Suapvalinti aukštyn

5 geriausi kremai nuo tatuiruočių: patirkite tatuiruotes be skausmo! (Vadovas + geriausi prekės ženklai)

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės vengia daryti tatuiruotes, yra skausmas. Niekam nepatinka skausmas, bet taip pat daugelis sako, kad grožis yra skausmas, todėl dienos pabaigoje visi esame labai sutrikę dėl šios sąvokos. Tačiau ką daryti, jei mes jums pasakytume, kad yra būdas, kuriuo galite pereiti visą tatuiruotės procesą su mažiausiu įmanomu skausmu ir diskomfortu.

Na, ar girdėjote apie kremą, tirpinantį tatuiruotes? Tai gelbsti gyvybę tiems, kurie bijo tatuiruočių skausmo. Ir būkime atviri, net labiausiai patyrę tatuiruotes turintys asmenys bijo tatuiruočių skausmo.

Taigi, be jokių papildomų abejonių, pasinerkime į tatuiruočių tirpiklių kremų pasaulį. Pamatysime, kas jie yra, kaip jie veikia ir kuriuos turėtumėte nusipirkti pirmajai ar kitai tatuiruotės sesijai.

Tatuiruočių tirpimo kremai: viskas, ką reikia žinoti

Tatuiruočių tirpimo kremai - viskas, ką reikia žinotiKreditas: @meicha_official

Kas dėl gyvenimo yra tatuiruočių tirpimo kremai?

Na, jei esate panašus į daugumą žmonių, vis dar įdomu, kas iš tikrųjų yra šie tirpinantys kremai. Visame pasaulyje vyksta diskusijos ir atrodo, kad keli „Google“ paspaudimai jus informuoja apie šiuos kremus. Bet net ir taip, jūsų pateikta informacija tikrai nesuvokia pagrindinio dalyko.

Taigi, pradėkime sakydami, kad tatuiruotę tirpinantys kremai yra bendri tirpikliai, kurie gali būti naudojami daugeliui kitų atvejų, išskyrus tatuiruotes. Šie kremai sukurti naudojant aktyvius nervus tirpinančius ingredientus, siekiant sumažinti skausmą ar diskomfortą įvairiose kūno vietose.

Tačiau tirpstantys kremai labai priklauso Lidokainas, kuris yra vietinis anestetikas, pridedamas prie tirpiklių, siekiant sumažinti gydymo diskomfortą. Pavyzdžiui, daugelyje kosmetinių operacijų ar procedūrų atjauninančių odos užpildų yra lidokaino, kad sumažėtų skausmas ir diskomfortas..

Tamsinantys kremai yra sukurti, kad, pavyzdžiui, išliktų veiksmingi nuo 3 iki 5 valandų tatuiruočių. Tačiau kai kuriais atvejais jie trunka ne taip ilgai, kaip buvo numatyta. Nepaisant to, dauguma šių kremų yra patvirtinti FDA ir leidžiami naudoti be recepto. Taigi, šiais laikais gana lengva pasidaryti rankas ant tatuiruočių tirpinančio kremo.

Kaip veikia kremai nuo tatuiruočių? – Viskas apie ingredientus!

Kaip jūs tikriausiai atspėjote teisingai, tatuiruotę tirpinantys kremai veikia nervus, kad sumažėtų nervų skausmo atpažinimas ir perkėlimas į smegenų skausmo centrus. Tačiau pagrindinis šių kremų veikimo paaiškinimas slypi pačiuose jų gamybai naudojamuose ingredientuose. Taigi, trumpai pažvelkime į bendrą ingredientų sąrašą;

 • Nervus slopinantys vaistai (lidokainas) – Kaip minėjome anksčiau, lidokainas yra šventasis gralas, skirtas tirpinantiems kremams. Lidokainas kaip vietinis anestetikas neleidžia nervams atpažinti ar užregistruoti skausmo. Net jei nervas registruoja skausmą, jis yra gana silpnas ir sukelia šiek tiek diskomforto.

