Tatuiruotės

10 nuostabių „1988“ tatuiruočių dizaino su įžymybėmis

Viena iš labiausiai žinomų alternatyvų tatuiruotėms yra gimimo metų tatuiruotė. Tatuiruočių mylėtojai tai turi dviem tikslais: estetika arba ji gali turėti tam tikrą reikšmę. Galime pastebėti daugumą žmonių, kuriems gimimo metai rašomi rašalu, kai jų mintyse nėra jokio kito dizaino. Nepaisant to, yra įvairių žmonių, kuriems gimimo metai rašomi rašalu, jei jie pastebi didelę svarbą ir savo būtybėms suteikia daug vertės. Taigi šis straipsnis apima viską apie gimimo metus ir kodėl turite gauti 1998 gimimo metų tatuiruotės modelį ir išdėstymą.

Šiame tyrime mes įtraukėme visas savybes, kaip gauti gražų 1998 m. Gimimo metų tatuiruotės modelį ir išdėstymą, apimantį visus išskirtinius pasiūlymus, kuriuos jis pateikia, ir įvairias išdėstymo idėjas, kurios padarys jūsų 1998 m. Gimimo metų tatuiruotės modelį ir išdėstymą atrodo super įspūdingai. Šis straipsnis idealiai tinka jums, gimusiems 1998 m..

P.S. Mes taip pat sujungėme jūsų mylimas įžymybes, turinčias panašų 1998 m. gimimo metų tatuiruotės modelį ir išdėstymą, kurį galbūt norėsite suvokti ir, tikėtina, netgi pasidaryti panašią tatuiruotę iš!

1998 m. Tatuiruočių dizaino prasmė

Turinys (spustelėkite, jei norite pereiti)

 • 1998 m. Tatuiruočių dizaino prasmė
 • 1988 metų tatuiruočių dizaino idėjos
 • Kur gauti 1988 metų tatuiruočių dizainą??
 • 1988 m. Tatuiruočių dizaino sąrašas
 • Įžymybės su 1988 metų tatuiruočių dizainu

Nors tatuiruotėms svarbu turėti išskirtinę reikšmę, 1998 m. Gimimo metų tatuiruočių modelis ir išdėstymas turi labai svarbią žinią!

1998 m. Gimimo metų tatuiruotės modelis ir išdėstymas turi labai savitą reikšmę. Šiame kūrinyje mes sutelkėme dėmesį į visus žmones, kurie gimė 1998 metais. Daugelis žmonių yra pripažinti nuostabiu 1998 m. Gimimo metų tatuiruotės modeliu ir išdėstymu, kuris paskatina juos tašką, kad jie yra čia, šiame pasaulyje, kad išsipildytų misija gyvenime. Taigi kiekviena sukaktis veikia kaip tikslas. Tai simbolizuoja, kad nuo šiol vis tiek teks pasiekti misiją ir oriai gyventi.

1998 m. Gimtadienio gimtadienio tatuiruotės modelis ir išdėstymas yra gana motyvuojantys ir turi daug daugiau prasmės nei torto pjaustymas, bičiulių kvietimas į šventę ir šventinis renginys. Tai būtina, bet daugiau dalykų gali būti dar svarbiau! Daugelio žmonių ir net įžymybių kūnas dažomas rašalu, tačiau kai kurie tai gali padaryti tik siekdami estetinių tikslų, kiti supranta, kokia svarbi ši 1998 metų gimimo metų tatuiruotės modelio ir išdėstymo rūšis. Naudodami 1998 m. Gimimo metų tatuiruotės modelį ir išdėstymą, galite puoselėti šį tikslą kiekvieną dieną.

Kalbėdamas apie tai, ką 1998 m. Gimimo metų tatuiruotės modelis ir išdėstymas jums padėtų? Pradedantiesiems tai gali būti kaip atminimas ant jūsų kūno, kad esate dėkingas Dievui už jūsų gyvenimo egzistavimą ir tikslą. Taip yra ir todėl, kad žmogus norėtų dar kartą pagalvoti apie įvykius, kurie gyvenime pasisekė ar galėjo nutikti toliau. Tai nuostabi proga susimąstyti ir susitaikyti. 1998 m. Gimimo metų tatuiruotės modelis ir išdėstymas ne tik leistų jums turėti savo gimimo datos ženklą, bet ir apie naują pradžią, kuri įvyksta kiekvienais metais. Tai veikia kaip nauja pradžia.

