Tatuiruočių parduotuvė

12 geriausių Čikagos tatuiruočių parduotuvių (atnaujinta 2021 m.)

Tatuiruotė auga kaip kultūra, o 2021 m. Ji tapo itin saugi ir patikima. Dauguma tatuiruočių menininkų internete ir socialinėje žiniasklaidoje sukūrė plačius ir patikimus tinklus. Atsižvelgiant į įvairias taisykles ir laimingus klientus, kurie dalijasi džiaugsmu apsilankę tam tikroje tatuiruočių studijoje, beveik visi raginami ateiti ir gauti pirmąjį rašalą ant kūno.

Bet jei vis dar esate skeptiškas ir sunkiai pasitikite ir tuo metu gyvenate Čikagos Ilinojaus valstijoje, manome, kad verta patikrinti mūsų geriausių Čikagos tatuiruočių studijų sąrašą. Jūsų saugumas ir pasitenkinimas yra pagrindinis mūsų rūpestis ir tikslas, todėl atidžiai pasirinkome geriausias studijas, išanalizavę jas ir klientų pasitenkinimą.

Mes suprantame, kad žmonės yra susirūpinę dėl etikos ir praktikos, kurią skirtingi tatuiruočių meistrai įdėjo, kad tatuiruotės dizainas būtų tikras. Štai kodėl mes pasirinkome tik geriausius iš geriausių. Įtraukėme svetaines, „Instagram“ paskyras ir visą vertingą informaciją, kurios reikia norint pradėti tatuiruočių pasaulį Čikagoje.

12 geriausių tatuiruočių parduotuvių Čikagoje

Nesigilindami įsigilinkime į sąrašą, kurį sudarėme su meile. Jūs visada turite galimybę susisiekti su kiekviena tatuiruočių studija ir susitarti dėl susitikimo sau. Jūs netgi galite tiesiog pasikonsultuoti su menininku, kad sužinotumėte, ar esate tame pačiame puslapyje, ar ne.

Prabangi tatuiruotė

„Deluxe Tattoo“ yra viena universaliausių tatuiruočių studijų. Dėl savo profesionalumo, tobulos darbo etikos, draugiško tono ir nuotaikos jie turėjo dešimtis tūkstančių patenkintų klientų, kurie nuolat sugrįžta..

Svetainė yra paprasta, tačiau gali būti sunku naršyti prie kai kurių. Nepaisant to, socialinė žiniasklaida, ypač „Instagram“, pasakoja kitokią istoriją. Jie neskelbia dažnai. Tai gali būti dėl įvairių priežasčių, tačiau jų sukurtos tatuiruotės yra aukščiausios klasės. Iš mažų ir sunkiai pastebimų tatuiruočių ir minimalistinio nespalvoto dizaino galite rasti didelių pasakojimo tatuiruočių, rankovių ir net viso kūno tatuiruočių.

Atsižvelgiant į įvairių dizainų, prie kurių dirbo studija, apimtį, tai neabejotinai yra viena universaliausių vietų, kur galima pasidaryti tatuiruotę iš gėlių, gyvūnų, žinomų žmonių ir kitų. Atminkite, kad jie priima tik per susitikimą, todėl prieš eidami adresu būtinai paskambinkite jiems arba atsiųskite el..

Erelio tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Gėlių ir drugelių tatuiruotėsVaizdo šaltinis: Instagram Prabangi tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Eik į viršų

Amžina tatuiruotė

„Ageless Tattoo“ yra viena iš labiausiai paplitusių tatuiruočių studijų Čikagoje, taip pat aptarnauja klientus „Oak Park“. Jų „Instagram“ paskyra turi beveik 5000 sekėjų, o jų svetainė atrodo minimalistinė ir lengvai naršoma, ypač dėl tamsios temos, kurią ji naudoja.

„Ageless Tattoo“ savo ištikimiausiems klientams siūlo įvairius paketus, taip pat stengiasi įtraukti naujus į savo pasiūlymus, kurie neabejotinai pasiteisina. Jame siūlomi įvairūs iš anksto paruošti tatuiruočių dizainai, kuriuos galima pasirinkti ir pritaikyti. Be to, jame yra dovanų kortelių sistema ir puikios nuolaidos, padedančios žmonėms, kurie negali sau leisti pasidaryti tatuiruotės.

