Tatuiruotės

10 geriausių tatuiruočių menininkų Taunsvilyje

Praėjo tie laikai, kai reikėjo daug galvoti apie sprendimą pasidaryti tatuiruotę. Atrodo, kad šiais laikais kiekvienas turi tokį. Tai, kas anksčiau buvo jūreivių ir ankstyvųjų indų nuosavybė, dabar yra populiari daugelio žmonių kūno puošmena. Be to, tai ne tik inkarai, kaukolės ir mūšio laivai – nuo mokyklų emblemų iki sudėtingo dizaino iki suasmenintų simbolių; žmonės rado daug būdų išreikšti save su jais. Galbūt jūs taip pat galvojote apie jo įsigijimą. Prieš eidami pas bet kurį atsitiktinį tatuiruočių meistrą, garantuotai jums labai padės mūsų geriausių tatuiruočių meistrų Taunsvilyje sąrašas.

Tatuiruotės ne tik gali turėti reikšmės, bet ir gali būti vertinamos kaip naudingos ir kitais aspektais. Tatuiruotės tampa vis populiaresnės ir todėl labiau priimtinos visuomenėje. 2012 m. Spalio 19 d. Paskelbtame Tess Vigeland tyrime „Tatuiruotės darbo vietoje“ paaiškinama, kad 40% aštuoniolikos iki dvidešimt penkerių metų Taunsvilio gyventojų turi bent vieną tatuiruotę. Nors gali kilti tam tikrų problemų, susijusių su rašalo rašymu, pavyzdžiui, tatuiruotės pasirinkimas, joms yra daug būdų. Štai kodėl sprendimas pasidaryti tatuiruotę šiais laikais dažniausiai yra asmeninis pasirinkimas. Kad palengvintumėte tolesnę naštą pasirinkti tinkamą tatuiruočių meistrą, kad pateiktumėte būtent tai, ko norite, toliau pateiktas gerai žinomų ir patyrusių tatuiruočių menininkų sąrašas Taunsvilyje, Australijoje, bus jūsų gelbėtojas.

1. Akrų odos tatuiruočių studija

Turinys (spustelėkite, jei norite pereiti)

 • 1. Akrų odos tatuiruočių studija
 • 2. Shari Johnson, Aaronas- „Good Vibrations Tattoo Studio“
 • 3. „FN Ink Tattoo Studio“
 • 4. Smeigtukų ir adatų tatuiruočių studija
 • 5. Gegužė, Craig, Ashley- The Dead Mans Hand Tattoo
 • 6. „Allure Ink Tattoo Studio Townsville“
 • 7. Ray ir Lizzie- Juokiasi Budos tatuiruotė
 • 8. Lisa Spud, „Trish Horrors“, „Kaspa Snoad“- „Inksplosion Tattoo Studio“
 • 9. Juodosios šventyklos tatuiruotė – Taunsvilis
 • 10. Studija 278

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

„Acres of Skin Tattoo Studio“ yra ideali vieta, ypač kai siekiate unikalaus kūno meno dizaino ir stilių, pagrįstų jūsų pageidavimais ir pasirinkimais. Studija duris klientams atvėrė 2013 metais. Patyrę ir talentingi studijos tatuiruočių meistrai turi daug žinių, kaip valdyti įvairius tatuiruočių projektavimo būdus ir metodus. Jie puikiai išmano savo parašo tatuiruotės dizainą, pavyzdžiui, dangtelį, memorialą ir vintažą & pasirinktines tatuiruotes, todėl galite būti tikri, kad gaunate tobulą tatuiruotę, kurios ieškote. Jų tatuiruočių stilistai efektyviai praleidžia laiką, kad pritaikytų jūsų įvaizdį ir pateiktų puikius meno kūrinius taip, kaip norite. Jie džiaugiasi galėdami pasiūlyti dovanų kuponus visiems savo klientams. „Acres of Skin Tattoo Studio“ kviečia pasinaudoti nemokama konsultacijų erdve ir suplanuoti savo dizainą su jų specialistais.