Su nuostabiu 1998 m. Gimimo metų tatuiruotės modeliu ir maketu, išraižytu ant jūsų odos, tikrai būsite dėkingi, kad esate šio pasaulio dalis. Daugelis žmonių taip pat gauna šį 1998 m. Gimimo metų tatuiruotės modelį ir išdėstymą, kad jie būtų kažkieno buvimo ženklas, kuris, mano manymu, yra nuostabus kažkieno jausmo ženklas ir priverčia juos jaustis maloniai ir ypatingai. Taigi šis 1998 -ųjų gimimo metų tatuiruotės modelis ir išdėstymas turėtų daug kokybės, gilumo ir tikslo ir nėra tik paprasta „tatuiruotė“, kurią galite gauti, kai esate švaistomi!

1988 metų tatuiruočių dizaino idėjos

Yra daugybė būdų, kaip 1988 m. Gimimo metų tatuiruotės dizainą padaryti įdomesnį ir tikrai kitokį nei likęs 1988 m. Gimimo metų tatuiruotės dizainas, kurį galite pamatyti visame internete. Norėdami tai padaryti, turėsite panaudoti visas savo kūrybines ir novatoriškas idėjas. Tačiau nesijaudinkite, nes čia yra keletas kūrybinių idėjų, kurias pasiūlėme padėti jums gauti geresnę 1988 m. Gimimo metų tatuiruotės dizaino versiją. Pažiūrėk:

Pridedamas EST./ Nuo: Daugeliui tatuiruočių mėgėjų gauti tatuiruotę yra ne kas kita, kaip termino „įsteigta“ santrumpa. Tačiau yra ir kitų, kurie suteikia šiam žodžiui ypatingą malonę ir prasmę. Tai puikus būdas parodyti pasauliui, kad jūsų 1988 gimimo metų tatuiruotės dizainas jums reiškia daug. Tas, kuris nusprendžia prie savo 1988 m. Gimimo metų tatuiruotės dizaino pridėti est. Ar nuo to laiko, nori, kad pasaulis matytų, jog gimimo metai yra įsteigimo žemėje metai. Tai reiškia, kad dėvėtojas drožia sau gyvenimą, kurio tatuiruotė yra puikus liudijimas.

Romėniški skaičiai: Ne tik normalūs žmonės, bet ir kai kurios garsenybės vietoj įprasto įprasto dizaino 1988 m. Gimimo metų tatuiruotės dizainą kuria romėnišku dizainu. Taip yra todėl, kad 1988 m. Gimimo metų tatuiruotės dizainas romėniškais skaičiais pridėtų tam tikrą faktorių ir atrodytų dar stilingesnis. Jie puikiai tinka žmonėms, norintiems, kad 1988 m. Gimimo metų tatuiruotės dizainas atrodytų gana gražiai, ir kuriems 1988 m. Gimimo metų tatuiruotės dizainas taip pat yra svarbus. Tai gali būti bet kuri iš jūsų ar net jūsų artimųjų širdžiai artimų pasimatymų. Tai tikrai parodo geriausią, ką gali pasiūlyti jūsų 1988 gimimo metų tatuiruotės dizainas.

Sudėtingi gimimo metų dizainai: Nugara yra vertinama kaip viena didžiausių kūno drobių, skirta 1988 m. Gimimo metų tatuiruotės dizainui. Taigi, tai neabejotinai yra viena iš puikiausių tatuiruotės rašymo galimybių. Tai gali būti ne pati akivaizdžiausia jūsų 1988 -ųjų gimimo metų tatuiruotės dizaino vieta, tačiau bet kuriuo atveju nusivilkus marškinius ji atrodo gana įspūdingai ir pasakiškai. Esu įsitikinęs, kad 1988 m. Gimimo metų tatuiruotės dizainas ant nugaros sulauktų daug dėmesio. Didesnis paviršiaus plotas leis jums į dizainą įtvirtinti neaiškias detales ir sudėtingus stilius. Kadangi fasado plotas yra toks pat platus kaip jūsų nugaros, taip pat galite eiti į priekį ir papildyti kitas savo tatuiruotės detales, kad jūsų 1988 m. Gimimo metų tatuiruotės dizainas įgautų šiek tiek daugiau reikšmės.

