Tatuiruotės

130 nuostabių Adomo tatuiruočių dizaino ir idėjų kūrimas

Būtent Michaelas Angelo nutapė šedevrą, kurį mes žinome Adomo sukūrimo vardu, ant Siksto koplyčios lubų, nesuvokdamas fakto, kad jis palieka palikimą tiek dvasiniame, tiek meno pasaulyje. Dabar, praėjus keliems šimtmečiams, žmonės iš jos pasidaro tatuiruotę. Dizainas gali būti rašomas tiesiai ant krūtinės nugaros su dideliu plotu, o abi rankos ištiestos iš abiejų pusių, kad apjuostų kūno dalį. Yra daugiau nei šimtai būdų, kaip pavaizduoti šią kūrimo istoriją.

Michaelangelo daug metų dirbo kurdamas savo šedevrą, kad pagerbtų Dievą ir žmogų. Jo paveikslas simbolizuoja naują gimimą, pabudimą ar didžiulį naujos pradžios jausmą. Žodžiu, tai reiškia naujo žmogaus sukūrimą. Kad galėtumėte pasidaryti šią tatuiruotę, nebūtina būti meno žinovu ar bet kurios religijos pasekėju. Jūs galite jį gauti rašalu tik estetiniais tikslais arba tiesiog norėdami įvertinti ryšį tarp Adomo kūrimo ir savo gyvenimo kelio.

Adomo tatuiruotės kūrimo prasmė

Turinys (spustelėkite, jei norite pereiti)

 • Adomo tatuiruotės prasmės kūrimas
 • Adomo tatuiruočių dizaino ir idėjų kūrimas
 • Adomo tatuiruočių sąrašo kūrimas

Pradiniame „Adomo sukūrimo“ portrete Dievas matomas kaip pagyvenęs žmogus su barzda ir apsiaustu, apsuptu jo kūno. Kita vertus, Adomas yra visiškai nuogas. Dešinė Dievo ranka ištiesta link Adomo, kad suteiktų gyvybės kibirkštį nuo jo piršto iki Adomo piršto. Kairioji Adomo ranka yra ištiesta į Dievo ranką tiksliai Dievo dešinės rankos kopijoje, kuri simbolizuoja tai, kad žmogus yra sukurtas pagal paties Dievo paveikslą.

Antrasis aspektas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra tai, kad, nors jie pasiekia vienas kitą, pirštai neliečia vienas kito. Tai simbolizuoja tai, kad Dievas, kuris čia yra gyvybės davėjas, kreipiasi į Adomą, kuris dar nėra gavęs gyvybės dovanos. Abu vyrai nėra vienodo lygio, kaip, pavyzdžiui, du žmonių draugai, spaudžiantys ranką.

Adomo tatuiruočių dizaino ir idėjų kūrimas

Kai populiarus menininkas Mikelandželas ant Siksto koplyčios lubų sukūrė savo gyvenimo šedevrą „Adomo sukūrimas“, jis galėjo arba nesuprato, kad iš tikrųjų palieka meno ir dvasinio pasaulio palikimą..

Nors praeityje buvo daug pramogų, tatuiruočių meistrai taip pat išbandė savo jėgas savo klientams. Tiesą sakant, poilsis visada sukelia pokyčių. Kartais visas paveikslas nukopijuojamas tiksliai toks, koks yra, o kartais yra daug elementų, kurie buvo pridėti ar atimti. Daugelis žmonių mėgsta suteikti jai tradicines dieviškas vibracijas, o kiti suteikia jai naują, šiuolaikišką posūkį, kuris gali būti šventas arba ne, o galbūt net maištingas.

Vienas iš būdų sukurti šį tatuiruotės dizainą – rašyti visą rašalą, kaip jis yra ant krūtinės nugaros, arba tik dvi rankas, kurios liečia viena kitą, bet dar neliečia. Apskritai, šis dizainas „Adomo kūrimas“ yra puikus tapybos variantas, kurį galima pasirinkti tatuiruotės dizainui, net jei jame nėra visų Dievo ir Adomo portretų ir tik dvi rankos.

Daugelis tų, kurie nori susitarti dėl viso tatuiruotės dizaino, neturi pamiršti, kad tai yra įmantrus darbas ir kantrybė turi išlikti tiek dėvėtojo, tiek kūrėjo pusėje. Galite pridėti daugiau informacijos, pavyzdžiui, kabučių ar kitų svarbių elementų, kad tai būtų nesenstantis jūsų tatuiruočių kolekcijos priedas. Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas būtų puikus kūrinys tiems, kurie ne tik patyrė savo sielos pabudimą, bet ir vertina panašius siekius ir kituose.

