre

Žodinė reikšmė: Meilę, dūmus ir kosulį sunku nuslėpti

 • Não se muda de cavalo no meio de banhado

Žodinė reikšmė: Nekeiskite arklių viduryje

 • A Experiência é mãe da ciência

Žodinė reikšmė: Patirtis yra išminties motina.

 • A vida e o amor que criamos são a vida e o amor que vivemos

Žodinė reikšmė: Mūsų sukurtas gyvenimas ir meilė yra gyvenimas ir meilė, kurią mes gyvename

 • A mentoroso, boa mémoria

Žodinė reikšmė: Melagis turi turėti gerą atmintį

 • O amor é composto de uma única alma habitando em dois corpos

Žodinė reikšmė: Meilė susideda iš vienos sielos, gyvenančios dviejuose kūnuose

 • Não há remédio para o amor, exceto amar ainda mais

Žodinė reikšmė: Meilės nėra, tik mylėti labiau

 • Quem não pode como quer, queira como pode

Žodinė reikšmė: Daryk kaip gali, jei negali padaryti taip, kaip galėtum.

 • Só há uma felicidade na vida, amar e ser amado

Žodinė reikšmė: Gyvenime yra tik viena laimė – mylėti ir būti mylimam

 • Uma desgraça nunca vem só.

Žodinė reikšmė: Nelaimė niekada neateina viena.

 • O amor é algo eterno; o aspektas pode mudar, mas não a essência

Žodinė reikšmė: Meilė yra kažkas amžino; aspektas gali keistis, bet ne esmė

 • Vai muito do dizer ao fazer.

Žodinė reikšmė: Nuo pasakymo iki padarymo yra ilgas kelias.

 • Não há regra sem excepção.

Žodinė reikšmė: Nėra taisyklės be išimties.

 • O amor é o desejo irresistível de se tornar irresistivelmente desejado

Žodinė reikšmė: Meilė yra nenugalimas noras būti nenumaldomai trokštamam

 • Não deixes para amanhã o que podes fazer hoje

Žodinė reikšmė: Nepalikite rytojui to, ką galite padaryti šiandien.

 • Amai-vos uns aos outros e sereis felizes; é tão simples e tão difícil assim

Žodinė reikšmė: Mylėkite vienas kitą ir būsite laimingi; tai taip paprasta ir sunku

 • Mil amigos, pouco; nepagarbus, demais.

Žodinė reikšmė: Nemanykite, kad vienas priešas yra nereikšmingas arba tūkstantis draugų yra per daug.

 • Mais vale saber que haver e dar que imtuvas.

Žodinė reikšmė: Geras protas turi karalystę.

 • O amor não é nada mais que a descoberta de nós mesmos nos outros, e o prazer deste reconhecimento.

Žodinė reikšmė: Meilė yra tik savęs atradimas kituose ir džiaugsmas pripažinimu.

 • Não há glória sem inveja.

Žodinė reikšmė: Pavydas visada šauna į aukštą ženklą

 • As melhores e mais belas coisas da vida não podem ser vistas nem tocadas. Elas devem ser sentidas com o coração.

Žodinė reikšmė: Geriausių ir gražiausių dalykų pasaulyje negalima pamatyti ar net paliesti. Jie turi būti jaučiami širdimi

Garsios portugalų patarlės, naudojamos kasdieniame gyvenime

1. „Quem vê Cara não vê coração“.

Žodinė reikšmė: „Kas mato veidą, nemato širdies“.

Reikšmė: Nereikia spręsti apie knygą pagal jos viršelį.

Žmogus gali atrodyti nepatrauklus ar nuobodus, bet turi nuostabią širdį. Tais laikais šią frazę galime naudoti portugalų kalba.

Pavyzdžiui, jei jūsų bičiulis atsisako datos pagal tai, kaip jie atrodo, galite atsakyti: „Quem vê Cara não vê coração“.

Nepaisant to, daug dažniau portugalų oratoriai šį žodį naudos kitokiu tikslu ir prieštaringai – tik todėl, kad kažkas mato turtingą, stiprų, gražų ir šiltą, dar nereiškia, kad jo širdis sutampa su kitais!

Kaip žmonės, mes retai tarnaujame tikėti žmonėmis, kurių neturėtume tikėti, ypač jei jie atrodo ypač mieli, nekalti, turtingi ar sėkmingi! Šis apibrėžimas paprastai taikomas kaip įspėjamasis įspėjimas, kai matomas personažas, kuriam jie rūpi, kad per daug suprastų ar palaikytų kažkieno suvokimą.