Pečių tatuiruotė: Pečių tatuiruotės iš tikrųjų nėra tokios retos, ir daugelis žmonių, įtraukdami daugelio įžymybių sąrašą, jau kurį laiką daro pečių tatuiruotes. Dauguma žmonių savo dizainui naudoja išorinę peties dalį, kuri jungiasi prie rankos, tai tikrai nėra vienintelė peties dalis, kurią turite naudoti. Viršutinė peties dalis atrodo gana nuostabi, ir manau, kad ji labai gražiai padėtų mažą 1988 gimimo metų tatuiruotės dizainą. Tai neabejotinai unikali ir akį traukianti idėja jums sukurti savo 1988 gimimo metų tatuiruotės dizainą.

Auskarų vėrimo ir tatuiruotės derinys: Dar vienas didelis plotas, kuriame galima įsivaizduoti 1988 gimimo metų tatuiruotės dizainą, kurį galiu įsivaizduoti, yra pilvas ar pilvas. Pratęsdami tai, galite padidinti savo skrandžio tatuiruotę iki šonkaulių, o tai suteiks daugiau vietos. Nors šis regionas garsėja gana jautriu, 1988 m. Gimimo metų tatuiruotės dizainas šioje dalyje atrodytų pakankamai patrauklus. Jei turite skalbimo lentos abs ar tonuotą pilvą, negaliu pakankamai pabrėžti, koks nuostabus atrodytų jūsų 1988 -ųjų gimimo metų tatuiruotės dizainas! Tikiu, kad tai tikrai padės jums sustiprinti savo geriausius personažus be didelių rūpesčių.

Kur gauti 1988 metų tatuiruočių dizainą??

Moterims

 • Kulkšnis
 • Riešas
 • Pirštų tarpai
 • Rankos
 • Mentė
 • Už ausies

Vyrams

 • Krūtinė
 • Bicepsas
 • Kojos
 • Kaklas
 • Atgal
 • Dilbiai

1988 m. Tatuiruočių dizaino sąrašas

 • Nuostabus 1988 m. Tatuiruotės dizainas ant viršutinės rankos

Galite pasirinkti, kad jūsų 1988 -ųjų gimimo metų tatuiruotės dizainas atrodytų kaip bet kuri norima tema tik iš dizaino šrifto. Puiki idėja, kad jūsų 1988 gimimo metų tatuiruotės dizainas atrodytų šiek tiek karališkas ir labai drąsus, kad jis apimtų bent pusę viršutinės rankos dalies. Man labai patinka čia pagamintas drąsus ir paprastas 1988 gimimo metų tatuiruotės dizainas.

 • Meninis 1988 m. Tatuiruotės dizainas ant priekinio korpuso

Galite pridėti keletą žodžių prie savo 1988 gimimo metų tatuiruotės dizaino, pvz., „Est“. arba „nuo“, kad jis atrodytų patrauklesnis. Be nugaros, krūtinė taip pat yra gana populiari vieta, kur galite pasidaryti gražų 1988 m. Tai taip pat tinka puikiam išorės plotui, kad gautumėte įmantresnius ir sudėtingesnius dizainus. Krūtinė taip pat yra vieta, esanti labiausiai šalia širdies, ir jūs galite pasidaryti intymių tatuiruočių, kurios jums yra gana reikšmingos. Krūtinės tatuiruotė gali būti ne tokia akivaizdi visą parą, bet kai nusirengsite marškinius, nėra jokių ribų, kaip atrodytų galingas krūtinės 1988 gimimo metų tatuiruotės dizainas! Tačiau čia dėvėtojas į savo viso kūno tatuiruotės dizainą surinko daugybę elementų. Šis 1988 gimimo metų tatuiruotės dizainas yra gana sudėtingas, su nuostabiu šriftu ir atrodo labai gražiai. Man labai patinka šis 1988 -ųjų gimimo metų tatuiruotės dizainas, kuris taip pat yra labai asmeniškas, turintis daugybę simbolikos.

