Tatuiruočių dailininkas

Geriausi britų tatuiruočių menininkai: susipažinkite su 16 geriausiųjų

Didžioji Britanija gali būti maža sala, tačiau, kaip mes sužinojome, joje gausu talentingų tatuiruočių meistrų. Siekdami rasti geriausius šios šalies geriausius, mes radome nuostabių menininkų, kurie specializuojasi realizmo, juodų darbų, vaizduojamojo meno ir bet kokios kitos įsivaizduojamos tatuiruotės srityse..

Šiame geriausių britų tatuiruočių menininkų sąraše yra 16 unikalių asmenų, kurie visi turi ką pasiūlyti. Jie nėra visi garsiausi „Instagram“ menininkai (nors kai kurie iš jų galėjo patekti į mūsų sąrašą), tačiau juos visus verta apsvarstyti, jei norite pasidaryti tatuiruotę Didžiojoje Britanijoje.

Žemiau galite rasti kiekvieno atlikėjo portfelį. Jei jums reikia papildomos pagalbos dėl tatuiruotės stiliaus, dydžio ir vietos, peržiūrėkite visus mūsų naudingus vadovus čia, „Saved Tattoo“!

Geriausi tatuiruočių meistrai Londone

Sostinės gatvėse yra paslėptos tatuiruočių studijos. Mums pavyko susiaurinti savo sąrašą iki dviejų geriausių tatuiruočių meistrų Londone, kuriuos dieviname: Frank Carter ir Jean Le Roux.

Frankas Carteris

Frankas CarterisKreditas: Instagram

Frankas Carteris yra žinomas dėl savo nuostabių tatuiruočių ir tatuiruočių studijos/kavinės „Rose of Mercy“ Londone. Tačiau jo karjera taip pat apima įspūdingus žygdarbius, tokius kaip hardcore punk grupės „The Gallows“ dainininkė. Jis yra nepaprastai talentingas tatuiruočių menininkas (ir muzikantas), o mus įkvepia jo tradicinis amerikietiškas meno stilius.

Frankas turi daugiau nei 100 000 „Instagram“ sekėjų, yra įtrauktas į epinį kūno piešinį ir gali būti užsakytas taip, kad iliustruotų jūsų kūną. Jo prieinamumą galite patikrinti „Rose of Mercy“-studija, neseniai atnaujinta po COVID pandemijos.

Tradicinio amerikietiško stiliaus jaguarai, rožės ir tigrai, kuriuos pirmą kartą išpopuliarino JAV jūreivis Džeris, yra labai svarbūs jo IG profilyje ir profesionaliame portfelyje. Jei Frankas nepasiekiamas, jūs vis tiek sužavėsite ekspertai tatuiruočių meistrai, taip pat dirbantys „Rose of Mercy“.

Jean Le Roux

Jean Le RouxKreditas: Instagram

Jean Le Roux yra Pietų Afrikos tatuiruočių meistras, gyvenantis ir dirbantis Londone „Good Fortune Studio“. Kaip ir Frankas, jis labai aistringai mėgsta tatuiruotes. „Good Fortune Studio“ yra privati ​​studija, kurią Jean atidarė kartu su žmona. Jean sutelkia dėmesį į nesenstančių tatuiruočių kūrimą, o Lianne siūlo natūralias mikropluošimo paslaugas jūsų antakiams.

Jean Le Roux tatuiruočių stilius siūlo daug klasikinių neo tradicinių bruožų, tačiau jo talentai yra universalūs. Juodos ir pilkos spalvos darbai, viena adata ir žmonių/gyvūnų portretai – jo portfelyje. Jis taupiai naudoja spalvas ir puikiai žiūri į detales. Mergaitės galvos, kaukolės ir gyvatės bei kiti gyvūnai yra labai svarbūs jo meno kūriniuose. Visų jo darbų detalės ir meniškumas yra nuostabūs – norėsite pasidaryti didelę tatuiruotę, kad Jeanas galėtų atlikti savo magiją.