Kitos apibrėžtys, turinčios panašų taikymą, yra „Aparências enganam“ („Išvaizda apgauna“) ir „Nem Tudo o Que reluz é ouro “ („Ne viskas, kas šviečia, yra auksas“). Jie taip pat naudojami, kai žmogų traukia proga, kuri atrodo šviesi ir viltinga, tačiau yra pernelyg trukdoma įžvelgti pavojus!

Beje, jei atsidursite Portugalijoje, ši frazė dažnai bus suprantama daugiskaita: „Quem vê caras não vê corações“.

Pavyzdys: 

„Você diz que ela parece uma pessoa fantástica, mas eu digo quequem vê cara não vê coração“. („Jūs sakote, kad ji atrodo kaip fantastiškas žmogus, bet aš sakau, kad tie, kurie mato veidą, nemato širdies“).

2. „Quem não arrisca não petisca“.

Žodinė reikšmė: „Tie, kurie nerizikuoja, neturi užkandžių“.

Reikšmė: Jei nerizikuosite, naudos negausite.

Ieškote naujo darbo, bet jaučiatės per mažai patyręs, kad galėtumėte pabandyti kreiptis? Nesate tikri, ar turėtumėte įpusėjus kursą pakeisti kažką malonesnio? Svajojate dalyvauti talentų šou, konkurse ar konkurse, tačiau nerimaujate, kad galite iš savęs padaryti kvailį?

Portugalai turi patarlę šiems įvykiams! „Quem não Arrisca não Petisca“ paprastai naudojamas kaip patarimas asmeniui, kuris abejoja, ar turėtų atlikti pavojingą žingsnį, pavyzdžiui, apsikeisti karjera, persikelti į užsienį ar net tiesiog pasimatyti su nauju žmogumi. Žinoma, jūs niekada negausite sim (taip), jei tikrai nesistengsite, pataisykite?

Pavyzdys: 

„Você deveria pedir um aumento de salário! Quem não arrisca não petisca! “ (“Turėtumėte paprašyti pakelti! Tie, kurie nerizikuoja, neužkandžiauja!”)

3. „Aqui se faz, aqui se paga.“

Žodinė reikšmė: „Čia tai padaryta, čia mokama“.

Reikšmė: Blogi veiksmai sukelia blogą karmą.

Reikia kažkokio keršto? Tada ši frazė jums bus geriausia. Portugalijoje taip pat žinomas kaip „Cá Se Fazem, cá Se Pagham“ („čia jie padaryti, čia jiems mokama“), šis apibrėžimas paprastai naudojamas, kai sužinome, kad kažkas, kuris mus įskaudino ar įskaudino pažįstamą žmogų, smūgis gyvenime arba gavo tai, ką pateisino. Jei pastebėsite šią išraišką netrukus po to, kai asmuo pasakė, kad buvo sužeistas, tai, matyt, yra keršto garantija.

Pavyzdys: 

„Eu bem disse que um dia ela iria sofrer as consequências pelo que fez. „Aqui se faz, aqui se paga!“ („Aš sakiau, kad vieną dieną ji patirs pasekmes už tai, ką padarė. Čia tai padaryta, čia mokama!“)

4. „Cada macaco no seu galho“.

Žodinė reikšmė: „Kiekviena beždžionė į savo šaką“.

Reikšmė: Kiekvienas asmuo turėtų būti atsakingas už ypatingą užduotį, funkciją ar temą ir nesikišti į kitų žmonių darbą ar gyvenimą, kai jų neprašoma.

Jei esate atsargūs dėl tų nemalonių kaimynų, esate susirūpinę, kad jūsų kolegos nemokamai konsultuojasi, ar jums nusibodo, kad jūsų brolis ir sesuo pareiškia, kad jūsų eilė plauti indus, kai to akivaizdžiai nėra, naudokite šią išraišką. Paprastai naudojamas, kai eilutės atrodo neaiškios, laikas tai pasakyti garsiai: „Cada macaco no seu galho!“ Šią frazę galite dažniau išgirsti apie verslą ir darbą, tačiau ji taip pat retai gali būti naudojama santykiuose, kai matote, kad reikia ribų ir aplinkybės yra visur. Kai vienas žmogus griauna ir kišasi į kito žmogaus pašaukimą, laikas pasakyti beždžionėms, kur jie priklauso!

