Nagų menas

Viskas, ką reikia žinoti apie gelio manikiūrą

Gražios rankos ir nagai yra kiekvienos moters svajonė. Manoma, kad moterys išleidžia daug pinigų manikiūrui. Mes visi norime, kad mūsų rankos ir nagai atrodytų geriausiai tarp visų. Ir tai tiesa, kad mes mėgstame kiekvieną kartą žiūrėti į savo prižiūrėtas rankas, kai kalbamės su BFF arba rašome darbalaukyje. Tai toks puikus pasiėmimas. Tačiau mūsų ego patiria smūgį, kai nuplaunamas lakas, kai tik padarome pirmą indų pakrovimą. Bet dabar viltis: Geliai. Jei ieškote manijos, kuri trunka ilgiau, turėtumėte pasidaryti gelio manikiūrą. Tačiau prieš eidami į saloną ir išleisdami tam pinigus, čia yra viskas, ko jums reikia apie gelio manikiūrą.

Vaizdo rezultatas gelio nagams gif

1. Kas yra gelio nagai?

Gelio nagai

Gelio manikiūras apima spalvotų gelių padengimą, kuris apgaulingai atrodo kaip nagų lakai. Jie praktiškai nesunaikinami ir blizgūs. Gelinius lakus sudaro stipresni ingredientai, kurie sugriebia nagą tvirtiau nei tradiciniai lakai ir yra pakankamai stiprūs, kad atlaikytų kasdienį susidėvėjimą be skaldos. Jie yra kietinami po UV arba LED lempa, kad būtų patvaresni.

2. Kaip tepami gelio nagai?

Gelinių nagų naudojimas

Na, profesionalai gali žinoti teisingą gelio nagų dengimo techniką, ir tai laikoma sunkia procedūra. Čia yra gelio nagų dengimo perdanga.

  • Kaip ir akrilo nagams, nagams pailginti taip pat reikia perdangos. Dažniausiai forma padengiama po natūraliu nagu, kad prailgintų nagą. Kai jis prilimpa, kietas arba struktūros gelis tepamas ant viso nago nuo galiuko iki odelės, o po to sukietinamas po lempa. Tada spalva padengiama standartiniu minkštu geliniu laku ir sluoksniu sluoksniu sukietinama. O poilsio procedūra teka kaip įprasta manija.

3. Kiek laiko trunka?

Geliniai nagai ilgai laikosi

Geliniai nagai yra žinomi dėl savo ilgaamžiškumo. Jie trunka apie dvi ar keturias savaites, ilgiau nei bet kuris kitas manikiūro tipas. Net nesijaudinkite dėl jo skaldos. Jūs galite be baimės plauti savo patiekalus ir kitus darbus. Tačiau, pasak vieno nagų profesionalo, „Bet kaip ir su visais lakais, pertraukos tarp manikiūro yra puikus būdas užtikrinti, kad nagai išliktų stiprūs ir sveiki“.

4. Kiek pinigų ketinate išleisti?

Vaizdo rezultatas pagal GIRLS SPENDING MONEY GIF

Nepriklausomai nuo jūsų pageidavimų, geliniai nagai pastaruoju metu atrodo kaip salonų paslaugų Šventasis Gralis. Dėl patvarumo jie yra labiausiai pageidaujami. Tačiau turėdami gelio mani gali įkišti didelę skylę į kišenę. Jo kaina JAV yra apie 35 USD. Tai yra vidutinė savikaina beveik kiekvienoje šalyje. Jei norite pasidaryti manikiūrą celeb stiliaus, turite sumokėti apie 100 USD. Dabar tai yra daug!

5. Sveiko lenko pasirinkimas

sveiki lako gelio nagai

Nusprendę gauti gelio nagus, turėtumėte būti labai selektyvūs lakų atžvilgiu. Kokybiškas lakas lemia jaunatvišką jūsų nagų išvaizdą ir nagų sveikatą. Visada patartina patikrinti lako sudedamąsias dalis ir įsitikinti, kad jis yra „Toxic-Trio Free“. Dibutilftalatai, toluenas, formaldehidas yra toksiški trio junginiai, kurie paprastai pridedami prie lako, tačiau jie turi kancerogeninių savybių ir gali pakenkti jūsų sveikatai, o tai netgi gali sukelti baisią ligą, pvz., Vėžį.