 • Išmanusis 1988 m. Tatuiruotės dizainas ant rankos

Šis 1988 gimimo metų tatuiruotės dizainas atrodo tikrai sunkus. Jis yra labai drąsus ir pagamintas naudojant juodą rašalą, tačiau dėl šešėlių ant sienų jis atrodo tikrai įdomiai. Visas šis 1988 m. Gimimo metų tatuiruotės dizainas yra gana gražus su nuostabiu spalvų sujungimu, kuris buvo padarytas šiam 1988 gimimo metų tatuiruotės dizainui. Dilbis yra viena iš tokių sričių, kuri pastaraisiais metais įgijo daug reputacijos. Vis daugiau žmonių nekantrauja sulaukti savo mėgstamiausio 1988 -ųjų gimimo metų tatuiruotės dizaino ant dilbio vien todėl, kad jis yra puikioje vietoje ir gali pasigirti įvairiu stiliumi. Tokia 1988 m. Gimimo metų tatuiruotės idėja puikiai tinka, jei trokštate apytikslio ar „nuo“ pridėto 1988 m. Gimimo metų tatuiruotės dizaino dėl rankos platumo. Natūralios linijos ir venos, kurias ranka leido tekstui puikiai priglusti prie rankos. Kita vertus, jūs taip pat galite eiti į priekį ir uždengti rašalą ilgomis rankovėmis, todėl jis atrodys diskretiškai ir asmeniškai.

 • Paprastas 1988 m. Tatuiruotės dizainas ant rankos

Jei turite gana supaprastintą asmenybę ir norite, kad šis 1988 m. Gimimo metų tatuiruotės dizainas būtų kuo paprastesnis ir minimalistiškesnis, tai yra puiki idėja jums. Jūs galite lengvai gauti paprastą ir smulkų 1988 gimimo metų tatuiruotės dizainą ant alkūnių, kuris atrodytų tikrai šauniai. Šis 1988 gimimo metų tatuiruotės dizainas yra puikus dėvėti.

 • Geranoriškas 1988 m. Tatuiruotės dizainas ant rankos

Nesibaigia, kiek papuošimų galite pridėti prie savo 1988 gimimo metų tatuiruotės dizaino. Šis 1988 gimimo metų tatuiruotės dizainas taip pat yra nuostabus su rodykle. Prie mėgstamų metų galite pridėti kitų reikšmingų dalykų, kaip tai buvo padaryta čia. Šis 1988 m. Gimimo metų tatuiruotės dizainas buvo padengtas visais dėvėtojo šonkauliais ir atrodo labai reikšmingas. Šis asmuo atsiėmė tai, ką kai kurie gali laikyti šansu, ir dabar ima jį kontroliuoti. Kažkas, kas gauna 1988 gimimo metų tatuiruotės dizainą su est., Yra čia, kad žvelgtų į perspektyvas ir negyventų su nerimu.

 • Kalifornijos 1988 m. Tatuiruotės dizainas ant rankos

Šis 1988 gimimo metų tatuiruotės dizainas atrodo gana nuostabus. Jūs galite tai padaryti gana paprastai, kaip tai padarė šis vaikinas. Nešiotojas taip pat pridėjo „Kaliforniją“, kuri tikriausiai gali būti svarbi vieta jam ar jai. Apskritai, šią tatuiruotę galite padaryti asmeninę! Rankena yra geriausia vieta 1988 metų gimimo metų tatuiruotės dizainui, nes tai yra vieta, kuri yra gana gerai matoma ir dėl kurios 1988 m. Gimimo metų tatuiruotės dizainas atrodys labai gerai.

