Tatuiruotės

12 Jonah Marais tatuiruočių ir jų reikšmės

Jonah Marais Roth Frantzichis yra amerikiečių dainininkas ir dainų autorius. Jona labiausiai garsėja tuo, kad yra amerikiečių berniukų grupės „Why Don’t We“ dalis kartu su Zachu Herronu, Jacku Avery, Danieliu Seavey ir Corbynu Bessonu. Jie pradėjo 2016 m. Ir išleido keletą EP ir išleido debiutinį albumą, 8 laiškus 2018 m.

Jona ant kūno turi keletą nuostabių tatuiruočių, kurios jam tikrai ypatingos. Pažvelkime į jo rašalus ir už jų esančias reikšmes.

1. „Medis ir 8“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Dainininko dešiniojo dilbio šone yra palmės tatuiruotė. Skaičius „8“ taip pat ištatuiruotas dešiniojo riešo šone.

Reikšmė: Medžio tatuiruotė ant dilbio jam yra ypatingas dizainas, taip pat atspindi 2019 m. Išleistos grupės dainą „Cold in LA“. Medis pasirodo albumo viršelyje. „8“ ant jo riešo yra deranti tatuiruotė, kurią gavo visi grupės nariai, atspindintys bendrus ryšius, taip pat debiutinio albumo pavadinimą, 8 raidės.

2. Paukščių tatuiruotė

Tatuiruotė: Jo dešiniojo riešo vidinėje pusėje yra erelio tatuiruotė, kurios sparnai yra plačiai išskleisti.

3. Dizaino tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinėje dešiniojo dilbio pusėje yra deimanto formos tatuiruotė. Dizainas susideda iš geometrinių figūrų ir linijų.

Reikšmė: Jo dilbio dizainas iš tikrųjų yra beisbolo aikštės kontūras. Tatuiruotė jam turi ypatingą reikšmę, nes Jona anksčiau žaidė beisbolą.

4. „Tigro“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant dešinės Jonos rankos, netoli alkūnės, yra tigro tatuiruotė.

Reikšmė: Tigras ant rankos reiškia jo gimimo datą, nes jis gimė tigro metais. Tigras taip pat yra jo mėgstamiausias gyvūnas, todėl jis norėjo pasidaryti šią tatuiruotę.

5. Namų tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešiniojo dilbio viduje yra vienas iš ypatingiausių rašalų. Tatuiruotė yra miesto panoramos dizainas po žvaigždėtu dangumi, tiltas su bangomis po juo, medžių linija ir jų atspindys jūroje.

Reikšmė: Miesto tatuiruotė ant rankos yra scena iš gimtojo miesto Minesotos. Tatuiruotė rodo jo namo sceną, iš kurios atsiveria vaizdas į jūrą. Jona pasidalino tatuiruote savo „Instagram“ kartu su prierašu „nuolatinis namų priminimas“.

6. „Skaičiaus“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Skaičius „1998“ taip pat yra ištatuiruotas ant dešinės rankos žasto.

Reikšmė: Skaičius žymi jo gimimo metus. Jona gimė 1998 m. Birželio 16 d.

7. „Laivo“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Dainininkės dešiniojo bicepso tatuiruotė ant didelio laivo.

Reikšmė: Laivas ant jo bicepso yra naujos pradžios ir kelionės simbolis. Tai taip pat reiškia sėkmę ir laimę.

8. „Saulės“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Jonos dešinėje viršutinėje rankoje taip pat yra saulės tatuiruotė.

Reikšmė: Saulės tatuiruotė ant rankos atspindi jo močiutės „Saulėtą“ vardą, kurį jis labai myli ir laiko viena didžiausių savo rėmėjų.

9. „Bolt“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant kairės rankos, šalia nykščio, tatuiruotas mažas žaibas.

Reikšmė: Rankos varžto tatuiruotė reiškia spontaniškumą.

10. „Loon“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairėje dainininko petyje yra pirmoji tatuiruotė, kurią jis kada nors padarė. Tatuiruotė yra paukštis.

Reikšmė: Loono tatuiruotė ant Jonos peties yra dar viena jo tatuiruotė, kuri yra duoklė jo gimtajam miestui Stillwater Minesotoje. Loonas yra valstijos Minesotos paukštis.

11. Citata tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinės kojos viduje, tiesiai virš kulkšnies, yra citata „giliai kvėpuoti“.

12. Žodžių tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairėje dainininko pekoje yra tatuiruotė „TCZJES“.

Reikšmė: Žodžio tatuiruotė ant jo peko yra žodis, sudarytas iš jo šeimos narių inicialų. Laiškai reiškia jo tėvą Timothy Frantzich, jo motiną Carrie Frantzich, jo brolį Zebuloną Wilderį Frantzichą, jo paties vardą Jonah ir seseris Esther Grace ir Svea. Tatuiruotė yra ypatinga, nes ji atspindi meilę savo šeimai, todėl jam ant širdies buvo ištatuiruoti visų inicialai.