Tatuiruotės

10 nuostabių U raidės tatuiruočių dizaino ir idėjų

Jei norite gauti U raidės tatuiruotės dizainą, galbūt svarstysite tam tikrą motyvaciją visame internete. Nepaisant to, mes surinkome 10 nuostabių U raidės tatuiruotės dizaino variantų, skirtų tik jums, kurie padės be jokių sunkumų rasti kitą rašalo įkvėpimą.

Raidė „U“ tatuiruotė dažnai laikoma vienos raidės dizainu, galinčiu išreikšti apimtis. Štai kodėl daugelis žmonių gauna šį išskirtinį laišką rašalu, o ne piešia visą žodį ar visą citatą ant odos, o tai yra akivaizdžiai skausmingiau ir paskatintų jus mokėti daugiau pinigų. Taigi, vienos abėcėlės tatuiruotės dizainas, matyt, yra geriausias tatuiruotės pasirinkimas mūsų mažų tatuiruočių skyriuje.

Šis vienos abėcėlės raidės tatuiruotės dizainas, kaip ši U raidė, atrodo, yra vienas geriausių, nes jie ne tik yra miniatiūriniai ir išradingi, bet ir todėl, kad jie turi didelę reikšmę. Be to, abėcėlės tatuiruotė yra puikus suvenyras, kurį galite nusipirkti ant savo odos rašalu labai brangiam ir artimam žmogui, kaip ilgalaikį prisiminimą.

Viena iš populiariausių vietų, kur personažai gauna U raidės tatuiruotės dizainą, yra ant riešo. U raidė gali būti suprojektuota įvairiais stiliais, pavyzdžiui, ji gali būti sujungta su kitomis abėcėlėmis, kurios gali būti jūsų pavardė arba sutuoktinio ar draugo inicialas. Taip pat galite sumaišyti tai su kitais logotipais, tokiais kaip širdis, karūna, aureolė, angelo sparnai, lotosas ar bet kokia kita gėlių, plunksnų ar kitų abėcėlių rūšis pagal tą patį ar bet kurį kitą scenarijų ir pan..

Pradinės raidės tatuiruotės idėjos gali būti gana konkrečios lyties. Pavyzdžiui, patelėms patinka tam tikras įvairių formų pistoletas. Pavyzdžiui, jie norėtų stilingesnių šriftų ir subtilių detalių, tokių kaip drugeliai, gėlės ir pan. Vyrai, kita vertus, norėtų įžūlesnių simbolių šriftų su vyriškomis iliustracijomis, tokiomis kaip karūna ar sparnai, kaukolės ir kt..

Kai kurie lyties neapibrėžti elementai gali būti prijungti prie šių N raidžių tatuiruočių šriftų. Šias detales gali papildyti tiek vyrai, tiek moterys. Taigi, jis atrodo visiškai įspūdingas.

U raidės tatuiruotės reikšmė

Turinys (spustelėkite, jei norite pereiti)

 • U raidės tatuiruotės reikšmė
 • U raidės tatuiruotės idėjos
 • Kur yra geriausia vieta padaryti U raidės tatuiruotę ant savo kūno?
 • U raidės tatuiruotės dizaino sąrašas
 • Atsargumo priemonės kuriant U raidės tatuiruotę

Kai kurios raidės turi nuorodas šalia savo knyginės erdvės. Ši susieta informacija laikui bėgant gali keistis arba pateikti daugybę rekomendacijų skirtingiems žmonėms. Norėdami iliustruoti šį atvejį, A raidė gali pažymėti asmenį, baigusį daug belletristinės sėkmės, kaip A klasę, arba taip pat gali būti nurodytas neklaužadas, kaip parašyta „Scarlet Letter“. A netgi gali reikšti partizaninius dalykus, tokius kaip neteisėtumas, politinis įsitikinimas ir socialinė evoliucija.

C raidė gali reikšti sporto komandos vadovą ar paprastą mokinį. Šiuos įvairius teiginius riboja bendruomenė, kurioje jie egzistuoja, ir todėl juos reglamentuoja tik tie sociologiniai tyrimai, kurie parodo jų tariamą prasmę. Rašalo abėcėlės dalis apima be galo daug įvairių dizainų.

Paprasčiausias dizainas, tatuiruotė taip pat gali būti nepriekaištinga. Tai gali būti laikoma kieno nors mergautinės pavardės iniciale arba netgi gali būti nurodytas jų paveldas. Daugelis žmonių nori, kad šis dizainas būtų atliktas labai sudėtingai, naudojant daugybę modelių ir dizainų.

