Nagų menas

160 nuostabus „Konad“ nagų dailė

„Konad Nail Art“ yra savotiškas nagų dailės štampavimo būdas, kuris yra nauja technika, leidžianti išgauti geriausią dizainą, tiesiog užspaudžiant nagus. Jame yra iš anksto sukurti antspaudai, kuriuos galite antspauduoti per kelias minutes. Galite pritaikyti ir pakeisti savo nagų dailės dizainą bet kuriuo jums patogiu metu, tai užtruks tik kelias minutes, todėl jis yra toks populiarus tarp žmonių. Tai skiriasi nuo rankų nagų dailės, nes per „Konark“ nagų dailę galite pasiekti bet kokio tipo nagų dailę, kurios neįmanoma rankinio nagų dailės būdu. Tai galite padaryti patys savo namuose arba tiesiog pasikviesti draugų ir smagiai praleisti laiką su jais. Naudodami šią dizaino techniką, galite uždėti savo „Konad“ meną ne tik ant nagų, bet ir telefoną, mobilųjį telefoną, auskarus, pakabučius, apyrankes, dovanų dėžutes, laikrodžius ir kitus pasirinktus dekoratyvinius elementus. Naudodami šį „Konad“ štampavimo nagų dailės gaminį, galite padaryti tikrai nuostabių ir įmantrių kūrinių už nedidelę pinigų sumą, kurią išleidžiate nagų salone! Nagų dailė nėra unikali, bet taip pat labai tvarkingai atlikta ir labai paprasta.

„Konad“ štampavimo nagų dailė yra toks dizainas, kuris savo tradiciniais dizainais suteikia rūdos tarnaitę. Tai suteikia jums laisvę suprojektuoti nagus per kelias minutes ir galite lanksčiai keisti savo dizainą, nesvarbu, kuriuo paros metu. „Konad“ štampavimo nagų dailė leidžia jums patiems sukurti subtiliausius norimus dizainus, o tai padeda pasiekti puikų nagų dailės dizainą. Jei norite kažko gyvybingo ir elegantiško, siūlau pažvelgti į šį daugiau nei 160 nuostabių „Konad“ štampavimo nagų dailės sąrašą, kuris įkvėps jus įgyti mėgstamą išvaizdą. Vėliau jį galima lengvai rasti internete.

Kas yra „Konad“ nagų dailė??

Turinys (spustelėkite, jei norite pereiti)

 • Kas yra „Konad“ nagų dailė??
 • Konad nagų dailės taikymo žingsniai ir patarimai
 • Ko jums reikia „Konad“ nagų dailėms?
 • Kodėl „Konad“ nagų dailė yra tokia?
 • „Konad“ nagų dailės dizaino sąrašas
 • Patarimai, kaip naudoti „Konad“ nagų štampavimo sistemą
 • Nagų priežiūros patarimai, kaip geriausiai pasidaryti „pasidaryk pats“ „Konad“ nagų dailės dizainą

„Konad“ štampavimo nagų dailė yra ne kas kita, kaip puikus „pasidaryk pats“ nagų dailės dizainas, kuris nėra toks sudėtingas ir sunkus kaip kiti rankų darbo nagų dailės darbai. Jis naudoja kai kuriuos iš anksto sukurtus modelius, kurie jums patinka iš vaizdų grupės, ir pristato juos prie nagų naudojant štampavimo metodą.

funkcijos

Tai lengva pritaikyti visiems ir bet kur

– Akimirksniu pasidaryti „pasidaryk pats“ nagų dailę & greitai

– Norėdami parodyti naujus nagų dizainus sau

– Profesionaliai užbaigtą kokybę gali suformuluoti kiekvienas

– Norėdami patobulinti nagus subtiliu dizainu ir už priimtiną kainą

– Papuošti įvairius fasadus, tokius kaip mobilusis telefonas, priedas ir stiklas

Konad nagų dailės taikymo žingsniai ir patarimai

1 ŽINGSNIS. Užtepkite pagrindinį sluoksnį ant nagų ir leiskite jam išdžiūti. (Prieš dėdami nagų dailę ant gelio nagų, po sukietėjimo nuvalykite nesukietėjusį gelį nagų dažų valikliu arba acetonu)

2 ŽINGSNIS. Lėkštėje užsakyto vaizdo viršuje naudokite specialų „Konad“ nagų laką. (Nagų dailės štampavimui reikia naudoti tik „Konad Special Polish“.)

3 ŽINGSNIS. Padarykite grandiklį, sulenktą 45 laipsnių kampu, ir greitai ir visiškai nuvalykite nereikalingą laką iš vidaus į išorę.

4 ŽINGSNIS. Kol nagų dažai išdžiūsta, švelniai pasukite norimą raštą minkštu valcavimu.

5 ŽINGSNIS. Patikrinkite, ar nuotrauka perkelta ant antspaudo

6 ŽINGSNIS. Minkštu valcavimu prispauskite ant nago perkeltus raštus.

7 ŽINGSNIS. Antspaudo viršutinis sluoksnis. Tai padeda ilgai dažyti ir dažyti nagus. (Džiovinamas gelio viršutiniu sluoksniu, jei ant gelio nago pažymite paveikslėlį)

8 ŽINGSNIS. Jūsų nuostabus „Konad“ štampavimo nagų dailė baigta!

Norėčiau paprašyti jūsų praleisti porą valandų praktikuodamas „Konad“ štampavimo nagų dailę, prieš kurdamas galutinį vaizdą ar darydamas tai kitiems. Tačiau tai gali atrodyti gana paprasta, tačiau čia yra keletas patarimų, kurių galite laikytis:

 1. Jei naudojate naują štampavimo rinkinį, įsitikinkite, kad užpildėte antspaudo pagrindą didelio grūdėtumo filtru. Jei to nepadarysite, „Konad“ štampavimo nagų dailės nagų dažai tinkamai nelips prie paviršiaus.
 2. Naudokite specialų nagų laką „Konad“ štampavimo nagų dailėje. Taip pat nėra jokios naudos pirkti žemas kainas pasikartojančius gaminius ar įprastus nagų dažus. „Konad“ nagų dažai yra daug storesni už pagrindinį nagų laką ir netgi turi daugiau klampumo, kad dizaino detalės būtų nuostabiai pagamintos.
 3. Kaip ir bet kuri kita nagų dailės rūšis, pirmiausia įsitikinkite, kad praktikuojate. Nors „Konad“ nagų dailės štampavimas gali būti lengvesnis nei kita nagų dailės technika, įsitikinkite, kad praktikuojatės ir nesijaudinkite, jei pirmą kartą nepasieksite geriausių rezultatų. Netrukus gausite ranką gaminti šį „Konad“ štampavimo nagų dailę.
 4. Jei jums rimtai rūpi nagų dailės kokybė, skirkite pinigus ir investuokite tik į aukščiausios kokybės prekės ženklus. „Konad“ štampavimo nagų dailė yra puikus kainos ir kokybės santykis, nes kiekviena rašto plokštė suteikia jums daugybę dizainų ir gali būti pakartotinai naudojama. „Konad“ štampavimo nagų dailės dažai yra 10 ml dydžio ir tarnautų gana ilgai. Nereikia dėl to jaudintis.
 5. Jei tik pradedate kurti nagų dailę, tada „Konad“ štampavimo nagų dailė jums puikiai tinka. Jie puikiai tinka pradedantiesiems, nes yra ne tik iš anksto suprojektuoti, bet ir turi ypatingą nagų dažų rūšį. Visi „Konad“ štampavimo nagų dailės gaminiai yra labai suderinami vienas su kitu, todėl galite padidinti savo kolekciją, kai to reikalauja specialistas.

Ko jums reikia „Konad“ nagų dailėms?

„Konad“ nagų dailės štampavimas buvo pradėtas Azijoje, tačiau dėl vėsios ir madingos išvaizdos jis išplito visame pasaulyje kaip viena iš pageidaujamų nagų dailės variantų. Visi produktai, kurių jums reikia „Konad“ štampavimo nagų dailėms, yra lengvai prieinami internete, todėl yra labai prieinami. Jis tapo tinkamesnis pasirinkimas dėl lengvų, greitų ir sudėtingų modelių.