Jame taip pat yra kviestinių menininkų, žinomų profesionalų, kurie pritraukia daugiau klientų ir taip pat sužino daugiau. „Instagram“ puslapyje galite rasti įvairių tatuiruočių, kuriose galite pamatyti, kad jos kuria ir mažesnes, ir didesnes tatuiruotes. Be to, jie yra gana draugiški ir aukščiausios klasės profesionalai.

Verta paminėti, kad šioje studijoje dirba keli tatuiruočių meistrai, kurie išdidžiai dalijasi savo dizainu ir susieja juos. Patikrinkite abu, nes tai verta.

Amžina tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Drugelio tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Amžina tatuiruotė ant petiesVaizdo šaltinis: Instagram Eik į viršų

Archer Avenue tatuiruotė

Kalbant apie „Archer Avenue“ tatuiruotę, būsite sutikti ne mažiau kaip dosnumo, gerumo ir pažadėti, kad jie padarys jums puikų tatuiruotės dizainą, kurį tiesiog dievinsite. Jų tatuiruočių dizainas daugiausia yra nespalvotas. Tačiau susisiekę su jais galite lengvai susitarti dėl skaitymo.

Svarbu pažymėti, kad jūs negalite tiesiog ten patekti. Turite susitarti dėl susitikimo, nes paprastai tai gana užimta. Tačiau planuojantys žmonės turi kantrybės laukti ir gauti patikimiausius ir dosniausius dizainus.

Jei jus domina auskarų vėrimas, verta paminėti, kad „Archer Avenue“ tatuiruotė taip pat siūlo puikių ir saugių auskarų bet kur, kur tik norite.

Juoda drugelio tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Eik į viršų Archer Avenue tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Eik į viršų

Šeimos tatuiruotė

Su labai patyrusių, kvalifikuotų ir, be to, atsidavusių tatuiruočių meistrų komanda, jums nieko nereikia jaudintis. Šeimos tatuiruotės pasirinkimas reiškia, kad esate gerose rankose. Jie padės atgaivinti jūsų vaizduotę rašalu ir atrodys puikiai, tuo pačiu metu skirti jūsų odai.

Jie visada pateikia puikių patarimų, kaip išgydyti jūsų tatuiruotę, ir būtinai atitiks visus jūsų reikalavimus. Jei pažvelgsite į jų „Instagram“ sklaidos kanalą, pamatysite, kad kai kurios tatuiruotės atrodo gana ekscentriškai, o tai reiškia, kad joms nekyla problemų dirbant su bet kokio tipo tatuiruotėmis.

Jei turite kokių nors ypatingų pageidavimų, būtinai praneškite jiems per kontaktinę informaciją, kurią jie pateikė svetainėje, taip pat per socialinę žiniasklaidą.

Šeimos tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Grybų tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Eik į viršų

„GoodKind“ tatuiruotė

Neleiskite, kad mažesnė sekanti bazė jus atkalbėtų, „GoodKind“ tatuiruotė yra viena geriausių tatuiruočių studijų mieste. Jie turi aukštus etikos standartus, švarius tatuiruočių studijos kambarius ir aukščiausios klasės įrangą. Turėdami 3,5 tūkst. Sekėjų, jie sugebėjo sukurti didelę tatuiruočių bendruomenę, kupiną kūrybingų tatuiruočių dizainų, taip pat iš anksto paruoštą tatuiruočių parduotuvę, kurioje galite pasirinkti tatuiruočių dizainą pagal savo skonį.

Jų svetainė taip pat atrodo labai galinga, ir jei jums įdomu apsilankyti pas juos, norėdami pasidaryti tatuiruotę, būtinai susisiekite su jais per kontaktinę formą jų svetainėje arba DM savo „Instagram“ puslapiuose.

