Tatuiruotės

15 geriausių tatuiruočių menininkų Melburne

Tatuiruotės yra rimtas verslas, kurį turite teisingai pasirinkti, kai pasirenkate tobulą dizainą. Tačiau dažniausiai kalbame ne tik apie dizainą, bet ir apie tinkamą vietą bei tinkamą saloną, kad galėtumėte šedevrą įnešti į tam tikrą realybę. Kai ieškosite tinkamo rašalo, turėsite pasirinkti tinkamą vietą, kuri atitiks jūsų stilių ir suteiks jums specialiai jums sukurtų kūrinių..

Užuot tiesiog ieškoję „google“ „geriausių tatuiruočių vietų Melburne“ skelbimo, praleisdami valandas ieškodami tobulo, o tada pasirinkę atsitiktinį, kodėl gi ne tiesiog surinkus geriausių Melburno menininkų sąrašą? Miestas garsėja savo meniniu malonumu ir kūryba, o tatuiruočių kultūra taip pat yra didžiausia, kai yra tikrai nuostabių tatuiruočių salonų. Miestas pasiūlys daugybę variantų, iš kurių galėsite rinktis, ir nenužudys šiek tiek tyrimų prieš įsigydamas apgalvotą dizainą. Taigi, čia yra keletas geriausiai atrinktų tatuiruočių parduotuvių, žinomų dėl savo atsidavimo, nepakartojamo kūrybiškumo ir apgalvoto dizaino. Pažiūrėk.

1. Tristanas, Viktorija- Alchemijos tatuiruočių studija

Turinys (spustelėkite, jei norite pereiti)

 • 1. Tristanas, Viktorija- Alchemijos tatuiruočių studija
 • 2. Benas Koopmanas, Jad- Blue Lady Tattoo 
 • 3. Wade Johnston, Kane Berry- VIC Market Tattoo 
 • 4. Rowan, Jake- Trečiosios akies tatuiruotė
 • 5. Kirkas Jonesas, Vicas Jamesas- sėkmės tatuiruotė
 • 6. Trevoras McStay, Olivia Brumen- Dinaminė tatuiruotė
 • 7. Hirosa, Džeikas- Rašalo aukos
 • 8. Justin Acca, Andrew Timmins- Velnių rašalo tatuiruotė
 • 9. Zoe Wisdom, Matt Wisdom- The Melbourne Tattoo Co..
 • 10. Clare Clarity- Karšto vario studija
 • 11. Andrew ir Jane- Chapel Tattoo
 • 12. Pete, Mikey- Man’s Ruin Tattoo
 • 13. Stacey Molly, Joshas Brennanas- skysto sidabro tatuiruotė
 • 14. Adomas, Zero- Crucible Tattoo
 • 15. Cholo, Rhys, Kate- Fine Line Tattoo

Melburno tatuiruočių studija

„Alchemy Tattoo Studio“ yra vienas iš geriausių pasirinkimų Melburne. Tai puiki profesionali tatuiruočių studija, kurioje menininkas yra labai pasiryžęs pateikti geriausią darbą, kokį tik galite gauti. Jie taip pat yra labai draugiški ir nepaliks jokių akmenų, kad jūsų laikas būtų naudingas.

Melburno tatuiruočių studija

„Alchemy Tattoo Studio“ užtikrina, kad jie laikytųsi visų tatuiruočių asociacijos higienos ir švaros standartų ir protokolų. Juos taip pat reguliariai tikrina Melburno sveikatos taryba. Be to, jų komandos narys tikrai padeda išlaikyti tokią aplinką, kad jų klientai jaustųsi saugūs ir sveiki atsipalaidavę ant tatuiruočių kėdės. Menininkas taip pat su jumis kurs individualius dizainus, dirbs su jūsų idėjomis ir jas patobulins prieš jas pristatydamas, kad tikrai išsiskirtumėte iš minios.

Melburno tatuiruočių studija

„Alchemy Tattoo Studio“ veikia nuo 2012 m. „Alchemy Tattoo Studio“ menininkų komanda yra nepaprastai jauna ir talentinga kuriant individualius dizainus. „Alchemy Tattoo Studio“ aplinka yra labai stimuliuojanti ir sukels puikią nuotaiką bei energiją.

„Alchemy“ tatuiruočių studijos menininkas puikiai išmano tokias technikas kaip geometrinis, neotradicinis, realizmas ir japonų meno kūriniai. Studija yra įregistruota Melburno vietinėje sveikatos taryboje ir laikosi visų protokolų, kuriuos turėtų atlikti. Menininkas kartu su užsakovu sukurs puikų dizainą ir įgyvendins jų svajonę bei idėją. Jie taip pat teikia nemokamą konsultaciją, kad galėtumėte geriau apsispręsti prieš atvykdami. Jie priima ir pasivaikščiojimus, ir susitikimus.

Melburno tatuiruočių studija

„Alchemy Tattoo Studio“ menininkas daugiausia specializuojasi tokių labiausiai paplitusių ir paklausiausių dizainų kaip animacinių filmų, juodos ir pilkos, tradicinės amerikiečių, portretų, akių, gyvūnų, spalvų kūrinių, akvarelės, scenarijaus, natūralios, raidžių, mandalos, keltų Tatuiruotė, japoniška, didelė ir maža, gėlių, paukščiai, atminimo, genčių, bauda & Haida tatuiruotė. Be to, mažiausios tatuiruotės kainos prasideda nuo 90 USD.

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

2. Benas Koopmanas, „Jad- Blue Lady Tattoo“ 

Melburno tatuiruočių studija

Eikite į mini Niujorką, esantį Melburno CBD centre, „Blue Lady Tattoo“. Šis salonas praplečia savo paslaugas, teikdamas tikrai aukštos kokybės įvairių metodų tatuiruotes, aiškiai sukurtas jūsų vairui. Menininkai čia specializuojasi nuo neo-japonų iki animacinių blyksčių dizaino, netgi galite apsvarstyti tikrai individualų planą, pasirinkdami menininkus, kurie dirbs su jumis, kad suteiktų didžiausią pasitenkinimą. Jie taip pat teikia kosmetines tatuiruotes, tokias kaip antakių mikropluoštai, kurie tikrai domisi.