Konad štampavimo nagų dailė yra visų nagų štampavimo menų tėvas, nes šios meno rūšies kokybė kalba pati už save. Nėra daug alternatyvų, kurios galėtų konkuruoti. Yra tik nebrangios ir „Konad“ štampavimo nagų dailės kopijos, kurios nėra per geros kokybės. Norėdami dirbti su tinkama „Konad“ štampavimo nagų dailės technika, jums reikės:

 • „Konad“ vaizdo plokštės (rasite daugiau nei 75 siūlomas plokšteles)
 • „Konad“ štampavimas lenkų kalba (įvairios dešimtys spalvų, lengvai pasiekiamos)
 • Antspaudas & Grandiklių komplektas (prieinamas atskirai arba kaip „Konad“ paketo dalis)
 • Bazinis sluoksnis (unikalus pagrindas, naudojamas pagal antspauduotą raštą)
 • Viršutinis sluoksnis (unikalus viršutinis sluoksnis, padengiantis užbaigtą išdėstymą)

Siūlyčiau praleisti šiek tiek laiko praktikuodamiesi savo „Konad“ štampavimo nagų dailę, nes tai lengva padaryti tik tinkamai priėmus ranką. Tačiau taip pat yra keletas patarimų ir gudrybių, kuriuos galite naudoti taikydami „Konad“ štampavimo nagų dailę:

 1. Prieš naudodami štampavimo priemonę, įsitikinkite, kad šlifuokliu padengsite 240 šiurkščiavilnių dalelių, nebent „Konad“ štampavimo nagų lakas tikrai neliptų prie dizaino.
 2. Jūs turite naudoti tik specialius nagų dažus, pagamintus „Konad stamping nail art“. Nebandykite įsigyti pigių kopijų, nes tai gali sukelti tik blogą „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą.
 3. Prieš dengdami viršutinį sluoksnį, šiek tiek palaukite „Konad“ štampavimo nagų dailę, nes kitaip ji gali ištepti originalų dizainą ir sugadinti raštą.

Kodėl „Konad“ nagų dailė yra tokia?

Kalbant apie madingą išvaizdą, drabužiai ir papuošalai gali turėti savo vietą, tačiau taip pat ir nagų dailė, kuri dar labiau pagerins jūsų bendrą išvaizdą. Gražus nagų dailė gali padėti atrodyti madingiau ir tuo pačiu suteikti jums labai tvarkingą išvaizdą. Jums gali pasirodyti, kad ne visiems atrodo, kad jiems rūpi nagų dailė, tačiau jie gali papildyti visą aprangos faktorių. Mes neprašome jūsų nueiti papildomos mylios, įsigydami sau pratęsimų! Tačiau paprastas prancūziškas manikiūras būtų visiškai tobulas, kad pagerintų visą išvaizdą!

Dabar tendencija pasidaryti manikiūrą žmonėms, turintiems tik ilgus nagus, yra nuobodi ir sena. Daugelis žmonių su trumpais nagais pasidaro gražų manikiūrą, kuris atrodys gražiai. Daugiau vilties žmonėms su trumpais nagais, tiesa? Jei dirbate nuoseklų darbą ir jūs taip pat nesate modelis, tada mes galime visiškai suprasti, kaip sunku tvarkyti gerą manikiūrą. Ilgus nagus ir gražų manikiūrą reikia šiek tiek prižiūrėti, ir sąžiningai, niekas tikrai negali sau leisti dažnos kelionės į saloną. Atrodo, kad šiuo atveju naudingesni trumpesni nagai.

Tačiau, kai planuojate pasinerti į gražų „Konad“ nagų dailę, būtinai išvalykite ir nušluostykite nagus. Taip pat galite padengti nagus gražių formų ir įsitikinti, kad jūsų odelės yra įstumtos ir nenupjautos. „Konad“ nagų dailė būtų dešimt kartų geresnė, jei būtų pateikti patarimai dėl nagų priežiūros!

„Konad“ nagų dailės dizaino sąrašas

 • Ryškus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės elementas yra gana unikalus, turintis gražų žalią atspalvį, kuris yra beveik jūros žalios spalvos. „Konad“ štampavimo nagų dailėje taip pat yra keletas linijų modelių, kurie yra labai tvarkingai padaryti. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės gaminys gali būti ne per daug sudėtingas, tačiau labai švarus ir puikiai pagamintas.

 • Puikus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas pagamintas naudojant juodus, pilkus ir baltus nagų dažus. Tai daroma nagų odelių pusėje, kuri atrodo gana nuostabi. Šis gražus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gana gražus, kuris taip pat atrodo tikrai elegantiškas. Tai klasikinis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas.

 • Nuostabus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Jūs tikrai galite padaryti savo „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą blizgančiu. Čia pagrindiniai nagų dažai buvo padaryti su žaliais blizgančiais nagų dažais, o ne jų dizainas yra pagamintas šviesiai žaliais nagų dažais. Dėl spalvų derinio visas „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas atrodo tikrai gražiai ir puošniai.

 • Nuostabus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Taip pat galite gauti gražių gyvūnų modelių, kai ieškote „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaino. Ne tik leopardas, bet ir kitų gyvūnų, kurie atrodys tikrai nuostabiai. Šie „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainai yra gana tobuli, jei jums patinka viskas simetriškai ir norėtumėte tokio modelio. The

 • Puikus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Geriausia „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaino dalis yra ta, kad jūs galite lengvai sukurti aptakius ir įmantrius raštus, kai tik norite. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gana gražus ir derinamas su sidabro ir juodos spalvos rašalu. Visas „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra nuostabiai pagamintas ir atrodo itin prašmatniai.

 • Teigiamas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Tai atrodo kaip garsusis plytelių efektas, kuriam suteiktas „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas. Tai gana gražus dizainas ir atrodo tikrai elegantiškas. Toks dizainas yra gana gražus, jei ketinate praleisti dieną. Tai atrodytų gana nuostabu nakties metu, taip pat kaip elegantiška vakarienė.

 • Spalvingas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patiko šis daugiaspalvis dizainas, kuris taip pat turi šiek tiek blizgesio. Ši graži bazinė spalva atrodo gana gražiai ir yra padaryta su žalia, šviesiai mėlyna ir tamsiai mėlyna blizgančiomis spalvomis. Viršuje esantis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas papildytas sidabrine spalva, kuri atrodo tikrai šventiškai ir nuostabiai.

 • Žavingas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Jei norite, kad į jūsų „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą būtų pridėta šiek tiek žavesio, galite tai padaryti sidabriniais blizgančiais nagų dažais, kurie atrodytų nuostabiai su bet kokia pagrindine spalva. Pagrindas čia yra raudonos spalvos nagų dažai, turintys paryškintas sekas. Visas „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gana šventinis.

 • Blizgus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Galite nusipirkti gėlių Konad štampavimo nagų dailės antspaudų ir sukurti panašius modelius. Visa tai yra minties sukūrimas mintyse ir tada darbas su savo „Konad“ štampavimo nagų dailės antspaudais. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gana gražiai padarytas naudojant rožinius, juodus ir baltus nagų dažus, kurie yra gana nuostabūs.

 • Puikus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Tai gana gražus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, padarytas ant nagų. „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas apima visus tamsius nagų dažų atspalvius. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas turi tamsiai mėlynus ir juodus nagų dažus, kurie suteikia šiam „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainui labai naktinį įvaizdį.

 • Patrauklus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Tai gražus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, kuris atrodo gana šventiškai. Tai taip pat gana elegantiška, šio „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaino pagrindas yra su mėlynais nagų dažais, o viršuje – „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas pagamintas naudojant šviesiai mėlynus nagų dažus, kurie yra nuostabūs.

 • Žavingas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka šis gražus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, atliktas geometriniais raštais. Geriausia įsigyti „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą yra tai, kad galite tai padaryti lengviau ir, nors jis turi subtilius ir mažus geometrinius modelius, jis būtų pagamintas gana lengvai. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gana gražus.

 • Raminantis „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra itin elegantiškas ir atrodo tikrai prašmatniai. Tai gana tobulas ar dienos įvykis. Jis pagamintas naudojant mėlynus, juodus ir pilkus nagų dažus, kurie atrodo tikrai vienspalviai ir nepaprastai gražūs. Tik du nagai iš 5 buvo pridėti su „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainu. Šis rinkinys

 • Blaivus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaino rinkinys yra gana kietas ir vienspalvis. Tai padaryta juodos ir baltos spalvos, kuri atrodo tikrai nuostabi. Šio „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaino banguotą modelį gana lengva gauti naudojant iš anksto pagamintus antspaudus, kurie suteiks labai sistemingą viso „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą.

 • Gražus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Tai gana gražus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, kurį reikia apsvarstyti. Tai daroma naudojant nespalvotą rašalą su gėlių efektu, kuris atrodo tikrai mergaitiškai. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gana nuostabus, pagamintas iš juodos spalvos pagrindo, todėl pagrindo viršuje yra gražus dizainas.

 • Gražus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, kuris atrodo labai mielas. Visas „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas taip pat yra labai mergaitiškas. Sudėtingi šio „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaino modeliai yra įmanomi tik dėl šios dizaino technikos. Paveikslėlyje taip pat parodyta, kaip dėvėtojas laiko štampavimo įrankį.

