Suapvalinti aukštyn

10 geriausių dovanų tatuiruočių menininkams 2021 m

Ką perkate tatuiruočių meistrą? Žinoma, jūs galite nusipirkti jiems kažką, kas susiję su tatuiruotėmis, žinoma, tačiau dovana turi būti unikali. Priešingu atveju jūsų tatuiruočių meistrui tai gali pasirodyti gana įprasta ar nuobodu.

Taigi, dovana turi būti gerai apgalvota, o galimybės turi būti susiaurintos, kad tatuiruočių meistras suprastų, jog jūs pagalvojote apie dovanos pasirinkimą. Taigi, ar norite padėkoti savo tatuiruotojui už puikų darbą, padovanoti ką nors gimtadieniui ar kitoms šventėms, esate tinkamoje vietoje.

Internete ieškojome geriausių, unikaliausių dovanų, kurias galite gauti tatuiruočių meistrui. Taigi, be jokių papildomų veiksmų, pradėkime!

10 geriausių dovanų idėjų tatuiruočių menininkams: išsamios apžvalgos

Mini tatuiruočių mašinos raktų pakabukas

Mini tatuiruočių mašinos raktų pakabukasSužinokite daugiau informacijos apie „Amazon“

Jei ieškote įdomios ir unikalios dovanos idėjos, kuriai nereikia išleisti šimtų dolerių, ši raktų pakaba puikiai tiks.

Mes nusprendėme pradėti nuo dovanos idėjos, kuri yra prieinama ir tuo pačiu šauni. Raktų pakabukus visada smagu turėti, ypač jei jie susiję su jūsų darbu ir menu. Taigi, kodėl gi ne nusipirkti savo tatuiruočių meistrui mini raktų pakabuką, kuris atrodo kaip tatuiruočių aparatas.

Ši ypatinga raktų grandinė yra;

 • Patvarus ir lengvas, todėl nepridės raktų svorio ir bus sunkus kišenėse
 • Pagaminta iš cinko ir metalo, todėl žinote, kad dovana truks
 • Atlikta labai detaliai ir turi įdomų dizainą
 • Raktų pakabukas taip pat yra unikalus pakabukas
 • Unisex ir tinka tiek vyrams, tiek moterims tatuiruočių meistrams

Kaip matote, su šia raktų grandine negalite suklysti, todėl būtinai ją patikrinkite!

Patikrinkite naujausią „Amazon“ kainą Eik į viršų

Tatuiruočių istorijos šaltinių knyga

Tatuiruočių istorijos šaltinių knygaSužinokite daugiau informacijos apie „Amazon“

Kita puiki dovanų idėja jūsų tatuiruočių meistrui yra knyga, primenanti tatuiruočių ir tatuiruočių kūrimo istoriją. Tai puikus būdas pateikti kažką įdomaus, unikalaus ir galbūt naudingo jūsų tatuiruočių meistrui.

Ši knyga yra viena iš geriausiai parduodamų tatuiruočių ugdymo ir paties tatuiruočių meno atžvilgiu. Jis yra neįtikėtinai kruopštus ir jame yra nuostabių tatuiruočių iliustracijų. Knyga taip pat apima istorinius tatuiruočių įrašus ir žinomų tatuiruočių menininkų, gydytojų žurnalistų, antropologų, romanistų, kriminalistų ir kt..

Ji apima senovės graikų ir romėnų kultūros tatuiruočių istorijos temas, XIX amžiaus Europos ir Amerikos tatuiruočių kultūrą ir daug daugiau. Knyga baigiama garsių ir ikoniškų šiuolaikinių tatuiruočių meistrų, tokių kaip Don Ed Hardy, Chuck Eldrige, Lyle Tuttle ir Tricia Allen, esė..

Patikrinkite naujausią „Amazon“ kainą Eik į viršų

Tatuiruočių salono dekoravimo kilimėlis

Tatuiruočių salono dekoravimo kilimėlisSužinokite daugiau informacijos apie ETSY

Taigi, jei norite padaryti įspūdį ir nustebinti savo tatuiruočių meistrus tikrai unikalia dovana, apsvarstykite asmeninį tatuiruočių salono kilimėlį.

Kiekvienas tatuiruočių meistras užtikrina, kad jų salono išvaizda prilygsta meniškumui ir profesionalumui. Paprastai tatuiruočių parduotuvės turi būti švarios ir labai tvarkingos. Taigi, kas gali būti geresnis būdas išlaikyti parduotuvę švarią ir stilingą, nei turėti asmeninį, unikalų kilimėlį.

