Tatuiruotės

11 dizaino po akimis tatuiruočių su prasmėmis ir idėjomis

Jei ieškote rašalo dažais, kurie yra pakankamai drąsūs jūsų skoniui, tada veido tatuiruotė ir ypač tatuiruotė po akimis būtų puiki vieta pradėti. Šiame straipsnyje mes ypač aprašėme keletą nuostabiausių tatuiruočių po akimis prasmių, kurios padės jums ištirti įvairias galimybes, kurias turite su savimi.

Jei galvojate patekti į savo veidą, tada jūsų tatuiruotė po akimis būtų puiki vieta pradėti. Saugumas akivaizdžiai pasikeitė ir vis dažniau priima tatuiruotes. Pastaruoju metu matome vis didesnį tatuiruočių pramonės augimą ir žmonių galimybes tatuiruotėms. Po akimis, tatuiruotės yra gana populiari sritis, kurioje žmonės patys gauna rašalą.

Taigi, pagalvokite, kad straipsnyje mes išvardinome 11 nuostabių tatuiruočių po akimis, kurios taip pat padės mums ištirti jų reikšmes ir istorines šaknis, kad parodytume didesnį vaizdą. Šios nuotraukos ir dizainas turi ir modernią, ir istorinę simboliką. Taigi pažvelk į priekį.

1. Ašaros tatuiruotė po akimis

tatuiruotės po akimis

Kai galvojame pasidaryti tatuiruotę po akimis, galime pamatyti vieną liūdnai pagarsėjusį simbolį, kuris yra populiariausias, tai yra ašaros simbolis. Šis simbolis geriausiai apibūdina ankstyvą veido tatuiruotės pradžią ir ypač tatuiruotę po akimis. Taip pat populiariai žinoma, kad tai siejama su pakraščių tatuiruotėmis ir kalėjimo gyvenimu. Jis buvo naudojamas tam, kad būtų galima atskirti gaujos filialus, smurtinius nusikaltimus ir net pagerbti tuos, kuriuos jie prarado.

Dėl šių asociacijų ši tatuiruotė po akimis ištremia dėvėtojus iš visuomenės, dabar juos kuria daugybė žinomų asmenybių, tokių kaip muzikantai ir įžymybės. Užuot simbolizavęs žmogžudysčių seriją, ši simbolika pakeitė savo reikšmes ir reiškia pagarbą tiems, kurie prarado gyvybes kai kuriose praeities kovose. Kino industrijoje dažniausiai ašaros po akimi tatuiruotės pavyzdžiai yra Lil Wayne ir „The Game“, kurie padarė ašaros po akimi tatuiruotę, kad pagerbtų savo artimuosius..

2. Trikampis po akimi tatuiruotė

tatuiruotės po akimis

Tatuiruočių meistras, garsėjantis savo tradiciniu darbu „Myke Chambers“, yra puikus veido tatuiruočių ir jų raidos pavyzdys. Jo gyvenimo kelionė yra sunkios vaikystės pavyzdys, kurį lenkia priklausomybės, susvetimėjimo ir praradimų serijos. Kai užaugo suaugęs, jis 4 metus susibūrė į Teksasos kalėjimą. Jis naudojasi savo tokio kapo patirtimi, kad patobulintų savo tatuiruotės įgūdžius. Šiandien jis yra vienas garsiausių menininkų ir „Seven Swords Tattoo Company“ Filadelfijoje savininkas. Jis taip pat garsėja Polinezijos tatuiruote, kuri yra po akimi. Paklaustas apie trikampio tatuiruotės po akimis reikšmę, jis sako: „gyvenimas per tiesą ir garbę“.

Polinezijos kultūroje visi meno kūriniai viršutinėje kūno pusėje dažniausiai siejami su dvasiniu pasauliu. Tatuiruotės su apverstomis trikampėmis dažniausiai naudojamos norint parodyti nugalėtų priešų skaičių. Tai iš tikrųjų galėtų būti siejama su paties Mike’o dvasine ir fizine kelione pasaulyje. Jis taip pat buvo labai pakeistas. Tai yra, nugalėdamas savo asmeninius demonus ir palikdamas nusikaltimų bei negatyvumo gyvenimą, kad pradėtų naują užuojautos gyvenimą.