Melburno tatuiruočių studija

„Blue Lady Tattoo“ nuo 2015 m. Atvėrė duris Melburno miniai ir nuo to laiko tapo viena žinomiausių parduotuvių Melburne. Jei norite turėti aukštos kokybės tatuiruotės dizainą su saugia ir švaria aplinka, galite atvykti čia, nes talentingi menininkai visada yra tinkami savo dizainui. Jie turi naujausią įrangą ir įtaisus, kurie jus taip pat linksmins.

Jie dės visas pastangas, kad jums tarnautų ir suteiktų jums norimų rezultatų. Jie jums paaiškins, ką ir kodėl daro ar naudoja tam tikrą techniką, kad žinotumėte visas dizaino žinias. Jie labiau nei nori išklausyti jūsų poreikius ir jūsų idėjas, o paskui paversti juos realybe savo įgūdžiais ir individualiu požiūriu, kuris gali būti unikalus. Jie priima ir pasivaikščiojimus, ir susitikimus su savo klientais.

Melburno tatuiruočių studija

„Blue Lady Tattoo“ menininkai yra nepaprastai svetingi ir labai talentingi, nes yra daugelio dizaino, ypač „Memorial“, „Eagle“, „Eye“, „Color Work“, „Tribal“, „Celtic“, „Birds“, „Dragon“, „Floral“, „Black and Grey“, „Portrets“, „Fine Line“, ekspertai. , Raidės, mandala, natūrali, akvarelė, gyvūnas, širdis, japonų, haida, gėlė, didelė ir maža, scenarijus, tradicinė amerikietiška tatuiruotė. Minimalus kainų intervalas, be įvairių stilių, prasideda nuo 120 USD.

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

3. Wade Johnston, Kane Berry- VIC Market Tattoo 

Melburno tatuiruočių studija

„VIC Market Tattoo“ versle dirba nuo 1992 m. Ir yra gana nusistovėjusi tatuiruočių studija Viktorijos gatvėje šiauriniame Melburne. „VIC Market Tattoo“ menininkas turi daugiau nei 70 metų bendrą patirtį, o tai yra viena iš priežasčių, kodėl tatuiruočių parduotuvės yra gerai atpažįstamos ir pageidaujamos klientų. Nuo tada studijos dizaineriai ir menininkai tobulino savo įgūdžių rinkinį ir estetiką, užpildytą tatuiruotėmis.

Jie taip pat ragina kviestinius menininkus, kurie suteikia jiems galimybę dirbti su geriausiais pasaulio menininkais ir daugiau sužinoti, kaip tobulinti savo įgūdžius. Vienas iš jų tikrai populiarių tatuiruočių menininkų yra Wade’as Johnstonas, kuris specializuojasi tokiose technikose, kaip, neo-tradicinis, japonų, „Blackwork“ ir „Dotwork“, o labiausiai žinomas yra jo specialus scenarijus ir raidžių tatuiruotės. Jie taip pat naudoja naują rašalą ir įrangą, kad laikytųsi higienos protokolų ir leistų klientams jaustis saugiai. Jie netgi suteikia jums nemokamą konsultaciją, kai atvykstate tatuiruočių patirties.

Melburno tatuiruočių studija

1992 metais įkurta „Vic Market Tattoo“ yra viena mylimiausių ir įmantriausių Melburno tatuiruočių parduotuvių. Prasidėjus parduotuvėms, „Vic Market Tattoo“ nuolat dalyvavo ir nuolat tobulėjo, nuolat tobulindama savo įgūdžius, kurių reikia tokioje produktyvioje srityje kaip tatuiruotės. Visą tą laiką jie užsitikrino vietą tarp tų, kurie vedė Australijos tatuiruočių šurmulį.

Melburno tatuiruočių studija

Kvalifikuoto geriausio tatuiruočių meistro Melburno, kuris įsiskverbė į „Vic Market Tattoo“ sienas, mastas yra per platus, kad būtų galima valdyti, tai apima ir geriausius Australijos tatuiruočių iliustratorius. Ši įgūdžių bazė toliau didėja, o šiuo metu tai lemia itin įgudę menininkai, tokie kaip Wade Johnston, Tim Dywelska, Mark Lording, Chris Jones, Pablo Morte, Antony Von Ratcorpse ir Lachie Grenfell.

Melburno tatuiruočių studija

„VIC Market Tattoo“ savininkai yra tokie tikri dėl savo studijos galimybių, kad dažnai tvirtina, kad tai geriausia, ką galite gauti. Jų žodžiais tariant: „Turėdami daugiau nei 70 metų bendros tatuiruočių patirties, galite būti tikri, kad apsilankę Melburno tatuiruočių įstaigoje, pvz.,„ Vic Market Tattoo “, Melburne gausite geriausias tatuiruotes, kurios skleidžia kokybiško meistriškumo ženklus“.

Melburno tatuiruočių studija

Be to, jie gali kurti tokius dizainus kaip „Blackwork“, „Fine Line“, „Traditional“, „Realistic“, „Dotwork“, „Cover-Ups“, „Biomech“, „Ofortas“, „Religious“, „Mandalas“, „Geometric“, „Tattoo Flash“, „Minimalistic“ & Genčių tatuiruotė. Minimalus tatuiruočių diapazonas prasideda nuo 100–200 USD.

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

4. Rowan, Jake- Trečiosios akies tatuiruotė

Melburno tatuiruočių studija

„Third Eye Tattoo“ yra viena iš labiausiai pripažintų tatuiruočių parduotuvių vidiniame šiauriniame Melburno regione. Jie turi 10 vidinių tatuiruočių menininkų, kurie yra tikrai išskirtiniai. Jie turi savo privačią darbo vietą salone, kuris taip pat yra elegantiškas, ir yra dekoruotas paveikslais iš viso pasaulio, kurie įkvėps jūsų kitą kūrinį. Ši graži tatuiruočių studija sveikina įvairias tatuiruočių patirtis ir priima tiek įeinančius, tiek iš anksto užsakytus klientus.