 • Teigiamas 1988 m. Tatuiruotės dizainas ant rankos

Tai kuklus ir saldus 1988 -ųjų gimimo metų tatuiruotės dizainas, pagamintas šalia riešo ar dėvėtojo rankos priekio. Riešas yra puikus pasirinkimas norint gauti jūsų 1988 gimimo metų tatuiruotės dizainą, nes būtent čia mažytis ir smulkus 1988 gimimo metų tatuiruotės dizainas atrodo geriausiai. Šis 1988 gimimo metų tatuiruotės dizainas yra puikus pasirinkimas išbandyti.

 • Šaunus 1988 metų tatuiruotės dizainas ant rankos

Man labai patinka šis gražus 1988 -ųjų gimimo metų tatuiruotės dizainas, sukurtas čia. Ypač vyrams bicepsas buvo vienas iš populiariausių pasirinkimų, kaip susikurti 1988 gimimo metų tatuiruotės dizainą. Bicepso sfera yra išsamesnė nei bet kur kitur ir suteikia daugiau vietos drobėms, kad gautų tam tikrą dizainą. Be to, šis regionas taip pat yra viena iš tokių vietų, kur jūs tikrai galite parodyti ar paslėpti 1988 gimimo metų tatuiruotės dizainą. Dėl didesnio 1988 m. Gimimo metų tatuiruotės dizaino dydžio bicepsas taip pat toleruojamas gerai, kad būtų sukurtas sudėtingas ir sudėtingas dizainas, ir jūs galite daugiau dėmesio skirti ekscentriškumui. Tai yra visas dizainas, nes jis pagamintas naudojant tamsiai juodą rašalą, kuris atrodo gana nuostabiai. Man taip pat patinka, kad jis nėra per didelis ir nei per mažas, ir atrodo tiesiog tobulas pagal savo dydį. Aš tikrai dievinu šį 1988 gimimo metų tatuiruotės dizainą.

 • Mažas 1988 metų tatuiruotės dizainas ant kulkšnies

Sukurti gražų 1988 -ųjų gimimo metų tatuiruotės dizainą ant kulkšnių yra kylanti tendencija ne tik todėl, kad tai mato daugelis įžymybių, bet ir todėl, kad ji tikrai atrodo itin prašmatniai. Kalbant apie 1988 gimimo metų tatuiruotės dizaino dydį, manau, kad 1988 gimimo metų tatuiruotės dizainas nepriekaištingai tinka ant kulkšnies. Nesvarbu, kokią kulkšnies dalį norite gauti savo 1988 gimimo metų tatuiruotės dizainą, tai atrodytų stulbinanti ir žiūrovams tikrai akivaizdu!

 • Dekoratyvinis 1988 m. Tatuiruotės dizainas ant kulkšnies

Visada galite įtraukti kai kuriuos savo šeimos narius ar ką nors ypatingo, kai pasidarysite tokį gimimo metų tatuiruotės dizainą, kokį turi šis dėvėtojas. Čia šis dėvėtojas pridėjo gražią 1988 gimimo metų tatuiruotę su savo 1988 gimimo metų tatuiruotės dizainu, kuris atrodo gana gražiai. Jūs visada galite sukurti 1988 gimimo metų tatuiruotės dizainą derinyje, kuris atrodytų gražiai. Ši 1988 m. Gimimo metų tatuiruotės idėja su est. Taip pat galėtų būti naudojama kaip naujos gyvenimo eros pirmtakas. Vyrui gali būti pasakojama pasaka ir jis gali būti vertas jį geriau suvokti su 1988 gimimo metų tatuiruotės dizainu ir prie jo pridėtu estetu. Tai tikrai gali būti puikus ledo laužytojas tarp žmonių.