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

Šios Townsville, Australija tatuiruočių studijos menininkai yra labai susirūpinę dėl kokybės ir dizaino, kurį jie padovanos savo klientui. Taigi jie yra labai universalūs ir suteikia jiems daugybę technikų ir įgūdžių, įskaitant: kaukolę, priedangas, gyvūnus, širdį, neotradicinį, mandalą, scenarijų, azijietišką, naująją mokyklą, tigrą, drugelį, religiją, japoną , Custom, Floral, Flash, Eagle, Dragon, Bio, American Traditional & Juodos spalvos tatuiruotė

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

Norėdami patirti unikalią patirtį, galite pasikalbėti su menininku „Acres of Skin Tattoo Studio“, kuri siūlo didelius privačius kambarius dizainui kurti. Galite eiti ten ir atsipalaiduoti žiūrėdami televizorių su pasirinkta laida ar filmu. Jie taip pat siūlo jums skausmo mažinimo galimybes, kad tikrai nesijaudintumėte ir sutelktumėte dėmesį į tai, ko norite gauti, kad ir koks didelis jis būtų. Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje „Acres of Skin Tattoo Studio“ menininkai yra žinomi dėl savo individualių stilių, nesvarbu, kiek jie turi įgūdžių. Jie turi reputaciją arba suteikia gyvybės jūsų vaizduotei. Jie daro rankinį ir tradicinį dizainą, kartu su neo tradicionalizmo dizainu, realizmu, spalvotu dizainu, visa tai galite pamatyti toje pačioje vietoje. „Acres of Skin Tattoo Studio“ yra labai unikali tatuiruočių studija, esanti pačiame Townsville viduryje. Žemiau mes pasidalijome keliomis svarbiomis nuorodomis, kurios jums nereikės gaišti laiko ieškant internete. Galite sekti šias svarbias nuorodas apie studiją ir sužinoti daugiau apie šią konkrečią, jei pasirinkote būtent šią studiją ir dar labiau apsispręsite.

 • Parduotuvės pavadinimas: Akrų odos tatuiruočių studija
 • Adresas: „Acres of Skin Tattoo Studio“, parduotuvė 6/57 Bowen Road, Rosslea, Taunsvilis, QLD 4812
 • Kontaktas: 07 4420 1776
 • El. Paštas:  [email protected]
 • Facebook: Akrų odos tatuiruočių studija
 • Instagram: @acresofskintattoostudio
 • Laikas: Antradienis, trečiadienis, penktadienis & Šeštadienis 10.00–17.00 val

  Ketvirtadienis 10:00 – 22:00

  Pirm & Saulė uždaryta

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

2. Shari Johnson, Aaronas- „Good Vibrations Tattoo Studio“

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

„Good Vibrations Tattoo Studio“ yra tatuiruočių parduotuvė, esanti 94 Boundary Street, „Estate QLD“ centre. Studija buvo įkurta 2014 m. Ir nuo to laiko neatsigręžė. Jų gerai apmokyta tatuiruočių dizaino perfekcionistų komanda neabejotinai intensyviai aistringai žiūri į savo profesiją, ir jie specializuojasi kokybiškose individualiose tatuiruotėse. „Good Vibrations Tattoo Studio“ Aaronas Soffe yra atsidavęs menininkas, turintis daug žinių apie popkultūrą ir japoniško stiliaus tatuiruotes. Jie nekantrauja padėti jums pasiekti norimą rezultatą, kuris visada tinka jūsų odos tonui. Studijos tatuiruočių meistrai fiksuoja jūsų idėjas ir paverčia jas puikiais meno kūriniais, o jūs visada esate patenkinti jų pasiektu rezultatu. „Good Vibrations Tattoo Studio“ netgi suteikia nemokamą konsultaciją, kuri padeda suprasti įvairius studijos tatuiruočių procesus ir tikslią kainą.

Šios Townsville, Australija tatuiruočių studijos menininkai yra labai susirūpinę dėl kokybės ir dizaino, kurį jie padovanos savo klientui. Taigi jie yra labai universalūs ir suteikia jiems daugybę technikų ir įgūdžių, įskaitant spalvų darbą, tigrą, akis, genčių, širdį, naują ir seną mokyklą, gamtą, fotorealizmą, laikrodį, tradicinį, kaukolę, paryškintą spalvą, Raidės, mandala, viršeliai, Haida, gėlių, japonų, rankovės, atminimas, portretai & Juoda ir pilka tatuiruotė. Pirmiau minėtų idėjų kaina prasideda nuo 80 USD, todėl yra gana prieinama.

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

Aaronas dirba nuo trečiadienio iki šeštadienio. Norėdami susisiekti su juo, galite paskambinti studijai darbo valandomis arba parašyti jam žinutę žemiau esančia nuoroda.

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

 Shari dirba nuo antradienio iki penktadienio. Norėdami susisiekti su ja, galite paskambinti studijai darbo valandomis arba nusiųsti jai žinutę žemiau esančia nuoroda.