Melburno tatuiruočių studija

Rowanas yra vienas „Third Eye Tattoo“ tatuiruočių menininkas, kuris specializuojasi senų ir tradicinių dizainų srityje. Jis turi daugiau nei dešimtmetį vertą patirtį. Džeikas, kuris yra abstraktaus pažodinio darbo ekspertas, čia dirba daugiau nei 8 metus ir turi nuostabių draugiškų nuotaikų.

Melburno tatuiruočių studija

Danny yra dar vienas „Third Eye Tattoo“ tatuiruočių meistras, kuris specializuojasi sakralinės geometrijos, mandalų, genčių ir taškinio meno meno formose, kurias sunku įvaldyti. Jis tatuiruojasi beveik 2 dešimtmečius.

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

5. Kirkas Jonesas, Vicas Jamesas- sėkmės tatuiruotė

Melburno tatuiruočių studija

Sėkmės gali būti kažkas, ko jums reikia, kai ketinate patirti tatuiruotę, tačiau turėdamas tokį profesionalų „Good Luck Tattoo“ menininkų rinkinį, esu tikras, kad jums viso to neprireiks. „Good Luck Tattoo“ menininkai yra labai patyrę savo srityje ir dažo savo klientus nuo 2012 m. Taigi jie turi ekspertų lygio įgūdžius ir sukuria ryškias, drąsias, kokybiškas tatuiruotes, kurios atlaiko laiko išbandymą. Galite arba eiti į priekį ir pasirinkti iš anksto pagamintą dizainą iš plačios kolekcijos iš menininko portfelio, arba jie gali būti laimingi, kad pritaikys jums. Bet kokiu atveju „Good Luck Tattoo“ menininkas visada yra šalia klientų.

Melburno tatuiruočių studija

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

6. Trevoras McStay, Olivia Brumen- Dinaminė tatuiruotė

Melburno tatuiruočių studija

„Dynamic Tattoo“ yra 7 rezidentai ir 1991 m. taigi mes žinome, kad tai gana sena tatuiruočių studija Melburne. Taigi jis taip pat gamina geriausius miesto dažus, nes menininkas turi ilgametę patirtį. Trevoras McStay buvo čia dėl savo tobulo japoniško stiliaus dizaino. Jis taip pat yra „Dynamic Tattoo“ įkūrėjas ir savininkas. Be to, talentingi menininkai čia gali pasižymėti bet kokiu dizainu – nuo tradicinio amerikietiško iki neotradicinio ir šiuolaikinio dizaino..

Nuo pat įkūrimo dienos „Dynamic Tattoo“ nepaliko jokių akmenų dėl aukštų jų teikiamų standartų. Jie turi ne tik tatuiruočių menininką, bet ir kviestinius menininkus, kurie yra žinomi tarptautiniu mastu, taip pat suteikia namų menininkui galimybę bendrauti ir ištirti savo įgūdžius. Jų svečių atlikėjų sąrašas įkeltas į jų oficialią svetainę.

Pasiaukojimą ir atsidavimą savo darbo lygiui patvirtino tatuiruočių meistrai ir savininkas, sakydamas: „Mes nuosekliai užtikriname, kad savo klientams visada teikiame kokybišką darbą, atliktą saugioje ir švarioje aplinkoje. Tai apima naujausių sterilizavimo technologijų ir tatuiruočių įrangos naudojimą. Mūsų menininkai gali konsultuotis su jumis, klientu, kad pritaikytų jūsų dizainą ir kuo geriau įtrauktų jūsų idėjas “.

Melburno tatuiruočių studija

Trevoras, be jokios abejonės, turi daugiau nei 3 dešimtmečių patirties skelbimą, žinomą visoje šalyje dėl šių nuostabių japonų kalbos įgūdžių. Jis ir toliau siekia tobulumo ir įgyvendina aistrą, kurią padarė pradėdamas. Jis turi privilegiją dirbti ir mokytis pas kai kuriuos geriausius tatuiruočių menininkus pasaulyje, dėl ko jis pakilo į karjerą. Jis taip pat yra dirbęs visame pasaulyje, žymiausia – Smilino Budos tatuiruotės, Kanada.

Vadovaujamas Paulo Jeffrieso, jis pradėjo aistrą tatuiruotėms ir siekė pasiekimų. Tačiau nepaisant to, kad jis turi pripažintą tarptautinę savo darbo reputaciją, jis vis dar keliauja po pasaulį tyrinėti. Jis mėgsta neatsilikti nuo naujų stilių ir naujausios įrangos tatuiruočių bendruomenėje.

Melburno tatuiruočių studija

Olivia yra dar viena tatuiruočių meistrė iš „Dynamic Tattoo“, kuri dirba ir tobulina savo įgūdžius nuo 2007 m. Jai patinka įgyvendinti kliento idėją realiame gyvenime tiek pat pastangų, kad ir kokį stilių ar temą pasirinktumėte. Jos mėgstamiausia tema yra žmonių veidai, gyvūnai, animacinių filmų personažai ir piktadariai, tačiau ji taip pat mėgsta kurti tikrai nuostabius gėlių dizainus, ypač rožes, kurios jai yra labai mielos.

Ji mėgsta ryškias spalvas ir įvairius atspalvius, bet taip pat mielai savo klientams daro juodos ir pilkos spalvos atspalvius. Ji taip pat mėgsta išlaikyti savo tatuiruotę gyvą, prisilietusi prie moteriškumo, o tai yra kažkas nepakartojamo jos darbe. Jis yra ryškesnis ir atitinka kliento individualumą. Ji jaučiasi puikiai mokydamasi ir tyrinėdama „Dynamic Tattoo“ ir ragina save mokytis kiekvieną savo gyvenimo dieną ir augti kaip menininkė.