Čia yra 130 nuostabių „The Creation of Adam“ tatuiruočių dizaino sąrašas, įkvėptas:

Adomo tatuiruočių sąrašo kūrimas

 • Popierinių rankų tatuiruotės dizainas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Šis nuostabus Adomo kūrinys atrodo labai įspūdingai, nes jis labai skiriasi nuo kitų. Toks jausmas, tarsi būtų suformuotas ir susuktas kažkoks popierius, kad susidarytų toks dizainas. Tai iš tikrųjų yra abstrakti meno forma, kuri yra gana protinga, atsižvelgiant į tai, kad meno kūrinį rašote patys.

 • Klasikinis Adomo tatuiruotės dizaino kūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Čia galite pamatyti visą portreto dizainą su Adomu vienoje krūtinės pusėje ir dievu kitoje. Tatuiruotė yra padaryta tik kontūro forma, tačiau, jei norite, ją galima užpildyti spalvomis. Arba galite tai padaryti naudodamiesi juodo atspalvio efektu.

 • Spalvotas Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Viena iš šių portretų tatuiruočių viršutinėje nugaros dalyje yra padaryta spalvomis, o kita pusė yra nespalvota. Spalvota Adomo dalis gali būti laikoma kažkuo gyvenimu. Remiantis asmenine nuomone, jis gali turėti ir kitų reikšmingų reikšmių. Tai galėtų būti priminimas apie gyvenimo atgimimą.

 • Paprasta sukurti Adomo tatuiruotės dizainą

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Ši viršutinė nugaros dalis „The Creation of Adam“ tatuiruotė atrodo labai paprasta, tačiau ji puikiai tinka tiems, kurie nori nenusileisti ir nepadaryti jos per garsiai, pridėdami prie jos spalvų ar kitų elementų. Pagrindinė „Adomo sukūrimo“ dalis yra čia puikiai parodytos rankos.

 • Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas ant rankos

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Šis nespalvotas „Adomo sukūrimas“ yra tiesiog atliktas ant dėvėtojo rankos. Ilgos kūno dalys puikiai tinka tokiam dizainui, nes jas galima gerai sureguliuoti, pavyzdžiui, ranką ar kojas. Jei norite jį pastatyti horizontaliai, galite pasirinkti tokias dalis kaip krūtinė ir nugara.

 • Adomo tatuiruočių dizaino sukūrimas su vardais

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Puikus būdas suasmeninti savo tatuiruotę yra skirti ją pažįstamam žmogui. Pavyzdžiui, galite pasidaryti tatuiruotę rašytojo vardu, kuriuo žavitės. Tai gali būti jūsų šeimos nariai. jei turite vaikų, jų vardo tatuiruotė būtų puiki idėja, nes suteikėte jiems naują gyvenimą.

 • Adomo tatuiruotės dizaino su figų lapais kūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Sakoma, kad kai tik Adomas ir Ieva valgė draudžiamus vaisius, jie suprato, kad yra nuogi, ir apsidengė figų lapais. Tokiu būdu šio lapo pridėjimas gali reikšti ir žmonijos nuopuolį. Taigi labai sumaniai menininkas į vieną dizainą įtraukė du puikius krikščionybės įvykius.

 • Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas krūtinėje

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Puikus būdas sukurti „The Creation of Adam“ tatuiruotės dizainą yra kuo paprastesnis. Galite turėti didelę ar mažą tatuiruotę pagal savo skonį, tačiau ji turi būti paprasta. Jei turite kokių nors religinių ryšių, siūlome naudoti tik juodą rašalą.

 • Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas juodu rašalu

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Halo, esanti už tatuiruotės „Adomo sukūrimas“, suteikė jai labai dievišką atributą. Rankos taip pat dedamos debesų fone, todėl atrodo, kad žmonių kūrimas iš tikrųjų įvyko danguje.

 • Juodas rašalas Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Rankų gamybos būdas yra tikras. Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas ant bicepso atrodo gana nuostabiai. Puiki vietos idėja vaizduoti jėgą.

 • Realistinis Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Adomo tatuiruotės dizainas sukurtas tiesiai rankos viduryje. Tai unikali vieta pasidaryti tokią tatuiruotę. Tačiau kadangi tokia tatuiruotė puikiai atrodo mažo dydžio, tai yra puikus pasirinkimas.

 • Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas ant kiekvienos rankos

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Galite padaryti kiekvieną ranką ant kiekvienos rankos ir atrodytų gana šauniai, kai abi rankas sujungtumėte. Dizainas gali būti gana paprastas ir neturi turėti daug elementų.

 • Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas su rudu rašalu

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Vėlgi dizainas su aureole atrodo, kad žmoniją sukūrė Dievas danguje, tačiau dėl pagundos jis privertė žmogų nukristi iš dangaus į žemę. Ši tatuiruotė gali būti puikus to priminimas.

