Nagų menas

120 spalvingų Naujųjų metų išvakarių nagų dailės

Atrodo, kad iki 2021 m. Liko vos kelios dienos, o tai reiškia, kad jūs turite pradėti ruoštis Naujųjų metų išvakarėms. Ir aš esu tikras, kad nėra geresnės aprangos, kaip pasidaryti gražų manikiūrą. Žmonėms, mėgstantiems nagų aksesuarus, gruodžio 31 -oji yra geriausia diena norintiems pasidaryti puikų nagų dailę. Šių metų tendencija būtų prašmatnus ir minimalistinis stilius bei dizainas su šiek tiek blizgesio ir vienspalvės. Kai kurie dizainai išliktų klasikiniai, pavyzdžiui, prancūzų nagų dailė ir bejeweled odelės!

Patarčiau visiems palikti savo aktus stalčiuose ir nuveikti kažką nepaprasto, nes juk Naujieji metai yra viena laisviausių metų švenčių! Naujųjų metų nagai turėtų parodyti jūsų energijos lygį. Jei ieškote metalo lako, kuris spindės ryškiau nei žvaigždė Kalėdų eglutės viršuje, atėjote į reikiamą vietą. Mes suapvalinome keletą nuostabių dizainų, kuriuos galėsite pasirinkti ir dėvėti 2021 m!

Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino idėjos

Turinys (spustelėkite, jei norite pereiti)

 • Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino idėjos
 • Kodėl Naujųjų metų išvakarių nagų dailė yra tokia?
 • Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino sąrašas
 • Naujųjų metų nagų dizaino patarimai
 • Nagų priežiūros patarimai, kaip geriausiai pasidaryti „Nw Year’s Eve“ nagų dailės dizainą

Nuo bet kokio dizaino, pradedant paprastu prancūzišku manija ir baigiant gepardo raštu, šie Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainai tikrai pavers jūsų gyvenimą rokiu. Nesvarbu, ar esate „pasidaryk pats“ visą gyvenimą, ar norite tai padaryti profesionaliai, šie dizainai kupini linksmybių ir tikrai norėtųsi daugiau.

Tik akimirkai pasukime dabartį į priekį ir pereikime prie paskutinių dviejų gruodžio savaičių-nepamirškime visų dovanų, kurias vis dar reikia įvynioti ir net nusipirkti, ir skirkite vytis: Naujųjų metų išvakarės. Galbūt jūsų prototipinė naktis atrodo kaip kažkas iš filmų; esate apsirengęs juoda aksomine suknele ir pučiasi raudonmedžio bare, kad išgertumėte papildomą taurę gėrimo. O gal jūs laukiate skambučio 2021 m. Su daug reikalingo poilsio ir reabilitacijos, atsigulkite ant sofos su dėžute kiniško išsinešimo..

Štai kaip mes tai matome: kiekvienas, turintis šviežią manikiūrą, gali bet ką. Pradėkite įtakingus metus su prašmatniu manikiūru, garantuojančiu pagyrimų pilną naktį. Iš čia pirmauja 120 ir daugiau Naujųjų metų dizaino, kurį ketiname pasiimti į saloną. Su manikiūru įsitikinkite, kad jūsų metai bus 2021 m!

 • Naujųjų metų akrilo nagų dizainas

Jei nekantraujate sulaukti naujų metų! tada jūs turite pabandyti įsigyti sau akrilo nagų dizaino, kuris būtų ne tik stiprus, bet ir tarnautų jums kelias savaites! Taip pat sutaupysite pinigų ir apsilankymų salone.

 • Naujųjų metų kojų nagų dizainas

Atlikdami manikiūrą ir pedikiūrą, neturėtumėte pamiršti savo kojų ir nagų. Blizgantys nagų dažai padės jūsų nagams iššokti, ypač kai kalbame apie kojų nagus. Auksiniai ir sidabriniai atspalviai bet kokiu atveju tinka prie bet kokių batų.

 • Kalėdų motyvai Naujųjų metų nagų dizainas

Tas pats pasakytina apie festivalio manikiūrą. Jei kuriate nagus, apimtus trimačiais gyvais leitmotyvais-tai gali būti medvilninis barzdotas Kalėdų senelis, o visas jo karibas užbaigtas smailiais rageliais ir šviesiomis Rudolfo šnervėmis-yra nagų specialistas, galintis įgyvendinti šį planą ir padaryk tai tau. Pasirinkite paprastą sidabro sluoksnį, kuris nuves jus po 2021 m.? Jūsų nagų dažų pasirinkimas yra begalinis.

 • Naujųjų metų gelio nagų dizainas

Jei norite gauti natūraliai atrodančius dirbtinius nagus, tuomet turite gauti naujametinį nagų dailės dizainą, kuris puikiai tinka tokiai progai. Jie taip pat yra gana praktiški, nes leidžia nagams augti ir suteikia blizgančią apdailą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į pirštus.

 • Naujųjų metų nagų dizainas trumpiems nagams

Jei nerimaujate dėl to, kad trumpi nagai nėra šaunūs ir jų negalima patobulinti pridedant naujų metų nagų dailės dizaino, tuomet klystate. Naujųjų metų nagų dailės dizainas užtikrins, kad galite parodyti savo moteriškąją pusę, pridėdami motyvų, blizgučių ir drąsių spalvų.

 • Naujųjų metų patarimas nagų dizainui

Jei jums patinka prancūziškas manikiūras, leiskite man jus patikinti, kad jums patiks naujųjų metų nagų dailės dizainas, esantis šiame sąraše. Galite atsitraukti nuo tradicinio balto galiuko ir vietoj jo galite naudoti blizgučius ar motyvus, kad pagerintumėte savo dizainą. Renginio metu tai padės jūsų nagams žvilgėti.

 • Blizgučiai laimingų Naujųjų metų nagai

Naujaisiais metais gausite kiekvieną pasiteisinimą išeiti iš visų jėgų. Tai diena, kai net ekstremalus blizgesys nėra blogas! Blizgučius galite naudoti visur: nagus, plaukus ir tt Nagų dailė tikrai yra torto glajus. Tai sujungs jūsų išvaizdą ir sukuria bendrą jūsų vakarėlio nuotaiką. Jei norite sukurti atmosferą, galite pajusti žvilgesį, blizgesį, holografiją ir keletą žvilgančių vibracijų. Kalbant apie spalvas, jums nereikia vengti ryškesnių, drąsesnių ar net fluorescencinių spalvų. Šventiniai nagai turėtų būti linksmi ir neįprasti, o atostogų metas – tai tai, kaip elgiatės su savimi!

Blizgučiai yra gana populiarus pasirinkimas ir yra paprastas būdas, kad jūsų pirštas atrodytų labai elegantiškas ir moteriškas. Naujųjų metų nagų dailės dizainu galite siekti mergaitiškos nuotaikos. Taip pat galite padaryti savo dizainą unikalų, naudodami blizgučius žodžius „Naujieji metai“. Tai yra keletas geriausių švenčių Naujųjų metų nagų dailės dizaino variantų.

 • Gėlių Naujųjų Metų nagai Art

Gėlės visada yra gana mergaitiškos ir labai moteriškos. Taigi, jei jums reikia, kad jūsų nagai vakaro šventės metu atrodytų itin patraukliai, tuomet galite rinktis gėlių Naujųjų metų nagų dailės dizainą. Taip pat galite pasirinkti prie dizaino pridėti savo mėgstamų gėlių.

 • Naujųjų metų fejerverkų nagų dizainas

Naujųjų metų diena yra geriausia diena pamatyti daug fejerverkų, todėl nėra geresnio būdo parodyti savo meilę, pridedant fejerverkų naujųjų metų nagų dailės dizainą. Tai parodys jūsų šventinę nuotaiką ir laimę, susikaupusią ore.

 • Naujųjų metų išvakarių nagų dizainas

Galite pridėti keletą Naujųjų metų motyvų, užsidėję nagus kokiu nors šventiniu menu. Kai kurios galimybės apima pratarmę, žvaigždes ar net butelį šampano. Taigi, jei norite parodyti savo šventinę pusę, galite pasirinkti bet kurį iš šių elementų ir sidabrinius ar auksinius nagų dažus, kad jį sustiprintumėte.

 • Naujųjų metų vakarėlio nagų dizainas

Kaip ir pridėdami savo šventinius simbolius, taip pat galite pridėti keletą vakarėlio elementų prie naujųjų metų nagų dailės dizaino. Galite pridėti keletą balionų, skrybėlių ir dovanų dėžučių, kurios atrodys gana gražiai.

Nesvarbu, ką įsivaizduojate, šampano buteliuką ar net balionus, norėsite, kad jūsų nagai atrodytų nepaprastai puošniai- kiek įmanoma ypatingą vakarą. Šiame sąraše yra viskas – nuo metalinio dizaino iki blizgių nagų dažų, atitinkančių jūsų 2021 metų nagų dailės dizainą ir jūsų nuotaiką. Dizainai taip pat lengvai pritaikomi „pasidaryk pats“.

Taigi jūs galite pasveikinti Naujuosius metus naudodami naują nagų dailę. Nuo fejerverkų simbolio iki blizgučių, metalinių prancūziškų antgalių ir kitų papuošalų – šių naujųjų metų nagų dailės dizaino viskas, ko jums reikia pažvelgti, kai laikrodis muša 12 nakties.