Kai kuriose senovinėse kultūrose ir tradicijose apverstas trikampis tatuiruotė taip pat naudojama pagerbti moterišką energiją ir mėnulio energiją tuo pačiu metu, kai pagerbia moteriškas deives. Nesvarbu, kokios reikšmės siekiate, apverstos trikampio tatuiruotės po akimi yra puikus pasirinkimas tarp abiejų lyčių.

3. Žvaigždės po akimi tatuiruotė

tatuiruotės po akimis

Jei ieškote moteriškesnio tatuiruočių stovo, esančio po akimi, nėra geresnio pavyzdžio nei šis tatuiruočių dailininkės Kat Von D paveikslėlis, turintis žvaigždes aplink akis. Kat Von D apibūdina ją po akies tatuiruotės stiliumi, kuris yra jos ikoninis stilius, sakydamas: „Tai yra simbolis, galintis būti labai tatuiruotam ir vis tiek moteriškai nešti save“. Be to, ji tęsė, kad jos asmeninis mylimasis „Motley Crue“ numeris yra „Žvaigždėtos akys“, kuris taip pat padėjo pagyvinti asmeninį dizainą.

4. Žaibo varžtas po akimi

„Kat Von D“ taip pat palaiko šaunią žaibo tatuiruotę po akimi. Įdomu tai, kad ši po akies tatuiruotė apibūdina ir vaizduoja jos LA tatuiruočių parduotuvę „High Voltage Tattoo“, kuri yra viena iš jos mėgstamiausių vietų. Be tik tatuiruočių parduotuvės konotacijos, žaibo simbolis įprastais terminais taip pat reiškia galią, ryžtą arba gali būti naudojamas, jei esate didžiulis išgalvotų knygų ar filmų serialų „Haris Poteris ar blykstė“ gerbėjas.

5. Skaičius po akimi tatuiruotė

tatuiruotės po akimis

Skaičių tatuiruotės pasidarymas yra vienas iš labiausiai neįvertintų ir labai klasikinių pasirinkimų, ypač vyrams, norintiems veido tatuiruotės po akimi. Čia pateiktame paveikslėlyje parodyta, kaip labai šiuolaikiškai dėvėti skaitinę tatuiruotę po akimi su klase ir stiliumi. Kai kurios garsios garsenybės, ant veido nesidarantys tatuiruočių, yra reperio XXXTENTACION „17“, užrašytos rašalu ant viršutinės kaktos, „Lil“ pompos „17“, užrašytos rašalu šoninėje akies dalyje, ir „69“ reperis Tekashi 6Six9Nine, kuris rašomas tiesiai virš antakio. Šie menininkai nusprendė papuošti savo veidus skaičiais, reiškiančiais tam tikrą etapą, laimingą skaičių ir jų gimimą reprezentuojančius skaitmenis. Tiesą sakant, pasirinkti akių tatuiruotę, kurioje yra skaitmenys, yra puikus būdas papuošti žmogaus veidą.

6. Inkaro po akimi tatuiruotė

tatuiruotė po akimis

Puikus būdas pasidaryti sau bet kokią tatuiruotę, nesvarbu, ar tai tik veido tatuiruotė, ar bet kokia viso kūno tatuiruotė, yra sukurti asmeninį dizainą. Šiame paveikslėlyje dėvėtojas po akimi dėvi klasikinę inkaro tatuiruotę, o tai reiškia daug ką. Šio inkaro dizaino reikšmės apima ištikimybės sau ir įžeminimo procesą. Tai taip pat labai panašu į mantras, kurias turime savo religinėse vietose, ir simbolizuoja savijautą, sveikatą, jėgą ir net sėkmę. Šis simbolis iš esmės naudojamas jėgai ir stiprybei sunkiais laikais.