Pavyzdys: 

„Não quero que controlem o meu trabalho. ES rinkodaros departamentas, kontaktinis skyrius. Cada macaco no seu galho! ” (“Aš nenoriu, kad žmonės kontroliuotų mano darbą. Aš esu iš rinkodaros skyriaus, tu – iš apskaitos skyriaus. Kiekviena beždžionė į savo filialą!”)

5. „Mais vale um pássaro na mão do que dois voando“.

Žodinė reikšmė: „Verta turėti vieną paukštį rankoje nei du skraidymus“.

Reikšmė: Geriau sėkmingai išlaikyti vieną gerą dalyką, nei prarasti dvi ar daugiau galimybių dėl savanaudiškumo.

Būna akimirkų, kai turime pasirinkti tam tikrus dalykus ir kartais dažniau nei dažnai mums pateikiami dalykai, kurie gali atrodyti gerai, atsiranda kitas dalykas, kuris gali atrodyti dar geresnis nei anksčiau. Ši frazė paprastai paduodama į teismą, kai kyla pagunda prarasti galimybę gauti didesnės naudos, kuri vėliau gali būti neaiški. Manoma, kad žmonių atžvilgiu jie yra per daug godūs ar šykštūs. Pavyzdžiui, kai kas nors bando būti neištikimas santykiuose, rizikuodamas kito asmens meile ir pasitikėjimu.

Kiekvienas, kuris naudoja šį apibrėžimą, akivaizdžiai teikia pirmenybę saugumui ir rizikuoja, ir paprastai jums pasakys, kad yra naudingiau pasirinkti vieną dalyką ir jo laikytis, o ne rizikuoti prarasti abu. Būti atsargiam! Ši frazė taip pat egzistuoja Portugalijoje, tačiau dažniausiai ją išgirsite kaip „Mais vale um pássaro a mão do que dois a voar“, nes dabartinis tęstinumas yra labai įvairus Brazilijos ir Europos portugalų.

Pavyzdys: 

„Não pode mais esperar para aceitar essa oportunidade só porque está esperando a outra. Mais vale um pássaro na mão do que dois voando! “(„ Jūs negalite ilgiau priimti šios galimybės, vien todėl, kad laukiate kitos. Geriau turėti vieną paukštį rankoje nei du skraidančius! “)

6. „Quem ri por último ri melhor“.

Žodinė reikšmė: „Tas, kuris juokiasi paskutinis, juokiasi geriausiai“.

Reikšmė: Saugokitės savo blogų veiksmų pasekmių.

Atrodo, kad kai kurie personažai tiesiog nervina mūsų nervus, kai elgiasi savanaudiškai ir skaudina kitus dėl jų aplaidumo. Kai kurie netgi gali tai padaryti ketindami! Kai naudojate šią kompoziciją, turite omenyje, kad šios asmenybės turėtų būti atsargios, nes tas, kuris paskutinę akimirką atkeršys, bus galingiausioje padėtyje … ir mes visi jau žinome, kad „Aqui se faz, Aqui se pagan!“ Būtinai vartokite šią frazę tik kalbėdami su labai brangiais draugais apie trečiąjį asmenį, kad išreikštumėte pyktį, ir visada būkite atsargūs, kai pasinaudojate šia teise į kieno nors veidą – paprastai tai verčiama kaip viltingas kerštas!

Pavyzdys:

„Ele pensa mesmo que pode fazer isso e não sofrer nenhuma consequência? Não se esqueça que quem ri por último ri melhor! “ („Jis tikrai mano, kad gali tai padaryti ir nepatirti jokių pasekmių? Nepamirškite, kad tas, kuris juokiasi paskutinis, juokiasi geriausiai!“)

7. „Cão que ladra não morde“.

Žodinė reikšmė: „Lojantis šuo nekanda“.

Reikšmė: Paprastai žmonės, kurie yra garsiausi, įžeidžiamiausi, tyčiojasi ar didžiuojasi, yra tie, kurie neturi drąsos imtis veiksmų.

Jei kada nors jautėte grėsmę savo viršininkui, valdingam kaimynui, valdančiam draugui ar tiesiog nemaloniam žmogui gatvėje, žinokite, kad normaliai lojantis šuo nekanda! Bent jau taip retai sako vietiniai portugalai.