 • Adomo tatuiruotės dizaino su gėlėmis sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Šis „Adomo kūrinys“ atrodo nuostabiai, kai rankos padarytos tarsi sklandžiai, pavyzdžiui, vandenynas ar galaktika. Maži balti taškeliai atrodo kaip putojantis mažų žvaigždžių vanduo danguje. Aš taip pat dievinu gėlių pridėjimą prie dizaino.

 • Adomo tatuiruotės dizaino kūrimas ant šonkaulių

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Tai puiki vieta patiems pasidaryti „The Creation of Adam“ tatuiruotę. Jei nenorite demonstruoti savo kūrinio „Adomo kūrimas“, ši vieta jums labiausiai tiktų. Priešingu atveju jūs galite gauti rašalą kur nors labiau matomoje vietoje, tačiau sumažinti savo tatuiruotės dizaino dydį.

 • Vienos rankos Adomo tatuiruotės dizaino kūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Puiki idėja įsigyti „The Creation of Adam“ tatuiruotės dizainą, kad vietoj dviejų rankų ant odos būtų rašoma viena ranka. Tikriausiai galite paprašyti kito draugo rašalą, kad galėtumėte jį suderinti.

 • Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas naudojant „Dotwork“

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Rankos, atrodo, yra geriausia vieta iki šiol sukurti „The Creation of Adam“ tatuiruotės dizainą. Taip yra todėl, kad tai suteikia pakankamai vietos tokios rūšies tatuiruotėms pasidaryti. Akivaizdu, kad dauguma žmonių čia daro šią tatuiruotę dėl to, kaip ji atrodo.

 • Dvynių kūrimas Adomo tatuiruočių dizainas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Jūs ir jūsų draugas, šeima ar kas nors, ką dievinate, gali gauti panašių „Adomo kūrimo“ tatuiruotės idėjų. Įsitikinkite, kad asmuo, su kuriuo jį gaunate, yra meno mėgėjas ar panašus religinis entuziastas, kaip jūs. Svarbiausia, kad jūsų idėjos apie tatuiruotes turėtų sutapti.

 • Geometrinis Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Padarykite savo tradiciją „Adomo tatuiruočių meno kūrimas“ šiek tiek modernus, į savo tatuiruotės dizainą įtraukdami geometrinius raštus. Nėra jokių apribojimų, kaip kūrybingai galite pasinaudoti geometrinėmis formomis, tačiau galite pažvelgti į šį dizainą, kad gautumėte įkvėpimo.

 • Pora Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Man patinka, kaip abi draugės, seserys arba mamos ir dukters pora kartu pasiekė šį nuostabų „The Adam of Creation“ tatuiruotės dizainą. Tikriausiai galite pasivyti žmogų, kuris turi tą pačią aistrą menui ir yra labai artimas jums. Tai gana kūrybingas poros tatuiruotės dizainas ir gali turėti keletą reikšmių.

 • Mažasis Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Nesvarbu, koks mažas yra jūsų „The Creation of Adam“ tatuiruotės dizainas, jis atrodys puikiai, jei tik turėsite tinkamą jo išdėstymo idėją. Pavyzdžiui, norėdami sukurti tikrai mažą dizainą, galite pasidaryti tatuiruotę ant pirštų ar už ausies. Didesniems galite eiti už rankų. Paskutinis variantas yra krūtinė ir nugara, skirta humungous tatuiruočių dizainui.

 • Adomo tatuiruočių dizaino sukūrimas su gėlėmis

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Atrodo, kad rankos „Adomo kūrimo tatuiruotėje“ kyla iš puikios gėlių ir lapų vietos. Tai reikšminga kažkuo teigiamu, o gal net dievišku. Tai puiki idėja, jei turite teigiamą požiūrį į panašumą ir atsinaujinimą.

 • Apibūdino Adomo tatuiruotės dizaino kūrimą

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Šios dvi rankos yra padarytos abiejose krūtinės pusėse, tikintis, kad jos atsidurs viduryje. Fonas yra paprastas, išskyrus mėlyno vandens šešėlio efektą. Šiek tiek spalvų „Adomo sukūrimo“ tradicija tapo labai patraukli ir traukianti akį.

 • Iš viso pasaulio tatuiruočių dizainas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Kalbėdami apie dangų, dažniausiai kalbame apie dalykus, kurie yra ne šiame pasaulyje. Taigi tik tikslinga į šį „Adomo kūrimo“ tatuiruotės dizainą įtraukti kai kuriuos galaktikos tematikos elementus. Čia dėvėtojas išdžiūvo, kad pridėtų daug orbitų prie šios tatuiruotės kartu su kai kuriomis planetomis ar mėnuliais.

 • Anotacija Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Šis klasikinis „Adomo sukūrimo“ dizainas gali būti pakeistas įvairiais būdais ir vienas iš būdų yra čia. Galite pridėti daug spalvų arba skirtingų modelių. Tai visiškai priklauso nuo jūsų pageidavimų.