Tatuiruotės po akimis kiekvienam dėvėtojui turi labai skirtingą reikšmę, tačiau pasirinkti nuolatinį veido simbolį yra visai kas kita. Taigi kodėl gi nepasirinkus to, kas primins kažką svarbaus ir pagerins jūsų kelionę šiame gyvenime?

7. Kryžiaus po akies tatuiruotė

tatuiruotė po akimis

Kryžiai buvo didžiulė tatuiruočių ritualo dalis, turinti įvairias reikšmes. Kryžiaus reikšmė priklauso nuo laikotarpio, nes jis kinta visame pasaulyje ir pasaulio dalyse, iš kurių jie yra. Istoriškai Vidurio Rytų koptų krikščionys naudojo kryžiaus simbolį, kad apibrėžtų ir simbolizuotų nepaklusnumą ir pagarbą dievui, ypač musulmonų ir krikščionių visuomenėje..

Tačiau laikui bėgant jis pasikeitė ir reiškia skirtingas gaujos filialus, o jį dėvėjo kaliniai ir gangsteriai. Po to kryžiaus reikšmė labai pasikeitė. Dabar žmonės nešioja kryžiaus simbolius visame kūne, kad apibūdintų įvairius dalykus. Sportuoti tokį kryžių po akimis reiškia daug. Dabar žmonės supranta dizainą po akimi, reiškiantį kažką madingo ir elegantiško. Daugelis garsenybių taip pat pasidaro kryžminę tatuiruotę, nebūtinai po akimi, bet skirtingose ​​kūno dalyse, kad apibūdintų įvairius dalykus. Tarp žymiausių įžymybių yra 21 Savage, Lil Wayne ir Justin Bieber.

8. Širdžių po akimis tatuiruotė

tatuiruotės po akimis

Tatuiruotė po akimis išpopuliarėjo tarp moterų, jei ji yra tokia populiari tarp vyrų. Vis daugiau moterų nusprendė padaryti moteriškas tatuiruotes veidui, pavyzdžiui, širdis, žvaigždes, apverstus trikampius ir net žodžius bei abėcėlę. Ypač širdies tatuiruotė yra vienas mėgstamiausių moterų pasirinkimų. Jie neturi tam tikros reikšmės, tačiau žinomi tik dėl įdarbinimo idėjos. Tačiau jis dažniausiai gali būti naudojamas parodyti meilės jausmus, aistringą asmenybę arba tiesiog būti žavingo simbolio.

Kita paplitusi išraiška yra sudaužytos širdies simbolis, esantis po akimi, apibūdinantis visišką širdies tatuiruotės priešingybę. Tai gali reikšti mylimo žmogaus praradimą ar svarbių santykių pabaigą. Deimantinės tatuiruotės kartu su širdies tatuiruotėmis taip pat yra labai populiarus dizainas, nes jis apibūdina vidinę jėgą, grožį, galią ir turtus.

9. Tatuiruotė po akimis

tatuiruotės po akimis

Taškinės tatuiruotės po akimis dažniausiai buvo naudojamos Vakarų kultūroje simbolizuojant meilę gaujos gyvenimui. Tatuiruotė po akimi rodo tris taškus, kurie buvo įvairių dalykų, ypač „mi Vida local“ arba „mano beprotiškas gyvenimas“, sinonimas. Šis tikslus simbolis ir frazė nepriklauso jokiai konkrečiai gaujos rūšiai, tačiau tai šiek tiek atspindi gaujos gyvenimo būdą.

Be gaujos kultūros, šių trijų taškų tatuiruotės po akimi simbolis atspindi daugybę dalykų, tokių kaip dvasingumas, religija ir pusiausvyra gyvenime. Krikščionių pagalbos sistemoje taškai taip pat gali reikšti šventąją trejybę arba tėvą, sūnų ir šventąją dvasią. Trys taškai čia gali simbolizuoti pusiausvyrą žmogaus gyvenime, ypač kai jis yra trikampio formos.

