Tatuiruotės

14 nuostabių „Sasuke“ tatuiruočių idėjų su reikšmėmis

Jei galėtumėte tiesiog prisiminti „Naruto“ mangos seriją, Sasuke yra viena pagrindinių šios serijos veikėjų ir aptarkime, kodėl Sasuke pirmiausia turėjo blogio ženklą. Sasuke turėjo ženklą, reiškiantį jo pasmerktą padėtį, tačiau jis paprastai jį naudoja kaip savo kozirį. Tačiau vėliau jis dingo padedamas savo brolio Itachi, kad atsikratytų žymės naudojant Totsukos kardą.

Čia yra visa Sasuke prakeikimo tatuiruotės istorija ir ji atrodo maždaug taip …

Liepos 23 -ąją gimęs Sasuke buvo energingas vaikas, kuris visada entuziastingai džiaugėsi ir buvo nusipelnęs savo šeimos vardo kandidatas. Tačiau tai pasikeitė, nes visą jo šeimą ir kaimą aplenkė vyresnysis brolis Itachi. Stebina tai, kad Itachi buvo tas, kuriuo Sasuke žavėjosi ir į jį žiūrėjo kaip į jaunesnį brolį. Itachi paleido Sasukę jo nenužudydamas ir pasakė, kad Sasuke dar nėra vertas nužudymo. Tik sustiprėjęs, pavyzdžiui, įsigydamas asmeninį Mangekyō Sharinganą, jis galėjo paskelbti save iššūkiu, vertu Itachi sugebėjimams. Itachi pažodžiui privertė Sasuke jo nemėgti, trokšti keršto ir pasisemti jėgų.

Taigi vienintelis Sasukės gyvenimo tikslas buvo kerštas už jo šeimos žudynes ir, be to, įgyti jėgos, kuri pareikalavo to keršto, net jei tai buvo susijusi su papildomos galios iš išorės įgijimu – taip Orochimaru pasirodė. Su Orochimaru Juinjutsu, kuris yra šis prakeiktas antspaudas ir kuris padeda transformuotis, Orochimaru gali paprašyti kitų paramos. Vienas iš prakeikimų, kuris buvo suteiktas, buvo šis prakeiktas dangaus antspaudas, kurį Orochimaru suteikė Sasukei ir kuris galėjo padėti gavėjui padidinti jų čakrų lygį ir kartu jų fizinius sugebėjimus. Tai neabejotinai vienas stipriausių antspaudų. Kai antspaudas yra suaktyvintas, Sasuke įgyja tokias galias, kokios yra vienodos Naruto formos, kai jis pirmą kartą ją įdiegė.

Norėdamas suaktyvinti išblukusį ruonį, Orochimaru palieka kąsnį ant imtuvo kaklo, paskatindamas plombą išsivystyti šalia pradurtos sumušimo vietos. Imtuvai patiria nesąmoningą būseną, o kūnas priima ar atmeta antspaudo magiją. Tie, kurių kūnai nesuderinami su prakeiktu antspaudu, turės susidurti su mirtimi.

IDĖJOS

Nenuostabu, kad daugelis, sekančių „Naruto“ seriją, kurie taip pat yra užkietėję „Sasuke“ gerbėjai, rašosi rašalu kairėje pakaušio pusėje, kad primintų kerštą ir iššūkius, su kuriais Sasuke yra pasirengęs susidurti užkariauti jo tikslą.

Tačiau nebūtina, kad antspaudas būtų tatuiruotas tik ant pakaušio. Galima pasirinkti skirtingas vietas pagal savo skonį arba visur, kur jie randa asmeninę reikšmę.

 • Užsandarinkite viršutinę nugaros dalį

sasuke tatuiruotė

Tatuiruotėje yra trys tomai (ir visas dizainas žinomas kaip mitsudomoe), susiję su „Sharingan“, kuris, stimuliuojamas, antspaudą paverčia oranžinės raudonos spalvos ir išsklaido liepsnos pavidalo įspūdžius Sasuke kūne. Čia vaikinas padarė antspaudą tatuiruotę kairėje viršutinės nugaros pusėje, o tai yra puikus pasirinkimas įmantriam dizainui.

 • Zig-Zag plombos dizainas

sasuke tatuiruotė

Sasuke per antspaudą sugeba sužadinti blogą Orochimaru čakrą, todėl jis virsta baisiu savęs variantu, tačiau jis tampa galingesnis ir vikresnis. Šioje konkrečioje konstrukcijoje liepsnos, praeinančios per sandariklį, buvo pakeistos kai kuriomis zigzago linijomis. Tikriausiai galite įtraukti įvairaus pobūdžio dizainą, kad jis taptų asmeniškas.

 • Kaklo pusėje

sasuke tatuiruotė

Atrodo, kad šis dizainas atspindi tikslią vietą, kur buvo uždėtas Sasuke antspaudas, tai yra kairėje sprando pusėje. Juodai baltas rašalo raštas yra labiausiai paplitęs raštas, kuris yra madingas, tačiau jo dydis ir spalva gali skirtis pagal jūsų skonį.