Šis paaiškinimas galėtų būti naudojamas nuraminti ką nors, kai jį įžeidžia ar įžeidžia žmogus, arba iš karto kaip būdas išjuokti valdingą ir agresyvų žmogų.

Pavyzdys: 

„Não tenha medo dele. Ele semper fala desse jeito, mas não faz nada. Cão que ladra não morde “. (“Nebijok jo. Jis visada taip kalba, bet nieko nedaro. Lojantis šuo nekanda.”

8. „Mel mel preventir do que remediar“.

Žodinė reikšmė: „Geriau užkirsti kelią nei pataisyti“.

Reikšmė: Visada geriau išvengti problemos būnant atsargiai, nei ją išspręsti vėliau.

Pripažinkite „Quem não arrisca, não petisca?“ Ką daryti, jei nemanote, kad rizikuojate kaip teigiamas dalykas?

Galbūt jūs esate tas žmogus, kuris teikia pirmenybę saugumui ir laimei, o ne imasi nereikalingų pavojų. Esant tokiai situacijai, mes taip pat turime jiems paaiškinimą: „É melhor preventir do que remediar!“ Tai paprastai naudojama kaip informacija tiems, kurie praktikuoja riziką, kurią būtų galima apeiti arba įžūliai panaudoti pats, padaręs ką nors protingo, galinčio apeiti būsimas situacijas.

Modifikacija gali apimti „Antes preventir do que remediar“, pažodžiui „anksčiau užkirsti kelią nei ištaisyti“.

Pavyzdys:

„Decidi procurar seguro. Melhor preventir do que remediar! ” (“Aš nusprendžiau ieškoti draudimo. Geriau užkirsti kelią nei pataisyti!”)

9. „A mentira tem pernas curtas“.

Žodinė reikšmė: „Melas turi trumpas kojas“.

Reikšmė: melas toli nenueina – jie lengvai aptinkami ir atskleidžiami.

Ar šeimos narys ar draugas prisipažįsta pasakę apgaulę ir jų nereikia surasti? Ar supratote, kad kolega darbe apgaudinėja visus? Tada iš karto atsiranda proga pasakyti „A Mentira tem pernas curtas“. Galų gale faktas dažnai anksčiau ar vėliau paaiškėja, todėl mes taip pat galime tiesiog atsisakyti melo. Ši kompozicija paprastai naudojama arba liepiant kam nors nemeluoti, kai jis mums paskelbė apie šį planą, arba netrukus po to, kai atskleidė melą..

Pavyzdys:

„Eu sabia que estava escondendo alguma coisa! Você esqueceu? Mentira tem pernas curtas! ” (“Aš žinojau, kad kažką slepiate! Ar pamiršote? Melas turi trumpas kojas!”)

10. „Para bom ent entor, meia palavra basta“.

Žodinė reikšmė: „Geram„ supratėjui “pakanka pusės žodžio“.

Garsios portugalų rašytojų citatos anglų kalba

1. „Mūsų viduje yra kažkas, kas neturi pavadinimo, kažkas yra tai, kas mes esame“. – José Saramago

José Saramago yra vienas garsiausių portugalų rašytojų. Jis yra pirmasis portugalų rašytojas, už knygą gavęs Nobelio literatūros premiją ir yra vienas talentingiausių XX amžiaus rašytojų. Saramago rašo fantastišku rašymo stiliumi, o jo svarbiausi darbai yra įtraukti Baltasar ir Blimunda, Ricardo Reis mirties metai, ir Evangelija pagal Jėzų Kristų.

Tai citata iš atskiros knygos, vadinamos Aklumas. Tai vienas iš darbų, kuriuos minėjo Nobelio premijos komitetas, pareiškęs, kad laimėjo Saramago. Knygoje aprašoma istorija apie tam tikrą aklumo marą išgalvotame mieste ir tai, kas lemia bendruomenę susidūrus su kažkuo panašiu. Ši citata mums sako, kad net tada, kai mes galime pamatyti, yra kažkas, kas išgyvena mumyse visuose, ko negalima pamatyti, kitaip tariant, mūsų sielos. Tai yra pripažinimas, kad kai kurie geriausi dalykai gyvenime yra sunkiai pasiekiami.