 • Nuostabus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis dizainas atrodo super nuostabus. „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą galima lengvai padaryti ant trumpų nagų, taip pat nėra prievartos turėti ilgus nagus. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra nepaprastai nuostabus, nes turi paprastą blizgantį pagrindą ir blizgantį viršutinį dizainą, kuris atrodo gana gražus.

 • Nuostabus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas atrodo gana nuostabiai. Prie jo pridedamas gražus ir blizgantis sidabrinis pagrindo sluoksnis, į kurį labai malonu žiūrėti. Šio „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaino viršuje yra smulkių juodų nagų dažų, kurie padaro tokius modelius kaip gražios gėlės ir paukštis, kuris atrodo tikrai gražiai.

 • Puikus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas labai skiriasi nuo kitų ten esančių dizainų. Tai gražus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, padarytas gražiu juodos ir geltonos spalvos raštų deriniu. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra labai nuostabus, ypač kolegijų merginoms, mėgstančioms paįvairinti.

 • Puikus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Tai gana mielas „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, kuris yra pagamintas ir atrodo tikrai mielas. Tai daroma naudojant pastelinius tamsių ir šviesiai violetinių spalvų atspalvius. Ant jo „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra pagamintas naudojant juodai baltus nagų dažus, kurie atrodo nepaprastai gražiai. Visas „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra tikrai nuostabus.

 • Unikalus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka šis dizainas, kurio nagai yra skirtingi ir mieli. „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra populiariausias Azijos šalyse, tokiose kaip Kinija ir Japonija, o kai kurie antspaudų dizainai yra labai įkvėpti jų kultūros. Čia šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas taip pat yra labai įkvėptas.

 • Spalvingas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Jūsų „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas neturi tik įmantraus modelio. Tiesą sakant, tai gali būti kažkas panašaus į tokias linijas, kurios išskiria įvairias spalvas. Šis v yra gana spalvingas, todėl šis dizainas atrodo nepaprastai įdomus. Jis buvo suminkštintas laikant tik du pirštus specialiais raštais.

 • Nuostabus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas su sidabriniu pagrindu ir juodais įmantriais gėlių raštais yra gana dažnas reiškinys. Daugelis žmonių mano, kad šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gana gražus. Daugelis taip pat renkasi tą pačią nagų dažų spalvą, kad ji atrodytų gerai. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra nepaprastai nuostabus.

 • Žavingas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka šis gradiento efektas, padarytas purpuriniais ir sidabriniais atspalviais. „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, pagamintas ant pagrindinės spalvos, yra pagamintas naudojant tokius modelius, kurie atrodo kaip tam tikras genčių dizainas. Šis nuostabus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gana gražus, o sveikai pagamintas modelis pavogtų bet kurio žmogaus širdį.

 • Elegantiškas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka šis nuostabus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, kuris atrodo labai mielas. „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas atliekamas žaliais nagų dažais, o ant jo – tam tikras dizainas su baltais nagų dažais. Gėlių dizainas atrodo tikrai aa, ir pažvelgti su gana rožiniais drugeliais, kurie atrodo gana gražiai.

 • Puikus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Tai gana gražus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, pagamintas ant nagų. Tai subtilus, o „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas atliekamas tik patikrinus vieną nagą, tai yra bevardį pirštą. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas atrodo gana elegantiškai vakaro vakarėliui ir elegantiškam susibūrimui.

 • Saldus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka šis gražus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, padarytas ant trumpų nagų. Vienas dalykas, susijęs su „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainu, yra tas, kad jis gali būti pagamintas per trumpus nagus be jokių problemų. Šis v atrodo labai mielas su baltu ir juodu pagrindu, o du balti nagai yra papuošti sudėtingais gėlių raštais.

 • Puikus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

šis gražus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra pagamintas iš mėlynos spalvos pagrindo, kuris atrodo labai gražiai. „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaino viršuje yra šiek tiek išskirtinio zigzago rašto, kuris atrodo gana gražiai. Tai puikus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, į kurį žiūrėti yra nuostabu ir kuris tikrai pavogtų širdis.

 • Galutinis „Konad“ nagų dailės dizainas

Savo „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaine galite sukurti vienos rūšies dizainą skirtingais atspalviais, kaip tai buvo padaryta čia. Pasirinktos boso spalvos yra raudona ir rožinė, kurios atrodo tikrai gražiai. Pagrindo viršutinė dalis padaryta juodai baltu rašalu ir gėlių raštu, kuris atrodo gana nuostabus.

 • Įspūdingas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka šis bučiuotinas „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, pagamintas ant nagų naudojant sidabro, juodos, šviesiai violetinės ir tamsiai violetinės spalvos nagų dažus. Gana lengva padaryti tokius skirtingus ir sudėtingus dizainus naudojant „Konad“ štampavimo nagų dailės antspaudus, esančius „Konad“ štampavimo nagų dailės rinkinyje.

 • Brangus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Nors dauguma žmonių labiausiai rūpinasi savo kojomis, taip pat galite labai lengvai padaryti „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą ant kojų. Jie yra gana pritaikomi ir gali būti pripratę prie jūsų poreikių. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas atrodo tikrai gražus ir labai paprastas. Tai gana nuostabus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas.

 • Ryškus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Čia taip pat „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra pagamintas ant naudotojo pirštų, kuris atrodo tikrai nuostabiai. Daugelis žmonių nekreipia dėmesio į savo kojas, galvodami apie nagų dailę. Tačiau šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gana gražus. Tai daroma naudojant sidabrinius ir juodus nagų dažus, kurie atrodo tikrai tvarkingai.

 • Viliojantis „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka rožinė ir balta nagų dažų kombinacija, kuri yra labai mergaitiška. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gana gražus ir gali būti pagamintas ant nagų, kurie atrodytų labai mieli. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas puikiai tinka moksleiviams ar tiems, kurie ką tik studijuoja koledže.

 • Nuostabus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gana paprastas, naudojant juodą ir baltą rašalą, kuris yra klasikinių spalvų. Daugelis žmonių savo „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą atlieka pagal šį rašalo modelį, nes jis yra labai gentiškas ir atrodo tikrai gražiai. Tai paprasta ir tuo pat metu stilinga.

 • Viliojantis „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra pagamintas iš gražaus violetinio pagrindo, kuris atrodo nuostabiai su auksiniu rašalu, kuris taip pat yra gana gražus. Viršutinis gėlių dizainas violetinės spalvos pagrindo viršuje yra gana gražus, kuris taip pat atliekamas naudojant štampavimo metodą, todėl tokią išvaizdą galima pasiekti.

 • Gražus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Jei norite, prancūzišką nagą taip pat galite pavaizduoti „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaine, kuris atrodys tikrai nuostabiai, kaip parodyta paveikslėlyje. Toks „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra labai elegantiškas ir prašmatnus. Nešiotojas taip pat pridėjo brangakmenių prie šio „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaino, kuris atrodo tikrai gražiai.

 • Nuostabus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka šis gražus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, kuris yra nuostabus. Visas dizainas atrodo labai hipiškas, o tai yra gana gražu dėl nuostabių lotoso ir paisley dizaino, kurie yra gana laimingi. Toks dizainas puikiai tinka atsitiktiniams renginiams, kur jis bus šou žvaigždė.

 • Darbštus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šių „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainų rinkinys atrodo tikrai nuostabiai. Tai daroma naudojant skirtingus spalvų atspalvius, kurie yra gana gražūs. Šis gražus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gražus, su daugybe dizainų, kuriuos galima padaryti. Antspaudas gali būti naudojamas įvairiais būdais, norint sukurti skirtingus efektus pagal jūsų stilių.

 • Puikus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Kai suprasite, galite naudoti „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą, kad sukurtumėte įvairius jums patinkančius dizainus. Tačiau tam, kad atrodytų tikrai profesionaliai, jums reikės daug praktikos ir efektyvumo naudojant „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą. Taigi toks dizainas atrodys gana šauniai.

 • Fantastiškas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Aš tikrai dievinu šią prancūzišką „Konad“ štampavimo nagų dailės išvaizdą, kuri buvo padaryta čia. Nagų pagrindas laikomas skaidrus, o nagų viršūnės – gražiais juodais nagų dažais. Patarimai taip pat dekoruoti kai kuriais nėrinių raštais, kurie taip pat atrodo gana gražiai. Visas „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra labai elegantiškas.

 • Patrauklus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas atliekamas naudojant įvairius kryžminius dizainus, kurie atrodo tikrai nuostabiai. Tai daroma tam, kad atrodytų kaip architektūrinis dizainas, kuriame gausu geometrinių raštų. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas atrodo labai nuostabiai, pagamintas iš vertės ir šviesiai mėlynos spalvos, padarytos blizgučių efektu.

