Tatuiruočių dailininkas

Geriausios tatuiruočių parduotuvės Niujorke: mėgaukitės geriausiu kūno piešiniu neramiame mieste

Keliaujant į Niujorką yra daugybė lankytinų vietų. Tai gali apimti kelionę į „Empire State Building“ ir stebėti miestą iš viršaus, surengti pikniką Centriniame parke arba fotografuoti Times aikštės viduryje..

Yra daug kitų simbolinių vietų, į kurias reikia nuvykti, todėl nesupraskite klaidingai, jas aplankyti savaime suprantama.

Tačiau kodėl nepasvarstius su savimi pasiimti nuolatinio suvenyro? Kas gali būti geriau už NYC marškinėlius ar raktų pakabuką? Na, o kaip tatuiruotė „Mieste, kuris niekada nemiega“?

Kodėl pasirinkti tatuiruotę Niujorke?

Niujorkiečiai dažniausiai mėgsta kūno meną. Ir tam yra gera priežastis. Kai jie turi vieną, tik vaikščiojant gatvėmis, jie tampa judančiu meno kūriniu.

Taigi tatuiruotės paprastai prisidės prie estetinės šio miesto dalies. Nenuostabu, kodėl matote tiek daug graffito ryškiai šaltomis spalvomis.

Nors tatuiruotės jau yra gana populiarios tarp amerikiečių kultūros, tačiau, kalbant apie Niujorką, rašalas yra miesto DNR dalis.

Be to, manoma, kad NYC yra šiuolaikinių tatuiruočių studijų gimtinė, todėl nėra geresnės vietos rašalui gauti nei ši.

Geriausia dalis? Rasite bet kokio tipo tatuiruočių studiją – nuo paslėptų parduotuvių Kanalo gatvėje iki tūkstantmečio studijų Bruklino centre. Taigi nesijaudinkite ieškodami tinkamo varianto, atitinkančio jūsų poreikius.

Studijose, kurias šiandien paminėsiu, yra geriausi šalies menininkai. Jie yra geriausiai įrengti ir turi naujausius tatuiruočių įgūdžius, kad suteiktų jums geriausią rašymo patirtį.

Deja, nuspręsti, kuri studija jums tinka, gali būti sudėtingiau nei pasirinkti, kur pasidaryti manikiūrą ar naują kirpimą.

Laimei, aš jums pateikiau keletą pasiūlymų, todėl būtinai apžiūrėkite fantastiškiausią vietą Niujorke, kad padarytumėte pirmąją tatuiruotę arba tęstumėte rašalo raštų kolekciją.

Geriausios tatuiruočių studijos rašalu Niujorke

Pradėkime kelionę per geriausias Niujorko tatuiruočių parduotuves. Išryškinau pagrindinius kiekvieno iš jų pranašumus, vietą ir geriausius atlikėjus.

Pykšt pykšt(@bangbangnyc)

„Bang Bang“ tatuiruočių parduotuvė 1Kreditas: @bangbangnyc „Bang Bang“ tatuiruočių parduotuvė 2Kreditas: @bangbangnyc

Jei ieškote tatuiruočių parduotuvės, garsėjančios įžymybėmis, kurios peržengė savo slenkstį, apsvarstykite „Bang Bang“ studijos vietas.

Ačiū tatuiruočių meistrui Keithui „Bang Bang“ McCurdy, kuris išsitatuiravo Adele, Rihanna, Gigi Hadid ir kitas įžymybes, daug žmonių nori čia patekti.

Masyvių menininkų komanda gali gąsdinti galvodama apie šią studiją, tačiau leiskite man pasakyti, kad čia rasite draugiškiausius žmones. Puikios linijos tatuiruotės yra jų dalykas, taip pat iliustratyvus realizmas ir dekoratyvinis dizainas.

Atvykę čia patirsite šaltą atmosferą ir tą meninę atmosferą, kurios ieškote, kai kūno oda patenka į odą.

Pastaba: „Bang Bang“ taip pat yra 30 geriausių tatuiruočių menininkų, kuriuos turėtumėte sekti 2021 m

Šventa tatuiruotė (@sacredtattoonyc)

Šventoji tatuiruočių parduotuvė Niujorke 1Kreditas: @sacredtattoonyc Šventoji tatuiruočių parduotuvė Niujorke 2Kreditas: @sacredtattoonyc

„Sacred Tattoo Studio“ yra vieta, kur rasite Niujorko tatuiruočių veteranų. Be to, jei jums pasisekė, kai kurie svečių menininkai turi besisukančias duris, todėl patikrinkite tai.