 • Paprasta sukurti Adomo tatuiruotės dizainą

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Krūtinė „Adomo sukūrimas“ atrodo labai populiari ir ypač tokia. Galite tai padaryti taip, kaip turi paveikslėlyje esantis vaikinas, arba pridėti spalvų, kad jis atrodytų patrauklesnis.

 • Mielas Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Šis mažas „The Creation of Adam“ tatuiruotės dizainas atrodo gana prašmatnus ir žavingas. Mažos tatuiruotės dažnai yra gana žavingos, ir tai, kad jas galima koreguoti bet kurioje kūno vietoje, yra gana nuostabu.

 • Adomo tatuiruotės dizaino kūrimas ant šlaunų

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Adomo tatuiruotę galima sukurti daugelyje kūno vietų, tačiau yra keletas netradicinių išdėstymo idėjų, iš kurių galite rinktis. Šlaunys, tokios kaip šioje nuotraukoje, yra viena iš jų. Tačiau turime pasakyti, kad dėl to visas dizainas atrodo gana skirtingai.

 • Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas ant peties

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Maža tatuiruotė krūtinės pusėje atrodo gana žavingai, kaip ir šis „The Adam of Creation of Adam“ dizainas. Mažas dizainas puikiai dera prie krūtinės viršaus.

 • Visa Adomo tatuiruotės dizaino kūrimo istorija

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Tai tik pusė Adomo kūrinio kūrinio, kuriame matoma dievo pusė. Galite padaryti Adomui pusę dizaino ant kito peties arba visiškai atsisakyti. Kiekviena dizaino pusė savaime atrodo labai graži. Galite išbandyti daug daugiau netradicinių variantų, tokių kaip šis.

 • Šiuolaikinis Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Atrodo, kad abi rankos, sukurtos tatuiruotės „Adomo kūrimas“, yra užrašytos asmeninėmis tatuiruotėmis. Vieną kartą tai gana kūrybinga idėja. Galite pridėti tikrai svarbių citatų ar žodžių ant rankų, kad reikštų ką nors reikšmingo, arba tai gali būti bet kas atsitiktinis.

 • Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas su „Halo“

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Abi Adomo sukūrimo rankos yra išdėstytos aureolės, sudarytos iš punktyrinių linijų, fone. jis yra gana skirtingas ir gali būti pakeistas ir saule. Bendras vaizdas yra paprastas, bet kūrybingas.

 • Mažasis Adomo tatuiruotės dizaino kūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Šis dizainas gali turėti tikrą monetą estetiniais tikslais, arba, jei jums patinka idėja, iš tikrųjų galite gauti šią tikroviškai atrodančią 3D monetą, rašytą jūsų „The Creation of Adam“ tatuiruotės dizainu, ir pridėti papildomą smūgį. Tiesą sakant, pabandykite ieškoti monetų iš to amžiaus, kai paveikslas buvo padarytas.

 • „Full Arm The Adam Tattoo Design“ sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Paprastas „Adomo kūrimo“ dizainas puikiai atrodo ant rankų.

 • Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas ant kaklo

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Kaklo nugarėlė yra dar viena puiki vieta dėvėtojui pasidaryti tatuiruotės dizainą. Čia puikiai tiktų maža tatuiruotė. Jums nereikia pridėti daug elementų, tačiau keletas elementų atrodytų puikiai.

 • Tapė Adomo tatuiruotės dizaino kūrimą

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Nors daugelis žmonių prie dizaino neprideda jokių spalvų, galite padaryti visą dizainą spalvotą. Jis neturi būti tikslios spalvos, kaip paveikslas. Tiesą sakant, galite naujovinti savo kūrinį „Adomo kūrimas“ ir pridėti jums patinkančių spalvų, kad jūsų dizainas būtų gana unikalus.

 • Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas ant krūtinės

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Paprastas „The Creation of Adam“ tatuiruotės dizainas atrodo gana nuostabiai tiesiai ant krūtinės.

 • Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas viršutinėje nugaros dalyje

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Nugara yra viena iš geriausių vietų, jei norite sau pasidaryti didžiulį ir drąsų „The Creation of Adam“ tatuiruotės dizainą. Čia rankos atrodo tarsi judančios. Šešėlinis jos efektas yra gana nuostabus.

 • Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas viršutinėje krūtinėje

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Kaip ir aukščiau pateiktas dizainas, šis „The Creation of Adam“ tatuiruotės dizainas taip pat yra pagamintas ant nugaros, ir net jei jis yra didžiulio dydžio, jis nėra toks tamsus ar paryškintas, kaip ką tik matėme. Taigi jūs turite palyginti abu šiuos dizainus ir pasirinkti tai, kas jums patinka.

 • Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas pakaušyje

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Štai dar vienas „The Creation of Adam“ tatuiruotės dizainas, pagamintas ant kaklo. Geriausia dalis denio tatuiruotėse yra tai, kad jas galima paslėpti, kai tik įmanoma, ypač mergaitėms, turinčioms ilgus plaukus. Bet kai jie suriša plaukus į bandelę, tatuiruotė atrodo nuostabiai.

 • Rudas rašalas Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Šis paprastas „The Creation of Adam“ tatuiruotės dizainas ant krūtinės atrodo kaip paprastų žmonių ranka. Tikriausiai tai rodo, kad nesvarbu, ar esi dieviška būtybė, ar normalus žmogus, viskas yra sukurta taip pat.

 • Robotų rankų tatuiruotės dizainas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Šis tatuiruotės „Adomo kūrimas“ dizainas primena dvi robotų rankas, o ne žmogaus rankas. Tam tikra prasme jis yra visiškai tinkamas šiuolaikiniam pasauliui, kuriame viską valdo robotai. Kita vertus, šis dizainas taip pat gali būti interpretuojamas įvairiai.

 • Skeleto rankų tatuiruotės dizainas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Šiame tatuiruotės „Adomo kūrimas“ matome, kad viena iš rankų buvo pakeista skeleto ranka, kuri yra gana šokiruojanti. Tačiau tai gali reikšti skirtingus dalykus skirtingiems žmonėms ir netgi gali parodyti žmonijos nuopuolį iš dangaus į žemę, kur jie tampa įvairių pagundų aukomis..

 • Drąsus Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Drąsi „The Creation of Adam“ tatuiruotė, padaryta juodu rašalu ant nugaros, atrodo labai padori.

 • Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas ant bicepso

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Bicepsas yra viena geriausių vietų tatuiruotės dizainui „Adomo sukūrimas“.

 • Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas ant kojos

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Šis tatuiruotės dizainas „Adomo kūrimas“ sudaro tik pusę nuotraukos. Viena ranka rašoma ant vienos kojos. Kitą koją galite rašyti ant kitos kojos, tačiau tai nėra būtina. Galite tiesiog laikytis vienos rankos tatuiruotės dizaino. Tai paprasta, tačiau atrodo labai patraukliai.

 • Tamsus Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Tai tradicinis ir klasikinis Adomo tatuiruotės dizaino kūrimas ant rankos.

 • Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas su gėlėmis ir halo

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Pridėjus keletą papildomų elementų, tokių kaip šios gėlės, iš kur ateina rankos, ir foną formuojanti aureolė atrodo gana nuostabiai ir patraukliai, net nenaudojant daugybės spalvų. Jei nenorite pridėti spalvų, pagalvokite apie puikius elementus, kuriuos galite pridėti prie savo tatuiruotės dizaino.

 • Kietas Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Šis dizainas yra paprastas ir įprastas, tačiau dėl savo paprastumo atrodo itin klasikinis.

 • Mažasis Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas ant kojų

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Mažasis „The Creation of Adam“ tatuiruotės dizainas puikiai tinka tiems, kurie mėgsta tai išlaikyti paprastą, mažą ir minimalistinį. Tiesą sakant, minimalistinis tatuiruočių dizainas yra madingas ir žmonės pasidaro įvairių tipų tatuiruotes ant pirštų ir tokiose vietose kaip už ausies ar pakaušio.

 • Adomo tatuiruotės dizaino kūrimas su saule

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Graži saulė fone atrodo gana nuostabi. Tai gali būti kylanti saulė, kurią galima priskirti „The Creation of Adam“ tatuiruotės dizainui. Abu šie dizainai gali reikšti kažko naujo kūrimą ar atgimimą. Todėl šiam dizainui geriausiai tinka kylanti saulė.

 • Adomo tatuiruotės dizaino su trečiąja akimi sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Tai jaučiasi kaip trečioji akis ar „Illuminati“. Tiesą sakant, tai yra labai tinkamas elementas, kurį reikia pridėti prie Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimo. Abu šie dizainai reiškia kažką paslaptingo. Gimimo ir mirties paslaptis galima pavaizduoti per šiuos dizainus ir simbolius.

 • Spalvingas Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Mėlynas apskritimas už Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimo daro visus dizainus šiek tiek patrauklesnius. Matote, kad į šį dizainą buvo įtrauktos įvairios formos.

 • „Galaxy“ tema „Adam Tattoo Design“ sukūrimas 

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Šis galaktikos tematikos tatuiruotės „Adomo kūrimas“ dizainas yra tikrai unikalus. Atrodo, kad kiekviena ranka susirenka iš skirtingų juodųjų skylių; kitokia visata. Todėl tai suteikia labai paslaptingą ir nepakartojamą atmosferą.