Jų daromos tatuiruotės yra gyvybingos, išsamios, spalvingos ir labiau už viską kūrybingos. Nėra jokių abejonių, kad jie gali padaryti jūsų dizainą tokį pat gerą. Jei pažvelgsite į tatuiruočių sąrašą, dauguma jų yra spalvotos ir šešėlinės, todėl galite pasirinkti panašų dizainą, jei tai jus domina.

„GoodKind“ tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Kameros tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Paukščių tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Eik į viršų

Liūdnai pagarsėjusi tatuiruočių studija

Šios tatuiruočių studijos žinia ir jų pagrindinis tikslas yra įkvėpti gyvybės į jūsų tatuiruotes. Rasti jų socialinę žiniasklaidą nebuvo lengva. Tai rodo, kad jie nėra per daug aktyvūs. Nepaisant to, iki šiol paskelbti tatuiruočių dizainai atrodo itin trapūs ir profesionalūs.

Keli tatuiruočių meistrai dirba komandoje, kad atgaivintų jūsų tatuiruotes. Svetainė gali atrodyti šiek tiek chaotiška, tačiau kalbėdami su tatuiruočių meistrais sužinojome, kad jie yra gana atsidavę ir profesionalūs savo darbe. Turėtumėte juos išbandyti ir pamatyti, ar jie atitinka jūsų dizaino reikalavimus.

Liūdnai pagarsėjusi tatuiruočių studijaVaizdo šaltinis: Instagram Paukščių ir raudonų gėlių tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Eik į viršų

Revoliucijos tatuiruotė

Jei ieškote studijos, kuri padarys jums tatuiruotę, kuri išpopuliarės kaip pati revoliucija, būtinai patikrinkite šią tatuiruočių studiją. Šiuo metu jie priima tik pagal susitarimą, todėl būtinai paskambinkite jiems arba susisiekite su jais naudodami kontaktinę formą svetainėje.

Turėdamas 6 000 sekėjų, jų „Instagram“ yra gana populiarus. Kodėl to nebūtų? Jie dažnai skelbia puikius tatuiruočių dizainus, kuriuos sukūrė geriausių tatuiruočių meistrų komanda. Jie būtinai išklausys kiekvieną jūsų turimą dizaino idėją. Jei procesas jums atrodo per skausmingas, jie taip pat dažnai daro pertraukas.

Skambinti jiems verta, ypač todėl, kad jie pateiks savo nuomonę ir patars, kaip greitai išgydyti tatuiruotę ir grįžti prie kasdienės veiklos. Kaip pastebėjome, jie yra tamsesnio ir labiau gotikinio dizaino, o tai puikiai tinka tamsios estetikos entuziastams.

Revoliucijos tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram

Paukščių ir rankų tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Eik į viršų

Tatuiruočių saldainiai

Kaip rodo jo pavadinimas, „Tattoo Candy“ padarys saldžių tatuiruočių, bet ir drąsių bei stiprių. Nesvarbu, ar ieškote mažo ar didesnio dizaino, „Tattoo Candy“ studija yra skirta jūsų tatuiruotės darbui. Jie dirba greitai, saugiai ir įsiklauso į visus jūsų poreikius ir reikalavimus.

Svetainė yra gana paprasta ir tiesiog nukreipia į socialinę žiniasklaidą. Socialinėje žiniasklaidoje gausu įdomių dizainų, kuriuos verta patikrinti. Klientams ir klientams sukurti tatuiruočių dizainai atrodo stulbinančiai ir gali būti puiki idėja kitai jūsų tatuiruotei.

Tatuiruočių saldainiaiVaizdo šaltinis: Instagram Tatuiruotės su kortelėmis rankojeVaizdo šaltinis: Instagram Eik į viršų

Pionierių tatuiruotė

„Pioneer Tattoo“ egzistuoja daugelį metų, joje yra daug patenkintų klientų ir dar daugiau tų, kurie grįžta pakartotinai dirbti ar pasidaryti kitą tatuiruotę. Jei apsilankysite jų socialinės žiniasklaidos puslapyje, pamatysite, kad sklaidos kanalą sudaro įvairūs darbai, pradedant nuo minimalistinių, baigiant intensyvesniais ir reiklesniais, pvz., Pilna tatuiruotė ant nugaros.