Kodėl Naujųjų metų išvakarių nagų dailė yra tokia?

Kalbant apie madingą išvaizdą, drabužiai ir papuošalai gali turėti savo vietą, tačiau taip pat ir nagų dailė, kuri dar labiau pagerins jūsų bendrą išvaizdą. Gražus nagų dailė gali padėti atrodyti madingiau ir tuo pačiu suteikti jums labai tvarkingą išvaizdą. Jums gali pasirodyti, kad ne visiems atrodo, kad jiems rūpi nagų dailė, tačiau jie gali papildyti visą aprangos faktorių. Mes neprašome jūsų nueiti papildomos mylios, įsigydami sau pratęsimų! Tačiau paprastas prancūziškas manikiūras būtų visiškai tobulas, kad pagerintų visą išvaizdą!

Dabar tendencija pasidaryti manikiūrą žmonėms, turintiems tik ilgus nagus, yra nuobodi ir sena. Daugelis žmonių su trumpais nagais pasidaro gražų manikiūrą, kuris atrodys gražiai. Daugiau vilties žmonėms su trumpais nagais, tiesa? Jei dirbate nuoseklų darbą ir jūs taip pat nesate modelis, tada mes galime visiškai suprasti, kaip sunku tvarkyti gerą manikiūrą. Ilgus nagus ir gražų manikiūrą reikia šiek tiek prižiūrėti, ir sąžiningai, niekas tikrai negali sau leisti dažnos kelionės į saloną. Atrodo, kad šiuo atveju naudingesni trumpesni nagai.

Tačiau, kai planuojate pasinerti į gražius Naujųjų metų išvakarių nagų dailės darbus, būtinai išvalykite ir nušluostykite nagus. Taip pat galite padengti nagus gražių formų ir įsitikinti, kad jūsų odelės yra įstumtos ir nenupjautos. Naujųjų metų išvakarių nagų dailė būtų dešimt kartų geresnė, jei būtų pateikti patarimai dėl nagų priežiūros!

Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino sąrašas

 • Šaunus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Tai gana gražus dizainas, kuris atrodo tikrai nuostabiai. Jis pagamintas prancūziško nagų dailės būdu. Nagų forma yra migdolų, o tai yra gana madingas dizainas. Šis nuostabus Naujųjų metų nagų dailės dizainas yra gana gražus. Jis taip pat pagamintas su gražiu snaigės efektu, kuris atrodo tikrai puikiai.

 • Blizgantis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis nuostabus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas yra nepaprastai paprastas ir gražiai atrodo su gražiomis spalvomis. Man labai patinka blizgūs nagų dažai, kurie yra geriausias pasirinkimas, o ne matiniai nagų dažai, jei turite vakarėlį. Dienos renginiams užtektų net matinio žvilgsnio. Tačiau šių Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas tiktų abiem renginiams.

 • Nuostabus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Tai nuostabus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas. Tai labai paprasta, tačiau visas šių metų išvakarių nagų dailės dizaino patrauklumas kyla iš žmogaus kūrybiškumo. Šis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas neturi per daug, tačiau čia pateikiami dizainai tikrai keičia jo požiūrį ir požiūrį.

 • Gražus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Tai nuostabus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas. Tai labai paprasta, tačiau visas šių metų išvakarių nagų dailės dizaino patrauklumas kyla iš žmogaus kūrybiškumo. Šis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas neturi per daug, tačiau čia pateikiami dizainai tikrai keičia jo požiūrį ir požiūrį.

 • Sidabriškai šviečiantis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Tai puikus Naujųjų metų nagų dailės dizainas, pagamintas sidabrinio metalo atspalvio. Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas atrodo gana gražiai su sidabru ir glam. Prie nagų pagrindo pridedami juodi nagų dažai, kurie atrodo tikrai svarbūs. Bevardis pirštas taip pat turi gražų juostelių dizainą.

 • Auksinis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas taip pat yra labai blizgantis, tačiau baltas blizgus dizainas, sukurtas ant nagų, atrodo labiau blizgantis. Auksinis baltos spalvos pagrindas atrodo gana nuostabiai. Visas Naujųjų metų nagų dailės dizainas yra labai subtilus ir ne per daug. Manau tikrai gražiai atrodytų.

 • Klasikinis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant pirštų

Naujųjų metų nagų dailė

Tai nuostabus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas. Tai labai paprasta, tačiau visas šių metų išvakarių nagų dailės dizaino patrauklumas kyla iš žmogaus kūrybiškumo. Šis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas neturi per daug, tačiau čia pateikiami dizainai tikrai keičia jo požiūrį ir požiūrį.

 • Nuostabus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Tai gana gražus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas, kuris atrodo kaip gradiento efektas. Tai puikus pasirinkimas, kai Naujųjų metų išvakarės prasideda nuo odelių dalies ir nusidažo tamsiai mėlyna spalva, o baigiasi nagų galiukais šviesiausio mėlyno atspalvio spalva. Bendras Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas atrodo gana gražiai.

 • Gražus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šį Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainą galite naudoti daugybę kartų. Tai labai universalus dizainas, kuris gali būti naudojamas ne tik Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino renginiuose, bet ir kasdieniame gyvenime. Šis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas atrodytų tikrai gražiai bet kuriame dienos renginyje arba tiesiog naktiniame vakarėlyje ar vakaro vakarėlyje.

 • Nuostabus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Man labai patinka pridėti linksmybių prie Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino, kuris atrodo gana gražiai. Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas beveik atitinka visus šiuos lūkesčius. Tai priklauso nuo to, kaip kūrybingai galite padaryti savo Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainą, pridėdami prie šio dizaino tam tikrų elementų ar papuošalų.

 • Gana Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Kurdami Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainą, turite pasirinkti kontrastingas spalvas, nes dviejų spalvų derinys atrodytų tikrai nuostabiai. Daugelis žmonių taip pat naudoja daugiau nei dvi spalvas kurdami savo Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainą, bet jei nenorite, kad jūsų dizainas atrodytų per daug, tai yra geriausias pasirinkimas jums.

 • Mielas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Jūs tikrai galite sumaišyti du stilius, kad sukurtumėte unikalų ir nuostabų Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainą, kurį taip pat galite pamatyti čia. Šis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas yra nuostabiai pagamintas naudojant daugybę spalvų, kurios yra kontrastingos viena kitai ir dėl kurių Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas atrodo tikrai patrauklus.

 • Spalvingas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas atrodo tikrai elegantiškai ir prašmatniai. Galite sukurti tokį dizainą, jei nenorite nieko ekstravagantiško ir norite, kad jūsų Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas atrodytų paprastas ir elegantiškas. Tai sumažinta iki minimumo, tačiau atrodo gana įmantriai ir nuostabiai. Šis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas puikiai tinka vakarui.

 • Juodųjų ir auksinių Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas yra gana mielas ir pagamintas naudojant minimalias spalvas. Šis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas gali būti pagamintas bet kokia proga, išskyrus šią. Tai labai universalus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas, kuris puikiai atrodo tiek dieną, tiek naktį. Taigi galite dėvėti bet kuriuo paros metu!

 • Patrauklus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas yra gana kietas. Jis pagamintas iš dviejų spalvų derinio. Iš esmės tereikia pasirūpinti pagrindine spalva ir tuo, kad ji būtų šviesesnė už viršutinį sluoksnį. Viršutiniame sluoksnyje galite sukurti savo linksmą efektą, kuris atrodytų gana nuostabiai. Šis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas jums puikiai tinka.

 • Blaivus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Man labai patinka šių metų išvakarių nagų dailės dizainas, kuris iš tikrųjų yra gana įdomus. Šį Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainą galite pritaikyti bet kuriai dienos daliai, o tai bus gana unikalus dalykas. Aš tikrai manau, kad šis išsiskirtų iš viso nagų dailės dizaino, nes jis yra labai prašmatnus ir labai moteriškas.

 • Viliojantis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas yra paprastas ir saldus. Nors tai paprasta, bet labai moteriška. Norėdami, kad naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainui būtų suteiktas įmantrumo, galite pridėti kalnų krištolo ir šiek tiek blizgučių, kad jis atrodytų kaip vakarėlis. Tačiau pasirūpinkite savo puošmenomis, nes jos gali nulupti.

 • Įžvalgus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Man labai patinka šių Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas, nes, nors ir neturi keliolikos glam faktorių, jis yra pagamintas su tokiu kūrybiškumu, kad atrodo tikrai patraukliai. Šis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas atrodo gana nuostabiai ir manimi pasitiki, visi klaus, iš kur jūs gavote šį Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainą!

 • Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas kartu su nagais

Naujųjų metų nagų dailė

Jums nereikia laikyti visų nagų vieno dizaino. Galite lengvai pakeisti modelius. Pavyzdžiui, čia galite pakeisti šių metų išvakarių nagų dailės dizaino modelį, kuris atrodys gražiai. Tai taip pat padės subalansuoti glam efektą, jei norite jį šiek tiek sušvelninti. Apskritai, šių metų išvakarių nagų dailės dizainas yra gana nuostabus.

 • Teigiamas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Galite padaryti mažesnį ir subtilų dizainą ant savo pagrindinio sluoksnio, tai yra jūsų pasirinkimas. Subtilus dizainas būtų tinkamas dienos renginiams, o drąsesnis dizainas būtų geresnis naktiniams ar vakariniams renginiams. Galų gale viskas priklauso nuo jūsų pasirinkimo. Jūsų nagų dailė rezonuotų su jūsų asmenybe.

