Nagų menas

100 nuostabių nagų priauginimo idėjų, tipų ir naudojimo

Nagų priauginimas iš tikrųjų yra senovės kinų kultūros dalis, kurioje nagai buvo ūgio ir šeimos vardo atvaizdas. Kinai manė, kad ilgi nagai yra jų kūno grožio dalis, ir jie iki šiol išlaikė šią tradiciją. Jie išplatino šią tendenciją visame pasaulyje, žinomą kaip nagų priauginimas.

Kas yra nagų priauginimas? 

Turinys (spustelėkite, jei norite pereiti)

 • Kas yra nagų priauginimas? 
 • Kokios formos yra nagų priauginime?
 • Kodėl mes naudojame nagų priauginimą??
 • Kodėl nagų priauginimas buvo žinomas ir madingas?
 • Nagų priauginimo tipai
 • Nagų priauginimo ir manikiūro rinkinys 
 • Ar nagų priauginimas yra nuolatinis?
 • Akrilo ir gelio nagų priauginimo palyginimas 
 • Kaip pašalinti nagų priauginimą namuose?
 • Patarimai, kaip pašalinti akrilo ir gelio nagų priauginimą
 • Kas yra dirbtinis nagų priauginimas?
 • Nagų priauginimo dizaino sąrašas
 • 5 dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš pradedant priauginti nagus
 • Patarimai, kaip priauginti nagus
 • Priežiūros ir priežiūros patarimai

Sąvoka „nagų priauginimas“ reiškia, kad jie yra papildomas sintetinis nagas, kuris turi būti pritvirtintas prie tikrojo nago, kad jis atrodytų ilgesnis matuojant, taip pat prideda patrauklią išvaizdą formai, suteikiančiai pirštų grožio. Nagai gali būti labai trapūs, todėl, kad nagai būtų tvirtesni, pridedama stiklo pluošto ir akrilo. Pratęsime yra daug spalvų tipų ir spalvų, suteikiančių jam unikalų dizainą.

Kokios formos yra nagų priauginime?

Priauginant nagus galima naudoti du pagrindinius formų tipus:

 1. Patarimas Nagų priauginimas

Jie yra plokšti ir išlaiko pradinę nago formą. Jis tepamas ant nagų galiuko ir lieka plokščias!

 1. Formuokite nagų priauginimą

Jie yra suformuoti ir suformuoti į smailią kaip kablio struktūrą, todėl jie atrodo kaip smulkūs ilgi nagai. Jie visai nėra plokšti ir taip pat pailgina tikrojo nago išsiplėtimą.

Kodėl mes naudojame nagų priauginimą??

Vienintelė priežastis, kodėl žmonės priaugina nagus, yra mada, o ilgesni nagai yra tai, ką moterys mėgsta turėti, o ilgi nagai yra kažkas, kas reprezentuoja rūpestį, nes reikalauja daug priežiūros ir nėra labai lengva prižiūrėti. Dėl šios priežasties nagai priauginami ir populiarėja, todėl moterims nereikia natūraliai išaugti iš nagų, o tai gali būti labai sudėtinga ir reikalauja papildomos priežiūros. Tikri nagai taip pat lengvai pažeidžiami, todėl naudojami priauginimai.

Be to, kai kuriems žmonėms kyla problema kramtyti nagus, todėl nagai atrodo labai blogai ir nemaloniai. Taigi, nagų priauginimas puikiai tinka paslėpti tokią išvaizdą. Atrodo geriausiai, nes visiškai primena tikrą nagą.

Kodėl nagų priauginimas buvo žinomas ir madingas?

Priežastys, kodėl nagų priauginimas buvo laikomas svarbiu ir sėkmingu, yra tai, kad šiandieniniame amžiuje mes visi esame susiję su socialinės žiniasklaidos platforma, į kurią įeina didžioji dalis turinio apie grožį ir priežiūrą, įskaitant nagų priauginimą, ir iš tokios socialinės žiniasklaidos sakyklos. yra įžymybės ir reklamos, kuriose nagų priauginimas turi būti toliau plėtojamas, todėl tai amžinai matyti ir nuolat būti madinga ir reklamuojama. Štai kodėl jie yra pripažinti ir madingi.

Nagų priauginimo tipai

Yra daug rūšių plėtinių ir jie visi naudojami skirtingai, atsižvelgiant į jų privalumus ir trūkumus. Šiais laikais žmonės taip pat naudoja nagų sodininkus prieš naudodami pratęsimus. Taip pat yra specialių vadovų, kuriuose galite pamatyti, kaip kiekvienas stilius skiriasi nuo kitų. Bet kol kas čia yra trys pagrindiniai nagų priauginimo tipai:

#1 Akrilo nagų priauginimas

Akrilo nagų priauginimas yra pagamintas naudojant akrilo medžiagas. Jie taip pat yra labiausiai žinomi ir labiausiai paplitę nagų priauginimo tipai visame pasaulyje ir beveik visi apie juos žino.

Kaip naudoti akrilo nagų priauginimą?

Kalbant apie akrilo nagų priauginimą, juos gana lengva pritaikyti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai uždėti akrilo nagus ant tikro nago, kuris atrodo labai panašus į tikrus nagus. Jis pritvirtinamas prie nagų naudojant nagų priauginimo klijus, padengtus ant tikrojo nago galiuko. Jis sukietėja per tam tikrą laiką ir tada klijai atrodys lygiai taip pat, kaip ir įprastas nagas.

Akrilo nagų priauginimo privalumai:

 • Akrilo nagų priauginimas puikiai tinka, jei turite blogus nagus, kurie yra įkąsti ar įtrūkę. Tai pagerintų nagų išvaizdą ant jūsų patarimų.
 • Akrilo nagų priauginimas garsėja tuo, kad yra patvarus ir ilgaamžis.
 • Akrilo nagų priauginimą žmonės taip pat mėgsta, nes jie yra tvirtesni ir nesulūžta ar neskilinėja, kai naudojamas grubiai.
 • Akrilo nagų priauginimas taip pat patinka, nes padidina originalių nagų stiprumą ir struktūrą.

Akrilo nagų priauginimo trūkumai:

 • Vienas iš didžiausių akrilo nagų priauginimo privalumų yra tas, kad klijai gali pažeisti nagų galiukus ir dėl to, kad nepatenka į gryną orą, jie gali ir sugesti. Akrilo nagų priauginimas nėra naudingas visai nagų būklei.
 • Akrilo nagų priauginimas gali atrodyti lygiai taip pat, kaip uždėtas nagas, tačiau kai kas nors prie jo prisiliečia, jis gali iškart įsitikinti, kad tai nėra originalus nagas..
 • Akrilo nagų priauginimas yra gana brangus, nes norint išlaikyti savo išvaizdą, jį reikia papildyti kas mėnesį.

Kokia yra akrilo nagų priauginimo kaina? 

Vidutinė akrilo dirbtinio nagų priauginimo kaina prasideda nuo 16 USD iki 20 USD.

#2 gelio nagų priauginimas

Gelio nagų priauginimas, kaip rodo pavadinimas, susideda iš gelio medžiagos, kuri taip pat vadinama gelio perdanga. Gelis, naudojamas virš nagų, yra padengtas ant originalaus nago, kuris suteikia labai blizgančią išvaizdą. Palyginti su akrilo nagų priauginimu, gelio nagų priauginimai yra veikiami UV spindulių, kurie padeda jiems sutvirtėti.

Kaip naudoti gelio nagų priauginimą?

Kai ketinate įsigyti gelio nagų priauginimą, įsitikinkite, kad jie yra gana paprasti. Nagus padengsite geliu, kuris yra skaidrus. Jis taip pat neturi jokio kvapo. Kadangi gelio nagų priauginimas yra toks lengvas, jūs nepajusite jokio spaudimo ant pirštų. Jie yra labai patogūs ir atrodo natūraliau nei akrilo nagų priauginimas.

Gelinių nagų priauginimo privalumai:

 • Geliniai nagų priauginimai yra ypač lengvi. Taigi jį naudoti bus tikrai patogu.
 • Geliniai nagų priauginimai neturi jokio cheminio kvapo.
 • Geliniai nagų priauginimai suteikia labai spalvingą išvaizdą, nes jie yra blizgūs, todėl nagai tampa ypač gražūs.
 • Gelio nagų priauginimas neturi jokio šalutinio poveikio.

Gelio nagų priauginimo trūkumai:

 • Dėl visų šių privalumų gelio nagų priauginimas yra brangesnis nei akrilo nagų priauginimas
 • Gelio nagų priauginimui gelio sukietėjimui reikia naudoti UV šviesą. Taigi, jei planuojate jį nusipirkti sau, tai bus gana brangu, nes jums reikės viso komplekto.
 • Gelio nagų priauginimas nėra toks patvarus ir patvarus, nes truks tik porą savaičių.
 • Gelio nagų priauginimą nėra taip lengva pašalinti, nes procedūra užtrunka ilgiau.

Kokia yra gelio nagų priauginimo kaina?

Pagrindinė gelio nagų priauginimo kaina prasideda nuo 15 USD, tačiau dėl jų medžiagos ir papildomų įrankių, kuriuos reikia įsigyti atskirai, ji siekia iki 35 USD.

#3 Stiklo pluošto nagų priauginimas

Yra įvairių stiklo pluošto nagų priauginimo pavadinimų, kurie vadinami šilko priauginimu arba šilko nagų įvyniojimu. Tai yra toks priauginimas, kuris nėra toks populiarus kaip kitų dviejų tipų nagų priauginimas.

Kaip naudoti stiklo pluošto nagų priauginimą?

Kalbant apie stiklo pluošto nagų priauginimą, juos tikrai paprasta naudoti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įklijuoti galiuką prie tikrojo nago ir, kai jis išdžius, purškite ant jo purškiamąjį purškiklį, kuris jį inkubuoja, padidina jo kietumą ir užšąla, kad atrodytų kaip visas nagas.

Stiklo pluošto nagų priauginimo privalumai:

Kai kurie žmonės gali būti alergiški cheminėms medžiagoms, naudojamoms gelio nagų priauginimui ar akrilo nagų įtempimui, todėl stiklo pluošto nagų priauginimas yra puikus jų pakaitalas.

Stiklo pluošto nagų priauginimas yra natūralesnis.

Stiklo pluošto nagų priauginimas taip pat yra labai efektyvus.

Skirtingai nuo gelio nagų priauginimo, stiklo pluošto nagų priauginimus labai lengva nuimti.

Stiklo pluošto nagų priauginimai neturi kvapo ar cheminių kvapų.

Stiklo pluošto nagų priauginimas neturi jokio šalutinio poveikio ar neigiamos reakcijos.

Stiklo pluošto nagų priauginimo trūkumai:

Kaip ir akrilo nagus, stiklo pluošto nagų priauginimą reikia gydyti po 2 savaičių, todėl jis yra gana brangus.

Stiklo pluošto nagų priauginimui reikia daugiau priežiūros, nes juos galima lengvai įtrūkti.

Stiklo pluošto nagų priauginimas yra brangiausia nagų priauginimo rūšis.

Stiklo pluošto nagų priauginimas tikrai nepatartinas žmonėms, kuriems pažeisti nagai.

Kokia yra stiklo pluošto nagų priauginimo kaina?

Pagrindinė stiklo pluošto nagų priauginimo kaina yra 50 USD, pridedant jo įrankius ir įrangą, kurią reikia nusipirkti atskirai.

Nagų priauginimo ir manikiūro rinkinys 

Manikiūro rinkinį sudaro nagų įrankiai, kurie yra būtini norint išvalyti nagus ir rūpintis sanitarija.

Straipsniai nagų priauginimui yra šie:

 • Nagų lakas
 • Medvilnės pumpurai nagų nešvarumams valyti
 • Nagų kirpimo mašinėlės nagams kirpti
 • Aliejus nagams minkštinti
 • Odelė, skirta nuvalyti nešvarumus nago viduje
 • Kremas rankų drėkinimui
 • Nagų dildiklis nagų formai koreguoti

Ar nagų priauginimas yra nuolatinis?

Dažniausiai mums visiems kyla klausimas, ar nagų priauginimas yra nuolatinis? Na, atsakymas į šį klausimą yra ne, jie ne. Jie nėra nuolatiniai, nes tai tik papildomi cheminiai produktai, kurie tam tikrą laiką nagams suteikia nepatrauklią išvaizdą..

Nagų priauginimas ar nagų danga gali būti naudojami tam tikrą laiką, bet ne visam laikui, nes tai nėra natūralu. Didžiausia priežastis, kodėl nereikia, kad nagų priauginimas būtų nuolatinis, yra ta, kad nagams kvėpuoti reikia gryno oro ir deguonies. Nagams reikia deguonies, kaip ir mūsų kūnui, todėl jie bus sveiki ir natūraliai augs. Jei nagus priauginsite daug laiko, nagai negaus pakankamai oro, todėl jie bus silpni ir trapūs. Laikui bėgant jie labiau įtrūks ir pradės irti. Todėl nepatartina ilgai naudoti nagų priauginimo.

Akrilo ir gelio nagų priauginimo palyginimas 

 1. Grūdinimo procesas 

Akrilo nagų priauginimas fiksuojamas sąlyčio su oru būdu, kad jis išdžiūtų, o gelinis nagų priauginimas fiksuojamas naudojant UV šviesą, kuri yra brangesnė procedūra, ir jums reikės specialios įrangos..

 1. Nagų patvarumas

Akrilo nagų priauginimas yra kietas ir todėl patvarus. Gelio nagų priauginimas yra minkštesnis nei akrilo nagai nėra tokie patvarūs.

 1. Sugadinimo galimybė

Akrilo nagų priauginimai yra mažiau linkę įtrūkti, išskyrus smogimą stipria jėga, o gelinis nagų priauginimas yra lengvai pažeidžiamas.

 1. Pašalinimo paprastumas

Akrilo nagų priauginimą patogiau naudoti ir nuimti, o gelio nagų priauginimui reikia specialių įrankių.

 1. Nagų priežiūra

Akriliniams nagams nereikia daug priežiūros, o gelio nagų priauginimui reikia kas 2 savaites.

 1. Nagų priauginimo išlaidos 

Akrilo nagai yra pigesni, nes yra susiję su brangesniais gelio nagais dėl medžiagos ir įrangos, naudojamos abiejų tipų nagų priauginimui..

 1. Ilgai besitęsiantis 

Akrilo nagai yra patvaresni, nes yra tvirtesni. Vidutinė akrilo nagų trukmė yra 3 savaitės, o gelio nagai nėra tokie patvarūs ar ilgalaikiai, jie trunka apie 2 savaites ir juos reikia papildyti.

 1. Išvaizda ir jausmas

Akrilo nagai primena šiek tiek tikro nago modelio, o gelio nagų priauginimas atrodo ypač tikroviškai.

Kaip pašalinti nagų priauginimą namuose?

 • Jums reikia užpildyti dubenį nagų dažų valikliu ir pamerkti rankas į jame esantį tirpalą.
 • Įmerkę rankas į dubenį, gerai pamirkykite jį mažiausiai 30 minučių, kad nagai būtų visiškai padengti tirpalu.
 • Kai visiškai įmirkysite nagus, pradėkite švelniai ir lėtai nulupti priauginimus, o galų gale paliksite originalius nagus..
 • Nuėmę nagų priauginimą, nuvalykite nagus drungnu vandeniu ir išdžiovinę nagus patepkite drėkinamuoju kremu.

Patarimai, kaip pašalinti akrilo ir gelio nagų priauginimą

Nagų priauginimo niekada nenuimkite patys, o jais turėtų pasirūpinti salone dirbantis specialistas. Pašalinus nagus, galite sugadinti originalius nagus. Profesijos yra apmokytos ir žino tinkamą nagų priauginimo pašalinimo būdą.

 • Turite nusipirkti tinkamą rinkinį su įrankiais nagų priauginimui pašalinti.
 • Jei norite pašalinti nagų priauginimus patys, nenaudokite jėgos, nes tai gali sugadinti originalius nagus ir turite juos labai atsargiai nulupti, kad nepažeistumėte kitų nagų dalių..

Kas yra dirbtinis nagų priauginimas?

Dažniausias metodas, kurį žmonės naudoja dirbtiniams nagams, yra plastiko naudojimas ir jo formavimas pagal norimą formą ir dydį. Tai taip pat pigiausias nagų priauginimo būdas.

Dirbtinių nagų priauginimo privalumai:

 • Dirbtinių nagų priauginimas yra vienas pigiausių būdų, kaip padidinti nagų ilgį.
 • Dirbtinių nagų priauginimas yra labai paprastas. Jiems nereikia daug priežiūros.
 • Dirbtinių nagų priauginimas nepažeidžia jokio tikro nago ten, kur jis įklijuotas.

Dirbtinių nagų priauginimo trūkumai:

 • Dirbtinių nagų priauginimus galima naudoti tik labai trumpą laiką, nes jie nėra kieti ar stiprūs. Taigi jiems nėra perspektyvu ilgai klijuoti.
 • Dirbtinių nagų priauginimas atrodo tikrai netikras, nes neturi jokios kokybės.
 • Dirbtinių nagų priauginimas neatrodo toks patrauklus kaip gelio, stiklo pluošto ar akrilo nagų priauginimas.
 • Dirbtinių nagų priauginimą labai lengva nustatyti, nes juos galima paliesti ir aptikti, kad jie yra padirbti.

Nagų priauginimo dizaino sąrašas

 • Gražus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šie maži nagų priauginimo dizainai ant rožinės spalvos pagrindo yra labai mieli ir puikiai tinka kolegijos merginai. Taigi, jei esate mados diva, žinote, kad šis dizainas atrodytų nuostabiai. Puikiai tinka ilgiems nagams, nes tokiam nagų priauginimo dizainui tikrai reikėtų daug vietos. Tai gana paprasta ir elementaru. Man patinka pridėti auksinių nagų dažų, kurie padidina glamūro koeficientą.

 • Gražus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Tai atvirkštinis prancūziškas manikiūras arba nagų dailė, kuri vietoj to, kad būtų padaryta ant galiukų, yra padaryta ant naudotojo odelių. Tai daroma naudojant juodą spalvą ir skaidrią nagų spalvą. Prancūziškas manikiūras ar nagų priauginimo dizainas atrodo tikrai blizgus, o tai suteikia jam gana glam efektą. Apskritai šis prancūziškas manikiūras ar nagų priauginimas atrodo tikrai elegantiškai.

 • Elegantiškas nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis nuostabus nagų priauginimo dizainas yra labai paprastas ir atrodo gana gražiai su gražiomis spalvomis. Man labai patinka blizgūs nagų dažai, kurie yra geriausias pasirinkimas, o ne matiniai nagų dažai, jei turite vakarėlį. Dienos renginiams užtektų net matinio žvilgsnio. Tačiau šis nagų priauginimo dizainas tiktų abiem įvykiams.

 • Nuostabus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Tai gražus nagų priauginimo dizainas, kuris atrodo tikrai šventiškai ir labai puošniai. Prie pagrindo pridedami raudoni blizgūs nagų dažai. Puošmenos ant jo daromos siekiant sustiprinti atspalvių efektą. Jis taip pat pridedamas su gėle, kuri atrodo gana puikiai. Prie šio nuostabaus nagų priauginimo dizaino galite pridėti tokius cirkonius, kurie atrodys nuostabiai.

 • Nuostabus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis trumpas nagų priauginimo dizainas yra gana prašmatnus ir puikiai tinka dėvėti kasdien. Man patinka leopardo rašto priedas ant kvadrato formos nago, kuris suteikia labai reikalingą pertrauką nuo likusių nagų monotonijos. Norėdami pakelti glamūrinį faktorių keliais pjūviais aukščiau, taip pat galite išplėsti šį leopardo rašto modelį ir kitiems nagams. Gyvūnų atspaudai karšti! Jie yra ne tik labai elegantiški, bet ir nepaprastai patrauklūs. Tai puikiai tinka tiems, kurie turi nuožmią asmenybę. Tačiau naudojami atspalviai yra gana patrauklūs ir suteikia šiek tiek elegancijos nagų priauginimo dizainui. Tai suteikia labai reikalingą moteriškumą, kuris eina kartu su žiaurumu.

 • Fantastiškas nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis prancūziškas manikiūras arba nagų priauginimo dizainas papildomas skirtingais dizainais, pagamintais ant nagų. Jis turi nuostabią krizės kryžiaus tekstūrą ir gėlių dizainą, kuris atrodo gražiai padarytas ant bevardžio piršto. Kiti pirštai turi blizgučius ir marmurinius darbus, kurie atrodo nuostabiai. Prie prancūziško manikiūro ar nagų priauginimo dizaino taip pat pridedami nuostabūs kalnų krištolo akmenys.

 • Paprastas nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Blizgučiai ir blizgesys yra tikrai svarbūs bet kokiam nagų priauginimo dizainui, ypač jei jie skirti kokiam nors renginiui, nes, duh! Tačiau šis nagų priauginimo dizainas atrodo labai gražiai, kai pagamintas ant balto pagrindo. Prie patarimų galite pridėti blizgučių ir nusileisti iki odelių, kurios atrodys gana nuostabiai. Tai puikus nagų priauginimo dizainas ir puikiai tinka tokiems renginiams.

 • Gražus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Pagrindiniai geometriniai modeliai yra gana rožiniai. Skirtingi pasteliniai atspalviai ir tekstūros ant nagų priauginimo dizaino atrodo gana patraukliai prieš rožinį pagrindą. Taip pat galite išbandyti kai kurių modelių derinį su vienspalviais sprendimais, neuždėdami jų ant atskirų nagų, bet derindami tuos pačius nagų priauginimo modelius, pavyzdžiui, derindami genčių modelius su nuogu fonu.

 • Ryškus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Jūs tikrai galite sumaišyti du stilius, kad sukurtumėte unikalų ir nuostabų nagų priauginimo dizainą, kurį taip pat galite pamatyti čia. Šis nagų priauginimo dizainas yra nuostabiai pagamintas iš dviejų spalvų, kurios yra kontrastingos viena kitai ir todėl visas nagų priauginimo dizainas atrodo tikrai patrauklus. Prie balto pagrindo pridėtos auksinės juostelės, dėl kurių visas nagų priauginimo dizainas atrodo tikrai gražiai.

 • Saldus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Jūs visada galite nešiotis rožinį nagų laką, kad ir kokia būtų proga, todėl puiki idėja padaryti nagų priauginimą rožiniais nagų dažais. Tai geras pasirinkimas, jei norite kažko moteriško. Čia rožiniai nagų dažai yra moteriški ir blizgūs, kurie atrodo gana puikiai. Naudodami šį nagų priauginimo dizainą taip pat galite pridėti keletą puošmenų, kurios atrodytų dar geriau.

 • Blaivus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis nagų priauginimo dizainas yra gana paprastas. Tai vienas iš paprasčiausių nagų priauginimo dizaino, kurio pagrindinės spalvos yra persikų ir auksinės. Šis naujas nagų priauginimo dizainas atrodo tikrai nuostabiai padarytas ant pirštų ir tikrai atrodytų itin elegantiškai. Jei norite, galite pridėti pagražinimų, bet manau, kad to tikrai nereikia.

 • Gailestingas nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Tai nagų priauginimo dizainas, pakeltas į visiškai naują lygį. Puošmenos yra pakopomis aukštesnės ir tai įrodo, kad norint turėti gerai dekoruotą nagų priauginimo dizainą, nereikia turėti ilgų nagų. Baltosios kriaušės elegantiškai puošia ornamentus ir gražiai kontrastuoja su auksiniais nagų dažais. Vietoj balto perlamutrinio pagrindo galite išbandyti kitus neutralius atspalvius, jei norite šiek tiek sumažinti šį nagų priauginimo dizainą.

 • Gražus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis auksinės sekos nagų priauginimo dizainas yra įvairių formų ant nagų. Jis papildytas tamsiu pagrindu, kuris padės jį paryškinti. Šis nagų priauginimo dizainas tikrai atrodytų gražiai, tačiau jūs turite pasirūpinti, kad papuošalai nukristų. Šio nagų priauginimo dizaino pagrindas yra tobulas, jei norite, kad jūsų auksinė seka spindėtų!

 • Nuostabus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis nagų priauginimo dizainas atliekamas purpurinių ir skaidrių nagų mišiniu. Violetiniai nagai yra blizgūs, o permatomi – auksiniai. Šis nagų priauginimo dizainas atrodo tikrai nuostabiai ir labai elegantiškai. Tai puikiai tinka vakarui ar apskritai, kai turite šventinę progą už kampo. Šis nagų priauginimo dizainas atrodo gana gražiai ir puošniai!

 • Nuostabus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Man labai patinka permatomas ir kūdikių rožinis pagrindas šiam nagų priauginimo dizainui, kuris atrodo itin puošniai. Atrodo, kad nagų priauginimas yra gelinis nagų priauginimas, kuris yra gana gražus. Tai taip pat daroma su kai kuriais lankų papuošimais, kurie yra gana puošnūs. Visas nagų priauginimo dizainas atrodo gana nuostabus ir gana supaprastintas.

 • Gražus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Man labai patiko šis horizontalus gradiento ar ombre efektas šiame nespalvotame prancūziškame manikiūre ar nagų priauginimo dizaine. Juodai balti nagų lakai naudojami ant nagų galiuko ir kartu su blizgiu pagrindu. Tai puikus prancūziškas manikiūras ar nagų priauginimas, pagamintas ir atrodo gana nuostabiai. Tai taip pat daroma su auksiniu naglu, kuris atrodo tikrai nuostabiai.

 • Gražus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Galite išlaikyti nagų priauginimo dizainą, kuris taip pat bus gana gražus. Jei esate tas, kuris mėgsta dėvėti daug papuošalų, tada pakaks paprasto dizaino. Šis nagų priauginimo dizainas yra glam, nes jis nėra matinis, bet blizgus. Būčiau padaręs šiek tiek kūrybiškumo naudodami matinius nagų dažus, tačiau šiam nagų priauginimo dizainui nieko nereikia!

 • Patrauklus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Man labai patinka šis bandymas suteikti ombre efektus su tam tikrais šio prancūziško manikiūro ar nagų priauginimo dizaino blizgučiais. „Blacktip“ ir skaidrios bazės gana gerai subalansuoja blizgesį. Tai puikus prancūziškas manikiūras ar nagų priauginimo dizainas, kuris gali atrodyti tikrai gražiai vakarinio renginio ar vakarėlio metu. Tai tikrai subalansuotas nagų priauginimo dizainas.

 • Spalvingas nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Tai gana gražus nagų priauginimo dizainas, pagamintas iš gražių spalvingų nagų dažų. Šis nagų priauginimo dizainas atrodo tikrai įdomiai ir puikiai tinka vasaros dienai. Šis nagų priauginimo dizainas turi du nagus, kurie yra šiek tiek paprasti su baltu pagrindu ir kai kuriomis tekstūromis. Visas nagų priauginimo dizainas atliekamas naudojant matinius nagų dažus, kurie yra gana nuostabūs.

 • Patrauklus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šiame nagų priauginimo dizaine daug kas vyksta. Jūs turite blizgančius nagų dažus, kurie veikia kaip pagrindas. Tada turite baltas juosteles, kurios sukuria gražų geometrinį modelį. Geometrinės formos yra gana patrauklios, turiu pasakyti. Jei norite šiek tiek sušvelninti, du pirštai buvo kuo mažesni ir be jokių įstrižinių raštų. Apskritai šis nagų priauginimo dizainas yra gana klasikinis.

 • Gražus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Man labai patinka šis elektrinis rožinis nagų priauginimo dizainas, kuris yra gana gražus. Tai daroma matiniais nagų dažais, kurie atrodo gana nuostabiai. Dviejų nagų dažų odelių dalis taip pat pagaminta iš geometrinių raštų, kurie atrodo gražiai ir suteikia labai įdomų šio nagų priauginimo dizaino vaizdą. Visas nagų priauginimo dizainas yra gana gražus ir labai gentinis!

 • Tikras nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Tai puikus vasaros nagų priauginimo dizainas ir nors vasara greitai artėja, turite kažką panašaus ištobulinti. Palmės yra tikras vasaros atmosferos vaizdas ir kažkas tokio įdomaus, kaip tai, be abejo, sulauksite daug dėmesio. Mėlyna spalva naudojama vandenynui pavaizduoti, o geltona ir oranžinė – popietę su besileidžiančia saule. Tai visiškai primena malibu!

 • Kūrybinis nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Tai gana gražus nagų priauginimo dizainas, kuris pirmiausia buvo padarytas šviesiai mėlynais ir putojančiais geltonais atspalviais. Tai gali būti saulėto dangaus ir mėlynų vandenynų pavyzdys. Kad ir kokia būtų konotacija, šis nuostabus nagų priauginimo dizainas atrodo tikrai gražiai. Jis taip pat papildytas gražiais cirkoniais, kurie yra gana gražūs.

 • Meninis nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis gražus nagų priauginimo dizainas yra gana nuostabus ir pagamintas iš balto pagrindo. Nagų priauginimo dizainas rezonuoja su meilės jausmais. Tai puikus nagų priauginimo dizainas, kuris atliekamas ovalo formos nagais. Nagų priauginimo dizainas taip pat atliekamas naudojant auksinį ombre efektą, kuris prasideda nuo odelių, o ne antgalių.

 • Nuostabus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis blizgantis nagų priauginimo dizainas yra nuostabus. Jūs netgi galite pakeisti stilių, kad auksiniai galiukai būtų nagų pagrindas, o baltas pagrindas – galiuku. Ar tai nėra tradicinis prancūziško manikiūro metodas? Man labai patinka aukso spalvos nagai, kurie akimirksniu išryškina visą išvaizdą. Toks nagų priauginimo dizainas tikrai apsuktų galvas.

 • Kūrybinis nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis nagų priauginimo dizainas yra susukta prancūziško manikiūro versija, kuri atrodo gana gražiai. Likusi nagų dalis buvo skaidri. Jis taip pat papildytas nuostabiais dizainais, padarytais juodos spalvos kontūrais ir auksinėmis spalvomis. Šis v yra gana gražus, kad būtų pagamintas ir suteikia labai skirtingą išvaizdą visam nagų priauginimo dizainui.

 • Teigiamas nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Man labai patinka šis nuostabus nagų priauginimo dizainas, kuris atrodo gana gražiai. Tai daroma pagal prancūzišką išvaizdą, kuris yra gana gražus. Nagų priauginimo dizaino galas laikomas baltas, o pagrindas skaidrus. Prie nagų priauginimo dizaino galiuko taip pat pridedami gražūs raštai, pagaminti mėlynos ir žalios spalvos, todėl dizainas atrodo gana gražus!

 • Įspūdingas nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Prancūziškas manikiūras puikiai tinka vestuvėms ar net jei norite kažko savo dienos gyvenimo būdui. Šis nagų priauginimo dizainas puikiai dera su elegancija, žavesiu ir šiek tiek pasukimu. Šis nagų priauginimo dizainas tikrai nėra jūsų įprastas prancūziškas manikiūras. Pagrindas padengtas smėlio spalvos nagų dažais, o vienas iš nagų net neturi prancūziško manikiūro ir yra papuoštas gražiais cirkoniais. Tai atrodo kaip maži taškeliai.

 • Nuostabus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis elektrinis nagų priauginimo dizainas atrodo gana kietas ir labai elektrinis. Dėvėtojas sukūrė nuostabius rausvos ir pilkos spalvos piešinius ant dviejų pirštų, o likusieji du papildomi elektra rožinės ir kūdikio rožinės spalvos nagų priauginimo dizainu, kuris atrodo gana nuostabiai ir sumažina visus čia sukurtus geometrinius raštus..

 • Nuostabus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis mėlynas nagų priauginimo dizainas yra gana gražus. Tai daroma naudojant akrilo nagus, kurių galai yra kvadrato formos. Nagai yra pakankamai ilgi, kad pridėtų keletą kalnų krištolo raštų, dėl kurių jie atrodys labai šauniai. Šis nagų priauginimo dizainas yra gana nuostabus ir su skaidriu chromatiniu nagų priauginimo dizainu.

 • Švarus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Jei norite, galite išlaikyti nagų priauginimo dizainą itin paprastą, pasirinkdami paprastus blizgius nagų dažus, kurie atitiktų jūsų asmenybę. Nors nagų dažai yra nuostabūs dėl mados ir grožio, jie taip pat naudojami stiprinti nagus. Taigi šis nagų priauginimo dizainas bus puikiai apsaugotas nagų dažais.

 • Nuostabus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis geltonos ir mėlynos spalvos nagų priauginimo dizainas sukuria nedidelį kontrastą. Tai gražus dizainas su mėlynais nagais, paprastais baltais, ant geltonų nagų dažų galite pamatyti tam tikrą gėlių dizainą. Atrodo tikrai nuostabiai. Tai puikus nagų priauginimo dizainas, kurį galima dėvėti keliaujant ar dieną!

 • Šaunus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis violetinės ir žalios spalvos derinys atrodo gana gražiai. Jis pagamintas iš nuostabių blizgių spalvų, kurios yra gana gražios. Tai taip pat daroma naudojant kai kuriuos dizainus, pavyzdžiui, mėlyno nagų priauginimo dizainas turi nuostabų efektą, o violetiniai nagai buvo paprasti. Tai nagų priauginimo dizainas, kuris atrodo tikrai šauniai kasdienai.

 • Paprastas nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis nagų priauginimo dizainas yra gražiai įmantrus. Tai puikiai tinka jūsų tradicinei dienai su draugais. Atrodo, kad ombre ir prancūziškas manikiūras buvo sujungti. Rezultatas yra kažkas neįprasto. Man patinka idėja vienam nagui suteikti gėlių raštą. Gėlėti dizainai suteikia moteriškumo išvaizdai ir pagerina visą išvaizdą!

 • Raminantis nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis nagų priauginimo dizainas yra gražiai įmantrus. Tai puikiai tinka jūsų tradicinei dienai su draugais. Atrodo, kad ombre ir prancūziškas manikiūras buvo sujungti. Rezultatas yra kažkas neįprasto. Man patinka idėja vienam nagui suteikti gėlių raštą. Gėlėti dizainai suteikia moteriškumo išvaizdai ir pagerina visą išvaizdą!

 • Žavus nagų priauginimas su polka dizainu 

Nagų priauginimas

Šis taškinis nagų priauginimo dizainas yra gana mielas. Daugeliui žmonių patinka nulakuotų nagų dailės piešiniai ant nušlifuotų nagų, nes jis yra gana įspūdingas ir labai gaivus. Šis raudonų ir baltų taškų priauginimo dizainas yra gana populiarus ir tarp žmonių. Šis nagų priauginimo dizainas atrodytų tikrai nuostabiai.

 • Be dėmių nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Viskas, ko jums reikia, yra paprastas nagų dažų dizainas, kai atliksite nagų priauginimą. Jums nereikia ieškoti konkrečios nagų dailės, bet galite tiesiog užtepti mėgstamų nagų dažų sluoksnį, kad nagų priauginimas išliktų apsaugotas. Šis nagų priauginimo dizainas yra gana gražus ir labai paprastas ir gali padėti nuslėpti pažeistus nagus.

 • Blizgus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Jei tiesiog norite pridėti nagų dažų kaip savo nagų priauginimo dizainą, šis blizgantis nagų piešinys atrodys jums geriausiai. Galite sukurti šį paprastą nagų priauginimo dizainą, kuris būtų tobulas nebūnant per daug ar neužsukus į saloną. Tai daroma su daugiaspalviais blizgučiais, kurie atrodo gražiai.

 • Gražus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Smėlio spalvos arba nuoga nagų spalva atrodo itin elegantiškai ir, jei pasirenkate tokias žemiškas spalvas, tikrai galite ją padidinti, pridėdami auksinių ornamentų, tokių kaip seka ar cirkonio akmenys. Žemės spalvos labai gerai dera su auksu, kaip parodyta šiame nagų priauginimo dizaine. Be to, šis nagų priauginimo dizainas neatrodo labai įveikiamas.

 • „Sky Blue“ nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis nagų priauginimo dizainas yra labai paprastas ir atliekamas naudojant fluorescencinę mėlyną spalvą. Jis nėra per tamsus, todėl nekrenta tiesiai į akis. Šis nagų priauginimo dizainas yra gana mielas ir labai niūrus, todėl jis puikiai atrodytų dienos renginyje ar įprastoje dienos metu. Nagai taip pat suformuoti gražioje aikštėje.

 • Nuostabus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Jei jums patinka raudoni karšti nagai, šis nagų priauginimo dizainas jums puikiai tinka, nes jis ne tik yra raudonas, bet ir suteikia žavesio dėl blizgančio nagų lako. Man patinka didelės sekos, o ne mažesnės, nes jos suteikia nagui 3D efektą. Stambūs nagų dažai tik labai pagerina bendrą nagų priauginimo dizaino išvaizdą ir jūs tikrai išsiskirsite labiau.

 • Puikus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis dėvėtojas turi nagų priauginimo dizainą tiek ant pirštų, tiek ant pirštų. Jei žmogus atkreipia dėmesį į pirštus, aš nesuprantu, kodėl jie negali atkreipti dėmesio ir į kojų pirštus. Tai puikus nagų priauginimo dizainas, pagamintas iš apelsinų ir aukso derinio. Nagų priauginimo dizainas nėra ypatingas, tačiau nagų forma yra kvadratinė, todėl atrodo gana gerai.

 • Elegantiškas nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Man labai patinka čia sukurtas chromatinės temos nagų priauginimo dizainas. Nagų pagrindas yra pagamintas iš gana paprastos kūdikio rožinės spalvos, kuri yra gana nuostabi. Kai kurie kiti nagai yra pagaminti su chromatiniais nagais, kurie atrodo gana gražiai ir netgi subalansuoja visą išvaizdą..

 • Patrauklus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Jei esate minimalistas ir ieškote šiek tiek kūrybiškumo, šis nagų priauginimo dizainas yra puikus. Gražios jūros brangenybės atrodo itin subtiliai. Man patinka, kaip kai kurie nagai turi vieną brangakmenį, o kiti – du ar daugiau. Tai šiek tiek prideda spontaniškumo. Šiek tiek glam faktoriaus galima pamatyti per šias gražias sekas ir blizgantį prisilietimą, kuris buvo pridėtas prie šio nagų priauginimo dizaino.

 • Gražus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Jei esate minimalistas ir ieškote šiek tiek kūrybiškumo, šis nagų priauginimo dizainas yra puikus. Gražios jūros brangenybės atrodo itin subtiliai. Man patinka, kaip kai kurie nagai turi vieną brangakmenį, o kiti – du ar daugiau. Tai šiek tiek prideda spontaniškumo. Šiek tiek glam faktoriaus galima pamatyti per šias gražias sekas ir žvilgantį prisilietimą, kuris buvo pridėtas prie šio nagų priauginimo dizaino.

 • Saldus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Taigi polka dot nagų priauginimo dizainas yra pagamintas ant ovalo formos nagų, kurie atrodo gana gražiai. Tai puikus dizainas, kuris yra gana paprastas ir rafinuotas ir gali būti dėvimas bet kokios dienos renginyje. Jis pagamintas naudojant tradicinius juodai baltus nagų dažus, kurie atrodo gana gražiai. Tai puikus nagų priauginimo dizainas, kurį galite lengvai dėvėti.

 • Tikras nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Ant nagų galite dėvėti nuostabius ir skirtingus modelius, kurie atrodytų gana gražiai. Šio nagų priauginimo dizaino pagrindas yra rožinis, kuris yra gana spalvingas. Jis papildytas įvairiais raštais, tokiais kaip linijų raštai, prancūziškas nagų dailė ir leopardo raštas. Norėdami subalansuoti visus šiuos dizainus, dėvėtojas taip pat pridėjo paprastą nagų priauginimo dizainą, kad visa tai subalansuotų.

 • Paprastas nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis raudonas nagų atspalvis nėra per ryškus ar labai tamsus. Jei nenorite, kad raudona spalva įveiktų jūsų dieną, šis nagų priauginimo dizainas jums labai tinka. Man patinka mažos sidabrinės gėlės, kurios prideda nagų priauginimo dizaino moteriškumo. Tokių raštų pridėjimas padidina nagų priauginimo dizaino eleganciją. Nors šis dizainas yra padarytas ant kvadratinių nagų, manau, kad nagai, panašūs į migdolus, taip pat atrodytų nuostabiai.

 • Dėmesingas nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Ombrai visada buvo ir vienaragiai. Atrodo, kad šį nagų priauginimo dizainą įkvėpė abiejų derinys. Tai gana mergaitiška, naudojant visus galaktikos tematikos atspalvius, tokius kaip fuksija, rožinė, violetinė ir mėlyna. Blizgučių pridėjimas suteikia šiek tiek žvilgančio blizgesio. Yra ir kitų papuošimų, tokių kaip cirkoniai, kurie suteikia jai labai žvaigždėtą nakties efektą, kuris atrodo labai nuostabiai.

 • Gražus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

„Zig-Zag“ modeliai yra visi, o kažką panašaus derinti yra gana kūrybingas nagų priauginimo dizainas. Dvi spalvos yra kontrastingos. Balta, raudona ir mėlyna spalvos atrodo gana drąsiai. Tai gana madingas nagų priauginimo dizainas ir puikiai tiktų ypatingai nakčiai. Galite šiek tiek žaisti su proporcijomis ir netgi pakeisti spalvų schemą. Tai visiškai priklauso nuo jūsų nuotaikos ir aprangos.

 • Gražus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis nagų priauginimo dizainas yra gana įdomus. Tai labai paprasta, tačiau šie blizgūs raudoni nagų dažai atrodo tikrai patraukliai. Tai taip pat daroma auksine spalva ant bevardžio piršto, kuris yra gana gražus. Visas nagų priauginimo dizainas yra nuostabus ir labai paprastas. Jis gali būti ne per daug papuoštas, bet puikiai tinka vakarui.

 • Minkštas nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Daugeliui žmonių patinka priauginti fluorescencines ir chromo spalvas, todėl nagų priauginimo dizainas atrodo labai skirtingai nuo kitų. Šie nagų priauginimo modeliai tinka žmonėms, kurie nori kažko nepakartojamo sau, o jų nagų priauginimo dizainas atrodo šiek tiek kitaip.

 • Puikus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Tai paprastas nagų priauginimo dizainas, pagamintas naudojant persikų nagų dažus, kurie atrodo tikrai paprasti. Šis nagų priauginimo dizainas yra nuostabus ir puikiai atrodytų dienos renginiui.

 • Gailestingas nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Plėtiniai yra gražūs, kai jie atliekami labai tvarkingai, kaip šis. Nagų forma čia yra gana įspūdinga. Nagų priauginimo dizainas atliekamas su nuostabiu pilko nagų priauginimo dizainu, kuris atrodo tikrai nuostabiai.

 • Patrauklus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Tai daroma naudojant ombre efektą, kuris yra gana gražus. Tai daroma su pilka ir juoda ombre, kuri atrodo kaip naktinis dangus. Maži balti taškeliai ir spindintys efektai atrodo kaip žvaigždės, kurios yra gana gražios. Šis nagų priauginimo dizainas yra labai įdomus.

 • Kūrybinis nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Jei ieškote kažko gotikinio, tikriausiai tai yra Helovinas ar koks nors įvykis, šis nagų priauginimo dizainas atrodytų tikrai nuostabiai. Tai puikus nagų priauginimo dizainas, pagamintas naudojant matinius juodus nagų dažus, kurie atrodo ypač juodi su rožėmis ir kai kuriais auksiniais papuošimais, kurie yra gana puikūs.

 • Gražus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis nagų priauginimo dizainas yra gana gražus, kuris atrodo gana puikiai. Tai daroma su pilka ir balta ombre spalva, kuri atrodo labai nuostabi. Tai gana švelnus dizainas, kuris taip pat padarytas su blizgančiu ir blizgančiu efektu, kuris yra gana gražus ir nuostabus vakariniam renginiui.

 • Gražus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Tai puikus nagų priauginimo dizainas, kuris yra gana elegantiškas, nes yra paprastas. Šis nagų priauginimo dizainas yra dvigubos spalvos su juodu ir yra gana supaprastintas. Antrasis pirštas yra prancūziško nagų dailės, kuri atrodo tikrai gražiai.

 • Gražus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Jei norite kažko madingo ir dar elegantiško, turite išbandyti šį nagų priauginimo dizainą. Šis turi tam tikrą chromuotą dizainą ant nago, kuris atrodo visiškai pritrenkiančiai. Blizgus rožinis nagas taip pat yra labai puošnus. Visų skirtingų elementų derinys tikrai padeda sukurti tokį gražų nagų priauginimo dizainą.

 • Meninis nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis snaigės nagų priauginimo dizainas ant juodo nago pagrindo yra gana gražus ir labai patrauklus. Šis nagų priauginimo dizainas atrodo tikrai nuostabiai. Tai suteikia labai vėsią ir labai žiemišką atmosferą. Taip pat atrodo tikrai šventiškai.

 • Gražus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis nagų priauginimo dizainas yra labai nulaužtas. Tai atrodo gana nuostabiai, nes tokio tipo papildymai galimi tik projektuojant nagus. Galų gale padidėja nagų ilgis ir yra pakankamai vietos jiems pridėti papildomų elementų. Tai puikus nagų priauginimo dizainas.

 • Kūrybinis nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Tokie dizainai, kaip šis nagų priauginimo dizainas, yra priežastis, kodėl „menas“ pridedamas prie nagų dailės. Galite gauti tokį mielą nagų priauginimo dizainą, kuris atrodo kaip abstraktus paveikslas. Pagrindinė spalva yra balta, prieš kurią keičiami skirtingi atspalviai. Kiekvienam nagui gautumėte skirtingą modelį, todėl nebūtų dviejų vienodų nagų.

 • Patrauklus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis nagų priauginimo dizainas atliekamas su blizgančiais mėlynais nagų dažais ir prancūziško nagų efektu, padarytu su šviesesniu mėlynos spalvos atspalviu su juodomis dažų juostelėmis. Taip pat pridėta baltų žvaigždžių, kurios atrodo gana gražiai ir suteikia labai gražią išvaizdą visam nagų priauginimo dizainui. Šis nagų priauginimo dizainas atliekamas ant kvadratų formos nagų.

 • Madingas nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis prancūziško manikiūro nagų priauginimo dizainas visiškai skiriasi nuo to, kas kada nors buvo matyta. Nagai padaryti gražiais drąsiais ir ryškiais nagų dažais su prancūzišku manikiūru. Jie atrodo visiškai blizgūs. Tačiau blizgančią dalį gražiai subalansuoja marmurinė rožinė nuoga spalva. Šis nagų priauginimo dizainas turi visus įdomius elementus, kad jūsų diena apakintų.

 • Blizgus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Galite tiesiog priauginti nagų priauginimo dizainą blizgiais nagų dažais. Visiškai nereikia pridėti jokių puošmenų savo vakarėlio išvaizdai, nes atrodo gana gražiai, kai laikoma paprasta. Šis nagų priauginimo dizainas yra ištobulintas ir atrodo labai moteriškas.

 • Išmanusis nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Tai gryno juodo nagų priauginimo dizainas, kuris atrodo tikrai gražiai. Jis pridedamas juodos matinės spalvos kartu su gana puikiomis sekomis. Šis nagų priauginimo dizainas atrodo tikrai nuostabiai.

 • Dėmesingas nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis nagų priauginimo dizainas yra gražiai padarytas kvadrato formos. Jis papildytas įvairiais mėlynais atspalviais, kurie yra šviesiai mėlynos, blizgios mėlynos ir baltos spalvos su mėlynomis gėlėmis. Visas nagų priauginimo dizainas daro dizainą viršutinį moterišką ir yra puikus būdas parodyti savo vidinį kūrybiškumą!

 • Patrauklus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Tai taip pat gana paprastas nagų priauginimo dizainas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasidaryti gražią migdolų formos manikiūrą salone, o likusią dalį galima lengvai tvarkyti namuose. Šis nagų priauginimo dizainas apima tik dviejų atspalvių nagų dažus, ty blizgius rožinius ir blizgius rožinius. Galite uždėti blizgius baltus nagų dažus ant savo bevardžio piršto, kad jis spindėtų kaip jūsų žiedas.

 • Gražus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis akmens dygliuotas nagų priauginimo dizainas atrodo itin romantiškai. Man labai patinka pagrindinė spalva, kuri atrodo natūraliai ir taip pat padidina akmens grožį. Kristalinis akcentas atrodo labai prašmatniai ir elegantiškai. Galite savarankiškai atkurti šį nagų priauginimo dizainą su kitomis akmens raštų rūšimis, kurias galite nusipirkti internetu. Tačiau, jei neturite natūraliai ilgų nagų, jums gali prireikti priauginti nagus.

 • Blaivus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Tai gana elegantiškas nagų priauginimo dizainas, kuris atrodo tikrai prašmatniai. Tai daroma paprasto rožinio pagrindo, o vienas nagas turi balto boso nagus ir gražų gėlių rinkinį. Tai gana tikroviška ir esu tikras, kad tam reikia daug įgūdžių, kad jis išsivystytų į kažką gražaus.

 • Žvaigždėtas nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis nagų priauginimo dizainas atrodo gana gražiai, pagamintas naudojant rausvą pagrindą ir ombre efektą naudojant baltą rašalą. Šis nagų priauginimo dizainas taip pat papildytas žvaigždėmis, kurios atrodo tikrai mielos ir suteikia labai glam efektą.

 • Gražus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Tokie dizainai, kaip šis nagų priauginimo dizainas, yra priežastis, kodėl „menas“ pridedamas prie nagų dailės. Galite gauti tokį mielą nagų priauginimo dizainą, kuris atrodo kaip abstraktus paveikslas. Pagrindinė spalva yra balta, prieš kurią keičiami skirtingi atspalviai. Kiekvienam nagui gautumėte skirtingą modelį, todėl nebūtų dviejų vienodų nagų.

 • Gražus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis rožinės ir šviesiai mėlynos spalvos nagų priauginimo dizainas atrodo tikrai kitaip ir labai gražiai. Taip pat pridedama blizgučių ir cirkonio, todėl nagų priauginimo dizainas tampa dar puošnesnis. Šis nagų priauginimo dizainas puikiai tinka vestuvėms ar kokiam vakaro vakarėliui, kur tikrai pavogs pasirodymą.

 • Paprastas nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Jei esate apsėstas madingo ombre ir vis dar mėgstate prancūziško manikiūro eleganciją, tada šis nagų priauginimo dizainas jums būtų visiškai tobulas, nes tai yra jų abiejų mišinys. Nagai atrodo gana subtiliai ir yra geriausias pasirinkimas bet kokiai ypatingai progai. Toks nagų priauginimo dizainas tikrai netinka, jei turite trumpesnius nagus. Bet jūs vis tiek galite tai išbandyti, nes viskas priklauso nuo asmeninio patogumo ir simpatijų.

 • Elegantiškas nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Tai 3D nagų priauginimo dizainas, pagamintas iš juodų akmenų. Taip pat yra holografinių vaizdų. Taip pat galite pamatyti daugybę kitų detalių, nes buvo naudojami įvairūs nagų priauginimo modeliai. Jei jūsų tema yra mados diva, pridėti elementai puikiai tinka tam pačiam. Prie šio holografinio nagų priauginimo dizaino galite pridėti lūpų dažus ir bučinio ženklą, kurie atrodytų labai keistai.

 • Blizgus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Tai gražus prancūziško manikiūro nagų priauginimo dizainas, kuris atrodo gana gražiai. Tai labai gražiai padaryta su rožiniu pagrindu ir baltais galiukais. Taip pat pridedamas blizgantis efektas ir šiek tiek kalnų krištolo, todėl visas nagų priauginimo dizainas atrodo dar nuostabiau. Tai puikus nagų priauginimo dizainas.

 • Modernus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis nagų priauginimo dizainas atliekamas pusiau juodos ir pusiau skaidrios spalvos. Jis taip pat pridedamas su baltais taškeliais, kurie atrodo gana puikiai. Be to, skaidrios ir juodos spalvos yra atskirtos linija, pagaminta iš sidabrinių nagų dažų, kurie yra gana geri.

 • Malonus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Auksinės juostelės puikiai papildo jūsų blaivų ir paprastą nagų priauginimo dizainą šiek tiek elegancijos ir žavesio, tačiau jei norite pridėti šiek tiek daugiau žavesio, viena auksinė juostelė jums labai nepadės. Jūs turite paversti visą nagą į blizgantį auksinį grožį, kuris čia padarytas šiame nagų priauginimo dizaine. Nagai atrodo nuostabiai, neatrodo perpildyti bet kokiam modeliui.

 • Patrauklus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Rožinė ir balta su šiek tiek aukso, skirta žavesiui, yra gana klasikinis derinys ir atrodo itin prašmatniai. Tai gana įdomus modelis ir atrodo labai elegantiškai, kai dėvimas gražų vakarą … tikriausiai pasimatymo naktį! Pridėjus auksinių žvaigždžių ir kitų ornamentų, nagų priauginimo dizainas dar labiau išryškėja. Puikiai tinka spalvingoms progoms.

 • Nuostabus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Nėra nieko gražesnio už raudoną pagrindinę spalvą, padengtą raudonais matiniais nagų dažais, kurie yra padaryti šiame nagų priauginimo dizaine, nes atrodo visiškai nuostabiai. Raudona spalva taip pat siejama su romantika ir energija, ir niekas negali būti geriau už tai bet kokiam renginiui, nesvarbu dieną ar naktį. Man taip pat patinka sudėtingas kristalų darbas, atliktas per pagrindinę spalvą, nes niekas nėra žaviau nei kelios putojančios sekos per matinį vaizdą. Tai tikrai padarys jūsų nagus verta.

 • Patrauklus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Rožiniai atspalviai yra labai populiarūs ne tik todėl, kad jie atrodo gana mergaitiškai, bet ir todėl, kad jie puikiai papildo vienas kitą bet kokio tipo nagų priauginimo dizaine. Atspalviai taip pat yra meilės ir meilės simbolis. Norėdami sukurti gylį, galite naudoti skirtingus rožinius atspalvius. Jei prisimenate savo vaikystę, šį nagų dailę tikrai galėtumėte susieti su „The Powerpuff Girls“ žiedais.

 • Kūrybinis nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Tai gražus nagų priauginimo dizainas, pagamintas raudonai matine spalva, o ant jo pridedami sidabriniai cirkoniai, kurie atrodo tikrai gražiai. Visas nagų priauginimo dizainas atrodo labai elegantiškai ir prašmatniai.

 • Patrauklus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Paprastos juostelės yra vienas iš seniausių ir lengviausių modelių, kuriuos galite padaryti savo rankomis, kai kalbama apie greitą nagų priauginimo dizainą. Paprastai jam reikia dviejų spalvų ir labai lengva pagaminti. Pirmiausia turite nudažyti savo pagrindinę spalvą, o tada padaryti mėgstamomis spalvomis plonas juosteles. Taip pat galite pabandyti naudoti skirtingus atspalvius kiekvienai juostai ir tai gali tikti jums. Nagų priauginimo dizaino deriniai yra begaliniai. Mes rekomenduotume visada naudoti baltą kaip pagrindinę spalvą, nes visos kitos spalvos išryškėja. Pastelinės spalvos jai suteiktų kitokią estetinę vertę.

 • Nuostabus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Tai grafiti nagų priauginimo dizainas; labai paprasta, bet kartu ir madinga. Norint pasiekti tokią išvaizdą, tikrai nereikia jokių specialių įrankių. Auksinė ir juoda spalvos visada buvo klasikos. Jums tiesiog reikia atsikratyti nagų dažų teptuko nuo nagų lako pertekliaus ir perbraukti kelias juostas ant dažytų nagų. Tai puikus „pasidaryk pats“ nagų priauginimo dizainas!

 • Nuostabus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis nagų priauginimo dizainas turi pusę perlų balto tono nagų, o pusę – gražios kūdikio rožinės spalvos blizgančios spalvos. Sidabro atspalvio nagų dažai pridedami prie nagų apačios. Antrą variantą, jūs netgi galite pridėti cirkonio į nagų priauginimo dizainą. Manau, kad ši pagrindinė paletė su visais nuogi atspalviais tikrai nuostabiai veikia su sidabro ar aukso puošmena. Tai tokia šiuolaikiška mergaičių ir moterų išvaizda.

 • Saldus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis baltos spalvos pagrindas ir auksinės sekos dizainas atrodo gana gražiai. Jie taip pat yra labai tradicinės spalvos, kurias žmonės naudoja, ir yra labai madingos, kai reikia tobulo nagų priauginimo dizaino. Čia nagų priauginimo dizainas padarytas, kad padarytų įspūdį.

 • Tinkamas nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Tai ramina paprastą violetinės ir levandų spalvos nagų priauginimo dizainą, kuris yra pagamintas ir pagamintas blizgančia spalva, kuri yra gana graži. Šis nagų priauginimo dizainas yra paprastas ir atrodo tikrai gražiai.

 • Išmanusis nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis nagų priauginimo dizainas yra gana gražus su auksine ir šviesiai violetine spalva, kuri atrodo nuostabiai.

 • Nuostabus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Man labai patinka šis unikalus nagų priauginimo dizainas, pagamintas iš rožinės blizgios spalvos ir skaidrių nagų su drugelio lipdukais, kurie atrodo gana gražiai. Tai gražus nagų priauginimo dizainas.

 • Išskirtinis nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis nuostabus raudono pagrindo nagų priauginimo dizainas yra gana gražus, kuris taip pat pridedamas su gražiu auksiniu galiuku, kaip prancūziškas manikiūras, taip pat pridedamas su kai kuriomis gėlėmis.

 • Galutinis nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Didžiausias dalykas, susijęs su baltais nagais, yra tai, kad jie nuostabiai atrodo su įvairiausiais papuošimais, sekų raštais ir tt Man patinka taškuoti nagai, kurie daromi su apvalia seka. Tai prideda šiek tiek netikėtumo veiksnio nagų priauginimo dizainui. Vienas baltas nagas taip pat padengtas baltais žvilgančiais nagų dažais ir atrodo gana puošniai. Šis subtilus nagų priauginimo dizainas puikiai tinka bet kuriai nuotakai … ar net pamergei.

 • Neįtikėtinas nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Pridėjus keletą lipdukų prie nagų priauginimo dizaino atrodo gana gražiai ir atrodo labai įdomiai.

 • Super nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Tai nuostabi rožinė spalva, padaryta matiniu būdu. Manau, kad blizgi arba matinė, rožinė spalva puikiai tinka tokiai progai kaip vestuvės, nes ji yra elegantiška ir graži. Jis neužgožia likusio nagų priauginimo dizaino ir pritraukia nereikalingą dėmesį. Žiediniai pirštai gražiai dekoruoti įvairių formų kristalais. Jei norite, prie šio nagų priauginimo dizaino galite pridėti bet kokio kito brangakmenio ir tai padaryti geriau.

 • Kūrybinis nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Gana tvarkingas ir gana paprastas prancūziškas manikiūras visada vagia šou. Užuot laikę, kad didžioji nagų dalis būtų skaidri, galite ją užpildyti įvairiais atspalviais. Tai unikalu, nes dauguma žmonių nesvarsto spalvų, svarstydami nagų priauginimo dizainą. Galite naudoti bet kokią spalvą, kuri, jūsų manymu, atitiktų jūsų asmenybę ar aprangą. Gėlių pridėjimas taip pat yra puiki idėja šiam nagų priauginimo dizainui.

 • Nuostabus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Man patinka, kaip elegantiškai atrodo šis nuostabus nagų priauginimo dizainas!

 • Puikus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis nagų priauginimo dizainas yra visiškai blizgus, kuris atrodo gana puikiai.

 • Gražus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Tai tikrai nėra įprastas nagų priauginimo dizainas, kurį matote visus metus žmonėms. Greičiau jis turi du nagus, kurie gražiai įspausti unikaliu marmuriniu raštu. Taip pat galite gauti gėlių, įspaustų ant nagų. Išskyrus tai, nagų pagrindas yra tas klasikinis baltas galas ir neutrali spalva. Man taip pat patinka minimalus sekos modelis ant dviejų kitų nagų.

 • Nuostabus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Atrodo, kad šis nagų priauginimo dizainas yra gana paruoštas Valentino dienai ir pasiruošęs išeiti į tą romantišką datą! Taigi pažvelgus į šį nagų priauginimo dizainą galima nesunkiai pasakyti, kad turbūt ta proga yra kažkas ypatingo ir meilė tvyro ore. Spalvos yra gana paprastos, pavyzdžiui, raudona ir rožinė, o dizainas taip pat nėra sudėtingas, bet nupieštos kelios širdys. Tačiau bendras nagų priauginimo dizainas nėra perpus blogesnis. Galite pridėti šiek tiek blizgesio, kad jis pakiltų. Manau, kad sidabriniai blizgučiai ar papuošalai tikrai pagerintų nagų priauginimo dizainą ir suteiktų puikų užbaigimą.

 • Nuostabus nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis nagų priauginimo dizainas negali būti gražesnis ar elegantiškesnis nei šis. Tai labai madinga ir elegantiška. Jis turi raudoną nagų spalvos pagrindą kartu su dviem akcentuotais nagais. Akcentuoti nagai turi aukso blizgesio efektą, o jo centre yra kristalai. Tai atrodo labai elegantiška ir subtili. Man patinka, kaip nagų priauginimo dizainas buvo laikomas tik dviem nagais, kitaip jis atrodytų perpildytas.

 • Išskirtinis nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Atrodo, kad šis nagų priauginimo dizainas yra gana paruoštas Valentino dienai ir pasiruošęs išeiti į tą romantišką datą! Taigi pažvelgus į šį nagų priauginimo dizainą galima nesunkiai pasakyti, kad turbūt ta proga yra kažkas ypatingo ir meilė tvyro ore. Spalvos yra gana paprastos, pavyzdžiui, raudona ir rožinė, o dizainas taip pat nėra sudėtingas, bet nupieštos kelios širdys. Tačiau bendras nagų priauginimo dizainas nėra perpus blogesnis. Galite pridėti šiek tiek blizgesio, kad jis pakiltų. Manau, kad sidabriniai blizgučiai ar papuošalai tikrai pagerintų nagų priauginimo dizainą ir suteiktų puikų užbaigimą.

 • Meninis nagų priauginimo dizainas 

Nagų priauginimas

Šis gražiai dygliuotas nagų priauginimo dizainas yra atliktas tokios puikios formos ir tobulumo!

5 dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš pradedant priauginti nagus

Jei nesate pirmokė ir įsigijote nagų priauginimą, galėsite susieti su tuo, kad įsigiję nagų priauginimą, jaučiatės esanti vienintelė mergina pasaulyje. Nagų priauginimo srityje yra kažkas, kas leidžia jaustis gerai. Štai kodėl daugelis merginų stebi mados paskyras „Instagram“, kuriose yra nuostabių stilių ir manikiūro. Akriliniai dažai, gelio perdangos, akrilo plėtiniai, yra tiek daug stilių, kuriuos galite naudoti. Taigi, jei dar nesate nagų priauginimo srityje, esate tinkamoje vietoje. Tačiau prieš priimdami pirmą ar dešimtą susitikimą su nagų salonu, čia yra keletas patarimų, kuriuos turite žinoti:

1. Yra du tipai – gelis & Akrilas

Akrilo ir gelio nagai gali atrodyti kaip kažkas panašaus, tačiau faktas yra tas, kad jie yra visiškai skirtingi. Kai mes kalbame apie akrilo nagus, antgalis yra priklijuotas prie nagų galo ir tada taikomas miltelių mišinys, kuris padeda greičiau išdžiūti. Kita vertus, kai naudojame gelio manikiūrą, prieš tai nagą tepame iš anksto paruoštu mišiniu. Jei norite ilgesnių nagų, turite laikytis akrilo nagų, o jei manote, kad norite natūraliau atrodyti, tada geliniai nagai yra jums.

2. Laiko suvartojimas & Brangus

Jei pasirūpinsite, kad nagus padarytų profesionalus profesionalas, teisingesnė jūsų manikiūro sesija truks apie valandą. Bet jei nagus sutvarkys nagų technikas, turintis prastesnę praktiką, tada manikiūro sėdėjimas paprastai truks maždaug 1,5–2 valandas. Kol kalbame apie laiko leidimą, aptarkime pinigų mokėjimą. Nagų priauginimas ir pakartotinis užpildymas jums tikrai kainuos. Taigi prieš užsisakydami susitikimą turite žinoti, kad nagų priauginimas atims jums daug laiko ir pinigų.

3. Jums reikės profesionalių nagų technikų

Labai svarbu žinoti, kad apsilankysite pas nagų specialistą, norėdami kreiptis dėl nagų priauginimo. Tačiau kai kuriems žmonėms juos lengva pašalinti ir jie tai daro namuose, naudodami acetoną ir nagų dildiklį. Bet tai nėra puiki idėja. Pašalinus nagų priauginimą be eksperto pagalbos, pažeistos nagų lovos ir odelės, taip pat susilpnės nagai. Taigi visada aplankykite nagų ekspertą, norėdami gauti ar pašalinti nagus.

4. Jie trunka 3-4 savaites

Net jei norime, kad šie nagai tęstųsi amžinai, jie to nedaro. Jie truks ne ilgiau kaip 4 savaites. Po savaitės galite pradėti matyti tarpą tarp nagų priauginimo ir odelės, nes nuo to laiko nagas išaugo. Norėdami juos ištaisyti, turėsite juos pašalinti arba visiškai pašalinti plėtinius. Nesvarbu, ką nuspręsite, pasinaudokite profesionalų pagalba.

5. Trapūs nagai

Nors sakoma, kad nagų priauginimas gali pakenkti jūsų nagui ir padaryti jį trapus, tačiau nesielkite žodžiu. Nors tiesa, kad nagų priauginimas gali pakenkti nagams, tačiau jei specialistas laikosi būtinų nurodymų ir atlieka saugius bei patikrintus produktus, nereikia nerimauti dėl žalos. Kai atliksite nagų priauginimą, jums reikės profesionalo patarimo dėl tolesnės priežiūros ir priežiūros.

Patarimai, kaip priauginti nagus

 • Prieš atlikdami nagų priauginimą, būtinai ieškokite gerai apmokyto žmogaus, kuris laikytųsi visų higienos taisyklių. Neieškokite brangiausio, o ne stenkitės ieškoti kvalifikuoto žmogaus.
 • Nesijauskite pagunda iš anksto pasiruošti nagams ir leisti profesionalui atlikti savo darbą. Skirtingiems nagų priauginimams gali prireikti skirtingos priežiūros, atsižvelgiant į nagų formą ir dydį. Taigi leiskite tai spręsti profesionalams.
 • Būkite pasirengę praleisti bent 2 valandas salone arba pasidaryti gerą manikiūrą. Čia svarbiausia kantrybė.
 • Neplanuokite kito susitikimo po pirmojo susitikimo, nes nagams reikia šiek tiek laiko natūraliai išgydyti, kol vėl atliksite tą pačią užduotį.
 • Yra daugiau nei 1 nagų priauginimas, todėl jums reikia aiškiai įsivaizduoti, kokį nagų priauginimą norėtumėte turėti. Aptarkite ir pasinaudokite profesionalo patarimu ir jis jums padės geriau.
 • Įsitikinkite, kad esate pasirengęs suteikti tokią priežiūrą ir priežiūrą, kokios reikia nagų priauginimui.
 • Nagų priauginimas nerekomenduojamas nėščioms moterims, nes dėl cheminių medžiagų, susijusių su nagų priauginimu.

Priežiūros ir priežiūros patarimai

Žinokite, kad norint užsiauginti nagus, reikės pinigų ir laiko. Taigi, jūs taip pat turite gerai pasirūpinti nagų priauginimu. Be to, netinkama nagų priežiūra gali visam laikui pažeisti nagus. Taigi, čia yra keletas patarimų, kuriuos galite išbandyti ir stebėti, kaip prižiūrėti ir prižiūrėti nagų priauginimą.

 • Jūs neturite užsiimti tam tikra veikla, pavyzdžiui, kramtyti, lupti ar skinti nagus, nes tai gali sugadinti nagų struktūrą ir sugadinti priauginimus..
 • Jei norite dirbti su chemikalais ar plovikliais su nagų priauginimu, turite mūvėti gumines pirštines.
 • Būtinai sudrėkinkite rankas ir ant odelių naudokite odelių aliejų, kad jos išliktų sveikos.
 • Nenaudokite nagų priauginimo kaip įrankio.
 • Būtinai užsisakykite susitikimus tame pačiame salone, kad atliktumėte pataisymus, papildytumėte ir nukirptumėte tikrus nagus.
 • Kreipkitės į nagų specialistą, jei jūsų nagai lūžta ar nulupo. Nemėginkite nieko daryti patys namuose.
 • Po kiekvieno plovimo išdžiovinkite rankas ir kasdien jas drėkinkite.
 • Įsitikinkite, kad nepriartėjote prie atviros liepsnos ar didelio karščio priaugindami nagus, nes jie gali tirpti.
 • Jei nenorite, kad nagai dažytųsi, prieš tepdami nagų dažus ant gelio nagų priauginimo, tepkite pagrindinį sluoksnį.
 • Svarbu linksmintis su nagais. Nors galbūt iš salono gavote tokį pat nagų dailės piešinį, galite išbandyti kitus tų pačių nagų galiukų dizainus, kol jie darysis pernelyg monotoniški. Tai galite padaryti patys, tiesiog pašalindami nagų dažus nuo nagų, naudodami nagų valiklį. Nenaudokite acetono ir būkite kūrybingi!

Peržiūrėjęs viską, kas susiję su nagų priauginimu, siūlau įsigyti nagų priauginimo priemones, kad gerai atrodytumėte kai kurių specialių renginių ir funkcijų metu. Tačiau nenaudokite jo pernelyg reguliariai ir ilgą laiką, nes jis pradės pažeisti nagus ir gali sukelti ėduonį bei infekciją jūsų pradiniuose naguose. Taigi tai yra įdomus būdas atrodyti šauniai, bet nerekomenduojama tam tikrą laiką.