Mattas yra dar vienas „Dynamic Tattoo“ menininkas ir pradėjo mokytis studijoje 2004 m. Jis taip pat siekia mokytis vadovaujant Trevorui McStay, nes mano, kad tai yra vienkartinė galimybė pasimokyti iš geriausių pramonės šakų. Jis mėgsta kurti Japonijos ir Azijos dizaino stilius.

Melburno tatuiruočių studija

Zachas, senosios mokyklos, tradicinio, polinezietiško, geometrinio ir maorių dizaino ekspertas, taip pat domisi tapyba ir grafiti, yra labai talentingas „Dynamic Tattoo“ menininkas. Gimęs Naujojoje Zelandijoje, Zachas persikėlė į Melburną, kad jį vadovautų ir apmokytų Trevoras McStay’as, ir nuo to laiko dirba „Dynamic Tattoo“. Jis pradėjo dirbti studijoje 2006 m. Ir kiekvieną dieną sunkiai dirbo, kad pagerintų savo stilių ir įgūdžius.

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

7. Hirosa, Džeikas- Rašalo aukos

Melburno tatuiruočių studija

„Victims of Ink“ menininkas yra toks talentingas ir įsitikinęs savo tatuiruočių įgūdžiais, kad nesvarbu, ką atsinešite prieš jų menininkus, jie galės tai padaryti puikiai. Jie priima pasivaikščiojimus, tačiau tarnauja pirmas atėjęs. Jie rekomenduoja iš anksto susitikti, kad galėtumėte geriau patirti savo prašmatnioje mažoje studijoje. Studijos atmosfera yra labai draugiška ir atpalaiduojanti. Menininkas, nepaisant to, linkęs į profesionalų požiūrį, bet būtų šalia ir paskambintų, jei jums reikia patarimų.

„Ink“ aukos buvo įkurtos 2009 m., Pirmiausia Bay St, Melburne. „Victims of Ink“ menininkai atvyko čia iš viso pasaulio, kad gautų geriausią patirtį. Savininko žodžiais tariant, „2011 m. Mūsų antroji studija buvo atidaryta Chapel St, Pietų Yarra, ir dabar yra 10 menininkų iš viso pasaulio. Mūsų menininkai apima įvairius stilius, menines vizijas ir visada džiaugiasi galėdami padėti jums paversti savo idėją kokybiška tatuiruote “.

Melburno tatuiruočių studija

Su geriausiais menininkais jie norėjo pagerinti klientų patirties kokybę ir yra pasirengę jiems padėti bet kuriame tatuiruotės etape. Jų žodžiais tariant: „Turime 8 menininkus iš visos Australijos ir pasaulio, kurie visi yra patyrę savo stiliaus ir meninės vizijos. Jei nesate tikri, nuo ko pradėti, spustelėkite žemiau esantį stilių arba paskambinkite mums, kad sužinotumėte, kas labiausiai tiktų jūsų tatuiruotei “.

Hirosa yra „Victims of Ink“ savininkė ir įkūrėja. Prieš nusileisdama Melburne ji visoje Europoje sužinojo apie įvairius tatuiruočių metodus ir būdus, kad taptų pakankamai pajėgi ir kvalifikuota. Jos stiprybė slypi neotradiciniame ir japonų stiliuje, tačiau ji taip pat puikiai dera prie juodos ir pilkos spalvos.

Melburno tatuiruočių studija

Jake’as yra tatuiruočių menininkas „Victims of Ink“ daugiau nei dešimtmetį ir dirba visame Melburne siekdamas geresnės patirties ir tobulindamas savo įgūdžius. Jis yra muitinės dizaino ekspertas, turintis unikalų savo stilių. Jo specialybė slypi popkultūroje, neotradiciniame ir tradiciniame darbe ir mėgsta dirbti su savo klientais, kad sugalvotų kuo neįprastesnį dizainą.

Kita „Victims of Ink“ menininkė Marta pradėjo tatuiruočių karjerą Sidnėjuje ir po daugelio metų praktikos bei atsidavimo savo darbui nusprendė atvykti į Melburną, kad galėtų toliau stumti save ir tobulėti kaip menininkė. Ji mėgsta dirbti su juodomis ir pilkomis svajonėmis bei spalvomis.

Melburno tatuiruočių studija

Meckas, kurio specialybė melavo smulkias linijas ir rankdarbius, savo RGB stilių, rašė 8 metus. Jis pradėjo dirbti Pietų Korėjoje, o ilgainiui sukaupęs ilgametę patirtį atvyko dirbti į Melburno rašalo aukas.

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

8. Justin Acca, Andrew Timmins- Velnių rašalo tatuiruotė

Melburno tatuiruočių studija

„Devils Ink Tattoo“ neabejotinai yra viena mylimiausių miesto tatuiruočių studijų, kuri 2002 m. Atvėrė duris savo klientui. Jie turi tris Melburne gimusius tatuiruočių menininkus Justiną, Andy ir Brendaną, kurie turi išskirtinės patirties šiame versle ir yra apdovanoti už irgi tas pats,

Nesvarbu, ar tai įeinantis žmogus, įkvėptas blykstės meno, ar pasirinktinio dizaino, kuris yra tradicinis ar neotradicinis, japoniškas ar tikroviškas portretas, menininkas yra čia, kad patenkintų kiekvieną poreikį. „Devil’s Ink Tattoo“ vaikinai tikrai stumia į priekį, kad pasiektų kuo geresnių rezultatų.

Melburno tatuiruočių studija

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

9. Zoe Wisdom, Matt Wisdom- The Melbourne Tattoo Co..

Melburno tatuiruočių studija

„Melburno tatuiruočių kompanija“ yra tokia elegantiška, kokia tik gali būti. Įkurtas istoriniame pastate, čia yra šiek tiek sudėtinga patekti, tačiau laukia spalvinga ir kviečianti platforma tiems, kurie ją padarė. Jis sukurtas remiantis išskirtine darbo kokybe ir aistra švariai ir higieniškai studijai bei ilgaamžei estetikai, kuria pasižymi studijos menininkas. Klientai remiasi menininkų atvirumu ir supratimu. 9 rezidentai „The Melbourne Tattoo Co.“ yra geriausi, kuriuos jie turi ir yra rezervuojami prieš kelis mėnesius.