„Good Vibrations Tattoo Studio“ yra gana švari ir turi sterilią aplinką. Jie laikosi visų higienos ir švaros protokolų, kuriuos numato vietos valdžia. Jie nenaudoja savo adatų du kartus. Per daugelį metų tai tikrai padėjo gerai „Vibrations Tattoo Studio“ sukurti savotišką reputaciją. Tai kartu su draugiška ir svetinga darbo etika yra vienas geriausių kadrų, kuriuos galite gauti Taunsvilyje. Nesvarbu, kokio stiliaus norite savo tatuiruotės dizaino, „Good Vibrations Tattoo Studio“ menininkas. turi viską už jus. Galite eiti į priekį ir pridengti tradicinį dizainą iki visų šiuolaikinių versijų ir kai kurių kitų šio daugialypio menininko sukurtų dizainų. Jie tikrai įgyvendins jūsų svajonę, kuri yra geriausia šios tatuiruočių studijos dalis. Viskas dėl jų tikslių įgūdžių ir subtilaus rankdarbių. Jie siūlo pasivaikščiojimo paslaugas ir paskyrimo paslaugas, todėl pritraukia daug minios. Tačiau kartais jie yra per daug rezervuoti ir verčiau siūlo rezervuoti susitikimą. Čia mes pasidalijome keliomis svarbiomis nuorodomis žemiau, kurių jums nereikės gaišti laiko ieškant internete. Galite sekti šias svarbias nuorodas apie studiją ir sužinoti daugiau apie šią konkrečią, jei pasirinkote būtent šią studiją ir dar labiau apsispręsite.

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

3. „FN Ink Tattoo Studio“

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

„FN Ink Tattoo Studio“ yra šeimai tinkanti, labai profesionali tatuiruočių parduotuvė, teikianti aukščiausio lygio tatuiruočių projektavimo paslaugas Taunsvilio rajone. Parduotuvė aptarnauja savo klientus nuo 2013 m. Jų licencijuoti tatuiruočių meistrai diskutuoja su savo klientais, kad galėtų pasiūlyti unikalių pasirinktinių tatuiruočių kūrinių pagal jūsų pageidavimus. Jie turi platų tatuiruočių dizaino pasirinkimą, kad galėtumėte gauti visas naujausias tatuiruočių kūrimo paslaugas jaukioje ir jaukioje atmosferoje. Visi jų tatuiruočių dizaino specialistai puikiai išmano savo unikalų ir firminį meno kūrinių dizainą, be to, jie teikia išskirtinę tatuiruočių patirtį savo klientams. Jie bendradarbiauja su jūsų idėjomis & reikalavimus ir paverskite juos puikiais puikių meno kūrinių kūriniais. „FN Ink“ priima „Walk-in“ savo klientų labui.

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

Šios Townsville, Australija tatuiruočių studijos menininkai yra labai susirūpinę dėl kokybės ir dizaino, kurį jie padovanos savo klientui. Taigi jie yra labai universalūs ir suteikia jiems daugybę technikų ir įgūdžių, įskaitant tradicinius amerikiečių, biomechaninius, religinius, keltų, taškų darbus & Pointillizmo tatuiruotė

Kiekvienas „FN Ink Tattoo Studio“ tatuiruočių meistras yra įgudęs tam tikro dizaino ar meno stiliaus, kuris puikiai tinka, jei dar nesate tikri, ko norite, bet norėtumėte eksperimentuoti. Jie gali patenkinti visus jūsų poreikius – nuo ryškių ir gražių dizainų iki realistiškų ir geometrinių abstrakčių modelių. „FN Ink Tattoo Studio“ yra netoli Koburgo stoties ir todėl yra gana prieinama jų klientams.

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

Visame Taunsvilio rajone nėra nieko panašaus į „FN Ink Tattoo Studio“. Ši maža ir prašmatni tatuiruočių studija, įsikūrusi miesto centre, specializuojasi japoniškų, tradicinių ir naujų tradicinių meno formų bei genčių dizaino ir kt. Tai viena iš labiausiai įsitvirtinusių tatuiruočių studijų mieste. Menininkas gali dirbti su daugybe dizainų ir kartu su jumis sukurti geriausius kūrinius. Jie tik savo dizainui skirtą vienkartinę įrangą. Jie taip pat teikia tatuiruočių šalinimo lazeriu paslaugas, jei reikia pašalinti dizainą.

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

Čia mes pasidalijome keliomis svarbiomis nuorodomis žemiau, kurių jums nereikės gaišti laiko ieškant internete. Galite sekti šias svarbias nuorodas apie studiją ir sužinoti daugiau apie šią konkrečią, jei pasirinkote būtent šią studiją ir dar labiau apsispręsite.