Kilimas yra trijų dydžių ir gali būti standartinio arba individualizuoto kilimo dizaino. Norėdami sukurti individualų kilimėlį savo tatuiruočių menininkams, galite tiesiog nusiųsti vaizdą, logotipą, tekstą ir pageidaujamą spalvų schemą. Kad kilimas būtų sinchronizuojamas su tatuiruočių parduotuve, įsitikinkite, kad jis turi būdingą ir atpažįstamą dizainą.

Patikrinkite naujausią ETSY kainą Eik į viršų

Pilies meno reikmenų menininkų piešimo rinkinys

Pilies meno reikmenų menininkų piešimo rinkinysdaugiau informacijos apie „Amazon“

Apgalvota ir naudinga dovana yra geriausia dovana, kurią galite gauti. Taigi, dovanodami dailininkui piešimo rinkinį tatuiruočių meistrui, pažymite abu langelius. Su šia dovana jūs ne tik aprūpinsite tatuiruočių meistrą nauja įranga, bet ir sutaupysite daug pinigų, jei jie turėtų atskirai nusipirkti įvairių komplekto dalių.

Šį menininkų piešimo rinkinį sudaro 40 dalių;

 • Aukščiausios kokybės grafito pieštukai
 • Pasteliniai pieštukai su medžiu
 • Popieriaus maišymo kelmai
 • Anglies pieštukai
 • Dviejų galų guminis maišytuvas
 • Grafito lazdelės
 • Galąstuvai
 • Plastikiniai ir minkyti trina
 • Švitrinio popieriaus blokas ir daug daugiau …

Komplekte yra nešiojimo dėklas ir iššokantis stovas. Tai puiki dovana kiekvienam tatuiruočių meistrui. Taigi, kilus abejonėms, visada rinkitės dovaną, kuri bus naudinga, nesvarbu, ar ji skirta tatuiruotojui, ar kam nors kitam. Pirkdami naudingą dovaną parodote, kad esate dėmesingas jų darbui, pomėgiams ir poreikiams, o tai kartais yra net vertingiau už pačią dovaną.

Patikrinkite naujausią „Amazon“ kainą Eik į viršų

Juokingas Tattoo Artist kavos puodelis

Juokingas Tattoo Artist kavos puodelisSužinokite daugiau informacijos apie ETSY

Kavos puodeliai visada yra puiki dovanos idėja. Jie visada gali būti naudojami ir gali būti puikus priminimas apie praeities šventes ir gimtadienius.

Šis puodelis yra ne tik puikus, bet ir gana unikalus. Jame yra miela žinutė su juokingu kalambūru ir miela kūdikio Yoda iliustracija, papildanti žinią. Pats puodelis yra rankų darbo iš aukštos kokybės keraminės medžiagos. Jis nebus lengvai sulaužomas, tinka mikrobangų krosnelėms ir indams plauti.

Įspaudas ant puodelio yra toks pat patvarus kaip ir pats puodelis. Jis pagamintas naudojant nuolatinį keraminį rašalą, kuris tikriausiai niekada neišnyks.

Patikrinkite naujausią ETSY kainą Eik į viršų

„Hustle Butter“ priežiūros balzamas ir sviestas

„Hustle Butter“ priežiūros balzamas ir sviestasSužinokite daugiau informacijos

Ką vienas tatuiruočių meistras turi turėti savo tatuiruočių parduotuvėje? Žinoma, jiems reikia rašalo, mašinos ir kėdžių, tačiau jiems taip pat reikia būtiniausių priežiūros priemonių. Vienas geriausių tatuiruočių priežiūros priemonių rinkoje yra „Hustler“ sviestas. Jis pagamintas iš taukmedžio sviesto ir sukurtas specialiai tatuiruočių gydymui.

Jūsų tatuiruočių meistras tikriausiai turi daugybę tatuiruočių, o tai reiškia, kad ateityje jie tikriausiai gaus daugiau tatuiruočių. Taigi, gavę jiems tokią apgalvotą dovaną, parodote, kad jums rūpi jų sveikata ir tatuiruotės. „Hustler“ sviestas yra puikus pasirinkimas tokiai dovanai; tai išlaikys jūsų tatuiruotojo rašalą šviežią ir gyvą.

Paprastai pirkdami priežiūros priemones kitiems žmonėms įsitikinkite, kad juose nėra vazelino, nes jis gali užkimšti poras ir netgi sukelti odos infekciją. Visada rinkitės naftos neturinčius produktus.

Paskutinę kainą patikrinkite ulta.com Eik į viršų

„Brightech“ LED didinamoji grindų lempa

„Brightech“ LED didinamoji grindų lempaSužinokite daugiau informacijos apie „Amazon“

Tatuiruotė yra daug darbo reikalaujantis ir daug laiko reikalaujantis darbas. Ne paslaptis, kad tatuiruotojai valandų valandas dirba tik prie vienos tatuiruotės. Tokiu atveju jiems reikia visos koncentracijos ir pagalbos. Todėl tobula dovana tatuiruočių meistrui būtų LED didinamoji grindų lempa.