 • Adomo tatuiruotės dizaino kūrimas su „Illuminati“

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

„Adomo kūrimo“ tatuiruotės dizaino kūrimas tiesiai krūtinės viduryje yra gana puiki idėja, nes čia yra širdis. „Illuminati“ ženklas yra tiksliai ten, kur yra tikroji žmogaus širdis, o abi rankos nukreiptos būtent į ją. Tiesą sakant, širdis yra atsakinga už mūsų gyvybę, todėl atgimimo ir naujo gyvenimo tema yra fiksuota.

 • Adomo tatuiruotės dizaino kūrimas su naminiu šunimi

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Čia vietoj Dievo rankos dėvėtojas ją pakeitė šuns letena. Tai labai mielas dizainas ir puiku, jei turite augintinį, kurį norėtumėte pagerbti. Jei turite kitą augintinį, pavyzdžiui, katę, ranką galite pakeisti katės letena.

 • „Galaxy“ Adomo kūrimas “tatuiruočių dizainas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Adomo tatuiruotės dizainas sukurtas galaktikos fone. Šiame sąraše yra daug panašių dizainų. Taigi atrodo, kad tokios temos yra gana populiarios tarp žmonių, kurie daro „Adomo tematikos“ tatuiruotes.

 • Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas ant rankos

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Paprasta ir maža rankos tatuiruotė turi galią išreikšti daug ką, kaip ši „Adomo sukūrimo rankos tatuiruotė“.

 • „Galaxy Hands“ tatuiruotės dizainas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Taškinis darbas, matomas šiame tatuiruotės „Adomo kūrimas“ projekte, yra nepaprastai atliktas. Nors tatuiruotės dizainas yra gana mažas, jis vis tiek yra labai patrauklus.

 • Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas apatinėje kaklo dalyje

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Šio tatuiruotės dizaino kūrimas „Adomo kūrimas“ yra kylanti saulė, kaip matėme anksčiau, tačiau šis tatuiruotės dizainas nėra spalvotas. Tai atliekama tik naudojant juodą rašalą. Tačiau dėvėtojas pridėjo keletą tekstų su šiuo dizainu, taigi ir jūs galite, jei rasite ką nors įdomaus.

 • Kūryba Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Gana šiuolaikiškai atrodanti meno forma. Puiki idėja sumaišyti dviejų skirtingų epochų meno formas į vieną ir sukurti unikalų dizainą sau. Todėl šis dizainas atrodo gana nuostabus.

 • Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas ant alkūnės

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Šis paprastas ir mažas „The Creation of Adam“ tatuiruotės dizainas puikiai atrodo tiesiai virš alkūnės. Gana netradicinė vieta pasidaryti tatuiruotę, tiesa?

 • Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas ant krūtinės

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Naudojant tik juodą ir rudą rašalą, šis „The Creation of Adam“ tatuiruotės dizainas sukūrė ypatingą vietą, kurioje šiame sąraše gali atrodyti nuostabiai. Visai puikus meistriškumas!

 • Ankle Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Kulkšnių tatuiruotės atrodo gana elegantiškai ir prašmatniai. Pažvelkite į šį meno įkvėptą „Adomo kūrimas“ tatuiruotės dizainą. Tai nesudėtinga ir subtilu, ir šios savybės daro šį tatuiruotės dizainą patraukliu.

 • Dangaus tatuiruotės dizainas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Adomo tatuiruotės dizainas buvo sukurtas galaktikos fone, naudojant nuostabų taškinį darbą ir taškų panašumą į žvaigždes. Apskritai vibracijos yra labai paslaptingos.

 • Abiejų rankų tatuiruotės dizainas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Šiame tatuiruotės dizaine abi rankos yra sujungtos kaip dėlionė, kad būtų užbaigtas tatuiruotės dizainas. Taip pat galite pabandyti gauti kažką panašaus, kad jūsų tatuiruotė atrodytų kūrybiškiau.

 • Meninis Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Galima sakyti, kad šis „Adomo sukūrimo“ tatuiruotės dizainas yra meninė kūryba, nes prie didžiojo paveikslo buvo pridėta dar viena meno kūrinio forma. Visa tapyba padaryta abstrakčia forma su geometrinėmis figūromis. Vienas iš ir taip pat yra robotas, o kitas yra žmogaus ranka.

 • Kūryba Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Atrodo, kad abi šios rankos yra medžio šaknų dalis, kurios sujungiamos ir sudaro vieną medį. Simbolis, sudarantis foną, dedamas tiesiai ten, kur dedama širdis, o rankos nukreiptos į ją. Gana kūrybingas dizainas.

 • Unikalus Adomo tatuiruotės dizaino kūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Šiek tiek Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas ant apykaklės kaulo atrodo nuostabiai, ypač mergaitei. Tai gana moteriška išdėstymo sritis.

 • Tatuiruotės dizainas su vaizdu į jūrą

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Šio tatuiruotės „The Creation of Adam“ fonas yra labai gyvas ir gražus, nes tai yra daugelio spalvų derinys. Scena yra jūra su kylančiu bėgimu, kuris simbolizuoja kūrimą ir atnaujinimą. Jūra taip pat reiškia begalinę jėgą.