 • Parduotuvės pavadinimas: „FN Ink Tattoo Studio“
 • Adresas: „FN Ink Tattoo Studio“, 32 „Thuringowa Drive“, Taunsvilis, QLD 4817
 • Kontaktas: (07) 4723 3444
 • El. Paštas: [email protected]
 • Facebook: „FN Ink Tattoo Studio“
 • Laikas: Pirmadieniais – penktadieniais 9.30–17.00 val

  Šeštadienis 9:30 – 14:30

  Saulė uždaryta

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

4. Smeigtukų ir adatų tatuiruočių studija

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

„Pins And Needles“ tatuiruočių studija versle dirba nuo 1992 m. Ir yra gana gerai įsitvirtinusi tatuiruočių studija Denham St, šiauriniame Townsville mieste. „Pins And Needles“ tatuiruočių studijos menininkas turi daugiau nei 70 metų bendrą patirtį, o tai yra viena iš priežasčių, kodėl tatuiruočių parduotuvės yra gerai atpažįstamos ir pageidaujamos klientų. Nuo tada studijos dizaineriai ir menininkai tobulino savo įgūdžių rinkinį ir estetiką, užpildytą tatuiruotėmis.

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

Jie taip pat ragina kviestinius menininkus, kurie suteikia jiems galimybę dirbti su geriausiais pasaulio menininkais ir daugiau sužinoti, kaip tobulinti savo įgūdžius. Vienas iš jų tikrai populiarių tatuiruočių menininkų yra Wade’as Johnstonas, kuris specializuojasi tokiose technikose, kaip, neo-tradicinis, japonų, „Blackwork“ ir „Dotwork“, o labiausiai žinomas yra jo specialus scenarijus ir raidžių tatuiruotės. Jie taip pat naudoja naują rašalą ir įrangą, kad laikytųsi higienos protokolų ir leistų klientams jaustis saugiai. Jie netgi suteikia jums nemokamą konsultaciją, kai atvykstate tatuiruočių patirties.

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

„Pins And Needles Tattoo Studio“, įkurta 2000 -aisiais, yra viena mylimiausių ir įmantriausių Melburno tatuiruočių parduotuvių. Prasidėjus parduotuvėms, „Pins And Needles Tattoo Studio“ nuolat dalyvavo ir nuolat tobulino savo nuolat besikeičiančius įgūdžius, kurių reikia tokioje produktyvioje srityje kaip tatuiruotės. Visą tą laiką „Pins And Needles Tattoo Studio“ menininkas užsitikrino vietą tarp tų, kurie pirmauja Australijos tatuiruočių šurmulyje. Be to, jie gali kurti tokius dizainus kaip „Blackwork“, „Fine Line“, „Traditional“, „Realistic“, „Dotwork“, „Cover-Ups“, „Biomech“, „Ofortas“, „Religious“, „Mandalas“, „Geometric“, „Tattoo Flash“, „Minimalistic“ & Genčių tatuiruotė. Minimalus tatuiruočių diapazonas prasideda nuo 100–200 USD.

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

Čia mes pasidalijome keliomis svarbiomis nuorodomis žemiau, kurių jums nereikės gaišti laiko ieškant internete. Galite sekti šias svarbias nuorodas apie studiją ir sužinoti daugiau apie šią konkrečią, jei pasirinkote būtent šią studiją ir dar labiau apsispręsite.

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

5. Gegužė, Craig, Ashley- The Dead Mans Hand Tattoo

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

Pasivaikščiokite į Taunsvilio miesto širdį „The Dead Mans Hand Tattoo“. Šis salonas praplečia savo paslaugas, teikdamas tikrai aukštos kokybės įvairių metodų tatuiruotes, aiškiai sukurtas jūsų vairui. Menininkai čia specializuojasi nuo neo-japonų iki animacinių blyksčių dizaino, netgi galite apsvarstyti tikrai individualų planą, pasirinkdami menininkus, kurie dirbs su jumis, kad suteiktų didžiausią pasitenkinimą. Jie taip pat teikia kosmetines tatuiruotes, tokias kaip antakių mikropluoštai, kurie tikrai domisi.

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

„Dead Mans Hand Tattoo“ nuo 2015 m. Atvėrė duris „Townsville“ miniai ir nuo to laiko tapo viena žinomiausių parduotuvių Taunsvilyje, Australijoje. Jei norite turėti aukštos kokybės tatuiruotės dizainą su saugia ir švaria aplinka, galite atvykti čia, nes talentingi menininkai visada yra tinkami savo dizainui. Jie turi naujausią įrangą ir įtaisus, kurie jus taip pat linksmins.

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

Jie dės visas pastangas, kad jums tarnautų ir suteiktų jums norimų rezultatų. Jie jums paaiškins, ką ir kodėl daro ar naudoja tam tikrą techniką, kad žinotumėte visas dizaino žinias. „The Dead Mans Hand Tattoo“ menininkai yra labiau linkę įsiklausyti į jūsų poreikius ir jūsų idėjas, o tada paversti jas realybe, turėdami savo įgūdžių ir individualizuoto požiūrio, kuris gali būti unikalus. Jie priima ir pasivaikščiojimus, ir susitikimus su savo klientais.

