Nagų menas

15 lengviausių nagų dailės idėjų ir dizaino

Jei norite naujovinti nagus, ar esate tingus prašmatnus? Nesvarbu, čia mes turime lengviausias nagų dailės idėjas ir dizainus, kurie nėra specialiai pritaikyti, bet tikrai jus sužavės. Viena paprasta mantra žemiau pateiktiems dizainams būtų tokia:Nereikia jokių žinių, tiesiog žaiskite rankomis!„Žemiau rasite paprastų, bet stulbinančių nagų dailės dizainų.

Nagų dailės dizainas

1. Lufos žvilgsnis

Naudodami lufą kaip išorinę pagalbą, galite lengvai atrodyti dviejų spalvų. Pirmiausia padėkite nagams pagrindinius dažus. Tada po vieną galite uždėti lufą, kai jie išdžiūsta, ir galite naudoti kitą spalvą, kad pasirinktumėte derinį. Taikykite kitą spalvą per lufą, kad sukurtumėte kryžminį raštą.

Lufos žvilgsnis

2. Pusmėnulio dizainas

Šis dizainas yra vienas iš lengviausių nagų dailės dizainų. Užtepkite pasirinktus pagrindinius nagų dažus, pavyzdžiui, baltus. Tada nudažykite išlenktą liniją, kad sukurtumėte juodos srities kontūrą. Po to užpildykite tarpus juodu laku. Galiausiai galite užtepti viršutinį sluoksnį ir per trumpą laiką baigsite.

Pusmėnulio dizainas

3. Matinis su žiupsneliu akių šešėlių

Užtepkite mėgstamą matinį nagų laką. Leiskite išdžiūti ir sumaišykite su blizgiu akių šešėliu. Užtepkite antrą sluoksnį šiais naujai pagamintais nagų dažais.

Matinis su žiupsneliu akių šešėlių

4. Polka Dots

Galutinį baltojo taškelio apdailą galima pritaikyti kitos spalvos viršutinį sluoksnį, suteikiant jam tipišką, tačiau paprastą nagų dailės dizainą. Tai galima padaryti naudojant nagų dažų ploną smailų šepetėlį ar net įprastą teptuką.

Taškeliai

5. Bobby Pinning yra puikus!

Taip paprasta, tiesa? Kodėl anksčiau apie tai negalvojome? Mažytė apvali dalis kaiščio gale yra tiesiog puiki taškeliams padaryti. Taigi atidėkite savo tinginystės skausmus ir išbandykite tai dabar.

Bobby Pinning yra puikus

6. Prašome šiek tiek juostos?

Naudodami kryžminiu būdu supjaustytą juostą, galite sukurti nagų zigzaginį dizainą. Iš pradžių užtepkite pagrindinį atspalvį ir iš dalies uždenkite jį skirtingai iškirpta juostele, palikdami sritį, su kuria norite būti kūrybingi. Be to, galite naudoti tik blizgančius daiktus, kad atrodytų gražiau ir pirštų pakraštyje.

Naudokite juostą

7. Įstrižinė nagų dailė

Šis nagų dailė yra įstrižas pakaušio manikiūras, kuris yra labai paprastas ir tuo pat metu klasikinis. Pirmiausia nudažykite visus nagus pirštų dažų pagrindu. Kai nagai visiškai išdžiūsta, uždėkite lipnią juostą ir uždėkite ją įstrižai ant nagų ir įtrinkite, kad įsitikintumėte, jog ji užsandarinta. Tada atsargiai nuimkite juostą nagų lako kryptimi, kad gautumėte švarią liniją.

Įstrižinė nagų dailė

8. Kempinės gradientas

Taip pat galite pasirinkti išskirtinį, tačiau paprastą dizainą, tai yra kempinės gradiento tekstūrą. Užtepkite norimą spalvą kempine, tada švelniai patrinkite ją ant nagų, naudodami tap-tap metodą. Taikydami šį metodą, galite gauti atspaudą ant nagų iš kempinės.

Kempinės gradientas

9. „Pantone Look“ 

Vienas iš būdų, kaip paprasčiausiu metodu suteikti elegantišką nagų dailės išvaizdą, yra aštraus žymeklio naudojimas. Galite rašyti ar piešti ką nors įdomaus pagal savo pasirinkimą.

„Pantone Look“

10. Grafiti nagų dailė

Kitas dizainas, kurį galima atspausdinti ant jūsų gražių nagų, gali būti tiesiog abstrakčių brūkšnių taikymas tiesiogine to žodžio prasme atsitiktinai užmetant nagų dažus. Norėdami išlaikyti kitą pirštų pusę, galite juos uždengti juostele ir vėliau nuimti. Šis grafiti dizainas yra labai lengvas ir atrodo tikrai nuostabiai.

Grafiti nagų dailė

11. Glitz ir Glam

Galite suteikti savo nagų dailei visiškai vienišą išvaizdą, užtepę blizgučius nago kampe ar galbūt kitoje strateginėje pozicijoje, kai jums atrodo geriau.

Glitz ir Glam

12. Paprastas taškas žavingas prašmatnus

Tai galima padaryti per skaidrius nagų dažus arba ant kai kurių nuogų atspalvių. Paprastas, bet elegantiškas nagų dailės dizainas, kurį galite padaryti per kelias sekundes.

Paprastas taškas žavingas prašmatnus

13. Viena stora juostelė užtemdyta

Graži forma, bet tokia konstrukcija gali per trumpą laiką paversti jūsų nagus nuo šviesiai rožinės spalvos. Priklausomai nuo jūsų patirties, galite piešti bet kokią formą, kad galėtumėte naudoti teptuko potėpį, ir galite pridėti subtilumo.

Viena stora juostelė užtemdyta

14. Sulenkti trikampiai

Nesijaudinkite, net jei turite trumpus nagus arba jie atsitiko atsitiktinai, nes turime puikią idėją tai kompensuoti. Pirmiausia galima užtepti skaidrų laką, o tada ant jo nupiešti smailius trikampius su ryškia spalva. Dėl to jūsų nagai atrodys ilgai ir patraukliai.

Sulenkti trikampiai

15. „Ruffian Nail Art“ 

Tai labai paplitęs nagų dailės dizainas, kurį galima padaryti be didelių pastangų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai gauti dviejų skirtingų atspalvių nagų lakus, kuriuos norite naudoti. Pirmąjį pradinį sluoksnį tepkite įprastai, leiskite jam išdžiūti ir tada dažykite kitą spalvą, kurią įsigijote, pigmentuodami tik kai kurią jau nudažytą nago dalį, priklausomai nuo jūsų pasirinkimo, tai gali būti pusė ar ketvirtadalis.

Ruffian Nail Art