Melburno tatuiruočių studija

Įsikūręs Melburno širdyje, „The Melbourne Tattoo Co.“ gyvena šios specialios tatuiruočių studijos kūrėjai Mattas ir Zoe Wison. Jie turi bendrą 25 metų patirtį ir aistrą estetikai bei etiškam darbui. Jie pastatyti kartu su gražia vieta meno entuziastams ir klientams. „Melbourne Tattoo Co.“ yra įsikūręs Somerset Placed, tylioje kaimynystėje Melburno miesto širdyje.

Melburno tatuiruočių studija

Geriausia tatuiruočių patirtis gali atsirasti tik tada, kai yra daug abipusių tikslų, supratimo, bendravimo ir patirties. „The Melbourne Tattoo Co.“ menininkas turi draugišką ir svetingą erdvę savo klientams, todėl jie jaučiasi itin patogiai ir suteikia savo idėjoms platformą kurti tai, kas truks visą gyvenimą.

Melburno tatuiruočių studija

„The Melbourne Tattoo Co.“ menininkas yra vienas iš geriausiai kvalifikuotų Melburne, todėl nenuostabu, kad jie užsakomi iš anksto. Tačiau jie taip pat leidžia vaikščioti, tačiau jie dirba tik pagal principą „pirmas atėjai“. Taip pat galite nuvykti pasigrožėti sienomis, nes ten tyliai kabo kai kurie jų geriausi darbai. Galite pasirinkti iš menininkų portfelio internete arba ant sienos.

Melburno tatuiruočių studija

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

10. Clare Clarity- Karšto vario studija

Melburno tatuiruočių studija

„Hot Copper Studio“ yra 7 geriausių Melburno menininkų moterys, kad meno entuziastai galėtų jaustis patogiai savo meno forma. Tačiau vyrai taip pat laukiami. Paprastai čia yra minios, o menininkai čia yra gana užsiėmę, turite užsisakyti iš anksto.

Kiekvienas „Hot Copper Studio“ tatuiruočių meistras yra įgudęs tam tikro dizaino ar meno stiliaus, kuris puikiai tinka, jei dar nesate tikri, ko norite, bet norėtumėte eksperimentuoti. Jie gali patenkinti visus jūsų poreikius – nuo ryškių ir gražių dizainų iki realistiškų ir geometrinių abstrakčių modelių. „Hot Copper Studio“ yra netoli Koburgo stoties ir todėl yra gana prieinama jų klientams.

Melburno tatuiruočių studija

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

11. Andrew ir Jane- Chapel Tattoo

Melburno tatuiruočių studija

Visame Melburno rajone nėra nieko panašaus į „Chapel Tattoo“. Ši maža ir prašmatni tatuiruočių studija, įsikūrusi miesto centre, specializuojasi japoniškų, tradicinių ir naujų tradicinių meno formų bei genčių dizaino ir kt. Tai viena iš labiausiai įsitvirtinusių tatuiruočių studijų mieste. Menininkas gali dirbti su daugybe dizainų ir kartu su jumis sukurti geriausius kūrinius. Jie tik savo dizainui skirtą vienkartinę įrangą. Jie taip pat teikia tatuiruočių šalinimo lazeriu paslaugas, jei reikia pašalinti dizainą.

Melburno tatuiruočių studija

„Chapel Tattoo“ buvo įkurta 1994 m. Jie siūlo ir stengiasi vadovautis savo klientais, kad pasiektų vidurinį kelią ir tobulumą savo darbe.

Melburno tatuiruočių studija

„Chapel Tattoo“ yra gana švari ir turi sterilią aplinką. Jie laikosi visų higienos ir švaros protokolų, kuriuos numato vietos valdžia. Jie nenaudoja savo adatų du kartus. Bėgant metams tai tikrai padėjo „Chapel Tattoo“ sukurti savotišką reputaciją. Tai kartu su draugiška ir svetinga darbo etika yra vienas geriausių kadrų, kuriuos galite gauti Melburne.

Melburno tatuiruočių studija

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

12. Pete, Mikey- Man’s Ruin Tattoo

Melburno tatuiruočių studija

Nesvarbu, kokio stiliaus norite savo tatuiruotės dizaino, „Man’s Ruin Tattoo“ menininkas. turi viską už jus. Galite eiti į priekį ir pridengti tradicinį dizainą iki visų šiuolaikinių versijų ir kai kurių kitų šio daugialypio menininko sukurtų dizainų. Jie tikrai įgyvendins jūsų svajonę, kuri yra geriausia šios tatuiruočių studijos dalis. Viskas dėl jų tikslių įgūdžių ir subtilaus rankdarbių.

„Mans Ruin“ tatuiruotė & Auskarų vėrimas nuo 2001 m. Buvo nuolatinė vieta bet kuriam pakeitimui Asheville mieste, Melburne. Jame dirba tik moterys, o studija buvo išrinkta viena iš geriausių Našvilyje daugelyje kategorijų 18 metų atgal. Menininko griuvėsių tatuiruotės menininkas sako: „Mes esame studija, kurioje dirba tik moterys, kuri 18 metų iš eilės buvo išrinkta viena geriausių Asheville kelių kategorijų. Mes valdome mažą ir asmeninę erdvę, kuri leidžia mums pažinti visus savo klientus ir sukurti ryšį. Mes laikome savo klientus savo draugais ir tikimės, kad jūs taip pat jausitės dėl mūsų “.

Heather Ruin yra savininkė ir tatuiruočių dailininkė, kuri yra specialistas, siūlantis jums pageidaujamą dizainą. Jenn Sumo daugiau nei 12 metų yra auskarų vėrėja ir turi puikias auskarų vėrimo galimybes. Jie turi ir saugo plačiausią kūno papuošalų asortimentą WNC. Jie taip pat turi 14k aukso, titano, 316 lvm plieno, organinių medžiagų ir net akmens ir stiklo papuošalų. Taip pat galite eiti į priekį ir apsilankyti studijoje, kad pamatytumėte jų siūlomą meną ir juvelyrus.