 • Juodai baltas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Naudodami rinkinį, kurį gausite už savo „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą, galite tiesiog sukurti taškinį nagų dailę arba „zebra print“ nagų dailę. Toks dizainas yra labai minimalistinis ir paprastas, taip pat labai lengva padaryti. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra tikrai gražus, kurį galima dėvėti kada nors įvykiams.

 • Puikus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka šis gražus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, pagamintas aukso ir raudonos spalvos. Šio „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaino pagrindas yra raudonos baltos spalvos, o pagrindo viršuje – auksinė spalva, kuri atrodo labai nuostabiai. Tai gražus dizainas, kuris atrodo super nuostabiai.

 • Gražus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka, kaip čia esantis žmogus improvizavo savo „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą, kuris atrodo tikrai gražiai. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra pagamintas pagal panašų modelį, padarytą gražiais mėlynais ir juodais nagų dažais. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas taip pat turi gražų blizgantį pagrindą, kuris yra gana gražus.

 • Gražus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka šis nuostabus baltas ir mėlynas „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, pagamintas čia. Tai atrodo tikrai gražiai ir labai elegantiškai. Tai visai nėra ir atrodo tikrai gražiai. Nors „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas taip pat atrodo žavingai su blizgiais nagų dažais, kurie yra nuostabūs.

 • Nuostabus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis populiarus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas atrodo nuostabiai. Tai daroma naudojant patrauklų juodą ir baltą rašalą, tačiau šio „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaino dizainas yra gražus ir labai dailiai pagamintas. Ir pagamintas dizainas niekada negali būti toks tvarkingas ir niekada neatrodytų toks gražus kaip šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas,

 • Skaidrus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas puikiai tinka vestuvėms. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra paprastas ir gana saldus, pagamintas naudojant skaidrų pagrindą ir prancūzišką nagų dailę. Ant jo gražus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas atliekamas labai tiksliai ir subtiliai baltu rašalu.

 • Paprastas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Prie „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaino visada galite pridėti kažkokių dygliuotų nagų papuošalų, jei jūsų „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra paprastas ir minimalistinis. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas atrodo gana gražus, kai jį gaminate su pilka ir balta nuoroda, kaip ši. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas atrodo labai nuostabiai.

 • Mielas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka šis gražus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas. Aš visada norėjau padaryti tamsų pagrindą su šviesesniu viršutiniu dizainu, kuris atrodytų gražiai. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra tiesiog tas pats. Tai daroma naudojant žalią pagrindą ir baltų gėlių raštus, kurie atrodo tikrai patrauklūs.

 • „Super Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas puikiai tinka, jei esate nuotaka. Atrodo tikrai elegantiškai. Tai daroma naudojant skaidrų pagrindą, tačiau šiam dizainui taip pat galite naudoti rausvą pagrindą. Dizaino viršuje yra sudėtingų modelių, kurie taip pat atrodo gana nuostabūs. Dėvėtojas pridėjo brangakmenių prie šio „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaino, kuris atrodo gana nuostabiai.

 • Blizgus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Ne visi pirštai papildyti gražiu „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainu, bet tik du iš jų. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas atrodo gana gražiai, pagamintas iš sudėtingų modelių. Toks sudėtingas ir tikslus dizainas yra įmanomas tik tada, kai pagamintas naudojant „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą.

 • Puikus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Ar kada matėte indų dizainą? Dėl spalvų modelio ji atrodo lygiai taip pat, kaip šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas. Tai gana gražus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, kurį gali padaryti naudotojas ir kuris atrodys nuostabiai tiek dienos, tiek nakties renginiams. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra nepaprastai nuostabus.

 • Gražus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka šis gėlių raštas, padarytas ant pastelinio nagų pagrindo. Pastelinės spalvos yra gražios, o naudojant „Konad“ antspauduojamą nagų dailės dizainą, jis taip pat atrodytų nuostabiai. „Tsi Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gražus ir atrodo tikrai moteriškas. Taip pat labai prašmatnu ir hipišku žiūrėti. Apskritai šis dizainas atrodo gražiai.

 • Galutinis „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Jūs tikrai galite paskirti savo „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą savo augintiniams, kaip tai padarė šis dėvėtojas. Be to, šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gana mielas ir žavingas. Visas „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra labai neoficialus ir gali būti dėvimas atsitiktiniam pabėgimui dienos metu.

 • Nuostabus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Jei esate vasaros mergina ir norite pabėgti paplūdimyje su savo merginomis, šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas jums tikrai būtų tobulas. Galite nusipirkti tokių pašto ženklų, kurie visai tvarkingai parodytų visą paplūdimio atmosferą. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gražus, kurį galima lengvai pagaminti.

 • Nenugalimas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis gražus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas atrodo gana nuostabiai. Pagrindas pagamintas raudona spalva, o viršutinis dizainas yra gražiai pagamintas baltos ir juodos spalvos. Savo „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainu galite sukurti skirtingus dizainus, kad jis atrodytų taip pat puikiai.

 • Purpurinis „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Nepamirškite pridėti viršutinio sluoksnio, nes tai neleis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainui greitai nubėgti ar išblukti. Viršutinis sluoksnis yra svarbiausias sluoksnis, kurį reikia tepti nagams, kad jie taip pat gerai atrodytų. Man labai patinka šis paprastas žvaigždėtas Konad štampavimo nagų dailės dizainas, pagamintas purpuriniu pagrindu.

 • Puikus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Galite įsitikinti, kad specialus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas atrodo gana nuostabiai, naudojant mėlynai baltus nagų dažus, kurie yra gana geri. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas primena tradicinius tapetus arba stalo įrankius, kurie atrodys tikrai nuostabiai. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra labai gražus.

 • Auksinis „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka šis gražus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, išpopuliarėjęs dėl marmuro efekto. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas atrodo gana gražiai su auksiniu pagrindu ir baltu rašalu viršuje. „Thi Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas atrodo tikrai gražiai ir yra labai moteriškas. Puikiai tinka vakaro pabėgimui.

 • Juodai baltas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka šis juodai baltas „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, kuris buvo taip puikiai pagamintas ant nagų. Trys nagai yra pagaminti pagal panašų modelį, o du nagai yra pagaminti to paties dizaino. Tai įmanoma tik tuo atveju, jei turite „Konad“ štampavimo nagų dailės antspaudą, kuris suteiks jums vienodą dizainą.

 • Vienodas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Geriausia „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaino dalis yra ta, kad galite patys pasidaryti simetriškus ir tinkamos formos dizainus. Toks dizainas atrodytų tikrai gražus. Tai sudėtinga ir išsami, todėl atrodys tikrai miela. Šis dizainas yra nuostabus padaryti ant nagų ir atrodytų prašmatniai.

 • Brangus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Galite sukurti paprasčiausią dizainą naudodami „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą, kuris yra gana puikus pasirinkimas. Toks „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas ant nago atrodytų tikrai nuostabiai, nes yra gana minimalistinis. Nesvarbu, ar jūsų dizainas sudėtingas, ar lengvas, galite tai padaryti naudodami „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą.

 • Saldus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka šios gražios violetinės ir jūros mėlynos spalvos, kurios atrodo tikrai gražiai. Tai puikus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, pagamintas labai gradiento spalvų efektu. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gana nuostabus ir atrodytų gražiai, ypač vasaros nagų dailės dizaino metu.

 • Blizgus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Galite lengvai padaryti žmonių ir gyvūnų veidus naudodami rinkoje esančius antspaudus. „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra įprasta štampavimo nagų dailės technika, pagaminta ant nagų. Tai taip pat yra populiariausias. Manau, kad toks „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra labai apibūdinantis.

 • Viliojantis „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Kaip šis dėvėtojas parodė antspaudą šioje nuotraukoje, „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas suteiks jums tą patį efektą. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gana nuostabus. Jis pagamintas baltais nagų dažais, o pagrindas yra juodas. Juoda ir balta yra klasikiniai deriniai, kurie yra pagaminti ir atrodo gana gražiai.

 • Gražus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Nors šis nėrinių „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra beprotiškas, labai ilgi nagai, manau, kad jums nereikia tokių ilgų nagų. Tokį „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą galima padaryti ir ant mažų nagų, kurie atrodo gana gražiai. Toks dizainas yra labai tobulas, jei norite, kad daiktai būtų šiek tiek žemi.

 • Blizgus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka ši blizgi bazinė spalva, kuri atrodo tikrai nuostabiai. Tai daroma naudojant nespalvotas linijas ant super puikaus viršaus. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas puikiai tinka naktiniam ar vakariniam renginiui. Šiek tiek blizgesio šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas keičia pasaulį.