Tačiau svarbu pabrėžti, kad lidokainas lieka ant odos paviršiaus, o tai reiškia, kad jis nebus naudingas, kai adata prasiskverbia per odą tatuiruočių seanso metu. Tačiau tai žymiai sumažina skausmo lygį ir daro jį labiau pakeliamą.

 • Nervų blokatoriai (tetrakainas ir benzokainas) – tokie ingredientai kaip nervų blokatoriai įsitikinkite, kad jūsų nervai atpažįsta kai kuriuos skausmo lygius, bet ne visą skausmą. Skamba gerai, tiesa? Tačiau nervų blokatoriai savaime nedaro daug, todėl jiems reikia aukščiau paminėto lidokaino pagalbos, kad jie tikrai sumažintų skausmą ir užtikrintų minimalų diskomfortą..
 • Vazokonstriktoriai (epinefrinas) -šis sunkiai ištartas ingredientas tikriausiai yra net svarbesnis tirpstančiam kremui nei lidokainas. Ačiū epinefrinas, kuris užtikrina kraujagyslių susiaurėjimą toje vietoje, kur tepamas kremas, tirpinantis kremas išlieka daug ilgiau. Be to, jis taip pat sumažina galimą kraujavimą ir patinimą tatuiruotės metu ir po jos.

Kaip veikia kremai nuo tatuiruočių? - Viskas priklauso nuo ingredientų!Išsaugota tatuiruotė

Ar tirpstantys kremai yra saugūs?

Na, tirpinantys kremai yra patvirtinti FDA ir paprastai laikomi saugiais. Ir, būkime tikri, jie yra saugūs, kai naudojami tinkamai ir naudojami pagal numatytus scenarijus, pavyzdžiui, tatuiruočių seansą.

Tačiau visa tai yra neskausminga pramoga ir žaidimai, kol nepradėsite tepti tirpstančio kremo, tarsi rytojaus nėra.

Kai naudojamas tirpinantis kremas pernelyg ir dažnai yra didesnė rizika, kad tirpikliai patenka į kraują, kai jie absorbuojami odoje. Dėl to, FDA teigimu, žmonės gali patirti traukulių ir širdies priepuolių.

Nepaisant to, čia yra keletas dalykų, kuriuos kiekvienas turėtų apsvarstyti prieš naudodami tirpinantį kremą;

 • Tirpinantys kremai gali būti visiškai neveiksmingas kai kuriuose žmonėse
 • Vienas gali pasireikšti sustiprėjęs ir sustiprėjęs skausmas tatuiruotoje vietoje, kai nutirpęs poveikis nustos
 • Kartais žmonių gali patirti alergines reakcijas prie tirpinančio kremo tatuiruočių metu
 • Kartais tirpinantis kremas gali turėti įtakos galutiniam tatuiruotės dizainui

Išskyrus tatuiruotes, kodėl tirpstantys kremai yra naudingi?

Skausmingi kremai gali būti nepaprastai naudingi tatuiruotėms. Tačiau yra daugybė tirpstančių kremo priemonių, apie kurias taip pat turėtume žinoti. Pavyzdžiui, tirpinantys kremai gali:

 • Lidokaino dėka atsikratykite stipraus saulės nudegimo

Svaiginantys kremai, kuriuose yra daugiau kaip 5% lidokaino, gali palengvinti sunkius saulės nudegimus. Kremas išblukina saulės nudegusią odą, sumažina skausmą ir bendrą diskomfortą ir paprastai greitai pašalina vaistą.

 • Sumažinkite sąnarių skausmą, ypač artrito ir degeneracinių kaulų ligų atvejais

Sąnarių skausmas, ypač jei jis susijęs su artritas gali būti neįtikėtinai skausminga. Įrodyta, kad tirpstantys kremai palengvina skausmą sergant degeneracinėmis kaulų ligomis dėl lidokaino ir jo skausmą malšinančio poveikio.

 • Pašalinkite niežulį niežų atvejais

Skirtingai nuo niežų losjonų ir vaistų, tirpinantys kremai nedelsiant palengvina niežulį. Tirpinantys kremai taip pat gali šiek tiek palengvinti paraudimą, pleiskanojimą ir niežų sukeltą uždegimą.