2. „Laikai keičiasi, kaip ir mūsų valios, Kas mes esame-nuolat kinta; Visas pasaulis sudarytas iš pokyčių ir amžinai įgyja naujų savybių “. – Luís Vaz de Camões

Luís Vaz de Camões buvo portugalų rašytojas XVI a. Tuo metu Portugalija darė įtaką naujų žemių tyrinėjimo kursams. Manoma, kad iki šiol Camõesas yra įtakingiausias poetas iš Portugalijos. Pratęsdamas savo poeziją, jis taip pat parašė epinį eilėraštį pavadinimu Os Lusiadas arba, Lusiados, kuris šlovino jo šalį naujojo pasaulio tyrinėjimams.

Citata, kurią čia pateikė Camõesas, yra iš eilėraščių, pavadintų pavadinimu Sonetos de Camões, arba Camõeso sonetai. Nors Camões šlovino Portugaliją Lusiados, daugelis jo darbų iš tikrųjų buvo sutelkti į tai, kad laikai vystėsi, ir kad Portugalija greitai atsisakė savo galios pasaulyje, suderintame su didesnėmis šalimis, tokiomis kaip Anglija ir Ispanija. Ši citata mums sako, kad laikai skiriasi ir tai būtina. Mes neturėtume stengtis kovoti su šiuo faktu, bet sveikiname jį.

3. „Malonumo perteklius yra skausmas“ – João Baptista de Almeida Garrett

João Baptista de Almeida Garrett, arba trumpai Almeida Garrett, buvo romantizmo judėjimo Portugalijoje vadovas XIX a. Savo darbuose jis stengėsi atkurti istorines ir viduramžių temas, taip pat sukūrė naują romantizmo formą Portugalijoje: nacionalistinį romantizmą. Tai įdomu, nes Garrettas didžiąją savo gyvenimo dalį gyveno tremtyje Anglijoje. Daugelis darbų, kuriuos Garrettas parašė tremties centre, atskyrimo ir izoliacijos klausimais, o tai nėra neįprasta, atsižvelgiant į sąlygas.

Čia pateikta citata yra iš Garrett iš poezijos knygos pavadinimu Folhas Caídas arba, Nukritę lapai. Šis rinkinys žymi Garrett kūrybos raidą, kur jis pradėjo ieškoti sudėtingesnio ir savitesnio turinio. Ši citata mums sako, kad per didelis malonumas tikrai gali būti blogas dalykas, kuris gali parodyti skausmą.

4. „Mumyse egzistencija yra jūra; gyvenimas lašas vandens “.  Teixeira de Pascoaes

Teixeira de Páscoas yra vyro, vardu Joaquim Pereira Teixeira de Vasconcelos, slapyvardis. XIX amžiaus pabaigoje-XX amžiaus pradžioje jis gyveno ir rašė Portugalijoje. Jis kūrė poeziją, prozą ir filosofinius kūrinius. Jis taip pat gerai pripažintas už savo darbą sentimentaliai. Jis taip pat buvo vienas iš „portugalų renesanso“ vadovų, įvykusių mene ir literatūroje 1900 -ųjų pradžioje..

Citata, pasirinkta čia iš Pascoases, yra iš romano pavadinimu Senhora da Noite – Verbo Escuro, arba Nakties ponia – tamsus pasaulis. Ši citata lygina gyvenimą su mažu vandens lašeliu didelėje egzistencijos „jūroje“. Tai taip pat leidžia mums suprasti, kad mes esame tokie maži didžiojoje dalykų schemoje.

5. „Literatūra yra maloniausias gyvenimo ignoravimo būdas“.  Fernando Pessoa

Fernando Pessoa yra dar vienas žinomas ir žinomas portugalų rašytojas iš XX a. Pessoa yra poetas modernistas, žemiau parašęs ne mažiau kaip 70 heteronimų ar alternatyvių asmenybių, ir kiekvienas jų turėjo labai sudėtingą rašymo stilių. Jis rašė portugalų ir anglų kalbomis.

Ši citata yra kilusi iš vieno žinomiausių Pessoa darbų, knygos pavadinimu Livro do desassossego arba Neramumo knyga. Ši autoriaus citata gali paliesti žmones labai asmeniškai. Skaitymas ir rašymas daugeliui žmonių gali tapti pabėgimo priemone. Kas gali būti geriau, nei pasiduoti gerai knygai ?! Ši citata įspėja, kad jei mums reikia pertraukos, ją galima gauti per literatūrą.

