Nagų menas

150 „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaino

Nesvarbu, ar ką tik šokote nuo vaikystės iki pilnametystės, ar esate pilnavertis suaugęs žmogus! Tiesą sakant, visi mėgsta Mickey pelę, nes tai jau seniai yra viena sėkmingiausių „Disney“ animacinių filmų. Kai kuriems iš mūsų tai grįžta įvairiais būdais, pavyzdžiui, nagų dailės ar tatuiruočių!

Micky Mouse galite pamatyti visur: balionuose, ant pyragų, užrašų knygelių, pieštukų ir net madingai su „Micky Mouse“ megztiniais, marškinėliais ir net „Micky Mouse“ nagų dailės piešiniais! Tai nuostabių „Micky Mouse“ nagų dailės dizaino kolekcija, į kurią galite žvilgtelėti, kad gautumėte nuostabių idėjų ir įkvėpimo. Lažinuosi, kad čia galėsite rasti naudingų dalykų, kurie padės patobulinti Micky Mouse dizainą!

Kodėl „Mickey Mouse“ nagų dailė yra tokia?

Turinys (spustelėkite, jei norite pereiti)

 • Kodėl „Mickey Mouse“ nagų dailė yra tokia?
 • Mikės pelės nagų dailės idėjos ir patarimai
 • Mikio pelės nagų dailės dizaino sąrašas
 • Nagų priežiūros patarimai, kaip geriausiai pasidaryk pats „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas
 • Ką galite padaryti, kad jūsų pelės Mikio nagų dailė pasirodytų geriau?

Kalbant apie madingą išvaizdą, drabužiai ir papuošalai gali turėti savo vietą, tačiau taip pat ir nagų dailė, kuri dar labiau pagerins jūsų bendrą išvaizdą. Gražus nagų dailė gali padėti atrodyti madingiau ir tuo pačiu suteikti jums labai tvarkingą išvaizdą. Jums gali pasirodyti, kad ne visiems atrodo, kad jiems rūpi nagų dailė, tačiau jie gali papildyti visą aprangos faktorių. Mes neprašome jūsų nueiti papildomos mylios, įsigydami sau pratęsimų! Tačiau paprastas prancūziškas manikiūras būtų visiškai tobulas, kad pagerintų visą išvaizdą!

Dabar tendencija pasidaryti manikiūrą žmonėms, turintiems tik ilgus nagus, yra nuobodi ir sena. Daugelis žmonių su trumpais nagais pasidaro gražų manikiūrą, kuris atrodys gražiai. Daugiau vilties žmonėms su trumpais nagais, tiesa? Jei dirbate nuoseklų darbą ir jūs taip pat nesate modelis, tada mes galime visiškai suprasti, kaip sunku tvarkyti gerą manikiūrą. Ilgus nagus ir gražų manikiūrą reikia šiek tiek prižiūrėti, ir sąžiningai, niekas tikrai negali sau leisti dažnos kelionės į saloną. Atrodo, kad šiuo atveju naudingesni trumpesni nagai.

Tačiau, kai planuojate pasinerti į dailųjį „Mickey Mouse“ nagų dailės meną, būtinai išvalykite ir nušluostykite nagus. Taip pat galite padengti nagus gražių formų ir įsitikinti, kad jūsų odelės yra įstumtos ir nenupjautos. „Mickey Mouse“ nagų dailė būtų dešimt kartų geresnė, jei būtų patarimų, kaip iš anksto pasirūpinti nagais!

Mikės pelės nagų dailės idėjos ir patarimai

Galite lengvai ieškoti nuostabaus Mickey Mouse nagų dailės dizaino, ieškodami lipdukų, esančių bet kurioje internetinėje parduotuvėje. Dabar yra daug įvairių lipdukų, kuriuos galite lengvai gauti su nuostabiais pasiūlymais. Jei norite patys pasidaryti „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainą, bet bijote, kad jį sugadinsite, lipdukai yra geriausias pasirinkimas. Juos ne tik lengva tepti, bet ir tarnauti ilgiau, jei esate dosnus su savo viršutine danga. Yra įvairių dizainų, kurie neapsiriboja tik jumis. Jūs netgi galite eiti į priekį ir pritaikyti savo Mickey Mouse nagų dailės dizainą. Šiuos „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaino lipdukus galima užklijuoti net ant gelio ar akrilo nagų, kurie atrodytų gražiai.

Jei ketinate naudoti lipdukus, įsitikinkite, kad lipdukai ir nagai yra tinkamo dydžio. Taip pat įsitikinkite, kad nagai yra švarūs ir sausi. Jūs netgi galite pasidaryti manikiūrą arba tiesiog padengti ir nukirpti nagus. Dildiklis padėtų jūsų nagams atrodyti labai tvarkingai. Taip pat galite naudoti plaukų džiovintuvą, kai ketinate klijuoti lipdukus, kad lipdukai geriau priliptų prie nagų. Galite palikti lipduką atvėsti, kad jis geriau priliptų, ir tada užtepti pagrįstą kiekį viršutinio sluoksnio, galbūt net 2 sluoksnius, jei manote, kad to reikia.

Nesvarbu, ar turite brangių lipdukų ar 1 dolerio lipduką, skirtą „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainui, turėsite naudoti tikrai gražų viršutinį sluoksnį, kad jūsų lipdukai priliptų prie jų. Prieš dengdami viršutinį sluoksnį, taip pat turite išlyginti visus iškilimus ar oro burbuliukus. Puikus „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas iš tikrųjų parodytų jūsų meilę vaikystei ir „Disney“ apskritai. Galite pridėti blizgučių prie „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaino pridėdami blizgančio nagų lako arba sausų blizgučių. Jūs netgi galite pridėti 3D akrilo meno prie „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaino.

Štai keletas patarimų, kaip pasidaryti „pasidaryk pats“ Mickey Mouse nagų dailės dizainą:

„Pasidaryk pats“ patarimas 1 žingsnis: apsispręskite dėl pelės Mikio dizaino

Tinkamo dizaino „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaino pasirinkimas gali būti sudėtingas ir jums gali tekti pasirinkti, kurį iš jų pasirinkti? Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl žmonės praleidžia valandas šokinėdami iš vienos svetainės į kitą. Tada ateina jūsų dizaino stiliaus procesas.

Tiesą sakant, kai reikia sukurti animacinį personažą, pavyzdžiui, „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainą, galimybės yra begalinės. Galite pasirinkti, kaip įsigyti „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainą pagal savo įvykį, kuris gali būti „Disney“ filmas ar „Disney Land“. Be to, tai tikrai galima padaryti kada tik nori! Galite pritaikyti savo temą pagal sezoną. Peliuką Mikį galite apsirengti žieminiais drabužiais ar vakarėlio tema. Kadangi yra atostogų metas, galite net pasimėgauti Kalėdų linksmybėmis! Kaip jau sakiau, galimybės yra neribotos.

2 žingsnis: Gaukite tinkamų įrankių

Jei planuojate patys pasidaryti „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainą, tuomet turėsite investuoti į tikrai kokybišką nagų dailės dizaino rinkinį. Rinkinys yra skirtas pasilikti, todėl įsitikinkite, kad investuojate į tinkamą produktą ir nesijaudinkite dėl pigių produktų internete. Jame turi būti pagrindiniai meno šepečiai, esantys salone, taškiniai įrankiai, cirkonio akmenys ir šiek tiek juostos nagams.

Nors investicijos į kokybišką produktą yra svarbios, nesvarbu, kokius nagų dažus naudojate. Galite naudoti bet kokius jums patinkančius nagų dažus, tačiau vėlgi, viršutinis sluoksnis turi būti stiprus ir reikalauja jūsų dėmesio. Taip yra todėl, kad norėtumėte, kad jūsų Mickey Mouse nagų dailės dekoracijos ir smeigės liktų kuo ilgiau.