Tai pasiekta iš ilgos puošybos idėjos, kuri pirmą kartą buvo atrasta Šiaurės Europos praktikoje. Buvo įrašyti apšviesti įrašai, paprastai etiški, kurie buvo pakeisti, kad taptų nuostabiais meno kūriniais. Pirmoji skilties raidė paprastai buvo svarbiausia ir galėjo būti tokio pat šrifto kaip visas puslapis. Taigi jam buvo skirtas visas puslapis.

„Letter Tattoo“ ar kitos abėcėlės tatuiruotės gali pasiūlyti nepaprastą žmogų, pritvirtindamos savo vardo raides, tiksliau, savo vardo inicialus. Paprastai tai neįprasčiau ir įsimintiniau nei šeimos vardo abėcėlė. Kieno kito inicialų tatuiruotė gali būti savotiška meilės išraiška ir santykių triumfas. Tai būdas pasakyti, kad žmogus amžinai yra tavo širdyje ir odoje, tiesiogine to žodžio prasme, net jei jis dabar toli nuo tavęs.

Šie inicialai gali būti padaryti įvairiais šriftais ar šriftais, taip vaizduojamos simbolių raidės. Dėl šios savybės raidės atrodo gana skirtingos, tačiau niekaip nekeičia jų pradinės reikšmės. Ir galų gale žmogus gali net tatuiruoti visą vardą ant kūno, tačiau tai tik pasirinkimo klausimas.

Žmonės, kurie yra labiau linkę daryti literatūros veiklą ar domisi ja, pavyzdžiui, didžiosios anglų kalbos, rašytojai, žurnalistai ir spaustuvininkai, gali turėti įvairią meilę anglų abėcėlei. Profesoriai taip pat gali gauti abėcėlės atminimą. Anglų abėcėlės užkariavimas, braižymo mokymasis ir supratimas susieti yra visi švietimo ir svarbių akademinių pasiekimų pagrindai.

Nors daugelis puikių žmonių gali žinoti visą angliškų simbolių raidos istoriją, kiti turi paslaptingą meilę šiam žodžiui ir jo žodynui. Būtent dėl ​​šio fakto angliška raidė negailestingai naudojama kūno dailės ir tatuiruočių modifikacijų atžvilgiu. Anglai ar romėnai yra tik vienas iš įvairių pasaulio elementų.

U raidės tatuiruotės idėjos

Viena iš nuostabiausių vietų, kur galite pamatyti, kaip rankoje ar rieše atsiranda mažytė U raidės tatuiruotės konstrukcija, iš kur ji labai gerai matoma. Taip pat galite derinti su kitais elementais, kad jis taptų patrauklesnis. Jie gali būti asmeniniai arba bendri, prie jų pridedama visuotinė.

Kai kurios tradicinės detalės sujungia tokius dalykus kaip širdis, karūna, lotosas, begalybės simbolis, gėlės, angelų sparnai, aureolė, drugeliai ir tt Tai gali būti ir konkrečiai lyčiai skirtos idėjos. Taip pat galite apsvarstyti galimybę sujungti dviejų vardų inicialus. Galite pasirinkti savo vardą su kažkieno vardu arba pasirinkti savo vardo ir pavardės inicialus ar net savo mergautinę pavardę.

Merginos mėgsta papuošti savo U raidės tatuiruotės dizainą mergaitiškesniais logotipais ir naudoti subtilesnius ingredientus, tokius kaip drugeliai ir kitos gėlės, kurios atrodytų nuostabiai. Vyrams patinka, kad ji būtų labiau sutirštinta, bet drąsi, sujungiant ją su kitomis abėcėlėmis. Taip pat galite pasirinkti tam tikrus lyčių požiūriu logotipus, kuriuos tiek vyrai, tiek moterys gali naudoti savo tatuiruotės dizainui. Tai atrodo daug neįtikėtinai.

Jei siekiate sukurti simbolio U tatuiruotės dizainą savo naujam abėcėlės dizainui, tuomet galite peržiūrėti mūsų 10 nuostabių U raidžių tatuiruočių dizaino inventorių, kurį sukūrėme visiškai jums. Šis sąrašas jums gali būti labai patogu suprasti, nuo ko turėtumėte pradėti, ypač jei esate pradedantysis.

Kur yra geriausia vieta padaryti U raidės tatuiruotę ant savo kūno?

Moterims

 • Kulkšnis
 • Riešas
 • Pirštų tarpai
 • Rankos
 • Mentė
 • Už ausies

Vyrams

 • Krūtinė
 • Bicepsas
 • Kojos
 • Kaklas
 • Atgal
 • Dilbiai

U raidės tatuiruotės dizaino sąrašas

 • Meninės raidės U tatuiruotės dizainas ant kojos

U raidės tatuiruotės ištaisymas

Šis dizainas yra vienas gražiausių, kurį rasite šiame sąraše. Manau, kad tai labiau tinka mergaitei, bet esu tikras, kad daugelis vaikinų sugebėtų tai padaryti gana gerai. Dizainas pagamintas ant dėvėtojo kojos. Jį papildo gėlė, kuri pagerina visą šio dizaino vaizdą. Be to, tai taip pat turi daugybę skirtingų spalvų, kurios daro dizainą patrauklesnį.