 • Gražus Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Gražus „The Creation of Adam“ tatuiruotės dizainas yra tarp gėlių ir lapų vainikų, kurie suteikia moteriškumo. Jūs netgi galite pridėti šiek tiek spalvos, kad ji atrodytų gyvesnė.

 • „Pretty The Adam Tattoo Design“ sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Kaklas yra puiki vieta bet kokiam mažam tatuiruotės dizainui. Šis dizainas atrodo gana prašmatnus ir labai mielas.

 • Nuostabus Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Dar kartą tai buvo ant Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimo ant kaklo. Dizainas yra gana paprastas, bet vis tiek atrodo labai žavingas.

 • Naminių šunų tatuiruotės dizainas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Jei mylite savo augintinį ir norite būti kūrybingi, naudodami tik jam skirtą tatuiruotę, šis dizainas atrodo gana mielas. Vieną iš Michaelangelo paveikslo „Adomo sukūrimas“ rankų galite pakeisti savo šuns ar katės letena. Gana miela idėja.

 • Mėnulis Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Šis mielas tatuiruotės dizainas pusmėnulio fone atrodo labai paslaptingai. Nors daugelis žmonių kartu su „The Creation of Adam“ tatuiruotės dizainu gauna kylančią saulę, ši dėvėtoja nusprendė gauti pusmėnulį. Mėnulis taip pat yra poilsio nuo pusmėnulio iki pilnaties simbolis.

 • Paslaptingas Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Ten, kur rankos nukreiptos viena į kitą, oda atrodo įtrūkusi ar sulaužyta. Tai puikus dizainas ir gana kūrybingas.

 • Viršutinė krūtinė Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Paprastas „The Creation of Adam“ kontūro tatuiruotės dizainas atrodo gana nuostabus.

 • Puikus Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Šis tatuiruotės dizainas turi daug dalykų. Nors viena ranka yra kilusi iš gėlių ir lapų, vaizduojančių Edeno sodą ir tai yra Adomo ranka; kita vertus, ranka yra Dievo, kilusi iš galaktikos. Dizainas atrodo gana kūrybingas, pridėjus prie rankos.

 • „Claves The Adam Tattoo Design“ sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Daugelio žmonių rankos pridedamos prie skirtingų rankų. Šis dizainas skiriasi, nes, nors ir laikomasi panašios koncepcijos, išdėstymo idėja yra visiškai kitokia. Tatuiruotė dedama ne ant rankų, o ant kojų.

 • Saulė Adomo tatuiruočių dizaino sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Šio tatuiruotės dizaino „Adomo kūrimas“ fonas yra didžiulė juoda saulė. Ant jo padarytas rankos kontūras, kuris atrodo gana nuostabiai ir pasirodo tamsiame fone.

 • Viršutinės šonkaulių tatuiruotės dizainas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

tik vaikinams, mergaitėms, viršutinė šonkaulių dalis yra puiki idėja bet kokio tipo tatuiruotėms. Šioje nuotraukoje Adomo tatuiruotės dizaino kūrimas atrodo išskirtinai patraukliai.

 • Stilingas Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Nors šis tatuiruotės „Adomo kūrimas“ dizainas yra gana paprastas, pridėjus gėlių raštų, viskas pasikeitė. Netgi atspalvio efektas padarė šią tatuiruotę labai patrauklią.

 • Visas vaizdas Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Ant dėvėjo rankos yra visas Adomo ir Dievo portretas ir, sąžiningai, jis atrodo gana gerai. Tai nėra tokia didžiulė tatuiruotė ant krūtinės, bet atrodo vienodai patraukli.

 • Skirtingi Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Galima sakyti, kad šis tatuiruotės dizainas yra vienas iš labiausiai išsiskiriančių „Adomo kūrimas“ tatuiruočių dizaino šiame sąraše. Priežastis gana akivaizdi. Nors viena ranka simbolizuoja Adomo, kita ranka – ne Dievo, bet atrodo, kad tai yra normalus žmogus, kuris tik siūlo gėlę. Ši gėlė gali būti meilės ir dėkingumo. Bendra išvaizda yra gana elegantiška.

 • Įvairiaspalvis Adomo tatuiruotės dizaino kūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Vienas iš gražiausių ir patraukliausių tatuiruočių „Adomo kūrimas“ šiame sąraše vien dėl kūrybiškumo lygių ir daugybės spalvų, kurios buvo naudojamos šiame dizaine. Fone – gražus naktinis dangus, aplinkui žvaigždės ir dvi gražios gėlės, suteikiančios jam šventą ir dangišką efektą.

 • Tapyba Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas

Paprasta dviejų rankų figūra iš Michaelangelo „Adomo sukūrimo“ atrodo gana gražiai.