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

„The Dead Mans Hand Tattoo“ menininkai yra nepaprastai svetingi ir labai talentingi, nes yra daugelio dizaino, ypač „Memorial“, „Eagle“, „Eye“, „Color Work“, „Tribal“, „Celtic“, „Birds“, „Dragon“, „Floral“, „Black and Grey“, „Portretai“, Smulki linija, raidės, mandala, natūrali, akvarelė, gyvūnas, širdis, japoniška, haida, gėlė, didelė ir maža, scenarijus, tradicinė amerikietiška tatuiruotė. Minimalus kainų intervalas, be įvairių stilių, prasideda nuo 120 USD.

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

6. „Allure Ink Tattoo Studio Townsville“

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

„Allure Ink Tattoo Studio Townsville“ yra viena iš labiausiai pripažintų tatuiruočių parduotuvių vidiniame šiauriniame Taunsvilio regione, Australijoje. Jie turi 10 vidinių tatuiruočių menininkų, kurie yra tikrai išskirtiniai. Jie turi savo privačią darbo vietą salone, kuris taip pat yra elegantiškas, ir yra dekoruotas paveikslais iš viso pasaulio, kurie įkvėps jūsų kitą kūrinį. Ši graži tatuiruočių studija sveikina įvairias tatuiruočių patirtis ir priima tiek įeinančius, tiek iš anksto užsakytus klientus.

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

„Allure Ink Tattoo Studio Townsville“ gali būti kažkas, ko jums reikia, kai ketinate patirti tatuiruotę, tačiau turėdamas tokį ekspertų menininkų rinkinį „Allure Ink Tattoo Studio Townsville“, esu tikras, kad jums to visai nereikės. „Allure Ink Tattoo Studio Townsville“ menininkai yra labai patyrę savo srityje ir dažo savo klientus nuo 2012 m. Taigi jie yra įgiję ekspertų lygio įgūdžių ir sukuria ryškias, drąsias, kokybiškas tatuiruotes, kurios atlaiko laiko išbandymą. Galite arba eiti į priekį ir pasirinkti iš anksto pagamintą dizainą iš plačios kolekcijos iš menininko portfelio, arba jie gali būti laimingi, kad pritaikys jums. Bet kokiu atveju, „Allure Ink Tattoo Studio Townsville“ menininkas visada yra šalia klientų ir juos kviečia.

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

Nuo pat įkūrimo dienos „Allure Ink Tattoo Studio Townsville“ nepaliko jokių akmenų dėl aukštų jų teikiamų standartų. Jie turi ne tik tatuiruočių menininką, bet ir kviestinius menininkus, kurie yra žinomi tarptautiniu mastu, taip pat suteikia namų menininkui galimybę bendrauti ir ištirti savo įgūdžius. Jų svečių atlikėjų sąrašas įkeltas į jų oficialią svetainę.

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

„Allure Ink Tattoo Studio Townsville“ garsėja lengva ir draugiška atmosfera bei aplinka. Tai pirmoji keistuolių savininkų tatuiruočių studija Melburne, kurioje yra saugi aplinka arba ne lyties kategorija. Tai neskiria lyties, religijos ar yra ir elgiasi vienodai su visais. Jie taip pat turi neįgaliesiems pritaikytą studiją ir veganiškus rašalo variantus. Šios studijos menininkas taip pat yra labai įvairus ir specializuojasi bet kokio dizaino srityje. Jie yra tradicinių, vakarietiškų ir smulkių linijų ekspertai.

Jų reputaciją išryškina keletas teigiamų atsiliepimų, kuriuos jų klientai paskelbė oficialioje svetainėje. Nors galite eiti skaityti prieš daugybę atsiliepimų, čia yra pora, kuria norėtume pasidalinti su jumis.

Visiškai įsimylėjusi mano tatuiruotę, kurią atliko Ek 🤩 Negaliu rekomenduoti viliojančio rašalo pakankamai nuostabių menininkų ir dar nuostabesnio klientų aptarnavimo. Tokia atpalaiduojanti patirtis tikrai grįš, ačiū jums labai labai – Melissa L

Visiškai myliu savo pusę rankovės, kurią padarė Ek. Nuostabi menininkė, puiki studija, draugiškas personalas. Nesvajotum niekur kitur 🤩- Nikki S

Čia mes pasidalijome keliomis svarbiomis nuorodomis žemiau, kurių jums nereikės gaišti laiko ieškant internete. Galite sekti šias svarbias nuorodas apie studiją ir sužinoti daugiau apie šią konkrečią, jei pasirinkote būtent šią studiją ir dar labiau apsispręsite.