 • Sumažinkite skausmą ir niežėjimą hemorojaus atveju

Kalbant apie hemorojus, skausmas ir niežėjimas gali būti neįtikėtinai erzinantys ir labai paveikti žmogaus gyvenimo kokybę. Yra daugybė kremų, skirtų uždegiminių venų patinimui mažinti aplink analinę sritį, tačiau dauguma jų veikia trumpą laiką arba visai neveikia. Todėl tirpstantys kremai pasirodė esą gana naudingi ir veiksmingi, nes jie greitai numalšina skausmą ir niežulį hemorojaus atveju..

Ar tatuiruočių menininkai naudoja tirpstančius kremus?

Čia turime būti sąžiningi; nebent klientas specialiai paprašys tatuiruotę tirpinančio kremo, dauguma tatuiruočių menininkų tokio produkto nenaudos. Viena iš priežasčių, kodėl tatuiruočių meistrai vengia tirpstančių kremų, slypi pačioje tatuiruočių patirtyje.

Daugelis mano, kad skausmas yra pagrindinė patirties dalis, todėl tatuiruotė tampa ypatingesnė ir vertingesnė. Kitos priežastys apima tirpinantys kremai gali sujaukti tatuiruotės dizainą arba jį gaminant tatuiruotojams sunku tinkamai dirbti.

Kartais tatuiruočių meistrai turi blogos patirties su tirpinančiu kremu, kai jis neveikia, o klientas vis dar patiria didelį skausmą. Tačiau tatuiruočių meistras turi tęsti tatuiruotę, nes jie jau pradėjo procesą. Tai sukuria sudėtingą situaciją tiek klientui, tiek tatuiruočių meistrui.

Tačiau jei klientas specialiai prašo tatuiruotę tirpinančio kremo, tatuiruočių meistrai paprastai naudos produktą, tikėdamiesi, kad klientas turės geriausią įmanomą patirtį!

Kaip naudoti tatuiruočių tirpimo kremą??

Jei pirmą kartą naudojate tatuiruotę tirpinantį kremą, čia yra keletas žingsnių, kuriuos turėtumėte atlikti, kad patirtumėte geriausią, neskausmingą tatuiruočių seanso patirtį;

 • 1 žingsnis – pasirinkite tinkamą niežėjimo kremą

Kaip matysite kitose pastraipose, ne kiekvienas tirpinantis kremas yra geras ir ne kiekvienas kremas tinka skirtingoms tatuiruotėms. Būtina pasirinkti tinkamą tirpinantį kremą, jei norite, kad jis turėtų kokį nors poveikį. Pavyzdžiui, jei tirpinantis kremas turi tik lidokaino arba tik epinefrino, jis truks nepakankamai ilgai arba neveiks tinkamai. Svarbu pasirinkti tirpinantį kremą su tinkamais ingredientais ir tinkamu naudojimo tikslu.

 • 2 veiksmas – išvalykite nurodytą tatuiruočių zoną

Prieš tepant tirpinantį kremą, svarbu, kad nurodyta vieta būtų švari. Taigi, žmonėms, gaunantiems tatuiruotes, pabandykite ateiti į savo seansą švariai; prieš sesiją būtinai nusiprauskite po dušu ir pabandykite (atsargiai ir švelniai) nusiskusti tatuiruojamą vietą.

Tatuiruočių specialistams būtinai nuvalykite nurodytą vietą vandens muilo tirpalu, kad pašalintumėte iš odos negyvą odą ar aliejų. Taip pat galite naudoti tam tikras alkoholio valymo servetėles.

 • 3 žingsnis – tepkite Numbing Cream

Po to, kai viskas putoja ir yra švari, laikas tepti tirpinantį kremą. Tatuiruočių meistras turėtų užtepti kremo sluoksnį ir leisti jam nusistovėti iki pusvalandžio, arba kas ilgai rekomenduoja naudoti kremą. Dažnai kuo storesnė oda turi būti tatuiruojama, tuo ilgiau kremas pradės veikti. Taigi, šio žingsnio metu neskubėkite; tai tinka ir klientui, ir tatuiruočių meistrui.