Melburno tatuiruočių studija

Jie didžiuojasi turėdami geriausią komandą Melburne, kuri yra nepaprastai kvalifikuota pagal geriausius sugebėjimus. Jie taip pat pasižymi daugeliu stilių, kuriuos jie sako savo žodžiais,

Mūsų kūrybinę komandą sudaro geriausi Melburno tatuiruočių menininkai, kurie čia dirba visą darbo dieną ir kurie specializuojasi pagal individualius tatuiruočių dizainus, tradicinius, geometrinius, japoniškus, juodus ir pilkus, taškinius darbus ir slėpimus. Mūsų dinamiška tatuiruočių parduotuvė Melburne siūlo vieną didžiausių veislių Australijoje.

Jie siūlo pasivaikščiojimo paslaugas ir paskyrimo paslaugas, todėl pritraukia daug minios. Tačiau kartais jie yra per daug rezervuoti ir verčiau siūlo rezervuoti susitikimą. Jų žodžiais,

Pasivaikščiojimai yra daugiau nei sveikintini, tačiau siūlome susitarti mūsų užimtoje „St Kilda“ tatuiruočių parduotuvėje, kad galėtumėte užsisakyti vieną geriausių Melburno tatuiruočių meistrų. Susitikimus ir konsultacijas galima užsisakyti el. Paštu arba telefonu arba tiesiog apsilankyti mūsų profesionalioje ir draugiškoje tatuiruočių studijoje St Kilda.

Melburno tatuiruočių studija

Pete buvo tatuiruočių menininkas nuo 2005 m., O jo stilius buvo sukurtas taip, kad būtų pagrįstas šviežiomis ir paprastomis senomis tatuiruotėmis, taip pat taškiniais darbais ir juodais darbais. Jo motyvacija ir įkvėpimas apima seną menininką nuo 1920 -ųjų iki 1940 -ųjų, tokių kaip Percy Waters ir Fred Marquand. Tačiau pastaruoju metu jis buvo labai pagyvintas 70 -ųjų tatuiruočių blykste iš „Picture Machine“ ir „JD Crowe“ atitikmenų. Jis taip pat tvarko daugybę senų tatuiruočių prisiminimų ir suvenyrų, tokių kaip pasirinktos vizitinės kortelės ir acetatai iš senovės laikų tatuiruočių menininkų. Visi šie tatuiruočių prisiminimai yra eksponuojami „Man’s Ruin Tattoo“ Sent Kildoje.

Mikey, kitas „Man’s Ruin Tattoo“ menininkas, užaugo Pietų Londone ir perkopęs į Melburną, Australiją, buvo 20 -metis. Jis pradėjo tatuiruotis, kai buvo 20011 m., Ir turi daugiau nei dešimtmetį patirties. Jis mieliau atlieka tradicinius ir juodus tatuiruotes. Kai jis nėra studijoje ar nedirba, jis leidžia laiką savo namuose su savo maža šeima.

Melburno tatuiruočių studija

Lydia šioje tatuiruočių pramonėje dirba nuo 2016 m., Taip pat „Man’s Ruin Tattoo“, Australijoje. Jai patinka dirbti su taškiniais darbais, juoda ir pilka bei stilizuotais portretais. Ji įtakoja tokius dizainerius kaip Normanas Lyndsay, taip pat „Art Deco“ dizainą, mokslines iliustracijas, gamtos istoriją ir taksidermiją. Išskyrus tatuiruotes, ji mėgsta tyrinėti darbą su vyru ir leisti laiką namuose.

Jasonas, gimęs ir įsteigtas Naujojoje Zelandijoje, yra kitas „Man’s Ruin Tattoo“ menininkas ir nuo 2006 m. Skambina Australijai. Savo tatuiruočių profesiją jis pradėjo 2012 m. . Pagrindinis Jasono magnetizmas yra iš senų tatuiruočių menininkų eros. Kai jo nėra „Men’s Ruin Tattoo“, jis mėgsta leisti laiką namuose su žmona ir katėmis.

Melburno tatuiruočių studija

Lacey yra talentinga tatuiruočių meistrė „Man’s Ruin Tattoo“, kuri ilgą laiką studijoje kuria neo-tradicinius dizainus, bet taip pat mėgsta kurti geometrinius ir iliustratyvius dizainus. Ji rašė nuo 2013 m. Ir daro įtaką paslaugoms iš Art Nouveau stiliaus, Japonijos kultūros ir gamtos pasaulio. Jai patinka kurti neįprastus dizainus, kurie vizualiai atrodo tokie žavūs, kaip įmanoma. Kai Lacey nėra „Man’s Ruin Tattoo“, ji mėgsta eiti į koncertus, gurkšnoti kavą, tapyti, keliauti ir leisti laiką su savo šunimis.

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

13. Stacey Molly, Joshas Brennanas- skysto sidabro tatuiruotė

Melburno tatuiruočių studija

Norėdami patirti unikalią patirtį, galite pasikalbėti su menininku „Liquid Silver Tattoo“, kuriame yra dideli privatūs kambariai dizainui kurti. Galite eiti ten ir atsipalaiduoti žiūrėdami televizorių su pasirinkta laida ar filmu. Jie taip pat siūlo jums skausmo mažinimo galimybes, kad tikrai nesijaudintumėte ir sutelktumėte dėmesį į tai, ko norite gauti, kad ir koks didelis jis būtų.

„Liquid Silver Tattoo“ menininkai yra žinomi dėl savo individualių stilių, nesvarbu, kiek jie turi įgūdžių. Jie turi reputaciją arba suteikia gyvybės jūsų vaizduotei. Jie daro rankinį ir tradicinį dizainą, kartu su neo tradicionalizmo dizainu, realizmu, spalvotu dizainu, visa tai galite pamatyti toje pačioje vietoje. Taigi „Liquid Silver Tattoo“ yra labai unikali tatuiruočių studija, esanti pačiame Melburno viduryje.