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

7. Ray ir Lizzie- Juokiasi Budos tatuiruotė

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

Ray yra „The Laughing Buddha Tattoo“ savininkas ir tatuiruoja jau daugiau nei 10 metų, o tai atspindi jo darbo tikslumą. Pameistrystę jis pradėjo po nelaimingo atsitikimo darbe, kuris suteikė jam galimybę sekti savo meilę piešimui ir menui. Jis baigė pameistrystę Brisbene pas vienintelį Ericą Brucknerį. Ray mėgsta įvairius stilius, bet japoniškus, neo-tradicinius & realistiški yra jo mėgstamiausi, kurie įkvėpė jo studijos išvaizdą. Kai jis netatuiruos, jūs jį pagausite, užsiimsite „Crossfit“, sodininkyste ir leisite laiką su žmona ir vaikais.

Lizzie tatuiruojasi beveik 10 metų! Prieš 11 metų ji persikėlė į Taunsvilį mokytis tatuiruočių meno. Lizzie mėgsta kurti tikroviškus portretus, siaubą ir akvarelę. Ji yra didžiulė spalvų meno gerbėja. Kai Lizzie nedirba, ji leidžia laiką su vyru, vaikais, šunimis ir šeima. Ray visada buvo didelis įkvėpėjas Lizzie gyvenime, ir ji džiaugiasi, kad turi galimybę toliau dirbti kartu su savo didžiuoju broliu!

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

Geriausia tatuiruočių patirtis gali atsirasti tik tada, kai yra daug abipusių tikslų, supratimo, bendravimo ir patirties. „The Laughing Buddha Tattoo“ menininkas turi draugišką ir svetingą erdvę savo klientams, todėl jie jaučiasi itin patogiai ir suteikia savo idėjoms platformą kurti tai, kas truks visą gyvenimą. Jie taip pat yra labai iniciatyvūs ir tiki, kad tai yra vienintelis būdas sukurti geresnį dizainą. Be gero bendravimo žmogus tikrai negali būti puikus menininkas. Jie skatina savo klientus būti atviresniems menininkui, kad jie galėtų geriau suvokti savo dizainą žvelgdami į savo esybes.

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

„The Laughing Buddha Tattoo“ menininkai yra vieni iš geriausiai kvalifikuotų Taunsvilio menininkų, todėl nenuostabu, kad jie užsakomi iš anksto. Tačiau jie taip pat leidžia vaikščioti, tačiau jie dirba tik pagal principą „pirmas atėjai“. Taip pat galite nuvykti pasigrožėti sienomis, nes ten tyliai kabo kai kurie jų geriausi darbai. Galite pasirinkti iš menininkų portfelio internete arba ant sienos.

Čia mes pasidalijome keliomis svarbiomis nuorodomis žemiau, kurių jums nereikės gaišti laiko ieškant internete. Galite sekti šias svarbias nuorodas apie studiją ir sužinoti daugiau apie šią konkrečią, jei pasirinkote būtent šią studiją ir dar labiau apsispręsite.

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

8. Lisa Spud, „Trish Horrors“, „Kaspa Snoad“- „Inksplosion Tattoo Studio“

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

„Inksplosion Tattoo Studio“ yra viena geriausių Taunsvilyje įsikūrusių, šeimai priklausančių įmonių, skatinančių higienišką, profesionalią ir atsipalaidavusią atmosferą, sutelkiant dėmesį į jūsų individualius tatuiruočių poreikius. Išskirtiniai „Inksplosion Tattoo“ menininkai dirbs su jumis ir pritaikys jūsų dizainą pagal jūsų pageidavimus.

Trish yra antros kartos tatuiruočių meistras, turintis daugiau nei 11 metų patirtį šioje srityje. Užaugusi tatuiruočių studijoje, ji turėjo galimybę puoselėti meilę menui, tobulinti savo įgūdžius, paruošdama kūrinius vyresniesiems menininkams, todėl jai buvo pasiūlyta pameistrystė. Taunsvilio vietinis Trišas yra įsitikinęs daugeliu tatuiruočių stilių ir tiki, kad menininkas gali augti tik iššaukdamas save kūrybiškai. Jai patinka kurti ryškius ir tradicinius kūrinius, kuriuose yra daug spalvų, įskaitant spalvų maišymą, atspalvį ir tvirtus užpildus.