 • 4 žingsnis – pašalinkite kremo perteklių

Šiuo metu kremas įsigaliojo, o tatuiruojama vieta yra nutirpusi. Norėdami pradėti tatuiruotę, tatuiruočių meistras turi pašalinti kremo perteklių ir dar kartą nuplauti vietą arba nuvalyti tam tikrais servetėlėmis. Jei ant odos lieka kremo, tatuiruotojas padidina riziką, kad jis pateks į pažeistą odą ir kraujotaką..

Geriausi tatuiruočių tirpimo kremo prekės ženklai yra….

1. „Zensa Topical Anesthetic Numbing Cream“ – geriausias apskritai

Zensa Topical Anesthetic Numbing CreamSužinokite daugiau informacijos apie „Amazon“

Vienas geriausių raminamųjų kremų rinkoje yra vietinis anestezijos kremas „Zensa“. Šis produktas greitai veikia ir malšina skausmą tatuiruočių, tatuiruočių šalinimo, auskarų vėrimo, injekcijų, vaškavimo ir kitomis panašiomis progomis.

 • Ingridientai -„Zensa“ sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, tokių kaip 5% lidokaino, taip pat išgryninto vandens ir vitamino E, kad būtų užtikrintas geriausias priešuždegiminis poveikis. Dėl sudedamųjų dalių Zensa skatina greitą gijimą, ypač tatuiruočių.
 • Ilgalaikis laikotarpis – „Zensa“, skirtingai nuo kai kurių panašių produktų, sukurta ilgiau nei 3 valandas. Prireiks nuo 30 iki 45 minučių, kol kremas visiškai įsigers, tačiau kai tik jis pradės veikti, galite būti tikri, kad jis truks ilgai.
 • „Zensa“ kremas turi federalinės vyriausybės saugos ir kokybės sertifikatą!

„Zensa“ tirpinantį kremą rekomenduoja net profesionalūs tatuiruočių meistrai visame pasaulyje. Priežastis slypi tame, kad kremas netrukdo jų darbui, taip pat nesugadina dizaino ar rašalo. Tai tik padeda klientams patirti neskausmingą patirtį.

Patikrinkite naujausią „Amazon“ kainą Eik į viršų

2. Uber Numb Topical Numbing Cream – Ilgiausiai išliekantis

Uber Numb Topical Numbing CreamSužinokite daugiau informacijos apie „Amazon“

Šis greitai įsigeriantis, ilgai išliekantis tirpinantis kremas gelbsti gyvybę tūkstančiams žmonių visame pasaulyje, kurie ketina pasidaryti pirmąją tatuiruotę ar auskarą. Joks kitas kremas nejaučia odos kaip šis. Kremas yra praturtintas vitaminais ir jame yra veikliųjų medžiagų, kurios neleidžia atsirasti uždegimui ir nenutraukia tatuiruočių proceso.

 • Ingridientai – „Uber Numb“ sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, tokių kaip 5% lidokaino. Kartu su lidokainu kremas yra vandens pagrindu ir jame yra vitamino E, kuris veikia priešuždegimiškai ir padeda malšinti skausmą ir patinimą.
 • Ilgalaikis laikotarpis – „Uber Numb“ kremas tepamas du kartus, du kartus per 20 minučių (arba kas 10 minučių). Visiškas įsiurbimas užtruks iki 25 minučių. Po absorbcijos kremas suteiks tirpimo efektą iki 5 valandų. Tačiau ilgalaikis laikotarpis gali skirtis, tačiau klientai teigia, kad kremas juos laikė iki 5 valandų.
 • „Uber Numb“ kremas nebuvo įvertintas FDA!