6. „Žmogus yra būtybė, kuri nuolat„ kuriama “, bet tuo pat metu visada yra nuolatinio sunaikinimo būsenoje“. – Jose Saramago

Tai dar viena Saramago citata, nes jis rašo tikrai nuostabias citatas! Šiuos patirties žodžius Saramago padovanojo 2006 m. Interviu metu. Ši citata mums sako, kad nors būtina bandyti pakeisti save, būtina suprasti, kad tas, kuris nuolat auga, ne visada auga į gerąją pusę.

7. „Politikai ir sauskelnės turėtų būti keičiami dažnai ir dėl tos pačios priežasties“. – „Eça de Queirós“

José Maria de Eça de Queirós arba tiesiog Eça de Queirós yra portugalų rašytojas iš XIX a. Ekspertai jį siejo su tokiais kaip Charlesas Dickensas ir Levas Tolstojus, ir jis yra pagerbtas už darbą natūralistiniu stiliumi. Émile Zola sakė, kad Eça de Queirós yra geresnis rašytojas nei prancūzų autorius Gustave’as Flaubertas. Queirós keletą metų gyveno Paryžiuje.

Kveirosas didžiąją gyvenimo dalį buvo įtrauktas į vyriausybės darbą ir politiką. Jis dažnai lankydavosi ir rašė poeziją bei istorijas apie savo veiksmus. Ši citata atspindi nusivylimą, kurį Queirós pajuto prieš neteisingus Anglijos ir Portugalijos politikų metodus.

8. „Laimė yra panaši į laisvę, nes visi apie ją kalba ir niekas ja nesidžiaugia“.  Camilo Castelo Branco

Ši citata tikrai verta dėmesio, nes ji puikiai atspindi Branco satyrą ir sąmojį, o pati citata tikrai gali patikti daugeliui skaitytojų! Liūdna, bet tiesa, kad daugelis veikėjų savo gyvenimą ieško taikos, kad jos niekada nerastų. Tai plati citata, kurią reikia perskaityti, nes per daug žmonių ima kalbėti apie džiaugsmą, kad jie niekada to nejaučia ar nemėgsta. Tai pasiūlymas džiaugtis paprastais gyvenimo dalykais! Camilo Castelo Branco yra kitoks XIX amžiaus portugalų rašytojas, per savo gyvenimą parašęs daugiau nei 260 knygų! Jis buvo žinomas dėl savo cinizmo, sarkazmo ir tamsaus humoro, kurį visur naudojo savo romanuose, pjesėse ir esė. Branco taip pat yra gerai vertinamas už savo neramų asmeninį gyvenimą. Pirmą kartą jis buvo sulaikytas, kai buvo sugautas kasinėjant pirmosios žmonos palaikus, o kitą kartą – už sužadėtuves su ištekėjusia moterimi. Būdamas vos 65 metų ir labai sirgdamas dėl sifilio jis nusižudė.

9. „Mes niekada nieko nemylime. Tai, ką mes mylime, yra mūsų idėja apie ką nors. Tai mūsų pačių koncepcija – mūsų pačių -, kuriuos mes mylime “. – Fernando Pessoa

Tai dar viena citata iš kito nuostabaus portugalų rašytojo Pessoa. Ši citata taip pat kyla iš jo klasikos, Neramumo knyga. Ši citata yra kažkas, ko reikia nepamiršti visiems kitiems. Dažniausiai žmonės gali visiškai beprasmiškų lūkesčių mylimų žmonių atžvilgiu. Ši citata skatina mus likti nesavanaudiškiems meilėje.

10. „Atmintis yra kaip prakeiksmas. Mes patenka į amžinybę, o atmintis yra svoris, kuris nuolat traukia mus ten, kur niekada negalime grįžti “. – José Luís Peixoto

José Luís Peixoto yra vienintelis šiuolaikinis rašytojas, įtrauktas į šį garsių portugalų rašytojų sąrašą! Jis yra vienas perkamiausių Portugalijos autorių. Jis yra pelnęs daugybę apdovanojimų, o jo kūriniai išaiškinti 26 skirtingomis kalbomis!

Ši citata primena, kad per daug įsijaučiame į nostalgiją ir gyvename tam laikui. Tai mums rodo, kaip paprasta įstrigti praeityje, todėl sunku judėti į priekį.