Geriausi tatuiruočių meistrai Mančesteryje

Mančesteris yra dar vienas labai populiarus rajonas ir pagrindinis JK miestas, todėl nenuostabu, kad daugelis žmonių nori rasti geriausią tatuiruočių menininką Mančesteryje. Mes ieškojome šimtų, bet galiausiai apsigyvenome Louis Molloy ir Matthew Cooley.

Louis Molloy

Louis MolloyKreditas: Instagram

Louisas Molloy jau daugiau nei 25 metus nekantriai tatuiruoja Mančesterio „Middleton Tattoo Studio“, per kurį jis rašė šimtus žmonių, įskaitant kai kurias įžymybes. „Middleton“ yra laikoma viena moderniausių studijų Jungtinėje Karalystėje ir yra apdovanota. Tada nenuostabu, kad Louisas Molloy yra laikomas vienu geriausių britų tatuiruočių meistrų!

Louis tatuiruočių meno stilius pasižymi japoniškų klasikinių bruožų ir juodų darbų deriniu, įspūdingu tikroviškumu. Galite tikėtis, kad jo portfelyje rasite neįtikėtinai detalių rankovių, trykštančių spalvomis arba neįtikėtinai detalių juodos, pilkos ir baltos spalvos. Jo kūryboje yra daug realizmo (kad tatuiruotė atrodytų tokia tikra, ją galima supainioti su nuotrauka), taigi, jei ieškote labai tikroviškos portreto tatuiruotės, tuomet Louisas gali būti jums reikalingas britų tatuiruočių meistras.

Matthew Cooley

Matthew CooleyKreditas: Instagram

Mattas Cooley yra tatuiruočių meistras „Rain City Tattoo Collective“ Mančesteryje. Skirtingai nuo „Molloy“ tikroviškumo ir neįtikėtinai detalaus stiliaus, „Cooley“ teikia pirmenybę drąsiam, tvirtam ir šiuolaikiškam dizainui. Abu yra vienodai įspūdingi, ir mes norėtume pasidaryti tatuiruotes iš abiejų.

Mato tatuiruočių portfelyje (arba „elektrinėse meilėse“, nes jis taip gražiai jas sukuria) yra blizgios spalvos ir tvirtos juodos linijos. Šešėliai retai būna – tai vientisa spalva arba visai nieko. Tai unikalus ir šiuolaikiškas stilius, kuris šiuo metu yra labai populiarus. Jo portfelyje yra juodų kontūrų portretai, pop meno scenos, paukščiai ir iš naujo sukurtos garsios citatos bei dizainai.

Įspūdingai, Mattas sugeba supakuoti daug detalių, net ir naudojant vientisas spalvas. Jo užsakytas stilius yra epinis ir nesvarbu, ar norite tik citatos, ar simbolinio tato, jis tikrai sukurs kažką išskirtinio ant jūsų odos.

Geriausi pietvakarių tatuiruočių meistrai

Pietvakariai apima Didžiosios Britanijos viršūnę, nuo Kornvalio pakrantės iki pat Svindono. Populiariausi šio regiono miestai tatuiruočių meistrams yra Ekseteris ir Bristolis – čia galite rasti mūsų du mėgstamiausius britų tatuiruočių menininkus pietvakariuose.

Bzzyk

BzzykKreditas: Instagram

Bzzyk gali neturėti šimtų tūkstančių „Instagram“ pasekėjų, kuriuos turi kiti tatuiruočių meistrai, tačiau jis turi daugybę talentų. Jis specializuojasi spalvų realizme ir siurrealistinėse tatuiruotėse, į kurias visada įdomu žiūrėti. Mums patinka jo spalvų naudojimas, ypač jo spalvų realizmo tatuiruotėse. Jei turėtumėte nuotrauką, kurią norėtumėte rašyti ant odos, Bzzyk būtų puikus britų tatuiruočių meistras.

Tačiau jei norite kažko šiek tiek kūrybiškesnio, tiesiog pažvelkite į kai kurias abstrakčias ir siurrealistines tatuiruotes jo portfelyje. Jie stulbinamai geri. Nuo pirmosios tatuiruočių mašinos įsigijimo jis turėjo praleisti 23 metus!