Kadangi „Uber Numb“ nėra patvirtintas ir įvertintas FDA, rekomenduojame išbandyti kremą dėl alerginių reakcijų, nedidelį kiekį tepant ant odos. Jei oda pradeda parausti ar patinti, nuplaukite vietą ir nenaudokite kremo. Be to, buvo atvejų, kai kremas nebuvo veiksmingas skausmo slopinimui, todėl prieš naudojimą turėkite tai omenyje.

Patikrinkite naujausią „Amazon“ kainą Eik į viršų

3. TKTX Numbing Cream – geriausi ingredientai

TKTX Numbing CreamSužinokite daugiau informacijos apie „Walmart“

Skirtingai nuo kitų tirpiklių, TKTX kremas turi daugybę neįtikėtinų ingredientų. Kiekviena veiklioji medžiaga padeda užkirsti kelią uždegimui, patinimui ir skausmui tatuiruočių ar auskarų vėrimo proceso metu. Kremas taip pat gali būti naudojamas skausmui malšinti esant nuolatinei kosmetikai, mikroadatoms, tatuiruočių šalinimui lazeriu ar plaukams.

 • Ingridientai – TKTX tirpstančiame kreme yra veikliųjų medžiagų, tokių kaip 7% lidokaino ir 2% epinefrino. Taip pat yra tokių ingredientų kaip 2% prilokaino ir kremo pagrindo. Visi ingredientai padeda išvengti uždegimo, patinimo ir skausmo tatuiruočių metu.
 • Ilgalaikis laikotarpis – užtepus, TKTX kremas visiškai įsigers ir pradės veikti iki 40 minučių. Taigi kremas gali trukti nuo 3 iki 5 valandų, išlaikant odos nejautrą ir užtikrinant neskausmingą procesą. Trukmė priklauso nuo odos tipo ir kūno vietos.
 • Kaina – už 10 g TKTX tirpstančio kremo tūbelę mokėsite 19,99 USD perpardavimo svetainėse, o 12,99 USD – užsakydami tiesiai iš TKTX parduotuvė.
 • TKTX tirpinantis kremas nebuvo įvertintas FDA!

Nors šis kremas veikia kaip žavesys, vis tiek turime pabrėžti, kad jis NĖRA saugus žmonėms, sergantiems širdies ligomis, aukštu kraujospūdžiu, laukiančioms ar maitinančioms krūtimi moterims ir žmonėms, alergiškiems bet kuriai iš minėtų sudedamųjų dalių. Taip pat nerekomenduojama žmonėms, sergantiems cukriniu diabetu, UTI ar skydliaukės ligomis, naudoti tirpinančius kremus, tokius kaip TKTX.

Patikrinkite naujausią kainą Eik į viršų

4. Deeveeant Topical Numbing Cream – „Amazon“ bestseleris

Deeveeant vietinis tirpimo kremasSužinokite daugiau informacijos apie „Amazon“

Kartais, kuo stipresnis tirpimo pojūtis, tuo daugiau skausmo jaučiamas po to, kai nutirpęs poveikis baigiasi. Tai gali sukelti rimtą skausmo problemą, nes skausmo pojūtis sustiprėja ir jaučiamas vienu metu. Tačiau su Deeveeant tirpinančiu kremu tokios problemos nepatirsite.

Šiame kreme yra geriausios veikliosios medžiagos, tačiau mažesnis procentas. Jo poveikis yra tikslingesnis ir specializuotas trumpesnėms tatuiruočių sesijoms ir laipsniškam nutirpimo efekto nutraukimui.

 • Ingridientai – Deeveeant tirpinantis kremas turi veikliųjų medžiagų, tokių kaip 4% lidokaino. Tačiau kartu su lidokainu taip pat yra natūralių ingredientų, tokių kaip alavijas, arbatmedis ir simondsijų, siekiant užkirsti kelią uždegimui, drėkinti odą, taip pat užkirsti kelią patinimui ir skausmui..
 • Ilgalaikis laikotarpis – kadangi šis kremas nėra toks agresyvus kaip kiti, jis skirtas numalšinti nuo 1 iki 3 valandų, priklausomai nuo odos tipo ir vietos ant kūno. Skausmą sukeliantis poveikis prasideda praėjus 30 minučių po kremo užtepimo.
 • Deeveeant tirpinantis kremas nebuvo įvertintas FDA!