Kaspa, dar vienas gerai žinomas šios studijos menininkas, žino viską. Išstudijavęs vaizduojamąjį meną, Kaspa aistros dizainui negalėjo sutramdyti tradicinės išraiškos ribos ir jis susidomėjo tatuiruotėmis. Po 12 metų jis yra gerbiamas tatuiruočių menininkas tiek vietiniu, tiek nacionaliniu mastu ir giliai atsidavęs tatuiruočių pramonei. Vietnamo miestelio Kaspa atsiduoda kiekvienam meno kūriniui ir toliau myli kiekvieną tatuiruotės akimirką. Jis didžiuojasi tuo, kad yra eklektiškas menininkas ir kuria įvairius visų žanrų kūrinių stilius. Jis turi minkštą vietą tradiciniam ir neotradiciniam bei labai juodam sunkiam darbui.

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

Miss Boo yra dar viena šios studijos menininkė ir turi labai įspūdingą portfelį, kurį galite pamatyti oficialioje svetainėje arba jos asmeniniame „Instagram“. Įstojusi į tatuiruočių industriją, nes draugė pademonstravo savo portfelį vietinei studijai, Miss Boo karjera pakilo iškart pasiūlydama pameistrystę. Jau aštuonerius metus tatuiruodamasi Taunsvilyje, jos menas kalba pats už save, o kiekvienas naujas kūrinys pabrėžia jos išsivysčiusius ir toliau lavinančius įgūdžius. Miss Boo mėgsta tatuiruočių industriją supančią išraiškos laisvę ir yra aistringa pramonės augimui bendruomenėje. Jai patinka galimybė dirbti su visais žanrais, tačiau ji turi ypatingą vietą visoms naujoms mokykloms ir siaubo tematikai.

Bekah B dirba kartu su savo menininkų šeima ir labai palaiko savo kliento sprendimus. Po 10 metų pramonėje dirbdama studijose, Bekah prieš 3 metus pasiėmė tatuiruočių mašiną ir neatsigręžė. Antros kartos tatuiruočių meistrė, gimusi ir užauginta Taunsvilyje su rašalu gyslose, Bekah auga kaip menininkė su kiekviena linija. Kaip mūsų pasiskelbusi mėnesio mėnesio darbuotoja, ji mėgsta visas galimybes eksperimentuoti su įvairių stilių kūriniais, tačiau ypač aistringai žiūri į „Greywash“ moterų veidus ir bet kokio tipo moteriškas smulkias linijas.

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

Mažiausias „Inksplosion Tattoo Studio“ mokestis yra 150 USD. Menininkai čia moka nuo 150 iki 200 USD per valandą. Paprastai jie ima gabalo plotą už viską, kas yra trumpesnė nei 4-5 valandos, ir tęsia valandinį tarifą, kai jis viršija 4-5 valandų tašką. Jie mielai stengsis visada dirbti pagal nustatytą biudžetą, kad būtų galima jaustis pakankamai patogiai, kad tai aptartų pradinio susitikimo metu. „Inksplosion Tattoo Studio“ menininkai yra tikrai draugiški ir mielai atsakytų į bet kokias užklausas. Prieš nusileisdami į studiją, nedvejodami paskambinkite jiems.

Čia mes pasidalijome keliomis svarbiomis nuorodomis žemiau, kurių jums nereikės gaišti laiko ieškant internete. Galite sekti šias svarbias nuorodas apie studiją ir sužinoti daugiau apie šią konkrečią, jei pasirinkote būtent šią studiją ir dar labiau apsispręsite.

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

9. Juodosios šventyklos tatuiruotė – Taunsvilis

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

Juodosios šventyklos tatuiruotė-Taunsvilis yra viena geidžiamiausių tatuiruočių parduotuvių Taunsvilyje. Jie taip pat yra įgalioti Taunsvilio sveikatos priežiūros institucijos ir teikia privačias sesijas tiems, kurie nori jų konsultacijų ir patirties. Jie stebi savo įrangos sveikatą ir sterilizavimo procesus. Jie įsitikina, kad jų rašalas, pirštinės ir adatos yra vienkartiniai. Be to, jų specializacija yra kurti individualius kūrinius, nes jie taip pat turi portfelius, kuriuose yra tūkstančiai dizaino, kuriuos galima pasirinkti. Jie taip pat siūlo pertvarkyti ar nuslėpti blogą tatuiruotę.

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

Juodosios šventyklos tatuiruotė – Taunsvilis turi didžiulę pagarbą ir parodo didelę reikšmę menui ir bendruomenei, kuri, pasak jų, yra jų tatuiruočių studijos varomoji jėga. Jie ne tik sukuria klientams gražius dažus, bet ir mėgsta švęsti kūrybiškumą ir bendruomeniškumą, reguliariai rengdami parodas ir seminarus. Be tatuiruočių, „Black Temple Tattoo-Townsville“ taip pat parduoda savo meno kūrinius ir prekes, įskaitant marškinėlius, ekrano atspaudus ir originalų meną. Pats salonas yra labai kūrybingas ir gražus, o atmosfera yra labai linksma ir linksma. „Black Temple Tattoo – Townsville“ menininkai įsitikina, kad visa jų įranga yra sterilizuota ir kiekvienam klientui naudoja šviežias adatas. Visa tai pasakius, esame tikri, kad ji čia pasiliks dar daug metų.

