Nagų menas

10 vandens marmuro nagų dailės dizaino ir idėjų

Vandens marmuro nagai yra nagų dailės technika, apimanti nagų lako nuleidimą į krištolo skaidrumo vandenį ir vandens paviršiaus modelio sukūrimą, o sumanytas piešinys deportuojamas į nagus. Ši nagų dailės marmuravimo technika atliekama pridedant nagų lako į dubenį su vandeniu ir šiek tiek sukiojant spalvas, kad, įmerkę pirštus, nagai atrodytų labai elegantiškai! Tai daug lengviau, nei atrodo. Čia mes turime nuostabių marmurinių nagų dailės dizainų ir idėjų. Patikrinkite juos žemiau.

Vandens marmuro nagų dailė

1. Neoninis marmurinis nagų dailė

Neoninis marmurinis nagų dailė

Dėl šio neoninio marmuro meno jūsų nagai atrodys švieži, puošnūs ir fetišiški. Be to, su jais taip pat labai lengva padaryti. Į dubenį su vandeniu pirmiausia įlašinkite kelis lašus norimo tepti nagų lako. Tada nuolat skaičiuokite įvairius nagų spalvų variantus apskritoje formoje. Baigę dantų krapštuką sukitės aplink spalvas. Kreipkitės į juos iki to laiko, dizainas jus pakankamai patenkins. Kai tai padarysite, po vieną turėtumėte panardinti pirštus į sukurtą spalvų schemą. Sukurkite panašų modelį panašiu būdu dar kartą vandenyje, jei to nepakanka nagams. Naudokite medvilninę kempinę, įmirkytą nagų lako valikliu, kad išvalytumėte vietą aplink nagus. Galiausiai užklijuokite viršutinį sluoksnį ir baigsite tuos madingus nagus.

2. Groovy Marbled Nail Art

Groovy Marbled Nail Art

Vienas iš tų marmurinių nagų dailės bruožų yra panardinti nagus į vandenį. Tačiau šis marmurinis nagų dailės stilius šiek tiek skiriasi. Tokio tipo menas pirmiausia sukuriamas, o po to išdžiovinamas ir vėliau supjaustomas pagal dydį, kad jie tilptų ant nagų. Galima ir pakartotinai panaudoti. Pirmiausia į vandens dubenį įpilkite tris nagų lako spalvas taip, kad jos sudarytų koncentrinius apskritimus. Po to dantų krapštuku sukurkite panašaus modelio linijas į išorę. Palikite kurį laiką, kad visiškai išdžiūtų, ir po to padėkite ant popierinio rankšluosčio. Dabar galite juos supjaustyti į gabalus, kad jie tilptų ant nagų. Galite juos laikyti vėsioje, sausoje vietoje ir naudoti, kai tik prireiks. Norėdami juos naudoti, turėsite duoti baltą sluoksnį ir padengti apsauginį sluoksnį aplink nagus, kad išvengtumėte nešvarumų ar netvarkos arba kad būtų lengviau, vėliau galite tiesiog nuvalyti nagų lako valikliu ant. Ant drėgno lako uždėkite nupjautus piešinius ant nagų. Padarykite tai visiems nagams ir nuvalykite atsiradusias puses. Galiausiai užtepkite paskutinio sluoksnio sluoksnį ir baigsite šį margą marmurinį meną.

3. Po Mėlyna

Po Mėlyna

Jei filmas Mažoji undinė kada nors jus žavėjo, leiskite man pasakyti, kad aukščiau pateiktas nagų dailės kūrimas gali būti viena iš priežasčių, leidžiančių jus prijungti prie filme parodytų meno kūrinių. Tai suteikia labai žavingą išvaizdą ir gali būti padaryta per kelias minutes. Pirmiausia, norėdami gražaus pagrindo, dažykite nagus tamsiausiu turkio atspalviu. Tada užklijuokite juostelę aplink pirštus, po nagais, kad panardinus į dubenį ji nebūtų pernelyg netvarkinga. Įdėkite spalvas į dubenį su vandeniu ir sukurkite gailestingas gyvates. Dabar panardinkite nagus paeiliui į dubenį su vandeniu. Švelniai nuimkite juostą. Nuvalykite bet kokį užsitęsusį nagų laką medvilniniu šveitikliu, suvilgytu nagų lako valiklyje. Galiausiai pataisykite viršutinį sluoksnį ir jums taip pat gerai!

4. Tiramisu marmuro nagų dailė

Tiramisu marmuro nagų dailė

Jei turite smaližių ir desertų, jūs tikrai turėtumėte tai pasirinkti kaip savo marmurinį nagų dailės dizainą. Gražiai nudažyti rudos, smėlio ir beveik baltos spalvos atspalviai jus sieja su nuostabiu tiramisu, ar ne? Leiskite jums būti įspėtiems, po to galite pridėti šiek tiek daugiau kalorijų į savo dieną, arba gali atsirasti negyvas potraukis valgyti Tiramisu! Norėdami pradėti, dažykite nagus smėlio spalvos kaip pagrindą. Apvyniokite nagus juostele po nagu, kaip apsaugą nuo netvarkos. Įtrinkite visus nagų lakus koncentriniu apskritimu, kaip parodyta aukščiau. Dantų krapštuku nubrėžkite iš vidaus į išorę linijų, keturių į vidų ir į išorę, modelį. Baigę dizaino formavimą, panardinkite pirštus giliai į dubenį. Dabar dizainas turėtų būti įspaustas ant nagų. Priedams valyti naudokite medvilninį tamponą, įmirkytą nagų lako valiklyje. Paskutinį kartą pasirūpinkite viršutiniu sluoksniu.