3 žingsnis: praktika daro tobulą

Šiomis dienomis daugelis „YouTube“ vadovėlių padės jums patiems sukurti geriausią nagų dailės piešinį „Mikis pelė“. Galite įkvėpti ir nusirašyti iš jų keletą pastabų. Galite pasirinkti sukurti paslėptą Mickey ir Mickey Mouse nagų dailės dizainą, kuris taip pat yra vienas smagiausių dalykų. Galite naudoti šviesią pagrindinę spalvą ir paryškinti ją kitomis spalvomis, kad sukurtumėte pelės ausis. Juos mėgsta visi, ypač todėl, kad juos pagaminti labai paprasta. Pavyzdžiui, galite naudoti pagrindinį sluoksnį su raudona spalva ir piešti ant jo Mickey pelę. Norėdami tai padaryti, naudokite didelį lašintuvo įrankį ir suformuokite 3 apskritimus. Iškart turėsite pagrindą klasikiniams „Disney“ nagams!

Norėdami padaryti Mickey veidus, galite naudoti didesnį lašintuvo galą, kad pridėtumėte taškus prie pradinio nago. Tada galite naudoti mažesnį lašintuvo galą, kad suformuotumėte mažus taškus kiekvieno didelio taško kraštuose, kad padarytumėte ausis. Vos per kurį laiką sukūrėte tobulas Mickey pelių galvutes. Tada galite užbaigti savo Mickey Mouse nagų dailės dizainą pridėdami mėgstamo personažo suknelę ir kitus žinomus aksesuarus. Taip pat galite suporuoti pelę Mikį ir Minnie pelę ar kitus „Disney“ personažus.

Galite eiti į priekį ir pridėti puošmenų, tokių kaip smeigės, cirkonio akmenys, lankai, blizgučiai prie „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaino ir taip atrodyti daug geriau ir labai šventiškai. Tai gana mergaitiška! Jūs tikrai galite žaisti su spalvų deriniais, tai taip pat smagu!

Eikite į „Nagų saloną“, norėdami pasidaryti „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainą

Jei manote, kad nepavyks sukurti tobulo „pasidaryk pats“ „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaino, turite kitų galimybių. Galite nusipirkti nagų lipdukus arba paspausti nagų lipdukus, kad sukurtumėte mėgstamą „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainą. Šie rinkiniai prieš nagus yra puikus pasirinkimas išbandyti! Tačiau jei tai jums netinka ir norite atrodyti natūraliau, tuomet tikrai galite užsisakyti susitikimą salone!

Turite rasti žmogų, kuris yra profesionalus savo veikloje. Jums reikės daug tyrimų, kad surastumėte žmogų, kuris galėtų sukurti tikslų dizainą, kurio norite. Prašyti persiuntimo yra geresnis pasirinkimas nei pats ieškoti dizaino. Jei neturite draugo, kuris galėtų jums padėti, tokiu atveju „Google“ yra jūsų draugas. Jūs netgi galite pereiti į „Pinterest“ ir „Instagram“ ir ieškoti naudodami žymas. Jie tikrai pasiūlys daugybę jūsų menininkų, turinčių patirties gaminant Mickey Mouse nagų dailės dizainą. Skaitydami komentarus toliau, galite priimti galutinį sprendimą ir užsisakyti susitikimą.

Mikio pelės nagų dailės dizaino sąrašas

 • Nuostabus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Tai gana gražus Mickey Mouse nagų dailės dizainas, kuris buvo pridėtas čia. Tai puikiai tinka žmonėms, kurie nori į savo gyvenimą įnešti spalvų ir linksmybių. „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas yra puikus pasirinkimas, jei norite atgaivinti savo vaikystę. Jūs visada galite derinti savo Mickey Mouse nagų dailės dizainą su Minnie Mouse nagų dailės dizainu.

 • Gana Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Nėra taip, kad turite vieną kartą parodyti „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainą, bet taip pat galite pridėti kitų mylimų personažų iš „Disye“ kanalo ar net tik to šou. Labiausiai paplitęs suporavimo būdas yra Mickey Mouse nagų dailės dizainas su Minnie pelės nagų dailės dizainu. Jūs netgi galite pridėti Donaldo antį!

 • Ryškus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Daugelis žmonių mėgsta gražias spalvas, pridėtas prie „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaino, todėl visa išvaizda yra labai gyva ir graži. Tai puiki idėja, jei norite kažko įdomaus ir žvalumo savo nagų dailėje. Šis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas atrodo gana nuostabiai ir puikiai tinka dienos progai.

 • Puikus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Kai įsigysite žvalų ir spalvingą „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainą, įsitikinkite, kad naudojamos spalvos yra gražios ir tinka jūsų asmenybei bei progai. Dauguma žmonių renkasi natūralias spalvas, todėl tikėkitės daug raudonos, geltonos ir net rožinės spalvos! Taip pat galite pasirinkti kitų spalvų, dėl kurių jūsų nagų dailės Mickey Mouse dizainas atrodys kitaip.

 • Spalvotas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Jei norite, galite pažaisti savo Mickey Mouse nagų dailės dizaino spalvomis. Galite naudoti netradicines spalvas, kurios pagerins visą išvaizdą. „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas yra gražus, papildytas visiškai kitokiu stiliumi. Šis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas atrodo gana gražiai.

 • Skirtingas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Tai gražus Mickey Mouse nagų dailės dizainas, sukurtas čia. Ar kada pagalvojote, kad „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas būtų šiek tiek blizgantis? Na, jūs tikrai galite tai padaryti, kai turite kokių nors elementų, tokių kaip lankas ar smeigės, kurios padarys „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainą gana gražų.

 • Blaivus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Daugelis žmonių prideda Mickey Mouse nagų dailės dizainą prie kito dizaino. Pavyzdžiui, galite naudoti prancūzišką nagų dailę, ombre nagus, marmurinius nagus, akrilo nagus, gelio nagus arba paprastą pagrindą ir pridėti keletą animacinių filmų personažų, kad sukurtumėte visą Mickey Mouse nagų dailės dizainą. Manau, tai gana kūrybinga idėja.

 • Patrauklus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Jūs visada galite pritaikyti savo Mickey Mouse nagų dailės dizainą, kai to norite, pridėdami įvairių tipų elementų prie Mickey Mouse nagų dailės dizaino. Tai puikus būdas jūsų Mickey Mouse nagų dailės dizainui atrodyti gražiai. Tai gražus dizainas, kurį galima padaryti ir kuris atrodo gana nuostabus.

 • Mylimas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Galite išlaikyti paprastą „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainą paprastą arba pridėti prie jo įvairių elementų, kad jis atrodytų nuostabiai. Čia dėvėtojas nusprendė subalansuoti Mickey Mouse nagų dailės dizainą, kad jis atrodytų gana gražiai. Galite naudoti tą pačią techniką, dėl kurios jūsų Mickey Mouse nagų dailės dizainas atrodys nuostabiai.

 • Blizgus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Jums nereikia tiesiogine prasme kopijuoti visko, ką matote. Galite pritaikyti šį Mickey Mouse nagų dailės dizainą ir pasisemti įkvėpimo iš kito šiame sąraše esančio Mickey Mouse nagų dailės dizaino. Jūs suprasite, kas tinka jūsų stiliui, ir pašalinsite dalykus, kurių nenorite.

 • Mylimas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Daugelis žmonių, eidami į Disneilendą, įsigyja „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainą. Taigi galite sukti visą „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaino temą aplink „Disney“ žemę. Tai puiki idėja ir kurdami šį gražų Mickey Mouse nagų dailės dizainą turėsite pridėti keletą kitų elementų.

 • Patrauklus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis Mickey Mouse nagų dailės dizainas yra gana mielas. Paprastai „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas pridedamas prie kitų dalykų, pavyzdžiui, kitokio „Disney“ pasaulio paveikslo animacinio personažo ar geriausios idėjos: pridėti šio dizaino pelę „Minnie“. Tai gana populiari tendencija ir galite pasirinkti iš daugybės stilių.

 • Juoda ir balta Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Nors daugelis žmonių norėtų gauti spalvotą Mickey Mouse nagų dailės dizainą, tačiau kai kurie žmonės norėtų, kad jų Mickey Mouse nagų dailės dizainas būtų nespalvotas. Tai ne tik graži idėja, bet ir super klasika. Nes … ar prisimeni tą laiką, kai buvo nespalvota?

 • Saldus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Tai gražus „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas, minimalistinis ir ne per didelis. Puiku, jei norite, kad viskas būtų atsitiktinė ir atrodytų itin miela. Šis supaprastintas „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas yra puikus, kuriam nereikėtų daug, bet atrodytų gana gražiai su visais šiais dalykais.

