Tatuiruotės

17 Lucas Torreira tatuiruočių ir jų reikšmės

Lucas Sebastián Torreira Di Pascua yra profesionalus Urugvajaus futbolininkas, žaidžiantis „Arsenal“ „Premier“ lygoje ir Urugvajaus nacionalinėje komandoje. Savo karjerą jis pradėjo žaisdamas „Pescara“, o vėliau persikėlė į „Sampdoria“. 2018 metais jis pasirašė sutartį su „Arsenal“ ir šiuo metu yra paskolintas Madrido „Athletico“. Lukas turi daug įdomių rašalų visame kūne. Pažvelkime į juos ir jų reikšmes.

Lukas Torreira

1. „Liūto“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešiniajame žaidėjo petyje yra liūto tatuiruotė, dėvima karūna.

Reikšmė: Tatuiruotė simbolizuoja džiunglių karalių ir tai, kaip Luko asmenybė atitinka išdidumą ir jėgą demonstruojančio žvėries asmenybę.

2. „Žiūrėti“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Po liūto veidu ant dešinės rankos yra ištatuiruotas kišeninis laikrodis su užrašu „Familia“.

Reikšmė: Žodis ispaniškai reiškia šeimą ir kartu su laikrodžiu reiškia, kad laikas niekam nesustoja, todėl svarbu praleisti laiką su šeima.

3. Taikos tatuiruotė

Tatuiruotė: Už jo dešinės rankos viršutinės rankos yra ištatuiruota animacinio filmo ranka, daranti ženklą, iškėlus du pirštus, simbolizuojančius taikos simbolį.

4. „Kauliukų“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Žemiau laikrodžio tatuiruotės yra tatuiruota pora kauliukų, ten, kur susilanksto alkūnė.

5. „Kryžiaus ir kompaso“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Vidinėje dešinės rankos pusėje yra mažas kryžius. Ant dilbio yra tatuiruotas kompasas, kurio akys yra tatuiruotos tiesiai jo viduryje. Kompasą taip pat supa žodžiai, „tikėjimas“ ir „stiprybė“

Reikšmė: Akis yra susikaupimo simbolis, o kompasas suteikia kryptį. Šiaurinis kompaso taškas taip pat rodo žodžius „tikėjimas“ ir „stiprybė“, kurie yra visa tatuiruotės dizaino idėja. Dizainas atspindi tai, kaip Lukas sutelkė dėmesį į tai, ko nori, ir tiki savo tikėjimu bei savo jėgomis. Kryžius ant rankos simbolizuoja jo religines pažiūras, simbolizuodamas Jėzaus Kristaus auką, kad išgelbėtų žmoniją. Ant jo rankos yra dar viena tatuiruotė, skirta jo tikėjimui, kaip netrukus perskaitysite.

6. „Rožių“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinė dešiniojo dilbio dalis yra padengta dviejų didelių rožių gėlių tatuiruotėmis.

7. „Veido“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešiniojo dilbio gale yra tatuiruotė apatinė moters veido dalis.

8. „Širdies“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Apatinėje dešiniojo riešo pusėje yra tatuiruota Šventoji Kristaus širdis.

Reikšmė: Ši tatuiruotė taip pat atspindi jo religines pažiūras ir yra labai populiari tatuiruotė, turinti gilią reikšmę Romos katalikų praktikoje. Tatuiruotė simbolizuoja tikrąją Jėzaus Kristaus širdį ir yra beribės ir aistringos Dievo meilės žmonijai simbolis.

9. „Zodiako“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinėje dešiniojo riešo dalyje yra dvi netaisyklingos linijos.

Reikšmė: Abi linijos žymi Vandenio zodiako ženklą, kuris yra Luko saulės ženklas. Lukas gimė 1996 m. Vasario 11 d.

10. „Vaiko“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinėje kairėje žaidėjo rankoje yra vaiko portreto tatuiruotė.

Reikšmė: Vaiko tatuiruotė ant rankos yra jo paties tatuiruotė, kai jis buvo mažas vaikas. Tatuiruotė yra duoklė sau, kai jis pradėjo žaisti futbolą ir iškovojo savo pirmąjį trofėjų.

11. „Futbolo“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinėje kairiojo dilbio dalyje kartu su saule tatuiruotas futbolas. Žodžiai „Fray Bentos“ taip pat yra tatuiruoti žemiau futbolo.