Tatuiruočių dizainas čia yra įvairus-nuo neotradicinių tatuiruočių idėjų iki fotorealizmo ar tradicinių tatuiruočių.

Negalite praleisti „Sacred Tattoo“, jei norite vienetinio kūno meno kūrinio. Šventoji tatuiruotė yra Soho, tačiau ji yra kažkaip paslėpta tarp parduotuvės ir metro įėjimo, kai kalbama apie vietą.

Šventoji tatuiruotė yra ideali vieta tatuiruočių darbams atlikti. Premija čia yra draugiški žmonės ir svetinga atmosfera.

Puiki tatuiruotė (@nicetattooparlor)

Graži tatuiruočių parduotuvė Niujorke 1Kreditas: @nicetattooparlor Graži tatuiruočių parduotuvė Niujorke 2Kreditas: @nicetattooparlor

„Nice Tattoo Studio“ yra moterų vadovaujama tatuiruočių parduotuvė, įsikūrusi Brukline. Menininkų darbai čia nepriekaištingi, o atmosfera nepriekaištinga ir švari.

Mėgaukitės švelniu „Nice Tattoo“ studijos darbuotojų darbu ir malonios, saugios erdvės damomis, kurios visada nori jums padėti. Patikrinkite jų svetainę, kad gautumėte įkvėpimo.

Linksma miesto tatuiruotė (@funcitytattoo)

Linksma miesto tatuiruotė 1Kreditas: @funcitytattoo Linksma miesto tatuiruotė 2Kreditas: @funcitytattoo

Nors tai buvo tik rūsio tatuiruočių studija, „Fun City Tattoo Parlour“ yra viena geriausių tatuiruočių parduotuvių Niujorke. Menininkų darbas čia yra unikalus menas. Realybė kyla iš raudonų plytų sienų.

Jei ieškote idealios vietos moderniems, net novatoriškiems tatuiruočių stiliams, „Fun City Studio“ yra senų pankroko šaknų ir šiuolaikinio dizaino derinys..

Patikrinkite svetainę ir susitarkite.

Sveiki atvykę į namų studiją (@welcomehome.studio)

Sveiki atvykę į namų studiją 1Kreditas: @welcomehome.studio Sveiki atvykę į namų studiją 2Kreditas: @welcomehome.studio

Ar ieškote modernios tatuiruočių studijos, kuri būtų draugiška POC ir estetiška?

Na, „Welcome Home Studio“ bendruomenė yra būtent tai, ką rodo pavadinimas: kai kurie panašiai mąstantys menininkai, kurie specializuojasi mašininio stiliaus technikoje, šiuolaikiniuose tatuiruočių stiliuose ir yra malonūs ir draugiški.

„Welcome Home Studio“ darbuotojai visada stengsis pasiūlyti jums kūno meno kūrinį, kurį visada branginsite ir mylėsite.

Ir, svarbiausia, jie rašys jus dizainu, kurio niekas kitas niekada neturės. Tačiau atminkite, kad susitikimo užsakymas gali būti šiek tiek sudėtingesnis, todėl jūs turite planuoti savo vizitą čia iš anksto.

Patarimas: sekite mėgstamo atlikėjo „Instagram“ puslapį ir patikrinkite, kada jie yra. Kitaip tariant, vaikščioti taip pat leidžiama. Įeikite į parduotuvę bet kada ir pasikalbėkite su draugišku personalu.

  • Interneto svetainė: https://www.welcomehome.studio/
  • „Google“ vieta: Įmonės Welcome Home Studio veiklos vieta: Greenpoint, Bruklinas. Susitikę rasite tikslų adresą.

28 studijos tatuiruotės (@studio28tattoos)

Studija 28 Tatuiruotės 1Kreditas: @studio28tattoos „Studio 28“ tatuiruotės 2Kreditas: @studio28tattoos

„Studio 28 Tattoos“ yra tatuiruočių salonas ir auskarų vėrimo studija Niujorke. Menininkai specializuojasi senosios mokyklos projektuose, remonto darbuose, rankovių tatuiruotėse ir kitoje kūno dailėje.

Man tiesiog patinka „Studio 28 Tattoos“ dėl jų talentingo menininko, bet ir dėl saugios, švarios ir pozityvios atmosferos. Paskutinis aspektas yra privalomas, atsižvelgiant į tai, kad šimtai adatų praeis per jūsų odą.