 • Žavus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Galite lengvai sukurti nuostabius savo „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaino dizainus, pridėję lipdukų, kurie būtų gana lengvas procesas nei nupiešti. „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaino lipdukų pridėjimas taip pat yra puiki idėja, jei norite sukurti tokius dizainus namuose.

 • Ryškus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

„Minnie Mouse“ nagų dailės dizaino ir „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaino spalva yra beveik ta pati, ty raudona ir rožinė, todėl gali būti naudojama pakaitomis. Tai gražus Mickey Mouse nagų dailės dizainas, kuris buvo sukurtas čia ir atrodo labai nuostabiai. Visas Mickey Mouse nagų dailės dizainas yra puikus.

 • Patrauklus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Čia, šiame „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaine, dėvėtojas nusprendė šiek tiek skirtis nuo įprasto ir tradicinio „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaino, o tai yra gana gražus dalykas, jei norite, kad jūsų Mickey Mouse nagų dailės dizainas taptų šiek tiek unikalus . Šis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas yra gana kūrybingas.

 • Patrauklus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Gauti gražius lipdukus jūsų Mickey Mouse nagų dailės dizainui yra gana nuostabu. Galite lengvai nusipirkti tokius lipdukus, kuriuos galima rasti visur internete. Tai puiki idėja, jei norite, kad viskas būtų paprasta ir įdomu. Taip jūsų Mickey Mouse nagų dailės dizainas taip pat bus gana tvarkingas.

 • Mielas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Ar naudojant „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainą ir „Mickey Mouse“ nagų dailę visiškai įmanoma sukurti romantišką dizainą, kuris atrodytų itin mielas? Galite pasigaminti Valentino dienai ar tiesiog pasimatymų nakčiai. Tai atrodytų labai miela ir jei jums abu patinka šie „Disney“ personažai, niekas negali būti geriau, tiesa?

 • Gražus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šis nuostabus Mickey pelės nagų dailės dizainas, kuris buvo sukurtas čia ir kuris atrodo tikrai mielas. Tai daroma ir su kai kuriomis blizgančiomis spalvomis, kurios atrodo gana nuostabiai. Maži elementai ir Mikės pelės galvutės, kurios buvo pagamintos, tikrai daro visą Mikio pelės nagų dailės dizainą gana nuostabų.

 • Puikus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis mielas Mickey Mouse nagų dailės dizainas atrodo gana gražus. Ant kiekvieno nago galite naudoti skirtingus stilius, jei norite savo gražiam nagų dailui pridėti kažką įdomaus. Tai puikus Mickey Mouse nagų dailės dizainas, kuris buvo sukurtas ir atrodo labai nuostabiai. Naudojant skirtingus stilius atrodytų kūrybingai.

 • Malonus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Nereikia turėti ilgų nagų, kad sukurtumėte „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainą, iš tikrųjų juos galima lengvai padaryti ir ant mažesnių nagų, o tai atrodo gana gražiai. Tai gražus „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas, turintis animacinio filmo personažui patentuotas spalvas. Tačiau daugelis žmonių taip pat mėgsta pridėti posūkį.

 • Patrauklus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka, kaip ant viso „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaino yra ne tik karikatūros. Tiesą sakant, tai tik vienas ar du nagai, kuriuose yra Mickey Mouse nagų dailės dizainas ir kurie atrodo gana gražiai. Visas „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas yra puikus, padarytas gana įspūdingai.

 • Patrauklus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šis mielas Mickey Mouse nagų dailės dizainas, kuris buvo sukurtas čia ir atrodo itin spalvingai. Galite padaryti įvairius kitus modelius, ant kurių vieno piršto bus Mickey Mouse nagų dailės dizainas. Pavyzdžiui, galite pridėti keletą taškelių ar kitų formų arba pridėti širdis prie kitų nagų.

 • Kūrybingas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas yra gana įdomus. Tai įvairių rūšių nagų dailės melange. Naudodami šį „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainą galite sukurti ombre efektą arba prie šio Mickey Mouse nagų dailės dizaino pridėti prancūziško nagų dailės. Šis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas taip pat turi nuostabių blizgučių!

 • Mylimas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Galite padaryti savo „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainą gana mergaitišką ir mielą, pridėdami kokių nors papildomų elementų, kurie gali būti arba gali būti nesusiję su „Disney“, „Minnie“ ar „Mickey“ pele. Jūs netgi galite derinti įvairius atspalvius, kad „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas atrodytų gana gražiai.

 • Įspūdingas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šis gražus blizgantis Mickey Mouse nagų dailės dizainas, kuris atrodo gana šventiškai. Be to, kad šis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas puikiai tinka bet kokiai progai, jis atrodytų nuostabiai, jei artėjant šventėms ar atostogų metui, pavyzdžiui, Kalėdoms ar padėkos dienai,.

 • Gražus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Yra įvairių rūšių blizgučių, kuriuos galite pridėti prie „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaino, kuris atrodytų nuostabiai. Šis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas yra puikus, kuris atrodo labai gražiai ir gali būti puikus pasirinkimas, jei jūsų laukia pasimatymų vakaras. Spalvos taip pat labai nuostabios.

 • Fantastiškas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas yra gana mielas. Paprastai „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas pridedamas prie kitų dalykų, pavyzdžiui, kitokio „Disney“ pasaulio paveikslo animacinio personažo ar geriausios idėjos: pridėti šio dizaino pelę Mikę. Tai gana populiari tendencija ir galite pasirinkti iš daugybės stilių.

 • Nuostabus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Nors daugelis žmonių norėtų gauti spalvotą Mickey Mouse nagų dailės dizainą, tačiau kai kurie žmonės norėtų, kad jų Mickey Mouse nagų dailės dizainas būtų nespalvotas. Tai ne tik graži idėja, bet ir super klasika. Nes … ar prisimeni tą laiką, kai buvo nespalvota?

 • Fantastiškas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Tai gana gražus Mickey Mouse nagų dailės dizainas, kuris buvo pridėtas čia. Tai puikiai tinka žmonėms, kurie nori į savo gyvenimą įnešti spalvų ir linksmybių. „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas yra puikus pasirinkimas, jei norite atgaivinti savo vaikystę. Jūs visada galite derinti savo Mickey Mouse nagų dailės dizainą su Mickey Mouse nagų dailės dizainu.

 • Įtaigus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Tai gražus „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas, minimalistinis ir ne per didelis. Puiku, jei norite, kad viskas būtų atsitiktinė ir atrodytų itin miela. Šis supaprastintas „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas yra puikus, kuriam nereikėtų daug, bet atrodytų gana gražiai su visais šiais dalykais.

 • Viliojantis Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Galite lengvai sukurti nuostabius savo „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaino dizainus, pridėję lipdukų, kurie būtų gana lengvas procesas nei nupiešti. „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaino lipdukų pridėjimas taip pat yra puiki idėja, jei norite sukurti tokius dizainus namuose.

 • Mielas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

„Mickey Mouse“ nagų dailės dizaino ir „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaino spalva yra beveik ta pati, ty raudona ir rožinė, todėl gali būti naudojama pakaitomis. Tai gražus Mickey Mouse nagų dailės dizainas, kuris buvo sukurtas čia ir atrodo labai nuostabiai. Visas Mickey Mouse nagų dailės dizainas yra puikus.

 • Drąsus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Čia, šiame „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaine, dėvėtojas nusprendė šiek tiek skirtis nuo įprasto ir tradicinio „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaino, o tai yra gražus dalykas, jei norite, kad jūsų „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas taptų šiek tiek unikalus . Šis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas yra gana kūrybingas.

 • Altruistinis Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Gauti gražius lipdukus jūsų Mickey Mouse nagų dailės dizainui yra gana nuostabu. Galite lengvai nusipirkti tokius lipdukus, kuriuos galima rasti visur internete. Tai puiki idėja, jei norite, kad viskas būtų paprasta ir įdomu. Taip jūsų Mickey Mouse nagų dailės dizainas taip pat bus gana tvarkingas.

 • Teigiamas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Ar naudojant „Minnie Mouse“ nagų dailės dizainą ir „Mickey Mouse“ nagų dailę visiškai įmanoma sukurti romantišką dizainą, kuris atrodytų itin mielas? Galite pasigaminti Valentino dienai ar tiesiog pasimatymų nakčiai. Tai atrodytų labai miela ir jei jums abu patinka šie „Disney“ personažai, niekas negali būti geriau, tiesa?