 • Pirštų susidūrimo tatuiruotės dizainas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Čia galite lengvai pasidaryti „The Creation of Adam“ riešo tatuiruotę, tokią kaip ši dėvėtoja, ir tada sujungti abu riešus, kad sukurtumėte bendrą vaizdą.

 • Nuostabus tatuiruotės dizainas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Šis nuostabus tatuiruotės „Adomo kūrimas“ dizainas yra gana paprastas ir kūrybingas.

 • Rankinė „Adam Tattoo Design“ sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Šis tatuiruotės dizainas, įkvėptas Michaelangelo paveikslo pavadinimu „Adomo sukūrimas“, yra pagamintas iš plačios apyrankės, kuri atrodo gana kūrybingai ir gerai. Fone – pilnatis, su nuostabaus grožio gėlėmis ir nuostabiu taškiniu darbu.

 • Neįprastas Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Šis paprastas „The Creation of Adam“ tatuiruotės dizainas viršutinėje nugaros dalyje atrodo puikiai!

 • „Petite The Adam Tattoo Design“ sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Jūs galite gauti savo „The Creation of Adam“ tatuiruotės dizainą ant rankos, kad būtų lengviau matyti!

 • Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas su citata

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Ši dėvėtoja nusprendė gauti keletą citatų lotynų kalba su savo tatuiruotės „Adomo kūrimas“ dizainu. Galite gauti reikšmingų citatų savo arba užsienio kalba, kad jūsų dizainas atrodytų nuostabiau.

 • Apatinės krūtinės tatuiruotės dizainas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Apatinis šonkaulis yra puiki vieta nusipirkti tatuiruotės dizainą „Adomo kūrimas“!

 • Žmogaus ir naminių gyvūnėlių tatuiruotės dizainas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Šis augintinių entuziastas dar kartą nusprendė vieną ranką apsikeisti šuns letena – tai puikus būdas parodyti meilę savo šuniui.

 • Velnias Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Čia viena ranka, kuri iš tikrųjų turėjo būti Dievo, iš tikrųjų yra pakeista velnio rankomis. Tai gali būti nukreipta į priešingą prasmę, tai yra kritimas iš dangaus ir pagundos kelio pasirinkimas.

 • Kietas Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Paprastas viso „The Creation of Adam“ tatuiruočių dizaino kontūras ant krūtinės atrodo gana šauniai. Galite tai padaryti, jei norite kažko sudėtingo.

 • Dėžutės tatuiruotės dizainas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Šis tatuiruotės „Adomo kūrimas“ dizainas yra į dėžutę panašios struktūros, tačiau padeda dizainui atrodyti sudėtingiau ir tvarkingiau. „Adomo kūrimas“ tatuiruotę galite įtraukti į įvairias kitas formas.

 • Pilvas Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Viena iš kitų unikalių išdėstymo idėjų yra pasidaryti tatuiruotę ant pilvo, nes tatuiruotės pasidėjimas ant krūtinės ir nugaros yra labai populiarus dalykas..

 • Crazy Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Atrodo, kad čia vyksta mokslas, susikibus rankomis ir sukuriant kažką stebuklingo. Tai puikus dizainas, jei tikite dievo magija.

 • Pečių Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Dizainas tęsiasi nuo krūtinės iki abiejų rankų ir atrodo gana nuostabiai. Tai tikrai yra vienas didžiausių ir sudėtingiausių dizaino šiame sąraše, kurį galite patikrinti.

 • Skirtingi Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Šis paprastas rankų tatuiruotės dizainas yra labai panašus į Adomo tapybos tatuiruotės dizaino sukūrimą, tačiau buvo šiek tiek pakeistas ir pakeistas. Apskritai, jis yra gana elegantiškas ir lengvai valdomas.

 • Spalvotas Adomo tatuiruotės dizaino sukūrimas

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Šį spalvingą tatuiruotės „Adomo kūrimas“ dizainą lydi dviejų mažų angelų, kurie tikriausiai stebisi šiuo ekstremaliu Dievo gestu sukurti žmones, paveikslas. Gana apgalvotas dizainas, turime sutikti. Be to, spalvos atrodo patrauklesnės.

 • Gražus „Adomo kūrimas“ tatuiruočių dizainas su gėlėmis

Adomo tatuiruočių dizaino kūrimas

Gana paprastas „Adomo kūrimo“ tatuiruotės dizaino kontūras su lapais ir gėlėmis, kyšančiais iš kiekvieno galo. Kontūro dizainas yra gana paprastas, tačiau labai patrauklus ir moteriškas.

Tai yra visi 130 nuostabių tatuiruočių „Adomo kūrimas“, kuriuos iš pradžių planavo Michaelangelo. Ačiū jam, kad suteikė tokių nuostabių ir kūrybingų idėjų jūsų kitam tatuiruotės modeliui!