Įžymybės su 1988 metų tatuiruočių dizainu

1. Demi Lovato 1988 metų tatuiruotė ant šonkaulių

Penki gimimo metai, kuriuos Demi turi ant savo šonkaulių, reiškia jos 5 šeimos narių gimimo datą. Ji tai padarė romėnišku stiliumi „Bang Bang“ tatuiruočių studijoje Niujorke iškart po koncerto mieste. Tačiau šią tatuiruotę ji atskleidė daug vėliau, 2014 metų lapkritį, iš savo „Twitter“ paskyros ir aišku, kad tuo metu ji nebuvo visiškai nauja. Ji taip pat pasidalino savo „Instagram“ paskyros įrašu. Ji teigė, kad tatuiruotę padarė 2014 m. Vasarą, tačiau labiausiai tikėtina, kad tai įvyko 2014 m. Spalio 27 d., Kai ji baigė „Demi World Tour“ pasirodymą „Barclays“ centre Brukline, Niujorke.

VIII VIII MCMLXII – 1962-08-08 – 1962 m. Rugpjūčio 8 d., Yra jos motinos Dianna De La Garza jubiliejus (nee Dianna Lee Smith).

II-IV MCMLXXXVIII-1988-02-04-1988 m., Vasario 4 d., Skirta jos vyresniajai seseriai Dalasai Lovato. Ji yra aktorė, atlieka balsus ir yra atlikusi nedidelius vaidmenis įvairiuose filmuose.

XII XXVII MMI-2001-12-27-2001 m. Gruodžio 28 d. Yra jos jaunesnės demi sesers Madison De La Garza, kuri yra Demi mamos ir jos patėvio dukra, gimimo metai. Madisonas televizijos programoje „Beviltiškos namų šeimininkės“ apibūdino Gabrielle Solis (Eva Longoria) vaiką Juanitą Solis..

II XIV MCMLXIII-1963 02 14-1963 m., Vasario 14 d., Skirtas jos patėviui Eddie De La Garza. Demi prisipažįsta, kad nuo tada, kai vedė jos motiną, jis buvo didžiulė jos gyvenimo dalis ir tai daro iki šiol.

X XXIII MCMLX – 1960-10-23 – 1960 m. Spalio 23 d. Skirtas jos biologiniam tėčiui Patrickui Lovato, kuris mirė 2013 m. išlaiko unikalią padėtį savo širdyje. „Aš labai konfliktavau, kai jis praėjo, nes jis piktnaudžiauja“, – sako Demi. „Jis buvo piktas, bet norėjo būti geras žmogus. Ir jis norėjo turėti savo šeimą “.

Ji neįtraukė Demi pusbrolio sesers, kuri jai yra vyresnė ir kuri yra jos svetimo tėvo dukra. Jos vardas gintaras ir nuo vaikystės ji nebuvo jos gyvenimo dalis. Tiesą sakant, Demi apie ją sužinojo tik 2012 m!

2. Rihanna 1988 metų tatuiruotė ant kulkšnies

Prieš kurį laiką Rihanna padarė antraštes, kai atskleidė neseniai pridėtą rašalą naudodama savo socialinės žiniasklaidos kanalus. Dainininkė apsilankė „Instagram“, kad pademonstruotų savo šviežią „1988“ rašalą, kuris yra ant kulkšnies ir nurodo laiką, kada ji gimė. Tai tikrai yra jos gimtadienio pagerbimas. Veršelis yra viena iš tokių nuostabių vietų, kur galite pasidaryti tatuiruotę. Daugelis žmonių, ypač vaikinai, ant blauzdų piešia 1995 m. Gimimo metų tatuiruotės dizainą dėl raumeningos odos dalies, kuri raibuliuoja ir suteikia įspūdingą rezultatą. Tai taip pat suteikia dėvėtojui galimybę jį parodyti, kai to reikia. Nesvarbu, kokiai kojos daliai norite sukurti savo 1995 m. Gimimo metų tatuiruotės dizainą, blauzdoms ar smakrui, ji yra priversta atrodyti spindinti ir tikrai atkreiptų daug dėmesio! Rihanna nuotraukoje teigė: „nužudyk, pažymėjo mano brangus draugas @bangbangnyc“. 2015 m. Rugpjūčio mėn. Rihanna savo kolekciją papildė nauja tatuiruote. Šį kartą „Bang Bang“ tatuiruočių salone, NYC, 1988 m. 1988 m. Vasario 20 d. Rihanna švenčia savo gimtadienį.