 • Išskirtinis Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas, kuris atrodo tikrai kitaip nei kiti. Galite padaryti savo „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainą kitokį, pridėdami įvairių rūšių elementų prie „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaino arba šiek tiek kitaip papuošdami. Jūs netgi galite naudoti įvairias spalvas, kurios suteiks jam gražią išvaizdą.

 • Neįtikėtinas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Jei nepasiruošėte šventiniam sezonui, jums pasisekė, nes šis Mickey Mouse nagų dailės dizainas atrodo gana šventiškai. Tai daroma su gražiais elementais, dėl kurių bet koks „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas atrodytų tikrai patrauklus. Man labai patinka šis gražus Mickey Mouse nagų dailės dizainas, kuris atrodo labai gražiai.

 • Galutinis Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Galite būti kūrybingi ir net tik pridėję smulkių elementų, kad jūsų Mickey Mouse nagų dailės dizainas atrodytų itin gražiai. Tai puikus Mickey Mouse nagų dailės dizainas, sukurtas čia ir atrodo tikrai įdomiai. Glam ir švytėjimas turi mirti ir puikiai tinka nakčiai.

 • Entuziastingas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Kai darote manikiūrą, plačiai paplitusi smeigtukų pridėjimas, todėl, kurdami nagų dailės pieštuką „Mikis pelė“, galite pridėti raudonų, rožinių ar juodų smeigtukų, kurie padarys Mickey Mouse nagų dailės dizainą įdomesnį ir nuostabu. Šis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas yra puikus.

 • Švelnus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šis subtilus Mickey Mouse nagų dailės dizainas, papildytas skirtingais dizainais. Galite pridėti modelių ir elementų, kurie sukurs jums naują temą, kuri gali būti atskirta nuo „Disney“ temos. Manau, kad reikia daug motyvacijos tokioms idėjoms, bet galų gale tai verta!

 • Žavus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka, kad šis dizainas atrodo kaip gražus taškinis prancūziškas nagų dailė, kuris yra nuostabus. Tai puikus Mickey pelės nagų dailės dizainas, sukurtas čia ir kuris atrodo labai gražiai. Man labai patinka viskas apie šį Mickey pelės nagų dailės dizainą. Jis nėra pernelyg už borto, tačiau turi subtilų dizainą.

 • Blaivus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Kartais norėtumėte, kad net jūsų „Disney“ dizainas būtų gana subtilus, nes paprastai, kai kalbama apie animacinius filmus, jie yra labai ryškūs, ryškūs ir spalvingi, todėl kartais galbūt norėsite šiek tiek pailsėti. Čia yra gana subtilus Mickey pelės nagų dailės dizainas, kurio galbūt norėsite ir kuris atrodo gana kaklaraištis.

 • Teigiamas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka ypatingas vinis šiame „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaine, kuris buvo labai paprastas. Tai atrodo labai miela ir labai paprasta padaryti. Tikrai nesunku pasidaryti DIY.

 • Drąsus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas atrodo labai žvalus ir puošnus. Šio „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaino veidą šiek tiek sunku padaryti, tačiau visa kita yra gerai.

 • Patvarus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka visi papuošimai, kurie atrodo gana mieli. Tai puikus Mickey Mouse nagų dailės dizainas, sukurtas čia ir kuris atrodo gana gražiai.

 • Taškinis Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis baltos ir raudonos spalvos taškinis dizainas ant pirštų atrodo tikrai įspūdingai. Tai puikus Mickey Mouse nagų dailės dizainas.

 • Padorus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka, kaip romantiškai atrodo šis Mickey Mouse nagų dailės dizainas. Tai puikiai tinka bet kokiai Valentino dienai ar bet kokiai romantiškai progai.

 • Drąsus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaino prancūziškas nagų galiukas yra tobulas dizainas ir atrodo tikrai nuostabiai. Man labai patinka šis gražus dizainas.

 • Ryškus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis blizgantis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas yra puikus, atrodantis gana gražiai. Tai glam!

 • Neįtikėtinas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Jei ruošiatės vykti į Disnėjaus žemę, šis „Disney“ tema „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas puikiai tinka progai.

 • Išskirtinis Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šis paprastas Mickey Mouse nagų dailės dizainas, kuris buvo sukurtas čia ir kuris atrodo tikrai puikiai.

 • Meninis Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas yra labai paprastas ir gali būti lengvai padarytas namuose, naudojant taškuotą paviršių.

 • Saldus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Jei manote, kad galite lengvai padaryti šį mikipelės nagų dailės dizainą ant kojų. Tai daroma šiek tiek prancūziškai, todėl atrodo gerai. Man labai patinka nuostabus taškinis darbas, kuris buvo atliktas. Šio mikipelės nagų dailės dizaino pagrindas buvo išlaikytas skaidrus, o tai atrodo gana gražiai.

 • Spalvotas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis dėvėtojas pridėjo įvairių aspektų prie mikriuko pelės nagų dailės dizaino, kuris atrodo gana gražiai. Tai puikus mikipelės nagų dailės dizainas, sukurtas čia ir atrodantis nuostabiai. Man labai patinka spalvų derinys, dėl kurio visas šis mikipelės nagų dailės dizainas atrodo nuostabiai.

 • „Ardent Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šios juodos, raudonos ir baltos spalvos suteikia linksmumo Mickey pelės nagų dailės dizainui. Jis taip pat pridedamas su Mickey pele su mažu raudonu lanku, todėl dizainas tampa dar mielesnis. Man labai patinka visa koncepcija ir ji atrodo nuostabiai. Aš tikrai vertinu tai, kaip paprasta, bet efektyviai atrodo šis mikipelės nagų dailės dizainas.

 • Nuostabus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis nuostabus mikio pelės nagų dailės dizainas papildytas daugybe elementų, kurie atrodo gana gražiai. Tai puikus mikipelės nagų dailės dizainas, turintis skirtingas spalvas ir kiekvienas nagas turi skirtingą mikio dizainą. Jūs netgi galite pridėti daugiau spalvų ir dizaino prie šio mikipelės nagų dailės dizaino, kad jis atrodytų nuostabiai.

 • Stiprus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis mikio pelės nagų dailės dizainas yra gana paprastas – tik du nagai pasižymi mikio pelės nagų dailės dizainu. Likę nagų dažai buvo gana paprasti su baltu pagrindu. Nepaisant to, visa išvaizda atrodo gana gražiai ir nuostabiai. Man labai patinka šis mikipelės nagų dailės dizainas!

 • Prabangus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis mikio pelės nagų dailės dizainas puikiai tinka, jei norite šlovingo ir staigaus mikio pelės nagų dailės dizaino. Šis dizainas taip pat turi įvairių rūšių smeigių, primenančių „Disney“ žemę. Taip pat pridedama žiemos tema, kuri atrodo gana nuostabi. Aš labai vertinu Mickey pelės nagų dailės dizainą.

 • Nuostabus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Sukurti „pasidaryk pats“ Mickey Mouse nagų dailės dizainą yra gana paprasta, ir jūs galite tai padaryti labai gerai, naudodami kai kuriuos suapvalintus paviršius, pavyzdžiui, ausines.

 • Nuostabus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas yra itin kūrybingas ir gali būti lengvai nupiešiamas plonu teptuku. Tai puikus dizainas.

 • Unikalus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šis Mickey Mouse nagų dailės dizainas, kuris buvo sukurtas čia ir kuris atrodo tikrai gražiai. Tai daroma naudojant prancūzišką nagų dailę, kuri yra gana miela.

 • Puikus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas gali būti pagamintas naudojant gana gražų lipduką.

 • Garstyčių Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šis rudos spalvos „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas, kuris buvo sukurtas čia ir atrodo gana nuostabiai.

 • Gyvybingas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Tai gana gražus „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas, turintis purpurinį pagrindą ir atrodantis tikrai saldžiai!

 • Nuostabus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis sidabrinis nagų pagrindas yra gana gražus, kuris buvo pagamintas ir kuris taip pat atrodo tikrai gudrus.

 • Kruopštus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šis nuostabus Mickey Mouse nagų dailės dizainas. Tai gana paprastas „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas, tačiau atrodo gana nuostabiai.