7 įžymybės su portugalų tatuiruočių dizainu

 • „Chiara Ferragni“ portugalų tatuiruotės dizainas ant nugaros rankos

Portugalų tatuiruotė

Chiara Ferragni rankos gale yra rašalas, ant kurio užrašas „VIAJANTE“ reiškia „keliautojas“. Reaktyvinio stiliaus mados tinklaraštininkė nusprendė tatuiruotę užrašyti portugalų kalba, nes ją pasidarė būdama Brazilijoje (nors viajante taip pat nurodo keliautoją ispanų kalba). 2013 m. Liepos mėn. 48 valandas viešėdama Rio de Žaneire ji įkyrėjo menininkei Jorge Machado prie „Ipanema Ink“. Kartu su ja buvusiai tautietei tokia pat išraiška pasirodė ant šonkaulių.

 • Kaya Scodelario portugalų tatuiruotės dizainas ant šonkaulių

Portugalų tatuiruotė

Kaya Scodelario dar 2012 metais „Instagram“ nuotraukoje pasidalino portugališka tatuiruote ant savo šonkaulių. Jame parašyta „Nosso Amor é único“, o tai reiškia „Mūsų meilė yra unikali“.

 • Asia Argento portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Asia Argento padarė šią Dovydo žvaigždės tatuiruotę ant kairiojo dilbio 2013 m. Rugsėjo mėn. Jame rašoma „Verdade“, kuris portugalų kalba reiškia „tiesa“.

 • Asia Argento portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

2013 metų gegužę Asia Argento padarė šią tatuiruotę ant kairiojo patriarchalinio kryžiaus (☨) dilbio ir „Firmeza“ – portugalų kalbos žodžio, reiškiančio patvarumą ar saugumą. Tai apibūdina jos nuolatinį tikėjimą Kristumi. Ir kryžius, ir raštas yra apverstas aukštyn kojomis, kad, žvilgtelėjus į juos, jie būtų nukreipti į vidų.

Ji taip pat paskelbė tatuiruotės nuotrauką kartu su Portugalijos himnu „Firmeza Firmeza no Amor / Firmeza Firmeza Aonde Estou / Eu Estou Firme com meu Jesus / Eu Estou Firme Nesta luz / Aonde Estou“, kuri virsta „Tvirtumas tvirtumas meilėje / tvirtumas“ tvirtumas ten, kur esu / esu tvirtas su savo Jėzumi / esu tvirtas šioje šviesoje / kur esu “

 • Hailey Baldwin portugalų tatuiruotės dizainas ant kulkšnies

Portugalų tatuiruotė

Hailey Baldwin kairėje kulkšnyje turi rašalo dėmę, nurodančią „Minas Gerais“, kuri yra Brazilijos valstija. Jį padarė menininkas Jonas Boy 2015 metų spalį.

 • Asia Argento portugalų tatuiruotės dizainas ant pilvo

Portugalų tatuiruotė

Asia Argento ant pilvo turi didelę angelo tatuiruotę. Ši dešimtmečius skaičiuojanti tatuiruotė iš pradžių buvo matoma 1996 m. Žurnalo viršelyje. Dėl savo amžiaus ji 2013 m. Gruodžio mėn. Tatuiruotę perdavė savo mylimam tatuiruočių meistrui Marco Manzo. „Angelas grįžta keršydamas ir protezuodamas. Jau rytoj @marcomanzotattoo, kur ji priklauso nuo 21 metų, vėl išsitatuiruoja “, – rašė ji savo socialinės žiniasklaidos paskyroje.

Angelas yra stiprybės ženklas ir jis yra arti rando iš išvaržos operacijos. Tatuiruotės apačioje yra emblema su žodžiu „Proteçao“, kuris portugalų kalba reiškia „apsauga“.

 • Sukurtas portugalų tatuiruotės dizainas ant rankos

Portugalų tatuiruotė

Panaši į „Esta Loca“ tatuiruotę yra Dev „Menina Bonita“ tatuiruotė kitai močiutei. Ji sako, kad šios dvi yra jos mėgstamiausios tatuiruotės. Dev savo „Instagram“ įraše atskleidžia: „Ten parašyta„ Menina Bonita “, o tai portugalų kalba reiškia„ graži mergaitė “, nes mano portugališka močiutė visada man tai sakydavo“.