 • Blaivus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka šis gražus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, pagamintas pastelinėmis spalvomis. „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas papildytas šviesiai juodu gėlių rašalu ir balto rašalo gėlėmis su šviesiai violetiniu atspalviu, kuris atrodo labai gražiai. Visas „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra labai kūrybingas ir atrodo tikrai nuostabiai.

 • Gėlėtas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka šis gražus ir spalvingas „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, kurį galima padaryti ir ant mažų nagų. Tiesą sakant, tokia nagų dailė geriau atrodytų ant mažų nagų. Toks tikslumas įmanomas tik naudojant „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas turi skaidrų pagrindą ir gražių ryškių spalvų.

 • Patrauklus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis gražus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas atrodo tikrai gražiai su purpuriniu pagrindu ir auksiniu dizainu ant jo. Tai puikus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, kurį galima dėvėti bet kokia proga. Šio „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaino pagrindas yra tamsus, todėl jis atrodys geriau kai kuriems naktiniams renginiams.

 • Fantastiškas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Galite būti pasiruošę vestuvėms naudodami trafaretus, kuriuos gaunate su „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaino rinkiniu. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gana gražus ir demonstruoja svarbiausius nuotakos ir jaunikio dalykus. Manau, kad yra gana kūrybinga sukurti tokį dizainą, kuris ant nagų atrodytų tikrai nuostabiai.

 • Nuostabus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Galite lengvai padaryti nuostabų Helovino įkvėptą „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą ant nagų. Čia šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gana baisus ir aš labai vertinu raudonas ir oranžines spalvas, kurios buvo naudojamos. Pagrindas buvo laikomas juodai baltu, o juodos spalvos dizainas buvo pagamintas tamsiai oranžinės arba raudonos spalvos.

 • Nuostabus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šios gražios paplūdimio vibracijos atrodo tikrai gražiai, naudojant „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaino techniką. Tai puikus būdas sukurti tikslius dizainus, kurie atrodys gana gražiai. Tokių tikslių efektų gauti naudojant kitas nagų dailės formas yra visiškai neįmanoma. Tačiau šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gana nuostabus.

 • Nuostabus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka šis gražus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, kuris yra gana nuostabus. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas atrodo gana nuostabiai, kad būtų pagamintas specialiai dienos renginiui. Tai nėra per daug ir iš tikrųjų atrodytų gražiai bet kokiai išvykai. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas gali būti gana lengvai pagamintas naudojant trafaretus.

 • Žavingas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka čia sukurti modeliai, „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gana paprastas. Jis pagamintas naudojant šviesesnį ir tamsesnį purpurinį atspalvį, kuris atrodo tikrai gražiai. Tai puikus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, kurį galima padaryti ir kuris atrodo gana nuostabiai. Tai gražus.

 • Patrauklus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas pagamintas iš sidabro ir juodos spalvos atspalvių, kurie atrodo gana gražiai. Tai puikus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, kurį galima padaryti vakarėliui ar vakarėliui. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas atrodo tikrai nuostabiai ir yra puikus pasirinkimas tam, kas puošnus.

 • Gražus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Pagrindiniam prancūziškam manikiūrui dekoruoti galite naudoti savo „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gana nuostabus, turintis skaidrų pagrindą ir šviesiai mėlyną prancūziško nagų dailės galiuką. Nešiotojas viršutines dalis papuošė gražiu ir įmantriu „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainu, kuris atrodo tikrai elegantiškai.

 • Įmantrus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Jei norite, kad jūsų „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas atrodytų šiek tiek prabangiau, galite lengvai pridėti žvilgesio ir blizgesio prie „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaino, kaip tai buvo padaryta kur. Nešiotojas čia pridėjo auksinių folijų prie šio „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaino, kuris atrodo gana kūrybingai ir yra gana gražus.

 • Nuostabus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis nėrinių efektas šiam „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainui yra gana gražus. Tai puikus dizainas, kurį galite dėvėti ir atrodo tikrai elegantiškai. Prie šio dizaino buvo pridėta auksinė spalva, kad ji atrodytų kiek spalvingiau. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gana gražus, kurį galite lengvai dėvėti.

 • Puikus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Tokie įmantrūs modeliai yra įmanomi tik naudojant „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą, kuris atrodys gana gražiai ir tikrai nuostabiai. Dizaino pagrindas yra baltas, o aukščiau pateiktas dizainas yra blizgios rožinės spalvos, kuri atrodo nuostabiai. Tai puikus dizainas, kurį gali dėvėti ir moterys su trumpesniais nagais.

 • Gražus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Galite judėti alternatyviai naudodami „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą, kuris padarytas čia. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra pagamintas iš juodo pagrindo ant daugumos nagų su baltais raštais. Vienas nagas išskirtinai pakeitė spalvas, kurios taip pat atrodo gana gražiai. Visas „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gana nuostabus.

 • Fantastiškas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Aš tikrai manau, kad šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas atrodo gana gražiai. Jis papildomas pagrindiniu jūros žalios spalvos sluoksniu, ant jo pridedami auksiniai lapų raštai, o viršutinis sluoksnis yra kito lygių modelio, padaryto juodais nagų dažais, kurie atrodo gana gražiai. Visa tai yra puikus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas.

 • Saldus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis mėlynos ir baltos spalvos „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gana gražus, tačiau jis buvo pakviestas atrodyti kaip kitas dizainas. Ant jo buvo nupiešti kai kurie paryškinti modeliai, kuriuos vėl galima antspauduoti arba padaryti laisva ranka, nes dizainas yra paryškintas ir gali būti lengvai pagamintas nenaudojant daug trafaretų. „Tsi“ yra puikus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas.

 • Meninis „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka šis mėlynos ir baltos spalvos gėlių Konad štampavimo nagų dailės dizainas, kuris yra pamišęs ant šių nagų. Toks modelis iš tikrųjų verčia kitą žmogų susimąstyti, kaip sugebėjote taip tiksliai ir švariai valdyti tokį sudėtingą dizainą. „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra lengviausias būdas sukurti „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą.

 • Nuostabus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas turi rausvą pagrindą su juodais piešiniais, kurie atrodo tikrai šauniai. Gėlių dizainas čia yra gana nuostabus, o tai gali būti gana patogu, jei ieškote dienos pabėgimo. Manau, kad šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas būtų nuostabus, jei norite išeiti per dieną.

 • Saldus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Tai gražus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, kuris yra gana vasariškas ir suteikia vasaros atmosferos. Geltona spalva tikrai ryški ir atrodo tikrai nuostabiai. Žali drugeliai ant kiekvieno piršto daromi naudojant trafaretus ir taip atrodo tikrai įmantriai ir nepakartojamai. Puiki idėja gauti šį „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą.

 • Sidabrinis „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Pagrindinė spalva čia padaryta purpurine matine spalva, o aukščiau esantys sidabriniai nagų dažai sukuria gražų „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą. Tai tikrai prideda glam viso dizaino ir puikiai tinka naktiniam renginiui. Toks dizainas atrodo nuostabiai, kai vakarui norite kažko kitokio.

 • Blaivus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka šios vasaros tėkmė. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas puikiai tinka atsitiktiniam dienos renginiui vasarą. Visas „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gana tobulas, nes primena jūrą ir krantą. Jame taip pat yra įvairių spaudinių, panašių į jūros gyvūnus ir tuos, kurie atrodo gerai.

 • Išsiaiškinkite „Konad“ nagų dailės dizainą

Konad nagų dailė

Man labai patinka šis nuostabus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, pagamintas naudojant mėlynus ir auksinius nagų dažus ir kuris yra nepaprastai nuostabus. Tai puikus vakarėlio dizainas. Jame taip pat yra sudėtingų modelių, kurie atrodo gana gražiai ir kurie yra pagaminti naudojant tikslius trafaretus, kurie suteikia visam dizainui labai tvarkingą išvaizdą.

 • Puikus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka, kaip sudėtingai atrodo šis nuostabus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, ir aš suteikiu visus nuopelnus iš anksto pagamintiems trafaretams, kurie naudojami šiame „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaine. Tai puikus dizainas, kuris atrodo nuostabiai ir jaučiasi šiek tiek kitaip. Tai daroma nuostabiais juodos ir baltos spalvos nagų dažais.

 • Nuostabus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Jei norite, kad jūsų „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas atrodytų gerai, būtinai gerai nuvalykite dizaino šonus. Toks dizainas atrodytų tikrai nuostabiai, nes tai daroma ant raudono pagrindo su juodu rašalu ant dizaino. Gyvūnų atspaudas atrodo gana gražiai, todėl visas „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra labai simetriškas.

 • Nuostabus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Galite naudoti savo trafaretą, kurį gavote kartu su „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainu rinkiniu, ir paversti jį gražiu žiemos nagų dailės dizainu. Puiki idėja sukurti tokį dizainą, kuris puikiai tiks jūsų žiemos dienos renginiui. Šiame „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaine yra nuostabių snaigių, kurios yra labai sudėtingos.