 • Padorus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas turi daugybę skirtingų nagų modelių ir atrodo tikrai nuostabiai.

 • Liberalus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šis nuostabus juodai baltas Mickey Mouse nagų dailės dizainas, kuris akims atrodo nepakartojamas.

 • Putojantis Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis aukso ir raudonos spalvos „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas atrodo gana nuostabiai ir yra puikus dizainas!

 • Patrauklus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Galite priklijuoti nagą daugybe blizgučių, kurie atrodo gana nuostabiai. Tai puikus Mickey Mouse nagų dailės dizainas, kuris taip pat atrodo puošniai.

 • Gana Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šis nuostabus juodai baltas „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas, sukurtas ten, kur atrodo tikrai miela.

 • Patrauklus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šis nuostabus Mickey Mouse nagų dailės dizainas, kuris buvo sukurtas čia ir kuris atrodo tikrai mielas.

 • Gražus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šis nuostabus „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas, kuris taip pat buvo pridėtas aukso blizgučių nagų dažais.

 • Puikus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis juodai baltas „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas yra puikus, kuris atrodo tikrai gražiai.

 • „Ardent Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šiomis Kalėdomis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas yra geriausias pasirinkimas atostogų ir žiemos sezonui. Tai gana gražus Mickey Mouse nagų dailės dizainas.

 • Saldus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis juodos ir pilkos spalvos „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas yra gana tamsus „Disney“ personažams, kurie turėtų būti gana spalvingi ir įdomūs, tačiau vis tiek atrodo tikrai gražiai.

 • Palaikantis Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šis paprastas Mickey Mouse nagų dailės dizainas, sukurtas čia.

 • Atsidavęs Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka idėja sukurti tokį paprastą „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainą kaip šis.

 • Ištikimas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Tai puikus Mickey Mouse nagų dailės dizainas, sukurtas čia ir atrodo gana nuostabiai.

 • Subalansuotas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šis nuostabus Mickey Mouse nagų dailės dizainas, kuris atrodo gana elegantiškai. Ar kada nors įsivaizdavote „Disney Mickey Mouse“ nagų dailės dizainą, kuris atrodytų taip elegantiškai?

 • Tikras Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Tai ramina gražų „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainą, kuris buvo sukurtas čia ir atrodo labai nuostabiai.

 • Gilus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Tai puikus Mickey Mouse nagų dailės dizainas, kuris buvo sukurtas čia ir kuris atrodo gana gražiai.

 • Taškinis Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Ši „Disney“ tema „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas atrodo gana miela.

 • Neįtikėtinas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka, kaip Mickey Mouse nagų dailės dizainas buvo įtrauktas į prancūzų nagų dailės dizainą, kuris atrodo gana nuostabiai.

 • Nuostabus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Tai gražus Mickey Mouse nagų dailės dizainas, kuris buvo gana paprastas. Tai rodo gražią nagų savybę, kuri atrodo tikrai nuostabiai.

 • Meninis Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Tai gražus taškinis taškas „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas, sukurtas čia ir puikiai atrodantis čia.

 • Sidabrinis Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šio „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaino sidabrinis pagrindas, kuris buvo pagamintas čia ir kuris atrodo labai gražiai. Tai puikus Mickey Mouse nagų dailės dizainas, kuris atrodo tikrai nuostabiai.

 • Aistringas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Galite sukurti labai mielą Mickey pelės nagų dailės dizainą. Pirštų ir kojų pirštų derinimas visada yra puiki idėja, nes tai padės jums būti visiškai pasirengusiam jūsų ypatingam įvykiui. Tikriausiai ketinate keliauti į Disnėjaus žemę, todėl teisinga, kad abu pirštai ir kojų pirštai bus suderinti.

 • Inkaruotas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Taip pat galite pabandyti padaryti gražų ir gyvą prancūzišką nagų dailę arba ombre ir gradiento efektą arba savo Mickey pelės nagų dailės dizainą, kuris atrodys gana gražiai. Tai puikus Mickey pelės nagų dailės dizainas, kuris buvo sukurtas ir atrodo labai nuostabiai. Man labai patinka šis nuostabus Mickey pelės nagų dailės dizainas, kuris yra labai mielas.

 • Nuoširdus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šie prancūziški nagai, kurie buvo suteikti šiam Mickey Mouse nagų dailės dizainui.

 • Nuostabus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Prie šio Mickey pelės nagų dailės dizaino pridėta tiek daug elementų. Jame yra gražių širdies smeigtukų ir kitų dizainų, tokių kaip lankas, kurie atrodo gana nuostabiai. Visas Mickey pelės nagų dailės dizainas yra puikus su baltu pagrindu ir kitais ypatingais charakterio elementais.

 • Putojantis Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Aš tikrai manau, kad dėvėtojui pavyko gana sėkmingai, o šį „Disney Mickey Mouse“ nagų dailės dizainą paversti kažkuo tikrai mergaitišku ir elegantišku.

 • Gražus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Viena vertus, galite sukurti „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainą, o kita vertus – Mikio pelės nagų dailės dizainą, kuris atrodytų gana gražiai. Visas Mickey pelės nagų dailės dizainas yra gana gražus, sukurtas čia ir atrodys gana nuostabiai. Visas Mickey pelės nagų dailės dizainas yra tobulas.

 • Jaukus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis rožinis Mickey pelės nagų dailės dizainas yra gražus. Jis pridėtas švelniomis spalvomis, todėl visas Mickey pelės nagų dailės dizainas atrodo labai didingai. Man labai patinka visas efektas, apimantis ir funkcinius nagus, o likę nagai buvo paprasti. Šis Mickey pelės nagų dailės dizainas yra tobulas!

 • Puikus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis juodas ir raudonas Mickey pelės nagų dailės dizainas yra gana nuostabus. Tai puikus Mickey pelės nagų dailės dizainas, kurį galite padaryti ir kuris atrodo gana gražiai. Tai nuostabus Mickey pelės nagų dailės dizainas, kuris yra nuostabus. Tačiau prie dizaino galite pridėti rožinės spalvos, todėl jis atrodys gana gražiai.

 • Meninis Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas turi daugybę dalykų, kuriuos reikia pridėti. Visų pirma, jis turi ikonišką polka dot dizainą, kuris atrodo labai gražiai. Jis taip pat turi blizgantį nagą, kuris neprideda glam faktoriaus ir atrodo tikrai nuostabiai. Taip pat galite gauti šį „Mickey“ pelės nagų dailės dizainą, tačiau galite pabandyti pridėti rožinės spalvos.

 • Patrauklus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis Mickey pelės nagų dailės dizainas atrodo labai mielas, padarytas ant gražaus manikiūro. Nagų kraštai išliko kvadratiniai, o tai padeda dizainui atrodyti tobulai. Tai puikus Mickey pelės nagų dailės dizainas, sukurtas čia ir kuris atrodo tikrai mielas. Man labai patinka dizainas!

 • Fantastiškas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas, į kurį įeina ir Mickey dizainas ir kuris atrodo tikrai gražiai. Spalvos buvo priskirtos kiekvienam nagui, todėl raudonas nagas skirtas Mikiui, o rožinis – Mikiui. Manau, kad tokie „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainai yra gana mieli ir žavingi.

 • Mielas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Tai puikus Mickey pelės nagų dailės dizainas, sukurtas čia ir kuris atrodo labai gražiai. Tai daroma su nuostabiomis temomis, kurios yra labai pastebimos. Jums reikia tobulos rankos, kad padarytumėte visus šiuos elementus, skirtus „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainui, todėl užuot eidami į saloną, keletą kartų pasitreniruokite.

 • „Smart Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis kaštoninis ir baltas taškinis taškas atrodo labai simetriškai ir yra puikus Mickey Mouse nagų dailės dizainas. Atrodo visai gražiai!

 • Užsidegęs Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šis nuostabus Mickey Mouse nagų dailės dizainas, kuris buvo sukurtas ir atrodo gana nuostabiai.

 • Aistringas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Manau, kad šis Mickey Mouse nagų dailės dizainas atrodo tikrai nuostabiai. Tai daroma gražiu kaštoniniu prancūzišku nagų dailės būdu!

 • Kūrybingas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas yra gana paprastas ir lengvai padaromas ir atrodo tikrai nuostabiai.

 • Artikuliuotas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šis nuostabus „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas, kuris buvo sukurtas ir atrodo gana gražiai!

 • Su gimtadieniu Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Aš tikrai dievinu šį Mickey Mouse nagų dailės dizainą, kuris buvo sukurtas čia ir kuris atrodo labai nuostabiai.

 • Blaivus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Tai puikus Mickey Mouse nagų dailės dizainas, kuris yra puikus. Tai paprasta ir galima lengvai pasidaryti patiems.

 • Meninis Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas yra paprastas, kurį galima lengvai atlikti atlikus tam tikrą praktiką!

 • Fantastiškas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas yra gana paprastas ir pagamintas ant baltos spalvos pagrindo, kuris atrodo tikrai kūrybingai.

 • Nuostabus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Aš labai vertinu šį gražų Mickey Mouse nagų dailės dizainą, kuris buvo sukurtas čia ir kurį sudaro ir Mickey, ir Minnie veidai, kurie yra labai žavūs.

 • Gražus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis taškinis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas yra labai mielas ir atrodo tikrai nuostabiai.

 • Tikras Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Tai gražus „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas, kuris buvo sukurtas ir atrodo gana nuostabiai!

 • Patrauklus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas yra puikus, labai mielas ir atrodo tikrai nuostabiai.

 • Švelnus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas turi subtilias spalvas, į kurias žiūrėti yra nuostabu!

 • Gilus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šis raudonos ir juodos spalvos Mickey Mouse nagų dailės dizainas, kuris buvo sukurtas čia ir atrodo gana nuostabiai. Tai puikus Mickey Mouse nagų dailės dizainas.

 • Puikus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis Minnie Mouse ir Mickey Mouse nagų dailės dizainas atrodo gana mielas kartu.

 • Gražus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Smeigtukai, kurie buvo pridėti prie šio nuostabaus „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaino, padaryto raudonomis ir juodomis spalvomis, kurios atrodo tikrai gražiai.

 • Gražus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka nuostabūs „Disney“ lipdukai, kurie buvo pridėti prie šio „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaino.

 • Šaunus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Tai puikus Mickey Mouse nagų dailės dizainas, kuris atrodo tikrai nuostabiai. Jis turi labai žemišką pagrindą, kuris yra gana gražus.

 • Švelnus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Manau, kad šiam „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainui reikia tik vieno funkcinio nago, kuris atrodo tikrai nuostabiai. Tai puikus Mickey Mouse nagų dailės dizainas.

 • Pageidautinas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas atrodo gana paprastas su baltu pagrindu.

 • Patogus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas atrodo tikrai nuostabiai ir yra puikus.

 • Virtualus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas yra puikus, atrodantis gana šauniai.

 • Vertikalus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka gyvūnų rašto mišinys su šiuo Mickey Mouse nagų dailės dizainu, kuris yra gana gražus.

 • Švelnus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šis nuostabus Mickey Mouse nagų dailės dizainas, kuris atrodo gana įspūdingai su prancūzišku nagų dailės dizainu.

 • Žavingas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Tai gražus Mickey Mouse nagų dailės dizainas, kuris buvo sukurtas čia ir atrodo tikrai gražiai.

 • Kerintis Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šis gražus Mickey Mouse nagų dailės dizainas, kuris yra puikus ir atrodo gana gražiai. Atrodo, kad kiekvienas nagas buvo padalintas į dvi dalis.

 • Įspūdingas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šis persikų nagų Mickey Mouse nagų dailės dizainas, kuris yra labai mielas. Man labai patinka šis žavingas Mickey Mouse nagų dailės dizainas.

 • Brangus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis blizgantis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas yra puikus, sukurtas čia ir atrodo itin puošniai. Puikiai tinka naktiniam renginiui ar bet kuriai „Disney“ temai.

 • Nuostabus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis prancūzų nagų dailės Mickey Mouse nagų dailės dizainas yra gana gražus, kuris atrodo gana nuostabiai. Tai puikus Mickey Mouse nagų dailės dizainas, kuris atrodo mielas.

 • Nuostabus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis „Mickey“ pelės nagų dailės dizainas atrodo itin mielas dėl savo mažų smeigtukų, kurie labai skiriasi dizainu. Man labai patinka pagrindinė spalva, kuri gerai rezonuoja su visais ir suteikia jai gražų efektą, kuris atrodo gana gražiai. Tai puikus Mickey pelės nagų dailės dizainas, kurį galite lengvai padaryti.

 • Fantastiškas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šis ryškus Mickey pelės nagų dailės dizainas. Tai atrodo tikrai subtiliai ir dažnai siejama su mergaitiška išvaizda. Ypač tai galite padaryti, jei esate koledžas ar mokykla arba esate paprastas, kai lankotės „Disney“ žemėje. Manau, kad būtų gana drąsi mintis švęsti „Disney“ esmę.

 • Malonus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šis Mickey pelės nagų dailės dizainas, kuris yra gana mielas. Blizgučiai, kurie buvo pridėti prie šio „Mickey“ pelės nagų dailės dizaino, daro jį šiek tiek smagesnį ir atrodo gana žvalūs ir labai žvilgantys. Jei norite, prie šio „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaino galite pridėti didesnių blizgučių!

 • Patrauklus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis baltos spalvos „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas yra gana paprastas ir atrodo gana gražiai. Tai puikus Mickey Mouse nagų dailės dizainas, sukurtas dienos renginiui.

 • Dangaus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šis „Impel Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas, kuris buvo sukurtas čia ir kuris atrodo gana gražiai.

 • Gražus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šis nuostabus Mickey pelės nagų dailės dizainas, kuris buvo sukurtas čia ir kuris atrodo gana nuostabiai, nes buvo priderintas prie rankų ir kojų pirštų. Maži modeliai, padaryti ant pirštų, atrodo gana gražiai. Man labai patinka nuostabus dizainas, kuris atrodo gana gražiai.

 • Nuostabus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

„Disney“ lipdukus taip lengva rasti ir, jei norite, tuos pačius lipdukus galite gauti bet kur iš internetinės parduotuvės. Šis Mickey pelės nagų dailės dizainas yra tobulas ir turi visus elementus, kurių reikia bet kuriam „Disney“ nagų dailės dizainui. Man labai patinka šis Mickey pelės nagų dailės dizainas, kuris atrodo labai šauniai.

 • Galutinis Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šį Mickey pelės nagų dailės dizainą galite suderinti su bet kokio tipo pėdomis Mikio pelės nagų dailės dizainas, kuris gali būti panašus į išvaizdą. Man labai patinka šis nuostabus Mickey pelės nagų dailės dizainas, kuriame taip pat yra smeigtukų. Galite pasirinkti, kad jis būtų kuo pagražintas ar kitaip.

 • Mielas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Neabejotinai galite pagalvoti, kaip suderinti nagus su kojų nagais, kurie jums būtų puikus komplimentas. Tai gražus Mickey pelės nagų dailės dizainas, kuris atrodo gana gražiai. Tai daroma siekiant suteikti labai mergaitišką ir madingą atmosferą, kuri yra labai šauni. Man labai patinka šis nuostabus Mickey pelės nagų dailės dizainas!

 • Nuostabus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šis Mickey pelės nagų dailės dizainas, kuris atrodo labai gražiai. Šis „Mickey“ pelės nagų dailės dizainas yra puikus, turintis gražų nuogų pagrindą. Mikio pelės nagų dailės dizainas yra itin romantiškas ir atrodo nuostabiai. Man taip pat labai patinka šio dizaino paprastumas, todėl tai yra vienas geriausių šiame Mikio pelės nagų dailės dizaino sąraše.

 • Įspūdingas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Galite naudoti skirtingas spalvas kaip „Mickey“ pelės nagų dailės dizaino pagrindą, o ne tik tradicinę raudoną ir rausvą spalvą, kad ji atrodytų gražiai. Šis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas yra nepaprastai nuostabus ir dėl visų papildomų efektų Mickey Mouse nagų dailės dizainas atrodo dar patrauklesnis akims.

 • Nagų dailės dizainas Mickey Mouse

Mikės pelės nagų dailė

Šis Mikio pelės nagų dailės dizainas yra gana paprastas ir kadangi dauguma Mikio pelės nagų dailės dizaino yra gana ekstravagantiški, norėtumėte išbandyti kažką minimalistinio, kaip šis. Man labai patinka šis nuostabus Mickey pelės nagų dailės dizainas, kuris atrodo gana paprastai ir lengvai. Tai tikrai verta.

 • Patrauklus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šie spalvingi „Disney“ modeliai, kurie atrodo labai mieli. Visas Mickey Mouse nagų dailės dizainas yra puikus, nuostabus ir tikrai sukurtų gražų Mickey Mouse nagų dailės dizainą.

 • Fantastiškas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis juodas ir raudonas Mickey pelės nagų dailės dizainas atrodo labai mielas. Tai puikus Mickey pelės nagų dailės dizainas, sukurtas čia ir kuris atrodo tikrai žvalus. Šis „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas taip pat papildytas nuostabiu tašku, kuris yra standartinis viso jūsų gražaus Mickey pelės nagų dailės dizaino dizainas.

 • Mylimas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šis Mickey pelės nagų dailės dizainas, kuris atrodo labai mielas. Jis turi gražų sidabrinį žvilgantį nagą, kuris suteikia šiam „Mickey“ pelės nagų dailės dizainui viso žavesio. Jo dizaine taip pat yra Mickey ir Minnie kombinacijos, kurios atrodo tikrai gražiai. Man labai patinka šis nuostabus dizainas, kuris atrodo mielas.

 • Patrauklus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šis nuostabus Mickey pelės nagų dailės dizainas, padarytas su blizgančiu pagrindu, kuris atrodo tikrai puošniai. Man labai patinka derinamos spalvos, kurios atrodo gana gražiai ir yra puikus būdas paįvairinti dalykus. Jei norite, galite naudoti kitas spalvas, kurios atrodytų gražiai.

 • Nuostabus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šis Mickey pelės nagų dailės dizainas, pagamintas iš gražių rožinių atspalvių. Tai puikus dizainas su daugybe čia pagamintų smeigtukų ir įvairių rūšių elementų. Šis Mikio pelės nagų dailės dizainas taip pat pridedamas naudojant įvairius stilius, tokius kaip ombre efektas, tačiau galite pabandyti pridėti prancūziško manikiūro stilių prie šio Mikio pelės nagų dailės dizaino.

 • Neįtikėtinas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Man labai patinka šis gražus Mickey pelės nagų dailės dizainas, kuris yra mielas. Jį papildo Minnie ir Mickey poros dizainas, kuris yra visiškai mielas. Raudonos ir baltos spalvos taškelio efektas atrodo tikrai mielas. Tai vienas iš labiausiai patentuotų Mickey pelės nagų dailės dizaino. Apskritai šis Mickey pelės nagų dailės dizainas yra gana paprastas.

 • Patrauklus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Šis prancūziško manikiūro Mickey pelės nagų dailės dizainas yra gana puikus pasirinkimas, jei norite atrodyti puikiai. Tai taip pat prideda tam tikrą blizgesį ir blizgesį visai išvaizdai. tai toks dizainas, kuris atrodytų tobulai, jei kada nors norėtumėte nuvykti į „Disney“ žemę ar tiesiog praleisti naktį, pavyzdžiui, Helovino vakarėlį!

 • Žavingas Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Aš tikrai manau, kad Mikio pelės nagų dailės dizainas neturi nieko bendra su jūsų nagų dydžiu ir forma. Manau, kad „Disney“ dizainas atrodo gana mielas, kai jis pagamintas ant bet kokio nago. Jie gražūs ir žvalūs. Jie primena jūsų vaikystę ir atrodytų tikrai nuostabiai, kai bus pagaminti iš skirtingų stilių.

 • Ryškus Mickey Mouse nagų dailės dizainas

Mikės pelės nagų dailė

Auksinė ir rožinė yra tikrai graži spalva. Tai tikrai gražus derinys, kuris yra soc ute. Tai sukuria gražų Mickey pelės nagų dailės dizainą. Manau, kad keletas blizgučių atrodo tikrai gražiai. Tai puikus, kuris atrodo gana mielas. Tai mergaitiškas dizainas, kuris atrodytų gana šauniai ir vakariniame renginyje.

Nagų priežiūros patarimai, kaip geriausiai pasidaryk pats „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainas

Prireiks daug laiko, kad įsijaustumėte į įspūdingus savo nagus ir padarytumėte savo Mickey Mouse nagų dailės dizainą. Prireiks daug praktikos ir patikėk manimi, niekas negimsta iš gimdos kaip grožio karalienė. Jie turi išmokti manikiūro įgūdžių. Tačiau eiti į nagų saloną tikrai gali neviršyti kiekvieno biudžeto, tačiau yra keletas gudrybių ir patarimų, kuriuos galima panaudoti norint paruošti nagus namuose, nesvarbu, ar esate profesionalas, ar ne. Ypač šiam „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainui, kurį labai lengva padaryti, jei esate pasirengęs įdėti pastangų. Taigi pažiūrėkite:

Mikio pelės nagų dailės dizaino patarimas #1: Jums reikia tik trijų smūgių

Jums reikės tik trijų smūgių, kad nagai būtų padengti. Taip pat sakoma apie pagrindinį jūsų nagų dažų sluoksnį. Jūs norėtumėte, kad dažai patys atliktų pagrindinį darbą – juos teptukas teptuku tik nukreiptų laką ir laikytų vietoje. Viskas, ko jums reikia, yra trys potėpiai: Taikydami nagą nagų dažais, turėsite perkelti nagų dažų šepetėlį į dešinę, į kairę ir į centrą. Ir viskas, viskas baigta.

Mikio pelės nagų dailės dizaino patarimas #2: Visada naudokite pagrindinį sluoksnį

Bazinio lako naudojimas gali užtrukti šiek tiek daugiau laiko, tačiau tai tikrai suteiks jūsų spalvotiems nagų dažams, ko prilaikyti ir patikėkite, ar ne, tačiau jūsų spalvoti nagų dažai tarnaus ilgiau. Tai taip pat neleis jūsų nagams nudažyti nuo esamų spalvų, kuriant „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainą.

Mikio pelės nagų dailės dizaino patarimas #3: Nepamirškite viršutinio sluoksnio

Kaip ir pagrindinis lakas, „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaino viršutinis sluoksnis taip pat yra svarbus. Tai gali atrodyti nesąmonė, bet būsite šokiruoti, kai žinosite, kiek žmonių tiesiog praleidžia mintį ir ne. Taigi nebūkite toks žmogus ir tai yra lengviausias būdas išvengti nagų dažų lūžimo. Internete galite pažvelgti į daugybę viršutinių ir bazinių sluoksnių, jis yra lengvai ir lengvai prieinamas. Dažykite jį nuo odelių iki nagų galiuko.

Mikio pelės nagų dailės dizaino patarimas #4: Išvalykite kraštus

Niekas nėra tobulas kurdamas tobulas spalvas, ir mes visi padarėme klaidą, padėdami nagų dažus ant odos linijų. Bent jau turite būti tikslūs naudodami valymo būdus. Galite įmerkti seną nagų teptuką į buteliuką nagų dažų valikliu ir juo išvalyti nagus ir nagų kraštus.

Mikio pelės nagų dailės dizaino patarimas #5: Raskite tinkamą baltą

Baltas manikiūras yra labai svarbus ir labai garsus. Moterys naudoja baltas spalvas manikiūrui ar kitų rūšių nagų dailėms. Tačiau prieš pasirinkdami atspalvį įsitikinkite, kad jūsų nagų dažai nėra per ploni ar vandeningi, kad juos tepdami jie nebūtų skaidrūs. Jei nesate tikri dėl nagų dažų neskaidrumo, paimkite šepetėlį ir nuvalykite dažus dangtelio vidinėje pusėje. Arba galite tiesiog išbandyti nagų dažus prieš pirkdami iš karto.

Mikio pelės nagų dailės dizaino patarimas #6: Praleiskite greitai džiūstantį lakavimą

Žinau, kaip apmaudu laukti, kol nagai išdžius, nenaudojant momentinės formulės. Nors jums gali kilti pagunda išbandyti greitai džiūstančius nagų dažus, atminkite, kad „See“ nagų lakai naudojami su šiurkščiomis cheminėmis medžiagomis, kurios kenkia jūsų nagams. Sveikiems nagams labiau patinka ilgai laukti. Taigi laukdami galite nulaužti vyno butelį.

Mikio pelės nagų dailės dizaino patarimas #7: Religingai naudokite odelių aliejų

Odelių aliejaus naudojimas gali pakeisti nagus. Jei norite kiekvieną kartą atrodyti pasiruošę salonui, odelių aliejus yra geriausias būdas nagams atrodyti švieži ir sudrėkinti. Užtepkite aliejų visam nagui po to, kai ant jo pasidarysite mėgstamą „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainą. Alyva taip pat turi šiek tiek tepalo, dėl kurio taip pat sunkiau susmulkinti.

Mikio pelės nagų dailės dizaino patarimas #8: Išdžiovinkite šaltu vandeniu

Užuot naudoję greičiau džiūstančius nagų dažus, galite tiesiog laikyti nagus po šaltu vandeniu, todėl jie greičiau išdžius. Tai puiki idėja, jei nenorite, kad visa žala jūsų nagams. Taigi geriausia užpildyti dubenį su vandeniu ledu ir įkišti nagus į vidų.

Mikio pelės nagų dailės dizaino patarimas #9: Įžeminkite neoninį laką

Jums gali kilti pagunda nudažyti „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaino pagrindą neoniniais nagų dažais, tačiau, kad jūsų neoninis lakas atrodytų gyvybingiau, turite naudoti nepermatomus baltus nagų dažus kaip „Mickey Mouse“ nagų dailės pagrindą. dizainas. Neoniniai nagų dažai iš pradžių atrodo šiek tiek skaidrūs, tačiau galite pridėti tvirtą pagrindą, kad jie atrodytų sodresni ir storesni.

Mikio pelės nagų dailės dizaino patarimas #10: Ploninkite savo laką

Jei jūsų specialūs „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaino nagų dažai yra pernelyg kvapni, galbūt norėsite juos šiek tiek suploninti. Galite lengvai įsigyti nagų dažų skiediklio vietinėje parduotuvėje, kur galite tiesiog įlašinti kelis lašus skiediklio į nagų dažus ir padaryti norimą konsistenciją.

Mikio pelės nagų dailės dizaino patarimas #11: Naudokite tik tris sluoksnius

Neklijuokite Mickey Mouse nagų dailės dizaino. Arba bent jau bazę. Trys ploni sluoksniai puikiai tinka jūsų Mickey Mouse nagų dailės dizainui, tačiau norint tai išdžiūti, prireiks amžinybės.

Mickey Mouse nagų dailės dizaino patarimas #12: Išmintingai laikykite nagų laką

Laikyti nagų dažus šaldytuve iš tikrųjų yra gana protinga idėja, nes karštis ir saulės šviesa iš tikrųjų gali pakeisti nagų dažų klampumą ir spalvą. Taigi, kaip ir vyną, laikykite jį vėsioje ir tamsioje vietoje, kad jis ilgiau tarnautų. Ar žinojote, kad tokie dalykai kaip grožio šaldytuvas parduodami internetu?

Mickey Mouse nagų dailės dizaino patarimas #13: Niekada nenupjaukite odelių

Pjauti odeles yra blogiau ir nors kai kam tai gali pasirodyti patenkinama, odelių kirpimas gali jums padaryti daugiau žalos nei naudos. Kad išvengtumėte bet kokių infekcijų, stumkite odelę atgal, naudodami odelių aliejų ir odelių stūmiklį, o ne nupjaukite..

Mikio pelės nagų dailės dizaino patarimas #14: Nukirpkite savo pakabas

Pagirios yra neišvengiamos, net jei dažnai drėkinate rankas. Vienintelis būdas ir vienintelis laikas naudoti odelių kirpimo mašinėlę yra tada, kai norite nukirpti savo nagus. Jie yra gana naudingi ir juos galite apipjaustyti bent kas mėnesį.

Mikio pelės nagų dailės dizaino patarimas #15: Atidžiai paduokite bylą

Neduokite failų kokiu tik norite būdu. Dildykite nagus gana apgalvotai, o tai reiškia viena kryptimi, kitaip jie nuplėš nagus nuo nagų galiukų. Tai paskatins nagų skilimą, lupimąsi ir lūžinėjimą.

Mikio pelės nagų dailės dizaino patarimas #16: Nekratykite buteliuko

Energingai nekratykite nagų lako buteliuko. Užuot purtę, laikykite vertikaliai ir sukite pirmyn ir atgal tarp rankų. Labai svarbu, kad dažydami nagus buteliuko viduje esantys oro burbuliukai išnyktų.

Mickey Mouse nagų dailės dizaino patarimas #17: Naudokite ne acetono valiklį

Acetono valiklis labai kenkia odai. Pabandykite nagams nenaudoti acetono valikliu, nes jis ne taip išdžiovins nagus. Jei bandote sustiprinti nagus, nes jie gali būti trapūs, acetono šalinimo priemonės yra blogiausias dalykas, kurį galite padaryti. Internetu galite ieškoti geriausių ne acetono šalinimo priemonių, nes jos yra lengvai prieinamos.

Mickey Mouse nagų dailės dizaino patarimas #18: Laikykitės atokiau nuo karšto vandens

Nekiškite nagų tiesiai į karštą vandenį ir nepradėkite plauti indų iškart po to, kai sukūrėte Mickey Mouse nagų dailės dizainą. Karštas vanduo iš tikrųjų yra nagų ir plaukų priešas, todėl gali padidėti nagų sluoksnis, dėl kurio nagai gali įtrūkti. Taigi, laikykitės atokiau nuo indų, jei norite, kad jūsų Mickey Mouse nagų dailės dizainas tarnautų ilgai!

Mikio pelės nagų dailės dizaino patarimas #19: Eik į blizgesį

Jei pastebėjote, kad nesvarbu, kaip stengiatės nedelsdami išbandyti „Mickey Mouse“ nagų dailės dizaino drožles, pabandykite naudoti blizgančius ar žvilgančius nagų dažus. Tokie nagų dažai tarnauja ilgiau ir taip pat neleidžia gana greitai įkalti nagų.

Mikio pelės nagų dailės dizaino patarimas #20: Prieš išimdami mirkykite

Ilgalaikiai nagų dažai turi tik vieną trūkumą-tai yra tai, kad juos nuimti reikia amžinai. Tai, ką galite padaryti, yra įmirkyti vatos diskelį jūsų pasirinktame nagų dažų valiklyje ir tada uždėti kiekvieną rutulį ant nagų. Leiskite nagų dažų valikliui vatos tamponui kurį laiką sėdėti ant piršto. Po to švelniai paspauskite ir tada nuvalykite nagų dažus. Jis iš karto nulups, nes nagų dažų valiklis nagų dažus suplonins.

Ką galite padaryti, kad jūsų pelės Mikio nagų dailė pasirodytų geriau?

„Mickey Mouse“ nagų dailės dizaino kūrimas yra meno rūšis ir jūs negalite tiesiog nieko padaryti, kai kalbama apie nagų dailę. Jūs negalite tiesiog pasirinkti bet kokio atsitiktinio dizaino ar eiti į bet kurį menininką už kampo. Norint sukurti tobulą „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainą, reikia gilių tyrimų ir patirties. Taigi, jei iš tikrųjų rimtai žiūrite į „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainą, čia yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad gautumėte geresnį rezultatą:

 • Paruoškite savo dizainą dar prieš norėdami užsisakyti susitikimą, naršydami nuotraukas ir įkvepiančias idėjas iš mūsų nuostabaus Mickey Mouse nagų dailės dizaino sąrašo.
 • Turite iš anksto paskambinti nagų dailininkui ir pasiteirauti, kokį meną jie daro ir kaip jie gali jums padėti.
 • Jei galvojate apie konkretų „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainą, galite tiesiog nusiųsti el. Laišką su dizainu, kad menininkas aiškiai suprastų, ko norite.
 • Galite iš anksto suplanuoti susitikimą, kai pasirinksite norimą Mickey Mouse nagų dailės dizainą ir pasirinksite tinkamus nagų dailininkus. Tai bus motyvacija ir jums, nagų dailininkams.

Turėdamas keletą kruopščiai parengtų patarimų ir detalių apie „Mickey Mouse“ nagų dailės dizainą, tikiuosi, kad iš šio nuostabaus Mickey Mouse nagų dailės dizaino sąrašo galėjai pasirinkti kitą Mickey Mouse nagų dailės dizainą!