Tatuiruotės

14 „PnB Rock“ tatuiruočių ir jų reikšmės

Rakimas Allenas, geriau žinomas savo sceniniu vardu, „PnB Rock“ yra amerikiečių reperis, kompozitorius, dainininkas ir aktorius. Jis plačiausiai žinomas dėl savo hitų singlų „Fleek“ ir „Selfish“, kurie taip pat pasiekė 51 vietą JAV „Billboard Hot 100“. Jo dvigubas studijinis albumas taip pat yra gana garsus, kuris buvo išleistas 2019 m. Pavadinimu „Trapstar Turnt“. Pop žvaigždė”. 2017 metų birželį Allenas taip pat buvo išrinktas į XXL „Freshman Class“ žurnalą. Rakimo kūne yra daug įdomių tatuiruočių. Jo tatuiruotė apsiriboja kaklu, rankomis ir krūtine. Jis nenori pasidaryti tatuiruotės ant nugaros, nes yra per liesas ir neatrodytų gražiai. Pažvelkime į tuos, kuriuos jis turi, ir išsiaiškinkime jų reikšmes.

PNB-ROCK

1. Raidės tatuiruotė

Tatuiruotė: Kiekvienoje jo rankoje yra tatuiruotė. Jo dešinėje yra R, o kairėje – A.

Reikšmė: Šią tatuiruotę Allenas pasidarė būdamas 6 klasėje, o raidės simbolizuoja jo vardą Rakimą Alleną. Jo jaunesnysis brolis taip pat pasidarė panašią tatuiruotę.

2. Spąstų žvaigždės tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant kiekvieno piršto yra rašalas, užrašytas rašalu, kuris kartu sudaro žodžius „TRAP STAR“. Jo dešinės rankos pirštuose yra TRAP, o kairėje – STAR. A pakeitė žvaigždės tatuiruotę ant kairės rankos bevardžio piršto.

Reikšmė: Žodžiai „Trap Star“ buvo tatuiruoti ant rankų 2011 m., O pavadinimas iš tikrųjų skirtas jo „Trap Star“ prekėms.

3. RIP tatuiruotė

Tatuiruotė: Abiejų dilbių vidinėje pusėje yra tatuiruoti žodžiai „RIP“ ir „MOE“. Jo dešinės pusės vidinėje pusėje yra RIP, o kairėje – MOE.

Reikšmė: Tatuiruotė yra viena iš svarbiausių jo kūno tatuiruočių, nes tai duoklė jo dėdei Moe, kurį jis labai dievino.

4. Saulėtekio ir saulėlydžio tatuiruotės

Tatuiruotė: Vidinėje jo riešo pusėje yra dar dvi tatuiruotės, skirtos mylimam žmogui. Vidinėje dešiniojo riešo pusėje yra tatuiruotė „Saulėtekis“ kartu su skaičiais, 12–20, 1980. Jo kairėje yra žodžiai „Saulėlydis“ kartu su skaičiais, 7–12, 2007.

Reikšmė: Datos kartu su saulėtekiu reiškia jo dėdės Moe gimimo datą, 1980 m. Gruodžio 12 d., O datos kartu su saulėlydžiu – tą dieną, kai jis mirė, ty 2007 m. Liepos 12 d. dėdė Moe.

5. 357 Ginklo tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinėje kairiojo dilbio pusėje yra ginklo tatuiruotė kartu su keliomis kulkomis.

Reikšmė: Ginklas yra a.357 „Magnum“, kuris jam patiko, todėl jis jį išsitatuiravo ant kūno.

6. Tommy Gun tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinėje dešiniojo dilbio pusėje yra Tommy Gun tatuiruotė.

Reikšmė: Šią tatuiruotę jis padarė, kai pirmą kartą pamatė ką nors nešiojančią ant savo bloko.

7. Gerbk tatuiruotę

Tatuiruotė: Viršutinėje dešiniojo riešo pusėje yra žodžio „Pagarba“ tatuiruotė.

Reikšmė: Jis neplanavo pasidaryti šios tatuiruotės, bet tiesiog ją užpildė.