Tačiau nesijaudinkite, darbuotojai yra ypač atsargūs ir padarys viską, kad jums būtų patogu.

Jei norite daugiau nei tatuiruotės, taip pat galite pasirinkti auskarą.

„Daredevil“ tatuiruotė (@daredeviltattoo)

„Daredevil“ tatuiruotė 1Kreditas: @daredeviltattoo „Daredevil“ tatuiruotė 2Kreditas: @daredeviltattoo

Jei ieškote geriausios vietos tatuiruotėms ir auskarų vėrimui Kinų kvartale, apsvarstykite galimybę apsilankyti „Daredevil Tattoo Studio“. Geriausiai tinka istorijos mėgėjams ir tradiciniams Amerikos tatuiruočių dizainams, man patinka ši vieta dėl didelės patirties (20 metų) šioje srityje.

„Daredevil Tattoo“ daugiausia yra tatuiruočių istorijos muziejus, kuris pirmą kartą atidarytas, kai tatuiruotės pagaliau buvo įteisintos Niujorke prieš 20 metų.

Jus džiugins garsių tatuiruočių naujovių menininkų, tokių kaip jūreivis Džeris ir Samuelis O’Reilly, sienos, padengtos meno kūriniais.

Be to, turėsite galimybę pamatyti keletą senovinių tatuiruočių mašinų, taip pat keletą senų laikų šoninių antraščių. Geriausia dalis? Ši muziejaus tatuiruočių studija yra prieinama visuomenei.

Pirmos klasės tatuiruotė (@pirmasklasinis)

Pirmos klasės tatuiruotė 1Kreditas: @pirmasklasinis Pirmos klasės tatuiruotė 2Kreditas: @pirmasklasinis

Pirmosios klasės tatuiruočių studija yra ideali vieta drąsiems, meniškiems kūno dizaino kūriniams. Čia rasite platų talentingų menininkų pasirinkimą.

Kai kurie iš jų buvo pakviesti iš viso pasaulio. Tai reiškia, kad jų patirtis meno pasaulyje yra gana turtinga, daugiausia dėmesio skiriant skirtingiems tatuiruočių stiliams.

Žmonės, norintys pasidaryti tatuiruotę, gali rinktis iš juodos ir pilkos spalvos stilių, realistinių tatuiruočių dizaino, neotradicinių tatuiruočių ar spalvoto realizmo kūno meno. Pasakykite menininkui, ko norite, ir leiskite jiems padaryti savo magiją.

Išskyrus rašalą, galite nueiti į pirmos klasės tatuiruočių studiją, kad padarytumėte pirmąjį auskarą ar atliktumėte kosmetinę tatuiruotę, kad pagerintumėte lūpų ar antakių išvaizdą. Patikrinkite jų svetainę ir „Instagram“ puslapį, kad pamatytumėte, kaip atrodo menininkų darbai.

Baltojo triušio tatuiruotė (@whiterabbittattoostudio)

Baltojo triušio tatuiruotė 1Kreditas: @whiterabbittattoostudio Baltojo triušio tatuiruotė 2Kreditas: @whiterabbittattoostudio

„White Rabbit Tattoo Studio“ yra viena iš fantastiškiausių tatuiruočių technikų: japonų geometrinis darbas ir akvarelės dizainas.

Pati tatuiruočių parduotuvė reklamuoja ramią aplinką ir malonų dekorą tatuiruočių salonams.

Studija yra apatinėje rytinėje miesto pusėje, jos atmosfera rami, patogi ir puiki alternatyva sausakimšoms tatuiruočių studijoms.

Šių menininkų naudojamas rašalas yra 100% veganiškas, o tai reiškia, kad jie rūpinasi aplinka ir pasirenka savo klientams geriausius produktus.

JonBoy tatuiruotė (@jonboytattoo)

„JonBoy“ tatuiruotė 1Kreditas: @jonboytattoo „JonBoy“ tatuiruotė 2Kreditas: @jonboytattoo

Kalbant apie kūno meną, pripažinkime: ne visiems patinka tos sudėtingos, labai išsamios tatuiruotės. Jei esate minimalistinis entuziazmas, „JonBoy Tattoo Studio“ yra tinkama vieta.

Menininkų specialybė čia yra mažos, dailios tatuiruotės, kurias, pasakysiu, nėra taip lengva gauti. Tik unikalus talentas gali padaryti tas puikias linijas tokias tobulas.

Kodėl mums patinka ši tatuiruočių parduotuvė? Na, nes kartais kaip saviraiškos forma reikia tik kažko menko.