6. Sukelia sausumą iki Mirties slėnio lygio

Sausumas- gelio nagai

Geliniai nagai neleidžia jūsų nagų lovoms tinkamai kvėpuoti, o tai daro įtaką kraujo tėkmei, taigi ir deguonies prisotinimui bei natūraliam nagų augimui; dėl to nagai dehidratuoja ir išdžiūsta iki aukščiausio lygio. Gerti daug vandens yra taip pat naudinga mūsų nagams, kaip ir mūsų kūnui. Taip pat patariama nagus patepti odelių aliejumi ir drėkinamuoju kremu, kad jie būtų sveiki ir drėkinami.

7. Gali susilpninti nagus

Susilpnėjęs nagų-gelio manikiūras

Gelinis manikiūras, kaip ir visos kitos manikiūro rūšys, sukelia nagų plonėjimą ir silpnėjimą. Jie netgi keičia mūsų natūralių nagų spalvą.

8. Didelis ne UV spinduliams

UV spinduliai-gelio nagai

Tos rožinės ar violetinės spalvos šviesos lempos, naudojamos nagams išdžiovinti, buvo salono paslaugų dalis amžinai. Tačiau, tobulėjant technologijoms, UV spindulių kietėjimas dabar pakeičiamas LED kietėjimu. Visi populiariausių prekių ženklų salonai dabar naudoja LED kietėjimą; nes UV spinduliai daro žalingą poveikį odai, odelei ir nagams. Bet jei vėl norite išgydyti savo nagus UV spinduliais, prieš dėdami nagus, turite patepti kremą nuo saulės su didesniu SPF.

9. Nebereikia karšto vandens!

be manikiūro karštu vandeniu-geliu

Karštas vanduo yra blogiausias gelio manikiūro priešas. Taigi patartina daug laiko praleisti ne karštame duše, sūkurinėje vonioje ir plaunant indus mūvėti latekso ar gumines pirštines. Pamerkus juos į karštą vandenį, gelis gali greičiau susmulkėti.

10. Nubraukti negalima

Gelinio nagų lako manikiūro pašalinimas

Panašiai kaip ir jums reikia susitikimo dėl gelio užtepimo ant nagų, taip pat reikia susitarti dėl jų pašalinimo. Ar tai neužima daug laiko? Bet kokiu atveju, jei kada nors galvojate jį pašalinti, niekada negalvokite. Jei nuplėšiate jį savarankiškai, nesilaikydami konkrečios technikos, galite pasiimti su savimi kai kuriuos nagų sluoksnius ir išgydyti gali prireikti beveik metų. Taigi, geriau užsisakyti susitikimą salone, kad jį pašalintumėte. Ekspertas sako: „Norėdami juos pašalinti, turite visiškai pralaužti viršutinį sandariklį, kuriam reikalingas profesionalus nagų grąžtas. Beveik 90% gelio reikia išgręžti; tada pašalinsite likusį produktą, mirkydami nagus acetone ir nušluostydami nagų dilde “.

11. Venkite manikiūro atgal

hidratuotas nagų gelio manikiūras

Nagų specialistai sako, kad ir mūsų nagams reikia kvėpuoti. Todėl manikiūro reikėtų vengti. Nagams reikia šiek tiek pailsėti ir padaryti pertrauką tarp dviejų manikiūrų, kad jie vėl atgautų drėkinimą ir natūralią išvaizdą. Taigi, prieš planuodami kitą manikiūrą, leiskite jiems tinkamai pailsėti ir visiškai pailsėti!

12. REHAB- Post Gel Nails

reabilitaciniai geliai

Pašalinus gelio nagus, tai nagų reabilitacijos laikas. Padarykite jiems masažą su aliejumi ir įsitikinkite, kad jie yra sudrėkinti skvarbiais kremais ir balzamais. Leiskite jiems atsigauti natūraliame ore ir leiskite jiems kvėpuoti deguonimi.