„Bzzyk“ galima rasti „No Regrets Studio“ Exeter skyriuje, kur yra talentingų tatuiruočių specialistų komanda, kuri gali atgaivinti jūsų svajones apie tatuiruotes.

Eloise Ruby Wharton

Eloise Ruby WhartonKreditas: Instagram

„El Ruby“ tatuiruotės yra nuostabios. Mes juos mylime! Eloise Ruby Wharton yra būsima, nauja tatuiruočių dailininkė, šiuo metu dirbanti „Purple Rose Tattoo“ studijoje Bristolyje. Mums patinka jos stilius ir ji tiesiog turėjo būti mūsų šviežiausių britų tatuiruočių meistrų sąraše.

Jos stilius yra šiuolaikiškas – kartais karikatūrinis, o kitur tikroviškas. Jos portfelyje yra puikus smulkių linijų, šiuolaikiško dizaino ir tam tikrų juodų darbų derinys. Taro kortos, driežai, drugeliai ir gėlių motyvai yra sumaišyti su tvirtomis formomis ir blokinėmis spalvomis. Mes ypač dieviname jos stilizuotus portretus, kuriuos galite pamatyti jos „Instagram“ sklaidos kanale.

Eloise dirba su daugybe apdovanojimų pelniusių menininkų „Purple Rose Tattoo“ studijoje, taigi, jei norite naršyti kitus tatuiruočių stilius ir susitikti su kitais menininkais, tai puiki vieta. Studija taip pat atlieka auskarų vėrimą ir tatuiruočių šalinimą.

Geriausi tatuiruočių meistrai Essex mieste

Essex turi šiek tiek reputaciją dėl vienos labai populiarios televizijos laidos. Laimei, tai nėra labai tikslu ir dauguma Esekso yra nuostabi vieta, pilna nuostabių, įvairių ir talentingų žmonių. Šioje netoli Londono apskrities rasite Jasoną Butcherį ir Leigh Oldcorną.

Jasonas Butcheris

Jasonas ButcherisKreditas: Instagram

Jasonas Butcheris, Čelmsfordo „Immortal Ink“ tatuiruočių studijos įkūrėjas, yra nepaprastai talentingas žmogus ir lengvai pateko į geriausių britų tatuiruočių menininkų sąrašą. Jasonas turi neįtikėtiną stilių, kurį jis vadina „mirties romantišku“, ir jūs galite pamatyti, kodėl jo portfelyje. Daugelyje geriausių ir didžiausių jo kūrinių yra mirties simbolis, įkvėptas jaunatviško gyvenimo. Tai paradoksas, kuris paprastą tatuiruotę paverčia tikru meno kūriniu.

Jo portfelyje taip pat galite rasti hiperrealizmo stiliaus ir kai kurių abstrakčių kompozicijų. Jo portretai yra ypač įspūdingi, tačiau iš tikrųjų kvapą gniaužia neįtikėtinas nugarų portretų ir kaukolės tatuiruočių gylis ir meniškumas. Vien tik mastelis ir detalės yra neįtikėtinos. Jūs tikrai turite tai pamatyti, kad patikėtumėte.

Daugelis gali mėginti mėgdžioti Jasono tatuiruotės stilių, tačiau nė vienas negali to suderinti.

Leigh Oldcorn

Leigh OldcornKreditas: Instagram

Leigh Oldcorn yra realizmo ir portretų meistras. Tik pažvelk į jo portfelį! Tai beveik taip, tarsi jis būtų atspausdinęs nuotrauką tiesiai ant jūsų odos. Leigh yra „Cosmic Tattoo“, tatuiruočių studijos, įsikūrusios istoriniame Esekso miestelyje Kolčesteryje, įkūrėjas. Studija buvo įkurta 1998 metais ir yra apdovanota visame pasaulyje.

Kartu su savo talentingų tatuiruočių menininkų komanda, čia Leigh Oldcorn kuria savo nuostabias tikroviškas portreto tatuiruotes. Nuo šunų ir laukinių kačių iki garsių piktogramų ir aktorių – Leigh gali juos neįtikėtinai detaliai rašyti ant jūsų odos.

„Leigh“ dažniausiai dirba su juodu rašalu, sukurdamas nuostabų gylį ir detales tik vienu atspalviu ir tatuiruočių adatų aparatu. Daugelis jo tatuiruočių apima plačias odos vietas, kad tik būtų pakankamai vietos visam hiperrealistiniam fotomenui!

Geriausios tatuiruočių moterys JK

JK moterų talentų netrūksta. Jums nebus sunku rasti talentingų, kvalifikuotų moterų tatuiruočių meistrų kiekviename šalies mieste. Bet mes norėjome suteikti ypatingą šūksnį šiems dviem nuostabiems menininkams: Grace Neutral ir Rhi Hustwayte.

Grace Neutral

Grace NeutralKreditas: Instagram

Grace Neutral yra nepaprastai populiari ir nepaprastai talentinga rankinių tatuiruočių meistrė, šiuo metu dirbanti Londone „Femme Fatale Tattoo“ studijoje. Mums patinka jos stilius, kaip ir jos 500 000 sekėjų „Instagram“! Ji puikiai moka kurti, kurti ir profesionaliai dažyti savo protingus meno kūrinius.

Grace Neutral stilius yra moderniausias. Jos portfelyje daug juodų darbų su animacinio filmo spalvomis čia ir ten. Paprasti portretai, mandalos stiliaus modeliai, paprastos kaukolės ir cigarečių pakeliai-vieni mėgstamiausių ir geriausių jos dizaino variantų.

Rankinis tatuiruočių metodas taip pat žinomas kaip „Stick ‘n Poke“ – tai senovinio tatuiruočių metodo atgimimas. Užuot naudojęs tatuiruočių mašiną su šautuvą primenančiu adatos šaudymo įtaisu, rankinis kištukas visiškai priklauso nuo tatuiruočių meistro. Grace adata ir savo jėgomis praduria rašalą į jūsų odą. Rezultatai įspūdingi!

Rhi Hustwayte

Rhi HustwayteKreditas: Instagram

Rhi Hustwayte yra labai talentinga britų tatuiruočių menininkė. Jos dabartinė buvimo vieta, pasak jos „Instagram“ puslapio, yra „kelyje“ kažkur JK! Turėsite susisiekti su Rhi, kad sužinotumėte, kur ji yra ir kaip galite užsisakyti tatuiruočių sesiją su ja.

Ir jūs tikrai norėsite tai padaryti, kai peržiūrėsite jos portfelį. Mums patinka aiškios tvirtos linijos ir ryškios spalvos, būdingos tradicinio amerikietiško stiliaus tatuiruotėms, tačiau Rhi perkelia ją kita linkme, turėdamas platesnį spalvų gomurį ir nesibaigiantį šiuolaikinį dizainą..

Galite tikėtis kawaii daržovių, gėrimų ir įvairiausių objektų su žavingais jaustukų veidais, taip pat drugelių, gyvūnų portretų ir kai kurių pažįstamų animacinių filmų personažų. Drąsus Rhi stilius ir išradingi dizainai niekada nesukels šypsenos jūsų veide. Mes mėgstame šias skylutes!

Dauguma apdovanojimų pelniusių JK tatuiruočių menininkų

Tatuiruočių meistrai yra tikri menininkai, todėl nenuostabu, kad geriausi iš geriausių taip pat yra apdovanoti. Čia yra du iš mūsų mėgstamiausių apdovanojimų pelniusių britų tatuiruočių menininkų. Jų darbas yra nuostabus, ir jums labai pasisektų, jei jų rašalas būtų ant jūsų kūno!

Glennas Cuzenas

Glennas CuzenasKreditas: Instagram

Glennas Cuzenas yra Readingo tatuiruočių studijos „Top Gun Tattooing“ savininkas ir įkūrėjas. Daugybė apdovanojimų, kuriuos jis laimėjo kaip menininkas ir tatuiruočių meistras, yra beprotiškas! Jis daugiausia dirba su juodos ir pilkos spalvos, geometrinėmis ir japonų ar polineziečių genčių tatuiruotėmis. Detalė beprotiška. Mums patinka, kad daugelis jo apdovanojimų pelniusių tatuiruočių apima dideles kūno vietas-jo meno kūriniai atrodo nuostabiai per didelę drobę.

Jis taip pat labai gerai dengia tatuiruotes. Net jei jums buvo pasakyta, kad jūsų tatuiruotės neįmanoma pataisyti ar nuslėpti, Glennas gali jums padėti.

Kalbant apie laimėtus apdovanojimus, Glennas laimėjo apdovanojimus 2015, 2016, 2017 ir 2019 metais. Jo apdovanojimai yra iš viso pasaulio, įskaitant „The Great British Tattoo Show“, „Chicali Tattoo Expo“ Meksikoje ir „LA Tattoo Convention“ Kalifornijoje.

Danny Romano

Danny RomanoKreditas: Instagram

Danny Romano yra neįtikėtinai talentingas tatuiruočių menininkas, šiuo metu dirbantis tatuiruočių studijoje „No Regrets“ Čeltnhame, Glosteršyre. Jo portfelis yra nuostabus – galite lengvai praleisti valandas grožėdamiesi kiekviena atskira tatuiruote. Danny specializuojasi juodos ir pilkos spalvos tatuiruotėse, daugiausia dėmesio skiriant realistiškoms ir siurrealistinėms scenoms. Jie primena nespalvotas nuotraukas. Detalumo lygis ir nuostabus permatomas daugiasluoksnis efektas, kurį pasiekia Danny, yra kvapą gniaužiantis … todėl nenuostabu, kad JK jis buvo reklamuojamas kaip apdovanotas tatuiruočių meistras.

Danny pirmą kartą susidomėjo tatuiruočių menu būdamas trylikos metų ir savo karjerą sutelkė į tai. Jis lankė vaizduojamojo meno vidurinę mokyklą ir lavino savo įgūdžius dirbdamas su anglimi ir pieštuku. „Kaip menininkas, esu formos, atspalvių, gylio ir proporcijų meistras“. Tai tikrai galite pamatyti Danny darbe, ir mes labai pavydime visiems, kuriems jis buvo užrašytas rašalu!

Geriausi „Fine Line“ tatuiruočių meistrai JK

Smulkių linijų tatuiruotės tik populiarėja. Kai ekspertas, pvz., „Cally-Jo“ ar „Gee Hawkes“, piešia rašalu, rezultatai jus nustebins. Mes dieviname šiuos tatuiruočių menininkus ir galėjome visą dieną slinkti per jų tatt portfelius.

Cally-Jo

Cally-JoKreditas: Instagram

Cally-Jo daugiausia dirba Sidnėjuje, Australijoje, tačiau jos svetainė patvirtina, kad ji dažnai lankosi Londone, todėl galbūt galėsite ją užsisakyti tatuiruotei! Galite užsisakyti sesiją el. Paštu per jos svetainę … jei sugebėsite atitraukti akis nuo jos portfelio.

Cally-Jo specializuojasi vaizduojamojo meno srityje. Ji yra ir menininkė, ir tatuiruočių meistrė, galinti sukurti stulbinančius detalius dizainus. Daugelis jos darbų yra tik juodais ir pilkais dažais. Tačiau jos portfelyje taip pat rasite daugybę linksmų, mielų ir paprastų linijinių tatuiruočių. Rankos, akys, mėnuliai ir žvaigždės yra labai ryškios kartu su botanikos/linijinio stiliaus drugeliais ir paukščiais.

Galbūt atpažinote Cally-Jo iš MTV laidos „Just Tattoo of Us“. Ji taip pat dirbo su daugybe įžymybių. Jei dar nestebite jos „Instagram“, siūlome tai padaryti dabar. Tai puiki vieta įkvėpti smulkių linijų tatuiruotes.

Gee Hawkesas

Gee HawkesasKreditas: Instagram

Georgina Hawkes, geriau žinoma kaip Gee Hawkes, yra nuostabiai talentinga britų tatuiruočių menininkė, šiuo metu dirbanti „Top Boy Tattoo“ studijoje Braitone. Jos kūryba pirmiausia yra dailus linijinis menas, ir mums patinka subtilus jos naudojamas stilius. Kai kurios smulkių linijų tatuiruotės yra gana geometriškos, aštrios ir tvirtos. Tačiau Gee naudoja daug plonesnes, tekančias linijas, kad sukurtų nuostabius meno kūrinius.

Jos „Instagram“ portfelyje rasite daugybę gėlių motyvų, gyvačių, drakonų ir visų rūšių gyvūnų – nuo kačių iki koalų. „Gee“ tatuiruotės svyruoja nuo mažų simbolių riešo iki pilnų rankovių ir klubų/šlaunų tatuiruočių – čia yra daug galimybių. Mes norėtume iš „Gee“ pasidaryti subtilią kulkšnies tatuiruotę ar peties tatuiruotę!

Geriausi „Blackwork“ tatuiruočių atlikėjai JK

„Blackwork“ tatuiruotės yra viena geriausių rūšių! Juose yra tik vienos spalvos rašalo, kad būtų sukurtos išsamios ar animacinio stiliaus tatuiruotės. Riba yra jūsų vaizduotė. Kalbant apie geriausius juodojo darbo menininkus Jungtinėje Karalystėje, turėjome paminėti Alexą Binnie ir Iainą Sellar.

Aleksas Binnis

Aleksas BinnisKreditas: Instagram

Alexas Binnie buvo labai populiarus tatuiruočių menininkas Jungtinėje Karalystėje nuo dešimtojo dešimtmečio. Jis pradėjo Londono „Into You Tattoo“ studijoje, o dabar dirba Braitone labai populiarioje „1770 Tattoo Studio“. Jo juodos tatuiruotės yra stulbinančios!

„Binnie“ tatuiruočių menas labai skiriasi-nuo genčių stiliaus kojų tatuiruočių iki geometrinių ir abstrakčių juodų tatuiruočių dizaino. Mums labai patinka šio populiaraus britų tatuiruočių menininko menas. Jo svetainėje ir „Instagram“ portfelyje galite rasti daugybę gyvačių, kaukolių, veidų ir tvirtų juodų linijų. Jo kūrinys yra aštrus ir reikalauja jūsų dėmesio.

Binnie taip pat yra talentingas menininkas ant popieriaus. Jūs netgi galite nusipirkti jo meno kūrinių internete. Skirtingai nuo daugelio jo tatuiruočių, jo meno kūrinių atspaudai pasižymi didelėmis ir drąsiomis spalvomis. Jei negalite užsisakyti tatuiruočių sesijos pas Alexą Binnie, vis tiek galite pakabinti jo kūrinį savo namuose!

Iainas Sellaras

Iainas SellarasKreditas: Instagram

Iainas Sellaras gali būti paskutinis geriausias britų tatuiruočių menininkas mūsų sąraše, tačiau jis tikrai nėra mažiausiai talentingas. Sellar dirba privačioje „Long Fox Tattoo“ studijoje Bristolyje, kur sukuria nuostabias į juodą karikatūrą panašias tatuiruotes. Rašymo metu jo knygos uždarytos … tačiau būtinai nuolat tikrinkite studijos svetainę, kad sužinotumėte, kada jis vėl galės užsisakyti tatuiruočių seansą.

Jo juodos tatuiruotės portfelyje pamatysite pažįstamus animacinių filmų veidus ir personažus tarp gyvačių, rankų, veidų ir visų rūšių simbolių. Kai kurie mums primena tradicinį amerikietišką tatuiruočių stilių, o kiti yra labai šiuolaikiški. Tačiau jie visi turi labai savitą vibraciją, kurią galite gauti tik iš autentiškų „Iain Sellar“ meno kūrinių!