Nesvarbu, ar pasirinksite mažą dramblio tatuiruotę ant riešo, ar norėtumėte gauti rašalą keliais svarbiais žodžiais savo gyvenime, čia esantys menininkai įgyvendins jūsų svajonę.

„JonBoy“ yra tikra tatuiruočių pramonės vertybė, ir jis gali pateikti gražiausias, klasikines ir minimalistines tatuiruotes. Jis turi 18 metų patirtį šioje srityje.

Galiausiai jis perėmė savo karjerą Niujorke, kur sutiko savo karjeros viršūnę. Geriausia pasidaryti tatuiruotę iš „JonBoy“ yra tai, kad ji atrodytų nepakartojamai, nors tai tik minimalistinis dizainas.

Be to, jūs išsitatuiravote studijoje, kur daugybė įžymybių atvyko į nuostabų kūno meną.

„East Side“ rašalas (@eastsideinktattoo)

„East Side“ rašalas 1Kreditas: @eastsideinktattoo „East Side“ rašalas 3Kreditas: @eastsideinktattoo

Kalbėdamas apie populiariausias „East Village“ pirkinių tatuiruotes ir auskarų vėrimo studijas, turiu paminėti „East Side Ink“. Tarkime, kad turite seną tatuiruotę ir jums reikia slėpimo paslaugos.

Ieškokite „East Side Ink Tattoo Studio“, kurios pagrindinė paslauga yra atstatyti kai kuriuos senus dizainus ir suderinti meną bei meistriškumą.

Kai įeisite į tatuiruočių parduotuvę, jausitės kaip aukščiausios klasės gatvės studijoje. Taip pat susitiksite su Joshu Lordu, kuris sukūrė daugybę tatuiruočių pagrindiniams HBO televizijos serialo „True Detective“ personažams.

„East Side Ink“ tatuiruočių studija suburia daugybę talentingų menininkų, kurie neturi per daug pretenzingų, draugiškų ir malonių.

Jei norite ne tik rašalo, bet ir kitų paslaugų, pavyzdžiui, turimo rašalo dizaino lazeriu.

Be to, studija turi visiškai naują paslaugą, kuri yra nuolatinė kosmetinė procedūra, vadinama „microblading“.

Sena tatuiruotė (@senatattoonyc)

Senos tatuiruotė 1Kreditas: @senatattoonyc Sena tatuiruotė 2Kreditas: @senatattoonyc

„Sena Tattoo“ parduotuvė dar vadinama Mažąja Italija, o menininkai čia turi unikalią tradicinio japoniško kūno meno specializaciją. Man patinka ši vieta dėl palyginti nepaprastų tatuiruočių metodų.

Nors „Sena Tattoo“ yra beveik 7000 mylių atstumu nuo Tokijo, įžengę pasijusite tarsi kitoje žemyne.

Dauguma tatuiruočių stilių yra suprojektuoti pagal ikoninius dizainus, tokius kaip drakonai, fu šunys, koi žuvys, vėjas ir bangos.

Tie patys metodai ir šiandien yra modernūs, ir jūs galite pasirinkti dailų kūno piešinį arba pasidaryti viso kūno tatuiruotę.

Menininkų darbai čia tiesiog fantastiški, o kai tik patikrinsite jų „Instagram“ paskyrą, labiau įvertinsite jų įgūdžius.

Galite apsilankyti „Senaspace“ meno galerijoje ir „Tattoo“, kad gautumėte šviestuvų seniems kūno meno kūriniams, išskyrus rašalą.

Trijų karalių tatuiruotė (@threekingsnyc)

Trijų karalių tatuiruotė 1Kreditas: @threekingsnyc Trijų karalių tatuiruotė 2Kreditas: @threekingsnyc

Ar norite pasidaryti naują tatuiruotę ar šaunų auskarą kažkur Greenpoint? Tada turėtumėte ieškoti trijų karalių tatuiruotės, kurioje galite turėti profesionalų kūno meno kūrinį, kurį sukūrė geriausi šalies menininkai.

Procesas yra lengvas, o atmosfera yra draugiška, rami ir atpalaiduojanti.

Jums taip pat patiks „Three Kings Tattoo“, nes, nors pavadinimas nesako, čia yra 15 nuolatinių menininkų.

Turėdama šią turtingą personalo infrastruktūrą, savininkas Mattas Marcusas leidžia vaikščioti kiekvieną savaitės dieną, nors garsiausi menininkai jau yra rezervuoti visiems metams.