 • Intensyvus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Tai gražus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, pagamintas naudojant auksinį pagrindą su juodu rašalu viršuje. Sudėtingi raštai, esantys nagų dažų viršuje, yra labai gentiniai ir atrodo tikrai nuostabiai. Tai puikus dizainas, kuris atrodo labai hipiškas ir gentinis. Tai puikiai tinka dienos renginiui ir tikrai patrauks akį ar dvi.

 • Nepriekaištingas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra labai paprastas. Galima sakyti, kad įkvėpė prancūziško manikiūro nagų dailės dizainas su gražiais gėlių antspaudais, kurie buvo pridėti čia. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas atliekamas permatomu pagrindu, o viršuje – sidabriniais blizgančiais nagų dažais.

 • Simbolinis „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Galite sukurti „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą naudodami tuos pačius trafaretus ant skirtingų spalvų pagrindų ir naudodami skirtingus nagų dažus, kaip tai buvo padaryta čia. atvirkščiai. Taigi visada galite palyginti skirtingus atspalvius ir kaip jie atrodys.

 • Nuostabus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Artėja Kalėdos ir žiemos, todėl atėjo laikas atostogoms. Galite lengvai užsisakyti nuostabių Kalėdų ir atostogų nagų dailių, įkvėptų „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaino, kuris jūsų atostogų sezoną padarytų dar madingesnį. Taigi jis yra lengvai prieinamas internete!

 • Grakštus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Juodos ir auksinės spalvos yra amžinai klasika, o tokio tipo „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainui jos atrodo dar gražiau. Manau, kad tai gražus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, kurį galite pasigaminti namuose.

 • Paprastas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Naudodami šiuos nuostabius pastelinių atspalvių nagų dažus galite išlaikyti savo stilių kuo minimalų.

 • „Konad“ nagų dailės dizainas su drugeliu

Konad nagų dailė

Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gana moteriškas ir atrodo tikrai gražiai.

 • Unikalus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas kalba apie Kalėdas, kurios yra gana gražios. Tai puikus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, į kurį žiūrėti yra nuostabu. Jis pagamintas naudojant tradicinį raudoną ir baltą rašalą, kuris atrodytų gana gražiai.

 • Žavingas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis nuostabus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gana gražus. Tai atrodo nuostabiai ir padaryta naudojant mėlyną ir juodą rašalą. Gėlių raštai ant nagų yra labai simetriški, todėl atrodo nuostabiai.

 • Patrauklus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis mėlynos ir baltos spalvos „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas atrodo tikrai nuostabiai ir yra gana gražus. Tai gana nuostabus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, kurį galima lengvai pasigaminti ir namuose. Jums nereikės keliauti iki savo salono, todėl „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra geriausias pasirinkimas tarp žmonių ir didėjančio populiarumo priežastis.

 • Gėlėtas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka gražios gėlės, pagamintos ant juodo pagrindo ir atrodo nuostabiai.

 • Puikus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Jūs būsite pasiruošę vestuvėms su nuostabiu „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainu, kaip šis.

 • Nuostabus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka, kaip unikaliai atrodo šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas. Manau, kad tai yra vienas gražiausių dizaino, kuris yra sąraše ir atrodo tikrai nuostabiai su mėlynu ir baltu rašalu.

 • Meninis „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Galite tiesiog pasidaryti savo „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą pridėdami auksinių nagų dažų, kurie padidins šio „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaino žavesio faktorių.

 • Nešvarus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Tai gražus modelis, pagamintas su tokia didele simetrija ant naudotojo nagų.

 • Puikus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka, kaip vienodi ir simetriški šie „Konad“ štampavimo nagų dailės piešiniai atrodo šioje nuotraukoje. Dėl to „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra toks ypatingas.

 • Natūralus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Juodai balti prancūziški nagai atrodo nuostabiai su nuostabiais raštais ant boso į nagus. Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gana žavus.

 • Nuostabus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka, kaip unikaliai atrodo šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas! Tai gana nuostabus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, kurį galima lengvai pasigaminti ir namuose. Jums nereikės keliauti iki savo salono, todėl „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra geriausias pasirinkimas tarp žmonių ir jo populiarumo priežastis..

 • Puikus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Tai gana žavingas „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, pagamintas ant nagų!

 • Saldus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis gražus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas atrodo tikrai gražiai ir labai minimalistiškai.

 • Unikalus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šie sudėtingi modeliai daro „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą unikalų.

 • Puikus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis gražus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas atrodo gana nuostabiai. Tai daroma gražiu mėlynu rašalu!

 • Nuostabus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Galite rinktis iš daugybės pasirinkimų, kai kalbama apie „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą, ir iš jo galite sukurti begalę piešinių.

 • Gražiai atrodantis „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man patinka įvairūs modeliai, pagaminti naudojant tą pačią spalvų kombinaciją su „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainu.

 • Nuostabus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Tai ramina dailų ir labai mergaitišką „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą, kuris taip pat yra subtilus ir elegantiškas.

 • Grakštus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man patinka šis nuostabus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, pagamintas naudojant mėlynas ir rožines spalvas.

 • Galutinis „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas būtų visiškai tobulas iškilmingam renginiui. Prie šių nagų taip pat galite pridėti smeigtukų.

 • Elegantiškas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Tai gana gražus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas.

 • Stilingas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Geriausia „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaino dalis yra tai, kad galite sukurti begalinį dizainą net naudodami vieną trafaretą. Viskas priklauso nuo jūsų kūrybiškumo. Tai gana nuostabus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, kurį galima lengvai pasigaminti ir namuose. Jums nereikės keliauti iki savo salono, todėl „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra geriausias pasirinkimas tarp žmonių ir jo populiarumo priežastis..

 • Patrauklus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Jūs tikrai galite padaryti tokį „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą, jei esate naminių gyvūnų mylėtojas arba jei jau turite! Variantų yra begalė.

 • Blizgus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Gradiento efektas visada atrodo labai kūrybingas, o tai yra gana gražus dalykas!

 • Mielas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka, kaip karališkai atrodo šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas. Tai ypač sudėtinga ir atrodo nuostabiai su nuostabiu karališkos mėlynos spalvos pagrindu.

 • Ugdytas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Tokie dizainai atrodo labai mieli ir puikiai tinka paaugliams ir kolegijų studentams.

 • Fantastiškas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

šis gražus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra sudėtingas ir labai elegantiškai pagamintas. Puikiai atrodytų vakaro vakarėliui!

 • Blizgus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Aš tikrai myliu šį baltą pagrindą ir sidabro blizgučių modelį, kuris buvo pagamintas čia.

 • Nuostabus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šie įmantrūs raštai ant nagų atrodytų gana gražiai. Tai nuostabus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas. Tai gana nuostabus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, kurį galima lengvai pasigaminti ir namuose. Jums nereikės keliauti iki savo salono, todėl „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra geriausias pasirinkimas tarp žmonių ir jo populiarumo priežastis..

 • Nuostabus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Tai gražus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, kuris atrodo gana nuostabiai. Įsitikinkite, kad uždėjote tą viršutinį sluoksnį, kai sukūrėte „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą, kuris atrodys gana puikiai.

 • Blizgus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Jei norite gražaus gyvūnų atspaudo ant nagų, šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas atrodytų gana gražiai.

 • Puikus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis juodai baltas „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gražus, pagamintas čia.

 • Blizgus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka šis prancūzų nagų dailės įkvėptas „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, kuris taip pat atliekamas naudojant sudėtingus nėrinių modelius, kurie atrodo gana nuostabiai.

 • Įspūdingas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gana garsus pasirinkimas ir vienas iš labiausiai paplitusių modelių, kuriuos galite rasti. Tai gana nuostabus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, kurį galima lengvai pasigaminti ir namuose. Jums nereikės keliauti iki savo salono, todėl „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra geriausias pasirinkimas tarp žmonių ir didėjančio populiarumo priežastis.

 • Gražus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Blizgantys violetiniai ir balti nagų dažai puikiai tinka tokiam gražiam „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainui.

 • Gražus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Tai gana gražus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, kuris atrodo gana simetriškai. Tokią simetriją galima pasiekti tik naudojant „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą.

 • Puikus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka naudoti „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą vienam nagui, o ne visiems nagams, nes jis yra labai sudėtingas ir kai kuriems dizainams gali atrodyti baigtas.

 • Meninis „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas atliekamas naudojant kai kuriuos modelius, kurie, atrodo, yra įkvėpti chna dizaino.