5. Pasukime turkio spalvos

Pasukime turkio spalvos

Turquoise akmenys yra vienas iš seniausių akmenų žmonijos istorijoje. Tai labai dažna uola tarp šamanų ir talismanų. Jis buvo naudojamas apsaugai, taikai, ramybei ir gydymui. Be to, jis atrodo labai pribloškiantis. Taigi, ką manote apie turkio spalvos akmens sukeltą vandens marmuro nagų dailę? Pradėkite dažydami visus nagus turkio mėlynos spalvos atspalviu. Į vandens dubenį įlašinkite kelis lašus juodojo nagų lako. Perkelkite dubenį taip, kad nagų lakas proporcingai pasiskirstytų. Tada į dubenį įpilkite šiek tiek alkoholio. Jis turėtų būti tinkamai suskaidytas ir atskirtas, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje. Tada po vieną įmerkite nagus į dubenį. Nuvalykite nagų lako žymes, kurios galėjo patekti ant jūsų odos nagų lako valikliu ir medvilniniu tamponu. Leiskite savo turkio spalvos nagų dailę su paskutiniu viršutiniu sluoksniu ir viskas!

6. Kaip apie zefyrą?

Zefyras

Balta ir rožinė yra puikus derinys, primenantis vieną iš zefyrų. Šis marmurinis marmurinis nagų dailė suteikia jums ramų jausmą per kelias sekundes. Į dubenį su vandeniu įlašinkite kelis lašus balto ir šviesiai rausvo nagų lako. Galite naudoti adatą, kad ją apvyniotumėte. Apvyniokite juostelę aplink pirštus po nagais, kad ant odos neliktų nereikalingų nagų lako žymių. Tada po vieną panardinkite pirštą į vandens dubenį. Jūs galite padaryti visus nagus arba pakaitinius nagus, visiškai jūsų skambutis. Nuvalykite jį medvilnine kempine, įmirkyta nagų lako valiklyje. Paskutinį akcentą suteikite viršutiniu sluoksniu.

7. Periwinkle yra čia!

Periwinkle

Čia musonas, todėl periwinkle gali būti geriausia marmuro nagų dailės forma, kurią gali nešioti pirštai. Tai galite padaryti pridėdami lašus visų spalvų, išskyrus mėlyną, nes mėlyna bus paskutinė spalva kiekvieno nago viduryje. Naudodami dantų krapštuką atsitiktiniu būdu sukkite visas spalvas. Po šio maišymo panardinkite nagus. Nuvalykite ir išdžiovinkite papildomus kraštus medvilniniu audiniu arba tamponu, įmirkytu nagų lako valikliu. Pastaruoju metu pataisykite juos viršutiniu sluoksniu.

8. Gerai, pavasario žvilgsnis!

Pavasaris Žiūrėk

Šį pavasarį tinka purpurinės, mėlynos ir rožinės spalvos mišinys. Ką tu sakai apie šį labai mielą derinį? Pradėkite nuo baltos spalvos pagrindo, suteikdami jam subtilią išvaizdą. Į dubenį su vandeniu įlašinkite kelis lašus nagų dažų, siūbuojančiais koncentrinius apskritimus. Dantų krapštuku švelniai užmaskuokite spalvas. Po vieną panardinkite pirštus į dubenį su vandeniu. Pašalinkite papildomus kraštus ir užfiksuokite galutinį sluoksnį, ir jūs esate pasiruošę spindėti.

9. Kai kurie retro stiliai taip pat atrodo stilingai.

Kažkoks retro žvilgsnis

Tai kažkas iš karto iš 1970 -ųjų eros, kuri buvo rudens atspalvių metas. Tuomet madingi buvo tokie variantai kaip violetinė, smėlio ir avokado žalia. Tai galite padaryti lengvai, naudodami baltą pagrindą ir sumaišydami kitas spalvas.

10. „Ocean Blue Sorbet“ stovi!

Vandenyno mėlynasis sorbetas

Spalva baltos spalvos ir mėlynos spalvos- puikiai tinka žvarbiai vasarai! Balti ir mėlyni potėpiai yra tiesiog nuostabūs, nes suteikia nagams gilų išvaizdą. Tokioms viliojančioms spalvoms visada galima išlaikyti baltą spalvą kaip nagų pagrindą. Tačiau, atliekant vandens marmuro nagų dailę, reikia turėti tam tikrą iš anksto nustatytą saugumo jausmą, pavyzdžiui, visada galima pabandyti apsaugoti odą aplink nagus juostele ar vazelinu, kad vėliau ji nedirgintų jūsų odos ir būtų lengvai valoma. Be to, nepamirškite tik švelniai sukti vandens dubenyje esančias spalvas, kad jis būtų mažiau dirbtinis. Visada stenkitės naudoti didesnį dubenį, kad didesnis paviršiaus plotas visada būtų geresnis, nes galite įmerkti visus nagus vienu metu ir nereikia kartkartėmis papildyti.