Be to, jei jums pasisekė susitikti su kviestiniais menininkais, galite gauti kitokį tatuiruotės dizainą tam tikra technika.

Parduotuvėje yra pora „iPad“, kuriuose menininkai gali žaisti pasirinktu metodu ir parodyti skirtingus tatuiruočių stilius.

„Three Kings“ taip pat siūlo konsultacijas tatuiruočių entuziastams ir draugiškai jums paaiškina, kodėl kai kurie tatuiruočių dizainai gali būti ne pati geriausia idėja.

„Grit N Glory“ (@gritnglory)

„Grit N Glory“ 1Kreditas: @gritnglory „Grit N Glory“ 2Kreditas: @gritnglory

Ką apie naują tatuiruotę ir apsipirkimą? Na, tai įmanoma, kai nueisite į „Grit N Glory“. Menininkų specialybė čia yra spalvingas menas, ir tai galite pamatyti iš pirmo žvilgsnio.

Tai viena iš šimtų madingų vietų Žemutinėje Rytų pusėje. Kai įžengsite, judėsite per visą šią uolą & sukurkite butiką ir įsimylėkite tatuiruočių dizainą visur.

Žmonės stebisi, ypač girdėdami „Megan Massacre“ tatuiruočių aparato triukšmą.

Kaip jau žinote, žudynės tapo populiariu „NY Ink World“ vardu, o jos stilius yra tiesiog unikalus, o jos tatuiruotė yra neįtikėtinai ryški ir iliustratyvi.

Be to, jei norite tiesiog praeiti pro šalį ir neturėti tatuiruotės, galite ieškoti saldaus šuniuko.

Žudynės taip pat garsėja kaip aistringas gyvūnų mylėtojas, todėl nėra nieko naujo, kad čia galite pasidaryti naminių gyvūnėlių tematiką ar net įsivaikinti pūkuotą draugą.

Tatuiruočių parduotuvės Niujorke: Daugiau DUK

Aš atrinkau dažniausiai užduodamus klausimus apie tatuiruočių parduotuves Niujorke. Turėtumėte pažvelgti į juos, kad pamatytumėte ką nors įdomaus.

Klausimas: Jei esu Niujorke, ar galiu tiesiog nueiti į tatuiruočių parduotuvę ir pasidaryti tatuiruotę?

A: Tai priklauso nuo parduotuvės. Kai kurie iš jų yra labai užimti ir veikia tik su susitikimais, tačiau jums gali pasisekti ir rasti laisvą vietą. Tačiau, kadangi tatuiruotės yra amžinai, prieš pradėdami jas pasidomėti, galite apsvarstyti keletą tyrimų.

Klausimas: Kiek kainuoja maža tatuiruotė Niujorke?

A: Kaina priklauso nuo dizaino sudėtingumo. Nepaisant to, nesitikėkite mokėti mažiau nei 100 USD.

Kl.: Ar tatuiruotės Niujorke yra neteisėtos??

A: Jie yra teisėti. Tačiau menininkui yra draudžiama tatuiruoti nepilnametį.

Paskutinės mintys

Niujorkas yra viena kūrybingiausių vietų pasaulyje. Visur matote ne tik spalvingus, tikrus žmones, bet ir pastebėsite jų ypatingą stilių.

Ir tatuiruotės yra jų kūno meno dalis. Pirmiau minėtos tatuiruočių parduotuvės yra keletas geriausių vietų, padedančių pagerinti jūsų kūno įvaizdį, todėl nedvejodami įsigykite pirmąjį rašalo dizainą.

Taip pat skaitykite:

  • Geriausios tatuiruočių parduotuvės Sietle. Patikrinkite geriausių atlikėjų portfelį
  • 12 geriausių Dalaso tatuiruočių parduotuvių 2021 m. (Vieta, apžvalgos ir paslaugos)
  • 10 geriausių tatuiruočių parduotuvių Los Andžele (vieta, apžvalgos ir paslaugos)
  • 12 geriausių Čikagos tatuiruočių parduotuvių (atnaujinta 2021 m.)
  • 12 geriausių tatuiruočių parduotuvių Denveryje 2021 m. (Vieta, apžvalgos ir paslaugos)
  • 13 pirmaujančių tatuiruočių parduotuvių Šarlotėje, NC: pasirinkite geriausius miesto menininkus
  • 16 populiariausių tatuiruočių parduotuvių Atlantoje: įvertinimai, paslaugos ir patirtis