 • Snieguota Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Galite eksperimentuoti su neįprastomis spalvomis, jei norite, kaip čia, šių metų Naujųjų metų išvakarėse. Galite pabandyti kurti piešinius fluorescencinėmis spalvomis, matinėmis spalvomis, gelio nagų dažais ar net blizgiais nagų dažais. Blizgučiai ir puošmenos taip pat yra kitų variantų, kurie atrodo tikrai gražiai. Tai gana gražus jūsų Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino variantas.

 • Nuostabus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas atrodo tikrai puikiai. Tai nuostabus dizainas ir atrodo labai skirtingai nuo kitų šiame sąraše. Tai nėra pernelyg ekstravagantiška arba ne per paprasta. Tai geriausiai atrodytų naktiniam renginiui ir tikrai pavogtų šou. Šis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas turi tamsesnį pagrindą ir šviesesnį viršų, kuris būtų malonu.

 • Gražus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Blizgučiai ir puošnumas yra tikrai svarbūs bet kokiems Naujųjų metų nagų dailės dizainui, nes, duh! Tačiau šių metų nagų dailės dizainas atrodo labai gražiai, kai yra pagamintas ant balto pagrindo. Blizgučiai buvo pridėti prie patarimų ir nusileidžia iki odelių, kurios atrodo gana nuostabiai. Tai puikus Naujųjų metų nagų dailės dizainas ir puikiai tinka tokiems renginiams.

 • Šaunus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas yra gana paprastas, tačiau dėl raudonų nagų dažų suteikia labai šventinės nuotaikos. Jei norite išlaikyti savo naujųjų metų nagų dailės dizainą gana supaprastintą ir minimalistinį, tai šių metų nagų dailės dizainas jums būtų geriausias pasirinkimas, nes jis turi permatomą nagų pagrindą su raudonais nagų dažais.

 • Žavingas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas yra labai paprastas, kuris atrodo tikrai gražiai. Jis pagamintas iš dviejų atspalvių, dominuojančių odelėje ir galiuko srityje. Odelių dalis papildoma persikų atspalviu, o galas – purpurine spalva. Visas Naujųjų metų nagų dailės dizainas yra labai gražus, nes jis papildytas gražiomis ir ryškiomis spalvomis.

 • Visiškai juodi Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Tai gana gražus prancūzų nagų dailės dizainas, sukurtas šiame. Jį sudaro juodas pagrindas, matinis, kartu su sidabriniu antgaliu, kuris atrodo tikrai blizgantis. Tai suteikia puikų kontrastą, kuris atrodo nuostabiai. Visas Naujųjų metų nagų dailės dizainas yra labai nuostabus, o dizainas atrodo tikrai gražiai.

 • Gražus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Tai gražus Naujųjų metų nagų dailės dizainas, kuris atrodo tikrai šventiškai ir labai puošniai. Prie pagrindo pridedami raudoni blizgūs nagų dažai. Puošmenos ant jo daromos siekiant sustiprinti atspalvių efektą. Jis taip pat pridedamas su gėle, kuri atrodo gana puikiai. Galite pridėti tokius kalnų krištolus, kurie atrodys nuostabiai.

 • Nuostabus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas neabejotinai turi tą labai reikalingą glam faktorių, kurio trūko. Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainui pridedant blizgučių ir papuošimų, tokių kaip cirkonis ar lankas, jis bus paruoštas vakarėliui ar vakarėliui. Taigi šių metų išvakarių nagų dailės dizainas atrodo visiškai puošniai!

 • Laimingų Naujųjų metų išvakarėse Nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Man labai patinka šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas, kuris yra mėlynos ir juodos nagų spalvų derinys. Naujųjų metų nagų dailės dizainas atrodo tikrai šventiškai dėl papildomų elementų, pridėtų kaip šampano taurė, žodžių „Laimingų Naujųjų metų“ ir gražių žvaigždžių. Taigi toks Naujųjų metų nagų dailės dizainas yra ypač skirtas šiam renginiui.

 • Gailestingas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Man labai patiko šis nuostabus vyno atspalvio naujųjų metų nagų dailės dizainas, kuris atrodo tikrai nuostabiai. Tai puikus Naujųjų metų nagų dailės dizainas, papildytas gražiais ornamentais ir blizgučiais. Stilius nepridedamas prie kiekvieno nago, bet pridedamas prie dviejų nagų, kurie atrodo nuostabiai. Tai puikus šventinis dizainas.

 • Gaivus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Naujųjų metų išvakarėse galite padaryti ką nors kita, naudodami skirtingas spalvas, pavyzdžiui, citrinos geltoną arba tikriausiai žalios spalvos. Šios skirtingos spalvos tikrai sutramdytų daugybę žmonių reakcijų. Manau, kad šių metų išvakarių nagų dailės dizainas yra labai įdomus ir taip pat labai unikalus, kuris pavogtų šou.

 • Protingas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Man labai patinka šių metų nagų dailės dizainas, kuris atrodo gana nuostabiai. Tai puikus dizainas, turintis šviesiai rudą pagrindą su sidabro juostelėmis, kurios atrodo gana gražiai. Visas naujųjų metų nagų dailės dizainas yra gana nuostabus, nes atrodo tikrai elegantiškas ir rafinuotas. Tai nėra per daug glam ar ne per daug supaprastinta.

 • Gražus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Metalo atspalviai yra geriausi, kai jie atliekami tokiu stiliumi. Šis naujųjų metų nagų dailės dizainas atrodo tikrai nuostabiai, jei norite kažko glam. Tai puikus dizainas, kurį galite padaryti. Tai paprasta ir netgi galite tai padaryti patogiai savo sofoje.

 • Kūrybingas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas suteikia labai šventinę atmosferą. Tikrai gražiai atrodo su Rudolphu ant žiedinio piršto. Kiti nagai yra pagaminti iš žvilgančių raudonų ir žalių nagų dažų, todėl Naujųjų metų nagų dailės dizainas atrodo tikrai nuostabiai. Blizgučiai tikrai prideda tam tikro gylio šiam dizainui ir atrodo gražiai.

 • Apsvarstykite Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainą ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Tai gana paprastas dizainas. Šiais laikais yra minimalizmas, nesvarbu, ar tai būtų tatuiruotė, plaukų spalva ar net nagų dailė. Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas yra pagamintas naudojant pagrindinę skaidrių nagų dažų spalvą, o naujųjų metų nagų dailės dizaino patarimai yra auksinės spalvos, kad būtų pridėtas glam faktorius. Naujųjų metų nagų dailės dizainas yra gana padorus ir labai kūrybingas.

 • Raminantis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Tai paprastas Naujųjų metų nagų dailės dizainas, pagamintas naudojant tam tikrą tekstūrą. Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas atrodo tikrai gražiai, tačiau tai padaryti taip pat gana paprasta. Viskas, ko jums reikia, yra įrankiai ir žinios, kaip padaryti šias tekstūras, pagamintas ant nagų. Visa perspektyva sukrės vakarą!

 • Gana Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Naujųjų metų išvakarėse galite elgtis paprastai. Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas nėra nieko ypatingo, tik švariai nudažytas nagas, padarytas auksine spalva. Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas puikiai tinka žmonėms, turintiems mažus nagus ir manantiems, kad nagų dailė netiks jų stiliui.

 • Meditatyvus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Auksiniai nagų dažai geriausiai tinka, jei norite išlaikyti savo nagų dailę iki pagrindinio. Nors siūlau pridėti šiek tiek cirkonio, kad padidintumėte savo glam faktorių, šis paprastas Naujųjų metų nagų dailės dizainas jums taip pat tinka. Man labai patinka šis nuostabus Naujųjų metų nagų dailės dizainas, kurį galima labai lengvai nuimti.

 • Raudonas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Geri raudoni nagų dažai puikiai tinka bet kokiai progai ir naujieji metai nėra išimtis. Šis nuostabus Naujųjų metų nagų dailės dizainas atrodo tikrai nuostabiai, padaryta nuostabiai raudonai blizgančia spalva. Visas Naujųjų metų nagų dailės dizainas yra gana puikiai atliktas. Su šiuo dizainu jums nereikia daug papuošalų.

 • Ištikimas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis auksinių nagų dažų dizainas puikiai tinka Naujųjų metų išvakarėms. Tai viena iš tokių spalvų, kuriai tikrai nereikėtų daug puošmenų ir kuri atrodytų tokia, kokia yra. Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas puikiai tinka progai ir puikiai tiks jūsų renginiui.

 • Pilkas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Tas pats pasakytina ir apie sidabrinius nagų dažus. Nagų spalva yra puošni ir madinga, todėl nereikia puošti. Tačiau dėvėtojas čia pridėjo žvilgančių patarimų, kurie atrodo nuostabiai. Blizgučiai pridedami prancūziško nagų dailės stiliaus, kuris taip pat yra gana gražus. Jūs neturite laikytis visų taisyklių per naujus metus, tiesa?

 • Paprastas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas atliekamas gradiento efektu. Pasirinkta spalva yra auksinė, kuri puikiai tinka bet kokiai šventei. Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas taip pat yra puikus pavyzdys, kaip norite papuošti savo Naujųjų metų nagų dailės dizainą.

 • Gražus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas yra gana paprastas ir tokie stiliai puikiai tinka mažiems nagams. Tai atrodo tikrai nuostabiai, padaryta metalinės pilkos ir sidabrinės spalvos. Jums nereikia daug papuošimų tokiomis spalvomis, nes jie gerai atrodo patys.

 • Saldus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Tai gražus Naujųjų metų nagų dailės dizainas, kuris geriausiai tiks mažam nagų skyriui. Tai daroma gradiento efektu. Viršutinė nagų dalis yra tamsesnė, o apatinė – gana šviesi. Tai taip pat padaryta blizgučių stiliumi, todėl Naujųjų metų nagų dailės dizainas atrodo nuostabus ir labai šventinis.

 • Nuostabus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas gana skiriasi nuo kitų ta prasme, kad tai yra mažų nagų stilius. Jis nėra pagamintas iš auksinių ar sidabrinių spalvų, bet pagamintas iš blizgančios rožinės aukso spalvos, todėl sėdėjimo išvaizda skiriasi nuo kitų dizainų. Tai puikus Naujųjų metų nagų dailės dizainas tiems, kurie nori, kad viskas būtų paprasta.

 • Gražus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Kai kurie žmonės mėgsta drąsius blizgučius, o kiti renkasi mažus blizgučius, kurie atrodo puikiai. Nešiotojas čia pridėjo ryškių blizgučių, kurie suteikia labai nuostabų efektą Naujųjų metų nagų dailės dizainui. Nagų dailė yra paprasta ir geriausia žmonėms su trumpesniais nagais. Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas atrodo gana nuostabus!

 • Fantastiškas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas puikiai tinka tiems, kurie turi trumpus nagus ir nenori labai plataus nagų dailės dizaino. Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas atrodo tikrai nuostabiai ir puikiai tinka, jei naktį rengiate renginį ar vakarėlį.

 • Alternatyvus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis nagų dailės gaminys puikiai tinka, jei turite trumpus nagus, kaip šio paveikslo dėvėtojas. Visas naujųjų metų nagų dailės dizainas atliekamas gražių blizgančių nagų dažų atspalvių. Ant nagų yra skirtingų spalvų nagų dažai, kurie atrodo gana gražiai. Galite tarpusavyje pridėti kontrastingų nagų dažų, kurie atrodo nuostabiai.

 • Gana Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Kas sakė, kad monotoniškas tinka tik trumpų nagų žmonėms? Šis dėvėtojas turi gražius deimanto formos nagus, kurie yra gražūs su blizgančiais raudonais nagų dažais. Tai atrodo tikrai nuostabiai ir puikiai tinka vakarėliui. Kas vis dėlto gali suklysti su raudonais nagų dažais? Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas puikiai tinka temai.

 • Rausvas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Jūs visada galite nešiotis rožinį nagų laką, nesvarbu, kokia proga, todėl nagus nudažyti rožiniais nagų dažais yra puiki idėja. Tai geras pasirinkimas, jei norite kažko moteriško. Čia rožiniai nagų dažai yra moteriški ir blizgūs, kurie atrodo gana puikiai. Jis taip pat gerai papuoštas.

 • Suporuotas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Tai gana puikus Naujųjų metų nagų dailės dizainas, padarytas migdolų formos nagais. Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas atrodo tikrai gražiai, su blizgančia mėlyna spalva ir matine spalva, kuri turi nuostabią tekstūrą. Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas atrodo tikrai nuostabiai ant nagų ir suteikia labai gražų efektą.

 • Patrauklus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Naujųjų metų nagų dailės dizainas yra blizgaus atspalvio ir matinės spalvos mišinys. Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas yra pagamintas viena spalva, ty violetine. Jis taip pat pridedamas su tam tikrais papuošimais, kurie atrodo gana gražiai. Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas puikiai tiktų vakariniam dizainui, kuris atrodys gražiai.

 • Nuostabus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Man labai patinka šis fejerverkų naujųjų metų nagų dailės dizainas, kuris yra gana gražus. Jis pagamintas kvadrato formos, kuris yra gana tobulas. Fejerverkai papildyti įvairiomis spalvomis, todėl dizainas yra nuostabus ir atitinka temą. Likusios spalvos yra pagamintos iš blizgančio juodo nagų dažų pagrindo, kuris yra gana nuostabus.

 • Meniškas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis Naujųjų Metų nagų dailės dizainas yra labai bejeweled. Tai atrodo tikrai gražiai, jei turite super renginį, kuriame dalyvausite naujiems metams. Naujųjų metų nagų dailės dizainas buvo subalansuotas pridedant daug cirkonio ir blizgučių, tačiau išlaikant nagų pagrindą skaidrų. Dizainas taip pat sudaro gerai atrodančią Kalėdų eglutę.

 • Kūrybingas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis Naujųjų Metų nagų dailės dizainas atrodo gana šauniai, su gražiais papuošimais ir nuostabiais raštais. Prie šių Naujųjų metų nagų dailės dizaino buvo pridėta įvairių modelių ir tekstūrų, kurios atrodo labai nuostabiai. Visas Naujųjų metų nagų dailės dizainas yra labai patrauklus.

 • Viliojantis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas labai skiriasi nuo kitų šiame sąraše. Nagų forma yra visiškai kitokia, o tai atrodo nuostabiai. Naujųjų metų nagų dailės dizainas yra dviejų skirtingų stilių: migdolų ir kvadrato formos, kurios atrodo gana nuostabiai. Tai puikus Naujųjų metų nagų dailės dizainas, kuris tikrai pavogs širdis.

 • Gražus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas atrodo kaip Kalėdų ar Naujųjų metų dovana! Prie jo pridedamos auksinės juostelės ir įvairiaspalvis cirkonis, todėl naujųjų metų nagų dailės dizainas atrodo labai patrauklus. Tai puikus dizainas, kuris yra labai aukštas ir puikiai tinka dideliam renginiui! Pagrindas yra gana paprastas ir smėlio spalvos.

 • Atitinkantis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas yra gerai papuoštas. Tai daroma su kaštoniniais nagų dažais, kurie yra gana nuostabūs. Jis pridedamas su kepenų raštais ir kai kuriais blizgučiais, todėl šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas atrodo gana gražiai. Tai gražus dizainas, kurį galima lengvai padaryti ir kuris atrodo tikrai tobulas.

 • Žvaigždėtas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Galite tiesiog pridėti keletą elementų, tokių kaip žvaigždės ir mėnulis, su blizgančiais nagų dažais ir voila, jūs turite puikų Naujųjų metų nagų dailės dizainą. Šių Naujųjų metų nagų dailės dizaino pagrindas yra labai neutralus ir pagamintas perlamutriniu baltu atspalviu, kuris yra pagrindinis, bet taip pat turi tam tikrų blizgučių. Visas Naujųjų metų nagų dailės dizainas yra labai tinkamas.

 • Nuostabus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Ši pusė naujųjų metų nagų dailės dizaino yra gana rami. Visa ranka padaryta pusiau prancūzišku manikiūru su baltais nagų galiukais, o vertikali nagų pusė padaryta naudojant blizgančius nagų dažus, kurie atrodo ypač gerai. Tokį dizainą galite sukurti, jei manote, kad geriausia tai padaryti!

 • Išradingas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Man labai patinka šių metų nagų dailės dizainas, nes jis yra visiškai kitoks. Tai yra gyvūno oda, bet ne leopardo oda, kuri yra gana dažna. Tai gana gyvatės oda, kuri atrodo tikrai nuostabiai. Visas Naujųjų metų nagų dailės dizainas yra gana unikalus ir atrodo tikrai kitaip nei kiti šio sąrašo dizainai.

 • Šaunus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas yra pagamintas iš pusiau raudonų ir pusiau skaidrių nagų dažų, kurie yra gana gražūs. Jis taip pat papildytas aukso blizgučiais nagų dažais, kurie atrodo gražiai. Visas dizainas yra gana šventinis su raudonais nagų dažais.

 • Gražus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Man labai patinka, kaip šių metų nagų dailės dizainas buvo gana lengvai įtrauktas į šį paprastą nagų dailę. Šį Naujųjų metų nagų dailės dizainą kiekvienoje nago pusėje supa leopardo rašto dizainas. Tai atrodo tikrai kitaip ir labai madinga.

 • Gražus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Naujųjų metų nagų dailės dizainas papildytas daugybe blizgučių ant nagų galiukų. Jis atrodo gana gražus ir labai elegantiškas. Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas yra tobulas, jei norite vykti į kokią nors vakarinę šventę, dėl kurios jūsų Naujųjų metų nagų dailės dizainas atrodys nepaprastai nuostabus ir tikrai gražus.

 • Gražus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas yra pagamintas naudojant gana paprastą pagrindinę spalvą, kuri yra smėlio spalvos. Tada jis papildomas drąsiomis puošmenomis ir cirkoniais, dėl kurių jis atrodo tikrai nuostabus. Tai puikus Naujųjų metų nagų dailės dizainas, kuris yra gana gražus ir atrodo tikrai puošniai!

 • Žvaigždėtas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Dėvėtojas ant smėlio spalvos pagrindo pridėjo žvaigždės papuošimą, kuris atrodo tikrai nuostabiai. Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas atrodo gana gražiai. Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas tikrai puikus, jei ieškote ko nors be rūpesčių.

 • „Polka Effect“ Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas turi labai sidabrinį pagrindą, kuris atrodo tikrai gražiai. Sidabrinis pagrindas papildytas baltais taškeliais, kurie atrodo tikrai nuostabiai. Visas naujųjų metų nagų dailės dizainas yra gana paprastas, bet puikiai tinka kažkokiam vakarui. Atrodo tikrai gražiai.

 • Saldus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis dvigubas prancūziškas nagų dailės dizainas puikiai tinka jūsų Naujųjų metų nagų dailės dizainui, nes jis yra ne tik prašmatnus, bet ir labai minimalistinis bei paprastas, o tai yra tinkama išvaizda, jei norite kažko dekadentiško.

 • Elegantiškas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Naujųjų metų išvakarėse galite padaryti ką nors kita, naudodami skirtingas spalvas, pavyzdžiui, citrinos geltoną arba tikriausiai žalios spalvos. Šios skirtingos spalvos tikrai sutramdytų daugybę žmonių reakcijų. Manau, kad šių metų išvakarių nagų dailės dizainas yra labai įdomus ir taip pat labai unikalus, kuris pavogtų šou.

 • Kūrybingas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Čia galite pasirinkti elegantišką ir prašmatnų dizainą. Jūs neprivalote puošti kiekvieno nago savo Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainu, nes jis atrodys pernelyg papildomai. Vietoj to galite pasirinkti tik vieną ar du nagus ir tada sukurti nuostabų Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainą taip, kaip norėtumėte!

 • Meniškas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis dizainas turi ir populiariausias spalvas, auksines ir sidabrines. Tai atrodo tikrai gražiai ir labai puošniai, jei norite pasirinkti naujųjų metų nagų dailės dizainą. Šis tikrai sukels vakarėlį!

 • Spalvingas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Nagų galiukai čia daromi įvairiaspalve seka, kuri atrodo gana gražiai. Tai neabejotinai yra parodos kamštis, nes jame yra viskas blizga ir blizgučiai. Šį Naujųjų metų nagų dailės dizainą verta kurti, ypač jei mėgstate vakarėlius!

 • Modernus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Tai visiškai priklauso nuo jūsų, kokios išvaizdos ieškote kurdami naujųjų metų išvakarių nagų dailę. Jei norite žvilgančios išvaizdos, turite naudoti blizgančius nagų dažus ir blizgius nagų dažus. Tačiau, jei norite šiek tiek švelninti, galite naudoti matinius nagų dažus, kurie atrodytų gana gražiai. Jūs taip pat galite apsispręsti pridėti papuošalų. Šis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas atrodo nuostabiai!

 • Blaivus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas yra gana paprastas. Tai vienas iš paprasčiausių dizaino su pagrindinėmis spalvomis, persikų ir auksinės spalvos. Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas atrodo tikrai nuostabiai padarytas ant pirštų ir tikrai atrodytų nepaprastai elegantiškas. Jei norite, galite pridėti pagražinimų, bet manau, kad to tikrai nereikia.

 • Unikalus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis dvipusis Naujųjų metų nagų dailės dizainas atliekamas gražia seka, kuri atrodo gana puikiai. Jis pridėtas auksine seka, kuri yra gana graži. Naujųjų metų nagų dailės dizainas yra paprastas su skaidriu pagrindu, kuris atrodo gražiai. Tai apskritai puikus dizainas.

 • Nuostabus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis auksinės sekos Naujųjų metų nagų dailės dizainas yra įvairių formų ant nagų. Jis papildytas skaidriu pagrindu, kuris padės pabrėžti. Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas tikrai atrodytų gražiai, bet jūs turite pasirūpinti, kad papuošalai nukristų.

 • Žavingas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Tai gražus Naujųjų metų nagų dailės dizainas, pagamintas ant pirštų. Jis pridedamas su gradiento efektu ant nagų galiuko, kuris atrodo gana nuostabiai. Tai paprasta, bet blizgučiai ant galiuko tikrai daro įtaką ir tampa vienu geidžiamiausių naujųjų metų nagų dailės dizaino įkvėpimo dizainų.

 • Apeliacinis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Nereikia pridėti daug objektų prie naujųjų metų nagų dailės dizaino, kad jis atrodytų gražiai. Paprastas prancūziškas nagų dailė su pilko ir sidabro atspalvio patarimais taip pat atrodytų nuostabiai. Tai puikus Naujųjų metų nagų dailės dizainas, kurį galite padaryti, nes jis yra gana paprastas ir lengvas.

 • Patrauklus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Tai gana gražus Naujųjų metų nagų dailės dizainas, kuris tikrai daro įspūdį. Tai atliekama su didele seka ir padengta ta pačia. Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas atrodo tikrai nuostabiai ir leidžia atrodyti vakarėliui. Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas jums puikiai tinka!

 • Nuostabus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Jei norite kažko metališko, tai šių metų nagų dailės dizainas jums puikiai tinka. Jis pagamintas iš blizgaus rudo atspalvio, kuris atrodo tikrai nuostabiai. Tai puikus ir paprastas dizainas, kuris patiks bet kokiam vakarėliui. Šį Naujųjų metų nagų dailės dizainą galite padaryti ir savo namuose.

 • Nuostabus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Man labai patinka šių metų nagų dailės dizainas, padarytas ant pirštų. Prie odelių pridėta graži auksinė karūna, kuri atrodo tikrai gražiai. Šis visų metų nagų dailės dizainas yra gražus, gana minimalistinis, tačiau vis tiek atrodo tikrai elegantiškas.

 • Patrauklus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis persikų pagrindo naujųjų metų nagų dailės dizainas atrodo tikrai gražiai ant pirštų. Jis yra padengtas auksiniais nagų dažais, kurie taip pat yra labai prašmatnūs. Tai puikus Naujųjų metų nagų dailės dizainas, kuris bus sukurtas ir atrodys gana įmantriai, kaip jūsų naujųjų metų nagų dailės dizaino įkvėpėjas.

 • Mielas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Galite būti labai išrankūs dėl to, kad kur norite pridėti blizgučių. Čia dėvėtojas pridėjo daugiaspalvių blizgučių prie smėlio spalvos pagrindo, kuris atrodo tikrai gražiai. Nors daugelis žmonių prideda auksinių blizgučių, šis dėvėtojas tikriausiai pridėjo daugiaspalvę, kad pridėtų papildomo funk. Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas yra gana nuostabus.

 • Elegantiškas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis auksinis pagrindas yra gana gražus pasirinkimas bet kokiam vakarėliui ar renginiui. Šių Naujųjų metų nagų dailės dizainas papildytas nuostabiu blizgučių efektu, kuris atrodo tikrai nuostabiai. Tai paprastas dizainas, kuris puikiai atrodo bet kokiam vakarėliui. Tai taip pat nėra pernelyg sudėtinga, todėl sutaupysite valandų kelionei į saloną.

 • Protingas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Trumpi nagai gali pasiekti šį prancūziško nagų efektą, kuris yra gana gražus. Tai daroma su skaidriu pagrindu ir auksiniais galiukais bei odelėmis, o tai yra malonu pridėti šiek tiek blizgesio prie jūsų Naujųjų metų nagų dailės dizaino. Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas yra paprastas, tačiau puikiai atliks savo darbą.

 • Nuostabus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Jei norite, galite pridėti keletą drąsių elementų prie savo Naujųjų metų nagų dailės dizaino, kaip tai čia. Tai gražus Naujųjų metų nagų dailės dizainas, padarytas šioje nuotraukoje. Tai puikiai tinka žmonėms, kurie nori dėvėti kažką drąsaus ir kurie gali nešiotis tokius daiktus.

 • Fantastiškas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas turi daug elementų. Esu įsitikinęs, kad tokio tipo naujųjų metų nagų dailės dizainas gali užtrukti daug žudynių. Dizainas yra labai sudėtingas ir norint sukurti kažką panašaus, reikia daug praktikos. Tai apskritai puikus Naujųjų metų nagų dailės dizainas.

 • Saldus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Man labai patinka šis fejerverkų dizainas. Atrodo, kad viskas yra gelis. Nagų dažų tekstūra atrodo tikrai gražiai. Jis papildytas fejerverkais ir žodžiais „Laimingų Naujųjų metų“, todėl taip pat galite padaryti savo nagų dailės renginį tokį, koks yra šis. Man taip pat patinka, kaip dėvėtojas nenaudojo įprastų spalvų ir vietoj to pasirinko rožinės ir juodos spalvos derinį.

 • Nuostabus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis auksinis ir juodas yra klasikinis derinys. Tai puikiai tinka renginiui ir puikiam Naujųjų metų nagų dailės dizainui. Tai puikus dizainas, kurį galite dėvėti ir kitur. Jis yra labai universalus ir puikiai tinka bet kokiai progai!

 • Pritaikykite Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainą ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Negalima pamiršti nagų, nes jie taip pat yra jūsų mados dalis. Jūs tikrai nenorėsite, kad gražus nagas būtų padarytas nekreipiant dėmesio į kojų nagus. Taigi šių metų nagų dailės dizainas ant jūsų pirštų puikiai parodys jūsų šventinę nuotaiką. Nykštis atliekamas su sniego senio balta spalva, o kiti pirštai – su snaigėmis, kurios atrodo labai mielos.

 • Elegantiškas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Kaip jau minėjome anksčiau, gėlės niekada negali išeiti iš mados, o šių metų nagų dailės dizainas tai labai pateisina. Gėlės suteikia tonų žavesio ir moteriškumo. Tai ypač rožių modelis, o geriausias dalykas yra tai, kad jis yra realus. Galite pasirinkti bet kokią norimą gėlę, kuri derės prie jūsų Naujųjų metų nagų dailės dizaino temos. Tačiau manau, kad rožės yra gana romantiškos.

 • Nuostabus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Bet kuriai nuotakai blizgantis aksesuaras tikrai turi būti. Blizgučiai visada atrodo nuostabiai, nesvarbu, kur yra jūsų suknelė, papuošalai ar net nagai. Šis naujųjų metų nagų dailės dizainas čia leidžia labai apgalvotai naudoti blizgučius. Pagrindinė šių nagų spalva yra smėlio spalvos, o ant nagų yra blizgučiai. Dėl blizgučių Naujųjų metų nagų dailės dizainas atrodo labai stilingai, o klasikiniams blizgučiams suteiktas modernus prisilietimas. Paimti ranką į šiuos rasos lašus dabar yra gana paprasta ir ją galima lengvai rasti internete.

 • Puošnus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Tai taip pat gana gražus ir spalvingi Naujųjų metų nagų dailės dizainas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasidaryti gražią migdolų formos manikiūrą salone, o likusią dalį galima lengvai tvarkyti namuose. Šis naujųjų metų nagų dailės dizainas apima tik dviejų atspalvių nagų dažus, tai yra, smėlio ir žvilgančios baltos spalvos. Galite uždėti blizgius baltus nagų dažus ant savo bevardžio piršto, kad jis spindėtų kaip jūsų žiedas.

 • Apeliacinis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis žvilgantis prancūziškas manikiūras puikiai tinka jūsų Naujųjų metų nagų dailės dizainui. Jūs netgi galite pakeisti stilių, kad auksiniai galiukai būtų nagų pagrindas, o baltas pagrindas – galiuku. Ar tai nėra tradicinis prancūziško manikiūro metodas? Man labai patinka aukso spalvos nagai, kurie akimirksniu išryškina visą išvaizdą. Toks Naujųjų metų nagų dailės dizainas tikrai suktų galvas.

 • Nuostabus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis saldainių cukranendrių Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas yra gana gražus, nes jis jums tiks tiek Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino, tiek Kalėdų nagų dailės dizaino tikslais. Tai buvo paprasta ir tuo pat metu nuostabu žiūrėti!

 • Šaunus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Ši prancūziško manikiūro įkvėpta ombre tendencija yra labai šauni, ypač jūsų Naujųjų metų nagų dailės dizainui. Jis atrodo gana unikalus ir elegantiškas. Man patinka pridėti akmenis, jie iš tikrųjų atrodo kaip maži deimantų gabaliukai, sujungti kartu. Man patinka idėja gauti puošmenas ant bevardžio piršto, nes ten pat ir žiedas. Tai pernelyg romantiška, ypač naujųjų metų nagų dailės dizainui.

 • Meniškas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas yra labai puošnus ir atrodo tikrai įdomiai. Žali ir auksiniai nagų dažai suteikia puikią spalvą.

 • Nuostabus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Tai gražus žalias Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas, pagamintas iš juodo marmuro efekto. Šis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas atrodo nepaprastai nuostabus.

 • Kūrybingas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Man labai patinka rožiniai blizgantys nagų dažai, kurie suteikia šiek tiek žavesio šiam nuostabiam ir šiaip paprastam Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainui.

 • Išsiaiškinkite Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainą ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Natūrali išvaizda puikiai tinka jūsų Naujųjų metų išvakarėms, nes atrodo be jokių pastangų ir tuo pačiu gana elegantiška. Norėdami sustiprinti efektą, įsitikinkite, kad nagai yra švarūs. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai formuoti nagus, dirbti su odelėmis ir šveisti nagus, kad pasiektumėte kažką sveiko, kaip šių metų Naujųjų metų nagų dailės dizainas. Galite laikyti jį pliką arba užtepti skaidrių nagų dažų sluoksnį, kad suteiktumėte šiek tiek blizgesio.

 • Nuostabus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Na, o jei žiemos sezonas yra susijęs su snaigėmis, nematau jokios priežasties, kodėl negalėtumėte to sumaišyti ir su savo nagų dailė? Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas atrodo kaip kažkas smagaus. Jūs netgi galite tai padaryti patys, įsigydami trafaretus, kuriuos galima lengvai rasti internete. Kitas žingsnis – surinkti draugus smagiam miegui ir pradėti nagus. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užtepti bet kokio šviesesnio atspalvio pagrindinį sluoksnį, pageidautina nuogo tono, tada naudojant trafaretą (ar net tikrus nėrinius), turite sukurti modelį. Nors visa tai išdžiūsta, kitas žingsnis būtų pridėti viršutinį sluoksnį, kad užfiksuotumėte išvaizdą. Štai, jūsų pasidaryk pats Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas yra baigtas.

 • Kūrybingas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Gelinis manikiūras puikiai tinka žmonėms, kuriems trūksta laiko ir kurie nori to, kas nesulūžtų lengvai ir būtų pakankamai patvari. Gelinis manikiūras džiūsta trumpiau ir gerai veikia, jei turite mažiau laiko. Naudodami gelio manikiūrą, nesijaudinkite, kad jūsų Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas išnyks per greitai. Bus išlaikytas blizgesys ir blizgesys. Įspėti kažką tokio paprasto, kaip ši levandų spalva, yra puiku, nes viskas, ko jums reikia, yra švarių nagų rinkinys, tinkantis jūsų Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino įkvėpimui.

 • Gražus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Jūs turite puikius nagus ant rankos, bet ko nenorite praleisti, tai kojų nagai, ypač jei dėvite žvilgančius kojų pirštus. Negalima apsiriboti nagų tvarkymu rankomis, nes pėdos taip pat yra svarbios ir suteiks jums šiek tiek daugiau išvaizdos. Norėdami pridėti efektingo efekto, galite pridėti šiek tiek pagražinimų. Jei norite kontrastuoti savo kojų manikiūrą su Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino rankų manikiūru, nematau jokios priežasties, kodėl neturėtumėte. Arba galite tiesiog juos koordinuoti. Bet kokiu atveju jie atrodys tobulai.

 • Gana Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Kaip jau minėjome anksčiau, fejerverkai niekada negali išeiti iš mados, ir šis nagų dailė tai labai pateisina. Fejerverkai suteikia tonų žavesio ir moteriškumo. Tai ypač žydintis modelis, o geriausias dalykas yra tai, kad jis yra 3D. Galite pasirinkti bet kokias norimas spalvas, kurios derės prie jūsų Naujųjų metų temos. Tačiau manau, kad šis taip pat yra gana romantiškas.

 • Gražus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis dizainas yra gražiai rafinuotas. Tai puikiai tinka jūsų Naujųjų metų dienai. Atrodo, kad šio klasikinio Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino du skirtingi atspalviai buvo sujungti. Rezultatas yra kažkas neįprasto. Man patinka, kaip vienam nagui buvo suteiktas gėlių raštas. Gėlių dizainas suteikia moteriškumo.

 • Nuostabus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis taškinis taškas šių metų Naujųjų metų nagų dailės dizainui yra gana kietas. „Polka dot“ nagų dailė yra gana garsi ir labai populiari, ir ją gana lengva pasiekti, jei po ranka turite paryškintas sekas, kurios taip pat padidins glam efektą.

 • Nuostabus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Man patinka, kaip šventiškai ir gražiai atrodo šių metų išvakarių nagų dailės dizainas. Jis papildytas įvairiais elementais ir atrodo tikrai gražiai.

 • Raminantis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Klasikiniai prancūziški nagai apskritai visada buvo populiarus tarp mergaičių, ir kas sakė, kad ir Naujųjų metų dieną jis atrodys elementarus? Manau, kad prancūziškas manikiūras yra nepaprastai elegantiškas ir netgi galite praleisti pagrindinę spalvą, jei manote, kad jūsų nagas neturi to geltono atspalvio ir yra pakankamai sveikas. Paveikslėlis pakeitė šių metų išvakarių nagų dailės dizaino spalvas, kad būtų šiek tiek mažiau paprastas.

 • Kūrybingas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas atrodo labai subtiliai ir turi itin sklandų ir profesionalų prisilietimą. Tik vienas patarimas, kaip pasiekti kažką panašaus: būkite kantrūs. Gali atrodyti, kad tai gana minimalistinis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas, tačiau patikėkite manimi, norint pasiekti kažką tokio tvarkingo, reikia daug kantrybės ir įgūdžių. Man patinka, kad pagrindinė spalva yra šviesiai rožinė, o ne tradicinė balta spalva. Blizgantys elementai tikrai prideda spalvingo efekto. Man taip pat patinka smulkūs papuošimai, kurie buvo pridėti prie nagų, kad būtų pasiektas puikus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas.

 • Nuostabus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Nespalvotos ir metalinės spalvos buvo labai populiarios, ypač jei tai skirta Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainui. Šis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas yra gana paprastas rožinės spalvos, bet atrodo tikrai gražiai.

 • Gana Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas atrodo kaip meno kūrinys! Gana įspūdinga pasiekti tokį efektą, kuris atrodo labai šauniai.

 • Naujųjų metų išvakarių nagai su žvaigždžių meno dizainu ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Man labai patinka šių metų išvakarių nagų dailės dizainas, kuris yra gana moteriškas ir pagamintas rausvos spalvos. Dauguma merginų naudoja rožines spalvas, nes tai rezonuoja su jų asmenybe ir ypač jų lytimi. Šis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas yra gana išradingas ir, nors ir gana paprastas, jis buvo papuoštas kaip reikiant, kad neatrodytų per daug.

 • Nuostabus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Viskas, ko reikia šiam dizainui, yra puikūs sidabriniai blizgantys nagų dažai. Galite pridėti šiek tiek blizgučių, kad džiazuotumėte aukštyn ir pridėtumėte tą labai reikalingą atostogų žavesį. Taip pat prie vieno iš nagų galite pridėti amalelį, kad sukurtumėte ypatingą Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino efektą. Šis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas neturi nieko daugiau nei viršutinės detalės ar puošmenos, tačiau, jei norite, galite pridėti šiek tiek kalnų krištolo, kad pridėtumėte prie Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino. Viršutiniai sluoksniai puikiai užsandarina dizainą.

 • Blizgus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Visada įsitikinkite, kad naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainą padengsite viršutiniu sluoksniu, kad jūsų Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas nebūtų pažeistas, ypač jei sluoksnio viršuje yra tam tikras 3D dizainas arba karoliukų dizainas. Tai padės apsaugoti puošmenas, kad nenukristų ir nesugadintų visos Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino išvaizdos!

 • Paprastas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis raudonas nagų atspalvis nėra per ryškus ar labai tamsus. Jei nenorite, kad raudona spalva įveiktų jūsų dieną, šis dizainas jums labai tinka. Man patinka mažas sidabrinis kvadratas, kuris papildo dizaino išskirtinumą. Tokių modelių pridėjimas padidina dizaino eleganciją. Nors šių metų Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas sukurtas ant ovalių nagų, manau, kad nagai, panašūs į migdolus, taip pat atrodytų nuostabiai.

 • Nešvarus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Smėlio spalvos arba nuoga nagų spalva atrodo itin elegantiška, o jei pasirenkate tokias žemiškas spalvas, tikrai galite ją patobulinti savo Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainu, pridėdami auksinių ornamentų, tokių kaip seka ar cirkonio akmenys. Žemės spalvos labai gerai dera su auksu, kaip parodyta šiame dizaine. Be to, šių metų išvakarių nagų dailės dizainas taip pat neatrodo labai įveikiamas.

 • Teigiamas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas yra gana gražus ir, nors tai gali pasirodyti šiek tiek keista, šių metų išvakarių nagų dailės dizainas gali reikšti, kad žmogus nori pradėti naujus 2021 metus be jokių blogų ar neigiamų jausmų ir šių Naujųjų metų išvakarių nagų meno dizainas yra galimybė tai parodyti!

 • Kūrybingas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Man labai patinka šis kūrybingas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas, kuris atrodo labai nuostabiai.

 • Žvaigždėtas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Smėlio spalva sudaro šio nagų dailės pagrindą ir turi absoliučią apdailą. Suteikia gražų blizgantį prisilietimą, todėl išlieka puošnus. Šių Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas pasižymi dviem akcentiniais nagais: vienas su sidabriniais blizgučiais, o kitas – su gražiais krištolo piešiniais. Lažinuosi, kad merginoms ten patiks toks įmantrus jų linksmų vakarų dizainas. Naujųjų metų išvakarėse galite naudoti bet kokias kitas neutralias spalvas.

 • Meniškas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Geriausias būdas yra vienspalvis, kartu naudojant juodus ir baltus nagų dažus. Nagai čia taip pat neturi tokio pat poveikio. Visi nagai skiriasi vienas nuo kito, o tai yra gana tendencija šiais laikais. Galite sukurti tokį Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainą, kuris atrodo gana gražiai. Galite išlaikyti spalvų derinį.

 • Blizgantis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Turime dar vieną chromuotą arba metalinį vaizdą su geltona ir permatoma spalva. Pagrindiniai nagų dažai yra pagaminti iš chromo spalvos, o jūs galite dažyti nuo dviejų iki trijų nagų su sidabriniais arba auksiniais blizgančiais nagų dažais ir sidabro ar aukso puošmenomis, tokiomis kaip sekos, cirkonio akmenys ar perlai. Ši išvaizda yra puikus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas visiems, nes jis apima ne tik vieną stiliaus veiksnį, bet dažniausiai visus.

 • Žalias Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Žalia spalva labai primena Kūčias! Aš myliu šį. Tai labai elegantiška ir sudėtinga ir puikiai tinka Naujųjų metų išvakarių renginiui. Tai atrodo nepaprastai ir greičiausiai galite pridėti marmurinę Kalėdų eglutę. Galite pridėti Kalėdų eglutės viršūnę su žvaigždiniu cirkoniu. Klasikinis baltas fonas gali priminti sniegą. Daugumą darbų galima atlikti naudojant juostą, kad ji būtų tiesi ir net atrodytų. Pasiekti šį Kalėdų eglutės marmurinį efektą nėra taip paprasta, ypač jei esate pradedantysis, todėl jūs turite tai palikti profesionaliai kvalifikuotam žmogui atlikti šį darbą. Galite padengti dizainą permatomais nagų dažais, kad suteiktumėte taip reikalingą blizgesį. Manau, kad šis Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas yra puiki elegancijos ir žavesio pusiausvyra.

 • Blaivus Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Man labai patinka, kaip šio nago pagrindas buvo išlaikytas labai elementarus, tai yra smėlio spalvos. Nagų šonai yra padengti puošmenomis, pavyzdžiui, cirkoniais, kurie atrodo tikrai gražiai. Visa nagų pusė padengta, kuri atrodo tikrai įspūdingai. Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas atrodo gana gražiai.

 • Juodos ir raudonos Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Šis Naujųjų metų nagų dailės dizainas yra gana paprastas ir pagamintas juodos ir raudonos spalvos, kurios yra blizgios. Naujųjų metų nagų dailės dizainas atrodo išties prašmatniai, o nagų forma taip pat tinka šiems naujametiniams nagų dailės dizainams!

 • Teigiamas Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas ant nagų

Naujųjų metų nagų dailė

Man labai patinka, kaip šventiškai atrodo šių metų nagų dailės dizainas. Tai daroma su gražiu smėlio spalvos pagrindu ir kai kuriais žiemos elementais, kurie suteikia labai šventinę nuotaiką. Visas Naujųjų metų nagų dailės dizainas yra nepaprastai nuostabus ir gali būti pagamintas jūsų ypatingam Naujųjų metų vakarui!

Naujųjų metų nagų dizaino patarimai

Jei kuriate Naujųjų metų nagų dailės dizainą, turite įsitikinti, kad jis papildo jūsų aprangą. Galite pridėti blizgučių prie savo nagų dailės tik tada, kai žinote, kad jie dera su jūsų apranga. Taigi rinkitės neutralią suknelę. Taip pat galite priderinti nagus prie tam tikros sekos suknelės. Vienas iš labiausiai paplitusių pasirinkimų yra žvilgantys rožiniai blizgantys nagų dažai, nes jie taip pat parodo jūsų moterišką pusę. Jei vilkite klasikinę juodą suknelę, dažykite tai, kas padės nutraukti monotoniją. Juoda ir auksinė yra geriausia pora, kurią galite išbandyti.

Kad ir koks būtų jūsų stilius, įsitikinkite, kad nagai vaizduoja žavesį. Jei norite žvilgančio stiliaus, visą savo aprangą ir net kojų nagus galite priderinti prie žvilgančio Naujųjų metų nagų dailės dizaino. Skrudindami Naujuosius metus turite atrodyti tobulai.

Kiekvienas turi skirtingą būdą švęsti šventes, o kai kurie visiškai puošia savo naujųjų metų nagų dailės dizainą, pavyzdžiui, prideda tam tikrų papuošimų ir blizgučių, kiti mėgsta subtilesnį požiūrį ir saugo dalykus švelniai, turbūt, gražia prancūziška nagų dailė ar paprastas manikiūras. Tačiau nėra tikrai neteisingo būdo, kaip nusipirkti sau naujųjų metų nagų dailės dizainą. Tačiau, jei jums sunku nuspręsti, kokį manikiūrą reikia pasidaryti, tikiuosi, kad jums pavyko pasisemti įkvėpimo iš aukščiau pateikto sąrašo. Čia rasite tobulą atostogų nagų dailę, kuri jums tinka visais atžvilgiais!

Nagų priežiūros patarimai, kaip geriausiai pasidaryti „Nw Year’s Eve“ nagų dailės dizainą

Prireiks daug laiko, kad įsijaustumėte į įspūdingus savo nagus ir sukurtumėte savo nagų dailės dizainą. Prireiks daug praktikos ir patikėk manimi, niekas negimsta iš gimdos kaip grožio karalienė. Jie turi išmokti manikiūro įgūdžių. Tačiau eiti į nagų saloną tikrai gali neviršyti kiekvieno biudžeto, tačiau yra keletas gudrybių ir patarimų, kuriuos galima panaudoti norint paruošti nagus namuose, nesvarbu, ar esate profesionalas, ar ne. Ypač šiam Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainui, kurį labai lengva padaryti, jei esate pasirengęs įdėti pastangų. Taigi pažiūrėkite:

Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino patarimas #1: Jums reikia tik trijų smūgių

Jums reikės tik trijų smūgių, kad nagai būtų padengti. Taip pat sakoma apie pagrindinį jūsų nagų dažų sluoksnį. Jūs norėtumėte, kad dažai patys atliktų pagrindinį darbą – juos teptukas teptuku tik nukreiptų laką ir laikytų vietoje. Viskas, ko jums reikia, yra trys potėpiai: Taikydami nagą nagų dažais, turėsite perkelti nagų dažų šepetėlį į dešinę, į kairę ir į centrą. Ir viskas, viskas baigta.

Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino patarimas #2: Visada naudokite pagrindinį sluoksnį

Bazinio lako naudojimas gali užtrukti šiek tiek daugiau laiko, tačiau tai tikrai suteiks jūsų spalvotiems nagų dažams, ko prilaikyti ir patikėkite, ar ne, tačiau jūsų spalvoti nagų dažai tarnaus ilgiau. Tai taip pat neleis jūsų nagams nudažyti nuo esamų spalvų kuriant Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainą.

Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino patarimas #3: Nepamirškite viršutinio sluoksnio

Kaip ir pagrindinis lakas, Naujųjų metų išvakarių nagų dailės viršutinis sluoksnis yra toks pat svarbus. Tai gali atrodyti nesąmonė, bet būsite šokiruoti, kai žinosite, kiek žmonių tiesiog praleidžia mintį ir ne. Taigi nebūkite toks žmogus ir tai yra lengviausias būdas išvengti nagų dažų lūžimo. Internete galite pažvelgti į daugybę viršutinių ir bazinių sluoksnių, jis yra lengvai ir lengvai prieinamas. Dažykite jį nuo odelių iki nagų galiuko.

Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino patarimas #4: Išvalykite kraštus

Niekas nėra tobulas kurdamas tobulas spalvas, ir mes visi padarėme klaidą, padėdami nagų dažus ant odos linijų. Bent jau turite būti tikslūs naudodami valymo būdus. Galite įmerkti seną nagų teptuką į buteliuką nagų dažų valikliu ir juo išvalyti nagus ir nagų kraštus.

Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino patarimas #5: Raskite tinkamą baltą

Baltas manikiūras yra labai svarbus ir labai garsus. Moterys naudoja baltas spalvas manikiūrui ar kitų rūšių nagų dailėms. Tačiau prieš pasirinkdami atspalvį įsitikinkite, kad jūsų nagų dažai nėra per ploni ar vandeningi, kad juos tepdami jie nebūtų skaidrūs. Jei nesate tikri dėl nagų dažų neskaidrumo, paimkite šepetėlį ir nuvalykite dažus dangtelio vidinėje pusėje. Arba galite tiesiog išbandyti nagų dažus prieš pirkdami iš karto.

Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino patarimas #6: Praleiskite greitai džiūstantį lakavimą

Žinau, kaip apmaudu laukti, kol nagai išdžius, nenaudojant momentinės formulės. Nors jums gali kilti pagunda išbandyti greitai džiūstančius nagų dažus, atminkite, kad „See“ nagų lakai naudojami su šiurkščiomis cheminėmis medžiagomis, kurios kenkia jūsų nagams. Sveikiems nagams labiau patinka ilgai laukti. Taigi laukdami galite nulaužti vyno butelį.

Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino patarimas #7: Religingai naudokite odelių aliejų

Odelių aliejaus naudojimas gali pakeisti nagus. Jei norite kiekvieną kartą atrodyti pasiruošę salonui, odelių aliejus yra geriausias būdas nagams atrodyti švieži ir sudrėkinti. Užtepkite aliejų visam nagui po to, kai ant jo pasidarysite mėgstamą Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainą. Alyva taip pat turi šiek tiek tepalo, dėl kurio taip pat sunkiau susmulkinti.

Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino patarimas #8: Išdžiovinkite šaltu vandeniu

Užuot naudoję greičiau džiūstančius nagų dažus, galite tiesiog laikyti nagus po šaltu vandeniu, todėl jie greičiau išdžius. Tai puiki idėja, jei nenorite, kad visa žala jūsų nagams. Taigi geriausia užpildyti dubenį su vandeniu ledu ir įkišti nagus į vidų.

Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino patarimas #9: Įžeminkite neoninį laką

Jums gali kilti pagunda savo Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainą padengti neoniniais nagų dažais, tačiau, kad neoninis lakas atrodytų gyvybingiau, Naujųjų metų išvakarėse turite naudoti nepermatomus baltus nagų dažus. nagų dailės dizainas. Neoniniai nagų dažai iš pradžių atrodo šiek tiek skaidrūs, tačiau galite pridėti tvirtą pagrindą, kad jie atrodytų sodresni ir storesni.

Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino patarimas #10: Ploninkite savo laką

Jei jūsų ypatingi Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino nagų dažai yra per daug klampūs, galbūt norėsite juos šiek tiek suploninti. Galite lengvai įsigyti nagų dažų skiediklio vietinėje parduotuvėje, kur galite tiesiog įlašinti kelis lašus skiediklio į nagų dažus ir padaryti norimą konsistenciją.

Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino patarimas #11: Naudokite tik tris sluoksnius

Neklijuokite Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino. Arba bent jau bazę. Trys ploni sluoksniai puikiai tinka jūsų Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainui, tačiau norint išdžiūti, prireiks amžinybės.

Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino patarimas #12: Išmintingai laikykite nagų laką

Laikyti nagų dažus šaldytuve iš tikrųjų yra gana protinga idėja, nes karštis ir saulės šviesa iš tikrųjų gali pakeisti nagų dažų klampumą ir spalvą. Taigi, kaip ir vyną, laikykite jį vėsioje ir tamsioje vietoje, kad jis ilgiau tarnautų. Ar žinojote, kad tokie dalykai kaip grožio šaldytuvas parduodami internetu?

Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino patarimas #13: Niekada nenupjaukite odelių

Pjauti odeles yra blogiau ir nors kai kam tai gali pasirodyti patenkinama, odelių kirpimas gali jums padaryti daugiau žalos nei naudos. Kad išvengtumėte bet kokių infekcijų, stumkite odelę atgal, naudodami odelių aliejų ir odelių stūmiklį, o ne nupjaukite..

Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino patarimas #14: Nukirpkite savo pakabas

Pagirios yra neišvengiamos, net jei dažnai drėkinate rankas. Vienintelis būdas ir vienintelis laikas naudoti odelių kirpimo mašinėlę yra tada, kai norite nukirpti savo nagus. Jie yra gana naudingi ir juos galite apipjaustyti bent kas mėnesį.

Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino patarimas #15: Atidžiai paduokite bylą

Neduokite failų kokiu tik norite būdu. Dildykite nagus gana apgalvotai, o tai reiškia viena kryptimi, kitaip jie nuplėš nagus nuo nagų galiukų. Tai paskatins nagų skilimą, lupimąsi ir lūžinėjimą.

Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino patarimas #16: Nekratykite buteliuko

Energingai nekratykite nagų lako buteliuko. Užuot purtę, laikykite vertikaliai ir sukite pirmyn ir atgal tarp rankų. Labai svarbu, kad dažydami nagus buteliuko viduje esantys oro burbuliukai išnyktų.

Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino patarimas #17: Naudokite ne acetono valiklį

Acetono valiklis labai kenkia odai. Pabandykite nagams nenaudoti acetono valikliu, nes jis ne taip išdžiovins nagus. Jei bandote sustiprinti nagus, nes jie gali būti trapūs, acetono šalinimo priemonės yra blogiausias dalykas, kurį galite padaryti. Internetu galite ieškoti geriausių ne acetono šalinimo priemonių, nes jos yra lengvai prieinamos.

Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino patarimas #18: Laikykitės atokiau nuo karšto vandens

Nekiškite nagų tiesiai į karštą vandenį ir neplaukite indų iškart po to, kai sukuriate Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainą. Karštas vanduo iš tikrųjų yra nagų ir plaukų priešas, todėl gali padidėti nagų sluoksnis, dėl kurio nagai gali įtrūkti. Taigi, laikykitės atokiau nuo patiekalų, jei norite, kad jūsų Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainas išliktų ilgai!

Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino patarimas #19: Eik į blizgesį

Jei pastebėjote, kad nesvarbu, kaip stengiatės iš karto išbandyti Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino drožles, pabandykite naudoti blizgančius ar žvilgančius nagų dažus. Tokie nagų dažai tarnauja ilgiau ir taip pat neleidžia gana greitai įkalti nagų.

Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino patarimas #20: Prieš išimdami mirkykite

Ilgalaikiai nagų dažai turi tik vieną trūkumą-tai yra tai, kad juos nuimti reikia amžinai. Tai, ką galite padaryti, yra įmirkyti vatos diskelį jūsų pasirinktame nagų dažų valiklyje ir tada uždėti kiekvieną rutulį ant nagų. Leiskite nagų dažų valikliui vatos tamponui kurį laiką sėdėti ant piršto. Po to švelniai paspauskite ir tada nuvalykite nagų dažus. Jis iš karto nulups, nes nagų dažų valiklis nagų dažus suplonins.

Turėdamas keletą kruopščiai parengtų patarimų ir detalių apie Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainą, tikiuosi, kad iš šio nuostabių Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizaino sąrašo galėjote pasirinkti kitą Naujųjų metų išvakarių nagų dailės dizainą!