Trijų trikampių taškų naudojimas taip pat reiškia matematikos dalyko prasmę, kuri simbolizuoja „todėl“ simbolį. Šis simbolis naudojamas loginei pasekmei žymėti. Žmonės taip pat pasidaro kabliataškio tatuiruotę, kuri yra puikus simbolis žmonėms, norintiems simbolizuoti solidarumą su tais, kurie visi kenčia nuo bet kokios psichinės ligos ar pan..

10. X Tatuiruotė po akimis

tatuiruotės po akimis

Ši tatuiruotė vaizduoja X simbolį, kuris yra puikus pasirinkimas tiems, kurie pasirenka puikią veido tatuiruotę. Nėra vienos konkrečios reikšmės, priskirtos X tatuiruotės, esančios po akimi, išdėstymui, kurios reikšmė nuolat keitėsi ir keitėsi bėgant metams. Viena iš labiausiai paplitusių priežasčių, kurios buvo ištatuiruotos ant veido ar kūno su X simboliu, yra simbolizuoti, kad žmogus gyvena ant krašto. Vienas X arba keli X reiškia, kad asmuo paliko narkotikus, bet kokį alkoholį ar pramoginę veiklą.

Tiems, kurie domisi numerologija, X yra simbolis, kuris taip pat simbolizuoja romėnišką skaičių 10, kuris simbolizavo vienybę ir gyvenimo ciklo pabaigą. Tai apibūdina kiekvieno lygio užbaigimą. X simbolis taip pat atspindi sunkumus, su kuriais teko susidurti savo gyvenime. Tai taip pat atspindi daugybę sunkumų, nuo kurių buvo atsigauta. Kai kurie žmonės taip pat pasirenka šį simbolį, kuris primena, kad reikia atsisakyti bet kokių blogų įpročių, kuriuos jie galėjo turėti anksčiau.

Jei norite turėti bet kokią tatuiruotę po akimi, kuri gali turėti labai asmenišką reikšmę ir paslaptingą vibraciją, X tatuiruotė būtų puiki galimybė išbandyti.

11. Apverstas skėtis po akimis

tatuiruotės po akimis

Skėčiai buvo gana populiarus simbolis, kuris buvo naudojamas tatuiruotėse ir rašalu. Taip pat yra labai modernus požiūris į šiuos klasikinius dizainus, kurie dabar buvo padengti ant veido, ypač kaip tatuiruotės po akimis. Skėčio tatuiruotės dizaino išdėstymas neturi nuolatinės prasmės, o tai gali reikšti daugybę reikšmių. Daugelis šią skėtinę tatuiruotę po akimi suprato kaip frazės „Kai lyja, tai pila“ įsikūnijimą, ypač kai ji apipinta lietaus lašais. Šiame kontekste apverstas skėtis gali būti naudojamas kaip užuojautos ir meilės simbolis, tarsi gaudantis ašaras.

Apverstas skėtis čia gali būti asmeninės apsaugos nuo viso blogio ir gyvenimo blogio pavyzdys. Tai taip pat reiškia sunkumus ir pergalę prieš sunkumus. Skėtinė tatuiruotė po akimi taip pat reprezentuoja magiją, turtus ir keliones. Taigi, turėdama tiek daug skirtingų reikšmių, kurios reiškia turtus, magiją ir keliones, ši skėtinė tatuiruotė po akimi puikiai tinka visiems jūsų poreikiams.

Tatuiruočių po akimis raida Vakarų kultūroje

Nors veido tatuiruotė bendrąja ir platesne prasme buvo siejama su neteisėtumo, mirties, bausmės, smurto ir kitokios prasmės gyvenimu, tatuiruotė po akimi turėjo daugiau laiko pažangai pozityvesnės ir kūrybiškesnės krypties link . Šiais laikais mes galėjome pamatyti daug pažįstamų veidų, kurie po akimi yra tatuiruoti rašalu.

Net jei daugelis žmonių nusprendžia pasidaryti tokias veido tatuiruotes, kurios padeda mums atsistoti nuo minios, šie daug prasmės turintys dizainai tikrai padeda suburti žmones ir padaryti juos akimirksniu pastebimus ir skirtingus nuo kitų aplinkinių.