Ši lempa skirta fokusavimui iš arti, o tai gali būti labai naudinga atliekant sudėtingo ir detalių dizainų tatuiruotes. Jis ryškus, imituojantis natūralią dienos šviesą, todėl net tatuiruotojai, turintys regos pažeidimų, gali juo naudotis be problemų. Kadangi LED lemputė nešildo, tatuiruočių meistras gali patogiai naudoti lempą uždarydamas kūną ir tatuiruočių zoną, nepakenkdamas klientui.

Nors lempos pirkimas gali atrodyti papildomas, mes tikime, kad jūsų tatuiruočių meistras tikrai įvertins šią dovaną. Tai neįtikėtinai naudinga ir atrodo gana šauniai ir profesionaliai.

Patikrinkite naujausią „Amazon“ kainą Eik į viršų

Vintažinis tatuiruotės spausdinimo sienų dailės plakatas

Vintažinis tatuiruotės spausdinimo sienų dailės plakatasSužinokite daugiau informacijos apie ETSY

Kiekvienam tatuiruočių meistrui jų tatuiruočių parduotuvė yra prieglauda. Tai vieta, kur jie ne tik dirba, bet ir kuria meną bei sutinka įdomių žmonių. Štai kodėl parduotuvė taip pat turi būti atitinkamai stilizuota. Vienas iš būdų prisidėti prie jūsų tatuiruočių meistro parduotuvės puošybos yra gauti jiems šį nuostabų rankų darbo tatuiruotės atspaudą.

Sienų dailė visada yra įdomi ir unikali dovana, ypač jei ji yra kokybiška ir specialiai sukurta pagal paskirtį. Šis konkretus atspaudas vaizduoja gyvatę ir erelį tatuiruotės stiliaus iliustracijoje. Popieriaus spauda yra išskirtinė ir senovinė, o pats popierius, kaip teigė kūrėjas, yra muziejinės kokybės.

Deja, spaudinyje nėra rėmo, tačiau net ir taip pakanka geros dovanos.

Patikrinkite naujausią ETSY kainą Eik į viršų

„Yuelong“ tatuiruočių rašalo maišymo mašina

„Yuelong“ tatuiruočių rašalo maišymo mašinaSužinokite daugiau informacijos apie „Amazon“

Kita neįtikėtinai naudinga dovana tatuiruočių meistrui būtų ši tatuiruotės rašalo maišymo mašina. Tokia mašina yra būtina kiekvienam tatuiruočių meistrui. Jis naudojamas maišant skirtingų spalvų rašalus ar pigmentus, kad būtų sukurtas specifinis atspalvis spalvotoms tatuiruotėms.

Maišymo mašina tiekiama su visu pridedamu rinkiniu, įskaitant maišytuvą, maišymo lazdeles ir tatuiruočių rašalo puodelius. Deja, mašinos baterijos į komplektą neįeina.

Mašina yra gana paprasta naudoti ir sukurta taip, kad būtų ilgaamžė ir patvari. Jis turi puikų maišymo efektą, nepažeidžiant pigmentų kokybės.

Jei norite nustebinti savo tatuiruočių meistrą dovana, tikrai negalite suklysti rašalo maišytuvu!

Patikrinkite naujausią „Amazon“ kainą Eik į viršų

Tatuiruočių įkvėpti šaldytuvo magnetai

Tatuiruočių įkvėpti šaldytuvo magnetaiSužinokite daugiau informacijos apie ETSY

Tiesa ta, kad jums nereikia persistengti su dovanomis, kad žmonės jas norėtų ir įvertintų. Kartais dėl smulkmenų žmonių veiduose atsiranda šypsena ir jie tampa laimingi.

Taigi, turėdami tai omenyje, mes nusprendėme įtraukti šiuos nuostabius šaldytuvo magnetus, kuriuos norėtų turėti kiekvienas tatuiruočių meistras. Magnetai atliekami skirtingų tatuiruočių forma ir stiliumi. Kiekvienas magnetas yra rankų darbo ir unikalus, todėl dovana tampa dar įdomesnė. Magnetas gali būti su magnetu arba kaiščio apdaila, ir jūs galite pasirinkti daugybę skirtingų stilių.

Esame 100% tikri, kad jūsų tatuiruočių meistrui patiks šie magnetai, todėl negalite suklysti su šia dovana. Šiuos magnetus jie gali naudoti savo tatuiruočių parduotuvėje arba namuose, nes jie pritaikomi bet kur su metalu. Dėl to magnetai taip pat yra gana universalūs.

Patikrinkite naujausią ETSY kainą Eik į viršų