8. Lojalumo tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinėje kairiojo riešo pusėje yra tatuiruotas žodis „Ištikimybė“. Tatuiruotė retai matoma, nes „PnB“ dėvi daug blingo, tačiau ji egzistuoja.

Reikšmė: Tai taip pat buvo padaryta tik norint užpildyti erdvę ir vienintelė priežastis, dėl kurios jis gavo ištikimybę ant kairės rankos ir pagarbos dešinėje, nes ištikimybė prasideda nuo l kaip kairė, o pagarba prasideda nuo R, kaip ir dešinė. Tai buvo padaryta 2010 -ųjų pradžioje, kai jis atsitiktinai gavo rašalą.

9. „Boombox“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Užpakalinėje dainininkės kaklo pusėje yra „boombox“ tatuiruotė.

Reikšmė: Alenas padarė šią tatuiruotę, kad nuslėptų tatuiruotę, kurią gavo buvusiam. Tai taip pat yra jo mėgstamiausia tatuiruotė ant kūno, nes ji atspindi jo meilę muzikai.

10. Viršutinės pusės tatuiruotė

Tatuiruotė: Jo dilbių šonuose yra dar keli tatuiruoti žodžiai. Dešinėje yra žodis „TOP“, o kairėje – tatuiruotas žodis „SIDE“.

Reikšmė: Tatuiruotės kartu sudaro žodį „Top Side“, kuris yra jo kaimynystės pavadinimas. Jo kaimynystė vadinama „PnB“, kuri įkvėpė jo vardą, tačiau anksčiau ji buvo vadinama „Top Side“, prieš „PnB“, todėl jis pasidarė tatuiruotę ant savo kūno, kad pagerbtų vyresnįjį.

11. Nike tatuiruotė

Tatuiruotė: Priekinėje jo kaklo pusėje yra „Nike“ logotipo tatuiruotė ir žodžiai „Jus Do Me“, tatuiruoti aplink logotipą. Likusioje kaklo dalyje yra liepsnos ir mažos žvaigždės bei muzikos natos, kad užbaigtų jo kaklo tatuiruotę.

Reikšmė: Tai viena iš jo tatuiruočių, kurias jis gavo impulsyviai, bet nekenčia, kad dabar jas turi.

12. Filio ir akių tatuiruotė

Tatuiruotė: Dainininko krūtinėje yra tatuiruotė iš eilės pastatų, vaizduojančių Filadefijos panoramą, kartu su žodžiu „Philly“, išsitatuiravusiu dešinėje pusėje, virš pastatų. Virš dangaus taip pat alsuoja mažos žvaigždžių ir dolerio ženklų tatuiruotės. Viršutinėje krūtinės dalyje yra akies tatuiruotė trikampio viduje.

Reikšmė: Jis turi Filadelfijos panoramą kartu su žodžiu „Philly“ ant savo kūno, kad parodytų savo meilę gimtajam miestui. Akis trikampio viduje ant jo krūtinės yra Apvaizdos akis, kuri krikščionybėje naudojama Dievo akiai, stebinčiai žmoniją.

13. Brūkšninio kodo tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairėje jo kaklo pusėje yra brūkšninio kodo tatuiruotė kartu su skaičiais „1033041“ po ja. Viršuje taip pat yra didelės muzikos natos tatuiruotė ir kitos jo tatuiruotės liepsnos, sumaišykite abi šias.

Reikšmė: Skaičius yra tas, kurį jis vadina savo kalėjimo numeriu, nes tai yra jo socialinės apsaugos kodas, kurio jam reikia, kai jis yra užrakintas. Jis vis pamiršo, todėl pasidarė tatuiruotę ant savo kūno.

14. WB tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinėje jo kaklo pusėje yra raidės „WB“, tatuiruotės viduje.

Reikšmė: Tai brolių „Warner“ logotipas, kurį jis jaunystėje gavo ant kaklo. Tai dar viena jo tatuiruotė, dėl kurios jis apgailestauja, ir juokauja, kad tai taip pat turi kitą jo kaimynystės reikšmę: „PnB“ anksčiau turėjo lašinių parduotuvę su tais pačiais inicialais, kaip ir ant kaklo.