Savininko žodžiais: „Didelis, drąsus, gaivus ir naujas, mes atidarėme verslui 2011 m. Spalio mėn., Tačiau mūsų studija gali pasigirti didele tatuiruočių patirtimi, kai vienas iš savininkų daugiau nei 25 metus vadovavo kitai sėkmingai veikiančiai tatuiruočių studijai. Mūsų menininkai yra atrinkti ne tik dėl savo meninių sugebėjimų ir patirties, bet ir dėl įvairių stilių “.

Melburno tatuiruočių studija

Stacey Molly iš „Liquid Silver Tattoo“ daro gražias tatuiruotes rankomis, tačiau ji taip pat yra mašinų tatuiruočių dizaino ekspertė. Kalbant apie įgūdžius ir sugebėjimus, ji turi daug universalumo ir lankstumo. Ji daugelį metų studijavo rankdarbių meną ir geometrinius modelius. Ji taip pat kuria chna dizainą. Ji kuria savo klientams visus unikalius stilius ir rūpinasi kiekvieno asmens poreikiais.

Melburno tatuiruočių studija Joshas Brennanas. nepaprastai talentingas „Liquid Silver Tattoo“ menininkas yra baigęs Hunter St Tafe Niukasle ir 2007 m. pradėjo dirbti tatuiruočių meistru. Jis tarnavo daugelyje žinomų NSW ir Viktorijos studijų. Joshas yra tikrai kūrybingas ir lankstus ir į Liquid Silver Tattoo parduotuvę įgyja daug ankstesnės patirties juodos ir pilkos spalvos realizmo, spalvų realizmo ir paryškinto tradicinio stiliaus darbų srityje.. Melburno tatuiruočių studija

Joelis Kelly jau kurį laiką dirba tatuiruočių pramonėje ir dabar yra įgudęs. Joelio stilius yra nuo neotradicinio iki tradicinio Rytų įkvėpto meno; jis taip pat stebina pasirinktiniu kaligrafijos tipu, naudojant scenarijų ir spalvotą darbą.

Mati yra dar vienas nuostabus „Liquid Silver Tattoo“ menininkas, galintis sukurti nuostabų tradicinį stilių ir lygų juodos ir pilkos spalvos meną, turintis unikalių galimybių ir įgūdžių realizmui, pasirinktiniams scenarijams ir tatuiruotėms, nepriklausomai nuo jų dydžio. Jis yra gana universalus ir sugeba padaryti tam tikras tikrai smulkias linijų tatuiruotes, kurios taip pat yra labai tikslios ir tvarkingos. Jis taip pat mėgsta šešėlį.

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

14. Adomas, Zero- Crucible Tattoo

Melburno tatuiruočių studija

„Crucible Tattoo“ garsėja lengva ir draugiška atmosfera bei aplinka. Tai pirmoji keistuolių savininkų tatuiruočių studija Melburne, kurioje yra saugi aplinka arba ne lyties kategorija. Tai neskiria lyties, religijos ar yra ir elgiasi vienodai su visais. Jie taip pat turi neįgaliesiems pritaikytą studiją ir veganiškus rašalo variantus. Šios studijos menininkas taip pat yra labai įvairus ir specializuojasi bet kokio dizaino srityje. Jie yra tradicinių, vakarietiškų ir smulkių linijų ekspertai. Pasak savininko, „Sveiki! Mes esame „Crucible Tattoo Co.“, pirmoji Melburno „queer“ priklausanti ir veikianti tatuiruočių studija. Mes dirbame nuo 2015 m. Lapkričio 309 lenktynių trasos Kensingtone, Narrme / Melburne.

Melburno tatuiruočių studija

Jų tikslas yra sukurti saugią erdvę žmonėms, kad jie galėtų visiškai suvokti ir mėgautis meno procesu su savo klientais. Savininkas, kuris taip pat yra keistas, interviu pasakoja,

Mes išdidžiai pripažįstame tradicinius žemės, kurioje yra ši parduotuvė, savininkus ir gerbiame senuosius, buvusius, dabartinius ir naujus. Tikimės sukurti saugią erdvę, kurioje visi galėtų jaustis patogiai ir laukiami, nepaisant jų lyties, seksualumo, rasės, negalios ar kitų veiksnių, dėl kurių kai kuriose įprastose tatuiruočių studijose jie gali jaustis nejaukiai ar nesaugiai. Tai leidžia mums bendradarbiauti su klientais kuriant tatuiruotes, dėl kurių abu galime jaustis susijaudinę.

Melburno tatuiruočių studija

Jie padarė šią studiją draugišką visiems, todėl nesvarbu, kas esate, su bet kokia negalia ar rasė, religija, seksu, jie turi sprendimus ar viską. Jie į savo problemą žiūri labai subtiliai. Jų žodžiais,

Mūsų studija siūlo privačius ir pusiau privačius tatuiruočių kambarius, taip pat pritaikytus neįgaliųjų vežimėliams ir vaikštynėms. Mūsų draugiški menininkai yra „queer“, „trans“ ir „POC folk“, kurie gali jums pritaikyti individualų dizainą. Taip pat atliekame pasivaikščiojimus!

Jie taip pat yra labai iniciatyvūs ir tiki, kad tai yra vienintelis būdas sukurti geresnį dizainą. Be gero bendravimo žmogus tikrai negali būti puikus menininkas. Jie skatina savo klientus būti atviresniems menininkui, kad jie galėtų geriau suvokti savo dizainą žvelgdami į savo esybes. Jie prideda,

Mes, kaip menininkai, džiaugiamės galėdami individualiai aptarti individualias idėjas su klientais, taip pat siekiame būti kultūringai jautrūs naudojamiems vaizdams. Mūsų studija stengiasi būti pozityvi kūnui, draugiška LGBTQI ir SW, o mūsų tatuiruočių procesas kliento pageidavimu gali būti padarytas veganu.