Reikšmė: Futbolo tatuiruotė ant rankos atspindi jo meilę sportui ir tai, kaip visą gyvenimą svajojo tapti futbolininku. Saulė futbole – tai linktelėjimas į vieną mėgstamiausių jo vaikystės veiklų, kuri kartu su mama stebėjo saulėlydį. Žodžiai „Fray Bentos“ ant rankos reiškia miesto, kuriame jis gimė, pavadinimą.

12. Citata ir lėktuvo tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant kairiojo dilbio pusės ištatuiruota citata: „Aš tave myliu, tėti“. Taip pat yra lėktuvo, skrendančio virš pastato ant dilbio, scena. Prie pastato veda kelias ir numeris „2014“ yra ištatuiruotas ant kelio. Taip pat yra citata, ištatuiruota aplink jo riešą.

Reikšmė: Citatos tatuiruotė ant dilbio reiškia jo meilę tėvui Ricardo Torreira. Scena yra iš jo gimtojo miesto, o 2014 -ieji reiškia metus, kai jis debiutavo pirmoje „Pescara“ komandoje.

13. „Rankų“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Pakaušyje yra tatuiruotė: citata prasideda nuo ausies ir baigiasi kaklo viduryje. Citata skamba taip: „Vive y crea tu propio camino“. Ant kaklo taip pat yra dviejų rankų tatuiruotė.

Reikšmė: Citata ant jo kaklo yra motyvuojanti citata ispanų kalba, kuri reiškia „gyvenk ir kurk savo kelią“ ir parodo, kaip Lukas artėja prie gyvenimo, futbolo ir tiki savimi, mėgaudamasis savo gyvenimu.

14. Žodžiai tatuiruotė

Tatuiruotė: Taip pat yra keli žodžiai, ištatuiruoti ant kairiojo pečio, šiek tiek žemiau apykaklės kaulo.

15. „Crest“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešiniajame žaidėjo blauzdoje yra tatuiruotė futbolo komandos herbas.

Reikšmė: Jo blauzdos keteros priklauso jo vaikystės futbolo klubui „Atlética 18 de Julio“. Kai Lucasui buvo vos 9 metai, jis išvyko iš gimtojo miesto į sostinę, siekdamas išbandymų „Penarol“ jaunimo komandai. Jo kelionė nebuvo tokia didelė ir baigėsi tuo, kad jis buvo įstrigęs sostinėje, neturėdamas pinigų ir neturėdamas kur apsistoti. Po nesėkmingo žingsnio jo klubas „Atlética 18 de Julio“ sutiko, kad jis padengtų savo išlaidas ir sugrąžintų. Lukas pasidarė klubo keteros tatuiruotę kaip duoklę, nes yra emociškai prisirišęs prie klubo.

16. „Logotipo ir skaičiaus“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairėje žaidėjo blauzdoje yra tatuiruotas rankos atspaudas. Ant rankos antspaudo yra ištatuiruota emblema su keturiomis žvaigždutėmis ir raidėmis, AUF apjuosta dviem alyvuogių šakomis skydo viduje. Data, „23-3-2018“, yra ištatuiruota logotipo dešinėje kartu su pakeitimo ženklu, esant 68 minutėms su data. Skaičius „14“ taip pat yra ištatuiruotas po emblema.

Reikšmė: Tatuiruotė yra Urugvajaus nacionalinės futbolo komandos emblema. Data dešinėje yra ta diena, kai Lucasas tarptautinėje komandoje debiutavo 2018 m. Kovo 23 d. Jis buvo pakeistas 68 minutę ir rungtynės baigėsi pergale 2: 0 prieš Čekiją. Skaičius 14 reiškia marškinėlių numerį, kurį jis dėvi nacionalinei komandai.

17. Portretai ant kojos

Tatuiruotė: Jo kairės kojos šone yra moters portreto tatuiruotė. Jo kairės kojos priekyje yra seno žmogaus portretas.

Reikšmė: Vyro ir moters tatuiruotė ant kairės kojos yra svarbiausių jo gyvenimo žmonių portretas. Jie yra jo tėvai Ricardo Torreira ir Viviana Di Pascua, kuriuos jis labai dievina.