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

„Black Temple Tattoo – Townsville“ menininkas nuo tada, kai jie čia atvyko, tikrai užklupo visą „Townsvile“ tatuiruočių industriją. Studijos pavadinimas leidžia suprasti, koks jos dizainas. Jie yra žinomi dėl savo tobulumo ir detalumo. Viešnagės su jais metu jie pasirūpins, kad būtumėte kuo geresni ir jaustumėtės kaip namie.

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

Pats salonas yra labai kūrybingas ir gražus, o atmosfera yra labai linksma ir linksma. „Black Temple Tattoo – Townsville“ menininkai įsitikina, kad visa jų įranga yra sterilizuota ir kiekvienam klientui naudoja šviežias adatas. Visa tai pasakius, esame tikri, kad ji čia pasiliks dar daug metų.

Čia mes pasidalijome keliomis svarbiomis nuorodomis žemiau, kurių jums nereikės gaišti laiko ieškant internete. Galite sekti šias svarbias nuorodas apie studiją ir sužinoti daugiau apie šią konkrečią, jei pasirinkote būtent šią studiją ir dar labiau apsispręsite.

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

10. Studija 278

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje

Prestižiškiausia „Townsville“ tatuiruočių studija siūlo tik geriausias tatuiruotes patogioje ir saugioje aplinkoje. „Studio 278 Tattoo“ yra prestižiškiausia „Townsville“ tatuiruočių studija, kuri palaiko ir užtikrina aukštus darbo standartus įvairaus amžiaus ir kilmės klientams. Nesvarbu, ar tai būtų tatuiruoti veteranai, ar pirmokėliai, svarbu pripažinti, kad ne viena tatuiruotė yra ta pati. „Studio 278“ komanda vertina individualumo ir meninės nuojautos svarbą ir yra tvirtai pasiryžusi užtikrinti, kad kiekvienas išeitų su savo svajonių tatuiruote. „Studio 278“ stengiasi užtikrinti geriausią darbo kokybę patogioje ir saugioje aplinkoje, kuri yra pritaikyta specialiai klientų poreikiams ir poreikiams.

Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje „Studio 278“ menininkas yra toks talentingas ir įsitikinęs savo tatuiruočių įgūdžiais, kad nesvarbu, ką atsinešite prieš jų menininkus, jie galės tai padaryti puikiai. Jie priima pasivaikščiojimus, tačiau tarnauja pirmas atėjęs. Jie rekomenduoja iš anksto susitikti, kad galėtumėte geriau patirti savo prašmatnioje mažoje studijoje. Studijos atmosfera yra labai draugiška ir atpalaiduojanti. „Studio 278“ menininkas laikosi profesionalaus požiūrio, kad ir kas bebūtų, bet būtų šalia ir paskambintų, jei jums reikia patarimų. Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje Nesvarbu, ar tai įeinantis žmogus, įkvėptas blykstės meno, ar pasirinktinio dizaino, kuris yra tradicinis ar neotradicinis, japoniškas ar tikroviškas portretas, menininkas yra čia, kad patenkintų kiekvieną poreikį. „Studio 278 Tattoo“ vaikinai tikrai stengiasi, kad pasiektų kuo geresnių rezultatų. Jis sukurtas remiantis išskirtine darbo kokybe ir aistra švariai ir higieniškai studijai bei ilgaamžei estetikai, kuria pasižymi studijos menininkas. Klientai remiasi menininkų atvirumu ir supratimu. „Studio 278“ 9 menininkai rezidentai yra geriausi, kuriuos jie turi, ir yra rezervuojami prieš kelis mėnesius. Tatuiruočių menininkai Taunsvilyje Čia mes pasidalijome keliomis svarbiomis nuorodomis žemiau, kurių jums nereikės gaišti laiko ieškant internete. Galite sekti šias svarbias nuorodas apie studiją ir sužinoti daugiau apie šią konkrečią, jei pasirinkote būtent šią studiją ir dar labiau apsispręsite.

 • Parduotuvės pavadinimas: Studija 278
 • Adresas: Studio 278, 276 Charters Towers Rd, Hermit Park QLD 4812, Australija
 • Facebook: Studija 278
 • Instagram: @ studija_278_tatuiruotė
 • Laikas: Pirmadieniais – sekmadieniais 10–18 val

Vieta „Google“ žemėlapiuose: