Suapvalinti aukštyn

Geriausias trafaretų spausdintuvas 2021 m. (Kad būtų lengviau tatuiruoti)

Nors įsigilinimas į tatuiruočių pasaulį gali būti kupinas įspūdžių, ši kelionė taip pat atskleidžia daugybę subtilybių. Tai reikalauja didesnio dėmesio detalėms, kurios gali greitai užvaldyti net entuziastingiausius mėgėjus.

Sąrašo viršuje yra sudėtingas sudėtingų tatuiruočių dizaino kūrimo procesas ant klientų odos. Nenuostabu, kad dauguma menininkų nuolat susiduria su baime sugadinti tatuiruotę ir sukurti nepataisomą klaidą.

Įmantrios tatuiruotės paprastai supakuoja daug smulkių detalių, kurios gali lengvai apsunkinti procesą ir įtikinti šią klaidos baimę, ypač kai piešiate laisvai.

Laisva ranka – tai tatuiruočių forma, kai menininkas piešia piešinį ranka (rašikliu ar žymekliu) tiesiai ant drobės ir tada išgraviruoja tatuiruočių aparatu.

Tačiau ši tatuiruočių piešimo forma nuklysta į sritį, paprastai skirtą tik talentingiausiems ir patyrusiems menininkams. Ši sistema yra labai specializuota meno rūšis, ir jai reikalingi tatuiruočių meistrai, turintys žinių ir pasitikėjimo, kad galėtų be klaidų kurti savo rankomis.

Nauji menininkai, mėgėjai ir mėgėjai neturi šokinėti. Alternatyvus, mažiau stresą keliantis būdas pradėti tatuiruotę yra naudoti tatuiruočių trafaretus, nupieštus ranka arba atspausdintus iš tatuiruočių trafaretinio spausdintuvo.

Kas yra tatuiruotės trafaretas?

Tatuiruočių trafaretai yra kontūro brėžiniai ant hektografinio anglies popieriaus arba termopopieriaus, kuris veikia kaip šablonas iš anksto paruoštiems piešiniams perkelti į odą.

Geriausias tatuiruočių trafaretų spausdintuvas, išsaugota tatuiruotė, trafaretasIšsaugota tatuiruotė

Dirbdamas su tatuiruočių trafaretu, menininkas uždeda kūrinį ant odos, kad sukurtų kontūrą, tada atsekia jį tatuiruočių aparatu, kad užbaigtų darbą.

Trafaretų naudojimo privalumai apima didelį laiko taupymą, mažesnę klaidų tikimybę ir didžiulį tatuiruočių proceso supaprastinimą..

Be to, trafaretai yra puikus būdas pavaizduoti, kaip galutinis rezultatas (baigta tatuiruotė) atrodys ant jų odos dar prieš darant pirmąjį tašką tatuiruočių aparatu.

Ši peržiūra gali padėti jūsų klientams patvirtinti savo sprendimus prieš pradedant dirbti, sutaupyti jiems gailesčio ir sumažinti stresą bandant pataisyti jau nupieštą tatuiruotę.

Daugelyje iš anksto paruoštų trafaretų paprastai yra standartinis paprastų objektų dizainas arba sudėtingesnės struktūros pradinis rėmas. Tada menininkas ir klientas gali toliau plėtoti savo idėjas iš šio pradinio įvaizdžio.

Tatuiruočių trafaretinių spausdintuvų dėklas

Todėl, atlikdami daugumą tatuiruočių darbų, tatuiruočių meistrai turi pritaikyti jau sukurtus trafaretus arba sukurti naują nuo nulio..

Ilgiausiai geriausias būdas šiam tikslui pasiekti buvo nupiešti naują trafaretą ranka ant tatuiruočių perkėlimo popieriaus, kad būtų sukurtas trafaretas, o tada atsekti dizainą tatuiruočių aparatu. Net ir šiandien daugelis menininkų vis dar laikosi rašiklio ir popieriaus, dažniausiai dėl sentimentalių priežasčių.

Tačiau šis metodas yra susijęs su daugybe galimų problemų.

Piešiant trafaretą ranka, dažnai sutrinka viena iš pagrindinių priežasčių naudoti trafaretą: laiko taupymas. Nors trafareto piešimas rankomis suteikia daugiau laisvės klaidoms nei tatuiruotė ranka, klaidos čia gali užtrukti, nes dažnai tenka iš naujo paleisti piešinį.

Net po to, kai baigsite piešti, jūsų klientas gali paprašyti pakoreguoti tatuiruotės vietą po to, kai perkėlėte dizainą, ir tada jūs turite vėl padaryti trafaretą nuo nulio.

Naujausios technologijos – tatuiruočių trafaretiniai spausdintuvai – išsprendžia visas šias problemas.

Geriausias tatuiruočių trafaretinis spausdintuvas, išsaugota tatuiruotė, trafaretinis spausdintuvasIšsaugota tatuiruotė

Naudodami tatuiruočių trafaretinį spausdintuvą, galite greitai atkurti trafaretus, žymiai optimizuodami savo darbo eigą ir padidindami savo, kaip tatuiruočių meistro, efektyvumą. Be to, gausėjant tatuiruočių projektavimo programinės įrangos, tokios kaip „Procreate“, „Photoshop“ ir „AmazioGraph“, dabar galite kurti ir redaguoti šaltinio nuotraukas, kad trafaretai būtų sklandūs ir būtų naudojami nedelsiant.

Patarimas

Nešiojamieji asmeninio naudojimo tatuiruočių trafaretiniai spausdintuvai, tokie kaip šiame straipsnyje, yra veiksmingi spausdinant paprastas linijų raštų tatuiruotes.

Tačiau rezultato labai trūks, jei pritaikysite juos sudėtingiems vaizdams, kuriuose yra įmantrių šešėlių ar kitų įmantrių spalvų kūrinių. Nors mašina padarys viską, kad perkeltų vaizdą, produktas gali būti labiau kontūrinis be sudėtingų detalių.

Ar jau esate parduodami šiose mašinose? Čia yra populiariausios rinkos galimybės, kurias galite užsisakyti šiandien.

Mūsų pasirinkimas: gyvenimo pagrindo tatuiruotės trafareto perkėlimo mašina

„Life Bass“ tatuiruočių trafaretų perkėlimo mašinoje turite vieną iš populiariausių šiandieninių tatuiruočių terminių spausdintuvų, ir jums tereikia vieno bandymo, kad suprastumėte, kodėl.

Geriausias tatuiruočių trafaretų spausdintuvas, išsaugota tatuiruotė, gyvenimo pagrindasSužinokite daugiau informacijos apie „Amazon“

Šis prietaisas yra bendras daugelio profesionalių tatuiruočių dirbtuvių ir namų bruožas, nes tai, be abejo, yra geriausias pasirinkimas, kurį galite gauti dabar, kai kuriate taškines matricas, skirtas tatuiruočių aparatui ištirti sudėtingas tatuiruotes.

Kitas pagrindinis „Life Basis“ mašinos populiarumo raktas yra išplėstinis jos funkcionalumas. Šis spausdintuvas veikia ir kaip šiluminio kopijavimo aparatas, ir kaip tatuiruočių trafaretinis spausdintuvas. Tai reiškia, kad galite naudoti šį aparatą, kad padarytumėte trafaretą iš ranka nupiešto eskizo ant anglies popieriaus arba atspausdintumėte skaitmeninį tatuiruočių trafaretą (sukurtą naudojant tokią programą kaip „Photoshop“).

Šis daugiafunkciškumas reiškia, kad ši mašina gali patenkinti menininkus, naudojančius skaitmeninius kūrinius, ir kitus, kurie labiau įsimylėję seną laisvų rankų piešimo metodą. Įrenginys taip pat priima spausdinimo užklausas, siunčiamas per „Wi-Fi“ arba „Ethernet“.

Be to, „Life Basis“ įrenginyje taip pat yra du darbo režimai: veidrodis ir kopijavimas, o trafaretams kurti galite naudoti tiek standartinius, tiek veidrodinius atvaizdus. Naudojant bet kurį režimą, mašina turės paruoštą naudoti trafaretą, pasiekiamą per mažiau nei minutę.

Mašinoje taip pat yra gylio nustatymas, leidžiantis perjungti „Deepness 1“ ir „Deepness 2“, kad būtų sureguliuotas prietaiso jautrumas linijos storiui, kad būtų lengviau sureguliuoti sunkias ar subtilesnes linijas.

Visose šiose funkcijose yra specialūs valdymo mygtukai (įskaitant paleidimo ir sustabdymo mygtukus), kad tiksliai žinotumėte, kaip suaktyvinti kiekvieną procesą ir nereikia perskaityti vadovo. Prietaisą labai lengva valdyti, ir jūs greitai galėsite spausdinti aukštos kokybės trafaretus savo darbui.

Be to, jei jums reikia papildomos pagalbos, pakuotėje yra instrukcija, parašyta paprasta, įskaitoma anglų kalba, kuri turėtų būti lengvai prieinama visiems.

Pakuotėje rasite kitų elementų: maitinimo laidą, USB kabelį išoriniams įrenginiams prijungti ir dešimt lapų perkeliamojo popieriaus, kad galėtumėte pradėti.

Perkeliant popierių į dėžę yra didelis pliusas, nes viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų, su kuria susiduria vartotojai, nešiojamosioms kopijoms, yra tai, kad jie nėra visiškai suderinami su daugeliu popieriaus rūšių. „Life Basis“ tatuiruočių trafaretų perkėlimo mašina yra suderinama tiek su A4, tiek su A5 formato popieriumi, todėl čia neturėtumėte jaudintis.

Tačiau norėdami būti saugūs, norite įtraukti geriausios praktikos pavyzdžių, pavyzdžiui, reguliariai valyti krumpliaračius ir laikyti popierių taip pat stabiliai, kaip galite pakrovimo metu, ir pasirinkti aukščiausios kokybės popierių, kurį galite gauti, pvz. šis 25 lapų rinkinys iš „Dragonhawk“.

Kitas pagrindinis „Life Basis“ tatuiruočių trafaretų perkėlimo mašinos pardavimo taškas yra ypatingas nešiojimas. Didžiausias kompaktiškumas ir bendras 1,17 kg svoris garantuoja, kad šis trafaretinis spausdintuvas užims tik nedidelę jūsų darbo vietos dalį ir yra idealus pasirinkimas keliaujant.

Be to, judindami įrenginį, niekada neturite jaudintis dėl jo patvarumo. „Life Basis“ spausdintuve nėra kaitinimo elementų, cilindrų ar lempučių, todėl niekada nereikės nerimauti dėl trumpalaikio naudojimo dalių pakeitimo. Šis unikalus dizainas taip pat atspindi ilgalaikę šio spausdintuvo ekonomiją.

Be to, jei susiduriate su kokiomis nors problemomis, turite įmonės pasiūlymą-2 metų garantija ir 1 metų gaminio pakeitimas.

Šis spausdintuvas taip pat palaiko daugybę teigiamų atsiliepimų iš naudotojų visame pasaulyje, įskaitant kai kuriuos geriausius menininkus, kurie reklamuoja įrenginį kaip pagrindinę rekomendaciją mažo dydžio trafaretiniams spausdintuvams.

Atsižvelgiant į viską, ką turi „Life Basis“ tatuiruočių trafaretų perkėlimo mašina, ir jos itin patrauklią 200 USD kainų etiketę, jums bus sunku rasti variantą, kuris šiandien rinkoje siūlo geresnį sprogimo ir pinigų santykį.

Pabrėžia

 • Maksimalus funkcionalumas veikia kaip šiluminio kopijavimo aparatas arba tatuiruočių spausdintuvas
 • Įspūdingi klientų ir geriausių profesionalių menininkų atsiliepimai
 • Taip pat priimkite spausdinimo užklausas, siunčiamas per „Wi-Fi“ arba „Ethernet“
 • Palaiko A4 ir A5 popierių
 • Veidrodinis režimas ir specialūs režimai, skirti pagerinti linijų aptikimą
 • Mašinos gedimo indikatorius
 • Kompaktiškas ir lengvas, bendras svoris tik 1,17 kg
 • Su USB kabeliu išoriniams įrenginiams prijungti ir dėžutėje yra dešimt popieriaus lapų
 • 2 metų garantija ir 1 metų gaminio pakeitimas

Patikrinkite naujausią „Amazon“ kainą Eik į viršų

Kaip naudotis tatuiruočių trafaretiniu spausdintuvu

Vienas geras dalykas tatuiruočių trafaretinių spausdintuvų rinkoje yra tas, kad vargu ar susidursite su kokia nors mokymosi kreive, kai pereinate iš vienos mašinos į kitą. Dauguma profesionalių tatuiruočių perkėlimo mašinų turi panašų išdėstymą, mygtukų rinkinį ir veikimo procesą.

Taigi jūs neturite jokių rūpesčių sukurti bendrą naudojimo vadovą, kuris veiks su dauguma šiandien rinkoje esančių mašinų.

 • Pirmiausia atspausdinkite arba nupieškite mėgstamą raštą ant piešimo popieriaus ir paruoškite jį kopijuoti.
 • Tada paimkite perdavimo popierių ir nuimkite apsauginį sluoksnį, kad jis būtų paruoštas naudoti.
 • Įdėkite perkeliamojo popieriaus geltonos pusės kraštą į trafaretinio spausdintuvo įvesties dėklą.
 • Įdėkite piešinį, kuriame yra jūsų dizainas, į dokumentų tiektuvą.
 • Pasirinkite parinktį, kad linijos gylio jautrumas atitiktų jūsų piešimo stilių.

Informacija

Dauguma tatuiruočių trafaretinių spausdintuvų turi bent du gylio nustatymus, vienas skirtas brėžiniams su ryškesnėmis linijomis, o kitas labiau tinka lengvoms linijoms.

 • Nustatykite kopijavimo režimą į veidrodį (numatytasis) arba kopijavimą (šiuo režimu aparatas netaiso veidrodžio apvertimo, kuris atsiranda kopijuojant vaizdą), tada paspauskite pradžios arba kopijavimo mygtuką, kad pradėtumėte kopijuoti dizainą

Patarimas

Norėdami gauti geriausius rezultatus, švelniai pakelkite kitą perkeliamojo popieriaus galą, kai aparatas spausdina. Šis nedidelis pakeitimas gali žymiai padidinti mašinos galimybę priimti popierių ir padaryti spausdinimą daug sklandesnį.

 • Kai kopijavimas bus baigtas, mašina būtų pagaminusi trafaretą, paruoštą naudoti. Tačiau kartais spausdintuvas gali susidurti su klaida (dažnai tai rodo klaidos lemputė arba įspėjamasis signalas) ir staiga sustabdyti kopijavimą.

Patarimas

Klaidos gali kilti dėl tokių problemų kaip mašinos perkaitimas arba nesuderinamumas su pridedamu popieriumi. Pirmuoju atveju leiskite mašinai šiek tiek pailsėti. Norėdami gauti geriausius rezultatus, turėtumėte apsvarstyti galimybę duoti aparatui trumpą pertrauką po to, kai atliksite kiekvieną porą kopijų.

Popieriaus klausimais norite pasirinkti geriausios kokybės popierių, kokį galite rasti šis 25 lapų rinkinys iš „Dragonhawk“.

Daugelis gamintojų taip pat pristatys savo spausdintuvą su konkrečiu popieriumi arba rekomenduos pirkti tam tikrą prekės ženklą. Tokiais atvejais laikykitės gamintojo nurodymų, nes spausdintuvo ir popieriaus suderinamumas yra subtilus balansas, kuris gali labai skirtis priklausomai nuo prekės ženklo..

Kiti 3 geriausi tatuiruočių trafaretų spausdintuvai, kuriuos taip pat rekomenduojame

Jei mūsų geriausias pasirinkimas-„Life Basis“ tatuiruočių trafaretų perkėlimo mašina to nepadaro už jus (mes tuo labai abejojame), čia yra trys kitos aukščiausios klasės parinktys, kurias radome atlikdami tyrimą..

Ši tatuiruočių trafaretinių spausdintuvų grupė gali pasigirti geriausiu funkcionalumu, kokybe, ilgaamžiškumu ir kainos efektyvumu, kurį rasite bet kur.

1. „Dragonhawk“ tatuiruočių perkėlimo trafareto mašina

„Dragonhawk“ išgarsėjo kaip vienas iš nedaugelio pramonės prekių ženklų, turintis ilgą patirtį gaminant aukščiausios kokybės tatuiruočių reikmenis, kuriuos šiandien rasite rinkoje. Nieko nesitikėkite nuo jų patekimo į spausdinimo erdvę.

Naudodami „Dragonhawk“ tatuiruočių perkėlimo trafareto mašiną, gausite vieną iš nedaugelio trafaretinio spausdintuvo, kurį pagamino bonafide tatuiruočių pramonės žaidėjas. Vadinasi, neklystumėte tikėdamiesi aukštesnės konstrukcijos kokybės ir daugiau dėmesio detalėms, ir tai jūs gaunate su šiuo kūriniu.

Geriausias tatuiruočių trafaretų spausdintuvas, išsaugota tatuiruotė, drakono vanagasSužinokite daugiau informacijos apie „Amazon“

Laikydamasis „Dragonhawk“ principo, kad didžiausias paprastumas derinamas su puikiomis funkcijomis, šis trafaretinis spausdintuvas pasižymi švaria, prislopinta išvaizda ir sklandžiai juodos spalvos apdaila iš ABS medžiagos, sudarančios važiuoklę. Tačiau šis spausdintuvas suteikia jums visus reikiamus mygtukus.

Gamintojas aiškiai pažymi kiekvieną mygtuką ir priskiria tam tikslą, kad žymiai pagerintų jūsų darbo eigą ir garantuotų vientisą patirtį.

Tačiau šis spausdintuvas nėra visa estetika. „Dragonhawk“ trafareto mašina taip pat išnaudoja funkcionalumą, nes ji turi tokias funkcijas kaip veidrodžio režimas, belaidis ar eternetinis spausdinimas, terminio popieriaus palaikymas ir A4 formato popieriaus suderinamumas.

Be to, šis spausdintuvas tiekiamas už kišenę patogią kainą, kuri yra puikus priedas tokios reputacijos įmonės produktui. Pirkdami šį įrenginį taip pat galite paremti „Dragonhawk“ patikimą klientų aptarnavimą.

Dėl savo švarios estetikos ir lengvo profilio (prietaisas sveria 1,67 kg), šis trafaretinis aparatas taip pat yra puikus pasirinkimas nešiojamam spausdintuvui. Be to, kadangi variklis palaiko tiek dvigubą, tiek 110 V, tiek 220 V įtampą, jums niekada nereikės nerimauti dėl srovės tipo, kurį gausite kelyje.

Pabrėžia

 • Trafaretų mašina iš bonafide tatuiruočių pramonės žaidėjo, žinomo kaip gaminanti aukštos kokybės tatuiruočių reikmenis
 • Išskirtinė minimalistinė estetika su nepriekaištingu mygtukų išdėstymu ir nešiojamuoju, lengvu profiliu
 • Papildomos funkcijos su veidrodžio režimu, belaidžiu ar eternetiniu spausdinimu, šiluminio popieriaus palaikymu
 • Įtraukta prieiga prie vaizdo įrašo naudojimo instrukcijos
 • Dvigubos įtampos palaikymas
 • A4 formato popieriaus suderinamumas
 • patogi kišenės kaina
 • Patikimas klientų aptarnavimas

Patikrinkite naujausią „Amazon“ kainą Eik į viršų

2. BMX tatuiruočių perkėlimo trafareto mašina

Jei norite perkelti trafareto mašiną, kurią galėtumėte pasiimti su savimi, kad ir kur eitumėte, turėtumėte pasirinkti patikimos ir tvirtos konstrukcijos mašiną, kuri atlaikytų visus kelio smūgius..

Jokia rinkoje esanti parinktis šiuo metu nėra tinkamesnė už šią tatuiruočių perkėlimo trafareto mašiną iš BMX.

Geriausias tatuiruočių trafaretų spausdintuvas, išsaugota tatuiruotė, BMXSužinokite daugiau informacijos apie „Amazon“

Manome, kad ši įmonė gavo savo pavadinimą dėl tų populiarių visureigių dviračių tvirtumo, nes būtent tai jūs gaunate su savo geriausiu trafaretiniu spausdintuvu.

BMX terminis spausdintuvas pasižymi vientisa ABS konstrukcija, sukuriančia tvirtą, gerai pagamintą įrenginį, kuris gali atsispirti elementams. Gamintojas taip pat neįtraukia standartinių papildomų komponentų, tokių kaip lemputės, kad sumažintų energijos suvartojimą, ir tai netyčia padeda sustiprinti gaminio fizinį atsparumą.

Be to, jums nereikia pasitikėti mūsų žodžiu dėl šio kūrinio tvirtumo. BMX siūlo 12 mėnesių garantiją kiekvienam produktui ir nemokamą grąžinimą, todėl pirkimas iš esmės yra visiškai nerizikingas.

Be to, ši trafaretinė mašina sveria tik 1,6 kg, todėl ji idealiai tinka judant ir spausdinant dizainą kelyje.

Naudodamiesi šiuo pasiūlymu, jūs taip pat gausite greičiausią spausdinimo greitį kartu su ypač mažu triukšmu, todėl šis kūrinys puikiai tinka visoms keisčiausioms jūsų kelionės vietose.

Tačiau BMX taip pat teikia funkcijų pusę.

Su tatuiruočių perkėlimo trafareto mašina jūs gaunate visas funkcijas, kurias gaunate su kitais populiariausiais pasiūlymais. Jame yra veidrodinio spausdinimo palaikymas, spausdinimas per „Wi-Fi“ arba „Ethernet“, maitinimo, klaidų indikatoriaus lemputės, spausdinimo režimai, A4 ir A5 palaikymas ir termopopieriaus suderinamumas.

Pabrėžia

 • Tvirta ABS plastiko konstrukcija atlaikys visas šiurkščias manipuliacijas, kurias užtikrina ypatingas nešiojimas
 • Trafareto mašina sveria tik 1,6 kg, kad būtų lengviau perkelti
 • Itin greitas spausdinimo greitis ir mažas triukšmas
 • Maitinimo, klaidų ir spausdinimo režimų indikatoriai
 • 12 mėnesių garantija su nemokamu grąžinimu
 • Dvigubos įtampos palaikymas
 • A4 ir A5 formato popieriaus suderinamumas

Patikrinkite naujausią „Amazon“ kainą Eik į viršų

3. „Atomus“ tatuiruočių perkėlimo trafareto mašina

„Atomus“ tatuiruočių perkėlimo trafareto mašina yra dar vienas geriausių pramonės gamintojų įrašas, kuris žada būti vienas geriausių trafaretinių spausdintuvų, kuriuos dar bandėte.

Ši kompanija yra garsaus „Atomus“ tatuiruočių aparato prekės ženklas, todėl nenuostabu, kad jų trafaretinis spausdintuvas suteikia tą pačią aukščiausios klasės konstrukciją, puikų našumą ir neprilygstamą patikimumą..

Geriausias tatuiruočių trafaretinis spausdintuvas, išsaugota tatuiruotė, ATOMUSSužinokite daugiau informacijos apie „Amazon“

Šis prekės ženklas taip pat skiriasi nuo daugumos konkurentų savo produktų pristatymu. Jų produktų puslapiuose rasite daugiau informacijos apie jų mašiną, nei pateikia dauguma kitų gamintojų.

Be to, šis prekės ženklas taip pat siūlo savo dviejų spalvų trafaretinį spausdintuvą: baltą ir juodą, o tai yra unikalus priedas, kurį sunkiai turėsite rasti bet kur kitur. Pasirinkę spalvų parinktis, galite pasirinkti spausdintuvo atspalvį, kuris atitiktų likusį jūsų įrankių skaičių, atitiktų jūsų asmeninę estetiką arba puikiai įsilietų į jūsų tatuiruočių saloną.

Be estetikos, „Atomus“ trafareto mašina supakuoja visas funkcijas, kurių galima tikėtis iš tokio kalibro spausdintuvo. Šis spausdintuvo paketas turi tokias funkcijas kaip veidrodinis režimas, belaidis arba eternetinis spausdinimas, šiluminio popieriaus palaikymas ir A4 formato popieriaus suderinamumas.

„Atomus“ taip pat renka maksimalius taškus už efektyvumą, nes spausdintuvas naudoja greičiausią perdavimo greitį, išlieka stabilus ir skleidžia mažai šilumos ir triukšmo.

Kitas pagrindinis šio įrenginio pardavimo taškas yra specialūs valdymo mygtukai su išplėstomis funkcijomis, leidžiančiomis koreguoti viską – nuo kopijavimo metodo iki dizaino gilumo ir spausdinimo skiriamosios gebos..

Ant ABS važiuoklės taip pat rasite daugybę funkcinių indikatorių, įskaitant specialų įspėjimo apie perkaitimą signalą, kuris įspės jus, kai mašina veikia neįprastai aukštoje temperatūroje, rizikuodama dėl laidų trumpojo jungimo..

Šioje mašinoje yra viskas, ko norite nešiojamame trafaretiniame spausdintuve. Be to, pakuotės viduje taip pat rasite instrukcijų knygą, kuri padės efektyviai naudoti įrenginį.

Pabrėžia

 • Veidrodinis režimas, belaidis arba eternetinis spausdinimas ir šiluminio popieriaus palaikymas
 • Galimi 2 spalvų variantai: balta ir juoda
 • Maitinimo, klaidos ir perkaitimo indikatoriaus lemputės
 • Tvirta ABS plastiko konstrukcija
 • JAV standartinis maitinimo kabelis
 • Su pridėta naudojimo instrukcija
 • Vienerių metų garantija

Patikrinkite naujausią „Amazon“ kainą Eik į viršų