 • Madingas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gana nuostabus ir man atrodo tikrai gentinis. Tai gana nuostabus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, kurį galima lengvai pasigaminti ir namuose. Jums nereikės keliauti iki savo salono, todėl „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra geriausias pasirinkimas tarp žmonių ir jo populiarumo priežastis..

 • Žavingas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis baltas „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gana gražus, pagamintas čia. Tai suteikia labai ekologišką atmosferą.

 • Nuostabus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Tai gražus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, pagamintas iš aukso spalvos pagrindo ir nespalvoto viršaus.

 • „Smart Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis žaliai juodas „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas atrodytų tikrai nuostabiai ir būtų gana malonu pažvelgti!

 • Nuostabus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Prie savo „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaino galite pridėti keletą puošmenų, kad jis atrodytų šiek tiek gražesnis ir puošnesnis!

 • Nuostabus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra paprastas, bet atrodytų tikrai šauniai!

 • Žvaigždėtas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Jei jaučiatės patriotiškai, šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas tikrai patenkins jūsų troškimą!

 • Gražus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Tai puikus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas! Tai gana nuostabus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, kurį galima lengvai pasigaminti ir namuose. Jums nereikės keliauti iki savo salono, todėl „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra geriausias pasirinkimas tarp žmonių ir jo populiarumo priežastis..

 • Fantastiškas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šie nuostabūs mėlynos ir persikų spalvos atspalviai atrodo gana gražiai.

 • Puikus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis nuostabus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra gana gražus. Jis pagamintas iš gražių tamsiai pilkų ir šviesiai pilkų atspalvių.

 • Blaivus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Aš tikrai iškasiu naktines vibracijas šiame „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaine, kuris atrodo visiškai nuostabiai.

 • Blizgus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Tai gana gražus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, kuris puikiai tinka viską suminkštinti.

 • Patrauklus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Juodai baltas „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas visada yra klasikinis pasirinkimas.

 • Išsiaiškinkite „Konad“ nagų dailės dizainą

Konad nagų dailė

Man labai patinka gražus spalvų derinys, kuris yra aiškus ant kiekvieno nago.

 • Patrauklus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šio „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaino gradiento efektas atrodo visiškai stulbinančiai.

 • Teigiamas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Tai gražus violetinės ir baltos spalvos nagų dailės dizainas, puikiai tinkantis vasarai.

 • Sudėtingas „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis sudėtingas „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas ant nagų atrodo gana puikiai. Tai gana nuostabus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, kurį galima lengvai pasigaminti ir namuose. Jums nereikės keliauti iki savo salono, todėl „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra geriausias pasirinkimas tarp žmonių ir jo populiarumo priežastis..

 • Simbolinis „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Jei norite kažko gentinio, tada šis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra geriausias pasirinkimas.

 • Šaunus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Man labai patinka juodas nėriniuotas efektas ant rožinės spalvos pagrindo, kuris yra gana puikus. Šis „Konad“ nagų dailės dizainas atrodo gana kūrybingas ir labai moteriškas. Jūs tikrai galite pavogti šou naudodami šį „Konad“ nagų dailės dizainą, taip pat verta laiko ir pinigų!

 • Nuostabus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Šis nuostabus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas atrodo tikrai nuostabiai. Gėlėtas „Konad“ nagų dailės dizainas atrodo tikrai moteriškas ir verta pastangų, kurias įdėsite, ir iš tikrųjų daugiau nei įprastas nagų dailė, kurią pasirinksite.

 • Nuostabus „Konad“ nagų dailės dizainas

Konad nagų dailė

Tai gana gražus ir blizgantis „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, pagamintas ant balto pagrindo ir atrodantis labai nuostabiai. Tai gana nuostabus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas, kurį galima lengvai pasigaminti ir namuose. Jums nereikės keliauti iki savo salono, todėl „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas yra geriausias pasirinkimas tarp žmonių ir jo populiarumo priežastis..

Patarimai, kaip naudoti „Konad“ nagų štampavimo sistemą

Kai tik nuspręsite patys pasidaryti „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą, kuris, spėju, būtų bent po 6 bandymų, nuo įrengimo iki valymo užtruksite ne daugiau kaip 15 minučių. Štai dar keli pasiūlymai, kuriuos galite panaudoti savo naudai:

 1. Įsitikinkite, kad turite 100 procentų acetono nagų dažų valikliu. Kai kuriose vietose jis taip pat vadinamas profesionaliu nagų dažų valikliu. Šiam „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainui jums reikės daug nagų dažų valikliu, nes juo, be nagų, turite išvalyti ir savo štampą, ir lėkštes. Tačiau tai nėra taip brangu ir lengvai rasite bet kur.
 2. Galite naudoti senas dovanų korteles ar kreditines korteles kaip grandiklį. Jie veiktų taip pat gerai kaip „Konad“ skreperis, jei ne geriau. Jie yra puikus jūsų „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaino rinkinio priedas.
 3. Padarykite savo „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą ant lygaus paviršiaus, o ne ant lovos ar atsipalaiduodami ant sofos. Tam jums reikės kieto paviršiaus, pavyzdžiui, stalo ar stalo. Netgi tvirta knyga nepadės.
 4. Įsitikinkite, kad turite daug popierinių rankšluosčių ar audinio rankoms rankomis nušluostyti. Panašu, kad taip pat tinka tualetas. Taip pat galite išvalyti antspaudą ir plokštes.
 5. Turite įsigyti specialius „Konad“ nagų dažus, nes jie yra šiek tiek storesnio klampumo nei įprasti nagų dažai ir neišdžiūsta taip greitai, kaip galite tikėtis. Jei turite senų ir klampių nagų dažų, jie gali veikti, kad galėtumėte jų ieškoti. Tačiau pirmiausia įsitikinkite. Metaliniai nagų dažai yra gana stori ir gali gerai veikti, nes jie yra šiek tiek storesni nei įprasti nagų dažai.
 6. Užtepkite nagus po to, kai tepate pagrindinį sluoksnį ir prieš tepate viršutinį sluoksnį. Įsitikinkite, kad naudojate didelį viršutinio sluoksnio vištos sluoksnį, nes jis bus labiau apsaugotas ir lengvai susidarys jūsų dizaino sluoksnis.
 7. Paskutinė dienos kelionė, kol galėsite mėgautis savo „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainu. Įsitikinkite, kad žinote, ką darote, jei žmonės apie tai jūsų klausia, nenusileiskite. Šiame straipsnyje mes galime aptarti viską, ką reikia žinoti apie „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą.

Nagų priežiūros patarimai, kaip geriausiai pasidaryti „pasidaryk pats“ „Konad“ nagų dailės dizainą

Prireiks daug laiko, kad įsijaustumėte į įspūdingus savo nagus ir sukurtumėte savo nagų dailės dizainą. Prireiks daug praktikos ir patikėk manimi, niekas negimsta iš gimdos kaip grožio karalienė. Jie turi išmokti manikiūro įgūdžių. Tačiau eiti į nagų saloną tikrai gali neviršyti kiekvieno biudžeto, tačiau yra keletas gudrybių ir patarimų, kuriuos galima panaudoti norint paruošti nagus namuose, nesvarbu, ar esate profesionalas, ar ne. Ypač šiam „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainui, kurį labai lengva padaryti, jei esate pasirengęs įdėti pastangų. Taigi pažiūrėkite:

Konad štampavimo nagų dailės dizainas Patarimas #1: Jums reikia tik trijų smūgių

Jums reikės tik trijų smūgių, kad nagai būtų padengti. Taip pat sakoma apie pagrindinį jūsų nagų dažų sluoksnį. Jūs norėtumėte, kad dažai patys atliktų pagrindinį darbą – juos teptukas teptuku tik nukreiptų laką ir laikytų vietoje. Viskas, ko jums reikia, yra trys potėpiai: Taikydami nagą nagų dažais, turėsite perkelti nagų dažų šepetėlį į dešinę, į kairę ir į centrą. Ir viskas, viskas baigta.

Konad štampavimo nagų dailės dizainas Patarimas #2: Visada naudokite pagrindinį sluoksnį

Bazinio lako naudojimas gali užtrukti šiek tiek daugiau laiko, tačiau tai tikrai suteiks jūsų spalvotiems nagų dažams, ko prilaikyti ir patikėkite, ar ne, tačiau jūsų spalvoti nagų dažai tarnaus ilgiau. Tai taip pat neleis jūsų nagams nusidažyti esamomis spalvomis kuriant „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą.

Konad štampavimo nagų dailės dizainas Patarimas #3: Nepamirškite viršutinio sluoksnio

Kaip ir pagrindinis lakas, taip ir „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaino viršutinis sluoksnis yra toks pat svarbus. Tai gali atrodyti nesąmonė, bet būsite šokiruoti, kai žinosite, kiek žmonių tiesiog praleidžia mintį ir ne. Taigi nebūkite toks žmogus ir tai yra lengviausias būdas išvengti nagų dažų lūžimo. Internete galite pažvelgti į daugybę viršutinių ir bazinių sluoksnių, jis yra lengvai ir lengvai prieinamas. Dažykite jį nuo odelių iki nagų galiuko.

Konad štampavimo nagų dailės dizainas Patarimas #4: Išvalykite kraštus

Niekas nėra tobulas kurdamas tobulas spalvas, ir mes visi padarėme klaidą, padėdami nagų dažus ant odos linijų. Bent jau turite būti tikslūs naudodami valymo būdus. Galite įmerkti seną nagų teptuką į buteliuką nagų dažų valikliu ir juo išvalyti nagus ir nagų kraštus.

Konad štampavimo nagų dailės dizainas Patarimas #5: Raskite tinkamą baltą

Baltas manikiūras yra labai svarbus ir labai garsus. Moterys naudoja baltas spalvas manikiūrui ar kitų rūšių nagų dailėms. Tačiau prieš pasirinkdami atspalvį įsitikinkite, kad jūsų nagų dažai nėra per ploni ar vandeningi, kad juos tepdami jie nebūtų skaidrūs. Jei nesate tikri dėl nagų dažų neskaidrumo, paimkite šepetėlį ir nuvalykite dažus dangtelio vidinėje pusėje. Arba galite tiesiog išbandyti nagų dažus prieš pirkdami iš karto.

Konad štampavimo nagų dailės dizainas Patarimas #6: Praleiskite greitai džiūstantį lakavimą

Žinau, kaip apmaudu laukti, kol nagai išdžius, nenaudojant momentinės formulės. Nors jums gali kilti pagunda išbandyti greitai džiūstančius nagų dažus, atminkite, kad „See“ nagų lakai naudojami su šiurkščiomis cheminėmis medžiagomis, kurios kenkia jūsų nagams. Sveikiems nagams labiau patinka ilgai laukti. Taigi laukdami galite nulaužti vyno butelį.

„Konad“ štampavimo nagų dailės dizaino patarimas #7: Religingai naudokite odelių aliejų

Odelių aliejaus naudojimas gali pakeisti nagus. Jei norite kiekvieną kartą atrodyti pasiruošę salonui, odelių aliejus yra geriausias būdas nagams atrodyti švieži ir sudrėkinti. Užtepkite aliejų ant viso nago, kai padarysite mėgstamą „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą. Alyva taip pat turi šiek tiek tepalo, dėl kurio taip pat sunkiau susmulkinti.

Konad štampavimo nagų dailės dizainas Patarimas #8: Išdžiovinkite šaltu vandeniu

Užuot naudoję greičiau džiūstančius nagų dažus, galite tiesiog laikyti nagus po šaltu vandeniu, todėl jie greičiau išdžius. Tai puiki idėja, jei nenorite, kad visa žala jūsų nagams. Taigi geriausia užpildyti dubenį su vandeniu ledu ir įkišti nagus į vidų.

Konad štampavimo nagų dailės dizainas Patarimas #9: Įžeminkite neoninį laką

Jums gali kilti pagunda nudažyti „Konad“ nagų dailės dizainą neoniniais nagų dažais, tačiau, kad neoninis lakas atrodytų gyvybingiau, kaip „Konad“ štampavimo nagų dailės pagrindą turite naudoti nepermatomus baltus nagų dažus. dizainas. Neoniniai nagų dažai iš pradžių atrodo šiek tiek skaidrūs, tačiau galite pridėti tvirtą pagrindą, kad jie atrodytų sodresni ir storesni.

Konad štampavimo nagų dailės dizaino patarimas #10: Ploninkite savo laką

Jei jūsų specialūs „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaino nagų dažai yra pernelyg kvapni, galbūt norėsite juos šiek tiek suploninti. Galite lengvai įsigyti nagų dažų skiediklio vietinėje parduotuvėje, kur galite tiesiog įlašinti kelis lašus skiediklio į nagų dažus ir padaryti norimą konsistenciją.

Konad štampavimo nagų dailės dizainas Patarimas #11: Naudokite tik tris sluoksnius

Neklijuokite „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaino. Arba bent jau bazę. Trys ploni sluoksniai puikiai tinka jūsų „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainui, tačiau norint tai išdžiūti, prireiks amžinybės.

„Konad“ štampavimo nagų dailės dizaino patarimas #12: Išmintingai laikykite nagų laką

Laikyti nagų dažus šaldytuve iš tikrųjų yra gana protinga idėja, nes karštis ir saulės šviesa iš tikrųjų gali pakeisti nagų dažų klampumą ir spalvą. Taigi, kaip ir vyną, laikykite jį vėsioje ir tamsioje vietoje, kad jis ilgiau tarnautų. Ar žinojote, kad tokie dalykai kaip grožio šaldytuvas parduodami internetu?

Konad štampavimo nagų dailės dizaino patarimas #13: Niekada nenupjaukite odelių

Pjauti odeles yra blogiau ir nors kai kam tai gali pasirodyti patenkinama, odelių kirpimas gali jums padaryti daugiau žalos nei naudos. Kad išvengtumėte bet kokių infekcijų, stumkite odelę atgal, naudodami odelių aliejų ir odelių stūmiklį, o ne nupjaukite..

Konad štampavimo nagų dailės dizainas Patarimas #14: Nukirpkite savo pakabas

Pagirios yra neišvengiamos, net jei dažnai drėkinate rankas. Vienintelis būdas ir vienintelis laikas naudoti odelių kirpimo mašinėlę yra tada, kai norite nukirpti savo nagus. Jie yra gana naudingi ir juos galite apipjaustyti bent kas mėnesį.

Konad štampavimo nagų dailės dizaino patarimas #15: Atidžiai paduokite bylą

Neduokite failų kokiu tik norite būdu. Dildykite nagus gana apgalvotai, o tai reiškia viena kryptimi, kitaip jie nuplėš nagus nuo nagų galiukų. Tai paskatins nagų skilimą, lupimąsi ir lūžinėjimą.

Konad štampavimo nagų dailės dizainas Patarimas #16: Nekratykite buteliuko

Energingai nekratykite nagų lako buteliuko. Užuot purtę, laikykite vertikaliai ir sukite pirmyn ir atgal tarp rankų. Labai svarbu, kad dažydami nagus buteliuko viduje esantys oro burbuliukai išnyktų.

Konad štampavimo nagų dailės dizainas Patarimas #17: Naudokite ne acetono valiklį

Acetono valiklis labai kenkia odai. Pabandykite nagams nenaudoti acetono valikliu, nes jis ne taip išdžiovins nagus. Jei bandote sustiprinti nagus, nes jie gali būti trapūs, acetono šalinimo priemonės yra blogiausias dalykas, kurį galite padaryti. Internetu galite ieškoti geriausių ne acetono šalinimo priemonių, nes jos yra lengvai prieinamos.

Konad štampavimo nagų dailės dizainas Patarimas #18: Laikykitės atokiau nuo karšto vandens

Nekiškite nagų tiesiai į karštą vandenį ir neplaukite indų iškart po to, kai sukūrėte „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą. Karštas vanduo iš tikrųjų yra nagų ir plaukų priešas, todėl gali padidėti nagų sluoksnis, dėl kurio nagai gali įtrūkti. Taigi laikykitės atokiau nuo indų, jei norite, kad jūsų „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainas tarnautų ilgai!

Konad štampavimo nagų dailės dizainas Patarimas #19: Eik į blizgesį

Jei pastebėjote, kad nesvarbu, kaip stengiatės nedelsdami „Konad“ štampuoti nagų dailės dizaino drožles, pabandykite naudoti blizgančius ar žvilgančius nagų dažus. Tokie nagų dažai tarnauja ilgiau ir taip pat neleidžia gana greitai įkalti nagų.

Konad štampavimo nagų dailės dizaino patarimas #20: Prieš išimdami mirkykite

Ilgalaikiai nagų dažai turi tik vieną trūkumą-tai yra tai, kad juos nuimti reikia amžinai. Tai, ką galite padaryti, yra įmirkyti vatos diskelį jūsų pasirinktame nagų dažų valiklyje ir tada uždėti kiekvieną rutulį ant nagų. Leiskite nagų dažų valikliui vatos tamponui kurį laiką sėdėti ant piršto. Po to švelniai paspauskite ir tada nuvalykite nagų dažus. Jis iš karto nulups, nes nagų dažų valiklis nagų dažus suplonins.

Turėdamas keletą kruopščiai parengtų patarimų ir išsamios informacijos apie „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą, tikiuosi, kad galėjote pasirinkti kitą „Konad“ štampavimo nagų dailės dizainą iš šio nuostabaus „Konad“ štampavimo nagų dailės dizaino sąrašo!