„Deeveeant“ tirpinantis kremas yra „Amazon“ bestseleris dėl priežasties. Šis kremas tiesiog veikia. Tačiau vis tiek patariame atsargiai naudoti šį kremą jautriai odai ir atviriems pjūviams. Tai gali sukelti alergines reakcijas žmonėms, turintiems odos problemų, jautrią odą ir panašias problemas. Be to, buvo atvejų, kai šis kremas neturėjo jokio poveikio, todėl prieš naudodami jį saugokitės tokios galimybės.

Patikrinkite naujausią „Amazon“ kainą Eik į viršų

5. Ink Scribd Premium Tattoo Numbing Cream – greičiausiai veikiantis kremas

Ink Scribd Premium Tattoo Numbing CreamSužinokite daugiau informacijos apie „Amazon“

Kitas puikus tatuiruotes tirpinantis kremas yra iš „Ink Scribd“ ir yra specialiai sukurtas skausmui malšinti tatuiruočių sesijos metu. Žinoma, kremą galima naudoti ir kitiems tikslams, pavyzdžiui, plaukų šalinimui, tatuiruočių šalinimui lazeriu ar mikroadatoms. Nepaisant to, tai išskirtinis tirpinantis ir skausmą malšinantis produktas, kuris apsaugo nuo uždegimų ir užtikrina geriausią tatuiruočių patirtį be skausmo.

 • Ingridientai – „Ink Scribd“ tirpinančiame kreme yra veikliųjų medžiagų, tokių kaip 5% lidokaino. Tačiau yra ir vitamino E, skirto odai atstatyti ir patinimui mažinti. Kartu šie ingredientai ne tik žudo skausmą, bet ir apsaugo nuo uždegimo bei skatina greitesnį gijimą.
 • Ilgalaikis laikotarpis – tepant, kremas pradės veikti iki 20 minučių. Pasibaigus šiam laikotarpiui, tirpimo poveikis truks iki 2 valandų.
 • Rašalas Scribd tirpinantis kremas nebuvo įvertintas FDA!

„Ink Scribs“ tirpinantis kremas yra puikus tiek, kad jį rekomenduoja net profesionalūs tatuiruotojai. Jis sukurtas taip, kad greitai įsigertų į odą ir užtektų pakankamai tatuiruočių seansui. Jis specialiai sukurtas tatuiruočių progoms, todėl ne tik užtikrina neskausmingą patirtį, bet ir skatina greitesnį tatuiruočių gijimą.

Patikrinkite naujausią „Amazon“ kainą Eik į viršų

Esmė

Jei bijote tatuiruočių skausmo ar tatuiruočių adatų, tatuiruotę tirpinantys kremai jums bus išgelbėjimas. Tačiau prieš naudojant vietinius anestetikus rekomenduojame atlikti išsamų tyrimą arba pasitarti su medicinos specialistu. Tai ypač pasakytina apie tuos atvejus, kai kas nors patiria odos alergiją arba turi odos būklę.

Pirkdami tirpinantį kremą, atkreipkite dėmesį į atsiliepimus ir pasidomėkite kitų žmonių patirtimi naudojant tam tikrą produktą. Taip pat atkreipkite dėmesį į ingredientų sąrašą ir patikrinkite, ar nėra šalutinio poveikio. Kartais FDA nevertina tirpstančių kremų, tačiau jie vis tiek duoda laukiamų rezultatų, todėl neleiskite to išmesti.

Tiesiog įsitikinkite, kad perkate aukštos kokybės, puikiai įvertintą produktą. Be to, visada pasikonsultuokite su medicinos specialistu ar profesionaliu tatuiruočių specialistu ir sužinokite, kokia jų nuomonė apie tatuiruočių tirpiklius.

Taip pat skaitykite: 5 geriausi tatuiruočių tirpikliai – viskas, ką reikia žinoti