 • Uždengia pusę nugaros

sasuke tatuiruotė

Šis dizainas atrodo šauniai. Pradedantiesiems jis dedamas į tikslią vietą, tai yra, kairėje kaklo pusėje. Antra, ji liepsną skleidžia kaip povas lietingą dieną, pasiruošusią šokti. Tai ne tik atrodo siurrealistiškai, bet ir tikrai daro stiprų poveikį. Tiesą sakant, kai sėdimas, antspaudas bus tik įprasta juoda tatuiruotė kažkur ant vartotojo kūno.

 • Visas nugaros dizainas

sasuke tatuiruotė

Šis dizainas yra panašus į ankstesnį, nes jis apima beveik pusę nugaros, tačiau yra keletas ypatumų. Liepsnų forma neabejotinai skiriasi ir, tiesą sakant, antspaudas yra gana mažas. Akivaizdu, kad dėvėtojas nori daugiau dėmesio skirti liepsnoms. Ši tatuiruotė atspindi tai, kad antrasis ir paskutinis antspaudo etapas skatina juodus ženklus visiškai uždengti naudotoją.

 • Be liepsnos

sasuke tatuiruotė

Liepsnos yra neatskiriama dizaino dalis, tačiau taip pat galite išbandyti šią išskirtinio stiliaus tatuiruotę ant vidurio, o ne kairėje kaklo pusėje. Panašiai galite eksperimentuoti su išdėstymu ir kitais dizaino komponentais.

 • Liepsna uždengtos rankos

sasuke tatuiruotė

Arba galite nuspręsti rašyti Sasuke’s Curse ruonį, uždengiantį ranką ir rankas. Šis dizainas yra šiek tiek unikalus ir sukuria gepardo odos įspūdį. Kai kuriems šis dizainas yra gana patrauklus, tačiau kai kuriems tradicinis būdas ir išdėstymo idėja gali būti daug geresni.

 • Šiek tiek perkeliant

sasuke tatuiruotė

Taip pat galima pabandyti išdėstymo vietą perkelti į dešinę kaklo pusę, o ne į kairę. O tai, kas dar labiau skiriasi, yra tai, kad vietoj to, kad uždengtumėte pusę nugaros, jis nusileidžia žemyn rankomis. Suteikia puikų liepsnos efektą, kuris atrodo labai šauniai.

 • Nesugadintas plombos dizainas

sasuke tatuiruotė

Dabar šis dizainas reiškia antspaudą, uždarytą liepsnos ratu. Tai daroma labai sudėtingai, o detalės yra labai tvarkingos. Yra priežastis, kodėl Orochimaru norėjo, kad antspaudo ženklas būtų kaklo šone, labai arti smegenų, ir todėl, kad jis gali sugadinti Sasuke protą, o tai leistų jam virsti stipresne savo versija.

 • Apskritimo modelis

sasuke tatuiruotė

Dar kartą apskritas modelis! Trys identiški ženklai yra išdėstyti tokiame piešinyje dėl simbolio už apskritimo. Apskritimas yra universalus visumos, tobulumo, begalybės, nesenstymo ir savęs simbolis. Aišku, kodėl daugelyje konstrukcijų liepsnos yra sukamos apskritimo būdu aplink sandariklį.

 • Cosplayer Sasuke dizainas

sasuke tatuiruotė

Jei mėgstate „Cosplayer“ ir panašiai, šis dizainas tikrai pritrauks tam tikrą dėmesį. Jis yra platus ir kruopščiai pagamintas.

 • Mažas ir kompaktiškas dizainas

sasuke tatuiruotė

Nors kai kuriems žmonėms patinka jų Sasuke antspaudas viršuje, yra ir kitų rūšių žmonių, kurie ieško minimalistinio Sasuke prakeikimo, kuris iš tikrųjų atrodo gana patrauklus. Taigi, jei neieškote kažko plataus, tai yra puikus pasirinkimas jums.

 • Šiaudinė skrybėlių kaukolė

sasuke tatuiruotė

Daugelis gerbėjų gyrė Sasuke charakterį ir tai, kaip jis sugebėjo labiau įsigilinti į juodumą ir kaip vėliau išgelbėjo, net kai kiti manė, kad jis yra toli nuo išgelbėjimo (na, ačiū Naruto, kuris nenuleido tikėjimo net merginos gali padaryti šią prakeiktą ruonio tatuiruotę kaip stiprybės ir drąsos gyvenime vaizdą.

 • Patobulintas Sasuke antspaudas

sasuke tatuiruotė

Šis antspaudo ženklas yra žymiai sustiprintas ir liepsnos raštas sumažintas iki minimumo. Matyt, taip yra todėl, kad dėvėtojas nori pabrėžti antspaudą, o ne jį supančią liepsną.

Galų gale, norint gauti tatuiruotę, kuri jums patinka ir kurią ilgai puoselėtumėte, reikia atlikti daugybę tyrimų. Mes jums pateikėme 14 tokių kūrybinių idėjų, kurios gali jus įkvėpti siekti tobulo dizaino, tačiau jūs galite pakeisti šiuos dizainus, kaip jums atrodo teisinga. Pridėti citatą ar datą ar tikriausiai mylimo žmogaus vardą, kuris jus įkvepia, yra puiki idėja, galinti papildyti jūsų dizainą. Taip pat galite gauti kažkieno vardą ar ką nors, kas įkvepia jus daryti viską, kas įmanoma, ir nugriauti visas kliūtis. Praneškite mums, ar mums buvo kokia nors pagalba, komentuodami žemiau!