Ši tatuiruočių studija nėra tokia patraukli, kad didžiausias prioritetas teikiamas nuolatiniams klientams, o ne naujiems lankytojams, todėl turite susitarti dėl susitikimo iš anksto. Jei ignoruosite šį mažą neryškumą, būsite labai patenkinti kvalifikuotais ir kantriais tatuiruočių meistrais, taip pat aukščiausios klasės įranga.

Gėlių tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Pionierių tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Tatuiruotė ant nugarosVaizdo šaltinis: Instagram Eik į viršų

Palinkėk man sėkmės tatuiruotės

Jei ieškote LGBT draugiškos ekosistemos, taip pat be rasinio spaudimo, „Wish Me Luck Tattoo“ yra tinkama vieta. Jų svetainėje yra įvairių pasiūlymų, pradedant nemokamu tatuiruočių dizainu ir baigiant aukomis „Patreon“ ir jo originaliuose gaminiuose.

Nereikia nė sakyti, kad tatuiruočių dizainas yra puikios kokybės. Pagrindinis dėmesys skiriamas šviesių tonų, švelnių ir išsamių tatuiruočių dizainų kūrimui, kaip matote žemiau esančiame paveikslėlyje. Taip pat įdomu tai, kad tatuiruotės yra gana prieinamos, o vieta turi didelę teigiamą energiją ir atsidavimą.

Be to, negalime pasidžiaugti jų nauja ir tikslia įranga. Jums nereikia dėl nieko jaudintis, šios studijos komanda pasirūpins, kad surengtų geriausią tatuiruočių seansą.

Palinkėk man sėkmės tatuiruotėsVaizdo šaltinis: Instagram Gyvatės ir gėlių tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Eik į viršų

„Butterfat“ studija

Tai viena populiariausių Čikagos tatuiruočių studijų. Estera, turinti daugiau nei 111 tūkstančių pasekėjų, yra patikrinta tatuiruočių maga, tačiau su jais susisiekti yra labai sunku. Svetainė įkeliama šiek tiek lėčiau ir greičiausiai niekas neatsakys į jūsų DM. Nepaisant to, galite užpildyti kontaktinę formą svetainėje ir tikėtis, kad galėsite sukurti gerą tatuiruotės dizainą.

Apie pačius tatuiruočių dizainus jie atrodo išskirtinai ir profesionaliai. Matote, kad visos tatuiruotės išgydė save ir puikiai sėdi ant odos. Nėra nieko geriau, nei jūsų svajonių tatuiruotę įgyvendinti tikras profesionalas, jei tik galite su jais susisiekti.

Tatuiruotės dažnai turi retro ir senovinį prisilietimą. Be to, jie dažniausiai yra mergaitiški ir naudoja gėlių modelius, padarytus su nepriekaištingomis detalėmis.

„Butterfat“ studijaVaizdo šaltinis: Instagram Gėlės ir voratinklio tatuiruotėsVaizdo šaltinis: Instagram Tatuiruotė ant visų rankųVaizdo šaltinis: Instagram Eik į viršų

Ryanas tatuiruotė

Ryanas Flaherty yra vienas iš populiariausių „Pioneer“ tatuiruočių dailininkų, tačiau jis taip pat dirba individualiai. Jis ne visada gali priimti prašymus ar susitikimus dėl susitikimų, susijusių su „Pioneer“ tatuiruotėmis. Tačiau turėjome pasidalyti išskirtiniais geometriniais dizainais, kurie daugiausia susiję su kosmosu ir visata. Jis pranoko visus mūsų lūkesčius, ypač dėl detalių ir tikslumo spalvų, kurios neišsilieja ant tatuiruotės net ir po sunkaus gijimo proceso.

Ryanas tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Žvaigždžių tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram

Taip pat skaitykite:

  • 16 populiariausių tatuiruočių parduotuvių Atlantoje: įvertinimai, paslaugos ir patirtis
  • 13 pirmaujančių tatuiruočių parduotuvių Šarlotėje, NC: pasirinkite geriausius miesto menininkus
  • Geriausios tatuiruočių parduotuvės Niujorke: mėgaukitės geriausiu kūno piešiniu neramiame mieste