 • Banguotos raidės U tatuiruotės dizainas ant rankos

U raidės tatuiruotės ištaisymas

Jei neturite supratimo, ką turėtumėte gauti, manau, kad šis „Mehandi“ tatuiruotės dizainas tikrai suteiks jums įkvėpimo. Šis „Mehandi U“ raidės tatuiruotės dizainas yra labai paprastas ir gali būti pagamintas ant rankos ar rankos, kad būtų gerai matomas. Prie jo pridedama dviejų skirtingų stilių širdžių, kurios atrodo nuostabiai.

 • Gražus U raidės tatuiruotės dizainas ant rankos

U raidės tatuiruotės ištaisymas

Šis U raidės tatuiruotės dizainas pridedamas su širdimi, kurią sudaro dvi raidės – L ir U. U raidė vėl padaryta širdies pusėje, kurioje taip pat yra sparnas. Kitą sparno pusę pakeitė kitas drąsus ir didesnis U raidės tatuiruotės dizainas. Tai tikriausiai reiškia kito asmens, kuriam skirta ši tatuiruotė, vardą.

 • Mažos raidės U tatuiruotės dizainas ant rankos

U raidės tatuiruotės ištaisymas

Šis U raidės tatuiruotės dizainas yra pagamintas ant naudotojo rankos. Geriausia mažos U raidės tatuiruotės dizaino dalis yra ta, kad jūs galite padaryti šį mažą dizainą net matomą, net jei jis yra smulkus. Ranka laikoma viena iš labiausiai matomų kūno dalių, todėl puikus pasirinkimas mažiems dizainams.

 • Nuostabus U raidės tatuiruotės dizainas ant rankos

U raidės tatuiruotės ištaisymas

Šis tatuiruotės dizainas tikrai turi daug. Šis dizainas yra U formos, jo kraštai išlenkti, todėl sėdėjimas atrodo kaip pasaga. Šiaip ar taip, ir pasagos, ir U raidė yra gana nuostabios. Jis pridedamas su kitais elementais, tokiais kaip pusmėnulio formos mėnulis ir dvi susikertančios rodyklės. Šie papildomi elementai gali reikšti daug reikšmių.

 • Didelis ir puikus raidės U tatuiruotės dizainas ant rankos

U raidės tatuiruotės ištaisymas

Šis U raidės tatuiruotės dizainas yra labai unikalus. Tai atliekama labai ryškiai geltonos spalvos, jei turite labai šviesią odą. Tai taip pat neatrodys taip įspūdingai ant juodos odos. Taigi, prieš pasirinkdami spalvą, gerai ištyrėte, ar ji tinka jūsų odos tipui. Šriftas taip pat labai panašus į bloką.

 • Žavingas U raidės tatuiruotės dizainas ant piršto

U raidės tatuiruotės ištaisymas

Šios poros tatuiruotė atrodo nuostabiai padaryta ant pirštų. Pirštai yra puikus pasirinkimas, jei turite mažą raidę, kurią norite įklijuoti rašalu. Tai puikus pasirinkimas, nes pirštai bet kokiu atveju turi nedidelį dizaino plotą, o abėcėlės bet kokiu atveju yra mažos. Tai taip pat padeda abėcėlės dizainui būti labiau matomam.

 • Patrauklus U raidės tatuiruotės dizainas krūtinės pusėje

U raidės tatuiruotės ištaisymas

Šį dizainą sukūrė Scarlett Johanson, todėl žinote, kad tai yra vienas madingas dizainas. Dizainas parašytas „Lucky You“, o tarp teksto – pasaga. Pasagos dalykas yra tas, kad ji yra U raidės formos, o citata taip pat pabrėžia žodį „Tu“. Galite pakeisti viską, kas jums nepatinka, ir improvizuoti.

 • Optimistiškas raidės U tatuiruotės dizainas ant žiedo piršto

U raidės tatuiruotės ištaisymas

Šis dizainas yra gana negražus ir pagamintas ant dėvėtojo pirštų. Tai viena iš labiausiai matomų žmogaus kūno sričių, o mažos raidės tatuiruotės dizainas tikrai būtų matomas iš čia. Čia dėvėtojas padarė daugybę elementų ant kiekvieno piršto ir vienas iš jų yra U formos objektas. Taigi jūs taip pat galite pasirinkti visą teminę ranką.

 • Nuostabus U raidės tatuiruotės dizainas ant rankos

U raidės tatuiruotės ištaisymas

Šis dizainas yra beveik labai panašus į tą, kurį matėme aukščiau. Jame yra visi elementai, išskyrus susikertančią rodyklę, kurią matėme aukščiau ir kuri atrodė gana negraži. Tačiau jei kažko nenorite, tikrai galite jį pašalinti ar net pridėti prie savo dizaino, nes tai yra jūsų dizainas, kuris bus rašomas ant jūsų kūno visą gyvenimą.

 • „Thetic Letter U“ tatuiruotės dizainas ant riešo

U raidės tatuiruotės ištaisymas

Šis omega simbolis yra pagamintas ant merginos riešo ir atrodo gana prašmatniai. Omega yra U formos raidės simbolis. Kaip paskutinė graikų rašto raidė, „Omega“ paprastai naudojama paskutinei, pabaigai ar galutinei rinkinio ribai nurodyti, priešingai nei alfa, graikų rašto pradžios raide. Be to, ši raidė taip pat yra labai elegantiška ir gali simbolizuoti ką nors daugiau.

 • Spalvotas raidės U tatuiruotės dizainas ant žiedo piršto

U raidės tatuiruotės ištaisymas

Tai mielas U raidės ženklas, kurį šis naudotojas padarė ant piršto. Tai labai gražus ir patrauklus dizainas, ir aš spėju, kad taip yra dėl visų ryškių ir gražių spalvų, kurios patraukė dėmesį. Tai puikus pavyzdys, kaip mažos raidės taip pat gali būti labai patrauklios, kaip ir ši. Pirštų tatuiruotės taip pat labai populiarios šiais laikais, jos atrodo labai šauniai.

Atsargumo priemonės kuriant U raidės tatuiruotę

Turite galvoti apie tai, kaip palikti savo kūnui tokias išdėstymo galimybes, kurios, jūsų manymu, būtų skausmingesnės. Arba pasirinkite vietas, kurios yra šiek tiek nelankstesnės, pavyzdžiui, šlaunį ar rankas. Prieš kurdami dizainą įsitikinkite, kad neturite jokių ligų ar jautrumo. Jei turite kokių nors odos problemų ar ligų, turite visiškai susilaikyti nuo tatuiruotės dizaino.

Tarp žmonių yra daug tendencijų pasinerti į tatuiruotę, nes ji atrodo šauniai, neatsižvelgiant į dizaino pliusus ir minusus. Taigi, prieš pradėdami kurti savo dizainą, įsitikinkite, kad tinkamai ištyrėte savo dizainą ir esate visiškai patenkinti tuo, ką turite, ir nusprendėte kaip paskirties vietą.

Jūs taip pat turite kruopščiai ištirti tatuiruočių menininką, iš kurio gaunate šį dizainą. Yra daug tatuiruočių meistrų, tačiau jūs iš tikrųjų turite būti atsargūs pasirinkdami tatuiruotę. Būkite tikri dėl to, ar jis yra pakankamai kvalifikuotas, kad nukreiptų jus į savo mintis ir kaip pasirūpinti savo tatuiruote, kad būtų išvengta bet kokių sunkumų. Jis turėtų sugebėti patarti, kaip iš anksto pasirūpinti tatuiruote ir po jos, kad ji padėtų jums geriau išgydyti.

Jei tatuiruotę kuriate pirmą kartą ir nesate tikri dėl kokių nors problemų, patarčiau pasidaryti tatuiruotę, kuri nėra labai matomoje vietoje, pavyzdžiui, rankoje ar kojose. Tai padės jums įsitikinti, ar neturite mano alergijos, prieš eidami į labiau matomas kūno dalis. Jei neturite ankstesnių odos problemų, galite būti alergiškas rašalui. Jei pastebėjote bet kokią alerginę reakciją ar dirglumą, turite gauti informaciją iš savo tatuiruočių meistro ir taip pat apsilankyti pas gydytoją, kad išvengtumėte mano pavojaus.

Nepaisant to, kiekvienais metais milijonai žmonių susiurbia rašalą, todėl visiškai nesunku susigaudyti rašalu. Tiesą sakant, tatuiruotė yra labai senas paprotys, ir žmonės ją naudoja norėdami išreikšti savo temperamentą ir požiūrį į įvairius aspektus. Taip pat galite išreikšti savo jausmus tatuiruotės pagalba. Tačiau įsitikinkite, kad atlikote namų darbus, ištyrę viską, ką, kur, kada ir iš ko turite gauti, ir esate pasiruošę!

Buvo viskas apie 10 nuostabių U raidės tatuiruočių dizaino, kurie, mūsų manymu, galėtų paskatinti jus kryžiaus žygyje gauti savo U raidės tatuiruotės dizainą!