Melburno tatuiruočių studija

Minimalus mokestis už studiją yra 150 USD. Menininkai čia moka nuo 150 iki 200 USD per valandą. Paprastai jie ima gabalo plotą už viską, kas yra trumpesnė nei 4-5 valandos, ir tęsia valandinį tarifą, kai jis viršija 4-5 valandų tašką. Jie mielai stengsis visada dirbti pagal nustatytą biudžetą, kad būtų galima jaustis pakankamai patogiai, kad tai aptartų pradinio susitikimo metu.

Melburno tatuiruočių studija

„Crucible Tattoo“ menininkai yra tikrai draugiški ir mielai atsakytų į bet kokias užklausas. Prieš nusileisdami į studiją, nedvejodami paskambinkite jiems.

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

15. Cholo, Rhys, Kate- Fine Line Tattoo

Melburno tatuiruočių studija

„Fine Line Tattoo“ menininkas tikrai atgaivino visą Melburno tatuiruočių industriją nuo tada, kai jie atvyko čia. Studijos pavadinimas leidžia suprasti, koks jos dizainas. Jie yra žinomi dėl savo tobulumo ir detalumo. Viešnagės su jais metu jie pasirūpins, kad būtumėte kuo geresni ir jaustumėtės kaip namie.

Cholo puikiai išmano dailias tatuiruotes, atkreipdamas dėmesį į specifiškumą, subtilumą ir tikslumą. Aistrą tatuiruotei jis atrado per Grafitti laiškus, kai jis mokėsi vidurinėje mokykloje, ir jo ankstyviesiems darbams tai turėjo didelės įtakos. Tačiau jis dirbo su klientais, kurie paprašė smulkių linijų kursyvinių raidžių, ir taip jis to išmoko, o tada puikiai mokėjo.

Melburno tatuiruočių studija

Tiesiog jis atrado savo stilių. Kai tik rado, kur slypi jo įgūdžiai ir sugebėjimai, jis praleido didžiąją laiko dalį, norėdamas jį kontroliuoti ir galiausiai įvaldyti. Jo žodžiais,

„Aš juo labiau pasitikėjau ir į šiuos kūrinius pradėjau dėti savo nuojautą“, – sako Cholo. „Būtent tada aš tikrai pradėjau rinktis daug projektavimo darbų ir atlikti smulkesnius ir vien tik smulkiausius darbus. Manau, kad mano klientai daugeliu atžvilgių padėjo man suvokti savo stilių, jie taip pat padeda man jį tobulinti per savo kūrybą. Čia buvo mano talentas, todėl didžiąją laiko dalį praleidau įsitikindamas, kad šis įgūdis yra kuo tobulesnis.

Rhys yra dar vienas „Fine Line Tattoo“ tatuiruočių meistras ir persikėlė iš mažo pakrantės miesto į didįjį Melburno miestą, kad galėtų pradėti tatuiruočių profesiją. Nuo to laiko jis tatuiruoja ir stengiasi būti kuo įvairesnis. Jis didžiuojasi galėdamas įgyvendinti bet kokią idėją. Taigi nesvarbu, kokio dizaino tatuiruotės stiliaus norite, jis galės tai padaryti. Jis tikrai aistringai domisi tatuiruotėmis, ir visada galima rasti ką nors, kas susiję su menu, net tada, kai nėra studijoje. Jis taip pat baigė skaitmeninio meno ir tapybos kursus.

Melburno tatuiruočių studija

Kalula taip pat žinoma kaip Kate, yra dar viena „Fine Line Tattoo“ menininkė ir pradėjo savo kūrybinę karjerą laisvai samdydamasi grafinio dizaino ir iliustracijos srityse. Ji mėgsta dirbti daugiausia su portretais ir freskomis. „Man patinka stebėti, kaip auga mano stilius, užfiksuoti naujas priemones ir įkvėpimus, sukurti kažką svajonių būsenos ir tikėjimo“,-sako ji..

Kalula visada žavi kūno modifikavimu, ypač tatuiruotėmis, ir tai iš grafikos dizainerio tapo tatuiruočių meistru. Jos žodžiais,

„Man labai svarbu sukurti kažką unikalaus kiekvienam klientui, dirbti su kiekvienu asmeniu, siekiant jo vizijos, yra sudėtinga, bet naudinga. Man patinka susipažinti su naujais žmonėmis, žmonėmis, su kuriais paprastai neturėčiau galimybės kalbėtis asmeniškai. Man patinka klausytis jų istorijų ir užmegzti ryšius su visomis gyvenimo sritimis.

Kadangi viską prisimenu, flora ir fauna buvo mano mėgstamiausia tema, jūrų padarai yra sąrašo viršuje “.

Kalula labai tikėjosi būti geriausia, ką tik gali, ir padės ant stalo puikius dizainus. Ji taip pat nori, kad žmonės pamatytų, kokia ypatinga ši senovinė meno forma.

Melburno tatuiruočių studija

Tatuiruočių kainos priklauso nuo menininkų iki menininkų, todėl „Cholo“ turi mažiausiai 250 USD. Visi kiti menininkai turės mažiausiai 150–200 USD, tačiau galutinė kaina priklausys nuo projekto dalies, dydžio, vietos, detalės ir atlikėjo. Jei norite sužinoti daug tikslesnę kainą, iš tikrųjų galite atsiųsti laišką, kuriame klausiama apie kainą, nurodant tikslius jūsų tatuiruočių dizaino ir stiliaus matavimus. Savininko žodžiais tariant: „Mes norėtume, kad įtrauktumėte kuo daugiau informacijos, kad galėtume pateikti jums kitą tinkamą susitikimą ir kainų diapazoną“.

Melburno tatuiruočių studija

Jie taip pat prašo paminėti kelis dizainus ar idėjas, keletą nuorodų paveikslėlių, dydžio, išdėstymo idėjų, pageidaujamų tatuiruočių datų ir menininkų vardų, kad jie galėtų būti patogesni..

Vieta „Google“ žemėlapiuose: