Suapvalinti aukštyn

5 geriausios tatuiruočių menininkų pirštinės: viskas, ką reikia žinoti + geriausi prekės ženklai

Nors tatuiruočių parduotuvės labai skiriasi nuo gydytojo kabineto visais įmanomais būdais, jos turi vieną bendrą bruožą; švara. Tatuiruočių parduotuvė turi būti tokia pat švari kaip ir bet kuris ligoninės kambarys, be to, ji neturi būti užteršta. Tas pats, jei ne ypač, tinka ir tatuiruočių meistrams bei kitiems parduotuvės darbuotojams.

Priežastis, kodėl tatuiruočių parduotuvės taip griežtai vertina darbuotojų švarą ir higieną, slypi tatuiruočių darymo procese. Proceso metu tatuiruočių meistras iš esmės sukuria atvirą žaizdą arba tatuiruotę. Taigi, norint išvengti bakterijų, virusų ir kitų nepageidaujamų dalelių kliento kraujyje, viskas, nuo tatuiruočių meistro iki įrangos ir darbo vietos, turi būti VALYTA!

Pirštinės yra vienas iš pagrindinių būdų, kaip tatuiruočių meistrai apsaugo klientą, o jie patys nuo bet kokio bakterijų perdavimo. Tai užtikrina, kad tatuiruočių meistras gali liesti kliento odą ir naudotis įranga nebijodamas nešvarumų, bakterijų, virusų ir nepageidaujamų dalelių. Priešingu atveju infekcija ar tatuiruotės uždegimas atsirastų akimirksniu.

Taigi, be jokių papildomų pastangų, leiskimės į tatuiruočių menininkų pirštinių pasaulį. Čia sužinosite viską apie šias pirštines, o mes rekomenduosime įsigyti puikių prekių ženklų.

Tatuiruočių menininko pirštinės – viskas, ką jums ir jūsų tatuiruotojui reikia žinoti

Tatuiruočių menininko pirštinės - viskas, ką jums ir jūsų tatuiruotojui reikia žinotiIšsaugota tatuiruotė

Visų pirma – kodėl tatuiruotojui reikia mūvėti pirštines??

Kaip minėjome įvadiniame skyriuje, tatuiruočių kūrėjai tatuiruočių metu kuria atvirą žaizdą. Kad tatuiruotė pasirodytų gera, jie turi paliesti ir ištempti tatuiruotę, o tuo pačiu metu susisiekti su kliento oda, krauju ir kt..

Taigi, norėdami apsaugoti klientą ir save nuo galimo bakterijų ar virusų perdavimo, jie turi dėvėti naujas pirštines su kiekvienu klientu.

Tuo atveju, kai tatuiruočių meistras tatuiruočių sesijos metu nenešioja pirštinių, čia yra visa rizika, kurią jie kelia savo klientams ir sau dėl tokio pasirinkimo ar praktikos;

 • ŽIV ir kitų panašių virusinių ligų perdavimas
 • MRSA odos infekcija
 • Infekciją sukeliančių bakterijų perdavimas
 • Kryžminis visos darbo zonos užteršimas
 • Tatuiruotės užkrėtimo rizika, kuri gali būti neįtikėtinai pavojinga
 • Rizika, kad tatuiruotė neišgydys arba užtruks nepaprastai ilgai
 • Rašalo patekimas į rankas ir jų įranga

Pranešama, kad tatuiruočių meistras tatuiruočių sesijos metu nenešiojo pirštinių ir dėl to klientas patyrė rimtą infekciją, uždegimą ar ligos perdavimą. gali būti paduotas į teismą ir prarasti licenciją ir galbūt jų darbas. Jau nekalbant apie tai, kad jų, kaip tatuiruočių meistro, reputacija bus sugadinta, ir jie tikrai praras klientus!

Ar yra įvairių tipų pirštinių, ar…?

Taip, tatuiruočių meistrai dažniausiai dėvi įvairių tipų pirštines. Pavyzdžiui;

 • Latekso pirštinės -tai medicininės kokybės pirštinės, skirtos naudoti medicinos bendruomenėje įvairioms procedūroms. Jie yra nebrangūs ir paprastai yra gana ploni. Tačiau jie yra gana atsparūs bet kokiam pradūrimui ir pažeidimams.

Bet kadangi tai labai lengva sukurti a alergija lateksui dėvėdamos šias per ilgai, daugelis tatuiruočių specialistų darbo metu vengia mūvėti lateksines pirštines. Jau nekalbant apie tai, kad tatuiruočių meistrai negali naudoti šių pirštinių, jei klientas taip pat turi alergiją lateksui.

 • Vinilo pirštinės – šios, skirtingai nei latekso pirštinės, yra daug storesnės ir atsparesnės bet kokiam poveikiui. Tačiau dėl storos ir sunkios vinilo medžiagos pirštinės tatuiruočių meistrui apsunkina darbą. Yra kliūčių rankų ir pirštų lankstumui ir judėjimui, o tai gali būti didelė tatuiruotojo problema. Apskritai šių pirštinių nerekomenduojama naudoti tatuiruočių bendruomenėje.
 • Juodos nitrilo pirštinės – šios pirštinės geriausiai tinka tatuiruočių meistrams. Jos yra plonos, bet vis tiek stipresnės už latekso ar vinilo pirštines ir suteikia išskirtinę judėjimo laisvę, nepakenkiant saugumui.

Šios pirštinės sukurtos taip, kad atlaikytų ilgiausius seansus ir užtikrintų, kad tatuiruotojas ar klientas patirtų alerginę reakciją. Šios pirštinės yra vienkartinės, tačiau kadangi jos yra labai atsparios chemikalams, jas taip pat galima valyti.

Taigi, kokias pirštines turėtų dėvėti tatuiruotojai?

Juodos nitrilo pirštinės yra pagrindinis tokio tipo darbo pasirinkimas! Būkime tiesūs ir paprasti, šios pirštinės tikrai yra geriausios, kaip ką tik minėjome ankstesnėse pastraipose. Jie siūlo geriausią apsaugą ir saugumą, yra ploni, tačiau vis dar gali atlaikyti nuolatinį darbą. Šios pirštinės yra nealergiškos ir apskritai tiesiog puikios.

Profesionalūs tatuiruočių meistrai prisiekia ant šių pirštinių ir paprastai jas rekomenduojama naudoti tatuiruočių bendruomenėje!

Juodos nitrilo pirštinės yra tokios geros, jos naudojamos ne tik tatuiruotėms, bet ir apsaugai nuo chemikalų, biologinio pavojaus, įbrėžimų ir terasų. Jie gali būti naudojami net namuose arba maitinimui ir maisto ruošimui.

Jei norite tinkamos apsaugos, mūvėkite juodas nitrilo pirštines! Ir jei jūsų tatuiruočių meistras nenaudoja šių pirštinių, paprašykite jų mandagiai dėvėti pirštines tatuiruočių seanso metu!

Juodos nitrilo pirštinės yra pagrindinis tokio tipo darbo pasirinkimasIšsaugota tatuiruotė

Kaip tatuiruotojai turėtų pasirinkti ir dėvėti pirštines?

Tatuiruotojai pirštines turėtų rinktis pagal šiuos kriterijus;

 • Pirštinės turėtų būti plonas, bet atsparus pažeidimams
 • Pirštinės turėtų negali būti pagamintas iš jokių alergiją sukeliančių medžiagų (kaip lateksas)
 • Pirštinės turėtų būti naujas ir vienkartinis
 • Pirštinės turėtų būti atsparus pradūrimui
 • Pirštinės turėtų tinkamai priglunda ir yra patogus

Kalbant apie bendrą dėvėjimą, tatuiruočių meistrai turėtų atkreipti dėmesį į šias detales;

 • Tatuiruočių meistras turėtų mūvėti tik pirštines, kurios tinkamai priglunda prie rankų; nereikėtų pirštinių tepti ar surišti.
 • Jei pirštinės netelpa už riešų, tatuiruotojai neturėtų jų mūvėti
 • Jei pirštinės trukdo ar trukdo tinkamai judėti pirštais ir rankomis, tatuiruočių meistrai neturėtų jų mūvėti

Kaip tatuiruočių meistrai turėtų elgtis su pirštinėmis?

Tatuiruočių meistrai visada turi dėvėti specialiai sukurtas vienkartines pirštines. Net jei pirštinės yra aukštos kokybės ir jas galima skalbti, jų negalima pakartotinai naudoti. Tatuiruočių meistras turėtų mūvėti pirštines ne tik pačios tatuiruotės metu, bet ir dirbdamas su bet kokiais potencialiai užterštais daiktais, pvz., Adata.

Tačiau, kad ir kokios patikimos būtų pirštinės, tatuiruotė taip pat turi sutelkti dėmesį į bendrą higieną. Taigi, dažnas rankų plovimas, švari ir sterili įranga ir švari tatuiruočių aplinka yra nepaprastai svarbios.

Apskritai tatuiruotojas turėtų;

 • Niekada nelieskite tatuiruotos odos be pirštinių!
 • Niekada nelieskite įrangos be pirštinių!
 • Niekada nelieskite daiktų, kurie nėra susiję su tatuiruotėmis, be pirštinių!

Daugelis žmonių, tatuiruočių specialistai, savo darbo metu linkę naudotis savo telefonais. Tačiau tatuiruočių atveju, jei tatuiruočių meistras per sesiją atsiliepia į telefoną, užteršimas gali atsirasti net užsimovus pirštines. Taigi, labai svarbu niekada neliesti nieko, kas nebuvo sterilizuota ir nėra skirta tatuiruotėms.

Jei tatuiruočių meistrui reikia naudoti kažką, kas nesusijusi su tatuiruočių procesu, jis turi nusimauti pirštines, tinkamai jas išmesti, o po to nusiplauti rankas ir mūvėti naujas pirštines.

Priešingu atveju jie padidinti užteršimo ir bakterijų perkėlimo riziką kai jie tęsia tatuiruotę!

Geriausios pirštinės tatuiruočių meistrams – mūsų geriausi 2021 m

„Infi-Touch“ sunkiosios nitrilo pirštinės-„Amazon“ bestseleris

„Infi-Touch“ sunkiosios nitrilinės pirštinėsSužinokite daugiau informacijos apie „Amazon“

 • Svarbiausi gaminiai -Manžetai su karoliukais, be latekso, tekstūruoti pirštų galiukai, jautrumas lytėjimui, be dūrių, didelis atsparumas cheminėms medžiagoms
 • Informacija apie produktą -„Infi-Touch“ nitrilinės pirštinės sukurtos taip, kad išliktų tvirtos ir patogios per daug reikliausių tatuiruočių sesijų ir kitų sunkių darbų metu. Pirštinės yra vienkartinės ir be miltelių. Juose taip pat nėra latekso, todėl nėra alergijos problemų, jie taip pat yra atsparūs chemikalams ir saugūs. Pirštinės yra vidutinio dydžio.
 • Naudoti – Pirštines gali naudoti tatuiruotėms profesionalūs tatuiruočių meistrai, plaukams dažyti formuojant plaukus, prižiūrint ir valant, atliekant automobilių darbus ir pramoniniam naudojimui.
 • Kaina diapazonas – $ $ (pigiau perkant urmu)

Patikrinkite naujausią „Amazon“ kainą Eik į viršų

„Microflex“ juodos nitrilo pirštinės – apskritai geriausios

„Microflex“ juodos nitrilinės pirštinėsSužinokite daugiau informacijos apie „Amazon“

 • Svarbiausi gaminiai -Patikimas ir stabilus sukibimas, skirtas lengvai valdyti šlapius paviršius ir daiktus, be latekso, be alergenų, yra įvairių dydžių, pažangi apsauga
 • Informacija apie produktą – „Microflex“ nitrilinės pirštinės yra vienos geriausių rinkoje. Šios pirštinės sukurtos taip, kad apsaugotų nuo tam tikrų cheminių medžiagų ar rašalo ir išliktų pastovios bei patogios atliekant bet kokį darbą. Tatuiruočių tikslais šios pirštinės užtikrina stabilų sukibimą ir rodo rašalo dėmes net ir po darbo valandų. Jie yra be latekso, atsparūs chemikalams ir apskritai yra saugūs ilgalaikiam naudojimui, net ir turintiems jautrią odą.
 • Naudoti – Pirštines galima naudoti tatuiruotėms, valymui, automobilių darbams, mechanikos darbams, pramoniniam naudojimui, plaukų dažymui ir šukuosenų formavimui ir kt..
 • Kaina diapazonas – $ $ (pigiau perkant urmu)

Patikrinkite naujausią „Amazon“ kainą Eik į viršų

„Gloveworks“ juodos nitrilo pirštinės

„Gloveworks“ juodos nitrilo pirštinėsSužinokite daugiau informacijos apie „Amazon“

 • Svarbiausi gaminiai -Be latekso, be miltelių, keletas dydžių variantų, atsparumas dūriams ir pažeidimams, polimerinė danga, tekstūruoti pirštų galiukai, puikus sukibimas su šlapiais paviršiais ir daiktais
 • Informacija apie produktą – „Gloveworks“ nitrilo pirštinės yra išskirtinės; jos yra šiek tiek storesnės nei standartinės nitrilinės pirštinės, tačiau vis tiek užtikrina tinkamą pirštų ir rankų judesį. Šios pirštinės yra tvirtos ir patvarios, nepaisant to, kad yra vienkartinės. Kiekviena pirštinių pora pagaminta taip, kad atlaikytų pradūrimą, pažeidimus ir tatuiruočių ar kitų mechaninių darbų valandas. Pirštinės turi tekstūruotus pirštų galus, kad būtų geriau sukibę, ir be latekso.
 • Naudoti – „Gloveworks“ pirštines galima naudoti tatuiruotėms, mechanikams ir automobilių darbams, pramonės darbams, chemikalų tvarkymui, plaukų slinkimui ir šukuosenų formavimui, bendram valymui ir kt..
 • Kaina diapazonas – $ $ (pigiau perkant urmu)

Patikrinkite naujausią „Amazon“ kainą Eik į viršų

ASAP juodos nitrilo pirštinės

ASAP juodos nitrilo pirštinėsSužinokite daugiau informacijos apie „Amazon“

 • Svarbiausi gaminiai -Stiprus atsparumas dūriams, be miltelių, be latekso, karoliukų manžetė, visos rankos tekstūra, juoda ir atspari cheminių medžiagų ir rašalo dėmėms, 4 milimetrų storio, skirtingo dydžio parinktys
 • Informacija apie produktą – Tai turbūt geriausios tatuiruočių dailininkų pirštinės. Iš pradžių sukurtos tikrinimo tikslais, ASAP pirštinės pasirodė neįtikėtinai naudingos tatuiruočių metu. Pirštinės užtikrina išskirtinę apsaugą nuo rašalo ir neleidžia bakterijoms plisti tarp kliento ir tatuiruočių. Jie taip pat neturi latekso, todėl nesukels alerginių reakcijų tiems, kurie yra alergiški tokioms medžiagoms kaip lateksas.
 • Naudoti -Pirštines galima naudoti atliekant tatuiruotes, atliekant laboratorinius darbus ir net atliekant medicinines apžiūras bei atliekant žemos kokybės medicinos srities užduotis.
 • Kaina diapazonas – $ $ (pigiau perkant urmu)

Patikrinkite naujausią „Amazon“ kainą Eik į viršų

Kirpyklos DTS juodos nitrilinės pirštinės

 • Svarbiausi gaminiai -Be latekso, be miltelių, stiprus atsparumas pradūrimui ir pažeidimams, juodas ir atsparus dėmėms, pagamintas iš aukštos kokybės nitrilo, įvairių dydžių, patogus dėvėti ilgoms tatuiruotėms
 • Informacija apie produktą – „Barber DTS“ pirštinės yra specialiai sukurtos tatuiruočių meistrams ir jų klientams, alergiškiems lateksui. Pirštinės yra 100% be latekso ir sumažina užteršimo riziką tatuiruočių metu. Šios pirštinės užtikrina, kad tatuiruočių metu viskas būtų švaru ir higieniška, o tai dar labiau sumažina infekcijos ir kliento tatuiruotės uždegimo riziką. Pirštinės yra kelių skirtingų dydžių ir yra patogiai ir sandariai pagamintos.
 • Naudoti – Šios pirštinės yra specialiai sukurtos tatuiruočių meistrams, o jų paskirtis yra tik tatuiruočių metu.
 • Kainų diapazonas – $ $ (pigiau perkant urmu)

Patikrinkite naujausią kainą Eik į viršų

Esmė

Asmeninės apsaugos priemonės pirštinių pavidalu yra nepaprastai svarbios kiekvienam tatuiruočių meistrui. Jei atvykstate į tatuiruočių parduotuvę ir tatuiruočių meistras nenešioja pirštinių, primygtinai rekomenduojame išeiti. Jei jie nekreipia dėmesio į tokią svarbią detalę, tai tikriausiai nekreipia dėmesio į įrangos ar pačios parduotuvės valymą.

Tatuiruočių meistrams būtina suprasti kryžminės taršos riziką ir pasekmes, o klientai taip pat turėtų žinoti apie riziką. Taigi, klientai, prieš tęsdami tatuiruotę, visada paklauskite savo tatuiruotojo, ar viskas buvo išvalyta ir dezinfekuota. Paprašykite jų taip pat mūvėti naujas pirštines. Arba tiesiog išeikite ir suraskite tikrai profesionalų tatuiruočių menininką.

Tatuiruotojams; nepamirškite, kad dėl higienos stokos ir supratimo apie kryžminę taršą žmonės gali atsidurti ligoninėse ir paduoti jus į teismą dėl sužalojimo. Tokiais atvejais tatuiruočių parduotuvės uždaromos, o tatuiruočių meistrai praranda licenciją.